Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Almanya Dirk Kunert Poststadion, Berlin
PERFORMANS
G
21:00 | 29/11/19 | R 17
Babelsberg 03 0
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
B
15:30 | 24/11/19 | R 16
Berliner AK 07 1
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/19 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/19 | R 14
Berliner AK 07 0
Dynamo 2
Maç Detayı
M
20:00 | 25/10/19 | R 13
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
Meuselwitz 1
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 11 3 3 44 21 23 36
B
21:00 | 29/11/19 | R 17
VSG Altglienicke 2
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
B
15:30 | 23/11/19 | R 16
FC Rot-Weiss Erfurt 1
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
G
15:30 | 09/11/19 | R 15
VSG Altglienicke 3
Hertha BSC II 0
Maç Detayı
G
15:30 | 02/11/19 | R 14
VSG Altglienicke 3
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
M
14:30 | 26/10/19 | R 13
SV Lichtenberg 47 2
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
VSG Altglienicke 4
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
2 17 11 3 3 41 26 15 36
G
15:30 | 01/12/19 | R 17
SV Lichtenberg 47 0
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
G
15:30 | 23/11/19 | R 16
Energie Cottbus 1
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
B
15:30 | 09/11/19 | R 15
FSV Union Fuerstenwalde 3
Energie Cottbus 3
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/19 | R 14
Energie Cottbus 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
G
16:05 | 27/10/19 | R 13
Babelsberg 03 0
Energie Cottbus 1
Maç Detayı
G
14:30 | 20/10/19 | R 12
Energie Cottbus 2
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
3 17 9 7 1 31 19 12 34
B
21:00 | 29/11/19 | R 17
VSG Altglienicke 2
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
B
15:30 | 23/11/19 | R 16
Lokomotiv Leipzig 2
SV Lichtenberg 47 2
Maç Detayı
G
21:00 | 08/11/19 | R 15
VfB Germania Halberstadt 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/19 | R 14
Lokomotiv Leipzig 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
G
17:00 | 25/10/19 | R 13
Bischofswerdaer FV 1908 0
Lokomotiv Leipzig 3
Maç Detayı
G
20:00 | 21/10/19 | R 12
Lokomotiv Leipzig 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
4 17 10 3 4 47 25 22 33
B
20:00 | 29/11/19 | R 17
Hertha BSC II 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
G
15:30 | 23/11/19 | R 16
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Hertha BSC II 1
Maç Detayı
M
15:30 | 09/11/19 | R 15
VSG Altglienicke 3
Hertha BSC II 0
Maç Detayı
M
21:00 | 01/11/19 | R 14
Hertha BSC II 2
SV Lichtenberg 47 4
Maç Detayı
B
14:30 | 26/10/19 | R 13
VfB Germania Halberstadt 2
Hertha BSC II 2
Maç Detayı
G
14:30 | 20/10/19 | R 12
Hertha BSC II 4
FSV Union Fuerstenwalde 1
Maç Detayı
5 17 9 2 6 37 26 11 29
M
15:30 | 01/12/19 | R 17
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
M
21:00 | 27/11/19 | R 16
Dynamo 3
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/19 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
20:00 | 01/11/19 | R 14
Meuselwitz 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
Maç Detayı
G
20:00 | 25/10/19 | R 13
FSV Wacker 90 Nordhausen 4
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
M
14:30 | 19/10/19 | R 12
Auerbach 1906 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
6 17 7 4 6 31 24 7 25
G
15:30 | 01/12/19 | R 17
FSV Union Fuerstenwalde 3
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
21:00 | 22/11/19 | R 16
Auerbach 1906 3
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
B
15:30 | 09/11/19 | R 15
FSV Union Fuerstenwalde 3
Energie Cottbus 3
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/19 | R 14
Lokomotiv Leipzig 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
G
14:30 | 26/10/19 | R 13
FSV Union Fuerstenwalde 3
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
M
14:30 | 20/10/19 | R 12
Hertha BSC II 4
FSV Union Fuerstenwalde 1
Maç Detayı
7 16 7 4 5 20 21 -1 25
G
21:00 | 27/11/19 | R 16
Dynamo 3
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
B
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Dynamo 0
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/19 | R 14
Berliner AK 07 0
Dynamo 2
Maç Detayı
G
15:30 | 27/10/19 | R 13
Dynamo 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
M
14:30 | 19/10/19 | R 12
Optik Rathenow 2
Dynamo 1
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/19 | R 11
Dynamo 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
8 17 5 9 3 18 13 5 24
G
15:30 | 01/12/19 | R 17
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
M
15:30 | 23/11/19 | R 16
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Hertha BSC II 1
Maç Detayı
B
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Dynamo 0
Maç Detayı
M
15:30 | 02/11/19 | R 14
VSG Altglienicke 3
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
G
20:00 | 25/10/19 | R 13
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
B
19:30 | 22/10/19 | R 11
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Meuselwitz 0
Maç Detayı
9 17 6 5 6 22 19 3 23
M
15:30 | 01/12/19 | R 17
SV Lichtenberg 47 0
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
B
15:30 | 23/11/19 | R 16
Lokomotiv Leipzig 2
SV Lichtenberg 47 2
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/19 | R 15
SV Lichtenberg 47 4
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
G
21:00 | 01/11/19 | R 14
Hertha BSC II 2
SV Lichtenberg 47 4
Maç Detayı
G
14:30 | 26/10/19 | R 13
SV Lichtenberg 47 2
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
B
14:30 | 19/10/19 | R 12
SV Lichtenberg 47 1
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
10 17 7 2 8 31 34 -3 23
G
15:30 | 01/12/19 | R 17
VfB Germania Halberstadt 0
Auerbach 1906 2
Maç Detayı
G
21:00 | 22/11/19 | R 16
Auerbach 1906 3
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
M
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
G
15:30 | 02/11/19 | R 14
Auerbach 1906 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
15:30 | 27/10/19 | R 13
Bsg Chemie Leipzig 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
Auerbach 1906 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
11 17 5 5 7 29 28 1 20
G
21:00 | 29/11/19 | R 17
Babelsberg 03 0
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
B
15:30 | 24/11/19 | R 16
Berliner AK 07 1
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/19 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/19 | R 14
Berliner AK 07 0
Dynamo 2
Maç Detayı
M
20:00 | 25/10/19 | R 13
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
Meuselwitz 1
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
12 17 5 5 7 25 29 -4 20
B
15:30 | 01/12/19 | R 17
Bischofswerdaer FV 1908 2
Meuselwitz 2
Maç Detayı
G
15:30 | 23/11/19 | R 16
Meuselwitz 3
Babelsberg 03 2
Maç Detayı
G
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bsg Chemie Leipzig 0
Meuselwitz 2
Maç Detayı
M
20:00 | 01/11/19 | R 14
Meuselwitz 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
Maç Detayı
M
15:30 | 27/10/19 | R 13
Dynamo 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
B
19:30 | 22/10/19 | R 11
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Meuselwitz 0
Maç Detayı
13 16 4 7 5 17 19 -2 19
B
15:30 | 24/11/19 | R 16
Berliner AK 07 1
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
M
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bsg Chemie Leipzig 0
Meuselwitz 2
Maç Detayı
G
15:30 | 02/11/19 | R 14
Optik Rathenow 0
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
G
15:30 | 27/10/19 | R 13
Bsg Chemie Leipzig 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
M
14:30 | 20/10/19 | R 12
Energie Cottbus 2
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
G
14:05 | 06/10/19 | R 11
Bsg Chemie Leipzig 2
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
14 17 3 7 7 16 25 -9 16
B
20:00 | 29/11/19 | R 17
Hertha BSC II 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
B
15:30 | 23/11/19 | R 16
FC Rot-Weiss Erfurt 1
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/19 | R 15
SV Lichtenberg 47 4
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
M
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC Rot-Weiss Erfurt 0
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
M
14:30 | 26/10/19 | R 13
FSV Union Fuerstenwalde 3
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
G
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
15 17 3 6 8 20 30 -10 15
M
15:30 | 01/12/19 | R 17
VfB Germania Halberstadt 0
Auerbach 1906 2
Maç Detayı
M
15:30 | 23/11/19 | R 16
Energie Cottbus 1
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
M
21:00 | 08/11/19 | R 15
VfB Germania Halberstadt 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
G
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC Rot-Weiss Erfurt 0
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
B
14:30 | 26/10/19 | R 13
VfB Germania Halberstadt 2
Hertha BSC II 2
Maç Detayı
M
14:30 | 19/10/19 | R 12
VSG Altglienicke 4
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
16 17 3 5 9 14 35 -21 14
M
15:30 | 01/12/19 | R 17
FSV Union Fuerstenwalde 3
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
G
15:30 | 23/11/19 | R 16
Optik Rathenow 1
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
21:00 | 08/11/19 | R 15
Babelsberg 03 3
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
M
15:30 | 02/11/19 | R 14
Optik Rathenow 0
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
M
20:00 | 25/10/19 | R 13
FSV Wacker 90 Nordhausen 4
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
Optik Rathenow 2
Dynamo 1
Maç Detayı
17 17 1 8 8 17 32 -15 11
M
21:00 | 29/11/19 | R 17
Babelsberg 03 0
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
M
15:30 | 23/11/19 | R 16
Meuselwitz 3
Babelsberg 03 2
Maç Detayı
G
21:00 | 08/11/19 | R 15
Babelsberg 03 3
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
M
15:30 | 02/11/19 | R 14
Auerbach 1906 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
16:05 | 27/10/19 | R 13
Babelsberg 03 0
Energie Cottbus 1
Maç Detayı
M
20:00 | 21/10/19 | R 12
Lokomotiv Leipzig 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
18 17 2 3 12 15 49 -34 9
B
15:30 | 01/12/19 | R 17
Bischofswerdaer FV 1908 2
Meuselwitz 2
Maç Detayı
M
15:30 | 23/11/19 | R 16
Optik Rathenow 1
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
G
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/19 | R 14
Energie Cottbus 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
17:00 | 25/10/19 | R 13
Bischofswerdaer FV 1908 0
Lokomotiv Leipzig 3
Maç Detayı
M
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 9 8 1 0 30 9 21 25
B
21:00 | 29/11/19 | R 17
VSG Altglienicke 2
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
G
15:30 | 09/11/19 | R 15
VSG Altglienicke 3
Hertha BSC II 0
Maç Detayı
G
15:30 | 02/11/19 | R 14
VSG Altglienicke 3
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
VSG Altglienicke 4
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
2 8 7 0 1 23 11 12 21
G
15:30 | 23/11/19 | R 16
Energie Cottbus 1
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/19 | R 14
Energie Cottbus 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
G
14:30 | 20/10/19 | R 12
Energie Cottbus 2
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
3 9 6 1 2 21 5 16 19
M
15:30 | 01/12/19 | R 17
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/19 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
20:00 | 25/10/19 | R 13
FSV Wacker 90 Nordhausen 4
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
4 8 5 3 0 18 12 6 18
B
15:30 | 23/11/19 | R 16
Lokomotiv Leipzig 2
SV Lichtenberg 47 2
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/19 | R 14
Lokomotiv Leipzig 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
G
20:00 | 21/10/19 | R 12
Lokomotiv Leipzig 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
5 8 5 2 1 13 6 7 17
G
21:00 | 27/11/19 | R 16
Dynamo 3
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
15:30 | 27/10/19 | R 13
Dynamo 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/19 | R 11
Dynamo 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
6 8 5 1 2 20 15 5 16
G
21:00 | 22/11/19 | R 16
Auerbach 1906 3
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
G
15:30 | 02/11/19 | R 14
Auerbach 1906 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
Auerbach 1906 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
7 8 4 2 2 21 12 9 14
B
20:00 | 29/11/19 | R 17
Hertha BSC II 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
M
21:00 | 01/11/19 | R 14
Hertha BSC II 2
SV Lichtenberg 47 4
Maç Detayı
G
14:30 | 20/10/19 | R 12
Hertha BSC II 4
FSV Union Fuerstenwalde 1
Maç Detayı
8 9 4 2 3 13 7 6 14
M
15:30 | 01/12/19 | R 17
SV Lichtenberg 47 0
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/19 | R 15
SV Lichtenberg 47 4
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
G
14:30 | 26/10/19 | R 13
SV Lichtenberg 47 2
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
B
14:30 | 19/10/19 | R 12
SV Lichtenberg 47 1
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
9 9 4 2 3 17 12 5 14
G
15:30 | 01/12/19 | R 17
FSV Union Fuerstenwalde 3
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
B
15:30 | 09/11/19 | R 15
FSV Union Fuerstenwalde 3
Energie Cottbus 3
Maç Detayı
G
14:30 | 26/10/19 | R 13
FSV Union Fuerstenwalde 3
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
10 8 3 3 2 11 8 3 12
B
15:30 | 23/11/19 | R 16
FC Rot-Weiss Erfurt 1
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
M
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC Rot-Weiss Erfurt 0
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
G
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
11 9 2 5 2 7 6 1 11
M
15:30 | 23/11/19 | R 16
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Hertha BSC II 1
Maç Detayı
B
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Dynamo 0
Maç Detayı
G
20:00 | 25/10/19 | R 13
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
B
19:30 | 22/10/19 | R 11
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Meuselwitz 0
Maç Detayı
12 8 3 2 3 9 10 -1 11
M
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bsg Chemie Leipzig 0
Meuselwitz 2
Maç Detayı
G
15:30 | 27/10/19 | R 13
Bsg Chemie Leipzig 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
G
14:05 | 06/10/19 | R 11
Bsg Chemie Leipzig 2
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
13 8 2 4 2 13 14 -1 10
B
15:30 | 24/11/19 | R 16
Berliner AK 07 1
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/19 | R 14
Berliner AK 07 0
Dynamo 2
Maç Detayı
14 8 3 1 4 14 16 -2 10
G
15:30 | 23/11/19 | R 16
Meuselwitz 3
Babelsberg 03 2
Maç Detayı
M
20:00 | 01/11/19 | R 14
Meuselwitz 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
Maç Detayı
15 8 2 3 3 7 11 -4 9
G
15:30 | 23/11/19 | R 16
Optik Rathenow 1
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
15:30 | 02/11/19 | R 14
Optik Rathenow 0
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
Optik Rathenow 2
Dynamo 1
Maç Detayı
16 9 1 5 3 11 15 -4 8
M
15:30 | 01/12/19 | R 17
VfB Germania Halberstadt 0
Auerbach 1906 2
Maç Detayı
M
21:00 | 08/11/19 | R 15
VfB Germania Halberstadt 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
B
14:30 | 26/10/19 | R 13
VfB Germania Halberstadt 2
Hertha BSC II 2
Maç Detayı
17 9 1 5 3 10 18 -8 8
M
21:00 | 29/11/19 | R 17
Babelsberg 03 0
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
G
21:00 | 08/11/19 | R 15
Babelsberg 03 3
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
M
16:05 | 27/10/19 | R 13
Babelsberg 03 0
Energie Cottbus 1
Maç Detayı
18 9 2 2 5 9 21 -12 8
B
15:30 | 01/12/19 | R 17
Bischofswerdaer FV 1908 2
Meuselwitz 2
Maç Detayı
G
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
M
17:00 | 25/10/19 | R 13
Bischofswerdaer FV 1908 0
Lokomotiv Leipzig 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 9 6 1 2 26 13 13 19
G
15:30 | 23/11/19 | R 16
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Hertha BSC II 1
Maç Detayı
M
15:30 | 09/11/19 | R 15
VSG Altglienicke 3
Hertha BSC II 0
Maç Detayı
B
14:30 | 26/10/19 | R 13
VfB Germania Halberstadt 2
Hertha BSC II 2
Maç Detayı
2 9 4 4 1 13 7 6 16
B
21:00 | 29/11/19 | R 17
VSG Altglienicke 2
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
G
21:00 | 08/11/19 | R 15
VfB Germania Halberstadt 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
G
17:00 | 25/10/19 | R 13
Bischofswerdaer FV 1908 0
Lokomotiv Leipzig 3
Maç Detayı
3 9 4 3 2 18 15 3 15
G
15:30 | 01/12/19 | R 17
SV Lichtenberg 47 0
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
B
15:30 | 09/11/19 | R 15
FSV Union Fuerstenwalde 3
Energie Cottbus 3
Maç Detayı
G
16:05 | 27/10/19 | R 13
Babelsberg 03 0
Energie Cottbus 1
Maç Detayı
4 8 3 4 1 11 7 4 13
G
15:30 | 01/12/19 | R 17
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
M
15:30 | 02/11/19 | R 14
VSG Altglienicke 3
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
5 8 3 2 3 14 12 2 11
M
21:00 | 22/11/19 | R 16
Auerbach 1906 3
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/19 | R 14
Lokomotiv Leipzig 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
M
14:30 | 20/10/19 | R 12
Hertha BSC II 4
FSV Union Fuerstenwalde 1
Maç Detayı
5 8 3 2 3 14 12 2 11
B
15:30 | 23/11/19 | R 16
FC Rot-Weiss Erfurt 1
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
M
14:30 | 26/10/19 | R 13
SV Lichtenberg 47 2
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
7 9 3 1 5 16 14 2 10
G
21:00 | 29/11/19 | R 17
Babelsberg 03 0
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/19 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
M
20:00 | 25/10/19 | R 13
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
G
14:30 | 19/10/19 | R 12
Meuselwitz 1
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
8 9 2 4 3 11 13 -2 10
B
15:30 | 01/12/19 | R 17
Bischofswerdaer FV 1908 2
Meuselwitz 2
Maç Detayı
G
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bsg Chemie Leipzig 0
Meuselwitz 2
Maç Detayı
M
15:30 | 27/10/19 | R 13
Dynamo 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
B
19:30 | 22/10/19 | R 11
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Meuselwitz 0
Maç Detayı
9 8 3 1 4 16 21 -5 10
M
21:00 | 27/11/19 | R 16
Dynamo 3
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
20:00 | 01/11/19 | R 14
Meuselwitz 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
Maç Detayı
M
14:30 | 19/10/19 | R 12
Auerbach 1906 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
10 8 2 3 3 9 12 -3 9
B
15:30 | 23/11/19 | R 16
Lokomotiv Leipzig 2
SV Lichtenberg 47 2
Maç Detayı
G
21:00 | 01/11/19 | R 14
Hertha BSC II 2
SV Lichtenberg 47 4
Maç Detayı
11 8 1 5 2 8 9 -1 8
B
15:30 | 24/11/19 | R 16
Berliner AK 07 1
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
G
15:30 | 02/11/19 | R 14
Optik Rathenow 0
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
M
14:30 | 20/10/19 | R 12
Energie Cottbus 2
Bsg Chemie Leipzig 1
Maç Detayı
12 8 2 2 4 7 15 -8 8
B
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Dynamo 0
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/19 | R 14
Berliner AK 07 0
Dynamo 2
Maç Detayı
M
14:30 | 19/10/19 | R 12
Optik Rathenow 2
Dynamo 1
Maç Detayı
13 8 2 1 5 9 15 -6 7
M
15:30 | 23/11/19 | R 16
Energie Cottbus 1
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
G
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC Rot-Weiss Erfurt 0
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
M
14:30 | 19/10/19 | R 12
VSG Altglienicke 4
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
14 9 2 1 6 11 19 -8 7
G
15:30 | 01/12/19 | R 17
VfB Germania Halberstadt 0
Auerbach 1906 2
Maç Detayı
M
15:30 | 09/11/19 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
M
15:30 | 27/10/19 | R 13
Bsg Chemie Leipzig 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
15 9 1 2 6 7 24 -17 5
M
15:30 | 01/12/19 | R 17
FSV Union Fuerstenwalde 3
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
21:00 | 08/11/19 | R 15
Babelsberg 03 3
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
M
20:00 | 25/10/19 | R 13
FSV Wacker 90 Nordhausen 4
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
16 9 0 4 5 5 17 -12 4
B
20:00 | 29/11/19 | R 17
Hertha BSC II 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/19 | R 15
SV Lichtenberg 47 4
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
M
14:30 | 26/10/19 | R 13
FSV Union Fuerstenwalde 3
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
17 8 0 3 5 7 14 -7 3
M
15:30 | 23/11/19 | R 16
Meuselwitz 3
Babelsberg 03 2
Maç Detayı
M
15:30 | 02/11/19 | R 14
Auerbach 1906 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
20:00 | 21/10/19 | R 12
Lokomotiv Leipzig 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
18 8 0 1 7 6 28 -22 1
M
15:30 | 23/11/19 | R 16
Optik Rathenow 1
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/19 | R 14
Energie Cottbus 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
K 0 15/09/96 11 11 0 0 2 - -
K 21 13/08/90 6 6 0 0 - - -
D 0 06/07/92 14 14 1 0 3 - -
D 3 25/10/95 8 8 0 0 - - -
D 14 19/08/92 2 0 0 0 - - -
D 15 13/03/93 4 3 0 0 - - -
D 24 02/02/90 15 15 0 0 2 - -
O 0 24/01/95 8 8 4 0 - 1 -
O 0 08/06/94 13 12 0 0 1 - -
O 0 13/04/96 15 15 1 0 3 1 -
O 0 27/04/97 11 3 1 0 1 - -
O 6 03/11/93 15 12 0 0 1 - -
O 8 22/11/91 15 13 2 0 4 - -
O 10 28/11/96 16 14 3 0 - - -
O 36 08/10/98 7 6 2 0 - - -
F 2 18/08/96 12 10 0 0 1 - -
F 9 25/04/89 15 12 6 0 2 - 1
F 11 21/12/92 10 9 5 0 - - -
F 20 14/10/96 11 6 1 0 1 - -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
F 15 6 0,4
F 10 5 0,5
O 8 4 0,5
O 16 3 0,19
O 15 2 0,13
O 7 2 0,29
D 14 1 0,07
O 15 1 0,07
O 11 1 0,09
F 11 1 0,09
Veri bulunmamaktadır
Poz Oyuncu O Maçlar M
K 11 2 - -
D 15 2 - -
D 14 3 - -
O 15 4 - -
O 8 - 1 -
O 13 1 - -
O 15 3 1 -
O 11 1 - -
O 15 1 - -
F 12 1 - -
F 11 1 - -
F 15 2 - 1
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır