Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Almanya Heiko Scholz Albert-Kuntz-Sportpark, Nordhausen
PERFORMANS
G
19:00 | 20/09/19 | R 9
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
B
20:00 | 11/09/19 | R 2
Babelsberg 03 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
G
20:00 | 04/09/19 | R 8
Hertha BSC Berlin II 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
20:30 | 28/08/19 | R 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
SV Lichtenberg 47 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 9 6 2 1 21 10 11 20
G
19:00 | 20/09/19 | R 9
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
B
20:00 | 11/09/19 | R 2
Babelsberg 03 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
G
20:00 | 04/09/19 | R 8
Hertha BSC Berlin II 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
20:30 | 28/08/19 | R 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
SV Lichtenberg 47 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
2 9 6 1 2 23 12 11 19
G
20:00 | 20/09/19 | R 9
Babelsberg 03 0
VSG Altglienicke 4
Maç Detayı
G
14:30 | 15/09/19 | R 8
VSG Altglienicke 3
Bsg Chemie Leipzig 2
Maç Detayı
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
18:30 | 28/08/19 | R 5
Berliner AK 07 2
VSG Altglienicke 4
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
VSG Altglienicke 4
Dynamo 1
Maç Detayı
G
14:30 | 17/08/19 | R 4
VSG Altglienicke 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
3 8 6 0 2 25 9 16 18
M
20:00 | 04/09/19 | R 8
Hertha BSC Berlin II 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
Dynamo 1
Hertha BSC Berlin II 3
Maç Detayı
G
19:30 | 27/08/19 | R 5
Meuselwitz 1
Hertha BSC Berlin II 4
Maç Detayı
G
20:00 | 23/08/19 | R 6
Hertha BSC Berlin II 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
14:30 | 18/08/19 | R 4
Hertha BSC Berlin II 6
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
G
14:30 | 03/08/19 | R 3
Auerbach 1906 1
Hertha BSC Berlin II 5
Maç Detayı
4 8 5 3 0 15 8 7 18
B
20:30 | 13/09/19 | R 8
Lokomotiv Leipzig 2
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
B
20:30 | 27/08/19 | R 5
Auerbach 1906 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
G
20:00 | 23/08/19 | R 6
Lokomotiv Leipzig 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
G
17:00 | 17/08/19 | R 4
Lokomotiv Leipzig 3
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
G
14:30 | 04/08/19 | R 3
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
5 9 4 2 3 22 21 1 14
B
18:00 | 20/09/19 | R 9
Berliner AK 07 2
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
G
14:30 | 15/09/19 | R 8
Energie Cottbus 3
Meuselwitz 2
Maç Detayı
G
20:00 | 02/09/19 | R 7
Optik Rathenow 1
Energie Cottbus 4
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Energie Cottbus 0
Maç Detayı
M
20:30 | 23/08/19 | R 6
Energie Cottbus 1
Auerbach 1906 4
Maç Detayı
M
17:00 | 17/08/19 | R 4
Lokomotiv Leipzig 3
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
6 9 3 3 3 15 14 1 12
B
18:00 | 20/09/19 | R 9
Berliner AK 07 2
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
B
20:30 | 13/09/19 | R 8
Lokomotiv Leipzig 2
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
B
14:30 | 01/09/19 | R 7
Berliner AK 07 1
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
M
18:30 | 28/08/19 | R 5
Berliner AK 07 2
VSG Altglienicke 4
Maç Detayı
M
20:00 | 23/08/19 | R 6
Hertha BSC Berlin II 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
M
14:30 | 17/08/19 | R 4
SV Lichtenberg 47 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
7 8 3 2 3 12 9 3 11
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
FSV Union Fuerstenwalde 2
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
G
14:30 | 31/08/19 | R 7
Bischofswerdaer FV 1908 0
FSV Union Fuerstenwalde 3
Maç Detayı
G
18:30 | 28/08/19 | R 5
Bsg Chemie Leipzig 1
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
FSV Union Fuerstenwalde 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
14:30 | 18/08/19 | R 4
FSV Union Fuerstenwalde 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
M
14:30 | 03/08/19 | R 3
Dynamo 1
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
8 8 2 5 1 9 6 3 11
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
FSV Union Fuerstenwalde 2
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Energie Cottbus 0
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
Bischofswerdaer FV 1908 1
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Maç Detayı
B
20:00 | 16/08/19 | R 4
Babelsberg 03 0
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
M
14:30 | 04/08/19 | R 3
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
9 8 3 2 3 8 7 1 11
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
SV Lichtenberg 47 0
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
18:15 | 10/09/19 | R 2
SV Lichtenberg 47 0
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
Bsg Chemie Leipzig 2
SV Lichtenberg 47 0
Maç Detayı
B
19:00 | 28/08/19 | R 5
Dynamo 1
SV Lichtenberg 47 1
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
SV Lichtenberg 47 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
14:30 | 17/08/19 | R 4
SV Lichtenberg 47 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
10 8 3 2 3 10 12 -2 11
M
16:00 | 15/09/19 | R 8
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Dynamo 1
Maç Detayı
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
Dynamo 1
Hertha BSC Berlin II 3
Maç Detayı
B
19:00 | 28/08/19 | R 5
Dynamo 1
SV Lichtenberg 47 1
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
VSG Altglienicke 4
Dynamo 1
Maç Detayı
B
14:30 | 17/08/19 | R 4
VfB Germania Halberstadt 1
Dynamo 1
Maç Detayı
G
14:30 | 03/08/19 | R 3
Dynamo 1
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
11 8 2 4 2 15 14 1 10
G
14:30 | 15/09/19 | R 8
VfB Germania Halberstadt 2
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
B
20:00 | 11/09/19 | R 6
VfB Germania Halberstadt 3
Bsg Chemie Leipzig 3
Maç Detayı
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
Babelsberg 03 1
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
M
20:30 | 28/08/19 | R 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
B
14:30 | 17/08/19 | R 4
VfB Germania Halberstadt 1
Dynamo 1
Maç Detayı
M
14:30 | 03/08/19 | R 3
Berliner AK 07 2
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
12 9 2 3 4 11 15 -4 9
M
19:00 | 20/09/19 | R 9
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 8
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Dynamo 1
Maç Detayı
B
14:30 | 01/09/19 | R 7
Berliner AK 07 1
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Optik Rathenow 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
M
20:00 | 21/08/19 | R 6
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Meuselwitz 2
Maç Detayı
G
20:00 | 16/08/19 | R 4
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
13 8 1 5 2 9 11 -2 8
M
14:30 | 15/09/19 | R 8
VSG Altglienicke 3
Bsg Chemie Leipzig 2
Maç Detayı
B
20:00 | 11/09/19 | R 6
VfB Germania Halberstadt 3
Bsg Chemie Leipzig 3
Maç Detayı
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
Bsg Chemie Leipzig 2
SV Lichtenberg 47 0
Maç Detayı
M
18:30 | 28/08/19 | R 5
Bsg Chemie Leipzig 1
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
B
14:30 | 18/08/19 | R 4
Bischofswerdaer FV 1908 0
Bsg Chemie Leipzig 0
Maç Detayı
B
14:30 | 03/08/19 | R 3
Bsg Chemie Leipzig 1
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
14 8 2 2 4 14 17 -3 8
G
14:30 | 14/09/19 | R 8
Auerbach 1906 5
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
B
20:30 | 27/08/19 | R 5
Auerbach 1906 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
G
20:30 | 23/08/19 | R 6
Energie Cottbus 1
Auerbach 1906 4
Maç Detayı
M
20:00 | 16/08/19 | R 4
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
M
14:30 | 03/08/19 | R 3
Auerbach 1906 1
Hertha BSC Berlin II 5
Maç Detayı
15 8 2 2 4 10 14 -4 8
M
14:30 | 15/09/19 | R 8
Energie Cottbus 3
Meuselwitz 2
Maç Detayı
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
M
19:30 | 27/08/19 | R 5
Meuselwitz 1
Hertha BSC Berlin II 4
Maç Detayı
G
20:00 | 21/08/19 | R 6
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Meuselwitz 2
Maç Detayı
M
14:30 | 17/08/19 | R 4
VSG Altglienicke 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
G
14:30 | 04/08/19 | R 3
Meuselwitz 2
SV Lichtenberg 47 0
Maç Detayı
16 9 0 6 3 8 15 -7 6
M
20:00 | 20/09/19 | R 9
Babelsberg 03 0
VSG Altglienicke 4
Maç Detayı
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
SV Lichtenberg 47 0
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
B
20:00 | 11/09/19 | R 2
Babelsberg 03 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
Babelsberg 03 1
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Babelsberg 03 3
Bischofswerdaer FV 1908 3
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
FSV Union Fuerstenwalde 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
17 8 1 2 5 6 21 -15 5
M
14:30 | 14/09/19 | R 8
Auerbach 1906 5
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
G
18:15 | 10/09/19 | R 2
SV Lichtenberg 47 0
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
20:00 | 02/09/19 | R 7
Optik Rathenow 1
Energie Cottbus 4
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Optik Rathenow 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
M
20:00 | 23/08/19 | R 6
Lokomotiv Leipzig 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
M
14:30 | 18/08/19 | R 4
Hertha BSC Berlin II 6
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
18 8 0 2 6 7 25 -18 2
M
14:30 | 15/09/19 | R 8
VfB Germania Halberstadt 2
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
M
14:30 | 31/08/19 | R 7
Bischofswerdaer FV 1908 0
FSV Union Fuerstenwalde 3
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Babelsberg 03 3
Bischofswerdaer FV 1908 3
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
Bischofswerdaer FV 1908 1
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Maç Detayı
B
14:30 | 18/08/19 | R 4
Bischofswerdaer FV 1908 0
Bsg Chemie Leipzig 0
Maç Detayı
M
14:30 | 04/08/19 | R 3
FSV Wacker 90 Nordhausen 8
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 5 4 1 0 14 2 12 13
G
19:00 | 20/09/19 | R 9
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
20:30 | 28/08/19 | R 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
2 4 4 0 0 13 4 9 12
G
14:30 | 15/09/19 | R 8
VSG Altglienicke 3
Bsg Chemie Leipzig 2
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
VSG Altglienicke 4
Dynamo 1
Maç Detayı
G
14:30 | 17/08/19 | R 4
VSG Altglienicke 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
3 4 3 1 0 9 5 4 10
B
20:30 | 13/09/19 | R 8
Lokomotiv Leipzig 2
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
G
20:00 | 23/08/19 | R 6
Lokomotiv Leipzig 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
G
17:00 | 17/08/19 | R 4
Lokomotiv Leipzig 3
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
4 4 3 0 1 12 4 8 9
M
20:00 | 04/09/19 | R 8
Hertha BSC Berlin II 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
G
20:00 | 23/08/19 | R 6
Hertha BSC Berlin II 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
14:30 | 18/08/19 | R 4
Hertha BSC Berlin II 6
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
5 4 3 0 1 12 10 2 9
G
14:30 | 15/09/19 | R 8
Energie Cottbus 3
Meuselwitz 2
Maç Detayı
M
20:30 | 23/08/19 | R 6
Energie Cottbus 1
Auerbach 1906 4
Maç Detayı
6 5 2 2 1 11 10 1 8
B
18:00 | 20/09/19 | R 9
Berliner AK 07 2
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
B
14:30 | 01/09/19 | R 7
Berliner AK 07 1
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
M
18:30 | 28/08/19 | R 5
Berliner AK 07 2
VSG Altglienicke 4
Maç Detayı
7 4 2 1 1 6 2 4 7
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
SV Lichtenberg 47 0
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
18:15 | 10/09/19 | R 2
SV Lichtenberg 47 0
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
SV Lichtenberg 47 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
14:30 | 17/08/19 | R 4
SV Lichtenberg 47 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
8 4 2 1 1 7 6 1 7
G
16:00 | 15/09/19 | R 8
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Dynamo 1
Maç Detayı
M
20:00 | 21/08/19 | R 6
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Meuselwitz 2
Maç Detayı
G
20:00 | 16/08/19 | R 4
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
9 4 2 1 1 6 5 1 7
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
Dynamo 1
Hertha BSC Berlin II 3
Maç Detayı
B
19:00 | 28/08/19 | R 5
Dynamo 1
SV Lichtenberg 47 1
Maç Detayı
G
14:30 | 03/08/19 | R 3
Dynamo 1
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
10 4 1 3 0 8 7 1 6
G
14:30 | 15/09/19 | R 8
VfB Germania Halberstadt 2
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
B
20:00 | 11/09/19 | R 6
VfB Germania Halberstadt 3
Bsg Chemie Leipzig 3
Maç Detayı
B
14:30 | 17/08/19 | R 4
VfB Germania Halberstadt 1
Dynamo 1
Maç Detayı
11 4 1 2 1 3 3 0 5
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Energie Cottbus 0
Maç Detayı
M
14:30 | 04/08/19 | R 3
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
12 4 1 2 1 4 5 -1 5
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
Bsg Chemie Leipzig 2
SV Lichtenberg 47 0
Maç Detayı
M
18:30 | 28/08/19 | R 5
Bsg Chemie Leipzig 1
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
B
14:30 | 03/08/19 | R 3
Bsg Chemie Leipzig 1
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
13 4 1 1 2 7 9 -2 4
G
14:30 | 14/09/19 | R 8
Auerbach 1906 5
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
B
20:30 | 27/08/19 | R 5
Auerbach 1906 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
M
14:30 | 03/08/19 | R 3
Auerbach 1906 1
Hertha BSC Berlin II 5
Maç Detayı
14 4 1 1 2 4 6 -2 4
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
FSV Union Fuerstenwalde 2
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
FSV Union Fuerstenwalde 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
14:30 | 18/08/19 | R 4
FSV Union Fuerstenwalde 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
14 4 1 1 2 4 6 -2 4
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
M
19:30 | 27/08/19 | R 5
Meuselwitz 1
Hertha BSC Berlin II 4
Maç Detayı
G
14:30 | 04/08/19 | R 3
Meuselwitz 2
SV Lichtenberg 47 0
Maç Detayı
16 5 0 4 1 6 10 -4 4
M
20:00 | 20/09/19 | R 9
Babelsberg 03 0
VSG Altglienicke 4
Maç Detayı
B
20:00 | 11/09/19 | R 2
Babelsberg 03 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
Babelsberg 03 1
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Babelsberg 03 3
Bischofswerdaer FV 1908 3
Maç Detayı
17 4 0 2 2 3 8 -5 2
M
20:00 | 02/09/19 | R 7
Optik Rathenow 1
Energie Cottbus 4
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Optik Rathenow 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
18 4 0 1 3 1 8 -7 1
M
14:30 | 31/08/19 | R 7
Bischofswerdaer FV 1908 0
FSV Union Fuerstenwalde 3
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
Bischofswerdaer FV 1908 1
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Maç Detayı
B
14:30 | 18/08/19 | R 4
Bischofswerdaer FV 1908 0
Bsg Chemie Leipzig 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 4 3 0 1 13 5 8 9
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
Dynamo 1
Hertha BSC Berlin II 3
Maç Detayı
G
19:30 | 27/08/19 | R 5
Meuselwitz 1
Hertha BSC Berlin II 4
Maç Detayı
G
14:30 | 03/08/19 | R 3
Auerbach 1906 1
Hertha BSC Berlin II 5
Maç Detayı
2 4 2 2 0 6 3 3 8
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
B
20:30 | 27/08/19 | R 5
Auerbach 1906 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
G
14:30 | 04/08/19 | R 3
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
3 4 2 1 1 8 3 5 7
G
14:30 | 31/08/19 | R 7
Bischofswerdaer FV 1908 0
FSV Union Fuerstenwalde 3
Maç Detayı
G
18:30 | 28/08/19 | R 5
Bsg Chemie Leipzig 1
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
M
14:30 | 03/08/19 | R 3
Dynamo 1
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
4 5 2 1 2 10 8 2 7
G
20:00 | 20/09/19 | R 9
Babelsberg 03 0
VSG Altglienicke 4
Maç Detayı
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
18:30 | 28/08/19 | R 5
Berliner AK 07 2
VSG Altglienicke 4
Maç Detayı
5 4 2 1 1 7 8 -1 7
B
20:00 | 11/09/19 | R 2
Babelsberg 03 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
G
20:00 | 04/09/19 | R 8
Hertha BSC Berlin II 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
SV Lichtenberg 47 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
6 4 1 3 0 6 3 3 6
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
FSV Union Fuerstenwalde 2
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
Bischofswerdaer FV 1908 1
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Maç Detayı
B
20:00 | 16/08/19 | R 4
Babelsberg 03 0
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
7 5 1 2 2 10 11 -1 5
B
18:00 | 20/09/19 | R 9
Berliner AK 07 2
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
G
20:00 | 02/09/19 | R 7
Optik Rathenow 1
Energie Cottbus 4
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Energie Cottbus 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/08/19 | R 4
Lokomotiv Leipzig 3
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
8 4 1 1 2 7 7 0 4
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
Babelsberg 03 1
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
M
20:30 | 28/08/19 | R 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
M
14:30 | 03/08/19 | R 3
Berliner AK 07 2
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
9 4 1 1 2 4 4 0 4
B
20:30 | 13/09/19 | R 8
Lokomotiv Leipzig 2
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
M
20:00 | 23/08/19 | R 6
Hertha BSC Berlin II 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
M
14:30 | 17/08/19 | R 4
SV Lichtenberg 47 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
10 4 1 1 2 7 8 -1 4
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
G
20:30 | 23/08/19 | R 6
Energie Cottbus 1
Auerbach 1906 4
Maç Detayı
M
20:00 | 16/08/19 | R 4
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
11 4 1 1 2 6 8 -2 4
M
14:30 | 15/09/19 | R 8
Energie Cottbus 3
Meuselwitz 2
Maç Detayı
G
20:00 | 21/08/19 | R 6
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Meuselwitz 2
Maç Detayı
M
14:30 | 17/08/19 | R 4
VSG Altglienicke 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
12 4 1 1 2 4 7 -3 4
M
16:00 | 15/09/19 | R 8
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Dynamo 1
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
VSG Altglienicke 4
Dynamo 1
Maç Detayı
B
14:30 | 17/08/19 | R 4
VfB Germania Halberstadt 1
Dynamo 1
Maç Detayı
13 4 1 1 2 2 5 -3 4
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
Bsg Chemie Leipzig 2
SV Lichtenberg 47 0
Maç Detayı
B
19:00 | 28/08/19 | R 5
Dynamo 1
SV Lichtenberg 47 1
Maç Detayı
14 4 0 3 1 5 6 -1 3
M
14:30 | 15/09/19 | R 8
VSG Altglienicke 3
Bsg Chemie Leipzig 2
Maç Detayı
B
20:00 | 11/09/19 | R 6
VfB Germania Halberstadt 3
Bsg Chemie Leipzig 3
Maç Detayı
B
14:30 | 18/08/19 | R 4
Bischofswerdaer FV 1908 0
Bsg Chemie Leipzig 0
Maç Detayı
15 4 1 0 3 3 13 -10 3
M
14:30 | 14/09/19 | R 8
Auerbach 1906 5
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
G
18:15 | 10/09/19 | R 2
SV Lichtenberg 47 0
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
20:00 | 23/08/19 | R 6
Lokomotiv Leipzig 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
M
14:30 | 18/08/19 | R 4
Hertha BSC Berlin II 6
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
16 4 0 2 2 2 5 -3 2
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
SV Lichtenberg 47 0
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
FSV Union Fuerstenwalde 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
17 5 0 2 3 4 9 -5 2
M
19:00 | 20/09/19 | R 9
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
B
14:30 | 01/09/19 | R 7
Berliner AK 07 1
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Optik Rathenow 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
18 4 0 1 3 6 17 -11 1
M
14:30 | 15/09/19 | R 8
VfB Germania Halberstadt 2
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Babelsberg 03 3
Bischofswerdaer FV 1908 3
Maç Detayı
M
14:30 | 04/08/19 | R 3
FSV Wacker 90 Nordhausen 8
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
K 1 18/01/84 8 8 0 0 - - -
D 2 11/01/86 7 6 0 0 - - -
D 3 21/02/95 6 6 1 0 - - -
D 5 18/05/93 2 2 1 0 - - -
D 11 14/04/00 4 2 0 0 2 - -
D 23 04/06/97 3 1 2 0 - - -
D 31 23/03/89 7 6 0 0 2 - -
D 32 23/01/94 7 7 1 0 - - -
O 6 21/04/91 6 5 1 0 1 - -
O 6 30/04/86 7 7 0 0 3 - -
O 7 24/04/95 6 6 0 0 2 - -
O 14 05/07/96 6 5 1 0 1 - 1
O 17 01/12/99 5 1 0 0 - - -
O 61 06/07/94 5 2 0 0 1 - -
F 10 29/03/94 2 2 0 0 - - -
F 13 01/06/91 3 1 0 0 - - -
F 18 29/08/89 8 8 7 0 - - -
F 20 14/02/89 4 2 2 0 - - -
F 24 19/01/89 7 3 0 0 - - -
F 27 28/02/90 7 7 4 0 2 - -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
F 8 7 0.88
F 7 4 0.57
D 3 2 0.67
F 4 2 0.5
D 2 1 0.5
D 7 1 0.14
D 6 1 0.17
O 6 1 0.17
O 6 1 0.17
Veri bulunmamaktadır
Poz Oyuncu O Maçlar M
D 7 2 - -
D 4 2 - -
O 6 1 - -
O 7 3 - -
O 6 1 - 1
O 5 1 - -
O 6 2 - -
F 7 2 - -
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır