Beşiktaş Kulübü'nün olağan idari ve mali genel kurulunda Başkan Ahmet Nur Çebi açıklamalarda bulundu.
![Ahmet Nur Çebi’den Galatasaray’a flaş gönderme! Bir gecede...](https://iftm.tmgrup.com.tr/album/2023/12/02/ahmet-nur-cebiden-flas-sozler-bir-gecede-galatasarayin-elinden-aldik-1701517934187.jpg)
"BANKALAR DIŞINDA BORCUMUZ YOK"
"4 yıl içerisinde pandemi, depremi süreci geldi. Yorulduk. Helali hoş olsun, Beşiktaş ayakta. Bugün, dünden kalan bir kuruş borcu ödenmemiş yoktur. Bizden alacağı olan bankaların dışında bizim bir borcumuz yoktur. Gelen arkadaşlar böyle bir sorunla karşılaşmayacaklar."
![Ahmet Nur Çebi’den Galatasaray’a flaş gönderme! Bir gecede...](https://iftm.tmgrup.com.tr/album/2023/12/02/ahmet-nur-cebiden-flas-sozler-bir-gecede-galatasarayin-elinden-aldik-1701517935098.jpg)
"TFF BAŞKANIYLA MÜCADELE EDEN TEK KULÜP BAŞKANIYIM"
"Kimse Beşiktaş başkanına elini kaldıramaz. Böyle bir şey olsaydı gereğini yapardım. Tekrar söylüyorum; TFF Başkanı 'O tribün ve bu tribün' dedi ve küfür eden tribünleri gösterdi. Ama 5 dakika daha bekleyip öyle gidebilirdi ve Beşiktaş taraftarını tahrik etmeyebilirdi ve belki de Lugano maçının sonucuna sebebiyet vermeyebilirdi. İyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. Ben onunla geldiğinden beri mücadele eden tek kulüp başkanıyım."