Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Sırbistan Alexander Arsovic Lichterfelde Stadyumu, Berlin
PERFORMANS
B
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Dynamo 0
Maç Detayı
M
15:30 | 02/11/19 | R 14
VSG Altglienicke 3
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
G
20:00 | 25/10/19 | R 13
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
B
19:30 | 22/10/19 | R 11
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Meuselwitz 0
Maç Detayı
B
14:30 | 19/10/19 | R 12
SV Lichtenberg 47 1
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/19 | R 10
VfB Germania Halberstadt 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 15 11 1 3 41 18 23 34
G
15:30 | 09/11/19 | R 15
VSG Altglienicke 3
Hertha BSC Berlin II 0
Maç Detayı
G
15:30 | 02/11/19 | R 14
VSG Altglienicke 3
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
M
14:30 | 26/10/19 | R 13
SV Lichtenberg 47 2
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
VSG Altglienicke 4
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/19 | R 11
FSV Union Fuerstenwalde 1
VSG Altglienicke 2
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/19 | R 10
VSG Altglienicke 5
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
2 15 9 5 1 27 15 12 32
G
21:00 | 08/11/19 | R 15
VfB Germania Halberstadt 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/19 | R 14
Lokomotiv Leipzig 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
G
17:00 | 25/10/19 | R 13
Bischofswerdaer FV 1908 0
Lokomotiv Leipzig 3
Maç Detayı
G
20:00 | 21/10/19 | R 12
Lokomotiv Leipzig 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
14:05 | 06/10/19 | R 11
Bsg Chemie Leipzig 2
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
G
20:30 | 27/09/19 | R 10
Lokomotiv Leipzig 4
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
Maç Detayı
3 15 9 3 3 38 26 12 30
B
15:30 | 09/11/19 | R 15
FSV Union Fuerstenwalde 3
Energie Cottbus 3
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/19 | R 14
Energie Cottbus 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
G
16:05 | 27/10/19 | R 13
Babelsberg 03 0
Energie Cottbus 1
Maç Detayı
G
14:30 | 20/10/19 | R 12
Energie Cottbus 2
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/19 | R 11
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
G
14:30 | 28/09/19 | R 10
Energie Cottbus 6
Dynamo 0
Maç Detayı
4 15 9 2 4 46 25 21 29
M
15:30 | 09/11/19 | R 15
VSG Altglienicke 3
Hertha BSC Berlin II 0
Maç Detayı
M
21:00 | 01/11/19 | R 14
Hertha BSC Berlin II 2
SV Lichtenberg 47 4
Maç Detayı
B
14:30 | 26/10/19 | R 13
VfB Germania Halberstadt 2
Hertha BSC Berlin II 2
Maç Detayı
G
14:30 | 20/10/19 | R 12
Hertha BSC Berlin II 4
FSV Union Fuerstenwalde 1
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/19 | R 11
Bischofswerdaer FV 1908 2
Hertha BSC Berlin II 7
Maç Detayı
B
14:30 | 28/09/19 | R 10
Hertha BSC Berlin II 3
Babelsberg 03 3
Maç Detayı
5 15 9 2 4 36 22 14 29
G
15:30 | 10/11/19 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
20:00 | 01/11/19 | R 14
Meuselwitz 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
Maç Detayı
G
20:00 | 25/10/19 | R 13
FSV Wacker 90 Nordhausen 4
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
M
14:30 | 19/10/19 | R 12
Auerbach 1906 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
M
14:30 | 06/10/19 | R 11
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
M
20:30 | 27/09/19 | R 10
Lokomotiv Leipzig 4
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
Maç Detayı
6 15 6 4 5 26 20 6 22
B
15:30 | 09/11/19 | R 15
FSV Union Fuerstenwalde 3
Energie Cottbus 3
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/19 | R 14
Lokomotiv Leipzig 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
G
14:30 | 26/10/19 | R 13
FSV Union Fuerstenwalde 3
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
M
14:30 | 20/10/19 | R 12
Hertha BSC Berlin II 4
FSV Union Fuerstenwalde 1
Maç Detayı
M
14:30 | 06/10/19 | R 11
FSV Union Fuerstenwalde 1
VSG Altglienicke 2
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/19 | R 10
SV Lichtenberg 47 0
FSV Union Fuerstenwalde 1
Maç Detayı
7 15 6 4 5 20 15 5 22
G
15:30 | 10/11/19 | R 15
SV Lichtenberg 47 4
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
G
21:00 | 01/11/19 | R 14
Hertha BSC Berlin II 2
SV Lichtenberg 47 4
Maç Detayı
G
14:30 | 26/10/19 | R 13
SV Lichtenberg 47 2
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
B
14:30 | 19/10/19 | R 12
SV Lichtenberg 47 1
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
B
20:00 | 04/10/19 | R 11
VfB Germania Halberstadt 1
SV Lichtenberg 47 1
Maç Detayı
M
14:30 | 29/09/19 | R 10
SV Lichtenberg 47 0
FSV Union Fuerstenwalde 1
Maç Detayı
8 15 6 4 5 17 20 -3 22
B
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Dynamo 0
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/19 | R 14
Berliner AK 07 0
Dynamo 2
Maç Detayı
G
15:30 | 27/10/19 | R 13
Dynamo 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
M
14:30 | 19/10/19 | R 12
Optik Rathenow 2
Dynamo 1
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/19 | R 11
Dynamo 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
M
14:30 | 28/09/19 | R 10
Energie Cottbus 6
Dynamo 0
Maç Detayı
9 15 4 9 2 17 12 5 21
B
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Dynamo 0
Maç Detayı
M
15:30 | 02/11/19 | R 14
VSG Altglienicke 3
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
G
20:00 | 25/10/19 | R 13
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
B
19:30 | 22/10/19 | R 11
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Meuselwitz 0
Maç Detayı
B
14:30 | 19/10/19 | R 12
SV Lichtenberg 47 1
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/19 | R 10
VfB Germania Halberstadt 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
10 15 4 6 5 16 18 -2 18
M
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bsg Chemie Leipzig 0
Meuselwitz 2
Maç Detayı
G
15:30 | 02/11/19 | R 14
Optik Rathenow 0
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
G
15:30 | 27/10/19 | R 13
Bsg Chemie Leipzig 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
M
14:30 | 20/10/19 | R 12
Energie Cottbus 2
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
G
14:05 | 06/10/19 | R 11
Bsg Chemie Leipzig 2
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
B
14:30 | 29/09/19 | R 10
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Bsg Chemie Leipzig 0
Maç Detayı
11 15 5 2 8 26 32 -6 17
M
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
G
15:30 | 02/11/19 | R 14
Auerbach 1906 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
15:30 | 27/10/19 | R 13
Bsg Chemie Leipzig 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
Auerbach 1906 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
M
14:30 | 06/10/19 | R 11
Dynamo 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/19 | R 10
Auerbach 1906 3
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
12 15 4 4 7 24 27 -3 16
M
15:30 | 10/11/19 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/19 | R 14
Berliner AK 07 0
Dynamo 2
Maç Detayı
M
20:00 | 25/10/19 | R 13
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
Meuselwitz 1
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
B
14:30 | 06/10/19 | R 11
Berliner AK 07 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
14:30 | 29/09/19 | R 10
Auerbach 1906 3
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
13 15 4 4 7 20 25 -5 16
G
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bsg Chemie Leipzig 0
Meuselwitz 2
Maç Detayı
M
20:00 | 01/11/19 | R 14
Meuselwitz 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
Maç Detayı
M
15:30 | 27/10/19 | R 13
Dynamo 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
B
19:30 | 22/10/19 | R 11
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Meuselwitz 0
Maç Detayı
M
14:30 | 19/10/19 | R 12
Meuselwitz 1
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
B
14:30 | 28/09/19 | R 10
Optik Rathenow 1
Meuselwitz 1
Maç Detayı
14 15 3 6 6 20 27 -7 15
M
21:00 | 08/11/19 | R 15
VfB Germania Halberstadt 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
G
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC Rot-Weiss Erfurt 0
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
B
14:30 | 26/10/19 | R 13
VfB Germania Halberstadt 2
Hertha BSC Berlin II 2
Maç Detayı
M
14:30 | 19/10/19 | R 12
VSG Altglienicke 4
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
B
20:00 | 04/10/19 | R 11
VfB Germania Halberstadt 1
SV Lichtenberg 47 1
Maç Detayı
M
14:30 | 29/09/19 | R 10
VfB Germania Halberstadt 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
15 15 3 5 7 15 24 -9 14
M
15:30 | 10/11/19 | R 15
SV Lichtenberg 47 4
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
M
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC Rot-Weiss Erfurt 0
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
M
14:30 | 26/10/19 | R 13
FSV Union Fuerstenwalde 3
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
G
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
B
14:30 | 05/10/19 | R 11
Babelsberg 03 1
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
B
14:30 | 29/09/19 | R 10
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Bsg Chemie Leipzig 0
Maç Detayı
16 15 1 8 6 15 25 -10 11
G
21:00 | 08/11/19 | R 15
Babelsberg 03 3
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
M
15:30 | 02/11/19 | R 14
Auerbach 1906 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
16:05 | 27/10/19 | R 13
Babelsberg 03 0
Energie Cottbus 1
Maç Detayı
M
20:00 | 21/10/19 | R 12
Lokomotiv Leipzig 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
B
14:30 | 05/10/19 | R 11
Babelsberg 03 1
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
B
14:30 | 28/09/19 | R 10
Hertha BSC Berlin II 3
Babelsberg 03 3
Maç Detayı
17 15 2 5 8 12 32 -20 11
M
21:00 | 08/11/19 | R 15
Babelsberg 03 3
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
M
15:30 | 02/11/19 | R 14
Optik Rathenow 0
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
M
20:00 | 25/10/19 | R 13
FSV Wacker 90 Nordhausen 4
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
Optik Rathenow 2
Dynamo 1
Maç Detayı
B
14:30 | 06/10/19 | R 11
Berliner AK 07 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
B
14:30 | 28/09/19 | R 10
Optik Rathenow 1
Meuselwitz 1
Maç Detayı
18 15 2 2 11 13 46 -33 8
G
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/19 | R 14
Energie Cottbus 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
17:00 | 25/10/19 | R 13
Bischofswerdaer FV 1908 0
Lokomotiv Leipzig 3
Maç Detayı
M
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
14:30 | 06/10/19 | R 11
Bischofswerdaer FV 1908 2
Hertha BSC Berlin II 7
Maç Detayı
M
14:30 | 29/09/19 | R 10
VSG Altglienicke 5
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 8 8 0 0 28 7 21 24
G
15:30 | 09/11/19 | R 15
VSG Altglienicke 3
Hertha BSC Berlin II 0
Maç Detayı
G
15:30 | 02/11/19 | R 14
VSG Altglienicke 3
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
VSG Altglienicke 4
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/19 | R 10
VSG Altglienicke 5
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
2 8 6 1 1 21 4 17 19
G
15:30 | 10/11/19 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
20:00 | 25/10/19 | R 13
FSV Wacker 90 Nordhausen 4
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
M
14:30 | 06/10/19 | R 11
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
3 7 6 0 1 22 11 11 18
G
15:30 | 03/11/19 | R 14
Energie Cottbus 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
G
14:30 | 20/10/19 | R 12
Energie Cottbus 2
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
G
14:30 | 28/09/19 | R 10
Energie Cottbus 6
Dynamo 0
Maç Detayı
4 7 5 2 0 16 10 6 17
B
15:30 | 03/11/19 | R 14
Lokomotiv Leipzig 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
G
20:00 | 21/10/19 | R 12
Lokomotiv Leipzig 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
G
20:30 | 27/09/19 | R 10
Lokomotiv Leipzig 4
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
Maç Detayı
5 8 4 2 2 13 5 8 14
G
15:30 | 10/11/19 | R 15
SV Lichtenberg 47 4
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
G
14:30 | 26/10/19 | R 13
SV Lichtenberg 47 2
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
B
14:30 | 19/10/19 | R 12
SV Lichtenberg 47 1
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
M
14:30 | 29/09/19 | R 10
SV Lichtenberg 47 0
FSV Union Fuerstenwalde 1
Maç Detayı
6 7 4 2 1 10 5 5 14
G
15:30 | 27/10/19 | R 13
Dynamo 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/19 | R 11
Dynamo 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
7 7 4 1 2 21 12 9 13
M
21:00 | 01/11/19 | R 14
Hertha BSC Berlin II 2
SV Lichtenberg 47 4
Maç Detayı
G
14:30 | 20/10/19 | R 12
Hertha BSC Berlin II 4
FSV Union Fuerstenwalde 1
Maç Detayı
B
14:30 | 28/09/19 | R 10
Hertha BSC Berlin II 3
Babelsberg 03 3
Maç Detayı
8 7 4 1 2 17 13 4 13
G
15:30 | 02/11/19 | R 14
Auerbach 1906 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
Auerbach 1906 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/19 | R 10
Auerbach 1906 3
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
9 8 3 2 3 14 11 3 11
B
15:30 | 09/11/19 | R 15
FSV Union Fuerstenwalde 3
Energie Cottbus 3
Maç Detayı
G
14:30 | 26/10/19 | R 13
FSV Union Fuerstenwalde 3
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
M
14:30 | 06/10/19 | R 11
FSV Union Fuerstenwalde 1
VSG Altglienicke 2
Maç Detayı
10 7 3 2 2 10 7 3 11
M
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC Rot-Weiss Erfurt 0
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
G
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
B
14:30 | 29/09/19 | R 10
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Bsg Chemie Leipzig 0
Maç Detayı
11 8 2 5 1 7 5 2 11
B
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Dynamo 0
Maç Detayı
G
20:00 | 25/10/19 | R 13
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
B
19:30 | 22/10/19 | R 11
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Meuselwitz 0
Maç Detayı
12 8 3 2 3 9 10 -1 11
M
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bsg Chemie Leipzig 0
Meuselwitz 2
Maç Detayı
G
15:30 | 27/10/19 | R 13
Bsg Chemie Leipzig 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
G
14:05 | 06/10/19 | R 11
Bsg Chemie Leipzig 2
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
13 7 2 3 2 12 13 -1 9
M
15:30 | 03/11/19 | R 14
Berliner AK 07 0
Dynamo 2
Maç Detayı
B
14:30 | 06/10/19 | R 11
Berliner AK 07 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
14 8 1 5 2 11 13 -2 8
M
21:00 | 08/11/19 | R 15
VfB Germania Halberstadt 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
B
14:30 | 26/10/19 | R 13
VfB Germania Halberstadt 2
Hertha BSC Berlin II 2
Maç Detayı
B
20:00 | 04/10/19 | R 11
VfB Germania Halberstadt 1
SV Lichtenberg 47 1
Maç Detayı
M
14:30 | 29/09/19 | R 10
VfB Germania Halberstadt 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
15 8 1 5 2 10 14 -4 8
G
21:00 | 08/11/19 | R 15
Babelsberg 03 3
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
M
16:05 | 27/10/19 | R 13
Babelsberg 03 0
Energie Cottbus 1
Maç Detayı
B
14:30 | 05/10/19 | R 11
Babelsberg 03 1
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
16 7 2 1 4 11 14 -3 7
M
20:00 | 01/11/19 | R 14
Meuselwitz 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
Maç Detayı
M
14:30 | 19/10/19 | R 12
Meuselwitz 1
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
17 8 2 1 5 7 19 -12 7
G
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
M
17:00 | 25/10/19 | R 13
Bischofswerdaer FV 1908 0
Lokomotiv Leipzig 3
Maç Detayı
M
14:30 | 06/10/19 | R 11
Bischofswerdaer FV 1908 2
Hertha BSC Berlin II 7
Maç Detayı
18 7 1 3 3 6 11 -5 6
M
15:30 | 02/11/19 | R 14
Optik Rathenow 0
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
Optik Rathenow 2
Dynamo 1
Maç Detayı
B
14:30 | 28/09/19 | R 10
Optik Rathenow 1
Meuselwitz 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 8 5 1 2 25 13 12 16
M
15:30 | 09/11/19 | R 15
VSG Altglienicke 3
Hertha BSC Berlin II 0
Maç Detayı
B
14:30 | 26/10/19 | R 13
VfB Germania Halberstadt 2
Hertha BSC Berlin II 2
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/19 | R 11
Bischofswerdaer FV 1908 2
Hertha BSC Berlin II 7
Maç Detayı
2 8 4 3 1 11 5 6 15
G
21:00 | 08/11/19 | R 15
VfB Germania Halberstadt 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
G
17:00 | 25/10/19 | R 13
Bischofswerdaer FV 1908 0
Lokomotiv Leipzig 3
Maç Detayı
M
14:05 | 06/10/19 | R 11
Bsg Chemie Leipzig 2
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
3 8 3 3 2 16 15 1 12
B
15:30 | 09/11/19 | R 15
FSV Union Fuerstenwalde 3
Energie Cottbus 3
Maç Detayı
G
16:05 | 27/10/19 | R 13
Babelsberg 03 0
Energie Cottbus 1
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/19 | R 11
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
4 7 3 2 2 12 9 3 11
B
15:30 | 03/11/19 | R 14
Lokomotiv Leipzig 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
M
14:30 | 20/10/19 | R 12
Hertha BSC Berlin II 4
FSV Union Fuerstenwalde 1
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/19 | R 10
SV Lichtenberg 47 0
FSV Union Fuerstenwalde 1
Maç Detayı
5 7 2 4 1 10 7 3 10
M
15:30 | 02/11/19 | R 14
VSG Altglienicke 3
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
B
14:30 | 19/10/19 | R 12
SV Lichtenberg 47 1
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/19 | R 10
VfB Germania Halberstadt 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
6 7 3 1 3 13 11 2 10
M
14:30 | 26/10/19 | R 13
SV Lichtenberg 47 2
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/19 | R 11
FSV Union Fuerstenwalde 1
VSG Altglienicke 2
Maç Detayı
7 7 3 1 3 15 18 -3 10
G
20:00 | 01/11/19 | R 14
Meuselwitz 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
Maç Detayı
M
14:30 | 19/10/19 | R 12
Auerbach 1906 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
M
20:30 | 27/09/19 | R 10
Lokomotiv Leipzig 4
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
Maç Detayı
8 8 2 3 3 9 11 -2 9
G
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bsg Chemie Leipzig 0
Meuselwitz 2
Maç Detayı
M
15:30 | 27/10/19 | R 13
Dynamo 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
B
19:30 | 22/10/19 | R 11
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Meuselwitz 0
Maç Detayı
B
14:30 | 28/09/19 | R 10
Optik Rathenow 1
Meuselwitz 1
Maç Detayı
9 7 2 2 3 7 10 -3 8
G
21:00 | 01/11/19 | R 14
Hertha BSC Berlin II 2
SV Lichtenberg 47 4
Maç Detayı
B
20:00 | 04/10/19 | R 11
VfB Germania Halberstadt 1
SV Lichtenberg 47 1
Maç Detayı
10 8 2 2 4 7 15 -8 8
B
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Dynamo 0
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/19 | R 14
Berliner AK 07 0
Dynamo 2
Maç Detayı
M
14:30 | 19/10/19 | R 12
Optik Rathenow 2
Dynamo 1
Maç Detayı
M
14:30 | 28/09/19 | R 10
Energie Cottbus 6
Dynamo 0
Maç Detayı
11 7 1 4 2 7 8 -1 7
G
15:30 | 02/11/19 | R 14
Optik Rathenow 0
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
M
14:30 | 20/10/19 | R 12
Energie Cottbus 2
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
B
14:30 | 29/09/19 | R 10
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Bsg Chemie Leipzig 0
Maç Detayı
12 8 2 1 5 12 14 -2 7
M
15:30 | 10/11/19 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
M
20:00 | 25/10/19 | R 13
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
Meuselwitz 1
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
M
14:30 | 29/09/19 | R 10
Auerbach 1906 3
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
13 7 2 1 4 9 14 -5 7
G
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC Rot-Weiss Erfurt 0
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
M
14:30 | 19/10/19 | R 12
VSG Altglienicke 4
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
14 8 1 2 5 6 21 -15 5
M
21:00 | 08/11/19 | R 15
Babelsberg 03 3
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
M
20:00 | 25/10/19 | R 13
FSV Wacker 90 Nordhausen 4
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
B
14:30 | 06/10/19 | R 11
Berliner AK 07 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
15 8 1 1 6 9 19 -10 4
M
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
M
15:30 | 27/10/19 | R 13
Bsg Chemie Leipzig 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
M
14:30 | 06/10/19 | R 11
Dynamo 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
16 7 0 3 4 5 11 -6 3
M
15:30 | 02/11/19 | R 14
Auerbach 1906 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
20:00 | 21/10/19 | R 12
Lokomotiv Leipzig 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
B
14:30 | 28/09/19 | R 10
Hertha BSC Berlin II 3
Babelsberg 03 3
Maç Detayı
17 8 0 3 5 5 17 -12 3
M
15:30 | 10/11/19 | R 15
SV Lichtenberg 47 4
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
M
14:30 | 26/10/19 | R 13
FSV Union Fuerstenwalde 3
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
B
14:30 | 05/10/19 | R 11
Babelsberg 03 1
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
18 7 0 1 6 6 27 -21 1
M
15:30 | 03/11/19 | R 14
Energie Cottbus 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
14:30 | 29/09/19 | R 10
VSG Altglienicke 5
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
K 1 30/05/86 15 15 0 0 1 - -
D 2 30/03/98 10 9 0 0 4 - -
D 4 12/10/87 14 14 2 0 2 - -
D 5 21/01/94 15 15 0 0 1 - -
D 16 20/07/97 14 14 0 0 5 - -
D 17 06/10/98 12 8 0 0 4 - -
D 19 11/04/97 12 9 0 0 1 - -
D 23 12/01/91 15 14 1 0 1 - -
D 24 19/03/97 1 1 0 0 - - -
D 30 22/12/88 11 11 1 0 1 - 1
O 7 12/04/88 10 7 2 0 2 - -
O 8 26/07/99 13 9 2 0 3 - -
O 9 02/10/93 14 12 2 0 1 - -
O 22 22/07/99 7 4 1 0 - - 1
F 10 09/09/94 15 11 2 0 4 - -
F 11 09/04/92 9 5 1 0 - - -
F 18 12/02/00 2 0 0 0 - - -
F 27 24/02/94 8 4 1 0 1 - -
F 29 21/10/99 12 3 1 0 1 - -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
D 14 2 0,14
O 13 2 0,15
O 10 2 0,2
O 14 2 0,14
F 15 2 0,13
D 11 1 0,09
D 15 1 0,07
O 7 1 0,14
F 9 1 0,11
F 8 1 0,13
F 12 1 0,08
Veri bulunmamaktadır
Poz Oyuncu O Maçlar M
K 15 1 - -
D 11 1 - 1
D 14 2 - -
D 15 1 - -
D 12 1 - -
D 12 4 - -
D 10 4 - -
D 14 5 - -
D 15 1 - -
O 7 - - 1
O 13 3 - -
O 10 2 - -
O 14 1 - -
F 15 4 - -
F 8 1 - -
F 12 1 - -
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır