www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Norveç
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
1. Division
1. Lig, Kadınlar
2. Küme Grup 3
2. Küme Grup 4
2. Küme Yükselme
2. Lig Grup 1
2. Lig Grup 2
3. Küme Grup 1
3. Küme Grup 2
3. Küme Grup 3
3. Küme Grup 4
3. Küme Grup 5
3. Küme Grup 6
Eliteserien
NM Kupası, Bayanlar
NM Kupası, Erkekler
Süper Kupa
Toppserien,Bayanlar
Sezon
Adeccoligaen 2010
1. Division 2024
1. Division 2023
1. Division 2022
1. Division 2021
1. Division 2020
1. Division 2019
1. Division 2018
1. Division 2017
1. Division 2016
1. Division 2015
1. Division 2014
1. Division 2013
1. Division 2012
1. Division 2011
Adeccoligaen 2009
Adeccoligaen 2008
Adeccoligaen 2007
Adeccoligaen 2006
Adeccoligaen 2005
1. Division 2004
1. Division 2003
1. Division 2002
1. Division 2001
1. Division 2000
1. Division 1999
1. Division 1998
1. Division 1997
Maçlar
25.07.2010 | Follo - Strommen
05.04.2010 | Fredrikstad - Alta
05.04.2010 | Bodo Glimt - Lyn Toppofotball
05.04.2010 | Strommen - Tromsdalen UIL
05.04.2010 | Lov Ham - Sarpsborg 08
05.04.2010 | Follo - Bryne FK
05.04.2010 | Nybergsund - Mjondalen
05.04.2010 | Moss FK - Sandnes ULF
05.04.2010 | Sogndal IL - Ranheim
11.04.2010 | Sarpsborg 08 - Fredrikstad
11.04.2010 | Tromsdalen UIL - Lov Ham
11.04.2010 | Lyn Toppofotball - Nybergsund
11.04.2010 | Ranheim - Follo
11.04.2010 | Sandnes ULF - Strommen
11.04.2010 | Mjondalen - Bodo Glimt
11.04.2010 | Bryne FK - Moss FK
11.04.2010 | Alta - Sogndal IL
18.04.2010 | Strommen - Lyn Toppofotball
18.04.2010 | Ranheim - Bryne FK
18.04.2010 | Bodo Glimt - Nybergsund
18.04.2010 | Fredrikstad - Mjondalen
18.04.2010 | Lov Ham - Sandnes ULF
18.04.2010 | Follo - Alta
18.04.2010 | Moss FK - Tromsdalen UIL
18.04.2010 | Sogndal IL - Sarpsborg 08
25.04.2010 | Lyn Toppofotball - Fredrikstad
25.04.2010 | Bodo Glimt - Strommen
25.04.2010 | Sandnes ULF - Sogndal IL
25.04.2010 | Mjondalen - Moss FK
25.04.2010 | Nybergsund - Lov Ham
25.04.2010 | Alta - Bryne FK
25.04.2010 | Sarpsborg 08 - Follo
25.04.2010 | Tromsdalen UIL - Ranheim
28.04.2010 | Bodo Glimt - Nybergsund
28.04.2010 | Follo - Alta
28.04.2010 | Moss FK - Tromsdalen UIL
01.05.2010 | Moss FK - Lyn Toppofotball
01.05.2010 | Sogndal IL - Tromsdalen UIL
02.05.2010 | Fredrikstad - Bodo Glimt
02.05.2010 | Ranheim - Alta
02.05.2010 | Strommen - Nybergsund
02.05.2010 | Lov Ham - Mjondalen
02.05.2010 | Follo - Sandnes ULF
02.05.2010 | Bryne FK - Sarpsborg 08
04.05.2010 | Lyn Toppofotball - Sogndal IL
05.05.2010 | Bodo Glimt - Lov Ham
05.05.2010 | Strommen - Moss FK
05.05.2010 | Sandnes ULF - Alta
05.05.2010 | Mjondalen - Follo
05.05.2010 | Nybergsund - Fredrikstad
05.05.2010 | Sarpsborg 08 - Ranheim
05.05.2010 | Tromsdalen UIL - Bryne FK
09.05.2010 | Moss FK - Bodo Glimt
09.05.2010 | Ranheim - Sandnes ULF
09.05.2010 | Fredrikstad - Strommen
09.05.2010 | Lov Ham - Lyn Toppofotball
09.05.2010 | Follo - Tromsdalen UIL
09.05.2010 | Bryne FK - Mjondalen
09.05.2010 | Alta - Sarpsborg 08
09.05.2010 | Sogndal IL - Nybergsund
15.05.2010 | Strommen - Sogndal IL
16.05.2010 | Mjondalen - Alta
16.05.2010 | Fredrikstad - Lov Ham
16.05.2010 | Tromsdalen UIL - Sarpsborg 08
16.05.2010 | Lyn Toppofotball - Ranheim
16.05.2010 | Bodo Glimt - Follo
16.05.2010 | Sandnes ULF - Bryne FK
16.05.2010 | Nybergsund - Moss FK
23.05.2010 | Moss FK - Fredrikstad
24.05.2010 | Ranheim - Mjondalen
24.05.2010 | Lov Ham - Strommen
24.05.2010 | Follo - Nybergsund
24.05.2010 | Bryne FK - Lyn Toppofotball
24.05.2010 | Alta - Tromsdalen UIL
24.05.2010 | Sarpsborg 08 - Sandnes ULF
24.05.2010 | Sogndal IL - Bodo Glimt
30.05.2010 | Bodo Glimt - Bryne FK
30.05.2010 | Lyn Toppofotball - Follo
30.05.2010 | Strommen - Alta
30.05.2010 | Lov Ham - Moss FK
30.05.2010 | Sandnes ULF - Tromsdalen UIL
30.05.2010 | Nybergsund - Ranheim
03.06.2010 | Mjondalen - Sarpsborg 08
06.06.2010 | Sarpsborg 08 - Bodo Glimt
06.06.2010 | Ranheim - Strommen
06.06.2010 | Sandnes ULF - Fredrikstad
06.06.2010 | Follo - Moss FK
06.06.2010 | Bryne FK - Nybergsund
06.06.2010 | Alta - Lyn Toppofotball
06.06.2010 | Tromsdalen UIL - Mjondalen
06.06.2010 | Sogndal IL - Lov Ham
04.07.2010 | Fredrikstad - Ranheim
04.07.2010 | Lyn Toppofotball - Tromsdalen UIL
04.07.2010 | Bodo Glimt - Alta
04.07.2010 | Strommen - Bryne FK
04.07.2010 | Lov Ham - Follo
04.07.2010 | Mjondalen - Sandnes ULF
04.07.2010 | Nybergsund - Sarpsborg 08
04.07.2010 | Moss FK - Sogndal IL
11.07.2010 | Follo - Fredrikstad
11.07.2010 | Sarpsborg 08 - Lyn Toppofotball
11.07.2010 | Ranheim - Lov Ham
11.07.2010 | Sandnes ULF - Bodo Glimt
11.07.2010 | Mjondalen - Strommen
11.07.2010 | Bryne FK - Sogndal IL
11.07.2010 | Alta - Moss FK
11.07.2010 | Tromsdalen UIL - Nybergsund
14.07.2010 | Fredrikstad - Sogndal IL
14.07.2010 | Sarpsborg 08 - Bodo Glimt
18.07.2010 | Fredrikstad - Bryne FK
18.07.2010 | Bodo Glimt - Tromsdalen UIL
18.07.2010 | Strommen - Sarpsborg 08
18.07.2010 | Lov Ham - Alta
18.07.2010 | Nybergsund - Sandnes ULF
18.07.2010 | Sogndal IL - Follo
25.07.2010 | Ranheim - Bodo Glimt
25.07.2010 | Mjondalen - Sogndal IL
25.07.2010 | Bryne FK - Lov Ham
25.07.2010 | Alta - Nybergsund
25.07.2010 | Sarpsborg 08 - Moss FK
25.07.2010 | Tromsdalen UIL - Fredrikstad
28.07.2010 | Sandnes ULF - Fredrikstad
01.08.2010 | Fredrikstad - Moss FK
01.08.2010 | Bodo Glimt - Sarpsborg 08
01.08.2010 | Lov Ham - Tromsdalen UIL
01.08.2010 | Sandnes ULF - Ranheim
01.08.2010 | Nybergsund - Follo
01.08.2010 | Alta - Mjondalen
01.08.2010 | Sogndal IL - Strommen
05.08.2010 | Moss FK - Ranheim
08.08.2010 | Sarpsborg 08 - Sogndal IL
08.08.2010 | Strommen - Fredrikstad
08.08.2010 | Mjondalen - Lov Ham
08.08.2010 | Follo - Bodo Glimt
08.08.2010 | Bryne FK - Sandnes ULF
08.08.2010 | Tromsdalen UIL - Alta
08.08.2010 | Moss FK - Nybergsund
15.08.2010 | Fredrikstad - Sarpsborg 08
15.08.2010 | Bodo Glimt - Mjondalen
15.08.2010 | Sandnes ULF - Moss FK
15.08.2010 | Nybergsund - Tromsdalen UIL
22.08.2010 | Mjondalen - Fredrikstad
22.08.2010 | Strommen - Sandnes ULF
22.08.2010 | Nybergsund - Bodo Glimt
22.08.2010 | Bryne FK - Ranheim
22.08.2010 | Sarpsborg 08 - Lov Ham
22.08.2010 | Tromsdalen UIL - Sogndal IL
22.08.2010 | Moss FK - Alta
25.08.2010 | Lov Ham - Ranheim
25.08.2010 | Alta - Follo
25.08.2010 | Sogndal IL - Bryne FK
29.08.2010 | Sogndal IL - Moss FK
29.08.2010 | Ranheim - Tromsdalen UIL
29.08.2010 | Fredrikstad - Follo
29.08.2010 | Lov Ham - Nybergsund
29.08.2010 | Sandnes ULF - Mjondalen
29.08.2010 | Bryne FK - Strommen
29.08.2010 | Alta - Bodo Glimt
05.09.2010 | Follo - Sogndal IL
05.09.2010 | Strommen - Ranheim
05.09.2010 | Nybergsund - Alta
05.09.2010 | Sarpsborg 08 - Bryne FK
05.09.2010 | Tromsdalen UIL - Sandnes ULF
05.09.2010 | Moss FK - Lov Ham
08.09.2010 | Alta - Nybergsund
12.09.2010 | Fredrikstad - Nybergsund
12.09.2010 | Ranheim - Sarpsborg 08
12.09.2010 | Lov Ham - Bodo Glimt
12.09.2010 | Sandnes ULF - Follo
12.09.2010 | Bryne FK - Tromsdalen UIL
12.09.2010 | Alta - Strommen
12.09.2010 | Sogndal IL - Mjondalen
15.09.2010 | Bodo Glimt - Fredrikstad
19.09.2010 | Nybergsund - Sogndal IL
19.09.2010 | Mjondalen - Ranheim
19.09.2010 | Follo - Lov Ham
19.09.2010 | Alta - Fredrikstad
19.09.2010 | Moss FK - Bryne FK
19.09.2010 | Bodo Glimt - Sandnes ULF
19.09.2010 | Sarpsborg 08 - Strommen
26.09.2010 | Sogndal IL - Alta
26.09.2010 | Ranheim - Moss FK
26.09.2010 | Strommen - Mjondalen
26.09.2010 | Lov Ham - Fredrikstad
26.09.2010 | Sandnes ULF - Nybergsund
26.09.2010 | Bryne FK - Follo
26.09.2010 | Sarpsborg 08 - Tromsdalen UIL
03.10.2010 | Bodo Glimt - Sogndal IL
03.10.2010 | Mjondalen - Bryne FK
03.10.2010 | Follo - Ranheim
03.10.2010 | Tromsdalen UIL - Strommen
03.10.2010 | Moss FK - Sarpsborg 08
03.10.2010 | Fredrikstad - Sandnes ULF
03.10.2010 | Alta - Lov Ham
06.10.2010 | Follo - Sogndal IL
10.10.2010 | Tromsdalen UIL - Moss FK
10.10.2010 | Ranheim - Nybergsund
10.10.2010 | Sarpsborg 08 - Mjondalen
10.10.2010 | Sogndal IL - Fredrikstad
10.10.2010 | Strommen - Follo
10.10.2010 | Sandnes ULF - Lov Ham
17.10.2010 | Mjondalen - Tromsdalen UIL
17.10.2010 | Follo - Sarpsborg 08
17.10.2010 | Nybergsund - Bryne FK
17.10.2010 | Moss FK - Strommen
17.10.2010 | Lov Ham - Sogndal IL
17.10.2010 | Bodo Glimt - Ranheim
17.10.2010 | Alta - Sandnes ULF
20.10.2010 | Sogndal IL - Fredrikstad
20.10.2010 | Bryne FK - Bodo Glimt
24.10.2010 | Tromsdalen UIL - Follo
24.10.2010 | Ranheim - Fredrikstad
24.10.2010 | Strommen - Bodo Glimt
24.10.2010 | Moss FK - Mjondalen
24.10.2010 | Bryne FK - Alta
24.10.2010 | Sarpsborg 08 - Nybergsund
24.10.2010 | Sogndal IL - Sandnes ULF
31.10.2010 | Bodo Glimt - Moss FK
31.10.2010 | Fredrikstad - Tromsdalen UIL
31.10.2010 | Lov Ham - Bryne FK
31.10.2010 | Sandnes ULF - Sarpsborg 08
31.10.2010 | Follo - Mjondalen
31.10.2010 | Nybergsund - Strommen
31.10.2010 | Alta - Ranheim
07.11.2010 | Ranheim - Sogndal IL
07.11.2010 | Strommen - Lov Ham
07.11.2010 | Mjondalen - Nybergsund
07.11.2010 | Bryne FK - Fredrikstad
07.11.2010 | Sarpsborg 08 - Alta
07.11.2010 | Moss FK - Follo
07.11.2010 | Tromsdalen UIL - Bodo Glimt
Göster
Canlı Skor
Norveç
1. Division
Adeccoligaen 2010 Sezonu
Follo - Strommen maçı - Canlı Anlatım
Adeccoligaen 2010
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
1. Division | 15
Follo
Marijo Jovic
25/07/10 - 19:00
2 : 0
1 : 0 1. Devre
1 : 0 2. Devre
Strommen
Espen Olsen
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır