www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
İtalya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Serie D, H Grubu
Serie A
Coppa Italia
Süper Kupa
Bahar Şampiyonası
Berlusconi Trophy
Campionato Primavera 2
Coppa Italia Serie D
Coppa Italia, Kadınlar
Kupa Italia Serie C
Lega Pro Sec Div, Gir A
Lega Pro Sec Div, Gir B
Primavera Kupası
Primavera Süper Kupası
Serie A, Kadınlar
Serie B
Serie C
Serie C, Düşme Playoffları
Serie C, Grup A
Serie C, Grup B
Serie C, Grup C
Serie C, Yükselme Playoffları
Serie D
Serie D,A Grubu
Serie D,B Grubu
Serie D,C Grubu
Serie D,D Grubu
Serie D,E Grubu
Serie D,F Grubu
Serie D,G Grubu
Serie D,I Grubu
Serie D,Yükselme Playoff
Supercoppa di Lega di Pr
Supercoppa di Lega sec.
Supercoppa, Women
Sezon
Serie D, Girone H 17/18
Serie D, H Grubu 23/24
Serie D, H Grubu 22/23
Serie D, H Grubu 21/22
Serie D, H Grubu 20/21
Serie D, H Grubu 19/20
Serie D, H Grubu 18/19
Serie D, Girone H 16/17
Serie D, Girone H 15/16
Serie D, Girone H 14/15
Serie D, Girone H 13/14
Maçlar
13.05.2018 | Asd Team Altamura - Taranto FC 1927
03.09.2017 | AZ Picerno - San Severo
03.09.2017 | Cavese - Potenza Calcio
03.09.2017 | FC Francavilla 1931 - Nerostellati Frattese
03.09.2017 | AC Nardo - Asd Polisportiva Sarnese
03.09.2017 | Taranto FC 1927 - Aversa Normanna
03.09.2017 | Asd Citta Di Gragnano - Asd Team Altamura
03.09.2017 | Sporting Fulgor - Usd Audace Cerignola
03.09.2017 | Manfredonia - Asd Turris Calcio
03.09.2017 | FBC Gravina - Asd Calcio Pomigliano
10.09.2017 | San Severo - FC Francavilla 1931
10.09.2017 | Aversa Normanna - Sporting Fulgor
10.09.2017 | Nerostellati Frattese - Manfredonia
10.09.2017 | Asd Polisportiva Sarnese - FBC Gravina
10.09.2017 | Potenza Calcio - Asd Citta Di Gragnano
10.09.2017 | Asd Team Altamura - Taranto FC 1927
10.09.2017 | Asd Turris Calcio - Cavese
10.09.2017 | Asd Calcio Pomigliano - AZ Picerno
10.09.2017 | Usd Audace Cerignola - AC Nardo
16.09.2017 | Asd Citta Di Gragnano - Usd Audace Cerignola
17.09.2017 | AZ Picerno - Nerostellati Frattese
17.09.2017 | Cavese - Aversa Normanna
17.09.2017 | FBC Gravina - FC Francavilla 1931
17.09.2017 | Sporting Fulgor - Asd Calcio Pomigliano
17.09.2017 | Taranto FC 1927 - Asd Polisportiva Sarnese
17.09.2017 | Asd Turris Calcio - Potenza Calcio
17.09.2017 | Manfredonia - Asd Team Altamura
17.09.2017 | AC Nardo - San Severo
24.09.2017 | San Severo - FBC Gravina
24.09.2017 | Usd Audace Cerignola - Taranto FC 1927
24.09.2017 | Aversa Normanna - Asd Citta Di Gragnano
24.09.2017 | Asd Calcio Pomigliano - AC Nardo
24.09.2017 | FC Francavilla 1931 - AZ Picerno
24.09.2017 | Nerostellati Frattese - Asd Turris Calcio
24.09.2017 | Asd Polisportiva Sarnese - Sporting Fulgor
24.09.2017 | Potenza Calcio - Manfredonia
24.09.2017 | Asd Team Altamura - Cavese
01.10.2017 | Cavese - Asd Polisportiva Sarnese
01.10.2017 | Asd Citta Di Gragnano - Asd Calcio Pomigliano
01.10.2017 | AC Nardo - AZ Picerno
01.10.2017 | Potenza Calcio - Asd Team Altamura
01.10.2017 | Sporting Fulgor - FC Francavilla 1931
01.10.2017 | Taranto FC 1927 - San Severo
01.10.2017 | Asd Turris Calcio - Aversa Normanna
01.10.2017 | FBC Gravina - Nerostellati Frattese
01.10.2017 | Manfredonia - Usd Audace Cerignola
08.10.2017 | San Severo - Sporting Fulgor
08.10.2017 | Aversa Normanna - Manfredonia
08.10.2017 | AZ Picerno - FBC Gravina
08.10.2017 | Asd Calcio Pomigliano - Taranto FC 1927
08.10.2017 | FC Francavilla 1931 - AC Nardo
08.10.2017 | Nerostellati Frattese - Potenza Calcio
08.10.2017 | Asd Polisportiva Sarnese - Asd Citta Di Gragnano
08.10.2017 | Asd Team Altamura - Asd Turris Calcio
08.10.2017 | Usd Audace Cerignola - Cavese
15.10.2017 | Cavese - San Severo
15.10.2017 | Asd Citta Di Gragnano - FC Francavilla 1931
15.10.2017 | AC Nardo - Nerostellati Frattese
15.10.2017 | Potenza Calcio - Usd Audace Cerignola
15.10.2017 | Sporting Fulgor - FBC Gravina
15.10.2017 | Taranto FC 1927 - AZ Picerno
15.10.2017 | Asd Team Altamura - Aversa Normanna
15.10.2017 | Asd Turris Calcio - Asd Polisportiva Sarnese
15.10.2017 | Manfredonia - Asd Calcio Pomigliano
22.10.2017 | San Severo - Asd Citta Di Gragnano
22.10.2017 | Usd Audace Cerignola - Asd Turris Calcio
22.10.2017 | Aversa Normanna - Potenza Calcio
22.10.2017 | AZ Picerno - Sporting Fulgor
22.10.2017 | Asd Calcio Pomigliano - Cavese
22.10.2017 | FC Francavilla 1931 - Taranto FC 1927
22.10.2017 | Nerostellati Frattese - Asd Team Altamura
22.10.2017 | Asd Polisportiva Sarnese - Manfredonia
22.10.2017 | FBC Gravina - AC Nardo
28.10.2017 | Asd Citta Di Gragnano - FBC Gravina
29.10.2017 | Aversa Normanna - Usd Audace Cerignola
29.10.2017 | Cavese - AZ Picerno
29.10.2017 | Potenza Calcio - Asd Calcio Pomigliano
29.10.2017 | Sporting Fulgor - Nerostellati Frattese
29.10.2017 | Taranto FC 1927 - AC Nardo
29.10.2017 | Asd Team Altamura - Asd Polisportiva Sarnese
29.10.2017 | Asd Turris Calcio - San Severo
29.10.2017 | Manfredonia - FC Francavilla 1931
01.11.2017 | FC Francavilla 1931 - Cavese
01.11.2017 | FBC Gravina - Taranto FC 1927
05.11.2017 | Cavese - AC Nardo
05.11.2017 | Manfredonia - FBC Gravina
12.11.2017 | Asd Calcio Pomigliano - Asd Team Altamura
12.11.2017 | Nerostellati Frattese - Usd Audace Cerignola
19.11.2017 | Cavese - Taranto FC 1927
19.11.2017 | Usd Audace Cerignola - San Severo
26.11.2017 | San Severo - Aversa Normanna
26.11.2017 | Asd Calcio Pomigliano - Usd Audace Cerignola
26.11.2017 | Sporting Fulgor - Cavese
03.12.2017 | Asd Team Altamura - FBC Gravina
03.12.2017 | Usd Audace Cerignola - FC Francavilla 1931
10.12.2017 | AZ Picerno - Asd Polisportiva Sarnese
10.12.2017 | Asd Citta Di Gragnano - Asd Turris Calcio
10.12.2017 | Taranto FC 1927 - Potenza Calcio
17.12.2017 | Aversa Normanna - FBC Gravina
17.12.2017 | Nerostellati Frattese - Cavese
17.12.2017 | Asd Turris Calcio - Taranto FC 1927
07.01.2018 | Potenza Calcio - Cavese
07.01.2018 | Asd Polisportiva Sarnese - AC Nardo
07.01.2018 | Aversa Normanna - Taranto FC 1927
14.01.2018 | Asd Citta Di Gragnano - Potenza Calcio
14.01.2018 | Cavese - Asd Turris Calcio
14.01.2018 | AC Nardo - Usd Audace Cerignola
21.01.2018 | Asd Team Altamura - Manfredonia
21.01.2018 | Asd Calcio Pomigliano - Sporting Fulgor
21.01.2018 | Potenza Calcio - Asd Turris Calcio
27.01.2018 | Sporting Fulgor - Asd Polisportiva Sarnese
28.01.2018 | AZ Picerno - FC Francavilla 1931
04.02.2018 | AZ Picerno - AC Nardo
04.02.2018 | FC Francavilla 1931 - Sporting Fulgor
10.02.2018 | Manfredonia - Aversa Normanna
11.02.2018 | Taranto FC 1927 - Asd Calcio Pomigliano
18.02.2018 | Asd Calcio Pomigliano - Manfredonia
18.02.2018 | Usd Audace Cerignola - Potenza Calcio
25.02.2018 | Asd Citta Di Gragnano - San Severo
25.02.2018 | Potenza Calcio - Aversa Normanna
04.03.2018 | Asd Polisportiva Sarnese - Asd Team Altamura
04.03.2018 | FBC Gravina - Asd Citta Di Gragnano
04.03.2018 | Usd Audace Cerignola - Aversa Normanna
11.03.2018 | Asd Team Altamura - FBC Gravina
18.03.2018 | Manfredonia - San Severo
18.03.2018 | Sporting Fulgor - AC Nardo
25.03.2018 | Asd Polisportiva Sarnese - Usd Audace Cerignola
25.03.2018 | FC Francavilla 1931 - Potenza Calcio
25.03.2018 | San Severo - Asd Team Altamura
29.03.2018 | Cavese - FBC Gravina
29.03.2018 | Aversa Normanna - Asd Polisportiva Sarnese
08.04.2018 | Nerostellati Frattese - Asd Citta Di Gragnano
09.04.2018 | Asd Calcio Pomigliano - Asd Polisportiva Sarnese
15.04.2018 | Asd Team Altamura - FC Francavilla 1931
15.04.2018 | Asd Turris Calcio - FBC Gravina
22.04.2018 | AZ Picerno - Aversa Normanna
22.04.2018 | Asd Citta Di Gragnano - Cavese
29.04.2018 | Asd Polisportiva Sarnese - AZ Picerno
29.04.2018 | Asd Turris Calcio - Asd Citta Di Gragnano
29.04.2018 | Potenza Calcio - Taranto FC 1927
06.05.2018 | FBC Gravina - Aversa Normanna
06.05.2018 | Taranto FC 1927 - Asd Turris Calcio
Göster
Canlı Skor
İtalya
Serie D, H Grubu
Serie D, Girone H 17/18 Sezonu
Asd Team Altamura - Taranto FC 1927 maçı - Canlı Anlatım
Serie D, Girone H 17/18
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Serie D, H Grubu | Yarı Final
Asd Team Altamura
13/05/18 - 17:00
0 : 2
0 : 1 1. Devre
0 : 1 2. Devre
Taranto FC 1927
Michele Cazzaro
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır