Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
187101751222
G
18:00 | 15/09/19 | R 8
Gornik Konin 0
KKS Kalisz 1
Maç Detayı
G
19:00 | 07/09/19 | R 7
KKS Kalisz 1
Mieszko Gniezno 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/08/19 | R 6
Gwardia Koszalin 0
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
G
19:00 | 24/08/19 | R 5
KKS Kalisz 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Gdynia 1
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
B
19:00 | 15/08/19 | R 3
Jarota Jarocin 3
KKS Kalisz 3
Maç Detayı
28530134918
B
16:00 | 15/09/19 | R 8
Radunia Stęzyca 1
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 7
Radunia Stęzyca 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Sokol Kleczew 0
Radunia Stęzyca 2
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 5
Radunia Stęzyca 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 4
Unia Janikowo 0
Radunia Stęzyca 1
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 3
Radunia Stęzyca 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
38602179818
G
18:00 | 14/09/19 | R 8
Mieszko Gniezno 5
KP Starogard Gdansk 1
Maç Detayı
M
19:00 | 07/09/19 | R 7
KKS Kalisz 1
Mieszko Gniezno 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Mieszko Gniezno 3
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
M
17:00 | 24/08/19 | R 5
Kotwica Kolobrzeg 5
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
G
19:00 | 18/08/19 | R 4
Mieszko Gniezno 2
Grom Nowy Staw 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/08/19 | R 3
Nielba Wagrowiec 0
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
484401331016
G
17:00 | 15/09/19 | R 8
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Kotwica Kolobrzeg 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Grom Nowy Staw 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
B
12:00 | 25/08/19 | R 5
Pogon II Szczecin 1
OKS Swit Skolwin Szczecin 1
Maç Detayı
G
19:00 | 18/08/19 | R 4
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 3
Radunia Stęzyca 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
585121110116
G
18:00 | 13/09/19 | R 8
Sokol Kleczew 1
Pogon II Szczecin 0
Maç Detayı
G
17:00 | 08/09/19 | R 7
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Sokol Kleczew 3
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Sokol Kleczew 0
Radunia Stęzyca 2
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 5
Sokol Kleczew 2
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Chemik Police 1
Sokol Kleczew 1
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 3
Sokol Kleczew 2
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
685031712515
M
17:00 | 15/09/19 | R 8
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Kotwica Kolobrzeg 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 7
Kotwica Kolobrzeg 2
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 6
Gornik Konin 1
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
G
17:00 | 24/08/19 | R 5
Kotwica Kolobrzeg 5
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 4
Gwardia Koszalin 0
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
M
17:00 | 15/08/19 | R 3
Kotwica Kolobrzeg 0
KP Starogard Gdansk 2
Maç Detayı
784131414013
M
18:00 | 13/09/19 | R 8
Sokol Kleczew 1
Pogon II Szczecin 0
Maç Detayı
G
12:00 | 07/09/19 | R 7
Pogon II Szczecin 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Unia Janikowo 4
Pogon II Szczecin 3
Maç Detayı
B
12:00 | 25/08/19 | R 5
Pogon II Szczecin 1
OKS Swit Skolwin Szczecin 1
Maç Detayı
G
13:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Koszalin 1
Pogon II Szczecin 2
Maç Detayı
G
12:00 | 15/08/19 | R 3
Pogon II Szczecin 2
Gornik Konin 1
Maç Detayı
884041010012
M
18:00 | 14/09/19 | R 8
Mieszko Gniezno 5
KP Starogard Gdansk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 7
KP Starogard Gdansk 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Gdynia 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 24/08/19 | R 5
KKS Kalisz 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R 4
KP Starogard Gdansk 0
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
G
17:00 | 15/08/19 | R 3
Kotwica Kolobrzeg 0
KP Starogard Gdansk 2
Maç Detayı
98323148611
B
16:00 | 15/09/19 | R 8
Radunia Stęzyca 1
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
M
17:00 | 08/09/19 | R 7
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Sokol Kleczew 3
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 6
Chemik Police 0
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 5
Polonia Sroda Wielkopolska 6
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
M
19:00 | 18/08/19 | R 4
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
B
18:00 | 14/08/19 | R 3
Polonia Sroda Wielkopolska 0
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
1083231517-211
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Unia Janikowo 3
Grom Nowy Staw 3
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 7
Nielba Wagrowiec 1
Unia Janikowo 4
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Unia Janikowo 4
Pogon II Szczecin 3
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 5
Polonia Sroda Wielkopolska 6
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 4
Unia Janikowo 0
Radunia Stęzyca 1
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 3
Sokol Kleczew 2
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
118233810-29
G
15:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Koszalin 1
Jarota Jarocin 0
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 7
Kotwica Kolobrzeg 2
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
B
12:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Koszalin 2
Grom Nowy Staw 2
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 5
Nielba Wagrowiec 1
Baltyk Koszalin 2
Maç Detayı
M
13:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Koszalin 1
Pogon II Szczecin 2
Maç Detayı
B
18:00 | 14/08/19 | R 3
Polonia Sroda Wielkopolska 0
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
1282241213-18
M
15:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Koszalin 1
Jarota Jarocin 0
Maç Detayı
M
18:00 | 07/09/19 | R 7
Jarota Jarocin 1
Gornik Konin 2
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Mieszko Gniezno 3
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/08/19 | R 5
Jarota Jarocin 0
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/19 | R 4
KP Starogard Gdansk 0
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
B
19:00 | 15/08/19 | R 3
Jarota Jarocin 3
KKS Kalisz 3
Maç Detayı
138224710-38
G
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chemik Police 2
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
M
12:00 | 07/09/19 | R 7
Pogon II Szczecin 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 6
Chemik Police 0
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 5
Radunia Stęzyca 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Chemik Police 1
Sokol Kleczew 1
Maç Detayı
G
17:00 | 15/08/19 | R 3
Chemik Police 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
148215915-67
M
18:00 | 15/09/19 | R 8
Gornik Konin 0
KKS Kalisz 1
Maç Detayı
G
18:00 | 07/09/19 | R 7
Jarota Jarocin 1
Gornik Konin 2
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 6
Gornik Konin 1
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 5
Grom Nowy Staw 1
Gornik Konin 3
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Gornik Konin 1
Nielba Wagrowiec 1
Maç Detayı
M
12:00 | 15/08/19 | R 3
Pogon II Szczecin 2
Gornik Konin 1
Maç Detayı
1581341015-56
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Unia Janikowo 3
Grom Nowy Staw 3
Maç Detayı
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Grom Nowy Staw 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
B
12:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Koszalin 2
Grom Nowy Staw 2
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 5
Grom Nowy Staw 1
Gornik Konin 3
Maç Detayı
M
19:00 | 18/08/19 | R 4
Mieszko Gniezno 2
Grom Nowy Staw 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/08/19 | R 3
Grom Nowy Staw 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
168125516-115
G
17:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Gdynia 0
Gwardia Koszalin 2
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 7
KP Starogard Gdansk 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/08/19 | R 6
Gwardia Koszalin 0
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
B
19:00 | 24/08/19 | R 5
Jarota Jarocin 0
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 4
Gwardia Koszalin 0
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/08/19 | R 3
Grom Nowy Staw 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
178035715-83
M
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chemik Police 2
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 7
Nielba Wagrowiec 1
Unia Janikowo 4
Maç Detayı
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 5
Nielba Wagrowiec 1
Baltyk Koszalin 2
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Gornik Konin 1
Nielba Wagrowiec 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/08/19 | R 3
Nielba Wagrowiec 0
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
188107215-133
M
17:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Gdynia 0
Gwardia Koszalin 2
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 7
Radunia Stęzyca 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Gdynia 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 5
Sokol Kleczew 2
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Gdynia 1
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
M
17:00 | 15/08/19 | R 3
Chemik Police 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
144001431112
G
18:00 | 14/09/19 | R 8
Mieszko Gniezno 5
KP Starogard Gdansk 1
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Mieszko Gniezno 3
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
G
19:00 | 18/08/19 | R 4
Mieszko Gniezno 2
Grom Nowy Staw 1
Maç Detayı
2540173412
G
18:00 | 13/09/19 | R 8
Sokol Kleczew 1
Pogon II Szczecin 0
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Sokol Kleczew 0
Radunia Stęzyca 2
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 5
Sokol Kleczew 2
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 3
Sokol Kleczew 2
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
3532093611
B
16:00 | 15/09/19 | R 8
Radunia Stęzyca 1
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 7
Radunia Stęzyca 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 5
Radunia Stęzyca 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 3
Radunia Stęzyca 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
44310102810
G
17:00 | 15/09/19 | R 8
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Kotwica Kolobrzeg 1
Maç Detayı
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
G
19:00 | 18/08/19 | R 4
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
5431094510
G
12:00 | 07/09/19 | R 7
Pogon II Szczecin 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
B
12:00 | 25/08/19 | R 5
Pogon II Szczecin 1
OKS Swit Skolwin Szczecin 1
Maç Detayı
G
12:00 | 15/08/19 | R 3
Pogon II Szczecin 2
Gornik Konin 1
Maç Detayı
6430111569
G
17:00 | 07/09/19 | R 7
Kotwica Kolobrzeg 2
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
G
17:00 | 24/08/19 | R 5
Kotwica Kolobrzeg 5
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
M
17:00 | 15/08/19 | R 3
Kotwica Kolobrzeg 0
KP Starogard Gdansk 2
Maç Detayı
733005149
G
19:00 | 07/09/19 | R 7
KKS Kalisz 1
Mieszko Gniezno 0
Maç Detayı
G
19:00 | 24/08/19 | R 5
KKS Kalisz 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
8522111838
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Unia Janikowo 3
Grom Nowy Staw 3
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Unia Janikowo 4
Pogon II Szczecin 3
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 4
Unia Janikowo 0
Radunia Stęzyca 1
Maç Detayı
9521245-17
G
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chemik Police 2
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 6
Chemik Police 0
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Chemik Police 1
Sokol Kleczew 1
Maç Detayı
G
17:00 | 15/08/19 | R 3
Chemik Police 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
1032014136
G
17:00 | 07/09/19 | R 7
KP Starogard Gdansk 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R 4
KP Starogard Gdansk 0
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
1141215505
G
15:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Koszalin 1
Jarota Jarocin 0
Maç Detayı
B
12:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Koszalin 2
Grom Nowy Staw 2
Maç Detayı
M
13:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Koszalin 1
Pogon II Szczecin 2
Maç Detayı
1241128444
M
17:00 | 08/09/19 | R 7
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Sokol Kleczew 3
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 5
Polonia Sroda Wielkopolska 6
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
B
18:00 | 14/08/19 | R 3
Polonia Sroda Wielkopolska 0
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
13411247-34
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Grom Nowy Staw 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 5
Grom Nowy Staw 1
Gornik Konin 3
Maç Detayı
G
16:00 | 15/08/19 | R 3
Grom Nowy Staw 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
14410328-63
M
17:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Gdynia 0
Gwardia Koszalin 2
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Gdynia 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Gdynia 1
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
15302145-12
M
18:00 | 07/09/19 | R 7
Jarota Jarocin 1
Gornik Konin 2
Maç Detayı
B
19:00 | 24/08/19 | R 5
Jarota Jarocin 0
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
B
19:00 | 15/08/19 | R 3
Jarota Jarocin 3
KKS Kalisz 3
Maç Detayı
16301226-41
M
16:00 | 31/08/19 | R 6
Gwardia Koszalin 0
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 4
Gwardia Koszalin 0
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
16401326-41
M
18:00 | 15/09/19 | R 8
Gornik Konin 0
KKS Kalisz 1
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 6
Gornik Konin 1
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Gornik Konin 1
Nielba Wagrowiec 1
Maç Detayı
184004410-60
M
16:00 | 07/09/19 | R 7
Nielba Wagrowiec 1
Unia Janikowo 4
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 5
Nielba Wagrowiec 1
Baltyk Koszalin 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/08/19 | R 3
Nielba Wagrowiec 0
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
15410124813
G
18:00 | 15/09/19 | R 8
Gornik Konin 0
KKS Kalisz 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/08/19 | R 6
Gwardia Koszalin 0
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Gdynia 1
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
B
19:00 | 15/08/19 | R 3
Jarota Jarocin 3
KKS Kalisz 3
Maç Detayı
232104137
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Sokol Kleczew 0
Radunia Stęzyca 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 4
Unia Janikowo 0
Radunia Stęzyca 1
Maç Detayı
342116427
B
16:00 | 15/09/19 | R 8
Radunia Stęzyca 1
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 6
Chemik Police 0
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Maç Detayı
M
19:00 | 18/08/19 | R 4
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
441303126
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Grom Nowy Staw 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
B
12:00 | 25/08/19 | R 5
Pogon II Szczecin 1
OKS Swit Skolwin Szczecin 1
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 3
Radunia Stęzyca 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
552038806
M
15:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Koszalin 1
Jarota Jarocin 0
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Mieszko Gniezno 3
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/19 | R 4
KP Starogard Gdansk 0
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
6420267-16
M
17:00 | 15/09/19 | R 8
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Kotwica Kolobrzeg 1
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 6
Gornik Konin 1
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 4
Gwardia Koszalin 0
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
7420279-26
G
18:00 | 07/09/19 | R 7
Jarota Jarocin 1
Gornik Konin 2
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 5
Grom Nowy Staw 1
Gornik Konin 3
Maç Detayı
M
12:00 | 15/08/19 | R 3
Pogon II Szczecin 2
Gornik Konin 1
Maç Detayı
8520369-36
M
18:00 | 14/09/19 | R 8
Mieszko Gniezno 5
KP Starogard Gdansk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Gdynia 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 24/08/19 | R 5
KKS Kalisz 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 15/08/19 | R 3
Kotwica Kolobrzeg 0
KP Starogard Gdansk 2
Maç Detayı
9420236-36
M
19:00 | 07/09/19 | R 7
KKS Kalisz 1
Mieszko Gniezno 0
Maç Detayı
M
17:00 | 24/08/19 | R 5
Kotwica Kolobrzeg 5
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/08/19 | R 3
Nielba Wagrowiec 0
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
10411235-24
M
17:00 | 07/09/19 | R 7
Kotwica Kolobrzeg 2
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 5
Nielba Wagrowiec 1
Baltyk Koszalin 2
Maç Detayı
B
18:00 | 14/08/19 | R 3
Polonia Sroda Wielkopolska 0
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
11311147-34
G
17:00 | 08/09/19 | R 7
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Sokol Kleczew 3
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Chemik Police 1
Sokol Kleczew 1
Maç Detayı
125113310-74
G
17:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Gdynia 0
Gwardia Koszalin 2
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 7
KP Starogard Gdansk 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
B
19:00 | 24/08/19 | R 5
Jarota Jarocin 0
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/08/19 | R 3
Grom Nowy Staw 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
13403135-23
M
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chemik Police 2
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Gornik Konin 1
Nielba Wagrowiec 1
Maç Detayı
144103510-53
M
18:00 | 13/09/19 | R 8
Sokol Kleczew 1
Pogon II Szczecin 0
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Unia Janikowo 4
Pogon II Szczecin 3
Maç Detayı
G
13:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Koszalin 1
Pogon II Szczecin 2
Maç Detayı
15310249-53
G
16:00 | 07/09/19 | R 7
Nielba Wagrowiec 1
Unia Janikowo 4
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 5
Polonia Sroda Wielkopolska 6
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 3
Sokol Kleczew 2
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
16402268-22
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Unia Janikowo 3
Grom Nowy Staw 3
Maç Detayı
B
12:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Koszalin 2
Grom Nowy Staw 2
Maç Detayı
M
19:00 | 18/08/19 | R 4
Mieszko Gniezno 2
Grom Nowy Staw 1
Maç Detayı
17301235-21
M
12:00 | 07/09/19 | R 7
Pogon II Szczecin 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 5
Radunia Stęzyca 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
18400407-70
M
16:00 | 08/09/19 | R 7
Radunia Stęzyca 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 5
Sokol Kleczew 2
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
M
17:00 | 15/08/19 | R 3
Chemik Police 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
Tüm Maçlarİç Saha MaçlarıDeplasman Maçları
Poz #OGBMAYAvP POGBMAYAvP POGBMAYAvP P
187101751222330051495410124813
2853013491853209361132104137
3860217981844001431112420236-36
484401331016431010281041303126
585121110116540173412311147-34
685031712515430111569420267-16
7841314140134310945104103510-53
88404101001232014136520369-36
983231486114112844442116427
1083231517-211522111838310249-53
118233810-2941215505411235-24
1282241213-18302145-1252038806
138224710-38521245-17301235-21
148215915-67401326-41420279-26
1581341015-56411247-34402268-22
168125516-115301226-415113310-74
178035715-834004410-60403135-23
188107215-133410328-63400407-70
Poz #AYAvOP PForm Tablosu
1175128
22
G
18:00 | 15/09/19 | R 8
Gornik Konin 0
KKS Kalisz 1
Maç Detayı
G
19:00 | 07/09/19 | R 7
KKS Kalisz 1
Mieszko Gniezno 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/08/19 | R 6
Gwardia Koszalin 0
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
G
19:00 | 24/08/19 | R 5
KKS Kalisz 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Gdynia 1
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
B
19:00 | 15/08/19 | R 3
Jarota Jarocin 3
KKS Kalisz 3
Maç Detayı
213498
18
B
16:00 | 15/09/19 | R 8
Radunia Stęzyca 1
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 7
Radunia Stęzyca 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Sokol Kleczew 0
Radunia Stęzyca 2
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 5
Radunia Stęzyca 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 4
Unia Janikowo 0
Radunia Stęzyca 1
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 3
Radunia Stęzyca 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
317988
18
G
18:00 | 14/09/19 | R 8
Mieszko Gniezno 5
KP Starogard Gdansk 1
Maç Detayı
M
19:00 | 07/09/19 | R 7
KKS Kalisz 1
Mieszko Gniezno 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Mieszko Gniezno 3
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
M
17:00 | 24/08/19 | R 5
Kotwica Kolobrzeg 5
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
G
19:00 | 18/08/19 | R 4
Mieszko Gniezno 2
Grom Nowy Staw 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/08/19 | R 3
Nielba Wagrowiec 0
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
4133108
16
G
17:00 | 15/09/19 | R 8
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Kotwica Kolobrzeg 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Grom Nowy Staw 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
B
12:00 | 25/08/19 | R 5
Pogon II Szczecin 1
OKS Swit Skolwin Szczecin 1
Maç Detayı
G
19:00 | 18/08/19 | R 4
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 3
Radunia Stęzyca 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
5111018
16
G
18:00 | 13/09/19 | R 8
Sokol Kleczew 1
Pogon II Szczecin 0
Maç Detayı
G
17:00 | 08/09/19 | R 7
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Sokol Kleczew 3
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Sokol Kleczew 0
Radunia Stęzyca 2
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 5
Sokol Kleczew 2
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Chemik Police 1
Sokol Kleczew 1
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 3
Sokol Kleczew 2
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
6171258
15
M
17:00 | 15/09/19 | R 8
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Kotwica Kolobrzeg 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 7
Kotwica Kolobrzeg 2
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 6
Gornik Konin 1
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
G
17:00 | 24/08/19 | R 5
Kotwica Kolobrzeg 5
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 4
Gwardia Koszalin 0
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
M
17:00 | 15/08/19 | R 3
Kotwica Kolobrzeg 0
KP Starogard Gdansk 2
Maç Detayı
7141408
13
M
18:00 | 13/09/19 | R 8
Sokol Kleczew 1
Pogon II Szczecin 0
Maç Detayı
G
12:00 | 07/09/19 | R 7
Pogon II Szczecin 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Unia Janikowo 4
Pogon II Szczecin 3
Maç Detayı
B
12:00 | 25/08/19 | R 5
Pogon II Szczecin 1
OKS Swit Skolwin Szczecin 1
Maç Detayı
G
13:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Koszalin 1
Pogon II Szczecin 2
Maç Detayı
G
12:00 | 15/08/19 | R 3
Pogon II Szczecin 2
Gornik Konin 1
Maç Detayı
8101008
12
M
18:00 | 14/09/19 | R 8
Mieszko Gniezno 5
KP Starogard Gdansk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 7
KP Starogard Gdansk 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Gdynia 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 24/08/19 | R 5
KKS Kalisz 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R 4
KP Starogard Gdansk 0
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
G
17:00 | 15/08/19 | R 3
Kotwica Kolobrzeg 0
KP Starogard Gdansk 2
Maç Detayı
914868
11
B
16:00 | 15/09/19 | R 8
Radunia Stęzyca 1
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
M
17:00 | 08/09/19 | R 7
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Sokol Kleczew 3
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 6
Chemik Police 0
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 5
Polonia Sroda Wielkopolska 6
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
M
19:00 | 18/08/19 | R 4
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
B
18:00 | 14/08/19 | R 3
Polonia Sroda Wielkopolska 0
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
101517-28
11
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Unia Janikowo 3
Grom Nowy Staw 3
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 7
Nielba Wagrowiec 1
Unia Janikowo 4
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Unia Janikowo 4
Pogon II Szczecin 3
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 5
Polonia Sroda Wielkopolska 6
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 4
Unia Janikowo 0
Radunia Stęzyca 1
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 3
Sokol Kleczew 2
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
11810-28
9
G
15:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Koszalin 1
Jarota Jarocin 0
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 7
Kotwica Kolobrzeg 2
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
B
12:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Koszalin 2
Grom Nowy Staw 2
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 5
Nielba Wagrowiec 1
Baltyk Koszalin 2
Maç Detayı
M
13:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Koszalin 1
Pogon II Szczecin 2
Maç Detayı
B
18:00 | 14/08/19 | R 3
Polonia Sroda Wielkopolska 0
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
121213-18
8
M
15:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Koszalin 1
Jarota Jarocin 0
Maç Detayı
M
18:00 | 07/09/19 | R 7
Jarota Jarocin 1
Gornik Konin 2
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Mieszko Gniezno 3
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/08/19 | R 5
Jarota Jarocin 0
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/19 | R 4
KP Starogard Gdansk 0
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
B
19:00 | 15/08/19 | R 3
Jarota Jarocin 3
KKS Kalisz 3
Maç Detayı
13710-38
8
G
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chemik Police 2
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
M
12:00 | 07/09/19 | R 7
Pogon II Szczecin 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 6
Chemik Police 0
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 5
Radunia Stęzyca 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Chemik Police 1
Sokol Kleczew 1
Maç Detayı
G
17:00 | 15/08/19 | R 3
Chemik Police 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
14915-68
7
M
18:00 | 15/09/19 | R 8
Gornik Konin 0
KKS Kalisz 1
Maç Detayı
G
18:00 | 07/09/19 | R 7
Jarota Jarocin 1
Gornik Konin 2
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 6
Gornik Konin 1
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 5
Grom Nowy Staw 1
Gornik Konin 3
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Gornik Konin 1
Nielba Wagrowiec 1
Maç Detayı
M
12:00 | 15/08/19 | R 3
Pogon II Szczecin 2
Gornik Konin 1
Maç Detayı
151015-58
6
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Unia Janikowo 3
Grom Nowy Staw 3
Maç Detayı
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Grom Nowy Staw 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
B
12:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Koszalin 2
Grom Nowy Staw 2
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 5
Grom Nowy Staw 1
Gornik Konin 3
Maç Detayı
M
19:00 | 18/08/19 | R 4
Mieszko Gniezno 2
Grom Nowy Staw 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/08/19 | R 3
Grom Nowy Staw 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
16516-118
5
G
17:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Gdynia 0
Gwardia Koszalin 2
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 7
KP Starogard Gdansk 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/08/19 | R 6
Gwardia Koszalin 0
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
B
19:00 | 24/08/19 | R 5
Jarota Jarocin 0
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 4
Gwardia Koszalin 0
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/08/19 | R 3
Grom Nowy Staw 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
17715-88
3
M
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chemik Police 2
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 7
Nielba Wagrowiec 1
Unia Janikowo 4
Maç Detayı
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 5
Nielba Wagrowiec 1
Baltyk Koszalin 2
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Gornik Konin 1
Nielba Wagrowiec 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/08/19 | R 3
Nielba Wagrowiec 0
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
18215-138
3
M
17:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Gdynia 0
Gwardia Koszalin 2
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 7
Radunia Stęzyca 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Gdynia 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 5
Sokol Kleczew 2
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Gdynia 1
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
M
17:00 | 15/08/19 | R 3
Chemik Police 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
Poz #AYAvOP PForm Tablosu
1143114
12
G
18:00 | 14/09/19 | R 8
Mieszko Gniezno 5
KP Starogard Gdansk 1
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Mieszko Gniezno 3
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
G
19:00 | 18/08/19 | R 4
Mieszko Gniezno 2
Grom Nowy Staw 1
Maç Detayı
27345
12
G
18:00 | 13/09/19 | R 8
Sokol Kleczew 1
Pogon II Szczecin 0
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Sokol Kleczew 0
Radunia Stęzyca 2
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 5
Sokol Kleczew 2
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 3
Sokol Kleczew 2
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
39365
11
B
16:00 | 15/09/19 | R 8
Radunia Stęzyca 1
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 7
Radunia Stęzyca 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 5
Radunia Stęzyca 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 3
Radunia Stęzyca 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
410284
10
G
17:00 | 15/09/19 | R 8
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Kotwica Kolobrzeg 1
Maç Detayı
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
G
19:00 | 18/08/19 | R 4
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
59454
10
G
12:00 | 07/09/19 | R 7
Pogon II Szczecin 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
B
12:00 | 25/08/19 | R 5
Pogon II Szczecin 1
OKS Swit Skolwin Szczecin 1
Maç Detayı
G
12:00 | 15/08/19 | R 3
Pogon II Szczecin 2
Gornik Konin 1
Maç Detayı
611564
9
G
17:00 | 07/09/19 | R 7
Kotwica Kolobrzeg 2
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
G
17:00 | 24/08/19 | R 5
Kotwica Kolobrzeg 5
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
M
17:00 | 15/08/19 | R 3
Kotwica Kolobrzeg 0
KP Starogard Gdansk 2
Maç Detayı
75143
9
G
19:00 | 07/09/19 | R 7
KKS Kalisz 1
Mieszko Gniezno 0
Maç Detayı
G
19:00 | 24/08/19 | R 5
KKS Kalisz 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
811835
8
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Unia Janikowo 3
Grom Nowy Staw 3
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Unia Janikowo 4
Pogon II Szczecin 3
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 4
Unia Janikowo 0
Radunia Stęzyca 1
Maç Detayı
945-15
7
G
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chemik Police 2
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 6
Chemik Police 0
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Chemik Police 1
Sokol Kleczew 1
Maç Detayı
G
17:00 | 15/08/19 | R 3
Chemik Police 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
104133
6
G
17:00 | 07/09/19 | R 7
KP Starogard Gdansk 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R 4
KP Starogard Gdansk 0
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
115504
5
G
15:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Koszalin 1
Jarota Jarocin 0
Maç Detayı
B
12:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Koszalin 2
Grom Nowy Staw 2
Maç Detayı
M
13:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Koszalin 1
Pogon II Szczecin 2
Maç Detayı
128444
4
M
17:00 | 08/09/19 | R 7
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Sokol Kleczew 3
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 5
Polonia Sroda Wielkopolska 6
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
B
18:00 | 14/08/19 | R 3
Polonia Sroda Wielkopolska 0
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
1347-34
4
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Grom Nowy Staw 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 5
Grom Nowy Staw 1
Gornik Konin 3
Maç Detayı
G
16:00 | 15/08/19 | R 3
Grom Nowy Staw 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
1428-64
3
M
17:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Gdynia 0
Gwardia Koszalin 2
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Gdynia 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Gdynia 1
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
1545-13
2
M
18:00 | 07/09/19 | R 7
Jarota Jarocin 1
Gornik Konin 2
Maç Detayı
B
19:00 | 24/08/19 | R 5
Jarota Jarocin 0
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
B
19:00 | 15/08/19 | R 3
Jarota Jarocin 3
KKS Kalisz 3
Maç Detayı
1626-43
1
M
16:00 | 31/08/19 | R 6
Gwardia Koszalin 0
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 4
Gwardia Koszalin 0
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
1626-44
1
M
18:00 | 15/09/19 | R 8
Gornik Konin 0
KKS Kalisz 1
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 6
Gornik Konin 1
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Gornik Konin 1
Nielba Wagrowiec 1
Maç Detayı
18410-64
0
M
16:00 | 07/09/19 | R 7
Nielba Wagrowiec 1
Unia Janikowo 4
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 5
Nielba Wagrowiec 1
Baltyk Koszalin 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/08/19 | R 3
Nielba Wagrowiec 0
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
Poz #AYAvOP PForm Tablosu
112485
13
G
18:00 | 15/09/19 | R 8
Gornik Konin 0
KKS Kalisz 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/08/19 | R 6
Gwardia Koszalin 0
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Gdynia 1
KKS Kalisz 2
Maç Detayı
B
19:00 | 15/08/19 | R 3
Jarota Jarocin 3
KKS Kalisz 3
Maç Detayı
24133
7
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Sokol Kleczew 0
Radunia Stęzyca 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 4
Unia Janikowo 0
Radunia Stęzyca 1
Maç Detayı
36424
7
B
16:00 | 15/09/19 | R 8
Radunia Stęzyca 1
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 6
Chemik Police 0
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Maç Detayı
M
19:00 | 18/08/19 | R 4
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Polonia Sroda Wielkopolska 1
Maç Detayı
43124
6
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Grom Nowy Staw 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
B
12:00 | 25/08/19 | R 5
Pogon II Szczecin 1
OKS Swit Skolwin Szczecin 1
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 3
Radunia Stęzyca 0
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Maç Detayı
58805
6
M
15:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Koszalin 1
Jarota Jarocin 0
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Mieszko Gniezno 3
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/19 | R 4
KP Starogard Gdansk 0
Jarota Jarocin 1
Maç Detayı
667-14
6
M
17:00 | 15/09/19 | R 8
OKS Swit Skolwin Szczecin 3
Kotwica Kolobrzeg 1
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 6
Gornik Konin 1
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 4
Gwardia Koszalin 0
Kotwica Kolobrzeg 2
Maç Detayı
779-24
6
G
18:00 | 07/09/19 | R 7
Jarota Jarocin 1
Gornik Konin 2
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 5
Grom Nowy Staw 1
Gornik Konin 3
Maç Detayı
M
12:00 | 15/08/19 | R 3
Pogon II Szczecin 2
Gornik Konin 1
Maç Detayı
869-35
6
M
18:00 | 14/09/19 | R 8
Mieszko Gniezno 5
KP Starogard Gdansk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Gdynia 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 24/08/19 | R 5
KKS Kalisz 1
KP Starogard Gdansk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 15/08/19 | R 3
Kotwica Kolobrzeg 0
KP Starogard Gdansk 2
Maç Detayı
936-34
6
M
19:00 | 07/09/19 | R 7
KKS Kalisz 1
Mieszko Gniezno 0
Maç Detayı
M
17:00 | 24/08/19 | R 5
Kotwica Kolobrzeg 5
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/08/19 | R 3
Nielba Wagrowiec 0
Mieszko Gniezno 1
Maç Detayı
1035-24
4
M
17:00 | 07/09/19 | R 7
Kotwica Kolobrzeg 2
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 5
Nielba Wagrowiec 1
Baltyk Koszalin 2
Maç Detayı
B
18:00 | 14/08/19 | R 3
Polonia Sroda Wielkopolska 0
Baltyk Koszalin 0
Maç Detayı
1147-33
4
G
17:00 | 08/09/19 | R 7
Polonia Sroda Wielkopolska 2
Sokol Kleczew 3
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Chemik Police 1
Sokol Kleczew 1
Maç Detayı
12310-75
4
G
17:00 | 15/09/19 | R 8
Baltyk Gdynia 0
Gwardia Koszalin 2
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 7
KP Starogard Gdansk 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
B
19:00 | 24/08/19 | R 5
Jarota Jarocin 0
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/08/19 | R 3
Grom Nowy Staw 3
Gwardia Koszalin 0
Maç Detayı
1335-24
3
M
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chemik Police 2
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
OKS Swit Skolwin Szczecin 0
Nielba Wagrowiec 0
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 4
Gornik Konin 1
Nielba Wagrowiec 1
Maç Detayı
14510-54
3
M
18:00 | 13/09/19 | R 8
Sokol Kleczew 1
Pogon II Szczecin 0
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Unia Janikowo 4
Pogon II Szczecin 3
Maç Detayı
G
13:00 | 18/08/19 | R 4
Baltyk Koszalin 1
Pogon II Szczecin 2
Maç Detayı
1549-53
3
G
16:00 | 07/09/19 | R 7
Nielba Wagrowiec 1
Unia Janikowo 4
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 5
Polonia Sroda Wielkopolska 6
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 3
Sokol Kleczew 2
Unia Janikowo 0
Maç Detayı
1668-24
2
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Unia Janikowo 3
Grom Nowy Staw 3
Maç Detayı
B
12:00 | 31/08/19 | R 6
Baltyk Koszalin 2
Grom Nowy Staw 2
Maç Detayı
M
19:00 | 18/08/19 | R 4
Mieszko Gniezno 2
Grom Nowy Staw 1
Maç Detayı
1735-23
1
M
12:00 | 07/09/19 | R 7
Pogon II Szczecin 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 5
Radunia Stęzyca 2
Chemik Police 1
Maç Detayı
1807-74
0
M
16:00 | 08/09/19 | R 7
Radunia Stęzyca 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 5
Sokol Kleczew 2
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
M
17:00 | 15/08/19 | R 3
Chemik Police 1
Baltyk Gdynia 0
Maç Detayı
TakımEv SahibiDeplasman
26/10/19 -:-
--
--
15/08/19 1:0
12/10/19 -:-
--
--
02/11/19 -:-
15/09/19 0:2
--
09/08/19 0:4
--
18/08/19 1:2
--
--
16/11/19 -:-
31/08/19 1:0
--
28/09/19 -:-
--
--
19/10/19 -:-
09/11/19 -:-
--
--
05/10/19 -:-
--
21/09/19 -:-
--
08/09/19 1:0
--
24/08/19 2:0
--
03/08/19 3:0
--
26/10/19 -:-
16/11/19 -:-
--
--
19/10/19 -:-
31/08/19 2:2
--
--
05/10/19 -:-
15/09/19 1:0
--
--
21/09/19 -:-
--
07/09/19 2:0
28/09/19 -:-
--
12/10/19 -:-
--
--
24/08/19 1:2
02/11/19 -:-
--
18/08/19 1:2
--
--
14/08/19 0:0
10/08/19 1:1
--
--
03/08/19 2:1
--
09/11/19 -:-
15/08/19 1:0
--
--
16/11/19 -:-
09/11/19 -:-
--
--
21/09/19 -:-
26/10/19 -:-
--
--
05/10/19 -:-
12/10/19 -:-
--
28/09/19 -:-
--
--
19/10/19 -:-
--
02/11/19 -:-
14/09/19 2:0
--
04/08/19 0:2
--
--
07/09/19 2:1
31/08/19 0:2
--
--
25/08/19 2:1
18/08/19 1:1
--
--
10/08/19 1:1
--
12/10/19 -:-
19/10/19 -:-
--
--
09/11/19 -:-
--
24/08/19 1:3
28/09/19 -:-
--
--
07/09/19 1:2
15/09/19 0:1
--
31/08/19 1:2
--
--
21/09/19 -:-
--
05/10/19 -:-
18/08/19 1:1
--
--
26/10/19 -:-
--
15/08/19 2:1
10/08/19 0:2
--
--
04/08/19 5:1
16/11/19 -:-
--
02/11/19 -:-
--
02/11/19 -:-
--
--
31/08/19 2:2
21/09/19 -:-
--
24/08/19 1:3
--
15/08/19 3:0
--
--
16/11/19 -:-
03/08/19 0:4
--
09/11/19 -:-
--
--
10/08/19 1:0
--
18/08/19 2:1
--
26/10/19 -:-
07/09/19 0:0
--
19/10/19 -:-
--
--
12/10/19 -:-
05/10/19 -:-
--
--
28/09/19 -:-
--
14/09/19 3:3
--
15/09/19 0:2
05/10/19 -:-
--
--
26/10/19 -:-
--
28/09/19 -:-
--
15/08/19 3:0
--
24/08/19 0:0
31/08/19 0:2
--
18/08/19 0:2
--
--
07/09/19 3:0
21/09/19 -:-
--
10/08/19 2:2
--
--
12/10/19 -:-
--
04/08/19 4:1
16/11/19 -:-
--
--
09/11/19 -:-
02/11/19 -:-
--
19/10/19 -:-
--
--
09/08/19 0:4
--
15/09/19 1:0
05/10/19 -:-
--
07/09/19 1:2
--
16/11/19 -:-
--
24/08/19 0:0
--
15/08/19 3:3
--
--
03/08/19 4:2
--
18/08/19 0:1
--
31/08/19 3:1
--
09/11/19 -:-
21/09/19 -:-
--
02/11/19 -:-
--
--
26/10/19 -:-
19/10/19 -:-
--
--
12/10/19 -:-
--
28/09/19 -:-
--
18/08/19 1:2
21/09/19 -:-
--
--
12/10/19 -:-
--
15/09/19 0:1
--
03/08/19 0:4
--
31/08/19 0:2
--
15/08/19 3:3
10/08/19 3:1
--
24/08/19 1:0
--
07/09/19 1:0
--
16/11/19 -:-
--
--
28/09/19 -:-
--
09/11/19 -:-
02/11/19 -:-
--
--
26/10/19 -:-
19/10/19 -:-
--
05/10/19 -:-
--
16/11/19 -:-
--
07/09/19 2:0
--
--
28/09/19 -:-
--
31/08/19 1:2
--
09/11/19 -:-
--
18/08/19 0:2
03/08/19 4:2
--
--
10/08/19 3:1
15/08/19 0:2
--
24/08/19 5:1
--
02/11/19 -:-
--
--
15/09/19 3:1
--
26/10/19 -:-
19/10/19 -:-
--
--
12/10/19 -:-
05/10/19 -:-
--
21/09/19 -:-
--
--
31/08/19 1:0
--
28/09/19 -:-
19/10/19 -:-
--
21/09/19 -:-
--
10/08/19 1:0
--
07/09/19 3:0
--
18/08/19 0:1
--
--
24/08/19 1:0
--
15/08/19 0:2
--
14/09/19 5:1
--
03/08/19 2:3
05/10/19 -:-
--
16/11/19 -:-
--
--
09/11/19 -:-
02/11/19 -:-
--
--
26/10/19 -:-
--
12/10/19 -:-
--
28/09/19 -:-
--
12/10/19 -:-
02/11/19 -:-
--
05/10/19 -:-
--
18/08/19 2:1
--
--
21/09/19 -:-
31/08/19 3:1
--
--
07/09/19 1:0
--
24/08/19 5:1
14/09/19 5:1
--
--
15/08/19 0:1
19/10/19 -:-
--
10/08/19 4:0
--
--
02/08/19 0:1
16/11/19 -:-
--
--
09/11/19 -:-
--
26/10/19 -:-
19/10/19 -:-
--
24/08/19 1:2
--
--
14/09/19 2:0
--
18/08/19 1:1
26/10/19 -:-
--
--
10/08/19 2:2
09/11/19 -:-
--
--
16/11/19 -:-
--
02/11/19 -:-
03/08/19 2:3
--
15/08/19 0:1
--
--
01/09/19 0:0
--
12/10/19 -:-
05/10/19 -:-
--
--
28/09/19 -:-
21/09/19 -:-
--
07/09/19 1:4
--
--
09/11/19 -:-
--
02/11/19 -:-
--
04/08/19 0:2
26/10/19 -:-
--
--
07/09/19 0:0
12/10/19 -:-
--
--
21/09/19 -:-
28/09/19 -:-
--
15/09/19 3:1
--
--
05/10/19 -:-
--
19/10/19 -:-
01/09/19 0:0
--
--
25/08/19 1:1
18/08/19 3:1
--
--
15/08/19 0:0
10/08/19 4:0
--
16/11/19 -:-
--
05/10/19 -:-
--
--
18/08/19 1:2
07/09/19 2:1
--
15/08/19 2:1
--
--
19/10/19 -:-
04/08/19 4:1
--
--
02/11/19 -:-
09/11/19 -:-
--
26/10/19 -:-
--
--
16/11/19 -:-
--
10/08/19 4:0
12/10/19 -:-
--
25/08/19 1:1
--
--
28/09/19 -:-
21/09/19 -:-
--
--
13/09/19 1:0
--
31/08/19 4:3
21/09/19 -:-
--
14/08/19 0:0
--
--
31/08/19 0:2
--
10/08/19 0:2
12/10/19 -:-
--
--
16/11/19 -:-
26/10/19 -:-
--
--
02/11/19 -:-
--
19/10/19 -:-
09/11/19 -:-
--
02/08/19 0:1
--
--
05/10/19 -:-
--
18/08/19 3:1
28/09/19 -:-
--
--
15/09/19 1:1
08/09/19 2:3
--
24/08/19 6:0
--
08/09/19 1:0
--
--
10/08/19 1:1
25/08/19 2:1
--
04/08/19 5:1
--
--
05/10/19 -:-
09/11/19 -:-
--
--
19/10/19 -:-
26/10/19 -:-
--
12/10/19 -:-
--
--
02/11/19 -:-
--
16/11/19 -:-
28/09/19 -:-
--
15/08/19 0:0
--
--
21/09/19 -:-
15/09/19 1:1
--
--
31/08/19 0:2
--
18/08/19 0:1
24/08/19 2:0
--
03/08/19 2:1
--
--
18/08/19 1:1
--
16/11/19 -:-
28/09/19 -:-
--
--
02/11/19 -:-
12/10/19 -:-
--
--
19/10/19 -:-
--
05/10/19 -:-
26/10/19 -:-
--
09/11/19 -:-
--
--
21/09/19 -:-
--
10/08/19 4:0
13/09/19 1:0
--
--
08/09/19 2:3
31/08/19 0:2
--
15/08/19 2:0
--
03/08/19 3:0
--
09/11/19 -:-
--
10/08/19 1:1
--
--
02/11/19 -:-
14/09/19 3:3
--
--
19/10/19 -:-
28/09/19 -:-
--
--
05/10/19 -:-
--
21/09/19 -:-
12/10/19 -:-
--
26/10/19 -:-
--
--
07/09/19 1:4
--
16/11/19 -:-
31/08/19 4:3
--
--
24/08/19 6:0
18/08/19 0:1
--
--
15/08/19 2:0