www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Almanya Amatör
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Hessenliga
A-Junioren-Bundesliga Batı
A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
A-Junioren-Bundesliga, Sonderspielrunde
Bayanlar Bundesliga
Bayernliga
Bayernliga Güney
Bayernliga Kuzey
Bayernliga Düşme/Yükselme
Bölgesel Ligi Bavaria
Bölgesel Ligi Güneybatı
Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Bölgesel Ligi, Güney
Bölgesel Ligi, Kuzey
Bremen-Liga
Bundesliga 2 , Kadınlar
DFB Pokal Bayanlar
DFB-Pokal Junioren
NRW-Liga
Oberliga BW
Oberliga Güneybatı
Oberliga Hamburg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Niederrhein
Oberliga Niedersachsen
Oberliga NOFV Güney
Oberliga NOFV Kuzey
Oberliga Rheinland-Pfa
Oberliga Westfalen
Oberliga, Playofflar
Oberliga, Qualification for Regionalliga Southwest
Regionalliga Batı
Regionalliga Playofflar
Schleswig-Holstein-Liga
Supercup, Women
Sezon
Hessenliga 09/10
Hessenliga 23/24
Hessenliga 22/23
Hessenliga 21/22
Hessenliga 20/21
Hessenliga 19/20
Hessenliga 18/19
Hessenliga 17/18
Hessenliga 16/17
Hessenliga 15/16
Hessenliga 14/15
Hessenliga 13/14
Hessenliga 12/13
Hessenliga 11/12
Hessenliga 10/11
Hessenliga 08/09
Oberliga Hessen 07/08
Oberliga Hessen 06/07
Oberliga Hessen 05/06
Maçlar
05.06.2010 | Vellmar - 1 FCA 04 Darmstadt
25.07.2009 | FSV Frankfurt II - Klein Karben
25.07.2009 | Viktoria Urberach - Steinbach
25.07.2009 | Schwalmstadt - Würges 1920
25.07.2009 | VfB Marburg - Eschborn
25.07.2009 | Baunatal - SVA Bad Hersfeld
25.07.2009 | Hunfelder SV 1919 - Vellmar
25.07.2009 | Wörsdorf - E. Stadtallendorf
25.07.2009 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Germania Ober Roden
25.07.2009 | SV Viktoria Aschaffenburg - SC 1929 Waldgirmes
29.07.2009 | SC 1929 Waldgirmes - SG Rot-Weiss Frankfurt
29.07.2009 | Germania Ober Roden - Wörsdorf
29.07.2009 | E. Stadtallendorf - Hunfelder SV 1919
29.07.2009 | Vellmar - Baunatal
29.07.2009 | SVA Bad Hersfeld - VfB Marburg
29.07.2009 | Eschborn - Schwalmstadt
29.07.2009 | Würges 1920 - Viktoria Urberach
29.07.2009 | Offenbacher K. (A) - FSV Frankfurt II
29.07.2009 | Klein Karben - SV Viktoria Aschaffenburg
01.08.2009 | Viktoria Urberach - Eschborn
01.08.2009 | Schwalmstadt - SVA Bad Hersfeld
01.08.2009 | VfB Marburg - Vellmar
01.08.2009 | Baunatal - E. Stadtallendorf
01.08.2009 | Hunfelder SV 1919 - Germania Ober Roden
01.08.2009 | Wörsdorf - SC 1929 Waldgirmes
01.08.2009 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Klein Karben
01.08.2009 | Offenbacher K. (A) - Steinbach
02.08.2009 | FSV Frankfurt II - SV Viktoria Aschaffenburg
04.08.2009 | SC 1929 Waldgirmes - Hunfelder SV 1919
04.08.2009 | Germania Ober Roden - Baunatal
05.08.2009 | E. Stadtallendorf - VfB Marburg
05.08.2009 | Vellmar - Schwalmstadt
05.08.2009 | SVA Bad Hersfeld - Viktoria Urberach
05.08.2009 | Würges 1920 - Offenbacher K. (A)
05.08.2009 | Steinbach - FSV Frankfurt II
05.08.2009 | SV Viktoria Aschaffenburg - SG Rot-Weiss Frankfurt
05.08.2009 | Klein Karben - Wörsdorf
08.08.2009 | FSV Frankfurt II - SG Rot-Weiss Frankfurt
08.08.2009 | Viktoria Urberach - Vellmar
08.08.2009 | Schwalmstadt - E. Stadtallendorf
08.08.2009 | VfB Marburg - Germania Ober Roden
08.08.2009 | Baunatal - SC 1929 Waldgirmes
08.08.2009 | Hunfelder SV 1919 - Klein Karben
08.08.2009 | Wörsdorf - SV Viktoria Aschaffenburg
08.08.2009 | Steinbach - Würges 1920
09.08.2009 | Offenbacher K. (A) - Eschborn
14.08.2009 | Germania Ober Roden - Schwalmstadt
14.08.2009 | SC 1929 Waldgirmes - VfB Marburg
14.08.2009 | Eschborn - Steinbach
14.08.2009 | Würges 1920 - FSV Frankfurt II
14.08.2009 | Klein Karben - Baunatal
15.08.2009 | Viktoria Urberach - E. Stadtallendorf
15.08.2009 | SVA Bad Hersfeld - Offenbacher K. (A)
15.08.2009 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Wörsdorf
15.08.2009 | SV Viktoria Aschaffenburg - Hunfelder SV 1919
18.08.2009 | Schwalmstadt - SC 1929 Waldgirmes
18.08.2009 | Offenbacher K. (A) - Vellmar
19.08.2009 | FSV Frankfurt II - Wörsdorf
19.08.2009 | Viktoria Urberach - Germania Ober Roden
19.08.2009 | Hunfelder SV 1919 - SG Rot-Weiss Frankfurt
19.08.2009 | Steinbach - SVA Bad Hersfeld
19.08.2009 | VfB Marburg - Klein Karben
19.08.2009 | Baunatal - SV Viktoria Aschaffenburg
19.08.2009 | Würges 1920 - Eschborn
21.08.2009 | E. Stadtallendorf - Offenbacher K. (A)
22.08.2009 | SC 1929 Waldgirmes - Viktoria Urberach
22.08.2009 | Vellmar - Steinbach
22.08.2009 | SVA Bad Hersfeld - Würges 1920
22.08.2009 | Wörsdorf - Hunfelder SV 1919
22.08.2009 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Baunatal
22.08.2009 | SV Viktoria Aschaffenburg - VfB Marburg
22.08.2009 | Klein Karben - Schwalmstadt
23.08.2009 | Eschborn - FSV Frankfurt II
28.08.2009 | Offenbacher K. (A) - Germania Ober Roden
29.08.2009 | FSV Frankfurt II - Hunfelder SV 1919
29.08.2009 | Viktoria Urberach - Klein Karben
29.08.2009 | Schwalmstadt - SV Viktoria Aschaffenburg
29.08.2009 | VfB Marburg - SG Rot-Weiss Frankfurt
29.08.2009 | Baunatal - Wörsdorf
29.08.2009 | Eschborn - SVA Bad Hersfeld
29.08.2009 | Würges 1920 - Vellmar
29.08.2009 | Steinbach - E. Stadtallendorf
04.09.2009 | Germania Ober Roden - Steinbach
04.09.2009 | Hunfelder SV 1919 - Baunatal
04.09.2009 | E. Stadtallendorf - Würges 1920
05.09.2009 | SC 1929 Waldgirmes - Offenbacher K. (A)
05.09.2009 | Vellmar - Eschborn
05.09.2009 | SVA Bad Hersfeld - FSV Frankfurt II
05.09.2009 | Wörsdorf - VfB Marburg
05.09.2009 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Schwalmstadt
05.09.2009 | Viktoria Urberach - SV Viktoria Aschaffenburg
11.09.2009 | Würges 1920 - Germania Ober Roden
12.09.2009 | FSV Frankfurt II - Baunatal
12.09.2009 | Viktoria Urberach - SG Rot-Weiss Frankfurt
12.09.2009 | Schwalmstadt - Wörsdorf
12.09.2009 | VfB Marburg - Hunfelder SV 1919
12.09.2009 | SVA Bad Hersfeld - Vellmar
12.09.2009 | Eschborn - E. Stadtallendorf
12.09.2009 | Steinbach - SC 1929 Waldgirmes
12.09.2009 | Offenbacher K. (A) - Klein Karben
16.09.2009 | SVA Bad Hersfeld - Hunfelder SV 1919
18.09.2009 | Baunatal - VfB Marburg
19.09.2009 | SC 1929 Waldgirmes - Würges 1920
19.09.2009 | Germania Ober Roden - Eschborn
19.09.2009 | E. Stadtallendorf - SVA Bad Hersfeld
19.09.2009 | Vellmar - FSV Frankfurt II
19.09.2009 | Hunfelder SV 1919 - Schwalmstadt
19.09.2009 | Wörsdorf - Viktoria Urberach
19.09.2009 | SV Viktoria Aschaffenburg - Offenbacher K. (A)
21.09.2009 | Klein Karben - Steinbach
25.09.2009 | Würges 1920 - Klein Karben
26.09.2009 | FSV Frankfurt II - VfB Marburg
26.09.2009 | Viktoria Urberach - Hunfelder SV 1919
26.09.2009 | Schwalmstadt - Baunatal
26.09.2009 | Vellmar - E. Stadtallendorf
26.09.2009 | SVA Bad Hersfeld - Germania Ober Roden
26.09.2009 | Eschborn - SC 1929 Waldgirmes
26.09.2009 | Steinbach - SV Viktoria Aschaffenburg
27.09.2009 | Offenbacher K. (A) - SG Rot-Weiss Frankfurt
30.09.2009 | Germania Ober Roden - Steinbach
02.10.2009 | Klein Karben - Eschborn
03.10.2009 | SC 1929 Waldgirmes - SVA Bad Hersfeld
03.10.2009 | Germania Ober Roden - Vellmar
03.10.2009 | E. Stadtallendorf - FSV Frankfurt II
03.10.2009 | VfB Marburg - Schwalmstadt
03.10.2009 | Baunatal - Viktoria Urberach
03.10.2009 | Wörsdorf - Offenbacher K. (A)
03.10.2009 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Steinbach
03.10.2009 | SV Viktoria Aschaffenburg - Würges 1920
09.10.2009 | Würges 1920 - SG Rot-Weiss Frankfurt
10.10.2009 | Viktoria Urberach - VfB Marburg
10.10.2009 | E. Stadtallendorf - Germania Ober Roden
10.10.2009 | Eschborn - SV Viktoria Aschaffenburg
10.10.2009 | Offenbacher K. (A) - Hunfelder SV 1919
17.10.2009 | SC 1929 Waldgirmes - E. Stadtallendorf
17.10.2009 | Germania Ober Roden - FSV Frankfurt II
17.10.2009 | Schwalmstadt - Viktoria Urberach
17.10.2009 | Baunatal - Offenbacher K. (A)
17.10.2009 | Hunfelder SV 1919 - Steinbach
17.10.2009 | Wörsdorf - Würges 1920
17.10.2009 | SV Viktoria Aschaffenburg - SVA Bad Hersfeld
17.10.2009 | Klein Karben - Vellmar
18.10.2009 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Eschborn
20.10.2009 | Vellmar - SC 1929 Waldgirmes
21.10.2009 | FSV Frankfurt II - Schwalmstadt
21.10.2009 | Wörsdorf - Steinbach
24.10.2009 | Germania Ober Roden - SC 1929 Waldgirmes
24.10.2009 | E. Stadtallendorf - Klein Karben
24.10.2009 | Vellmar - SV Viktoria Aschaffenburg
24.10.2009 | SVA Bad Hersfeld - SG Rot-Weiss Frankfurt
24.10.2009 | Eschborn - Wörsdorf
24.10.2009 | Würges 1920 - Hunfelder SV 1919
24.10.2009 | Steinbach - Baunatal
25.10.2009 | FSV Frankfurt II - Viktoria Urberach
25.10.2009 | Offenbacher K. (A) - VfB Marburg
30.10.2009 | Klein Karben - Germania Ober Roden
31.10.2009 | Schwalmstadt - Offenbacher K. (A)
31.10.2009 | VfB Marburg - Steinbach
31.10.2009 | Baunatal - Würges 1920
31.10.2009 | Hunfelder SV 1919 - Eschborn
31.10.2009 | Wörsdorf - SVA Bad Hersfeld
31.10.2009 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Vellmar
31.10.2009 | SV Viktoria Aschaffenburg - E. Stadtallendorf
01.11.2009 | FSV Frankfurt II - SC 1929 Waldgirmes
03.11.2009 | SVA Bad Hersfeld - Klein Karben
07.11.2009 | SC 1929 Waldgirmes - Klein Karben
07.11.2009 | Germania Ober Roden - SV Viktoria Aschaffenburg
07.11.2009 | E. Stadtallendorf - SG Rot-Weiss Frankfurt
07.11.2009 | Vellmar - Wörsdorf
07.11.2009 | Eschborn - Baunatal
07.11.2009 | Würges 1920 - VfB Marburg
07.11.2009 | Schwalmstadt - Steinbach
08.11.2009 | Offenbacher K. (A) - Viktoria Urberach
14.11.2009 | Klein Karben - FSV Frankfurt II
14.11.2009 | Steinbach - Viktoria Urberach
14.11.2009 | Würges 1920 - Schwalmstadt
14.11.2009 | Eschborn - VfB Marburg
14.11.2009 | SVA Bad Hersfeld - Baunatal
14.11.2009 | Vellmar - Hunfelder SV 1919
14.11.2009 | E. Stadtallendorf - Wörsdorf
14.11.2009 | Germania Ober Roden - SG Rot-Weiss Frankfurt
14.11.2009 | SC 1929 Waldgirmes - SV Viktoria Aschaffenburg
21.11.2009 | Hunfelder SV 1919 - SC 1929 Waldgirmes
21.11.2009 | Baunatal - Germania Ober Roden
21.11.2009 | VfB Marburg - E. Stadtallendorf
21.11.2009 | Schwalmstadt - Vellmar
21.11.2009 | Viktoria Urberach - SVA Bad Hersfeld
21.11.2009 | Offenbacher K. (A) - Würges 1920
21.11.2009 | SG Rot-Weiss Frankfurt - SV Viktoria Aschaffenburg
21.11.2009 | Wörsdorf - Klein Karben
22.11.2009 | FSV Frankfurt II - Steinbach
28.11.2009 | SG Rot-Weiss Frankfurt - FSV Frankfurt II
28.11.2009 | Vellmar - Viktoria Urberach
28.11.2009 | E. Stadtallendorf - Schwalmstadt
28.11.2009 | Germania Ober Roden - VfB Marburg
28.11.2009 | SC 1929 Waldgirmes - Baunatal
28.11.2009 | Klein Karben - Hunfelder SV 1919
28.11.2009 | SV Viktoria Aschaffenburg - Wörsdorf
28.11.2009 | Würges 1920 - Steinbach
29.11.2009 | Eschborn - Offenbacher K. (A)
05.12.2009 | VfB Marburg - SC 1929 Waldgirmes
05.12.2009 | Schwalmstadt - Germania Ober Roden
05.12.2009 | E. Stadtallendorf - Viktoria Urberach
05.12.2009 | Offenbacher K. (A) - SVA Bad Hersfeld
05.12.2009 | Steinbach - Eschborn
05.12.2009 | FSV Frankfurt II - Würges 1920
05.12.2009 | Wörsdorf - SG Rot-Weiss Frankfurt
05.12.2009 | Hunfelder SV 1919 - SV Viktoria Aschaffenburg
05.12.2009 | Baunatal - Klein Karben
11.12.2009 | Baunatal - Vellmar
12.12.2009 | Wörsdorf - Germania Ober Roden
12.12.2009 | Hunfelder SV 1919 - E. Stadtallendorf
12.12.2009 | VfB Marburg - SVA Bad Hersfeld
12.12.2009 | Schwalmstadt - Eschborn
12.12.2009 | Viktoria Urberach - Würges 1920
12.12.2009 | SV Viktoria Aschaffenburg - Klein Karben
13.12.2009 | FSV Frankfurt II - Offenbacher K. (A)
27.02.2010 | SG Rot-Weiss Frankfurt - SC 1929 Waldgirmes
27.02.2010 | E. Stadtallendorf - Viktoria Urberach
27.02.2010 | Schwalmstadt - Eschborn
06.03.2010 | Viktoria Urberach - SC 1929 Waldgirmes
06.03.2010 | Steinbach - Vellmar
06.03.2010 | Würges 1920 - SVA Bad Hersfeld
06.03.2010 | Hunfelder SV 1919 - Wörsdorf
06.03.2010 | Baunatal - SG Rot-Weiss Frankfurt
06.03.2010 | VfB Marburg - SV Viktoria Aschaffenburg
06.03.2010 | Schwalmstadt - Klein Karben
07.03.2010 | Offenbacher K. (A) - E. Stadtallendorf
07.03.2010 | FSV Frankfurt II - Eschborn
12.03.2010 | Klein Karben - Viktoria Urberach
13.03.2010 | Hunfelder SV 1919 - FSV Frankfurt II
13.03.2010 | SV Viktoria Aschaffenburg - Schwalmstadt
13.03.2010 | SG Rot-Weiss Frankfurt - VfB Marburg
13.03.2010 | Wörsdorf - Baunatal
13.03.2010 | SVA Bad Hersfeld - Eschborn
13.03.2010 | Vellmar - Würges 1920
13.03.2010 | E. Stadtallendorf - Steinbach
13.03.2010 | Germania Ober Roden - Offenbacher K. (A)
20.03.2010 | Offenbacher K. (A) - SC 1929 Waldgirmes
20.03.2010 | Steinbach - Germania Ober Roden
20.03.2010 | Würges 1920 - E. Stadtallendorf
20.03.2010 | Eschborn - Vellmar
20.03.2010 | FSV Frankfurt II - SVA Bad Hersfeld
20.03.2010 | Baunatal - Hunfelder SV 1919
20.03.2010 | VfB Marburg - Wörsdorf
20.03.2010 | Schwalmstadt - SG Rot-Weiss Frankfurt
20.03.2010 | SV Viktoria Aschaffenburg - Viktoria Urberach
27.03.2010 | Baunatal - FSV Frankfurt II
27.03.2010 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Viktoria Urberach
27.03.2010 | Wörsdorf - Schwalmstadt
27.03.2010 | Hunfelder SV 1919 - VfB Marburg
27.03.2010 | Vellmar - SVA Bad Hersfeld
27.03.2010 | E. Stadtallendorf - Eschborn
27.03.2010 | Germania Ober Roden - Würges 1920
27.03.2010 | SC 1929 Waldgirmes - Steinbach
27.03.2010 | Klein Karben - Offenbacher K. (A)
31.03.2010 | SC 1929 Waldgirmes - Wörsdorf
01.04.2010 | SV Viktoria Aschaffenburg - FSV Frankfurt II
01.04.2010 | Vellmar - VfB Marburg
01.04.2010 | Germania Ober Roden - Hunfelder SV 1919
01.04.2010 | Steinbach - Offenbacher K. (A)
01.04.2010 | Eschborn - Viktoria Urberach
01.04.2010 | SVA Bad Hersfeld - Schwalmstadt
01.04.2010 | E. Stadtallendorf - Baunatal
01.04.2010 | Klein Karben - SG Rot-Weiss Frankfurt
05.04.2010 | Wörsdorf - FSV Frankfurt II
05.04.2010 | SC 1929 Waldgirmes - Schwalmstadt
05.04.2010 | Klein Karben - VfB Marburg
05.04.2010 | SV Viktoria Aschaffenburg - Baunatal
05.04.2010 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Hunfelder SV 1919
05.04.2010 | SVA Bad Hersfeld - Steinbach
05.04.2010 | Vellmar - Offenbacher K. (A)
05.04.2010 | Germania Ober Roden - Viktoria Urberach
05.04.2010 | Eschborn - Würges 1920
07.04.2010 | SVA Bad Hersfeld - Steinbach
09.04.2010 | Würges 1920 - SC 1929 Waldgirmes
10.04.2010 | Eschborn - Germania Ober Roden
10.04.2010 | SVA Bad Hersfeld - E. Stadtallendorf
10.04.2010 | FSV Frankfurt II - Vellmar
10.04.2010 | VfB Marburg - Baunatal
10.04.2010 | Schwalmstadt - Hunfelder SV 1919
10.04.2010 | Viktoria Urberach - Wörsdorf
10.04.2010 | Offenbacher K. (A) - SV Viktoria Aschaffenburg
10.04.2010 | Steinbach - Klein Karben
13.04.2010 | Würges 1920 - SVA Bad Hersfeld
13.04.2010 | Baunatal - SG Rot-Weiss Frankfurt
13.04.2010 | Offenbacher K. (A) - E. Stadtallendorf
13.04.2010 | VfB Marburg - SV Viktoria Aschaffenburg
14.04.2010 | Viktoria Urberach - SC 1929 Waldgirmes
14.04.2010 | Hunfelder SV 1919 - Wörsdorf
16.04.2010 | VfB Marburg - FSV Frankfurt II
16.04.2010 | Baunatal - Schwalmstadt
16.04.2010 | Klein Karben - Würges 1920
17.04.2010 | Hunfelder SV 1919 - Viktoria Urberach
17.04.2010 | E. Stadtallendorf - Vellmar
17.04.2010 | Germania Ober Roden - SVA Bad Hersfeld
17.04.2010 | SC 1929 Waldgirmes - Eschborn
17.04.2010 | SV Viktoria Aschaffenburg - Steinbach
17.04.2010 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Offenbacher K. (A)
20.04.2010 | SVA Bad Hersfeld - Eschborn
21.04.2010 | Steinbach - Vellmar
21.04.2010 | Germania Ober Roden - Offenbacher K. (A)
23.04.2010 | Eschborn - Klein Karben
24.04.2010 | SVA Bad Hersfeld - SC 1929 Waldgirmes
24.04.2010 | Vellmar - Germania Ober Roden
24.04.2010 | FSV Frankfurt II - E. Stadtallendorf
24.04.2010 | Schwalmstadt - VfB Marburg
24.04.2010 | Viktoria Urberach - Baunatal
24.04.2010 | Offenbacher K. (A) - Wörsdorf
24.04.2010 | Steinbach - SG Rot-Weiss Frankfurt
24.04.2010 | Würges 1920 - SV Viktoria Aschaffenburg
01.05.2010 | Schwalmstadt - FSV Frankfurt II
01.05.2010 | VfB Marburg - Viktoria Urberach
01.05.2010 | Germania Ober Roden - E. Stadtallendorf
01.05.2010 | SC 1929 Waldgirmes - Vellmar
01.05.2010 | Klein Karben - SVA Bad Hersfeld
01.05.2010 | SV Viktoria Aschaffenburg - Eschborn
01.05.2010 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Würges 1920
01.05.2010 | Steinbach - Wörsdorf
01.05.2010 | Hunfelder SV 1919 - Offenbacher K. (A)
04.05.2010 | Schwalmstadt - Klein Karben
07.05.2010 | Würges 1920 - Wörsdorf
07.05.2010 | Eschborn - SG Rot-Weiss Frankfurt
08.05.2010 | E. Stadtallendorf - SC 1929 Waldgirmes
08.05.2010 | FSV Frankfurt II - Germania Ober Roden
08.05.2010 | Viktoria Urberach - Schwalmstadt
08.05.2010 | Steinbach - Hunfelder SV 1919
08.05.2010 | SVA Bad Hersfeld - SV Viktoria Aschaffenburg
08.05.2010 | Vellmar - Klein Karben
09.05.2010 | Offenbacher K. (A) - Baunatal
12.05.2010 | Würges 1920 - Wörsdorf
15.05.2010 | Baunatal - Steinbach
15.05.2010 | Viktoria Urberach - FSV Frankfurt II
15.05.2010 | SC 1929 Waldgirmes - Germania Ober Roden
15.05.2010 | Klein Karben - E. Stadtallendorf
15.05.2010 | SV Viktoria Aschaffenburg - Vellmar
15.05.2010 | SG Rot-Weiss Frankfurt - SVA Bad Hersfeld
15.05.2010 | Wörsdorf - Eschborn
15.05.2010 | Hunfelder SV 1919 - Würges 1920
15.05.2010 | VfB Marburg - Offenbacher K. (A)
21.05.2010 | Steinbach - VfB Marburg
21.05.2010 | E. Stadtallendorf - SV Viktoria Aschaffenburg
21.05.2010 | Würges 1920 - Baunatal
22.05.2010 | SC 1929 Waldgirmes - FSV Frankfurt II
22.05.2010 | Offenbacher K. (A) - Schwalmstadt
22.05.2010 | Eschborn - Hunfelder SV 1919
22.05.2010 | SVA Bad Hersfeld - Wörsdorf
22.05.2010 | Vellmar - SG Rot-Weiss Frankfurt
22.05.2010 | Germania Ober Roden - Klein Karben
29.05.2010 | VfB Marburg - Würges 1920
29.05.2010 | Klein Karben - SC 1929 Waldgirmes
29.05.2010 | SV Viktoria Aschaffenburg - Germania Ober Roden
29.05.2010 | SG Rot-Weiss Frankfurt - E. Stadtallendorf
29.05.2010 | Wörsdorf - Vellmar
29.05.2010 | Hunfelder SV 1919 - SVA Bad Hersfeld
29.05.2010 | Baunatal - Eschborn
29.05.2010 | Viktoria Urberach - Offenbacher K. (A)
29.05.2010 | Steinbach - Schwalmstadt
02.06.2010 | VfB Unterliederbach - Vellmar
02.06.2010 | 1 FCA 04 Darmstadt - TSV Lehnerz
05.06.2010 | VfB Unterliederbach - TSV Lehnerz
08.06.2010 | 1 FCA 04 Darmstadt - VfB Unterliederbach
08.06.2010 | TSV Lehnerz - Vellmar
Göster
Canlı Skor
Almanya Amatör
Hessenliga
Hessenliga 09/10 Sezonu
Vellmar - 1 FCA 04 Darmstadt maçı - İstatistikler
Hessenliga 09/10
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Hessenliga | 2
Vellmar
Mario Deppe
05/06/10 - 19:00
2 : 2
1 FCA 04 Darmstadt
Michael Mahla
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
% 00
% 00
Gol Girişimi
0
0
İsabetli Vuruş
0
0
İsabetsiz Vuruş
0
0
Köşe Vuruşları
0
0
Serbest Atış
0
0
Ofsaytlar
0
0
Kale Vuruşları
0
0
Taçlar
0
0
Sarı Kartlar
0
0
Kırmızı Kartlar
0
0
İkinci Sarı Kartlar
0
0
Kaleci Kurtarışları
0
0
Kurtarışlar
0
0
Fauller
0
0