www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Kuzey Makedonya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Vtora Liga
Makedonya Kupası
Prva Liga
Süper Kupa
Sezon
Vtora Liga 18/1
Vtora Liga 23/24
Vtora Liga 22/23
Vtora Liga 21/22
Vtora Liga 20/21
Vtora Liga 19/20
Vtora Liga 17/18
Vtora Liga 16/17
Vtora Liga 15/16
Vtora Liga 14/15
Vtora Liga 13/14
Vtora Liga 12/13
Vtora Liga 11/12
Vtora Liga 10/11
Vtora Liga 09/10
Maçlar
18.05.2019 | FK Kozuf Gevgelija - FK Borec
18.08.2018 | Skopje - Pelister Bitola
18.08.2018 | GFK Tikvesh 1930 - FK Kozuf Gevgelija
18.08.2018 | Sasa - FK Partizan Obrsani
18.08.2018 | KF Korabi Debar - KF Gostivari
18.08.2018 | FK Vardar Negotino - FK Bregalnica Stip
18.08.2018 | FK Goblen - FC Struga Trim Lum
18.08.2018 | FC Genc Kalemler - FK Teteks Tetovo
18.08.2018 | FK Kit-Go Pehcevo - FK Plachkovica
18.08.2018 | FK Detonit Junior - FK Borec
19.08.2018 | FK Labunishta - KF Vellazerimi 77
25.08.2018 | KF Vellazerimi 77 - FC Struga Trim Lum
25.08.2018 | FK Bregalnica Stip - FK Partizan Obrsani
25.08.2018 | Pelister Bitola - FC Genc Kalemler
25.08.2018 | FK Teteks Tetovo - FK Goblen
25.08.2018 | KF Gostivari - Skopje
25.08.2018 | FK Plachkovica - GFK Tikvesh 1930
25.08.2018 | FK Borec - Sasa
25.08.2018 | FK Vardar Negotino - FK Kit-Go Pehcevo
25.08.2018 | FK Kozuf Gevgelija - FK Detonit Junior
26.08.2018 | FK Labunishta - KF Korabi Debar
01.09.2018 | Sasa - FK Kozuf Gevgelija
01.09.2018 | FK Kit-Go Pehcevo - FK Bregalnica Stip
02.09.2018 | Skopje - FK Labunishta
02.09.2018 | GFK Tikvesh 1930 - FK Vardar Negotino
02.09.2018 | KF Korabi Debar - KF Vellazerimi 77
02.09.2018 | FK Goblen - Pelister Bitola
02.09.2018 | FC Struga Trim Lum - FK Teteks Tetovo
02.09.2018 | FC Genc Kalemler - KF Gostivari
02.09.2018 | FK Detonit Junior - FK Plachkovica
02.09.2018 | FK Partizan Obrsani - FK Borec
15.09.2018 | KF Vellazerimi 77 - FK Teteks Tetovo
15.09.2018 | Pelister Bitola - FC Struga Trim Lum
15.09.2018 | KF Gostivari - FK Goblen
15.09.2018 | KF Korabi Debar - Skopje
15.09.2018 | FK Plachkovica - Sasa
15.09.2018 | FK Vardar Negotino - FK Detonit Junior
15.09.2018 | FK Kozuf Gevgelija - FK Partizan Obrsani
15.09.2018 | FK Kit-Go Pehcevo - GFK Tikvesh 1930
15.09.2018 | FK Bregalnica Stip - FK Borec
16.09.2018 | FK Labunishta - FC Genc Kalemler
22.09.2018 | FK Teteks Tetovo - Pelister Bitola
22.09.2018 | Skopje - KF Vellazerimi 77
22.09.2018 | GFK Tikvesh 1930 - FK Bregalnica Stip
22.09.2018 | Sasa - FK Vardar Negotino
22.09.2018 | FK Borec - FK Kozuf Gevgelija
22.09.2018 | FK Goblen - FK Labunishta
22.09.2018 | FC Struga Trim Lum - KF Gostivari
22.09.2018 | FC Genc Kalemler - KF Korabi Debar
22.09.2018 | FK Detonit Junior - FK Kit-Go Pehcevo
22.09.2018 | FK Partizan Obrsani - FK Plachkovica
25.09.2018 | KF Vellazerimi 77 - Pelister Bitola
25.09.2018 | FK Bregalnica Stip - FK Kozuf Gevgelija
25.09.2018 | Skopje - FC Genc Kalemler
25.09.2018 | KF Gostivari - FK Teteks Tetovo
25.09.2018 | GFK Tikvesh 1930 - FK Detonit Junior
25.09.2018 | KF Korabi Debar - FK Goblen
25.09.2018 | FK Plachkovica - FK Borec
25.09.2018 | FK Vardar Negotino - FK Partizan Obrsani
25.09.2018 | FK Labunishta - FC Struga Trim Lum
25.09.2018 | FK Kit-Go Pehcevo - Sasa
29.09.2018 | Pelister Bitola - KF Gostivari
29.09.2018 | FK Teteks Tetovo - FK Labunishta
29.09.2018 | Sasa - GFK Tikvesh 1930
29.09.2018 | FK Borec - FK Vardar Negotino
29.09.2018 | FK Goblen - Skopje
29.09.2018 | FC Struga Trim Lum - KF Korabi Debar
29.09.2018 | FK Kozuf Gevgelija - FK Plachkovica
29.09.2018 | FC Genc Kalemler - KF Vellazerimi 77
29.09.2018 | FK Detonit Junior - FK Bregalnica Stip
29.09.2018 | FK Partizan Obrsani - FK Kit-Go Pehcevo
07.10.2018 | KF Vellazerimi 77 - KF Gostivari
07.10.2018 | FK Bregalnica Stip - FK Plachkovica
07.10.2018 | Skopje - FC Struga Trim Lum
07.10.2018 | GFK Tikvesh 1930 - FK Partizan Obrsani
07.10.2018 | KF Korabi Debar - FK Teteks Tetovo
07.10.2018 | FK Vardar Negotino - FK Kozuf Gevgelija
07.10.2018 | FK Labunishta - Pelister Bitola
07.10.2018 | FC Genc Kalemler - FK Goblen
07.10.2018 | FK Kit-Go Pehcevo - FK Borec
07.10.2018 | FK Detonit Junior - Sasa
13.10.2018 | Pelister Bitola - KF Korabi Debar
13.10.2018 | KF Gostivari - FK Labunishta
13.10.2018 | Sasa - FK Bregalnica Stip
13.10.2018 | FK Plachkovica - FK Vardar Negotino
13.10.2018 | FK Goblen - KF Vellazerimi 77
13.10.2018 | FK Kozuf Gevgelija - FK Kit-Go Pehcevo
13.10.2018 | FK Partizan Obrsani - FK Detonit Junior
14.10.2018 | FC Struga Trim Lum - FC Genc Kalemler
20.10.2018 | KF Vellazerimi 77 - FK Labunishta
20.10.2018 | Pelister Bitola - Skopje
20.10.2018 | FK Teteks Tetovo - FC Genc Kalemler
20.10.2018 | KF Gostivari - KF Korabi Debar
21.10.2018 | FC Struga Trim Lum - FK Goblen
27.10.2018 | Skopje - KF Gostivari
27.10.2018 | KF Korabi Debar - FK Labunishta
27.10.2018 | FK Goblen - FK Teteks Tetovo
27.10.2018 | FC Struga Trim Lum - KF Vellazerimi 77
27.10.2018 | FC Genc Kalemler - Pelister Bitola
30.10.2018 | FK Bregalnica Stip - FK Vardar Negotino
30.10.2018 | FK Plachkovica - FK Kit-Go Pehcevo
30.10.2018 | FK Borec - FK Detonit Junior
30.10.2018 | FK Kozuf Gevgelija - GFK Tikvesh 1930
30.10.2018 | FK Partizan Obrsani - Sasa
03.11.2018 | KF Vellazerimi 77 - KF Korabi Debar
03.11.2018 | Pelister Bitola - FK Goblen
03.11.2018 | FK Teteks Tetovo - FC Struga Trim Lum
03.11.2018 | KF Gostivari - FC Genc Kalemler
03.11.2018 | GFK Tikvesh 1930 - FK Plachkovica
03.11.2018 | Sasa - FK Borec
03.11.2018 | FK Kit-Go Pehcevo - FK Vardar Negotino
03.11.2018 | FK Detonit Junior - FK Kozuf Gevgelija
03.11.2018 | FK Partizan Obrsani - FK Bregalnica Stip
04.11.2018 | FK Labunishta - Skopje
08.11.2018 | FK Borec - FK Partizan Obrsani
08.11.2018 | FK Kozuf Gevgelija - Sasa
08.11.2018 | FC Genc Kalemler - FK Labunishta
11.11.2018 | FK Bregalnica Stip - FK Kit-Go Pehcevo
11.11.2018 | FK Teteks Tetovo - KF Vellazerimi 77
11.11.2018 | Skopje - KF Korabi Debar
11.11.2018 | FK Plachkovica - FK Detonit Junior
11.11.2018 | FK Vardar Negotino - GFK Tikvesh 1930
11.11.2018 | FK Goblen - KF Gostivari
11.11.2018 | FC Struga Trim Lum - Pelister Bitola
17.11.2018 | FK Partizan Obrsani - FK Kozuf Gevgelija
17.11.2018 | GFK Tikvesh 1930 - FK Kit-Go Pehcevo
17.11.2018 | Sasa - FK Plachkovica
17.11.2018 | FK Borec - FK Bregalnica Stip
17.11.2018 | FK Detonit Junior - FK Vardar Negotino
24.11.2018 | KF Vellazerimi 77 - Skopje
24.11.2018 | FK Bregalnica Stip - GFK Tikvesh 1930
24.11.2018 | Pelister Bitola - FK Teteks Tetovo
24.11.2018 | KF Gostivari - FC Struga Trim Lum
24.11.2018 | KF Korabi Debar - FC Genc Kalemler
24.11.2018 | FK Plachkovica - FK Partizan Obrsani
24.11.2018 | FK Vardar Negotino - Sasa
24.11.2018 | FK Kozuf Gevgelija - FK Borec
24.11.2018 | FK Kit-Go Pehcevo - FK Detonit Junior
25.11.2018 | FK Labunishta - FK Goblen
01.12.2018 | FK Teteks Tetovo - Skopje
01.12.2018 | FK Borec - GFK Tikvesh 1930
09.03.2019 | Pelister Bitola - KF Vellazerimi 77
09.03.2019 | FK Teteks Tetovo - KF Gostivari
09.03.2019 | Sasa - FK Kit-Go Pehcevo
09.03.2019 | FK Borec - FK Plachkovica
09.03.2019 | FC Struga Trim Lum - FK Labunishta
09.03.2019 | FK Kozuf Gevgelija - FK Bregalnica Stip
09.03.2019 | FC Genc Kalemler - Skopje
09.03.2019 | FK Detonit Junior - GFK Tikvesh 1930
09.03.2019 | FK Partizan Obrsani - FK Vardar Negotino
10.03.2019 | FK Goblen - KF Korabi Debar
17.03.2019 | KF Vellazerimi 77 - FC Genc Kalemler
17.03.2019 | FK Bregalnica Stip - FK Detonit Junior
17.03.2019 | Skopje - FK Goblen
17.03.2019 | KF Gostivari - Pelister Bitola
17.03.2019 | GFK Tikvesh 1930 - Sasa
17.03.2019 | KF Korabi Debar - FC Struga Trim Lum
17.03.2019 | FK Plachkovica - FK Kozuf Gevgelija
17.03.2019 | FK Vardar Negotino - FK Borec
17.03.2019 | FK Labunishta - FK Teteks Tetovo
17.03.2019 | FK Kit-Go Pehcevo - FK Partizan Obrsani
23.03.2019 | Pelister Bitola - FK Labunishta
23.03.2019 | FK Teteks Tetovo - KF Korabi Debar
23.03.2019 | KF Gostivari - KF Vellazerimi 77
23.03.2019 | Sasa - FK Detonit Junior
23.03.2019 | FK Plachkovica - FK Bregalnica Stip
23.03.2019 | FK Borec - FK Kit-Go Pehcevo
23.03.2019 | FC Struga Trim Lum - Skopje
23.03.2019 | FK Kozuf Gevgelija - FK Vardar Negotino
23.03.2019 | FK Partizan Obrsani - GFK Tikvesh 1930
24.03.2019 | FK Goblen - FC Genc Kalemler
30.03.2019 | KF Vellazerimi 77 - FK Goblen
30.03.2019 | FK Bregalnica Stip - Sasa
30.03.2019 | Skopje - FK Teteks Tetovo
30.03.2019 | GFK Tikvesh 1930 - FK Borec
30.03.2019 | KF Korabi Debar - Pelister Bitola
30.03.2019 | FK Vardar Negotino - FK Plachkovica
30.03.2019 | FK Labunishta - KF Gostivari
30.03.2019 | FC Genc Kalemler - FC Struga Trim Lum
30.03.2019 | FK Kit-Go Pehcevo - FK Kozuf Gevgelija
30.03.2019 | FK Detonit Junior - FK Partizan Obrsani
02.04.2019 | Pelister Bitola - FK Teteks Tetovo
02.04.2019 | Skopje - FK Goblen
02.04.2019 | KF Gostivari - FC Genc Kalemler
02.04.2019 | GFK Tikvesh 1930 - FK Plachkovica
02.04.2019 | FK Borec - FK Detonit Junior
02.04.2019 | FC Struga Trim Lum - KF Vellazerimi 77
02.04.2019 | FK Labunishta - KF Korabi Debar
02.04.2019 | FK Kozuf Gevgelija - FK Partizan Obrsani
02.04.2019 | FK Kit-Go Pehcevo - Sasa
03.04.2019 | FK Bregalnica Stip - FK Vardar Negotino
06.04.2019 | Pelister Bitola - KF Vellazerimi 77
06.04.2019 | FK Teteks Tetovo - KF Gostivari
06.04.2019 | Sasa - FK Bregalnica Stip
06.04.2019 | FK Plachkovica - FK Borec
06.04.2019 | FK Vardar Negotino - FK Kozuf Gevgelija
06.04.2019 | FK Goblen - FK Labunishta
06.04.2019 | FC Genc Kalemler - Skopje
06.04.2019 | FK Kit-Go Pehcevo - FK Detonit Junior
06.04.2019 | FK Partizan Obrsani - GFK Tikvesh 1930
07.04.2019 | KF Korabi Debar - FC Struga Trim Lum
13.04.2019 | KF Vellazerimi 77 - KF Korabi Debar
13.04.2019 | Skopje - FK Teteks Tetovo
13.04.2019 | KF Gostivari - Pelister Bitola
13.04.2019 | GFK Tikvesh 1930 - FK Vardar Negotino
13.04.2019 | FK Borec - FK Partizan Obrsani
13.04.2019 | FC Struga Trim Lum - FK Goblen
13.04.2019 | FK Labunishta - FC Genc Kalemler
13.04.2019 | FK Kozuf Gevgelija - Sasa
13.04.2019 | FK Detonit Junior - FK Plachkovica
14.04.2019 | FK Bregalnica Stip - FK Kit-Go Pehcevo
19.04.2019 | FC Genc Kalemler - FC Struga Trim Lum
20.04.2019 | FK Bregalnica Stip - FK Detonit Junior
20.04.2019 | Pelister Bitola - Skopje
20.04.2019 | FK Teteks Tetovo - FK Labunishta
20.04.2019 | KF Gostivari - KF Vellazerimi 77
20.04.2019 | Sasa - GFK Tikvesh 1930
20.04.2019 | FK Vardar Negotino - FK Borec
20.04.2019 | FK Goblen - KF Korabi Debar
20.04.2019 | FK Kit-Go Pehcevo - FK Kozuf Gevgelija
20.04.2019 | FK Partizan Obrsani - FK Plachkovica
25.04.2019 | FK Detonit Junior - FK Partizan Obrsani
26.04.2019 | FC Struga Trim Lum - FK Teteks Tetovo
27.04.2019 | KF Vellazerimi 77 - FK Goblen
27.04.2019 | Skopje - KF Gostivari
27.04.2019 | GFK Tikvesh 1930 - FK Kit-Go Pehcevo
27.04.2019 | KF Korabi Debar - FC Genc Kalemler
27.04.2019 | FK Plachkovica - FK Vardar Negotino
27.04.2019 | FK Borec - Sasa
27.04.2019 | FK Labunishta - Pelister Bitola
27.04.2019 | FK Kozuf Gevgelija - FK Bregalnica Stip
03.05.2019 | FC Genc Kalemler - FK Goblen
04.05.2019 | FK Bregalnica Stip - GFK Tikvesh 1930
04.05.2019 | Pelister Bitola - FC Struga Trim Lum
04.05.2019 | FK Teteks Tetovo - KF Korabi Debar
04.05.2019 | Skopje - KF Vellazerimi 77
04.05.2019 | KF Gostivari - FK Labunishta
04.05.2019 | Sasa - FK Plachkovica
04.05.2019 | FK Vardar Negotino - FK Partizan Obrsani
04.05.2019 | FK Kozuf Gevgelija - FK Detonit Junior
04.05.2019 | FK Kit-Go Pehcevo - FK Borec
11.05.2019 | KF Vellazerimi 77 - FC Genc Kalemler
11.05.2019 | GFK Tikvesh 1930 - FK Kozuf Gevgelija
11.05.2019 | KF Korabi Debar - Pelister Bitola
11.05.2019 | FK Plachkovica - FK Kit-Go Pehcevo
11.05.2019 | FK Borec - FK Bregalnica Stip
11.05.2019 | FK Goblen - FK Teteks Tetovo
11.05.2019 | FC Struga Trim Lum - KF Gostivari
11.05.2019 | FK Labunishta - Skopje
11.05.2019 | FK Detonit Junior - FK Vardar Negotino
11.05.2019 | FK Partizan Obrsani - Sasa
17.05.2019 | FK Kit-Go Pehcevo - FK Partizan Obrsani
18.05.2019 | FK Bregalnica Stip - FK Plachkovica
18.05.2019 | Pelister Bitola - FK Goblen
18.05.2019 | FK Teteks Tetovo - FC Genc Kalemler
18.05.2019 | Skopje - FC Struga Trim Lum
18.05.2019 | KF Gostivari - KF Korabi Debar
18.05.2019 | GFK Tikvesh 1930 - FK Detonit Junior
18.05.2019 | Sasa - FK Vardar Negotino
18.05.2019 | FK Labunishta - KF Vellazerimi 77
24.05.2019 | FK Detonit Junior - Sasa
25.05.2019 | KF Vellazerimi 77 - FK Teteks Tetovo
25.05.2019 | KF Korabi Debar - Skopje
25.05.2019 | FK Plachkovica - FK Kozuf Gevgelija
25.05.2019 | FK Borec - GFK Tikvesh 1930
25.05.2019 | FK Vardar Negotino - FK Kit-Go Pehcevo
25.05.2019 | FK Goblen - KF Gostivari
25.05.2019 | FC Struga Trim Lum - FK Labunishta
25.05.2019 | FC Genc Kalemler - Pelister Bitola
25.05.2019 | FK Partizan Obrsani - FK Bregalnica Stip
Göster
Canlı Skor
Kuzey Makedonya
Vtora Liga
Vtora Liga 18/1 Sezonu
FK Kozuf Gevgelija - FK Borec maçı - İstatistikler
Vtora Liga 18/1
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Vtora Liga | 26
FK Kozuf Gevgelija
Vase Bekjarov
18/05/19 - 17:30
3 : 1
3 : 1 2. Devre
FK Borec
Gorazd Mihajlov
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
% 00
% 00
Gol Girişimi
0
0
İsabetli Vuruş
0
0
İsabetsiz Vuruş
0
0
Köşe Vuruşları
0
0
Serbest Atış
0
0
Ofsaytlar
0
0
Kale Vuruşları
0
0
Taçlar
0
0
Sarı Kartlar
0
0
Kırmızı Kartlar
0
0
İkinci Sarı Kartlar
0
0
Kaleci Kurtarışları
0
0
Kurtarışlar
0
0
Fauller
0
0