www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Austria Amateur
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Regionalliga Batı
Bölgesel Ligi Doğu
Bölgesel Ligi Merkez
Bundesliga, Kadınlar
Eliteliga Vorarlberg
Regionalliga Salzburg
Regionalliga Tirol
Sezon
Regionalliga Batı 18/19
Regionalliga Batı 23/24
Regionalliga Batı 2023
Regionalliga Batı 2022
Regionalliga Batı 19/20
Regionalliga Batı 17/18
Regionalliga Batı 16/17
Regionalliga Batı 15/16
Regionalliga Batı 14/15
Regionalliga Batı 13/14
Regionalliga Batı 12/13
Regionalliga Batı 11/12
Regionalliga Batı 10/11
Regionalliga West 09/10
Regionalliga Batı 08/09
Regionalliga Batı 07/08
Regionalliga Batı 06/07
Regionalliga Batı 05/06
Regionalliga Batı 04/05
Regionalliga Batı 03/04
Maçlar
03.08.2018 | Seekirchen - Kufstein
27.07.2018 | SV Grodig - TSV St. Johann
27.07.2018 | SK Bischofshofen - FC Pinzgau Saalfelden
27.07.2018 | SV Worgl - Kufstein
28.07.2018 | FC Dornbirn 1913 - USK Anif
28.07.2018 | Schwaz - VFB Hohenems
28.07.2018 | SV Wals-Grunau - Seekirchen
29.07.2018 | SVG Reichenau - FC Kitzbuehel
29.07.2018 | SCR Altach II - FC Langenegg
03.08.2018 | USK Anif - SV Worgl
03.08.2018 | FC Kitzbuehel - SK Bischofshofen
04.08.2018 | SCR Altach II - SV Grodig
04.08.2018 | VFB Hohenems - FC Dornbirn 1913
04.08.2018 | TSV St. Johann - SVG Reichenau
04.08.2018 | SV Wals-Grunau - FC Langenegg
04.08.2018 | FC Pinzgau Saalfelden - Schwaz
10.08.2018 | SVG Reichenau - SCR Altach II
10.08.2018 | SV Grodig - SV Wals-Grunau
10.08.2018 | Kufstein - USK Anif
10.08.2018 | SV Worgl - VFB Hohenems
10.08.2018 | Schwaz - FC Kitzbuehel
10.08.2018 | SK Bischofshofen - TSV St. Johann
11.08.2018 | FC Dornbirn 1913 - FC Pinzgau Saalfelden
11.08.2018 | FC Langenegg - Seekirchen
14.08.2018 | FC Pinzgau Saalfelden - SV Worgl
15.08.2018 | FC Langenegg - SV Grodig
15.08.2018 | VFB Hohenems - Kufstein
15.08.2018 | TSV St. Johann - Schwaz
15.08.2018 | SCR Altach II - SK Bischofshofen
15.08.2018 | Seekirchen - USK Anif
15.08.2018 | FC Kitzbuehel - FC Dornbirn 1913
15.08.2018 | SV Wals-Grunau - SVG Reichenau
17.08.2018 | Kufstein - FC Pinzgau Saalfelden
17.08.2018 | SV Worgl - FC Kitzbuehel
18.08.2018 | SVG Reichenau - FC Langenegg
18.08.2018 | SK Bischofshofen - SV Wals-Grunau
18.08.2018 | USK Anif - VFB Hohenems
18.08.2018 | FC Dornbirn 1913 - TSV St. Johann
18.08.2018 | Schwaz - SCR Altach II
19.08.2018 | SV Grodig - Seekirchen
24.08.2018 | TSV St. Johann - SV Worgl
24.08.2018 | FC Kitzbuehel - Kufstein
25.08.2018 | SV Grodig - SVG Reichenau
25.08.2018 | SV Wals-Grunau - Schwaz
25.08.2018 | Seekirchen - VFB Hohenems
25.08.2018 | FC Langenegg - SK Bischofshofen
25.08.2018 | FC Pinzgau Saalfelden - USK Anif
26.08.2018 | SCR Altach II - FC Dornbirn 1913
31.08.2018 | SVG Reichenau - Seekirchen
31.08.2018 | SK Bischofshofen - SV Grodig
01.09.2018 | SV Worgl - SCR Altach II
01.09.2018 | USK Anif - FC Kitzbuehel
01.09.2018 | FC Dornbirn 1913 - SV Wals-Grunau
01.09.2018 | VFB Hohenems - FC Pinzgau Saalfelden
01.09.2018 | Kufstein - TSV St. Johann
01.09.2018 | Schwaz - FC Langenegg
07.09.2018 | Seekirchen - FC Pinzgau Saalfelden
07.09.2018 | SV Grodig - Schwaz
07.09.2018 | TSV St. Johann - USK Anif
07.09.2018 | SV Wals-Grunau - SV Worgl
08.09.2018 | SVG Reichenau - SK Bischofshofen
08.09.2018 | SCR Altach II - Kufstein
08.09.2018 | FC Kitzbuehel - VFB Hohenems
09.09.2018 | FC Langenegg - FC Dornbirn 1913
12.09.2018 | Schwaz - SVG Reichenau
14.09.2018 | SK Bischofshofen - Seekirchen
15.09.2018 | FC Dornbirn 1913 - SV Grodig
15.09.2018 | VFB Hohenems - TSV St. Johann
15.09.2018 | Kufstein - SV Wals-Grunau
15.09.2018 | SV Worgl - FC Langenegg
15.09.2018 | USK Anif - SCR Altach II
15.09.2018 | FC Pinzgau Saalfelden - FC Kitzbuehel
19.09.2018 | VFB Hohenems - FC Pinzgau Saalfelden
21.09.2018 | Seekirchen - FC Kitzbuehel
21.09.2018 | TSV St. Johann - FC Pinzgau Saalfelden
21.09.2018 | SK Bischofshofen - Schwaz
21.09.2018 | SV Grodig - SV Worgl
22.09.2018 | SV Wals-Grunau - USK Anif
22.09.2018 | SVG Reichenau - FC Dornbirn 1913
22.09.2018 | FC Langenegg - Kufstein
23.09.2018 | SCR Altach II - VFB Hohenems
28.09.2018 | Kufstein - SV Grodig
28.09.2018 | FC Kitzbuehel - TSV St. Johann
28.09.2018 | SV Worgl - SVG Reichenau
29.09.2018 | USK Anif - FC Langenegg
29.09.2018 | FC Dornbirn 1913 - SK Bischofshofen
29.09.2018 | VFB Hohenems - SV Wals-Grunau
29.09.2018 | FC Pinzgau Saalfelden - SCR Altach II
30.09.2018 | Schwaz - Seekirchen
05.10.2018 | Seekirchen - TSV St. Johann
05.10.2018 | SV Wals-Grunau - FC Pinzgau Saalfelden
06.10.2018 | SK Bischofshofen - SV Worgl
06.10.2018 | SV Grodig - USK Anif
06.10.2018 | FC Langenegg - VFB Hohenems
06.10.2018 | Schwaz - FC Dornbirn 1913
07.10.2018 | SVG Reichenau - Kufstein
07.10.2018 | SCR Altach II - FC Kitzbuehel
13.10.2018 | FC Dornbirn 1913 - Seekirchen
13.10.2018 | VFB Hohenems - SV Grodig
13.10.2018 | Kufstein - SK Bischofshofen
13.10.2018 | TSV St. Johann - SCR Altach II
13.10.2018 | FC Pinzgau Saalfelden - FC Langenegg
14.10.2018 | SV Worgl - Schwaz
14.10.2018 | USK Anif - SVG Reichenau
14.10.2018 | FC Kitzbuehel - SV Wals-Grunau
19.10.2018 | Seekirchen - SCR Altach II
19.10.2018 | SV Grodig - FC Pinzgau Saalfelden
19.10.2018 | Schwaz - Kufstein
19.10.2018 | SV Wals-Grunau - TSV St. Johann
19.10.2018 | SK Bischofshofen - USK Anif
20.10.2018 | SVG Reichenau - VFB Hohenems
20.10.2018 | FC Langenegg - FC Kitzbuehel
20.10.2018 | FC Dornbirn 1913 - SV Worgl
26.10.2018 | TSV St. Johann - FC Langenegg
26.10.2018 | USK Anif - Schwaz
26.10.2018 | Kufstein - FC Dornbirn 1913
26.10.2018 | FC Kitzbuehel - SV Grodig
26.10.2018 | SV Worgl - Seekirchen
27.10.2018 | SCR Altach II - SV Wals-Grunau
27.10.2018 | VFB Hohenems - SK Bischofshofen
28.10.2018 | FC Pinzgau Saalfelden - SVG Reichenau
02.11.2018 | Seekirchen - SV Wals-Grunau
03.11.2018 | VFB Hohenems - Schwaz
03.11.2018 | TSV St. Johann - SV Grodig
03.11.2018 | FC Pinzgau Saalfelden - SK Bischofshofen
03.11.2018 | USK Anif - FC Dornbirn 1913
03.11.2018 | FC Langenegg - SCR Altach II
03.11.2018 | FC Kitzbuehel - SVG Reichenau
03.11.2018 | Kufstein - SV Worgl
09.11.2018 | Kufstein - Seekirchen
09.11.2018 | SK Bischofshofen - FC Kitzbuehel
10.11.2018 | SVG Reichenau - TSV St. Johann
10.11.2018 | FC Langenegg - SV Wals-Grunau
10.11.2018 | FC Dornbirn 1913 - VFB Hohenems
10.11.2018 | SV Grodig - SCR Altach II
10.11.2018 | SV Worgl - USK Anif
11.11.2018 | Schwaz - FC Pinzgau Saalfelden
23.03.2019 | VFB Hohenems - SV Worgl
23.03.2019 | FC Kitzbuehel - Schwaz
23.03.2019 | SV Wals-Grunau - SV Grodig
23.03.2019 | Seekirchen - FC Langenegg
23.03.2019 | FC Pinzgau Saalfelden - FC Dornbirn 1913
23.03.2019 | USK Anif - Kufstein
23.03.2019 | SCR Altach II - SVG Reichenau
24.03.2019 | TSV St. Johann - SK Bischofshofen
29.03.2019 | Kufstein - VFB Hohenems
29.03.2019 | SV Worgl - FC Pinzgau Saalfelden
30.03.2019 | SVG Reichenau - SV Wals-Grunau
30.03.2019 | USK Anif - Seekirchen
30.03.2019 | SK Bischofshofen - SCR Altach II
30.03.2019 | FC Dornbirn 1913 - FC Kitzbuehel
30.03.2019 | SV Grodig - FC Langenegg
31.03.2019 | Schwaz - TSV St. Johann
03.04.2019 | FC Kitzbuehel - Schwaz
05.04.2019 | Seekirchen - SV Grodig
05.04.2019 | FC Pinzgau Saalfelden - Kufstein
05.04.2019 | SV Wals-Grunau - SK Bischofshofen
06.04.2019 | FC Langenegg - SVG Reichenau
06.04.2019 | VFB Hohenems - USK Anif
06.04.2019 | TSV St. Johann - FC Dornbirn 1913
06.04.2019 | SCR Altach II - Schwaz
07.04.2019 | FC Kitzbuehel - SV Worgl
09.04.2019 | FC Pinzgau Saalfelden - FC Dornbirn 1913
12.04.2019 | Kufstein - FC Kitzbuehel
12.04.2019 | SV Worgl - TSV St. Johann
12.04.2019 | SK Bischofshofen - FC Langenegg
13.04.2019 | SVG Reichenau - SV Grodig
13.04.2019 | FC Dornbirn 1913 - SCR Altach II
13.04.2019 | VFB Hohenems - Seekirchen
13.04.2019 | Schwaz - SV Wals-Grunau
13.04.2019 | USK Anif - FC Pinzgau Saalfelden
18.04.2019 | FC Kitzbuehel - USK Anif
19.04.2019 | Seekirchen - SVG Reichenau
19.04.2019 | SV Grodig - SK Bischofshofen
19.04.2019 | TSV St. Johann - Kufstein
19.04.2019 | SCR Altach II - SV Worgl
20.04.2019 | FC Pinzgau Saalfelden - VFB Hohenems
20.04.2019 | SV Wals-Grunau - FC Dornbirn 1913
20.04.2019 | FC Langenegg - Schwaz
22.04.2019 | FC Dornbirn 1913 - FC Langenegg
22.04.2019 | VFB Hohenems - FC Kitzbuehel
22.04.2019 | Kufstein - SCR Altach II
22.04.2019 | SV Worgl - SV Wals-Grunau
22.04.2019 | Schwaz - SV Grodig
22.04.2019 | SK Bischofshofen - SVG Reichenau
22.04.2019 | FC Pinzgau Saalfelden - Seekirchen
22.04.2019 | USK Anif - TSV St. Johann
26.04.2019 | SVG Reichenau - Schwaz
26.04.2019 | Seekirchen - SK Bischofshofen
26.04.2019 | SCR Altach II - USK Anif
27.04.2019 | SV Grodig - FC Dornbirn 1913
27.04.2019 | TSV St. Johann - VFB Hohenems
27.04.2019 | SV Wals-Grunau - Kufstein
27.04.2019 | FC Langenegg - SV Worgl
27.04.2019 | FC Kitzbuehel - FC Pinzgau Saalfelden
03.05.2019 | USK Anif - SV Wals-Grunau
03.05.2019 | VFB Hohenems - SCR Altach II
03.05.2019 | FC Kitzbuehel - Seekirchen
03.05.2019 | SV Worgl - SV Grodig
03.05.2019 | Schwaz - SK Bischofshofen
04.05.2019 | FC Dornbirn 1913 - SVG Reichenau
04.05.2019 | FC Pinzgau Saalfelden - TSV St. Johann
04.05.2019 | Kufstein - FC Langenegg
10.05.2019 | Seekirchen - Schwaz
10.05.2019 | SV Grodig - Kufstein
10.05.2019 | SCR Altach II - FC Pinzgau Saalfelden
11.05.2019 | SK Bischofshofen - FC Dornbirn 1913
11.05.2019 | TSV St. Johann - FC Kitzbuehel
11.05.2019 | SV Wals-Grunau - VFB Hohenems
11.05.2019 | FC Langenegg - USK Anif
12.05.2019 | SVG Reichenau - SV Worgl
17.05.2019 | USK Anif - SV Grodig
17.05.2019 | Kufstein - SVG Reichenau
17.05.2019 | TSV St. Johann - Seekirchen
17.05.2019 | FC Pinzgau Saalfelden - SV Wals-Grunau
17.05.2019 | SV Worgl - SK Bischofshofen
18.05.2019 | FC Dornbirn 1913 - Schwaz
18.05.2019 | VFB Hohenems - FC Langenegg
18.05.2019 | FC Kitzbuehel - SCR Altach II
24.05.2019 | SK Bischofshofen - Kufstein
24.05.2019 | Schwaz - SV Worgl
25.05.2019 | SVG Reichenau - USK Anif
25.05.2019 | SV Grodig - VFB Hohenems
25.05.2019 | SV Wals-Grunau - FC Kitzbuehel
25.05.2019 | SCR Altach II - TSV St. Johann
25.05.2019 | FC Langenegg - FC Pinzgau Saalfelden
25.05.2019 | Seekirchen - FC Dornbirn 1913
29.05.2019 | VFB Hohenems - SVG Reichenau
29.05.2019 | SV Wals-Grunau - SCR Altach II
29.05.2019 | FC Langenegg - TSV St. Johann
31.05.2019 | USK Anif - SK Bischofshofen
31.05.2019 | Kufstein - Schwaz
01.06.2019 | FC Kitzbuehel - FC Langenegg
01.06.2019 | SV Worgl - FC Dornbirn 1913
01.06.2019 | TSV St. Johann - SV Wals-Grunau
01.06.2019 | SCR Altach II - Seekirchen
01.06.2019 | FC Pinzgau Saalfelden - SV Grodig
07.06.2019 | FC Dornbirn 1913 - Kufstein
07.06.2019 | SV Grodig - FC Kitzbuehel
07.06.2019 | Schwaz - USK Anif
07.06.2019 | SVG Reichenau - FC Pinzgau Saalfelden
07.06.2019 | SK Bischofshofen - VFB Hohenems
07.06.2019 | Seekirchen - SV Worgl
Göster
Canlı Skor
Austria Amateur
Regionalliga Batı
Regionalliga Batı 18/19 Sezonu
Seekirchen - Kufstein maçı - İstatistikler
Regionalliga Batı 18/19
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Regionalliga Batı | 2
Seekirchen
Alexander Schriebl
03/08/18 - 20:00
1 : 4
0 : 1 1. Devre
1 : 3 2. Devre
Seyirci: 2000
Stat: Sportzentrum Seekirchen
Kufstein
Markus Duftner
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
% 00
% 00
Gol Girişimi
0
0
İsabetli Vuruş
0
0
İsabetsiz Vuruş
0
0
Köşe Vuruşları
0
0
Serbest Atış
0
0
Ofsaytlar
0
0
Kale Vuruşları
0
0
Taçlar
0
0
Sarı Kartlar
0
0
Kırmızı Kartlar
0
0
İkinci Sarı Kartlar
0
0
Kaleci Kurtarışları
0
0
Kurtarışlar
0
0
Fauller
0
0