www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Arjantin
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Primera Nacional
Arjantin Kupası
Copa de la Liga
Copa de la Liga, Kadınlar
Copa de la Liga, Reserves
Liga Profesional, Reserves
Premier Lig, Kadınlar
Primera B
Primera C
Primera D Metropolitana
Profesyonel Lig
Supercopa Internacional
Süper Kupa
Torneo Federal A
Trofeo de Campeones de la Liga Profesional
Trofeo de Campeones, Reserves
Sezon
Primera B Nacional 09/10
Primera Nacional 2024
Primera Nacional 2023
Primera Nacional 2022
Ulusal Lig 2021
Primera Nacional 20/21
Primera Nacional 19/20
Primera Nacional B 18/19
Primera Nacional B 17/18
Primera Nacional B 16/17
Primera Nacional B 2016
Primera Nacional B 2015
Primera Nacional B 2014
Primera Nacional B 13/14
Primera Nacional B 12/13
Primera B Nacional 11/12
Primera B Nacional 10/11
Maçlar
08.05.2010 | S.M. De Tucuman - All Boys
22.08.2009 | Atletico de Rafaela - Belgrano De Cordoba
22.08.2009 | CA Aldosivi - Deportivo Merlo
22.08.2009 | O. Bahaia Blanca - Ferro Carril Oeste
22.08.2009 | Quilmes - Boca Unidos
22.08.2009 | CS Italiano - Independiente Rivadavia De Mendoza
23.08.2009 | All Boys - C.A.I.
23.08.2009 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Union De Santa Fe
23.08.2009 | Defensa y Justicia - Tiro Federal
23.08.2009 | San Martin San Juan - CA Platense
25.08.2009 | Instituto - S.M. De Tucuman
28.08.2009 | CA Aldosivi - Gimnasia Esgrima Jujuy
29.08.2009 | Ferro Carril Oeste - All Boys
29.08.2009 | CA Platense - O. Bahaia Blanca
29.08.2009 | C.A.I. - CS Italiano
29.08.2009 | Deportivo Merlo - Quilmes
29.08.2009 | Belgrano De Cordoba - San Martin San Juan
30.08.2009 | Tiro Federal - Union De Santa Fe
30.08.2009 | Boca Unidos - Atletico de Rafaela
30.08.2009 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Instituto
01.09.2009 | S.M. De Tucuman - Defensa y Justicia
04.09.2009 | O. Bahaia Blanca - Belgrano De Cordoba
05.09.2009 | Atletico de Rafaela - Deportivo Merlo
06.09.2009 | Defensa y Justicia - Independiente Rivadavia De Mendoza
06.09.2009 | Instituto - C.A.I.
06.09.2009 | All Boys - CA Platense
06.09.2009 | Quilmes - CA Aldosivi
06.09.2009 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Tiro Federal
06.09.2009 | CS Italiano - Ferro Carril Oeste
07.09.2009 | San Martin San Juan - Boca Unidos
08.09.2009 | Union De Santa Fe - S.M. De Tucuman
12.09.2009 | Ferro Carril Oeste - Instituto
12.09.2009 | CA Aldosivi - Atletico de Rafaela
12.09.2009 | Deportivo Merlo - San Martin San Juan
12.09.2009 | C.A.I. - Defensa y Justicia
12.09.2009 | Quilmes - Gimnasia Esgrima Jujuy
12.09.2009 | Boca Unidos - O. Bahaia Blanca
12.09.2009 | Belgrano De Cordoba - All Boys
13.09.2009 | CA Platense - CS Italiano
13.09.2009 | S.M. De Tucuman - Tiro Federal
15.09.2009 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Union De Santa Fe
18.09.2009 | San Martin San Juan - CA Aldosivi
19.09.2009 | All Boys - Boca Unidos
19.09.2009 | Defensa y Justicia - Ferro Carril Oeste
19.09.2009 | CS Italiano - Belgrano De Cordoba
19.09.2009 | O. Bahaia Blanca - Deportivo Merlo
19.09.2009 | Atletico de Rafaela - Quilmes
20.09.2009 | Tiro Federal - Independiente Rivadavia De Mendoza
20.09.2009 | Gimnasia Esgrima Jujuy - S.M. De Tucuman
21.09.2009 | Union De Santa Fe - C.A.I.
22.09.2009 | Instituto - CA Platense
25.09.2009 | Ferro Carril Oeste - Union De Santa Fe
25.09.2009 | Independiente Rivadavia De Mendoza - S.M. De Tucuman
25.09.2009 | Deportivo Merlo - All Boys
25.09.2009 | CA Platense - Defensa y Justicia
26.09.2009 | Quilmes - San Martin San Juan
26.09.2009 | Atletico de Rafaela - Gimnasia Esgrima Jujuy
26.09.2009 | CA Aldosivi - O. Bahaia Blanca
26.09.2009 | C.A.I. - Tiro Federal
26.09.2009 | Belgrano De Cordoba - Instituto
26.09.2009 | Boca Unidos - CS Italiano
29.09.2009 | Defensa y Justicia - Belgrano De Cordoba
30.09.2009 | Tiro Federal - Ferro Carril Oeste
30.09.2009 | S.M. De Tucuman - C.A.I.
30.09.2009 | Union De Santa Fe - CA Platense
30.09.2009 | Instituto - Boca Unidos
30.09.2009 | All Boys - CA Aldosivi
30.09.2009 | O. Bahaia Blanca - Quilmes
30.09.2009 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Independiente Rivadavia De Mendoza
30.09.2009 | San Martin San Juan - Atletico de Rafaela
30.09.2009 | CS Italiano - Deportivo Merlo
03.10.2009 | C.A.I. - Independiente Rivadavia De Mendoza
03.10.2009 | Ferro Carril Oeste - S.M. De Tucuman
03.10.2009 | Boca Unidos - Defensa y Justicia
04.10.2009 | Deportivo Merlo - Instituto
04.10.2009 | CA Platense - Tiro Federal
04.10.2009 | Belgrano De Cordoba - Union De Santa Fe
04.10.2009 | CA Aldosivi - CS Italiano
05.10.2009 | San Martin San Juan - Gimnasia Esgrima Jujuy
05.10.2009 | Atletico de Rafaela - O. Bahaia Blanca
06.10.2009 | Quilmes - All Boys
10.10.2009 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Ferro Carril Oeste
10.10.2009 | Union De Santa Fe - Boca Unidos
11.10.2009 | CS Italiano - Quilmes
11.10.2009 | All Boys - Atletico de Rafaela
11.10.2009 | Tiro Federal - Belgrano De Cordoba
11.10.2009 | Instituto - CA Aldosivi
12.10.2009 | O. Bahaia Blanca - San Martin San Juan
12.10.2009 | Defensa y Justicia - Deportivo Merlo
12.10.2009 | Gimnasia Esgrima Jujuy - C.A.I.
13.10.2009 | S.M. De Tucuman - CA Platense
17.10.2009 | Atletico de Rafaela - CS Italiano
17.10.2009 | O. Bahaia Blanca - Gimnasia Esgrima Jujuy
17.10.2009 | CA Aldosivi - Defensa y Justicia
17.10.2009 | CA Platense - Independiente Rivadavia De Mendoza
17.10.2009 | Ferro Carril Oeste - C.A.I.
17.10.2009 | Quilmes - Instituto
18.10.2009 | Deportivo Merlo - Union De Santa Fe
18.10.2009 | Boca Unidos - Tiro Federal
18.10.2009 | San Martin San Juan - All Boys
20.10.2009 | Belgrano De Cordoba - S.M. De Tucuman
23.10.2009 | Instituto - Atletico de Rafaela
24.10.2009 | C.A.I. - CA Platense
24.10.2009 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Belgrano De Cordoba
24.10.2009 | CS Italiano - San Martin San Juan
24.10.2009 | All Boys - O. Bahaia Blanca
24.10.2009 | Tiro Federal - Deportivo Merlo
24.10.2009 | Defensa y Justicia - Quilmes
26.10.2009 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Ferro Carril Oeste
26.10.2009 | S.M. De Tucuman - Boca Unidos
27.10.2009 | Union De Santa Fe - CA Aldosivi
30.10.2009 | All Boys - Gimnasia Esgrima Jujuy
30.10.2009 | Deportivo Merlo - S.M. De Tucuman
30.10.2009 | CA Platense - Ferro Carril Oeste
31.10.2009 | O. Bahaia Blanca - CS Italiano
31.10.2009 | San Martin San Juan - Instituto
31.10.2009 | Atletico de Rafaela - Defensa y Justicia
31.10.2009 | Belgrano De Cordoba - C.A.I.
31.10.2009 | CA Aldosivi - Tiro Federal
31.10.2009 | Quilmes - Union De Santa Fe
31.10.2009 | Boca Unidos - Independiente Rivadavia De Mendoza
03.11.2009 | CS Italiano - All Boys
04.11.2009 | Tiro Federal - Quilmes
04.11.2009 | Ferro Carril Oeste - Belgrano De Cordoba
04.11.2009 | Instituto - O. Bahaia Blanca
04.11.2009 | Gimnasia Esgrima Jujuy - CA Platense
04.11.2009 | S.M. De Tucuman - CA Aldosivi
04.11.2009 | Defensa y Justicia - San Martin San Juan
04.11.2009 | C.A.I. - Boca Unidos
05.11.2009 | Union De Santa Fe - Atletico de Rafaela
05.11.2009 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Deportivo Merlo
07.11.2009 | CS Italiano - Gimnasia Esgrima Jujuy
07.11.2009 | All Boys - Instituto
07.11.2009 | Quilmes - S.M. De Tucuman
08.11.2009 | Belgrano De Cordoba - CA Platense
08.11.2009 | Atletico de Rafaela - Tiro Federal
08.11.2009 | Deportivo Merlo - C.A.I.
08.11.2009 | CA Aldosivi - Independiente Rivadavia De Mendoza
08.11.2009 | Boca Unidos - Ferro Carril Oeste
09.11.2009 | San Martin San Juan - Union De Santa Fe
10.11.2009 | O. Bahaia Blanca - Defensa y Justicia
14.11.2009 | Tiro Federal - San Martin San Juan
14.11.2009 | CA Platense - Boca Unidos
14.11.2009 | Ferro Carril Oeste - Deportivo Merlo
14.11.2009 | C.A.I. - CA Aldosivi
14.11.2009 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Quilmes
14.11.2009 | Defensa y Justicia - All Boys
14.11.2009 | Instituto - CS Italiano
15.11.2009 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Belgrano De Cordoba
15.11.2009 | S.M. De Tucuman - Atletico de Rafaela
17.11.2009 | Union De Santa Fe - O. Bahaia Blanca
20.11.2009 | San Martin San Juan - S.M. De Tucuman
21.11.2009 | Atletico de Rafaela - Independiente Rivadavia De Mendoza
21.11.2009 | CS Italiano - Defensa y Justicia
21.11.2009 | O. Bahaia Blanca - Tiro Federal
22.11.2009 | Instituto - Gimnasia Esgrima Jujuy
22.11.2009 | All Boys - Union De Santa Fe
22.11.2009 | Deportivo Merlo - CA Platense
22.11.2009 | Boca Unidos - Belgrano De Cordoba
24.11.2009 | Quilmes - C.A.I.
24.11.2009 | CA Aldosivi - Ferro Carril Oeste
27.11.2009 | S.M. De Tucuman - O. Bahaia Blanca
28.11.2009 | CA Platense - CA Aldosivi
28.11.2009 | C.A.I. - Atletico de Rafaela
28.11.2009 | Defensa y Justicia - Instituto
28.11.2009 | Belgrano De Cordoba - Deportivo Merlo
29.11.2009 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Boca Unidos
29.11.2009 | Ferro Carril Oeste - Quilmes
29.11.2009 | Tiro Federal - All Boys
30.11.2009 | Union De Santa Fe - CS Italiano
01.12.2009 | Independiente Rivadavia De Mendoza - San Martin San Juan
04.12.2009 | Atletico de Rafaela - Ferro Carril Oeste
05.12.2009 | Quilmes - CA Platense
05.12.2009 | Defensa y Justicia - Gimnasia Esgrima Jujuy
05.12.2009 | CS Italiano - Tiro Federal
05.12.2009 | CA Aldosivi - Belgrano De Cordoba
05.12.2009 | O. Bahaia Blanca - Independiente Rivadavia De Mendoza
06.12.2009 | All Boys - S.M. De Tucuman
06.12.2009 | Deportivo Merlo - Boca Unidos
07.12.2009 | San Martin San Juan - C.A.I.
08.12.2009 | Instituto - Union De Santa Fe
11.12.2009 | Belgrano De Cordoba - Quilmes
12.12.2009 | Independiente Rivadavia De Mendoza - All Boys
12.12.2009 | S.M. De Tucuman - CS Italiano
12.12.2009 | CA Platense - Atletico de Rafaela
12.12.2009 | Ferro Carril Oeste - San Martin San Juan
12.12.2009 | C.A.I. - O. Bahaia Blanca
13.12.2009 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Deportivo Merlo
13.12.2009 | Tiro Federal - Instituto
13.12.2009 | Boca Unidos - CA Aldosivi
14.12.2009 | Union De Santa Fe - Defensa y Justicia
29.01.2010 | Union De Santa Fe - Gimnasia Esgrima Jujuy
29.01.2010 | CA Platense - San Martin San Juan
30.01.2010 | Belgrano De Cordoba - Atletico de Rafaela
30.01.2010 | C.A.I. - All Boys
31.01.2010 | Ferro Carril Oeste - O. Bahaia Blanca
31.01.2010 | Tiro Federal - Defensa y Justicia
31.01.2010 | Deportivo Merlo - CA Aldosivi
31.01.2010 | Boca Unidos - Quilmes
01.02.2010 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CS Italiano
02.02.2010 | S.M. De Tucuman - Instituto
05.02.2010 | San Martin San Juan - Belgrano De Cordoba
06.02.2010 | Atletico de Rafaela - Boca Unidos
06.02.2010 | Union De Santa Fe - Tiro Federal
06.02.2010 | Quilmes - Deportivo Merlo
06.02.2010 | CS Italiano - C.A.I.
06.02.2010 | Defensa y Justicia - S.M. De Tucuman
07.02.2010 | Gimnasia Esgrima Jujuy - CA Aldosivi
07.02.2010 | All Boys - Ferro Carril Oeste
07.02.2010 | Instituto - Independiente Rivadavia De Mendoza
09.02.2010 | O. Bahaia Blanca - CA Platense
12.02.2010 | S.M. De Tucuman - Union De Santa Fe
13.02.2010 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Defensa y Justicia
13.02.2010 | C.A.I. - Instituto
13.02.2010 | Ferro Carril Oeste - CS Italiano
13.02.2010 | CA Platense - All Boys
14.02.2010 | CA Aldosivi - Quilmes
14.02.2010 | Tiro Federal - Gimnasia Esgrima Jujuy
14.02.2010 | Belgrano De Cordoba - O. Bahaia Blanca
14.02.2010 | Boca Unidos - San Martin San Juan
14.02.2010 | Deportivo Merlo - Atletico de Rafaela
20.02.2010 | Tiro Federal - S.M. De Tucuman
20.02.2010 | Atletico de Rafaela - CA Aldosivi
20.02.2010 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Quilmes
20.02.2010 | Union De Santa Fe - Independiente Rivadavia De Mendoza
20.02.2010 | CS Italiano - CA Platense
20.02.2010 | Defensa y Justicia - C.A.I.
20.02.2010 | All Boys - Belgrano De Cordoba
21.02.2010 | O. Bahaia Blanca - Boca Unidos
22.02.2010 | San Martin San Juan - Deportivo Merlo
23.02.2010 | Instituto - Ferro Carril Oeste
26.02.2010 | Quilmes - Atletico de Rafaela
26.02.2010 | Deportivo Merlo - O. Bahaia Blanca
27.02.2010 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Tiro Federal
27.02.2010 | C.A.I. - Union De Santa Fe
27.02.2010 | Ferro Carril Oeste - Defensa y Justicia
28.02.2010 | CA Platense - Instituto
28.02.2010 | CA Aldosivi - San Martin San Juan
28.02.2010 | Belgrano De Cordoba - CS Italiano
28.02.2010 | Boca Unidos - All Boys
02.03.2010 | S.M. De Tucuman - Gimnasia Esgrima Jujuy
05.03.2010 | San Martin San Juan - Quilmes
05.03.2010 | Defensa y Justicia - CA Platense
06.03.2010 | Tiro Federal - C.A.I.
06.03.2010 | O. Bahaia Blanca - CA Aldosivi
06.03.2010 | All Boys - Deportivo Merlo
06.03.2010 | Instituto - Belgrano De Cordoba
06.03.2010 | S.M. De Tucuman - Independiente Rivadavia De Mendoza
06.03.2010 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Atletico de Rafaela
06.03.2010 | Union De Santa Fe - Ferro Carril Oeste
07.03.2010 | CS Italiano - Boca Unidos
09.03.2010 | C.A.I. - S.M. De Tucuman
09.03.2010 | Ferro Carril Oeste - Tiro Federal
09.03.2010 | Boca Unidos - Instituto
09.03.2010 | Deportivo Merlo - CS Italiano
09.03.2010 | CA Platense - Union De Santa Fe
10.03.2010 | CA Aldosivi - All Boys
10.03.2010 | Belgrano De Cordoba - Defensa y Justicia
10.03.2010 | Quilmes - O. Bahaia Blanca
11.03.2010 | Atletico de Rafaela - San Martin San Juan
11.03.2010 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Gimnasia Esgrima Jujuy
13.03.2010 | CS Italiano - CA Aldosivi
13.03.2010 | Tiro Federal - CA Platense
14.03.2010 | All Boys - Quilmes
14.03.2010 | O. Bahaia Blanca - Atletico de Rafaela
14.03.2010 | Defensa y Justicia - Boca Unidos
14.03.2010 | S.M. De Tucuman - Ferro Carril Oeste
15.03.2010 | Independiente Rivadavia De Mendoza - C.A.I.
15.03.2010 | Union De Santa Fe - Belgrano De Cordoba
16.03.2010 | Instituto - Deportivo Merlo
16.03.2010 | Gimnasia Esgrima Jujuy - San Martin San Juan
20.03.2010 | CA Platense - S.M. De Tucuman
20.03.2010 | C.A.I. - Gimnasia Esgrima Jujuy
20.03.2010 | Ferro Carril Oeste - Independiente Rivadavia De Mendoza
20.03.2010 | CA Aldosivi - Instituto
20.03.2010 | Quilmes - CS Italiano
21.03.2010 | Boca Unidos - Union De Santa Fe
21.03.2010 | Deportivo Merlo - Defensa y Justicia
21.03.2010 | Atletico de Rafaela - All Boys
23.03.2010 | Belgrano De Cordoba - Tiro Federal
23.03.2010 | San Martin San Juan - O. Bahaia Blanca
26.03.2010 | Instituto - Quilmes
27.03.2010 | CS Italiano - Atletico de Rafaela
27.03.2010 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Platense
27.03.2010 | C.A.I. - Ferro Carril Oeste
27.03.2010 | All Boys - San Martin San Juan
28.03.2010 | Union De Santa Fe - Deportivo Merlo
28.03.2010 | Defensa y Justicia - CA Aldosivi
28.03.2010 | Tiro Federal - Boca Unidos
28.03.2010 | Gimnasia Esgrima Jujuy - O. Bahaia Blanca
30.03.2010 | S.M. De Tucuman - Belgrano De Cordoba
02.04.2010 | CA Platense - C.A.I.
03.04.2010 | San Martin San Juan - CS Italiano
03.04.2010 | Ferro Carril Oeste - Gimnasia Esgrima Jujuy
03.04.2010 | O. Bahaia Blanca - All Boys
03.04.2010 | CA Aldosivi - Union De Santa Fe
03.04.2010 | Quilmes - Defensa y Justicia
04.04.2010 | Belgrano De Cordoba - Independiente Rivadavia De Mendoza
04.04.2010 | Boca Unidos - S.M. De Tucuman
04.04.2010 | Deportivo Merlo - Tiro Federal
06.04.2010 | Atletico de Rafaela - Instituto
09.04.2010 | Ferro Carril Oeste - CA Platense
09.04.2010 | C.A.I. - Belgrano De Cordoba
10.04.2010 | Tiro Federal - CA Aldosivi
10.04.2010 | Union De Santa Fe - Quilmes
10.04.2010 | S.M. De Tucuman - Deportivo Merlo
10.04.2010 | Gimnasia Esgrima Jujuy - All Boys
10.04.2010 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Boca Unidos
10.04.2010 | Defensa y Justicia - Atletico de Rafaela
10.04.2010 | CS Italiano - O. Bahaia Blanca
11.04.2010 | Instituto - San Martin San Juan
13.04.2010 | Boca Unidos - C.A.I.
13.04.2010 | Deportivo Merlo - Independiente Rivadavia De Mendoza
14.04.2010 | CA Aldosivi - S.M. De Tucuman
14.04.2010 | All Boys - CS Italiano
14.04.2010 | Belgrano De Cordoba - Ferro Carril Oeste
14.04.2010 | San Martin San Juan - Defensa y Justicia
14.04.2010 | O. Bahaia Blanca - Instituto
14.04.2010 | Atletico de Rafaela - Union De Santa Fe
15.04.2010 | CA Platense - Gimnasia Esgrima Jujuy
15.04.2010 | Quilmes - Tiro Federal
17.04.2010 | Defensa y Justicia - O. Bahaia Blanca
17.04.2010 | C.A.I. - Deportivo Merlo
17.04.2010 | Ferro Carril Oeste - Boca Unidos
17.04.2010 | Instituto - All Boys
18.04.2010 | Union De Santa Fe - San Martin San Juan
18.04.2010 | CA Platense - Belgrano De Cordoba
18.04.2010 | Gimnasia Esgrima Jujuy - CS Italiano
18.04.2010 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Aldosivi
19.04.2010 | Tiro Federal - Atletico de Rafaela
20.04.2010 | S.M. De Tucuman - Quilmes
23.04.2010 | O. Bahaia Blanca - Union De Santa Fe
24.04.2010 | Atletico de Rafaela - S.M. De Tucuman
24.04.2010 | Boca Unidos - CA Platense
24.04.2010 | Deportivo Merlo - Ferro Carril Oeste
24.04.2010 | CA Aldosivi - C.A.I.
24.04.2010 | CS Italiano - Instituto
24.04.2010 | Belgrano De Cordoba - Gimnasia Esgrima Jujuy
24.04.2010 | San Martin San Juan - Tiro Federal
25.04.2010 | All Boys - Defensa y Justicia
25.04.2010 | Quilmes - Independiente Rivadavia De Mendoza
29.04.2010 | Ferro Carril Oeste - CA Aldosivi
30.04.2010 | Tiro Federal - O. Bahaia Blanca
30.04.2010 | S.M. De Tucuman - San Martin San Juan
30.04.2010 | CA Platense - Deportivo Merlo
30.04.2010 | C.A.I. - Quilmes
30.04.2010 | Defensa y Justicia - CS Italiano
01.05.2010 | Union De Santa Fe - All Boys
01.05.2010 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Atletico de Rafaela
01.05.2010 | Belgrano De Cordoba - Boca Unidos
01.05.2010 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Instituto
04.05.2010 | San Martin San Juan - Independiente Rivadavia De Mendoza
04.05.2010 | Instituto - Defensa y Justicia
04.05.2010 | Boca Unidos - Gimnasia Esgrima Jujuy
04.05.2010 | Deportivo Merlo - Belgrano De Cordoba
04.05.2010 | CS Italiano - Union De Santa Fe
04.05.2010 | O. Bahaia Blanca - S.M. De Tucuman
05.05.2010 | CA Aldosivi - CA Platense
05.05.2010 | All Boys - Tiro Federal
05.05.2010 | Quilmes - Ferro Carril Oeste
05.05.2010 | Atletico de Rafaela - C.A.I.
08.05.2010 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Defensa y Justicia
08.05.2010 | Union De Santa Fe - Instituto
08.05.2010 | Tiro Federal - CS Italiano
08.05.2010 | C.A.I. - San Martin San Juan
08.05.2010 | Ferro Carril Oeste - Atletico de Rafaela
08.05.2010 | CA Platense - Quilmes
08.05.2010 | Boca Unidos - Deportivo Merlo
09.05.2010 | Independiente Rivadavia De Mendoza - O. Bahaia Blanca
11.05.2010 | Belgrano De Cordoba - CA Aldosivi
15.05.2010 | Deportivo Merlo - Gimnasia Esgrima Jujuy
15.05.2010 | Quilmes - Belgrano De Cordoba
15.05.2010 | Atletico de Rafaela - CA Platense
15.05.2010 | San Martin San Juan - Ferro Carril Oeste
15.05.2010 | All Boys - Independiente Rivadavia De Mendoza
15.05.2010 | Instituto - Tiro Federal
15.05.2010 | Defensa y Justicia - Union De Santa Fe
15.05.2010 | CA Aldosivi - Boca Unidos
16.05.2010 | O. Bahaia Blanca - C.A.I.
18.05.2010 | CS Italiano - S.M. De Tucuman
18.05.2010 | CA Sarmiento - Deportivo Merlo
22.05.2010 | Deportivo Merlo - CA Sarmiento
Göster
Canlı Skor
Arjantin
Primera Nacional
Primera B Nacional 09/10 Sezonu
S.M. De Tucuman - All Boys maçı - Saha İçi Diziliş
Primera B Nacional 09/10
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Primera Nacional | 37
S.M. De Tucuman
Walter Coyette
08/05/10 - 21:00
1 : 0
1 : 0 1. Devre
0 : 0 2. Devre
All Boys
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Kadro bilgisi bulunmamaktadır