www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
İtalya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Serie D,B Grubu
Serie A
Coppa Italia
Süper Kupa
Bahar Şampiyonası
Berlusconi Trophy
Campionato Primavera 2
Coppa Italia Serie D
Coppa Italia, Kadınlar
Kupa Italia Serie C
Lega Pro Sec Div, Gir A
Lega Pro Sec Div, Gir B
Primavera Kupası
Primavera Süper Kupası
Serie A, Kadınlar
Serie B
Serie C
Serie C, Düşme Playoffları
Serie C, Grup A
Serie C, Grup B
Serie C, Grup C
Serie C, Yükselme Playoffları
Serie D
Serie D, H Grubu
Serie D,A Grubu
Serie D,C Grubu
Serie D,D Grubu
Serie D,E Grubu
Serie D,F Grubu
Serie D,G Grubu
Serie D,I Grubu
Serie D,Yükselme Playoff
Supercoppa di Lega di Pr
Supercoppa di Lega sec.
Supercoppa, Women
Sezon
Serie D,B Grubu 18/19
Serie D,B Grubu 23/24
Serie D,B Grubu 22/23
Serie D,B Grubu 21/22
Serie D,B Grubu 20/21
Serie D,B Grubu 19/20
Serie D, Girone B 17/18
Serie D, Girone B 16/17
Serie D, Girone B 15/16
Serie D, Girone B 14/15
Serie D, Girone B 13/14
Maçlar
17.03.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - SC Caronnese 1927
16.09.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Mantova 1911
16.09.2018 | SC Caronnese 1927 - AC Ponte San Pietro-Isola
16.09.2018 | Usd Olginatese Calcio - Villa Dalme Valle Brembana
16.09.2018 | US Darfo Boario - USD 1913 Seregno Calcio
16.09.2018 | USD Caravaggio - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
16.09.2018 | Asd Villafranca Veronese - Sdl Rezzato
16.09.2018 | Sondrio Calcio - Ssd Pro Sesto
16.09.2018 | Usd Scanzorosciate Calcio - FC Legnago Salus SSD
16.09.2018 | Gsd Ambrosiana - Como 1907
22.09.2018 | Villa Dalme Valle Brembana - Gsd Ambrosiana
23.09.2018 | Como 1907 - Usd Scanzorosciate Calcio
23.09.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Usd Olginatese Calcio
23.09.2018 | Mantova 1911 - SC Caronnese 1927
23.09.2018 | Ssd Pro Sesto - Asd Villafranca Veronese
23.09.2018 | AC Ponte San Pietro-Isola - Sondrio Calcio
23.09.2018 | FC Legnago Salus SSD - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
23.09.2018 | USD 1913 Seregno Calcio - USD Caravaggio
23.09.2018 | Sdl Rezzato - US Darfo Boario
30.09.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Villa Dalme Valle Brembana
30.09.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - AC Ponte San Pietro-Isola
30.09.2018 | SC Caronnese 1927 - Ssd Pro Sesto
30.09.2018 | Usd Olginatese Calcio - Como 1907
30.09.2018 | US Darfo Boario - USD Caravaggio
30.09.2018 | Asd Villafranca Veronese - USD 1913 Seregno Calcio
30.09.2018 | Sondrio Calcio - Sdl Rezzato
30.09.2018 | Usd Scanzorosciate Calcio - Mantova 1911
30.09.2018 | Gsd Ambrosiana - FC Legnago Salus SSD
07.10.2018 | Como 1907 - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
07.10.2018 | Mantova 1911 - Usd Olginatese Calcio
07.10.2018 | Ssd Pro Sesto - Usd Scanzorosciate Calcio
07.10.2018 | AC Ponte San Pietro-Isola - Gsd Ambrosiana
07.10.2018 | FC Legnago Salus SSD - Villa Dalme Valle Brembana
07.10.2018 | US Darfo Boario - Asd Villafranca Veronese
07.10.2018 | USD 1913 Seregno Calcio - SC Caronnese 1927
07.10.2018 | USD Caravaggio - Sondrio Calcio
07.10.2018 | Sdl Rezzato - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
14.10.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - US Darfo Boario
14.10.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Ssd Pro Sesto
14.10.2018 | SC Caronnese 1927 - Sdl Rezzato
14.10.2018 | Usd Olginatese Calcio - FC Legnago Salus SSD
14.10.2018 | Asd Villafranca Veronese - USD Caravaggio
14.10.2018 | Sondrio Calcio - USD 1913 Seregno Calcio
14.10.2018 | Usd Scanzorosciate Calcio - AC Ponte San Pietro-Isola
14.10.2018 | Gsd Ambrosiana - Mantova 1911
14.10.2018 | Villa Dalme Valle Brembana - Como 1907
21.10.2018 | Mantova 1911 - Como 1907
21.10.2018 | Ssd Pro Sesto - Usd Olginatese Calcio
21.10.2018 | AC Ponte San Pietro-Isola - Villa Dalme Valle Brembana
21.10.2018 | FC Legnago Salus SSD - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
21.10.2018 | US Darfo Boario - SC Caronnese 1927
21.10.2018 | USD 1913 Seregno Calcio - Usd Scanzorosciate Calcio
21.10.2018 | USD Caravaggio - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
21.10.2018 | Asd Villafranca Veronese - Sondrio Calcio
21.10.2018 | Sdl Rezzato - Gsd Ambrosiana
28.10.2018 | Como 1907 - FC Legnago Salus SSD
28.10.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Asd Villafranca Veronese
28.10.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - USD 1913 Seregno Calcio
28.10.2018 | SC Caronnese 1927 - USD Caravaggio
28.10.2018 | Usd Olginatese Calcio - AC Ponte San Pietro-Isola
28.10.2018 | Sondrio Calcio - US Darfo Boario
28.10.2018 | Usd Scanzorosciate Calcio - Sdl Rezzato
28.10.2018 | Gsd Ambrosiana - Ssd Pro Sesto
28.10.2018 | Villa Dalme Valle Brembana - Mantova 1911
04.11.2018 | Mantova 1911 - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
04.11.2018 | Ssd Pro Sesto - Como 1907
04.11.2018 | AC Ponte San Pietro-Isola - FC Legnago Salus SSD
04.11.2018 | US Darfo Boario - Usd Scanzorosciate Calcio
04.11.2018 | USD 1913 Seregno Calcio - Usd Olginatese Calcio
04.11.2018 | USD Caravaggio - Gsd Ambrosiana
04.11.2018 | Asd Villafranca Veronese - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
04.11.2018 | Sondrio Calcio - SC Caronnese 1927
04.11.2018 | Sdl Rezzato - Villa Dalme Valle Brembana
10.11.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Sondrio Calcio
10.11.2018 | SC Caronnese 1927 - Asd Villafranca Veronese
10.11.2018 | Usd Olginatese Calcio - Sdl Rezzato
10.11.2018 | FC Legnago Salus SSD - Mantova 1911
10.11.2018 | Villa Dalme Valle Brembana - Ssd Pro Sesto
11.11.2018 | Como 1907 - AC Ponte San Pietro-Isola
11.11.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - US Darfo Boario
11.11.2018 | Usd Scanzorosciate Calcio - USD Caravaggio
11.11.2018 | Gsd Ambrosiana - USD 1913 Seregno Calcio
14.11.2018 | Ssd Pro Sesto - Mantova 1911
14.11.2018 | AC Ponte San Pietro-Isola - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
14.11.2018 | SC Caronnese 1927 - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
14.11.2018 | US Darfo Boario - Usd Olginatese Calcio
14.11.2018 | USD Caravaggio - Villa Dalme Valle Brembana
14.11.2018 | Asd Villafranca Veronese - Gsd Ambrosiana
14.11.2018 | Sondrio Calcio - Usd Scanzorosciate Calcio
14.11.2018 | Sdl Rezzato - FC Legnago Salus SSD
14.11.2018 | USD 1913 Seregno Calcio - Como 1907
18.11.2018 | Como 1907 - Sdl Rezzato
18.11.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Sondrio Calcio
18.11.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - SC Caronnese 1927
18.11.2018 | Mantova 1911 - AC Ponte San Pietro-Isola
18.11.2018 | Usd Olginatese Calcio - USD Caravaggio
18.11.2018 | FC Legnago Salus SSD - Ssd Pro Sesto
18.11.2018 | Usd Scanzorosciate Calcio - Asd Villafranca Veronese
18.11.2018 | Gsd Ambrosiana - US Darfo Boario
18.11.2018 | Villa Dalme Valle Brembana - USD 1913 Seregno Calcio
25.11.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Usd Scanzorosciate Calcio
25.11.2018 | Ssd Pro Sesto - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
25.11.2018 | SC Caronnese 1927 - Gsd Ambrosiana
25.11.2018 | US Darfo Boario - Como 1907
25.11.2018 | USD 1913 Seregno Calcio - Mantova 1911
25.11.2018 | USD Caravaggio - FC Legnago Salus SSD
25.11.2018 | Asd Villafranca Veronese - Villa Dalme Valle Brembana
25.11.2018 | Sondrio Calcio - Usd Olginatese Calcio
25.11.2018 | Sdl Rezzato - AC Ponte San Pietro-Isola
02.12.2018 | Como 1907 - USD Caravaggio
02.12.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
02.12.2018 | Mantova 1911 - Sdl Rezzato
02.12.2018 | AC Ponte San Pietro-Isola - Ssd Pro Sesto
02.12.2018 | Usd Olginatese Calcio - Asd Villafranca Veronese
02.12.2018 | FC Legnago Salus SSD - USD 1913 Seregno Calcio
02.12.2018 | Usd Scanzorosciate Calcio - SC Caronnese 1927
02.12.2018 | Gsd Ambrosiana - Sondrio Calcio
02.12.2018 | Villa Dalme Valle Brembana - US Darfo Boario
08.12.2018 | SC Caronnese 1927 - Villa Dalme Valle Brembana
08.12.2018 | Asd Villafranca Veronese - FC Legnago Salus SSD
08.12.2018 | Sdl Rezzato - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
08.12.2018 | USD 1913 Seregno Calcio - Ssd Pro Sesto
09.12.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Usd Olginatese Calcio
09.12.2018 | US Darfo Boario - Mantova 1911
09.12.2018 | USD Caravaggio - AC Ponte San Pietro-Isola
09.12.2018 | Sondrio Calcio - Como 1907
09.12.2018 | Usd Scanzorosciate Calcio - Gsd Ambrosiana
12.12.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Usd Scanzorosciate Calcio
12.12.2018 | Mantova 1911 - USD Caravaggio
12.12.2018 | Ssd Pro Sesto - Sdl Rezzato
12.12.2018 | AC Ponte San Pietro-Isola - USD 1913 Seregno Calcio
12.12.2018 | Usd Olginatese Calcio - SC Caronnese 1927
12.12.2018 | FC Legnago Salus SSD - US Darfo Boario
12.12.2018 | Gsd Ambrosiana - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
12.12.2018 | Villa Dalme Valle Brembana - Sondrio Calcio
12.12.2018 | Como 1907 - Asd Villafranca Veronese
16.12.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Como 1907
16.12.2018 | SC Caronnese 1927 - FC Legnago Salus SSD
16.12.2018 | US Darfo Boario - Ssd Pro Sesto
16.12.2018 | USD 1913 Seregno Calcio - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
16.12.2018 | USD Caravaggio - Sdl Rezzato
16.12.2018 | Asd Villafranca Veronese - AC Ponte San Pietro-Isola
16.12.2018 | Sondrio Calcio - Mantova 1911
16.12.2018 | Usd Scanzorosciate Calcio - Villa Dalme Valle Brembana
16.12.2018 | Gsd Ambrosiana - Usd Olginatese Calcio
22.12.2018 | Mantova 1911 - Asd Villafranca Veronese
22.12.2018 | FC Legnago Salus SSD - Sondrio Calcio
23.12.2018 | Como 1907 - SC Caronnese 1927
23.12.2018 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Gsd Ambrosiana
23.12.2018 | Ssd Pro Sesto - USD Caravaggio
23.12.2018 | AC Ponte San Pietro-Isola - US Darfo Boario
23.12.2018 | Usd Olginatese Calcio - Usd Scanzorosciate Calcio
23.12.2018 | Sdl Rezzato - USD 1913 Seregno Calcio
23.12.2018 | Villa Dalme Valle Brembana - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
06.01.2019 | Como 1907 - Gsd Ambrosiana
06.01.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - USD Caravaggio
06.01.2019 | Mantova 1911 - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
06.01.2019 | Ssd Pro Sesto - Sondrio Calcio
06.01.2019 | AC Ponte San Pietro-Isola - SC Caronnese 1927
06.01.2019 | FC Legnago Salus SSD - Usd Scanzorosciate Calcio
06.01.2019 | USD 1913 Seregno Calcio - US Darfo Boario
06.01.2019 | Sdl Rezzato - Asd Villafranca Veronese
06.01.2019 | Villa Dalme Valle Brembana - Usd Olginatese Calcio
13.01.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - FC Legnago Salus SSD
13.01.2019 | SC Caronnese 1927 - Mantova 1911
13.01.2019 | Usd Olginatese Calcio - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
13.01.2019 | US Darfo Boario - Sdl Rezzato
13.01.2019 | USD Caravaggio - USD 1913 Seregno Calcio
13.01.2019 | Asd Villafranca Veronese - Ssd Pro Sesto
13.01.2019 | Sondrio Calcio - AC Ponte San Pietro-Isola
13.01.2019 | Usd Scanzorosciate Calcio - Como 1907
13.01.2019 | Gsd Ambrosiana - Villa Dalme Valle Brembana
20.01.2019 | Como 1907 - Usd Olginatese Calcio
20.01.2019 | Mantova 1911 - Usd Scanzorosciate Calcio
20.01.2019 | Ssd Pro Sesto - SC Caronnese 1927
20.01.2019 | AC Ponte San Pietro-Isola - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
20.01.2019 | FC Legnago Salus SSD - Gsd Ambrosiana
20.01.2019 | USD 1913 Seregno Calcio - Asd Villafranca Veronese
20.01.2019 | USD Caravaggio - US Darfo Boario
20.01.2019 | Sdl Rezzato - Sondrio Calcio
20.01.2019 | Villa Dalme Valle Brembana - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
27.01.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Sdl Rezzato
27.01.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Como 1907
27.01.2019 | SC Caronnese 1927 - USD 1913 Seregno Calcio
27.01.2019 | Usd Olginatese Calcio - Mantova 1911
27.01.2019 | Asd Villafranca Veronese - US Darfo Boario
27.01.2019 | Sondrio Calcio - USD Caravaggio
27.01.2019 | Usd Scanzorosciate Calcio - Ssd Pro Sesto
27.01.2019 | Gsd Ambrosiana - AC Ponte San Pietro-Isola
27.01.2019 | Villa Dalme Valle Brembana - FC Legnago Salus SSD
02.02.2019 | USD 1913 Seregno Calcio - Sondrio Calcio
03.02.2019 | Como 1907 - Villa Dalme Valle Brembana
03.02.2019 | Mantova 1911 - Gsd Ambrosiana
03.02.2019 | Ssd Pro Sesto - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
03.02.2019 | AC Ponte San Pietro-Isola - Usd Scanzorosciate Calcio
03.02.2019 | FC Legnago Salus SSD - Usd Olginatese Calcio
03.02.2019 | US Darfo Boario - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
03.02.2019 | USD Caravaggio - Asd Villafranca Veronese
03.02.2019 | Sdl Rezzato - SC Caronnese 1927
10.02.2019 | Como 1907 - Mantova 1911
10.02.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - USD Caravaggio
10.02.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - FC Legnago Salus SSD
10.02.2019 | SC Caronnese 1927 - US Darfo Boario
10.02.2019 | Usd Olginatese Calcio - Ssd Pro Sesto
10.02.2019 | Sondrio Calcio - Asd Villafranca Veronese
10.02.2019 | Usd Scanzorosciate Calcio - USD 1913 Seregno Calcio
10.02.2019 | Gsd Ambrosiana - Sdl Rezzato
10.02.2019 | Villa Dalme Valle Brembana - AC Ponte San Pietro-Isola
13.02.2019 | Ssd Pro Sesto - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
13.02.2019 | AC Ponte San Pietro-Isola - Usd Scanzorosciate Calcio
17.02.2019 | Mantova 1911 - Villa Dalme Valle Brembana
17.02.2019 | Ssd Pro Sesto - Gsd Ambrosiana
17.02.2019 | AC Ponte San Pietro-Isola - Usd Olginatese Calcio
17.02.2019 | FC Legnago Salus SSD - Como 1907
17.02.2019 | US Darfo Boario - Sondrio Calcio
17.02.2019 | USD 1913 Seregno Calcio - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
17.02.2019 | USD Caravaggio - SC Caronnese 1927
17.02.2019 | Asd Villafranca Veronese - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
17.02.2019 | Sdl Rezzato - Usd Scanzorosciate Calcio
24.02.2019 | Como 1907 - Ssd Pro Sesto
24.02.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Asd Villafranca Veronese
24.02.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Mantova 1911
24.02.2019 | SC Caronnese 1927 - Sondrio Calcio
24.02.2019 | Usd Olginatese Calcio - USD 1913 Seregno Calcio
24.02.2019 | FC Legnago Salus SSD - AC Ponte San Pietro-Isola
24.02.2019 | Usd Scanzorosciate Calcio - US Darfo Boario
24.02.2019 | Gsd Ambrosiana - USD Caravaggio
24.02.2019 | Villa Dalme Valle Brembana - Sdl Rezzato
03.03.2019 | Mantova 1911 - FC Legnago Salus SSD
03.03.2019 | Ssd Pro Sesto - Villa Dalme Valle Brembana
03.03.2019 | AC Ponte San Pietro-Isola - Como 1907
03.03.2019 | US Darfo Boario - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
03.03.2019 | USD 1913 Seregno Calcio - Gsd Ambrosiana
03.03.2019 | USD Caravaggio - Usd Scanzorosciate Calcio
03.03.2019 | Asd Villafranca Veronese - SC Caronnese 1927
03.03.2019 | Sondrio Calcio - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
03.03.2019 | Sdl Rezzato - Usd Olginatese Calcio
17.03.2019 | Como 1907 - USD 1913 Seregno Calcio
17.03.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - AC Ponte San Pietro-Isola
17.03.2019 | Mantova 1911 - Ssd Pro Sesto
17.03.2019 | Usd Olginatese Calcio - US Darfo Boario
17.03.2019 | FC Legnago Salus SSD - Sdl Rezzato
17.03.2019 | Usd Scanzorosciate Calcio - Sondrio Calcio
17.03.2019 | Gsd Ambrosiana - Asd Villafranca Veronese
17.03.2019 | Villa Dalme Valle Brembana - USD Caravaggio
24.03.2019 | Ssd Pro Sesto - FC Legnago Salus SSD
24.03.2019 | AC Ponte San Pietro-Isola - Mantova 1911
24.03.2019 | SC Caronnese 1927 - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
24.03.2019 | US Darfo Boario - Gsd Ambrosiana
24.03.2019 | USD 1913 Seregno Calcio - Villa Dalme Valle Brembana
24.03.2019 | USD Caravaggio - Usd Olginatese Calcio
24.03.2019 | Asd Villafranca Veronese - Usd Scanzorosciate Calcio
24.03.2019 | Sondrio Calcio - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
24.03.2019 | Sdl Rezzato - Como 1907
27.03.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - SC Caronnese 1927
31.03.2019 | Como 1907 - US Darfo Boario
31.03.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Ssd Pro Sesto
31.03.2019 | Mantova 1911 - USD 1913 Seregno Calcio
31.03.2019 | AC Ponte San Pietro-Isola - Sdl Rezzato
31.03.2019 | Usd Olginatese Calcio - Sondrio Calcio
31.03.2019 | FC Legnago Salus SSD - USD Caravaggio
31.03.2019 | Usd Scanzorosciate Calcio - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
31.03.2019 | Gsd Ambrosiana - SC Caronnese 1927
31.03.2019 | Villa Dalme Valle Brembana - Asd Villafranca Veronese
07.04.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
07.04.2019 | Ssd Pro Sesto - AC Ponte San Pietro-Isola
07.04.2019 | SC Caronnese 1927 - Usd Scanzorosciate Calcio
07.04.2019 | US Darfo Boario - Villa Dalme Valle Brembana
07.04.2019 | USD 1913 Seregno Calcio - FC Legnago Salus SSD
07.04.2019 | USD Caravaggio - Como 1907
07.04.2019 | Asd Villafranca Veronese - Usd Olginatese Calcio
07.04.2019 | Sondrio Calcio - Gsd Ambrosiana
07.04.2019 | Sdl Rezzato - Mantova 1911
13.04.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Sdl Rezzato
14.04.2019 | Como 1907 - Sondrio Calcio
14.04.2019 | Mantova 1911 - US Darfo Boario
14.04.2019 | Ssd Pro Sesto - USD 1913 Seregno Calcio
14.04.2019 | AC Ponte San Pietro-Isola - USD Caravaggio
14.04.2019 | Usd Olginatese Calcio - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
14.04.2019 | FC Legnago Salus SSD - Asd Villafranca Veronese
14.04.2019 | Gsd Ambrosiana - Usd Scanzorosciate Calcio
14.04.2019 | Villa Dalme Valle Brembana - SC Caronnese 1927
18.04.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Gsd Ambrosiana
18.04.2019 | SC Caronnese 1927 - Usd Olginatese Calcio
18.04.2019 | US Darfo Boario - FC Legnago Salus SSD
18.04.2019 | USD 1913 Seregno Calcio - AC Ponte San Pietro-Isola
18.04.2019 | USD Caravaggio - Mantova 1911
18.04.2019 | Asd Villafranca Veronese - Como 1907
18.04.2019 | Sondrio Calcio - Villa Dalme Valle Brembana
18.04.2019 | Usd Scanzorosciate Calcio - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
18.04.2019 | Sdl Rezzato - Ssd Pro Sesto
28.04.2019 | Como 1907 - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
28.04.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - USD 1913 Seregno Calcio
28.04.2019 | Mantova 1911 - Sondrio Calcio
28.04.2019 | Ssd Pro Sesto - US Darfo Boario
28.04.2019 | AC Ponte San Pietro-Isola - Asd Villafranca Veronese
28.04.2019 | Usd Olginatese Calcio - Gsd Ambrosiana
28.04.2019 | FC Legnago Salus SSD - SC Caronnese 1927
28.04.2019 | Sdl Rezzato - USD Caravaggio
28.04.2019 | Villa Dalme Valle Brembana - Usd Scanzorosciate Calcio
05.05.2019 | S.S.D. Virtus Ciseranobergamo - Villa Dalme Valle Brembana
05.05.2019 | SC Caronnese 1927 - Como 1907
05.05.2019 | US Darfo Boario - AC Ponte San Pietro-Isola
05.05.2019 | USD 1913 Seregno Calcio - Sdl Rezzato
05.05.2019 | USD Caravaggio - Ssd Pro Sesto
05.05.2019 | Asd Villafranca Veronese - Mantova 1911
05.05.2019 | Sondrio Calcio - FC Legnago Salus SSD
05.05.2019 | Usd Scanzorosciate Calcio - Usd Olginatese Calcio
05.05.2019 | Gsd Ambrosiana - S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
12.05.2019 | Mantova 1911 - SC Caronnese 1927
12.05.2019 | Ssd Pro Sesto - Sdl Rezzato
12.05.2019 | FC Legnago Salus SSD - Asd Villafranca Veronese
12.05.2019 | US Darfo Boario - Gsd Ambrosiana
19.05.2019 | Mantova 1911 - Ssd Pro Sesto
Göster
Canlı Skor
İtalya
Serie D,B Grubu
Serie D,B Grubu 18/19 Sezonu
Virtus Bergamo 1909 - SC Caronnese 1927 maçı - Canlı Anlatım
Serie D,B Grubu 18/19
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Serie D,B Grubu | 27
Virtus Bergamo 1909
Armando Madonna
17/03/19 - 16:30
0 : 0
Seyirci: 1900
Stat: Stadio Carillo Pesenti Pigna
SC Caronnese 1927
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır