www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Fildişi Sahili
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Lig 1
Kupa Nationale
Süper Kupa
Sezon
Lig 1 12/13
Lig 1 23/24
Lig 1 22/23
Lig 1 21/22
Lig 1 20/21
Lig 1 19/20
Lig 1 18/19
Lig 1 17/18
Lig 1 16/17
Lig 1 15/16
Lig 1 14/15
Lig 1 13/14
Maçlar
22.06.2013 | Stella - Jeunesse Club Abidjan
02.11.2012 | Ecole de Football Yeo Martial - Jeunesse Club Abidjan
03.11.2012 | Afad - Stella
03.11.2012 | Asi D Abengourou - Usc Bassam
03.11.2012 | Club Omnisports de Korhogo - Sewe Sports De San-Pedro
04.11.2012 | Entente Sportive Bingerville - SC Gagnoa
04.11.2012 | Asec Mimosas - Africa Sports National
04.11.2012 | AS Denguele - Soa
09.11.2012 | Entente Sportive Bingerville - Soa
10.11.2012 | Jeunesse Club Abidjan - Sewe Sports De San-Pedro
10.11.2012 | Asi D Abengourou - Stella
10.11.2012 | SC Gagnoa - AS Denguele
10.11.2012 | Afad - Club Omnisports de Korhogo
10.11.2012 | Usc Bassam - Asec Mimosas
11.11.2012 | Africa Sports National - Ecole de Football Yeo Martial
17.11.2012 | AS Denguele - Stella
17.11.2012 | Ecole de Football Yeo Martial - Usc Bassam
17.11.2012 | Jeunesse Club Abidjan - Club Omnisports de Korhogo
17.11.2012 | Sewe Sports De San-Pedro - Asec Mimosas
17.11.2012 | Soa - Asi D Abengourou
17.11.2012 | SC Gagnoa - Afad
18.11.2012 | Africa Sports National - Entente Sportive Bingerville
23.11.2012 | Ecole de Football Yeo Martial - AS Denguele
24.11.2012 | Afad - Africa Sports National
24.11.2012 | Stella - SC Gagnoa
24.11.2012 | Club Omnisports de Korhogo - Asi D Abengourou
24.11.2012 | Soa - Jeunesse Club Abidjan
25.11.2012 | Usc Bassam - Sewe Sports De San-Pedro
25.11.2012 | Entente Sportive Bingerville - Asec Mimosas
30.11.2012 | Usc Bassam - Club Omnisports de Korhogo
01.12.2012 | Sewe Sports De San-Pedro - Ecole de Football Yeo Martial
01.12.2012 | Soa - Afad
01.12.2012 | AS Denguele - Africa Sports National
01.12.2012 | Asi D Abengourou - Jeunesse Club Abidjan
02.12.2012 | Asec Mimosas - SC Gagnoa
02.12.2012 | Stella - Entente Sportive Bingerville
08.12.2012 | Jeunesse Club Abidjan - Africa Sports National
08.12.2012 | Sewe Sports De San-Pedro - Stella
08.12.2012 | Asi D Abengourou - Asec Mimosas
08.12.2012 | SC Gagnoa - Soa
08.12.2012 | Club Omnisports de Korhogo - AS Denguele
09.12.2012 | Ecole de Football Yeo Martial - Entente Sportive Bingerville
09.12.2012 | Usc Bassam - Afad
14.12.2012 | Afad - Sewe Sports De San-Pedro
15.12.2012 | Stella - Usc Bassam
15.12.2012 | Africa Sports National - Asi D Abengourou
15.12.2012 | SC Gagnoa - Ecole de Football Yeo Martial
15.12.2012 | Club Omnisports de Korhogo - Soa
16.12.2012 | AS Denguele - Entente Sportive Bingerville
16.12.2012 | Asec Mimosas - Jeunesse Club Abidjan
21.12.2012 | Entente Sportive Bingerville - Afad
22.12.2012 | Asec Mimosas - Stella
22.12.2012 | Usc Bassam - Jeunesse Club Abidjan
22.12.2012 | Soa - Sewe Sports De San-Pedro
22.12.2012 | Asi D Abengourou - AS Denguele
23.12.2012 | Ecole de Football Yeo Martial - Club Omnisports de Korhogo
23.12.2012 | Africa Sports National - SC Gagnoa
05.01.2013 | Entente Sportive Bingerville - Asi D Abengourou
05.01.2013 | Stella - Ecole de Football Yeo Martial
05.01.2013 | Sewe Sports De San-Pedro - Africa Sports National
05.01.2013 | Soa - Asec Mimosas
05.01.2013 | AS Denguele - Usc Bassam
06.01.2013 | Jeunesse Club Abidjan - Afad
06.01.2013 | Club Omnisports de Korhogo - SC Gagnoa
11.01.2013 | Usc Bassam - Soa
12.01.2013 | Afad - Ecole de Football Yeo Martial
12.01.2013 | Entente Sportive Bingerville - Club Omnisports de Korhogo
12.01.2013 | AS Denguele - Asec Mimosas
12.01.2013 | Sewe Sports De San-Pedro - Asi D Abengourou
13.01.2013 | Jeunesse Club Abidjan - SC Gagnoa
13.01.2013 | Stella - Africa Sports National
19.01.2013 | Africa Sports National - Club Omnisports de Korhogo
19.01.2013 | Usc Bassam - Entente Sportive Bingerville
19.01.2013 | Sewe Sports De San-Pedro - AS Denguele
19.01.2013 | Soa - Ecole de Football Yeo Martial
19.01.2013 | SC Gagnoa - Asi D Abengourou
20.01.2013 | Jeunesse Club Abidjan - Stella
20.01.2013 | Afad - Asec Mimosas
25.01.2013 | Africa Sports National - Soa
25.01.2013 | Club Omnisports de Korhogo - Stella
27.01.2013 | Entente Sportive Bingerville - Sewe Sports De San-Pedro
27.01.2013 | Ecole de Football Yeo Martial - Asec Mimosas
27.01.2013 | SC Gagnoa - Usc Bassam
27.01.2013 | AS Denguele - Jeunesse Club Abidjan
27.01.2013 | Asi D Abengourou - Afad
01.02.2013 | Asec Mimosas - Club Omnisports de Korhogo
01.02.2013 | Afad - AS Denguele
02.02.2013 | Africa Sports National - Usc Bassam
02.02.2013 | Jeunesse Club Abidjan - Entente Sportive Bingerville
02.02.2013 | SC Gagnoa - Sewe Sports De San-Pedro
04.02.2013 | Ecole de Football Yeo Martial - Asi D Abengourou
04.02.2013 | Stella - Soa
22.02.2013 | Jeunesse Club Abidjan - Ecole de Football Yeo Martial
23.02.2013 | Usc Bassam - Asi D Abengourou
23.02.2013 | SC Gagnoa - Entente Sportive Bingerville
23.02.2013 | Soa - AS Denguele
23.02.2013 | Sewe Sports De San-Pedro - Club Omnisports de Korhogo
24.02.2013 | Africa Sports National - Asec Mimosas
25.02.2013 | Stella - Afad
02.03.2013 | Soa - Entente Sportive Bingerville
02.03.2013 | AS Denguele - SC Gagnoa
03.03.2013 | Ecole de Football Yeo Martial - Africa Sports National
04.03.2013 | Asec Mimosas - Usc Bassam
06.03.2013 | Sewe Sports De San-Pedro - Jeunesse Club Abidjan
07.03.2013 | Club Omnisports de Korhogo - Afad
07.03.2013 | Stella - Asi D Abengourou
08.03.2013 | Entente Sportive Bingerville - Africa Sports National
08.03.2013 | Usc Bassam - Ecole de Football Yeo Martial
10.03.2013 | Asec Mimosas - Sewe Sports De San-Pedro
10.03.2013 | Club Omnisports de Korhogo - Jeunesse Club Abidjan
10.03.2013 | Stella - AS Denguele
10.03.2013 | Asi D Abengourou - Soa
11.03.2013 | Afad - SC Gagnoa
30.03.2013 | AS Denguele - Ecole de Football Yeo Martial
30.03.2013 | Asec Mimosas - Entente Sportive Bingerville
30.03.2013 | Asi D Abengourou - Club Omnisports de Korhogo
30.03.2013 | Jeunesse Club Abidjan - Soa
30.03.2013 | Sewe Sports De San-Pedro - Usc Bassam
30.03.2013 | SC Gagnoa - Stella
31.03.2013 | Africa Sports National - Afad
06.04.2013 | Club Omnisports de Korhogo - Usc Bassam
07.04.2013 | Entente Sportive Bingerville - Stella
07.04.2013 | Africa Sports National - AS Denguele
08.04.2013 | Jeunesse Club Abidjan - Asi D Abengourou
10.04.2013 | SC Gagnoa - Asec Mimosas
11.04.2013 | Afad - Soa
11.04.2013 | Ecole de Football Yeo Martial - Sewe Sports De San-Pedro
13.04.2013 | Africa Sports National - Jeunesse Club Abidjan
13.04.2013 | AS Denguele - Club Omnisports de Korhogo
14.04.2013 | Stella - Sewe Sports De San-Pedro
14.04.2013 | Entente Sportive Bingerville - Ecole de Football Yeo Martial
14.04.2013 | Soa - SC Gagnoa
15.04.2013 | Asec Mimosas - Asi D Abengourou
15.04.2013 | Afad - Usc Bassam
27.04.2013 | Usc Bassam - Stella
27.04.2013 | Ecole de Football Yeo Martial - SC Gagnoa
27.04.2013 | Asi D Abengourou - Africa Sports National
27.04.2013 | Soa - Club Omnisports de Korhogo
28.04.2013 | Sewe Sports De San-Pedro - Afad
28.04.2013 | Entente Sportive Bingerville - AS Denguele
28.04.2013 | Jeunesse Club Abidjan - Asec Mimosas
11.05.2013 | Club Omnisports de Korhogo - Ecole de Football Yeo Martial
11.05.2013 | Sewe Sports De San-Pedro - Soa
11.05.2013 | Afad - Entente Sportive Bingerville
11.05.2013 | Jeunesse Club Abidjan - Usc Bassam
12.05.2013 | AS Denguele - Asi D Abengourou
12.05.2013 | Stella - Asec Mimosas
17.05.2013 | Ecole de Football Yeo Martial - Stella
18.05.2013 | Asec Mimosas - Soa
18.05.2013 | Usc Bassam - AS Denguele
18.05.2013 | Asi D Abengourou - Entente Sportive Bingerville
19.05.2013 | Africa Sports National - Sewe Sports De San-Pedro
19.05.2013 | Afad - Jeunesse Club Abidjan
20.05.2013 | SC Gagnoa - Club Omnisports de Korhogo
01.06.2013 | Asec Mimosas - Soa
01.06.2013 | Usc Bassam - AS Denguele
01.06.2013 | Asi D Abengourou - Entente Sportive Bingerville
01.06.2013 | SC Gagnoa - Club Omnisports de Korhogo
02.06.2013 | Ecole de Football Yeo Martial - Stella
02.06.2013 | Afad - Jeunesse Club Abidjan
03.06.2013 | Africa Sports National - Sewe Sports De San-Pedro
09.06.2013 | Asec Mimosas - AS Denguele
09.06.2013 | Ecole de Football Yeo Martial - Afad
09.06.2013 | Soa - Usc Bassam
09.06.2013 | SC Gagnoa - Jeunesse Club Abidjan
09.06.2013 | Asi D Abengourou - Sewe Sports De San-Pedro
09.06.2013 | Club Omnisports de Korhogo - Entente Sportive Bingerville
10.06.2013 | Africa Sports National - Stella
22.06.2013 | Club Omnisports de Korhogo - Africa Sports National
22.06.2013 | Ecole de Football Yeo Martial - Soa
22.06.2013 | Asi D Abengourou - SC Gagnoa
23.06.2013 | Asec Mimosas - Afad
23.06.2013 | Entente Sportive Bingerville - Usc Bassam
23.06.2013 | AS Denguele - Sewe Sports De San-Pedro
26.06.2013 | SC Gagnoa - Africa Sports National
28.06.2013 | Stella - Club Omnisports de Korhogo
28.06.2013 | Asec Mimosas - Ecole de Football Yeo Martial
29.06.2013 | Sewe Sports De San-Pedro - Entente Sportive Bingerville
29.06.2013 | Jeunesse Club Abidjan - AS Denguele
30.06.2013 | Soa - Africa Sports National
30.06.2013 | Usc Bassam - SC Gagnoa
30.06.2013 | Afad - Asi D Abengourou
13.07.2013 | Entente Sportive Bingerville - Jeunesse Club Abidjan
13.07.2013 | Sewe Sports De San-Pedro - SC Gagnoa
13.07.2013 | Asi D Abengourou - Ecole de Football Yeo Martial
13.07.2013 | AS Denguele - Afad
14.07.2013 | Soa - Stella
14.07.2013 | Usc Bassam - Africa Sports National
14.07.2013 | Club Omnisports de Korhogo - Asec Mimosas
Göster
Canlı Skor
Fildişi Sahili
Lig 1
Lig 1 12/13 Sezonu
Stella - Jeunesse Club Abidjan maçı - Saha İçi Diziliş
Lig 1 12/13
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Lig 1 | 24
Stella
22/06/13 - 18:30
2 : 1
Jeunesse Club Abidjan
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Kadro bilgisi bulunmamaktadır