www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Paraguay
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
2.Lig
Division de Honor, Açılış
Division de Honor, Kapanış
Paraguay Kupası
Premier Lig
Primera Division Reserve
Primera Division Reserve, Açılış
Primera Division Reserve, Kapanış
Süperkupa Paraguay
Sezon
2.Lig 2020
2.Lig 2024
2.Lig 2023
2.Lig 2022
2.Lig 2021
2.Lig 2019
2.Lig 2018
2.Lig 2017
2.Lig 2016
Segunda Division 2015
Segunda Division 2014
Segunda Division 2013
Maçlar
06.06.2020 | Sportivo Iteno - CA 3 de Febrero CDE
21.03.2020 | CA 3 de Febrero CDE - Sportivo Trinidense
21.03.2020 | Club Fernando - Gral Caballero
21.03.2020 | Tacuary Asuncion - Fulgencio Yegros
21.03.2020 | Rubio Nu - Atyra FC
21.03.2020 | Deportivo Capiata - Club Guarani de Trinidad
21.03.2020 | Deportivo Santani - CS 2 de Mayo
21.03.2020 | Resistencia FC - Independiente Campo Grande
21.03.2020 | Sportivo Iteno - Sportivo Ameliano
28.03.2020 | CS 2 de Mayo - Deportivo Capiata
28.03.2020 | Gral Caballero - Sportivo Trinidense
28.03.2020 | Independiente Campo Grande - Tacuary Asuncion
28.03.2020 | Deportivo Santani - CA 3 de Febrero CDE
28.03.2020 | Fulgencio Yegros - Rubio Nu
28.03.2020 | Atyra FC - Sportivo Iteno
28.03.2020 | Sportivo Ameliano - Club Fernando
28.03.2020 | Club Guarani de Trinidad - Resistencia FC
04.04.2020 | CA 3 de Febrero CDE - Gral Caballero
04.04.2020 | Club Fernando - Atyra FC
04.04.2020 | Tacuary Asuncion - Club Guarani de Trinidad
04.04.2020 | Rubio Nu - Independiente Campo Grande
04.04.2020 | Sportivo Trinidense - Sportivo Ameliano
04.04.2020 | Deportivo Capiata - Deportivo Santani
04.04.2020 | Resistencia FC - CS 2 de Mayo
04.04.2020 | Sportivo Iteno - Fulgencio Yegros
11.04.2020 | CS 2 de Mayo - Tacuary Asuncion
11.04.2020 | Independiente Campo Grande - Sportivo Iteno
11.04.2020 | Deportivo Capiata - CA 3 de Febrero CDE
11.04.2020 | Deportivo Santani - Resistencia FC
11.04.2020 | Fulgencio Yegros - Club Fernando
11.04.2020 | Atyra FC - Sportivo Trinidense
11.04.2020 | Sportivo Ameliano - Gral Caballero
11.04.2020 | Club Guarani de Trinidad - Rubio Nu
18.04.2020 | CA 3 de Febrero CDE - Sportivo Ameliano
18.04.2020 | Club Fernando - Independiente Campo Grande
18.04.2020 | Gral Caballero - Atyra FC
18.04.2020 | Tacuary Asuncion - Deportivo Santani
18.04.2020 | Rubio Nu - CS 2 de Mayo
18.04.2020 | Sportivo Trinidense - Fulgencio Yegros
18.04.2020 | Resistencia FC - Deportivo Capiata
18.04.2020 | Sportivo Iteno - Club Guarani de Trinidad
25.04.2020 | CS 2 de Mayo - Sportivo Iteno
25.04.2020 | Independiente Campo Grande - Sportivo Trinidense
25.04.2020 | Deportivo Capiata - Tacuary Asuncion
25.04.2020 | Deportivo Santani - Rubio Nu
25.04.2020 | Resistencia FC - CA 3 de Febrero CDE
25.04.2020 | Fulgencio Yegros - Gral Caballero
25.04.2020 | Atyra FC - Sportivo Ameliano
25.04.2020 | Club Guarani de Trinidad - Club Fernando
02.05.2020 | CA 3 de Febrero CDE - Atyra FC
02.05.2020 | Club Fernando - CS 2 de Mayo
02.05.2020 | Gral Caballero - Independiente Campo Grande
02.05.2020 | Tacuary Asuncion - Resistencia FC
02.05.2020 | Rubio Nu - Deportivo Capiata
02.05.2020 | Sportivo Trinidense - Club Guarani de Trinidad
02.05.2020 | Sportivo Iteno - Deportivo Santani
02.05.2020 | Sportivo Ameliano - Fulgencio Yegros
09.05.2020 | CS 2 de Mayo - Sportivo Trinidense
09.05.2020 | Tacuary Asuncion - CA 3 de Febrero CDE
09.05.2020 | Independiente Campo Grande - Sportivo Ameliano
09.05.2020 | Deportivo Capiata - Sportivo Iteno
09.05.2020 | Deportivo Santani - Club Fernando
09.05.2020 | Resistencia FC - Rubio Nu
09.05.2020 | Fulgencio Yegros - Atyra FC
09.05.2020 | Club Guarani de Trinidad - Gral Caballero
16.05.2020 | CA 3 de Febrero CDE - Fulgencio Yegros
16.05.2020 | Club Fernando - Deportivo Capiata
16.05.2020 | Gral Caballero - CS 2 de Mayo
16.05.2020 | Rubio Nu - Tacuary Asuncion
16.05.2020 | Sportivo Trinidense - Deportivo Santani
16.05.2020 | Sportivo Iteno - Resistencia FC
16.05.2020 | Atyra FC - Independiente Campo Grande
16.05.2020 | Sportivo Ameliano - Club Guarani de Trinidad
23.05.2020 | CS 2 de Mayo - Sportivo Ameliano
23.05.2020 | Tacuary Asuncion - Sportivo Iteno
23.05.2020 | Rubio Nu - CA 3 de Febrero CDE
23.05.2020 | Independiente Campo Grande - Fulgencio Yegros
23.05.2020 | Deportivo Capiata - Sportivo Trinidense
23.05.2020 | Deportivo Santani - Gral Caballero
23.05.2020 | Resistencia FC - Club Fernando
23.05.2020 | Club Guarani de Trinidad - Atyra FC
30.05.2020 | CA 3 de Febrero CDE - Independiente Campo Grande
30.05.2020 | Club Fernando - Tacuary Asuncion
30.05.2020 | Gral Caballero - Deportivo Capiata
30.05.2020 | Sportivo Trinidense - Resistencia FC
30.05.2020 | Sportivo Iteno - Rubio Nu
30.05.2020 | Fulgencio Yegros - Club Guarani de Trinidad
30.05.2020 | Atyra FC - CS 2 de Mayo
30.05.2020 | Sportivo Ameliano - Deportivo Santani
06.06.2020 | CS 2 de Mayo - Fulgencio Yegros
06.06.2020 | Tacuary Asuncion - Sportivo Trinidense
06.06.2020 | Rubio Nu - Club Fernando
06.06.2020 | Deportivo Capiata - Sportivo Ameliano
06.06.2020 | Deportivo Santani - Atyra FC
06.06.2020 | Resistencia FC - Gral Caballero
06.06.2020 | Club Guarani de Trinidad - Independiente Campo Grande
13.06.2020 | CA 3 de Febrero CDE - Club Guarani de Trinidad
13.06.2020 | Club Fernando - Sportivo Iteno
13.06.2020 | Gral Caballero - Tacuary Asuncion
13.06.2020 | Sportivo Trinidense - Rubio Nu
13.06.2020 | Independiente Campo Grande - CS 2 de Mayo
13.06.2020 | Fulgencio Yegros - Deportivo Santani
13.06.2020 | Atyra FC - Deportivo Capiata
13.06.2020 | Sportivo Ameliano - Resistencia FC
20.06.2020 | CS 2 de Mayo - Club Guarani de Trinidad
20.06.2020 | Club Fernando - CA 3 de Febrero CDE
20.06.2020 | Tacuary Asuncion - Sportivo Ameliano
20.06.2020 | Rubio Nu - Gral Caballero
20.06.2020 | Deportivo Capiata - Fulgencio Yegros
20.06.2020 | Deportivo Santani - Independiente Campo Grande
20.06.2020 | Resistencia FC - Atyra FC
20.06.2020 | Sportivo Iteno - Sportivo Trinidense
27.06.2020 | CA 3 de Febrero CDE - CS 2 de Mayo
27.06.2020 | Gral Caballero - Sportivo Iteno
27.06.2020 | Sportivo Trinidense - Club Fernando
27.06.2020 | Independiente Campo Grande - Deportivo Capiata
27.06.2020 | Fulgencio Yegros - Resistencia FC
27.06.2020 | Atyra FC - Tacuary Asuncion
27.06.2020 | Sportivo Ameliano - Rubio Nu
27.06.2020 | Club Guarani de Trinidad - Deportivo Santani
11.07.2020 | CS 2 de Mayo - Deportivo Santani
11.07.2020 | Gral Caballero - Club Fernando
11.07.2020 | Sportivo Trinidense - CA 3 de Febrero CDE
11.07.2020 | Independiente Campo Grande - Resistencia FC
11.07.2020 | Fulgencio Yegros - Tacuary Asuncion
11.07.2020 | Atyra FC - Rubio Nu
11.07.2020 | Sportivo Ameliano - Sportivo Iteno
11.07.2020 | Club Guarani de Trinidad - Deportivo Capiata
18.07.2020 | CA 3 de Febrero CDE - Deportivo Santani
18.07.2020 | Club Fernando - Sportivo Ameliano
18.07.2020 | Tacuary Asuncion - Independiente Campo Grande
18.07.2020 | Rubio Nu - Fulgencio Yegros
18.07.2020 | Sportivo Trinidense - Gral Caballero
18.07.2020 | Deportivo Capiata - CS 2 de Mayo
18.07.2020 | Resistencia FC - Club Guarani de Trinidad
18.07.2020 | Sportivo Iteno - Atyra FC
25.07.2020 | CS 2 de Mayo - Resistencia FC
25.07.2020 | Gral Caballero - CA 3 de Febrero CDE
25.07.2020 | Independiente Campo Grande - Rubio Nu
25.07.2020 | Deportivo Santani - Deportivo Capiata
25.07.2020 | Fulgencio Yegros - Sportivo Iteno
25.07.2020 | Atyra FC - Club Fernando
25.07.2020 | Sportivo Ameliano - Sportivo Trinidense
25.07.2020 | Club Guarani de Trinidad - Tacuary Asuncion
01.08.2020 | CA 3 de Febrero CDE - Deportivo Capiata
01.08.2020 | Club Fernando - Fulgencio Yegros
01.08.2020 | Gral Caballero - Sportivo Ameliano
01.08.2020 | Tacuary Asuncion - CS 2 de Mayo
01.08.2020 | Rubio Nu - Club Guarani de Trinidad
01.08.2020 | Sportivo Trinidense - Atyra FC
01.08.2020 | Resistencia FC - Deportivo Santani
01.08.2020 | Sportivo Iteno - Independiente Campo Grande
08.08.2020 | CS 2 de Mayo - Rubio Nu
08.08.2020 | Independiente Campo Grande - Club Fernando
08.08.2020 | Deportivo Capiata - Resistencia FC
08.08.2020 | Deportivo Santani - Tacuary Asuncion
08.08.2020 | Fulgencio Yegros - Sportivo Trinidense
08.08.2020 | Atyra FC - Gral Caballero
08.08.2020 | Sportivo Ameliano - CA 3 de Febrero CDE
08.08.2020 | Club Guarani de Trinidad - Sportivo Iteno
15.08.2020 | CA 3 de Febrero CDE - Resistencia FC
15.08.2020 | Club Fernando - Club Guarani de Trinidad
15.08.2020 | Gral Caballero - Fulgencio Yegros
15.08.2020 | Tacuary Asuncion - Deportivo Capiata
15.08.2020 | Rubio Nu - Deportivo Santani
15.08.2020 | Sportivo Trinidense - Independiente Campo Grande
15.08.2020 | Sportivo Iteno - CS 2 de Mayo
15.08.2020 | Sportivo Ameliano - Atyra FC
22.08.2020 | CS 2 de Mayo - Club Fernando
22.08.2020 | Independiente Campo Grande - Gral Caballero
22.08.2020 | Deportivo Capiata - Rubio Nu
22.08.2020 | Deportivo Santani - Sportivo Iteno
22.08.2020 | Resistencia FC - Tacuary Asuncion
22.08.2020 | Fulgencio Yegros - Sportivo Ameliano
22.08.2020 | Atyra FC - CA 3 de Febrero CDE
22.08.2020 | Club Guarani de Trinidad - Sportivo Trinidense
29.08.2020 | CA 3 de Febrero CDE - Tacuary Asuncion
29.08.2020 | Club Fernando - Deportivo Santani
29.08.2020 | Gral Caballero - Club Guarani de Trinidad
29.08.2020 | Rubio Nu - Resistencia FC
29.08.2020 | Sportivo Trinidense - CS 2 de Mayo
29.08.2020 | Sportivo Iteno - Deportivo Capiata
29.08.2020 | Atyra FC - Fulgencio Yegros
29.08.2020 | Sportivo Ameliano - Independiente Campo Grande
05.09.2020 | CS 2 de Mayo - Gral Caballero
05.09.2020 | Tacuary Asuncion - Rubio Nu
05.09.2020 | Independiente Campo Grande - Atyra FC
05.09.2020 | Deportivo Capiata - Club Fernando
05.09.2020 | Deportivo Santani - Sportivo Trinidense
05.09.2020 | Resistencia FC - Sportivo Iteno
05.09.2020 | Fulgencio Yegros - CA 3 de Febrero CDE
05.09.2020 | Club Guarani de Trinidad - Sportivo Ameliano
12.09.2020 | CA 3 de Febrero CDE - Rubio Nu
12.09.2020 | Club Fernando - Resistencia FC
12.09.2020 | Gral Caballero - Deportivo Santani
12.09.2020 | Sportivo Trinidense - Deportivo Capiata
12.09.2020 | Sportivo Iteno - Tacuary Asuncion
12.09.2020 | Fulgencio Yegros - Independiente Campo Grande
12.09.2020 | Atyra FC - Club Guarani de Trinidad
12.09.2020 | Sportivo Ameliano - CS 2 de Mayo
19.09.2020 | CS 2 de Mayo - Atyra FC
19.09.2020 | Tacuary Asuncion - Club Fernando
19.09.2020 | Rubio Nu - Sportivo Iteno
19.09.2020 | Independiente Campo Grande - CA 3 de Febrero CDE
19.09.2020 | Deportivo Capiata - Gral Caballero
19.09.2020 | Deportivo Santani - Sportivo Ameliano
19.09.2020 | Resistencia FC - Sportivo Trinidense
19.09.2020 | Club Guarani de Trinidad - Fulgencio Yegros
26.09.2020 | CA 3 de Febrero CDE - Sportivo Iteno
26.09.2020 | Club Fernando - Rubio Nu
26.09.2020 | Gral Caballero - Resistencia FC
26.09.2020 | Sportivo Trinidense - Tacuary Asuncion
26.09.2020 | Independiente Campo Grande - Club Guarani de Trinidad
26.09.2020 | Fulgencio Yegros - CS 2 de Mayo
26.09.2020 | Atyra FC - Deportivo Santani
26.09.2020 | Sportivo Ameliano - Deportivo Capiata
03.10.2020 | CS 2 de Mayo - Independiente Campo Grande
03.10.2020 | Tacuary Asuncion - Gral Caballero
03.10.2020 | Rubio Nu - Sportivo Trinidense
03.10.2020 | Deportivo Capiata - Atyra FC
03.10.2020 | Deportivo Santani - Fulgencio Yegros
03.10.2020 | Resistencia FC - Sportivo Ameliano
03.10.2020 | Sportivo Iteno - Club Fernando
03.10.2020 | Club Guarani de Trinidad - CA 3 de Febrero CDE
10.10.2020 | CA 3 de Febrero CDE - Club Fernando
10.10.2020 | Gral Caballero - Rubio Nu
10.10.2020 | Sportivo Trinidense - Sportivo Iteno
10.10.2020 | Independiente Campo Grande - Deportivo Santani
10.10.2020 | Fulgencio Yegros - Deportivo Capiata
10.10.2020 | Atyra FC - Resistencia FC
10.10.2020 | Sportivo Ameliano - Tacuary Asuncion
10.10.2020 | Club Guarani de Trinidad - CS 2 de Mayo
17.10.2020 | CS 2 de Mayo - CA 3 de Febrero CDE
17.10.2020 | Club Fernando - Sportivo Trinidense
17.10.2020 | Tacuary Asuncion - Atyra FC
17.10.2020 | Rubio Nu - Sportivo Ameliano
17.10.2020 | Deportivo Capiata - Independiente Campo Grande
17.10.2020 | Deportivo Santani - Club Guarani de Trinidad
17.10.2020 | Resistencia FC - Fulgencio Yegros
17.10.2020 | Sportivo Iteno - Gral Caballero
Göster
Canlı Skor
Paraguay
2.Lig
2.Lig 2020 Sezonu
Sportivo Iteno - CA 3 de Febrero maçı - İstatistikler
2.Lig 2020
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
2.Lig | 12
Sportivo Iteno
06/06/20 - 18:00
0 : 0
CA 3 de Febrero
Eduardo Rivera
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
% 00
% 00
Gol Girişimi
0
0
İsabetli Vuruş
0
0
İsabetsiz Vuruş
0
0
Köşe Vuruşları
0
0
Serbest Atış
0
0
Ofsaytlar
0
0
Kale Vuruşları
0
0
Taçlar
0
0
Sarı Kartlar
0
0
Kırmızı Kartlar
0
0
İkinci Sarı Kartlar
0
0
Kaleci Kurtarışları
0
0
Kurtarışlar
0
0
Fauller
0
0