Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Almanya Miroslav Jagatic Alfred-Kunze-Sportpark, Leipzig
PERFORMANS
M
14:30 | 15/09/19 | R 8
VSG Altglienicke 3
Bsg Chemie Leipzig 2
Maç Detayı
B
20:00 | 11/09/19 | R 6
VfB Germania Halberstadt 3
Bsg Chemie Leipzig 3
Maç Detayı
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
Bsg Chemie Leipzig 2
SV Lichtenberg 47 0
Maç Detayı
M
18:30 | 28/08/19 | R 5
Bsg Chemie Leipzig 1
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
B
14:30 | 18/08/19 | R 4
Bischofswerdaer FV 1908 0
Bsg Chemie Leipzig 0
Maç Detayı
B
14:30 | 03/08/19 | R 3
Bsg Chemie Leipzig 1
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 8 6 0 2 25 9 16 18
M
20:00 | 04/09/19 | R 8
Hertha BSC Berlin II 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
Dynamo 1
Hertha BSC Berlin II 3
Maç Detayı
G
19:30 | 27/08/19 | R 5
Meuselwitz 1
Hertha BSC Berlin II 4
Maç Detayı
G
20:00 | 23/08/19 | R 6
Hertha BSC Berlin II 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
14:30 | 18/08/19 | R 4
Hertha BSC Berlin II 6
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
G
14:30 | 03/08/19 | R 3
Auerbach 1906 1
Hertha BSC Berlin II 5
Maç Detayı
2 8 5 3 0 15 8 7 18
B
20:30 | 13/09/19 | R 8
Lokomotiv Leipzig 2
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
B
20:30 | 27/08/19 | R 5
Auerbach 1906 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
G
20:00 | 23/08/19 | R 6
Lokomotiv Leipzig 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
G
17:00 | 17/08/19 | R 4
Lokomotiv Leipzig 3
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
G
14:30 | 04/08/19 | R 3
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
3 8 5 2 1 20 10 10 17
B
20:00 | 11/09/19 | R 2
Babelsberg 03 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
G
20:00 | 04/09/19 | R 8
Hertha BSC Berlin II 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
20:30 | 28/08/19 | R 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
SV Lichtenberg 47 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
14:30 | 18/08/19 | R 4
FSV Union Fuerstenwalde 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
4 8 5 1 2 19 12 7 16
G
14:30 | 15/09/19 | R 8
VSG Altglienicke 3
Bsg Chemie Leipzig 2
Maç Detayı
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
18:30 | 28/08/19 | R 5
Berliner AK 07 2
VSG Altglienicke 4
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
VSG Altglienicke 4
Dynamo 1
Maç Detayı
G
14:30 | 17/08/19 | R 4
VSG Altglienicke 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
B
14:30 | 03/08/19 | R 3
Optik Rathenow 1
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
5 8 4 1 3 20 19 1 13
G
14:30 | 15/09/19 | R 8
Energie Cottbus 3
Meuselwitz 2
Maç Detayı
G
20:00 | 02/09/19 | R 7
Optik Rathenow 1
Energie Cottbus 4
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Energie Cottbus 0
Maç Detayı
M
20:30 | 23/08/19 | R 6
Energie Cottbus 1
Auerbach 1906 4
Maç Detayı
M
17:00 | 17/08/19 | R 4
Lokomotiv Leipzig 3
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
G
14:30 | 04/08/19 | R 3
Energie Cottbus 5
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Maç Detayı
6 8 3 2 3 12 9 3 11
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
FSV Union Fuerstenwalde 2
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
G
14:30 | 31/08/19 | R 7
Bischofswerdaer FV 1908 0
FSV Union Fuerstenwalde 3
Maç Detayı
G
18:30 | 28/08/19 | R 5
Bsg Chemie Leipzig 1
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
FSV Union Fuerstenwalde 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
14:30 | 18/08/19 | R 4
FSV Union Fuerstenwalde 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
M
14:30 | 03/08/19 | R 3
Dynamo 1
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
7 8 2 5 1 9 6 3 11
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
FSV Union Fuerstenwalde 2
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Energie Cottbus 0
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
Bischofswerdaer FV 1908 1
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Maç Detayı
B
20:00 | 16/08/19 | R 4
Babelsberg 03 0
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
M
14:30 | 04/08/19 | R 3
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
8 8 3 2 3 13 12 1 11
B
20:30 | 13/09/19 | R 8
Lokomotiv Leipzig 2
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
B
14:30 | 01/09/19 | R 7
Berliner AK 07 1
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
M
18:30 | 28/08/19 | R 5
Berliner AK 07 2
VSG Altglienicke 4
Maç Detayı
M
20:00 | 23/08/19 | R 6
Hertha BSC Berlin II 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
M
14:30 | 17/08/19 | R 4
SV Lichtenberg 47 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
14:30 | 03/08/19 | R 3
Berliner AK 07 2
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
9 8 3 2 3 8 7 1 11
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
SV Lichtenberg 47 0
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
18:15 | 10/09/19 | R 2
SV Lichtenberg 47 0
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
Bsg Chemie Leipzig 2
SV Lichtenberg 47 0
Maç Detayı
B
19:00 | 28/08/19 | R 5
Dynamo 1
SV Lichtenberg 47 1
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
SV Lichtenberg 47 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
14:30 | 17/08/19 | R 4
SV Lichtenberg 47 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
10 8 3 2 3 10 12 -2 11
M
16:00 | 15/09/19 | R 8
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Dynamo 1
Maç Detayı
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
Dynamo 1
Hertha BSC Berlin II 3
Maç Detayı
B
19:00 | 28/08/19 | R 5
Dynamo 1
SV Lichtenberg 47 1
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
VSG Altglienicke 4
Dynamo 1
Maç Detayı
B
14:30 | 17/08/19 | R 4
VfB Germania Halberstadt 1
Dynamo 1
Maç Detayı
G
14:30 | 03/08/19 | R 3
Dynamo 1
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
11 8 2 4 2 15 14 1 10
G
14:30 | 15/09/19 | R 8
VfB Germania Halberstadt 2
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
B
20:00 | 11/09/19 | R 6
VfB Germania Halberstadt 3
Bsg Chemie Leipzig 3
Maç Detayı
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
Babelsberg 03 1
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
M
20:30 | 28/08/19 | R 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
B
14:30 | 17/08/19 | R 4
VfB Germania Halberstadt 1
Dynamo 1
Maç Detayı
M
14:30 | 03/08/19 | R 3
Berliner AK 07 2
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
12 8 2 3 3 11 14 -3 9
G
16:00 | 15/09/19 | R 8
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Dynamo 1
Maç Detayı
B
14:30 | 01/09/19 | R 7
Berliner AK 07 1
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Optik Rathenow 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
M
20:00 | 21/08/19 | R 6
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Meuselwitz 2
Maç Detayı
G
20:00 | 16/08/19 | R 4
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
M
14:30 | 04/08/19 | R 3
Energie Cottbus 5
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Maç Detayı
13 8 1 5 2 9 11 -2 8
M
14:30 | 15/09/19 | R 8
VSG Altglienicke 3
Bsg Chemie Leipzig 2
Maç Detayı
B
20:00 | 11/09/19 | R 6
VfB Germania Halberstadt 3
Bsg Chemie Leipzig 3
Maç Detayı
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
Bsg Chemie Leipzig 2
SV Lichtenberg 47 0
Maç Detayı
M
18:30 | 28/08/19 | R 5
Bsg Chemie Leipzig 1
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
B
14:30 | 18/08/19 | R 4
Bischofswerdaer FV 1908 0
Bsg Chemie Leipzig 0
Maç Detayı
B
14:30 | 03/08/19 | R 3
Bsg Chemie Leipzig 1
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
14 8 2 2 4 14 17 -3 8
G
14:30 | 14/09/19 | R 8
Auerbach 1906 5
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
B
20:30 | 27/08/19 | R 5
Auerbach 1906 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
G
20:30 | 23/08/19 | R 6
Energie Cottbus 1
Auerbach 1906 4
Maç Detayı
M
20:00 | 16/08/19 | R 4
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
M
14:30 | 03/08/19 | R 3
Auerbach 1906 1
Hertha BSC Berlin II 5
Maç Detayı
15 8 2 2 4 10 14 -4 8
M
14:30 | 15/09/19 | R 8
Energie Cottbus 3
Meuselwitz 2
Maç Detayı
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
M
19:30 | 27/08/19 | R 5
Meuselwitz 1
Hertha BSC Berlin II 4
Maç Detayı
G
20:00 | 21/08/19 | R 6
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Meuselwitz 2
Maç Detayı
M
14:30 | 17/08/19 | R 4
VSG Altglienicke 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
G
14:30 | 04/08/19 | R 3
Meuselwitz 2
SV Lichtenberg 47 0
Maç Detayı
16 8 0 6 2 8 11 -3 6
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
SV Lichtenberg 47 0
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
B
20:00 | 11/09/19 | R 2
Babelsberg 03 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
Babelsberg 03 1
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Babelsberg 03 3
Bischofswerdaer FV 1908 3
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
FSV Union Fuerstenwalde 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
B
20:00 | 16/08/19 | R 4
Babelsberg 03 0
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
17 8 1 2 5 6 21 -15 5
M
14:30 | 14/09/19 | R 8
Auerbach 1906 5
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
G
18:15 | 10/09/19 | R 2
SV Lichtenberg 47 0
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
20:00 | 02/09/19 | R 7
Optik Rathenow 1
Energie Cottbus 4
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Optik Rathenow 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
M
20:00 | 23/08/19 | R 6
Lokomotiv Leipzig 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
M
14:30 | 18/08/19 | R 4
Hertha BSC Berlin II 6
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
18 8 0 2 6 7 25 -18 2
M
14:30 | 15/09/19 | R 8
VfB Germania Halberstadt 2
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
M
14:30 | 31/08/19 | R 7
Bischofswerdaer FV 1908 0
FSV Union Fuerstenwalde 3
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Babelsberg 03 3
Bischofswerdaer FV 1908 3
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
Bischofswerdaer FV 1908 1
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Maç Detayı
B
14:30 | 18/08/19 | R 4
Bischofswerdaer FV 1908 0
Bsg Chemie Leipzig 0
Maç Detayı
M
14:30 | 04/08/19 | R 3
FSV Wacker 90 Nordhausen 8
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 4 4 0 0 13 4 9 12
G
14:30 | 15/09/19 | R 8
VSG Altglienicke 3
Bsg Chemie Leipzig 2
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
VSG Altglienicke 4
Dynamo 1
Maç Detayı
G
14:30 | 17/08/19 | R 4
VSG Altglienicke 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
2 4 3 1 0 13 2 11 10
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
20:30 | 28/08/19 | R 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
3 4 3 1 0 9 5 4 10
B
20:30 | 13/09/19 | R 8
Lokomotiv Leipzig 2
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
G
20:00 | 23/08/19 | R 6
Lokomotiv Leipzig 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
G
17:00 | 17/08/19 | R 4
Lokomotiv Leipzig 3
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
4 4 3 0 1 12 4 8 9
M
20:00 | 04/09/19 | R 8
Hertha BSC Berlin II 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
G
20:00 | 23/08/19 | R 6
Hertha BSC Berlin II 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
14:30 | 18/08/19 | R 4
Hertha BSC Berlin II 6
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
5 4 3 0 1 12 10 2 9
G
14:30 | 15/09/19 | R 8
Energie Cottbus 3
Meuselwitz 2
Maç Detayı
M
20:30 | 23/08/19 | R 6
Energie Cottbus 1
Auerbach 1906 4
Maç Detayı
G
14:30 | 04/08/19 | R 3
Energie Cottbus 5
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Maç Detayı
6 4 2 1 1 6 2 4 7
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
SV Lichtenberg 47 0
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
18:15 | 10/09/19 | R 2
SV Lichtenberg 47 0
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
SV Lichtenberg 47 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
14:30 | 17/08/19 | R 4
SV Lichtenberg 47 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
7 4 2 1 1 9 8 1 7
B
14:30 | 01/09/19 | R 7
Berliner AK 07 1
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
M
18:30 | 28/08/19 | R 5
Berliner AK 07 2
VSG Altglienicke 4
Maç Detayı
G
14:30 | 03/08/19 | R 3
Berliner AK 07 2
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
8 4 2 1 1 7 6 1 7
G
16:00 | 15/09/19 | R 8
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Dynamo 1
Maç Detayı
M
20:00 | 21/08/19 | R 6
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Meuselwitz 2
Maç Detayı
G
20:00 | 16/08/19 | R 4
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
9 4 2 1 1 6 5 1 7
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
Dynamo 1
Hertha BSC Berlin II 3
Maç Detayı
B
19:00 | 28/08/19 | R 5
Dynamo 1
SV Lichtenberg 47 1
Maç Detayı
G
14:30 | 03/08/19 | R 3
Dynamo 1
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
10 4 1 3 0 8 7 1 6
G
14:30 | 15/09/19 | R 8
VfB Germania Halberstadt 2
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
B
20:00 | 11/09/19 | R 6
VfB Germania Halberstadt 3
Bsg Chemie Leipzig 3
Maç Detayı
B
14:30 | 17/08/19 | R 4
VfB Germania Halberstadt 1
Dynamo 1
Maç Detayı
11 4 1 2 1 3 3 0 5
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Energie Cottbus 0
Maç Detayı
M
14:30 | 04/08/19 | R 3
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
12 4 1 2 1 4 5 -1 5
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
Bsg Chemie Leipzig 2
SV Lichtenberg 47 0
Maç Detayı
M
18:30 | 28/08/19 | R 5
Bsg Chemie Leipzig 1
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
B
14:30 | 03/08/19 | R 3
Bsg Chemie Leipzig 1
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
13 4 0 4 0 6 6 0 4
B
20:00 | 11/09/19 | R 2
Babelsberg 03 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
Babelsberg 03 1
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Babelsberg 03 3
Bischofswerdaer FV 1908 3
Maç Detayı
B
20:00 | 16/08/19 | R 4
Babelsberg 03 0
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
14 4 1 1 2 7 9 -2 4
G
14:30 | 14/09/19 | R 8
Auerbach 1906 5
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
B
20:30 | 27/08/19 | R 5
Auerbach 1906 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
M
14:30 | 03/08/19 | R 3
Auerbach 1906 1
Hertha BSC Berlin II 5
Maç Detayı
15 4 1 1 2 4 6 -2 4
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
FSV Union Fuerstenwalde 2
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
FSV Union Fuerstenwalde 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
14:30 | 18/08/19 | R 4
FSV Union Fuerstenwalde 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
15 4 1 1 2 4 6 -2 4
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
M
19:30 | 27/08/19 | R 5
Meuselwitz 1
Hertha BSC Berlin II 4
Maç Detayı
G
14:30 | 04/08/19 | R 3
Meuselwitz 2
SV Lichtenberg 47 0
Maç Detayı
17 4 0 2 2 3 8 -5 2
M
20:00 | 02/09/19 | R 7
Optik Rathenow 1
Energie Cottbus 4
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Optik Rathenow 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
18 4 0 1 3 1 8 -7 1
M
14:30 | 31/08/19 | R 7
Bischofswerdaer FV 1908 0
FSV Union Fuerstenwalde 3
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
Bischofswerdaer FV 1908 1
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Maç Detayı
B
14:30 | 18/08/19 | R 4
Bischofswerdaer FV 1908 0
Bsg Chemie Leipzig 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 4 3 0 1 13 5 8 9
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
Dynamo 1
Hertha BSC Berlin II 3
Maç Detayı
G
19:30 | 27/08/19 | R 5
Meuselwitz 1
Hertha BSC Berlin II 4
Maç Detayı
G
14:30 | 03/08/19 | R 3
Auerbach 1906 1
Hertha BSC Berlin II 5
Maç Detayı
2 4 2 2 0 6 3 3 8
G
14:30 | 01/09/19 | R 7
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
B
20:30 | 27/08/19 | R 5
Auerbach 1906 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
G
14:30 | 04/08/19 | R 3
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
3 4 2 1 1 8 3 5 7
G
14:30 | 31/08/19 | R 7
Bischofswerdaer FV 1908 0
FSV Union Fuerstenwalde 3
Maç Detayı
G
18:30 | 28/08/19 | R 5
Bsg Chemie Leipzig 1
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
M
14:30 | 03/08/19 | R 3
Dynamo 1
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
4 4 2 1 1 7 8 -1 7
B
20:00 | 11/09/19 | R 2
Babelsberg 03 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
G
20:00 | 04/09/19 | R 8
Hertha BSC Berlin II 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
SV Lichtenberg 47 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
14:30 | 18/08/19 | R 4
FSV Union Fuerstenwalde 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
5 4 1 3 0 6 3 3 6
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
FSV Union Fuerstenwalde 2
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
G
14:30 | 24/08/19 | R 6
Bischofswerdaer FV 1908 1
FC Viktoria 1889 Berlin 4
Maç Detayı
B
20:00 | 16/08/19 | R 4
Babelsberg 03 0
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
6 4 1 1 2 7 7 0 4
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
Babelsberg 03 1
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
M
20:30 | 28/08/19 | R 5
FSV Wacker 90 Nordhausen 3
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
M
14:30 | 03/08/19 | R 3
Berliner AK 07 2
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
7 4 1 1 2 4 4 0 4
B
20:30 | 13/09/19 | R 8
Lokomotiv Leipzig 2
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
M
20:00 | 23/08/19 | R 6
Hertha BSC Berlin II 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
M
14:30 | 17/08/19 | R 4
SV Lichtenberg 47 1
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
8 4 1 1 2 8 9 -1 4
G
20:00 | 02/09/19 | R 7
Optik Rathenow 1
Energie Cottbus 4
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Energie Cottbus 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/08/19 | R 4
Lokomotiv Leipzig 3
Energie Cottbus 2
Maç Detayı
9 4 1 1 2 7 8 -1 4
B
14:30 | 31/08/19 | R 7
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
G
20:30 | 23/08/19 | R 6
Energie Cottbus 1
Auerbach 1906 4
Maç Detayı
M
20:00 | 16/08/19 | R 4
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
10 4 1 1 2 6 8 -2 4
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
18:30 | 28/08/19 | R 5
Berliner AK 07 2
VSG Altglienicke 4
Maç Detayı
B
14:30 | 03/08/19 | R 3
Optik Rathenow 1
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
10 4 1 1 2 6 8 -2 4
M
14:30 | 15/09/19 | R 8
Energie Cottbus 3
Meuselwitz 2
Maç Detayı
G
20:00 | 21/08/19 | R 6
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Meuselwitz 2
Maç Detayı
M
14:30 | 17/08/19 | R 4
VSG Altglienicke 2
Meuselwitz 0
Maç Detayı
12 4 1 1 2 4 7 -3 4
M
16:00 | 15/09/19 | R 8
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Dynamo 1
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
VSG Altglienicke 4
Dynamo 1
Maç Detayı
B
14:30 | 17/08/19 | R 4
VfB Germania Halberstadt 1
Dynamo 1
Maç Detayı
13 4 1 1 2 2 5 -3 4
M
14:30 | 01/09/19 | R 7
Bsg Chemie Leipzig 2
SV Lichtenberg 47 0
Maç Detayı
B
19:00 | 28/08/19 | R 5
Dynamo 1
SV Lichtenberg 47 1
Maç Detayı
14 4 0 3 1 5 6 -1 3
M
14:30 | 15/09/19 | R 8
VSG Altglienicke 3
Bsg Chemie Leipzig 2
Maç Detayı
B
20:00 | 11/09/19 | R 6
VfB Germania Halberstadt 3
Bsg Chemie Leipzig 3
Maç Detayı
B
14:30 | 18/08/19 | R 4
Bischofswerdaer FV 1908 0
Bsg Chemie Leipzig 0
Maç Detayı
15 4 1 0 3 3 13 -10 3
M
14:30 | 14/09/19 | R 8
Auerbach 1906 5
Optik Rathenow 2
Maç Detayı
G
18:15 | 10/09/19 | R 2
SV Lichtenberg 47 0
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
20:00 | 23/08/19 | R 6
Lokomotiv Leipzig 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
M
14:30 | 18/08/19 | R 4
Hertha BSC Berlin II 6
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
16 4 0 2 2 2 5 -3 2
B
14:30 | 15/09/19 | R 8
SV Lichtenberg 47 0
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
14:30 | 24/08/19 | R 6
FSV Union Fuerstenwalde 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
17 4 0 2 2 4 8 -4 2
B
14:30 | 01/09/19 | R 7
Berliner AK 07 1
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Optik Rathenow 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
M
14:30 | 04/08/19 | R 3
Energie Cottbus 5
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Maç Detayı
18 4 0 1 3 6 17 -11 1
M
14:30 | 15/09/19 | R 8
VfB Germania Halberstadt 2
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
B
20:00 | 28/08/19 | R 5
Babelsberg 03 3
Bischofswerdaer FV 1908 3
Maç Detayı
M
14:30 | 04/08/19 | R 3
FSV Wacker 90 Nordhausen 8
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
D 3 09/02/86 6 6 0 0 2 - -
D 4 27/12/94 7 7 0 0 2 - -
D 5 29/11/00 5 5 1 0 - - 1
O 7 22/11/91 7 7 0 0 1 - -
O 10 17/10/87 5 4 0 0 2 - -
O 13 14/01/90 5 5 0 0 - - -
O 18 28/02/97 7 7 1 0 2 - -
F 0 08/07/89 6 4 2 0 - - -
F 13 29/05/00 4 0 0 0 - - -
F 19 20/01/99 6 1 0 0 2 - -
F 27 04/03/90 5 4 0 0 - - -
F 29 04/05/98 2 1 1 0 - - -
F 77 19/04/93 4 1 0 0 1 - -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
F 6 2 0.33
D 5 1 0.2
O 7 1 0.14
F 2 1 0.5
Veri bulunmamaktadır
Poz Oyuncu O Maçlar M
D 7 2 - -
D 6 2 - -
D 5 - - 1
O 5 2 - -
O 7 1 - -
O 7 2 - -
F 4 1 - -
F 6 2 - -
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır