Fransa - Ligue 1 | İY | |||||
21:30 | -:- |
Turkiye - 1. Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores | İY | |||||
01:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS | MS | 1:2 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 3:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM |
İtalya - Serie B | İY | |||||
21:30 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division A | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
ABD - ABD MLS | İY | |||||
02:30 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 3:2 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
05:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
05:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:45 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
03:00 MS | MS | 0:3 | ||||
03:00 MS | MS | 0:3 | ||||
03:00 MS | MS | 0:1 | ||||
03:00 MS | MS | 2:1 |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:0 | ||||
01:00 MS | MS | 0:0 | ||||
01:30 MS | MS | 0:0 | ||||
01:30 MS | MS | 0:0 | ||||
02:00 MS | MS | 2:1 | ||||
02:00 MS | MS | 1:2 | ||||
02:00 MS | MS | 0:1 | ||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 MS | MS | 0:1 | ||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 MS | MS | 4:0 | ||||
02:00 MS | MS | 2:1 | ||||
02:00 MS | MS | 0:1 | ||||
02:00 MS | MS | 1:1 | ||||
02:00 MB | MB | -:- | ||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:30 MS | MS | 0:1 | ||||
02:30 MS | MS | 0:0 | ||||
02:30 | -:- | |||||
02:30 MS | MS | 2:0 | ||||
03:00 MB | MB | -:- | ||||
03:00 MS | MS | 0:1 | ||||
03:00 MS | MS | 1:0 | ||||
03:00 MS | MS | 1:2 | ||||
03:30 MS | MS | 1:0 | ||||
03:30 ER | ER | -:- | ||||
05:00 MS | MS | 0:1 | ||||
05:00 MS | MS | 0:2 | ||||
05:00 MS | MS | 0:0 | ||||
05:00 MS | MS | 0:0 |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
02:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
01:30 ER | ER | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:30 MS | MS | -:- | ||||
03:00 MS | MS | -:- | ||||
03:15 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Austria Amateur - Regionalliga Batı | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Avustralya - NSW NPL 1 | İY | |||||
08:00 ER | ER | -:- |
BAE - Division 1 | İY | |||||
17:15 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
17:15 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 ER | ER | -:- |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
03:30 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 | -:- |
Brezilya - Copa Verde | İY | |||||
02:00 MS | MS | -:- |
Brezilya - Maranhense | İY | |||||
01:30 MS | MS | 0:0 |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Çekya - 1st Division | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Cezayir - Lig 1 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Cezayir - Ligue 1, Reserves | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Danimarka Amatör - Danmarksserien | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS | MS | -:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
15:00 | -:- |
Estonya - Esiliiga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Estonya - Esiliiga B | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Finlandiya - Ykkonen | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İran - Azadegan Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- |
İzlanda - 1. deild, Kadınlar | İY | |||||
21:00 ER | ER | -:- | ||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - Besta deild | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:15 | -:- |
Kanada - Kanada Şampiyonası | İY | |||||
05:00 MS | MS | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Kolombiya - Kolombiya Kupası | İY | |||||
03:30 ER | ER | -:- |
Kongo - Premier Lig | İY | |||||
17:00 ER | ER | -:- |
Mısır - Mısır Kupası | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 ER | ER | -:- | ||||
20:00 | -:- |
Nikaragua - Premier Lig | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:0 |
Norveç - 3. Küme Grup 2 | İY | |||||
19:30 | -:- |
Özbekistan - PFL | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
21:15 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Polonya - CLJ | İY | |||||
15:00 | -:- |
Polonya - I Ligi | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 2 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Sırbistan - Superliga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Vietnam - V-Ligi | İY | |||||
13:00 MS | MS | 1:1 | ||||
14:00 48' | 48' | 0:0 | ||||
14:00 DA | DA | 0:0 | ||||
15:15 | -:- |