www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Brezilya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
U20 Paulista
Alagoano
Alagoano, Serie B U23
Amapaense
Amazonense
Baiano, 1 Divisao
Baiano, Serie B
Brasileiro Seri A2, Kadınlar
Brasileiro Serie D
Brasilero Seri B
Brasilero Serie A
Brezilya Premiyer Ligi
Brezilya Serie C
Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
Campeonato Acreano
Campeonato Capixaba
Campeonato Tocantinense
Candango, Serie A
Carioca
Carioca, Kadınlar
Carioca, Serie A2
Carioca, Serie B1
Catarinense
Catarinense, Serie B
Cearense
Cearense, Serie B
Cearense, Serie C
Cearense, Women
Copa Alagoas
Copa do Brasil
Copa do Nordeste
Copa Santa Catarina
Copa Verde
Gaucho
Gaucho, Kadınlar
Gaucho, Serie A2
Gaucho, Serie B
Goiano, 1. Lig
Goiano, 2. Divisao
Goiano, Kadınlar
Kupa FGF
Kupa Paulista
Kupa Rio
Maranhense
Mato-Grossense
Mineiro
Mineiro, Kadınlar
Mineiro, Modulo II
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense, 2. Divisao
Paranaense, Women
Paulista Serie A1
Paulista, Kadınlar
Paulista, Serie A2
Paulista, Serie A4
Paulista,Serie A3
Pernambucano
Pernambucano, Serie A2
Piauiense
Potiguar
Potiguar, 2. Aşama
Potiguar, Büyük Final
Recopa Catarinense
Recopa Gaucha
Recopa Mineira
Rondoniense Şampiyonası
Roraimense
Sergipano
Sul-Mato-Grossense
Supercopa do Brasil, Kadınlar
Süperkupa Brezilya
Taca Fares Lopes
U20 Brezilya Kupası
U20 Brezilya Şampiyonası
U20 Carioca, Serie A
U20 Cearense
U20 Copa Internacional Ipiranga
U20 Copa Sao Paulo de Juniores
U20 Gaucho, Serie A1
U23 Brasileiro
Sezon
U20 Paulista 2017
U20 Paulista 2024
U20 Paulista 2023
U20 Paulista 2022
U20 Paulista 2021
U20 Paulista 2020
U20 Paulista 2019
U20 Paulista 2018
Maçlar
14.10.2017 | Votuporanguense SP - Ponte Preta SP
05.05.2017 | Sao Jose Dos Campos SP U20 - Bragantino SP
05.05.2017 | Flamengo SP U20 - Red Bull Brezilya
05.05.2017 | Gremio Esportivo Osasco SP U20 - EC Sao Bento SP
05.05.2017 | Ituano FC SP - AE Velo Clube SP
06.05.2017 | EC Taubate SP - Gremio Osasco Audax EC SP
06.05.2017 | CA Juventus SP U20 - Paulista SP U20
06.05.2017 | Mogi Mirim EC - Independente FC
06.05.2017 | Guarani FC SP - Palmeiras SP
06.05.2017 | Santo Andre SP U20 - Sao Paulo FC SP
06.05.2017 | Corinthians SP - SC Atibaia SP
06.05.2017 | Sao Bernardo SP - Nacional AC SP U20
06.05.2017 | Santos FC SP - Sao Caetano SP
06.05.2017 | CA Taboao Da Serra - Portuguesa Desportos SP
06.05.2017 | Gremio Catanduvense - Marilia AC SP
06.05.2017 | CA Penapolense SP - EC Noroeste SP
06.05.2017 | Comercial FC SP - Olimpia
06.05.2017 | Gremio Novorizontino - Votuporanguense SP
06.05.2017 | Matonense SP - Botafogo FC SP
06.05.2017 | Sao Carlos SP - Ponte Preta SP
06.05.2017 | Desportivo Brasil SP - EC XV de Novembro SP
06.05.2017 | Rio Claro SP - Rio Branco SP
06.05.2017 | AA Portuguesa - EC Agua Santa
10.05.2017 | Red Bull Brezilya - Corinthians SP
12.05.2017 | Gremio Osasco Audax EC SP - CA Juventus SP U20
12.05.2017 | Paulista SP U20 - Sao Jose Dos Campos SP U20
13.05.2017 | Sao Caetano SP - Gremio Esportivo Osasco SP U20
13.05.2017 | Portuguesa Desportos SP - Sao Bernardo SP
13.05.2017 | SC Atibaia SP - Guarani FC SP
13.05.2017 | Rio Branco SP - Mogi Mirim EC
13.05.2017 | Capivariano SP - Ituano FC SP
13.05.2017 | EC Sao Bento SP - Santo Andre SP U20
13.05.2017 | Sao Paulo FC SP - Santos FC SP
13.05.2017 | Palmeiras SP - Flamengo SP U20
13.05.2017 | Botafogo FC SP - Gremio Novorizontino
13.05.2017 | EC Noroeste SP - Gremio Catanduvense
13.05.2017 | Marilia AC SP - Comercial FC SP
13.05.2017 | Olimpia - CA Penapolense SP
13.05.2017 | Batatais Futebol Clube - Matonense SP
13.05.2017 | Independente FC - Desportivo Brasil SP
13.05.2017 | EC XV de Novembro SP - Rio Claro SP
13.05.2017 | AE Velo Clube SP - Sao Carlos SP
13.05.2017 | EC Agua Santa - CA Taboao Da Serra
13.05.2017 | Nacional AC SP U20 - AA Portuguesa
14.05.2017 | Bragantino SP - EC Taubate SP
19.05.2017 | Sao Jose Dos Campos SP U20 - Gremio Osasco Audax EC SP
19.05.2017 | Guarani FC SP - Flamengo SP U20
19.05.2017 | Gremio Esportivo Osasco SP U20 - Sao Paulo FC SP
19.05.2017 | Sao Carlos SP - Capivariano SP
20.05.2017 | Corinthians SP - Palmeiras SP
20.05.2017 | EC Taubate SP - CA Juventus SP U20
20.05.2017 | Santo Andre SP U20 - Santos FC SP
20.05.2017 | Mogi Mirim EC - Rio Claro SP
20.05.2017 | EC Agua Santa - Nacional AC SP U20
20.05.2017 | Ponte Preta SP - AE Velo Clube SP
20.05.2017 | SC Atibaia SP - Red Bull Brezilya
20.05.2017 | Independente FC - EC XV de Novembro SP
20.05.2017 | Bragantino SP - Paulista SP U20
20.05.2017 | Gremio Catanduvense - Olimpia
20.05.2017 | CA Penapolense SP - Comercial FC SP
20.05.2017 | Gremio Novorizontino - Batatais Futebol Clube
20.05.2017 | Votuporanguense SP - Botafogo FC SP
20.05.2017 | Desportivo Brasil SP - Rio Branco SP
20.05.2017 | AA Portuguesa - Portuguesa Desportos SP
20.05.2017 | CA Taboao Da Serra - Sao Bernardo SP
20.05.2017 | EC Noroeste SP - Marilia AC SP
21.05.2017 | EC Sao Bento SP - Sao Caetano SP
26.05.2017 | Guarani FC SP - Corinthians SP
26.05.2017 | Flamengo SP U20 - SC Atibaia SP
26.05.2017 | Santo Andre SP U20 - Gremio Esportivo Osasco SP U20
26.05.2017 | Gremio Osasco Audax EC SP - Paulista SP U20
26.05.2017 | Ituano FC SP - Sao Carlos SP
27.05.2017 | EC Taubate SP - Sao Jose Dos Campos SP U20
27.05.2017 | Capivariano SP - Ponte Preta SP
27.05.2017 | Palmeiras SP - Red Bull Brezilya
27.05.2017 | Rio Branco SP - EC XV de Novembro SP
27.05.2017 | CA Juventus SP U20 - Bragantino SP
27.05.2017 | Portuguesa Desportos SP - Nacional AC SP U20
27.05.2017 | Sao Bernardo SP - EC Agua Santa
27.05.2017 | Matonense SP - Gremio Novorizontino
27.05.2017 | CA Penapolense SP - Gremio Catanduvense
27.05.2017 | Olimpia - Marilia AC SP
27.05.2017 | Comercial FC SP - EC Noroeste SP
27.05.2017 | Batatais Futebol Clube - Votuporanguense SP
27.05.2017 | Mogi Mirim EC - Desportivo Brasil SP
27.05.2017 | Rio Claro SP - Independente FC
27.05.2017 | Sao Paulo FC SP - Sao Caetano SP
27.05.2017 | Santos FC SP - EC Sao Bento SP
27.05.2017 | CA Taboao Da Serra - AA Portuguesa
02.06.2017 | Sao Jose Dos Campos SP U20 - CA Juventus SP U20
02.06.2017 | Paulista SP U20 - EC Taubate SP
02.06.2017 | Gremio Esportivo Osasco SP U20 - Santos FC SP
03.06.2017 | EC XV de Novembro SP - Mogi Mirim EC
03.06.2017 | Independente FC - Rio Branco SP
03.06.2017 | Ponte Preta SP - Ituano FC SP
03.06.2017 | SC Atibaia SP - Palmeiras SP
03.06.2017 | Corinthians SP - Flamengo SP U20
03.06.2017 | Sao Caetano SP - Santo Andre SP U20
03.06.2017 | Bragantino SP - Gremio Osasco Audax EC SP
03.06.2017 | EC Sao Bento SP - Sao Paulo FC SP
03.06.2017 | Gremio Catanduvense - Comercial FC SP
03.06.2017 | Marilia AC SP - CA Penapolense SP
03.06.2017 | EC Noroeste SP - Olimpia
03.06.2017 | Votuporanguense SP - Matonense SP
03.06.2017 | Botafogo FC SP - Batatais Futebol Clube
03.06.2017 | AE Velo Clube SP - Capivariano SP
03.06.2017 | Desportivo Brasil SP - Rio Claro SP
03.06.2017 | Red Bull Brezilya - Guarani FC SP
03.06.2017 | EC Agua Santa - Portuguesa Desportos SP
03.06.2017 | Nacional AC SP U20 - CA Taboao Da Serra
03.06.2017 | AA Portuguesa - Sao Bernardo SP
06.06.2017 | Sao Paulo FC SP - Portuguesa Desportos SP
09.06.2017 | Guarani FC SP - EC Taubate SP
09.06.2017 | Flamengo SP U20 - CA Juventus SP U20
09.06.2017 | Ituano FC SP - Mogi Mirim EC
09.06.2017 | Sao Carlos SP - Desportivo Brasil SP
09.06.2017 | Gremio Esportivo Osasco SP U20 - AA Portuguesa
10.06.2017 | Ponte Preta SP - EC XV de Novembro SP
10.06.2017 | Capivariano SP - Rio Branco SP
10.06.2017 | SC Atibaia SP - Bragantino SP
10.06.2017 | Corinthians SP - Sao Jose Dos Campos SP U20
10.06.2017 | Sao Caetano SP - Nacional AC SP U20
10.06.2017 | EC Sao Bento SP - EC Agua Santa
10.06.2017 | Matonense SP - CA Penapolense SP
10.06.2017 | Gremio Novorizontino - Gremio Catanduvense
10.06.2017 | Votuporanguense SP - Marilia AC SP
10.06.2017 | Botafogo FC SP - EC Noroeste SP
10.06.2017 | Batatais Futebol Clube - Olimpia
10.06.2017 | AE Velo Clube SP - Independente FC
10.06.2017 | Palmeiras SP - Gremio Osasco Audax EC SP
10.06.2017 | Red Bull Brezilya - Paulista SP U20
10.06.2017 | Santo Andre SP U20 - CA Taboao Da Serra
10.06.2017 | Santos FC SP - Sao Bernardo SP
15.06.2017 | Comercial FC SP - Gremio Novorizontino
16.06.2017 | AA Portuguesa - Santos FC SP
16.06.2017 | Gremio Osasco Audax EC SP - SC Atibaia SP
16.06.2017 | Sao Jose Dos Campos SP U20 - Flamengo SP U20
17.06.2017 | Paulista SP U20 - Corinthians SP
17.06.2017 | Independente FC - Capivariano SP
17.06.2017 | Rio Branco SP - Ituano FC SP
17.06.2017 | EC XV de Novembro SP - AE Velo Clube SP
17.06.2017 | CA Juventus SP U20 - Guarani FC SP
17.06.2017 | Sao Bernardo SP - Santo Andre SP U20
17.06.2017 | Nacional AC SP U20 - Gremio Esportivo Osasco SP U20
17.06.2017 | Bragantino SP - Red Bull Brezilya
17.06.2017 | Gremio Catanduvense - Votuporanguense SP
17.06.2017 | Marilia AC SP - Botafogo FC SP
17.06.2017 | EC Noroeste SP - Batatais Futebol Clube
17.06.2017 | Olimpia - Matonense SP
17.06.2017 | Rio Claro SP - Sao Carlos SP
17.06.2017 | Desportivo Brasil SP - Ponte Preta SP
17.06.2017 | EC Taubate SP - Palmeiras SP
17.06.2017 | CA Taboao Da Serra - Sao Paulo FC SP
17.06.2017 | EC Agua Santa - Sao Caetano SP
17.06.2017 | Portuguesa Desportos SP - EC Sao Bento SP
20.06.2017 | Sao Jose Dos Campos SP U20 - Palmeiras SP
23.06.2017 | Guarani FC SP - Sao Jose Dos Campos SP U20
23.06.2017 | Flamengo SP U20 - Paulista SP U20
23.06.2017 | SC Atibaia SP - EC Taubate SP
23.06.2017 | Sao Paulo FC SP - Sao Bernardo SP
23.06.2017 | Gremio Esportivo Osasco SP U20 - EC Agua Santa
23.06.2017 | Sao Carlos SP - Mogi Mirim EC
23.06.2017 | Ituano FC SP - Independente FC
24.06.2017 | Capivariano SP - EC XV de Novembro SP
24.06.2017 | Ponte Preta SP - Rio Claro SP
24.06.2017 | Corinthians SP - Bragantino SP
24.06.2017 | Sao Caetano SP - Portuguesa Desportos SP
24.06.2017 | Matonense SP - EC Noroeste SP
24.06.2017 | Botafogo FC SP - Gremio Catanduvense
24.06.2017 | Batatais Futebol Clube - Marilia AC SP
24.06.2017 | Votuporanguense SP - Comercial FC SP
24.06.2017 | Gremio Novorizontino - CA Penapolense SP
24.06.2017 | AE Velo Clube SP - Desportivo Brasil SP
24.06.2017 | Palmeiras SP - CA Juventus SP U20
24.06.2017 | Red Bull Brezilya - Gremio Osasco Audax EC SP
24.06.2017 | Santo Andre SP U20 - AA Portuguesa
24.06.2017 | Santos FC SP - Nacional AC SP U20
24.06.2017 | EC Sao Bento SP - CA Taboao Da Serra
30.06.2017 | Paulista SP U20 - Guarani FC SP
30.06.2017 | CA Taboao Da Serra - Sao Caetano SP
01.07.2017 | EC XV de Novembro SP - Ituano FC SP
01.07.2017 | Mogi Mirim EC - Ponte Preta SP
01.07.2017 | Bragantino SP - Flamengo SP U20
01.07.2017 | Gremio Catanduvense - Batatais Futebol Clube
01.07.2017 | Marilia AC SP - Matonense SP
01.07.2017 | Olimpia - Gremio Novorizontino
01.07.2017 | CA Penapolense SP - Votuporanguense SP
01.07.2017 | Comercial FC SP - Botafogo FC SP
01.07.2017 | Desportivo Brasil SP - Capivariano SP
01.07.2017 | Rio Claro SP - AE Velo Clube SP
01.07.2017 | EC Taubate SP - Red Bull Brezilya
01.07.2017 | CA Juventus SP U20 - SC Atibaia SP
01.07.2017 | AA Portuguesa - Sao Paulo FC SP
01.07.2017 | Nacional AC SP U20 - Santo Andre SP U20
01.07.2017 | EC Agua Santa - Santos FC SP
01.07.2017 | Portuguesa Desportos SP - Gremio Esportivo Osasco SP U20
01.07.2017 | Sao Bernardo SP - EC Sao Bento SP
01.07.2017 | Gremio Osasco Audax EC SP - Corinthians SP
02.07.2017 | Rio Branco SP - Sao Carlos SP
05.07.2017 | Matonense SP - Gremio Catanduvense
05.07.2017 | Gremio Novorizontino - EC Noroeste SP
05.07.2017 | Votuporanguense SP - Olimpia
05.07.2017 | Botafogo FC SP - CA Penapolense SP
05.07.2017 | Batatais Futebol Clube - Comercial FC SP
05.07.2017 | Ituano FC SP - Desportivo Brasil SP
05.07.2017 | Sao Carlos SP - Independente FC
05.07.2017 | Ponte Preta SP - Rio Branco SP
05.07.2017 | AE Velo Clube SP - Mogi Mirim EC
05.07.2017 | Capivariano SP - Rio Claro SP
05.07.2017 | Palmeiras SP - Paulista SP U20
05.07.2017 | Guarani FC SP - Bragantino SP
05.07.2017 | Flamengo SP U20 - Gremio Osasco Audax EC SP
05.07.2017 | Corinthians SP - EC Taubate SP
05.07.2017 | Red Bull Brezilya - CA Juventus SP U20
05.07.2017 | SC Atibaia SP - Sao Jose Dos Campos SP U20
05.07.2017 | Sao Paulo FC SP - Nacional AC SP U20
05.07.2017 | Santo Andre SP U20 - EC Agua Santa
05.07.2017 | Santos FC SP - Portuguesa Desportos SP
05.07.2017 | Gremio Esportivo Osasco SP U20 - CA Taboao Da Serra
05.07.2017 | Sao Caetano SP - Sao Bernardo SP
05.07.2017 | EC Sao Bento SP - AA Portuguesa
28.07.2017 | Gremio Osasco Audax EC SP - Guarani FC SP
28.07.2017 | Sao Jose Dos Campos SP U20 - Red Bull Brezilya
28.07.2017 | Paulista SP U20 - SC Atibaia SP
29.07.2017 | EC XV de Novembro SP - Sao Carlos SP
29.07.2017 | Independente FC - Ponte Preta SP
29.07.2017 | Rio Branco SP - AE Velo Clube SP
29.07.2017 | Bragantino SP - Palmeiras SP
29.07.2017 | EC Noroeste SP - Votuporanguense SP
29.07.2017 | Olimpia - Botafogo FC SP
29.07.2017 | CA Penapolense SP - Batatais Futebol Clube
29.07.2017 | Comercial FC SP - Matonense SP
29.07.2017 | Rio Claro SP - Ituano FC SP
29.07.2017 | EC Agua Santa - Sao Paulo FC SP
29.07.2017 | Portuguesa Desportos SP - Santo Andre SP U20
29.07.2017 | CA Taboao Da Serra - Santos FC SP
29.07.2017 | Sao Bernardo SP - Gremio Esportivo Osasco SP U20
29.07.2017 | AA Portuguesa - Sao Caetano SP
29.07.2017 | Nacional AC SP U20 - EC Sao Bento SP
29.07.2017 | EC Taubate SP - Flamengo SP U20
30.07.2017 | Mogi Mirim EC - Capivariano SP
30.07.2017 | CA Juventus SP U20 - Corinthians SP
01.08.2017 | Portuguesa Desportos SP - CA Taboao Da Serra
02.08.2017 | Marilia AC SP - Gremio Novorizontino
04.08.2017 | Gremio Osasco Audax EC SP - EC Taubate SP
04.08.2017 | Paulista SP U20 - CA Juventus SP U20
04.08.2017 | EC Noroeste SP - CA Penapolense SP
04.08.2017 | Nacional AC SP U20 - Sao Bernardo SP
05.08.2017 | Independente FC - Mogi Mirim EC
05.08.2017 | Ponte Preta SP - Sao Carlos SP
05.08.2017 | AE Velo Clube SP - Ituano FC SP
05.08.2017 | Bragantino SP - Sao Jose Dos Campos SP U20
05.08.2017 | Marilia AC SP - Gremio Catanduvense
05.08.2017 | Olimpia - Comercial FC SP
05.08.2017 | Votuporanguense SP - Gremio Novorizontino
05.08.2017 | Botafogo FC SP - Matonense SP
05.08.2017 | EC XV de Novembro SP - Desportivo Brasil SP
05.08.2017 | Red Bull Brezilya - Flamengo SP U20
05.08.2017 | Palmeiras SP - Guarani FC SP
05.08.2017 | EC Agua Santa - AA Portuguesa
06.08.2017 | Rio Branco SP - Rio Claro SP
06.08.2017 | SC Atibaia SP - Corinthians SP
06.08.2017 | EC Sao Bento SP - Gremio Esportivo Osasco SP U20
06.08.2017 | Sao Caetano SP - Santos FC SP
09.08.2017 | Matonense SP - Batatais Futebol Clube
09.08.2017 | Gremio Catanduvense - EC Noroeste SP
09.08.2017 | Comercial FC SP - Marilia AC SP
09.08.2017 | CA Penapolense SP - Olimpia
09.08.2017 | Gremio Novorizontino - Botafogo FC SP
09.08.2017 | Sao Carlos SP - AE Velo Clube SP
09.08.2017 | Desportivo Brasil SP - Independente FC
09.08.2017 | Rio Claro SP - EC XV de Novembro SP
09.08.2017 | Mogi Mirim EC - Rio Branco SP
09.08.2017 | Ituano FC SP - Capivariano SP
09.08.2017 | Flamengo SP U20 - Palmeiras SP
09.08.2017 | Guarani FC SP - SC Atibaia SP
09.08.2017 | Corinthians SP - Red Bull Brezilya
09.08.2017 | CA Juventus SP U20 - Gremio Osasco Audax EC SP
09.08.2017 | EC Taubate SP - Bragantino SP
09.08.2017 | Sao Jose Dos Campos SP U20 - Paulista SP U20
09.08.2017 | Santos FC SP - Sao Paulo FC SP
09.08.2017 | Gremio Esportivo Osasco SP U20 - Sao Caetano SP
09.08.2017 | Sao Bernardo SP - Portuguesa Desportos SP
09.08.2017 | CA Taboao Da Serra - EC Agua Santa
09.08.2017 | AA Portuguesa - Nacional AC SP U20
12.08.2017 | Palmeiras SP - Corinthians SP
12.08.2017 | EC XV de Novembro SP - Independente FC
12.08.2017 | Paulista SP U20 - Bragantino SP
12.08.2017 | Olimpia - Gremio Catanduvense
12.08.2017 | Marilia AC SP - EC Noroeste SP
12.08.2017 | Comercial FC SP - CA Penapolense SP
12.08.2017 | Batatais Futebol Clube - Gremio Novorizontino
12.08.2017 | Botafogo FC SP - Votuporanguense SP
12.08.2017 | Rio Branco SP - Desportivo Brasil SP
12.08.2017 | Rio Claro SP - Mogi Mirim EC
12.08.2017 | Capivariano SP - Sao Carlos SP
12.08.2017 | Gremio Osasco Audax EC SP - Sao Jose Dos Campos SP U20
12.08.2017 | Flamengo SP U20 - Guarani FC SP
12.08.2017 | Red Bull Brezilya - SC Atibaia SP
12.08.2017 | Sao Paulo FC SP - Gremio Esportivo Osasco SP U20
12.08.2017 | Santos FC SP - Santo Andre SP U20
12.08.2017 | Sao Caetano SP - EC Sao Bento SP
12.08.2017 | Portuguesa Desportos SP - AA Portuguesa
12.08.2017 | Sao Bernardo SP - CA Taboao Da Serra
13.08.2017 | AE Velo Clube SP - Ponte Preta SP
13.08.2017 | Nacional AC SP U20 - EC Agua Santa
14.08.2017 | CA Juventus SP U20 - EC Taubate SP
15.08.2017 | Sao Paulo FC SP - Santo Andre SP U20
18.08.2017 | Sao Carlos SP - Ituano FC SP
18.08.2017 | Paulista SP U20 - Gremio Osasco Audax EC SP
18.08.2017 | Sao Jose Dos Campos SP U20 - EC Taubate SP
18.08.2017 | Gremio Esportivo Osasco SP U20 - Santo Andre SP U20
18.08.2017 | EC Noroeste SP - Comercial FC SP
18.08.2017 | Desportivo Brasil SP - Mogi Mirim EC
19.08.2017 | EC XV de Novembro SP - Rio Branco SP
19.08.2017 | Independente FC - Rio Claro SP
19.08.2017 | Ponte Preta SP - Capivariano SP
19.08.2017 | SC Atibaia SP - Flamengo SP U20
19.08.2017 | Bragantino SP - CA Juventus SP U20
19.08.2017 | Gremio Catanduvense - CA Penapolense SP
19.08.2017 | Marilia AC SP - Olimpia
19.08.2017 | Gremio Novorizontino - Matonense SP
19.08.2017 | Votuporanguense SP - Batatais Futebol Clube
19.08.2017 | Red Bull Brezilya - Palmeiras SP
19.08.2017 | Corinthians SP - Guarani FC SP
19.08.2017 | Nacional AC SP U20 - Portuguesa Desportos SP
19.08.2017 | AA Portuguesa - CA Taboao Da Serra
19.08.2017 | EC Agua Santa - Sao Bernardo SP
20.08.2017 | EC Sao Bento SP - Santos FC SP
20.08.2017 | Sao Caetano SP - Sao Paulo FC SP
23.08.2017 | Santo Andre SP U20 - EC Sao Bento SP
25.08.2017 | CA Juventus SP U20 - Sao Jose Dos Campos SP U20
25.08.2017 | Gremio Osasco Audax EC SP - Bragantino SP
25.08.2017 | Guarani FC SP - Red Bull Brezilya
25.08.2017 | Flamengo SP U20 - Corinthians SP
25.08.2017 | Portuguesa Desportos SP - EC Agua Santa
25.08.2017 | CA Taboao Da Serra - Nacional AC SP U20
26.08.2017 | Mogi Mirim EC - EC XV de Novembro SP
26.08.2017 | Rio Branco SP - Independente FC
26.08.2017 | Ituano FC SP - Ponte Preta SP
26.08.2017 | Capivariano SP - AE Velo Clube SP
26.08.2017 | Matonense SP - Votuporanguense SP
26.08.2017 | Comercial FC SP - Gremio Catanduvense
26.08.2017 | CA Penapolense SP - Marilia AC SP
26.08.2017 | Olimpia - EC Noroeste SP
26.08.2017 | Batatais Futebol Clube - Botafogo FC SP
26.08.2017 | Rio Claro SP - Desportivo Brasil SP
26.08.2017 | Palmeiras SP - SC Atibaia SP
26.08.2017 | EC Taubate SP - Paulista SP U20
26.08.2017 | Santo Andre SP U20 - Sao Caetano SP
26.08.2017 | Santos FC SP - Gremio Esportivo Osasco SP U20
26.08.2017 | Sao Bernardo SP - AA Portuguesa
27.08.2017 | Sao Paulo FC SP - EC Sao Bento SP
01.09.2017 | Rio Branco SP - Capivariano SP
01.09.2017 | Paulista SP U20 - Red Bull Brezilya
01.09.2017 | EC Noroeste SP - Botafogo FC SP
01.09.2017 | CA Juventus SP U20 - Flamengo SP U20
01.09.2017 | Sao Bernardo SP - Santos FC SP
02.09.2017 | EC XV de Novembro SP - Ponte Preta SP
02.09.2017 | Independente FC - AE Velo Clube SP
02.09.2017 | Gremio Catanduvense - Gremio Novorizontino
02.09.2017 | Marilia AC SP - Votuporanguense SP
02.09.2017 | Olimpia - Batatais Futebol Clube
02.09.2017 | CA Penapolense SP - Matonense SP
02.09.2017 | Desportivo Brasil SP - Sao Carlos SP
02.09.2017 | Gremio Osasco Audax EC SP - Palmeiras SP
02.09.2017 | EC Taubate SP - Guarani FC SP
02.09.2017 | Sao Jose Dos Campos SP U20 - Corinthians SP
02.09.2017 | Portuguesa Desportos SP - Sao Paulo FC SP
02.09.2017 | CA Taboao Da Serra - Santo Andre SP U20
02.09.2017 | AA Portuguesa - Gremio Esportivo Osasco SP U20
02.09.2017 | Nacional AC SP U20 - Sao Caetano SP
02.09.2017 | EC Agua Santa - EC Sao Bento SP
03.09.2017 | Mogi Mirim EC - Ituano FC SP
05.09.2017 | Bragantino SP - SC Atibaia SP
07.09.2017 | Gremio Novorizontino - Comercial FC SP
07.09.2017 | Ponte Preta SP - Desportivo Brasil SP
08.09.2017 | Ituano FC SP - Rio Branco SP
08.09.2017 | Sao Carlos SP - Rio Claro SP
08.09.2017 | Guarani FC SP - CA Juventus SP U20
08.09.2017 | Flamengo SP U20 - Sao Jose Dos Campos SP U20
08.09.2017 | Gremio Esportivo Osasco SP U20 - Nacional AC SP U20
09.09.2017 | Capivariano SP - Independente FC
09.09.2017 | SC Atibaia SP - Gremio Osasco Audax EC SP
09.09.2017 | AE Velo Clube SP - EC XV de Novembro SP
09.09.2017 | Votuporanguense SP - Gremio Catanduvense
09.09.2017 | Batatais Futebol Clube - EC Noroeste SP
09.09.2017 | Matonense SP - Olimpia
09.09.2017 | Palmeiras SP - EC Taubate SP
09.09.2017 | Corinthians SP - Paulista SP U20
09.09.2017 | Red Bull Brezilya - Bragantino SP
09.09.2017 | Sao Paulo FC SP - CA Taboao Da Serra
09.09.2017 | Santo Andre SP U20 - Sao Bernardo SP
09.09.2017 | Santos FC SP - AA Portuguesa
09.09.2017 | Sao Caetano SP - EC Agua Santa
10.09.2017 | Botafogo FC SP - Marilia AC SP
10.09.2017 | EC Sao Bento SP - Portuguesa Desportos SP
13.09.2017 | Portuguesa Desportos SP - Sao Caetano SP
15.09.2017 | Rio Claro SP - Ponte Preta SP
15.09.2017 | Gremio Osasco Audax EC SP - Red Bull Brezilya
15.09.2017 | Sao Jose Dos Campos SP U20 - Guarani FC SP
15.09.2017 | Paulista SP U20 - Flamengo SP U20
15.09.2017 | Bragantino SP - Corinthians SP
15.09.2017 | CA Juventus SP U20 - Palmeiras SP
16.09.2017 | EC XV de Novembro SP - Capivariano SP
16.09.2017 | Independente FC - Ituano FC SP
16.09.2017 | Mogi Mirim EC - Sao Carlos SP
16.09.2017 | Gremio Catanduvense - Botafogo FC SP
16.09.2017 | Marilia AC SP - Batatais Futebol Clube
16.09.2017 | EC Noroeste SP - Matonense SP
16.09.2017 | CA Penapolense SP - Gremio Novorizontino
16.09.2017 | Comercial FC SP - Votuporanguense SP
16.09.2017 | Desportivo Brasil SP - AE Velo Clube SP
16.09.2017 | EC Taubate SP - SC Atibaia SP
16.09.2017 | Sao Bernardo SP - Sao Paulo FC SP
16.09.2017 | AA Portuguesa - Santo Andre SP U20
16.09.2017 | Nacional AC SP U20 - Santos FC SP
16.09.2017 | EC Agua Santa - Gremio Esportivo Osasco SP U20
16.09.2017 | CA Taboao Da Serra - EC Sao Bento SP
22.09.2017 | Sao Carlos SP - Rio Branco SP
22.09.2017 | Ituano FC SP - EC XV de Novembro SP
22.09.2017 | Guarani FC SP - Paulista SP U20
22.09.2017 | Gremio Esportivo Osasco SP U20 - Portuguesa Desportos SP
23.09.2017 | Flamengo SP U20 - Bragantino SP
23.09.2017 | EC Sao Bento SP - Sao Bernardo SP
23.09.2017 | Ponte Preta SP - Mogi Mirim EC
23.09.2017 | SC Atibaia SP - CA Juventus SP U20
23.09.2017 | AE Velo Clube SP - Rio Claro SP
23.09.2017 | Santo Andre SP U20 - Nacional AC SP U20
23.09.2017 | Matonense SP - Marilia AC SP
23.09.2017 | Batatais Futebol Clube - Gremio Catanduvense
23.09.2017 | Gremio Novorizontino - Olimpia
23.09.2017 | Votuporanguense SP - CA Penapolense SP
23.09.2017 | Botafogo FC SP - Comercial FC SP
23.09.2017 | Palmeiras SP - Sao Jose Dos Campos SP U20
23.09.2017 | Corinthians SP - Gremio Osasco Audax EC SP
23.09.2017 | Red Bull Brezilya - EC Taubate SP
23.09.2017 | Capivariano SP - Desportivo Brasil SP
23.09.2017 | Sao Paulo FC SP - AA Portuguesa
23.09.2017 | Santos FC SP - EC Agua Santa
23.09.2017 | Sao Caetano SP - CA Taboao Da Serra
27.09.2017 | Portuguesa Desportos SP - Santos FC SP
29.09.2017 | Gremio Osasco Audax EC SP - Flamengo SP U20
29.09.2017 | Sao Jose Dos Campos SP U20 - SC Atibaia SP
29.09.2017 | Paulista SP U20 - Palmeiras SP
29.09.2017 | Desportivo Brasil SP - Ituano FC SP
29.09.2017 | Bragantino SP - Guarani FC SP
29.09.2017 | EC Taubate SP - Corinthians SP
30.09.2017 | Independente FC - Sao Carlos SP
30.09.2017 | Rio Branco SP - Ponte Preta SP
30.09.2017 | Mogi Mirim EC - AE Velo Clube SP
30.09.2017 | Gremio Catanduvense - Matonense SP
30.09.2017 | EC Noroeste SP - Gremio Novorizontino
30.09.2017 | Olimpia - Votuporanguense SP
30.09.2017 | CA Penapolense SP - Botafogo FC SP
30.09.2017 | Comercial FC SP - Batatais Futebol Clube
30.09.2017 | Rio Claro SP - Capivariano SP
30.09.2017 | CA Juventus SP U20 - Red Bull Brezilya
30.09.2017 | Nacional AC SP U20 - Sao Paulo FC SP
30.09.2017 | EC Agua Santa - Santo Andre SP U20
30.09.2017 | CA Taboao Da Serra - Gremio Esportivo Osasco SP U20
30.09.2017 | Sao Bernardo SP - Sao Caetano SP
30.09.2017 | AA Portuguesa - EC Sao Bento SP
07.10.2017 | Ponte Preta SP - Independente FC
07.10.2017 | Guarani FC SP - Gremio Osasco Audax EC SP
07.10.2017 | SC Atibaia SP - Paulista SP U20
07.10.2017 | Gremio Novorizontino - Marilia AC SP
07.10.2017 | Votuporanguense SP - EC Noroeste SP
07.10.2017 | Botafogo FC SP - Olimpia
07.10.2017 | Batatais Futebol Clube - CA Penapolense SP
07.10.2017 | Matonense SP - Comercial FC SP
07.10.2017 | Sao Carlos SP - EC XV de Novembro SP
07.10.2017 | AE Velo Clube SP - Rio Branco SP
07.10.2017 | Capivariano SP - Mogi Mirim EC
07.10.2017 | Ituano FC SP - Rio Claro SP
07.10.2017 | Palmeiras SP - Bragantino SP
07.10.2017 | Flamengo SP U20 - EC Taubate SP
07.10.2017 | Corinthians SP - CA Juventus SP U20
07.10.2017 | Red Bull Brezilya - Sao Jose Dos Campos SP U20
07.10.2017 | Sao Paulo FC SP - EC Agua Santa
07.10.2017 | Santo Andre SP U20 - Portuguesa Desportos SP
07.10.2017 | Santos FC SP - CA Taboao Da Serra
07.10.2017 | Gremio Esportivo Osasco SP U20 - Sao Bernardo SP
07.10.2017 | Sao Caetano SP - AA Portuguesa
07.10.2017 | EC Sao Bento SP - Nacional AC SP U20
13.10.2017 | Sao Bernardo SP - Palmeiras SP
13.10.2017 | Desportivo Brasil SP - Botafogo FC SP
14.10.2017 | Sao Carlos SP - Gremio Novorizontino
14.10.2017 | Guarani FC SP - EC Agua Santa
14.10.2017 | Marilia AC SP - Capivariano SP
14.10.2017 | Red Bull Brezilya - Sao Paulo FC SP
14.10.2017 | Portuguesa Desportos SP - Corinthians SP
20.10.2017 | Palmeiras SP - Sao Bernardo SP
21.10.2017 | Sao Paulo FC SP - Red Bull Brezilya
21.10.2017 | Gremio Novorizontino - Sao Carlos SP
21.10.2017 | Ponte Preta SP - Votuporanguense SP
21.10.2017 | EC Agua Santa - Guarani FC SP
21.10.2017 | Botafogo FC SP - Desportivo Brasil SP
21.10.2017 | Capivariano SP - Marilia AC SP
21.10.2017 | Corinthians SP - Portuguesa Desportos SP
27.10.2017 | Desportivo Brasil SP - Gremio Novorizontino
28.10.2017 | Sao Paulo FC SP - EC Agua Santa
28.10.2017 | Capivariano SP - Ponte Preta SP
29.10.2017 | Corinthians SP - Palmeiras SP
04.11.2017 | Palmeiras SP - Corinthians SP
04.11.2017 | Gremio Novorizontino - Desportivo Brasil SP
04.11.2017 | EC Agua Santa - Sao Paulo FC SP
05.11.2017 | Ponte Preta SP - Capivariano SP
11.11.2017 | Gremio Novorizontino - Palmeiras SP
12.11.2017 | EC Agua Santa - Ponte Preta SP
17.11.2017 | Palmeiras SP - Gremio Novorizontino
19.11.2017 | Ponte Preta SP - EC Agua Santa
25.11.2017 | Ponte Preta SP - Palmeiras SP
02.12.2017 | Palmeiras SP - Ponte Preta SP
Göster
Canlı Skor
Brezilya
U20 Paulista
U20 Paulista 2017 Sezonu
Votuporanguense SP - Ponte Preta SP U20 maçı - Saha İçi Diziliş
U20 Paulista 2017
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
U20 Paulista | Son 16
Votuporanguense SP
14/10/17 - 21:00
4 : 3
Ponte Preta SP U20
Rodrigo Rosan de Jesus
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Kadro bilgisi bulunmamaktadır