Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Ligi | İY | |||||
22:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Konferans Ligi | İY | |||||
22:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Türkiye (Diğer) - 2. Lig | İY | |||||
15:30 MS | MS | 1:1 | ||||
15:30 MS | MS | 0:0 | ||||
20:00 MS | MS | 0:0 | ||||
20:00 MS | MS | 0:1 |
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi | İY | |||||
18:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores | İY | |||||
01:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS | MS | 0:3 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Belçika - Beker van Belgie | İY | |||||
16:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
02:00 ER | ER | -:- | ||||
02:00 MS | MS | 3:0 | ||||
02:30 MS | MS | 1:2 | ||||
02:30 MS | MS | 0:0 | ||||
05:00 MS | MS | 0:0 |
ABD - NISA | İY | |||||
06:30 MS | MS | 1:1 |
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi | İY | |||||
03:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
ABD - US Open Kupası | İY | |||||
02:00 MS | MS | 2:1 | ||||
02:00 MS | MS | 0:1 | ||||
02:00 MS | MS | 2:0 | ||||
02:30 MS | MS | 3:0 | ||||
02:30 MS | MS | 1:0 | ||||
03:00 MS | MS | 1:0 | ||||
04:00 MS | MS | 3:1 | ||||
05:30 MS | MS | 1:0 | ||||
05:30 MS | MS | 0:0 |
ABD - USL Lig 1 | İY | |||||
01:30 ER | ER | -:- |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
02:30 MS | MS | 2:1 | ||||
05:00 MS | MS | 0:0 |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
02:00 MS | MS | -:- |
Almanya Amatör - DFB Pokal Bayanlar | İY | |||||
17:00 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM |
Almanya Amatör - Oberliga BW | İY | |||||
16:30 MS | MS | -:- | ||||
16:30 MS | MS | -:- | ||||
16:30 MS | MS | -:- | ||||
16:30 MS | MS | -:- | ||||
16:30 MS | MS | -:- | ||||
16:30 MS | MS | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen | İY | |||||
16:00 MS | MS | -:- |
Arjantin - Arjantin Kupası | İY | |||||
00:05 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:1 |
Arnavutluk - Kategoria e Pare | İY | |||||
18:00 MS | MS | 2:1 |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu | İY | |||||
18:30 MS | MS | 1:0 |
Austria Amateur - Regionalliga Batı | İY | |||||
17:00 MS | MS | 1:0 |
Azerbaycan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:1 | ||||
15:30 MS | MS | 2:0 | ||||
16:00 MS | MS | 0:0 | ||||
16:00 MS | MS | 0:0 |
Bahreyn - Premier Lig | İY | |||||
19:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Botsvana - Premier Lig | İY | |||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 MS | MS | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
03:00 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
01:00 ER | ER | -:- | ||||
01:00 ER | ER | -:- | ||||
01:00 ER | ER | -:- | ||||
01:30 ER | ER | -:- | ||||
21:00 ER | ER | -:- |
Brezilya - Maranhense | İY | |||||
01:30 MS | MS | 0:1 |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
21:15 MS | MS | 0:0 | ||||
21:15 ER | ER | -:- |
Cezayir - Ligue 1, Reserves | İY | |||||
19:00 ER | ER | -:- | ||||
19:00 MS | MS | -:- | ||||
19:00 MS | MS | -:- | ||||
19:00 MS | MS | -:- | ||||
19:00 MS | MS | -:- | ||||
19:00 MS | MS | -:- |
Danimarka - Danimarka Kupası | İY | |||||
18:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Danimarka Amatör - Danmarksserien | İY | |||||
13:00 MS | MS | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS | MS | -:- |
El Salvador - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
04:30 MS | MS | 0:0 |
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış | İY | |||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
00:15 MS | MS | -:- |
Ermenistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:0 | ||||
15:00 MS | MS | 1:0 |
Ermenistan - Premier Lig | İY | |||||
15:00 MS | MS | 1:1 | ||||
18:00 MS | MS | 0:1 |
Estonya - Meistriliiga Kadınlar | İY | |||||
20:00 MS | MS | 0:1 |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:0 | ||||
18:00 MS | MS | 0:0 |
Faroe Adaları - Logmanssteypid | İY | |||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
17:00 MS | MS | -:- | ||||
18:00 MS | MS | -:- |
Fildişi Sahili - Lig 1 | İY | |||||
18:30 MS | MS | -:- | ||||
19:00 MS | MS | -:- | ||||
19:00 MS | MS | -:- | ||||
21:00 MS | MS | -:- |
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar | İY | |||||
14:15 MS | MS | 0:0 |
Finlandiya - Suomen Kupası | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:0 | ||||
15:00 MS | MS | 1:0 | ||||
17:15 MS | MS | 1:2 | ||||
18:00 MS | MS | 0:2 | ||||
18:30 MS | MS | 1:0 | ||||
20:00 MS | MS | 0:0 |
Honduras - Liga Nacional. Kapanış | İY | |||||
03:00 MS | MS | 0:1 | ||||
05:06 MS | MS | 2:0 |
İngiltere Amator - Professional Development Ligi | İY | |||||
15:00 MS | MS | 1:2 |
İran - Azadegan Ligi | İY | |||||
18:00 MS | MS | -:- |
İsrail - Premier Lig | İY | |||||
19:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
14:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 MS | MS | 0:3 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 3:2 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
13:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
14:00 MS | MS | 1:2 | ||||
15:00 MS | MS | 1:1 | ||||
15:00 MS | MS | 0:0 |
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 1:3 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
İsviçre - Challange Ligi | İY | |||||
19:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
İzlanda - 1st deild | İY | |||||
19:00 MS | MS | 1:2 | ||||
19:00 MS | MS | 1:0 |
İzlanda - Besta deild, Kadınlar | İY | |||||
19:00 MS | MS | 2:0 | ||||
19:00 MS | MS | 1:2 |
Kanada - Kanada Şampiyonası | İY | |||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- |
Katar - Amir Kupası | İY | |||||
17:15 MS | MS | -:- | ||||
20:00 MS | MS | -:- | ||||
20:00 MS | MS | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
13:00 MS | MS | 0:1 | ||||
13:00 MS | MS | 2:0 | ||||
16:00 MS | MS | 0:1 | ||||
16:00 MS | MS | 0:0 |
Kolombiya - Kolombiya Kupası | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:0 | ||||
03:30 MS | MS | 0:0 |
Kosova - Süper Lig | İY | |||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 MS | MS | -:- |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
00:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
04:00 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
05:30 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM |
Lübnan - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 MS | MS | -:- |
Lüksemburg - Coupe de Luxembourg | İY | |||||
20:30 MS | MS | -:- |
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış | İY | |||||
04:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Meksika - Liga MX, Kapanış | İY | |||||
04:05 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
06:16 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Meksika - Liga Premier Serie A | İY | |||||
03:00 MS | MS | 1:1 | ||||
04:00 MS | MS | 2:0 | ||||
05:00 MS | MS | 0:1 |
Meksika - Liga Premier Serie B | İY | |||||
02:00 MS | MS | 2:0 |
Meksika - U23 Liga MX | İY | |||||
18:00 MS | MS | -:- | ||||
18:30 MS | MS | -:- |
Mısır - 2. Division A | İY | |||||
16:30 MS | MS | -:- | ||||
16:30 MS | MS | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM |
Nijerya - Premier League | İY | |||||
18:00 MS | MS | -:- |
Nikaragua - Premier Lig | İY | |||||
04:00 MS | MS | 1:0 | ||||
05:00 MS | MS | 1:0 |
Norveç - 3. Küme Grup 1 | İY | |||||
14:00 MS | MS | 2:0 |
Norveç - 3. Küme Grup 2 | İY | |||||
15:00 MS | MS | 1:0 |
Norveç - NM Kupası, Bayanlar | İY | |||||
14:00 MS | MS | 3:1 | ||||
17:00 MS | MS | 0:1 |
Norveç - NM Kupası, Erkekler | İY | |||||
19:00 MS | MS | 2:3 | CANLI ANLATIM |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
15:30 MS | MS | -:- | ||||
16:00 MS | MS | -:- |
Ruanda - Rwanda Premier Ligi | İY | |||||
16:00 MS | MS | -:- |
Şili - Primera B | İY | |||||
02:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
14:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
18:15 MS | MS | -:- | ||||
20:30 | -:- |
Trinidad Tobago - TT Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- |
Ukrayna - Premier Lig | İY | |||||
15:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 AFC Asya Kupası, Kadınlar | İY | |||||
11:00 MS | MS | 0:4 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 MS | MS | 5:0 | CANLI ANLATIM |
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Bayanlar Şampiyonası | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:0 | ||||
14:30 MS | MS | 0:0 |
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 FIFA Youth Kupası | İY | |||||
12:00 MS | MS | 1:0 | ||||
12:00 MS | MS | 1:0 | ||||
12:50 MS | MS | 0:3 | ||||
12:50 MS | MS | 0:0 |
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 FIFA Youth Kupası, Kadınlar | İY | |||||
10:20 MS | MS | 1:0 | ||||
10:20 MS | MS | -:- | ||||
11:10 MS | MS | 0:1 | ||||
11:10 MS | MS | 1:1 |
Ürdün - Jordan Ligi | İY | |||||
18:00 MS | MS | 0:1 | ||||
18:00 MS | MS | 1:0 | ||||
20:45 MS | MS | 1:0 |
Vietnam - V-Ligi | İY | |||||
13:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:15 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Yunanistan - Süper Lig 2 | İY | |||||
16:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |