www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Rusya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
1. Liga
Premier Lig
Rusya Kupası
Süper Kupa
2. Liga, Division A
2. Liga, Division B, Grup 1
2. Liga, Division B, Grup 2
2. Liga, Division B, Grup 3
2. Liga, Division B, Grup 4
Gençlik Ligi
PLF,Doğu
Premier Lig, Kadınlar
Sezon
Ulusal Futbol Ligi 19/20
Ulusal Futbol Ligi 23/24
Ulusal Futbol Ligi 22/23
Ulusal Futbol Ligi 21/22
Ulusal Futbol Ligi 20/21
Ulusal Futbol Ligi 18/19
Ulusal Futbol Ligi 17/18
Ulusal Futbol Ligi 16/17
Ulusal Futbol Ligi 15/16
Ulusal Futbol Ligi 14/15
Ulusal Futbol Ligi 13/14
Ulusal Futbol Ligi 12/13
Ulusal Futbol Ligi 11/12
1.Lig 2010
1. Lig 2008
1. Lig 2008
1. Lig 2007
Maçlar
23.10.2019 | FC Shinnik Yaroslavl - FC Baltika Kaliningrad
07.07.2019 | FC SKA-Khabarovsk - FC Shinnik Yaroslavl
07.07.2019 | FC Luch Vladivostok - FK Khimki
07.07.2019 | FC Nizhny Novgorod - FC Tom Tomsk
07.07.2019 | T.Telecom Ivanovo - FC Yenisey Krasnoyarsk
07.07.2019 | FK Mordoviya Saransk - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
07.07.2019 | FC Avangard Kursk - SK Rotor
07.07.2019 | FC Fakel Voronezh - Torpedo Moskova
07.07.2019 | Chayka Peschanokopskoye - FC Chertanovo Moskova
07.07.2019 | FC Baltika Kaliningrad - FC Spartak-2 Moskova
09.07.2019 | Torpedo Armavir - FC Krasnodar-2
13.07.2019 | FC Spartak-2 Moskova - FC SKA-Khabarovsk
13.07.2019 | FC Tom Tomsk - Torpedo Armavir
13.07.2019 | FC Fakel Voronezh - Chayka Peschanokopskoye
13.07.2019 | Torpedo Moskova - FC Baltika Kaliningrad
13.07.2019 | FC Shinnik Yaroslavl - FK Mordoviya Saransk
13.07.2019 | FK Khimki - FC Avangard Kursk
13.07.2019 | SK Rotor - T.Telecom Ivanovo
13.07.2019 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Nizhny Novgorod
13.07.2019 | FC Krasnodar-2 - FC Luch Vladivostok
13.07.2019 | FC Chertanovo Moskova - FC Yenisey Krasnoyarsk
19.07.2019 | FC Nizhny Novgorod - FC Shinnik Yaroslavl
20.07.2019 | FC Luch Vladivostok - FC Tom Tomsk
20.07.2019 | FC SKA-Khabarovsk - Torpedo Moskova
20.07.2019 | FC Yenisey Krasnoyarsk - SK Rotor
20.07.2019 | T.Telecom Ivanovo - FK Khimki
20.07.2019 | FC Fakel Voronezh - FC Chertanovo Moskova
20.07.2019 | FK Mordoviya Saransk - FC Spartak-2 Moskova
20.07.2019 | FC Avangard Kursk - FC Krasnodar-2
20.07.2019 | FC Baltika Kaliningrad - Chayka Peschanokopskoye
20.07.2019 | Torpedo Armavir - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
24.07.2019 | FC Tom Tomsk - FC Avangard Kursk
24.07.2019 | FC Spartak-2 Moskova - FC Nizhny Novgorod
24.07.2019 | FC Krasnodar-2 - T.Telecom Ivanovo
24.07.2019 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Luch Vladivostok
24.07.2019 | FC Shinnik Yaroslavl - Torpedo Armavir
24.07.2019 | FC Fakel Voronezh - FC Baltika Kaliningrad
24.07.2019 | Torpedo Moskova - FK Mordoviya Saransk
24.07.2019 | FK Khimki - FC Yenisey Krasnoyarsk
24.07.2019 | FC Chertanovo Moskova - SK Rotor
24.07.2019 | Chayka Peschanokopskoye - FC SKA-Khabarovsk
28.07.2019 | FC SKA-Khabarovsk - FC Fakel Voronezh
28.07.2019 | FC Luch Vladivostok - FC Shinnik Yaroslavl
28.07.2019 | FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Krasnodar-2
28.07.2019 | FC Tom Tomsk - T.Telecom Ivanovo
28.07.2019 | FK Mordoviya Saransk - Chayka Peschanokopskoye
28.07.2019 | FC Nizhny Novgorod - Torpedo Moskova
28.07.2019 | SK Rotor - FK Khimki
28.07.2019 | FC Avangard Kursk - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
28.07.2019 | FC Baltika Kaliningrad - FC Chertanovo Moskova
29.07.2019 | Torpedo Armavir - FC Spartak-2 Moskova
03.08.2019 | FC SKA-Khabarovsk - FC Baltika Kaliningrad
03.08.2019 | FC Luch Vladivostok - FC Spartak-2 Moskova
03.08.2019 | FC Tom Tomsk - FC Yenisey Krasnoyarsk
03.08.2019 | FC Chertanovo Moskova - FK Khimki
03.08.2019 | FC Shinnik Yaroslavl - FC Avangard Kursk
03.08.2019 | FC Fakel Voronezh - FK Mordoviya Saransk
03.08.2019 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - T.Telecom Ivanovo
03.08.2019 | FC Krasnodar-2 - SK Rotor
03.08.2019 | Chayka Peschanokopskoye - FC Nizhny Novgorod
04.08.2019 | Torpedo Moskova - Torpedo Armavir
10.08.2019 | FC SKA-Khabarovsk - FC Chertanovo Moskova
10.08.2019 | FC Luch Vladivostok - Torpedo Moskova
10.08.2019 | FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
10.08.2019 | FC Tom Tomsk - SK Rotor
10.08.2019 | FK Mordoviya Saransk - FC Baltika Kaliningrad
10.08.2019 | T.Telecom Ivanovo - FC Shinnik Yaroslavl
10.08.2019 | FC Nizhny Novgorod - FC Fakel Voronezh
10.08.2019 | FK Khimki - FC Krasnodar-2
10.08.2019 | FC Avangard Kursk - FC Spartak-2 Moskova
10.08.2019 | Torpedo Armavir - Chayka Peschanokopskoye
14.08.2019 | FC SKA-Khabarovsk - FK Mordoviya Saransk
14.08.2019 | FC Luch Vladivostok - Chayka Peschanokopskoye
14.08.2019 | FC Tom Tomsk - FK Khimki
14.08.2019 | FC Spartak-2 Moskova - T.Telecom Ivanovo
14.08.2019 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - SK Rotor
14.08.2019 | FC Shinnik Yaroslavl - FC Yenisey Krasnoyarsk
14.08.2019 | FC Fakel Voronezh - Torpedo Armavir
14.08.2019 | FC Chertanovo Moskova - FC Krasnodar-2
14.08.2019 | Torpedo Moskova - FC Avangard Kursk
14.08.2019 | FC Baltika Kaliningrad - FC Nizhny Novgorod
18.08.2019 | FC Luch Vladivostok - FC Fakel Voronezh
18.08.2019 | FK Khimki - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
18.08.2019 | FK Mordoviya Saransk - FC Chertanovo Moskova
18.08.2019 | FC Nizhny Novgorod - FC SKA-Khabarovsk
18.08.2019 | SK Rotor - FC Shinnik Yaroslavl
18.08.2019 | Torpedo Moskova - T.Telecom Ivanovo
18.08.2019 | FC Avangard Kursk - Chayka Peschanokopskoye
18.08.2019 | Torpedo Armavir - FC Baltika Kaliningrad
18.08.2019 | FC Krasnodar-2 - FC Tom Tomsk
20.08.2019 | FC Spartak-2 Moskova - FC Yenisey Krasnoyarsk
25.08.2019 | FC SKA-Khabarovsk - Torpedo Armavir
25.08.2019 | FC Chertanovo Moskova - FC Tom Tomsk
25.08.2019 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Krasnodar-2
25.08.2019 | FC Shinnik Yaroslavl - FK Khimki
25.08.2019 | FK Mordoviya Saransk - FC Nizhny Novgorod
25.08.2019 | FC Fakel Voronezh - FC Avangard Kursk
25.08.2019 | Torpedo Moskova - FC Yenisey Krasnoyarsk
25.08.2019 | FC Baltika Kaliningrad - FC Luch Vladivostok
25.08.2019 | Chayka Peschanokopskoye - T.Telecom Ivanovo
26.08.2019 | FC Spartak-2 Moskova - SK Rotor
31.08.2019 | FC Luch Vladivostok - FC SKA-Khabarovsk
31.08.2019 | FC Yenisey Krasnoyarsk - Chayka Peschanokopskoye
31.08.2019 | FC Tom Tomsk - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
31.08.2019 | FC Nizhny Novgorod - FC Chertanovo Moskova
31.08.2019 | FC Avangard Kursk - FC Baltika Kaliningrad
31.08.2019 | T.Telecom Ivanovo - FC Fakel Voronezh
31.08.2019 | SK Rotor - Torpedo Moskova
31.08.2019 | FK Khimki - FC Spartak-2 Moskova
31.08.2019 | FC Krasnodar-2 - FC Shinnik Yaroslavl
31.08.2019 | Torpedo Armavir - FK Mordoviya Saransk
07.09.2019 | FC SKA-Khabarovsk - FC Avangard Kursk
07.09.2019 | FC Shinnik Yaroslavl - FC Tom Tomsk
07.09.2019 | FC Chertanovo Moskova - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
07.09.2019 | FC Nizhny Novgorod - Torpedo Armavir
07.09.2019 | FC Spartak-2 Moskova - FC Krasnodar-2
07.09.2019 | FK Mordoviya Saransk - FC Luch Vladivostok
07.09.2019 | FC Fakel Voronezh - FC Yenisey Krasnoyarsk
07.09.2019 | Chayka Peschanokopskoye - SK Rotor
08.09.2019 | T.Telecom Ivanovo - FC Baltika Kaliningrad
08.09.2019 | Torpedo Moskova - FK Khimki
14.09.2019 | FC Luch Vladivostok - FC Nizhny Novgorod
14.09.2019 | FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Baltika Kaliningrad
14.09.2019 | FC Tom Tomsk - FC Spartak-2 Moskova
14.09.2019 | T.Telecom Ivanovo - FC SKA-Khabarovsk
14.09.2019 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Shinnik Yaroslavl
14.09.2019 | SK Rotor - FC Fakel Voronezh
14.09.2019 | FC Avangard Kursk - FK Mordoviya Saransk
14.09.2019 | Torpedo Moskova - FC Krasnodar-2
14.09.2019 | FK Khimki - Chayka Peschanokopskoye
15.09.2019 | Torpedo Armavir - FC Chertanovo Moskova
20.09.2019 | FC SKA-Khabarovsk - FC Yenisey Krasnoyarsk
21.09.2019 | FC Nizhny Novgorod - FC Avangard Kursk
21.09.2019 | FC Spartak-2 Moskova - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
21.09.2019 | Torpedo Moskova - FC Tom Tomsk
21.09.2019 | FK Mordoviya Saransk - T.Telecom Ivanovo
21.09.2019 | Chayka Peschanokopskoye - FC Krasnodar-2
21.09.2019 | FC Fakel Voronezh - FK Khimki
21.09.2019 | FC Baltika Kaliningrad - SK Rotor
21.09.2019 | Torpedo Armavir - FC Luch Vladivostok
21.09.2019 | FC Chertanovo Moskova - FC Shinnik Yaroslavl
29.09.2019 | FC Luch Vladivostok - FC Chertanovo Moskova
29.09.2019 | FC Tom Tomsk - Chayka Peschanokopskoye
29.09.2019 | FC Yenisey Krasnoyarsk - FK Mordoviya Saransk
29.09.2019 | FC Shinnik Yaroslavl - FC Spartak-2 Moskova
29.09.2019 | FC Avangard Kursk - Torpedo Armavir
29.09.2019 | T.Telecom Ivanovo - FC Nizhny Novgorod
29.09.2019 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Moskova
29.09.2019 | SK Rotor - FC SKA-Khabarovsk
29.09.2019 | FK Khimki - FC Baltika Kaliningrad
30.09.2019 | FC Krasnodar-2 - FC Fakel Voronezh
05.10.2019 | FC SKA-Khabarovsk - FK Khimki
05.10.2019 | FC Luch Vladivostok - FC Avangard Kursk
05.10.2019 | FC Chertanovo Moskova - FC Spartak-2 Moskova
05.10.2019 | FC Nizhny Novgorod - FC Yenisey Krasnoyarsk
05.10.2019 | FC Fakel Voronezh - FC Tom Tomsk
05.10.2019 | FK Mordoviya Saransk - SK Rotor
05.10.2019 | Torpedo Armavir - T.Telecom Ivanovo
05.10.2019 | Torpedo Moskova - FC Shinnik Yaroslavl
05.10.2019 | FC Baltika Kaliningrad - FC Krasnodar-2
05.10.2019 | Chayka Peschanokopskoye - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
12.10.2019 | FC Tom Tomsk - FC Baltika Kaliningrad
12.10.2019 | FC Spartak-2 Moskova - Torpedo Moskova
12.10.2019 | FC Yenisey Krasnoyarsk - Torpedo Armavir
12.10.2019 | SK Rotor - FC Nizhny Novgorod
12.10.2019 | FC Shinnik Yaroslavl - Chayka Peschanokopskoye
12.10.2019 | FK Khimki - FK Mordoviya Saransk
12.10.2019 | T.Telecom Ivanovo - FC Luch Vladivostok
12.10.2019 | FC Krasnodar-2 - FC SKA-Khabarovsk
12.10.2019 | FC Avangard Kursk - FC Chertanovo Moskova
12.10.2019 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Fakel Voronezh
19.10.2019 | FC SKA-Khabarovsk - FC Tom Tomsk
19.10.2019 | FC Luch Vladivostok - FC Yenisey Krasnoyarsk
19.10.2019 | FC Avangard Kursk - T.Telecom Ivanovo
19.10.2019 | FK Mordoviya Saransk - FC Krasnodar-2
19.10.2019 | FC Nizhny Novgorod - FK Khimki
19.10.2019 | FC Fakel Voronezh - FC Shinnik Yaroslavl
19.10.2019 | Torpedo Armavir - SK Rotor
19.10.2019 | Chayka Peschanokopskoye - FC Spartak-2 Moskova
19.10.2019 | Torpedo Moskova - FC Chertanovo Moskova
19.10.2019 | FC Baltika Kaliningrad - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
23.10.2019 | FC Tom Tomsk - FK Mordoviya Saransk
23.10.2019 | FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Avangard Kursk
23.10.2019 | FC Spartak-2 Moskova - FC Fakel Voronezh
23.10.2019 | FC Krasnodar-2 - FC Nizhny Novgorod
23.10.2019 | SK Rotor - FC Luch Vladivostok
23.10.2019 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC SKA-Khabarovsk
23.10.2019 | FK Khimki - Torpedo Armavir
23.10.2019 | Torpedo Moskova - Chayka Peschanokopskoye
23.10.2019 | FC Chertanovo Moskova - T.Telecom Ivanovo
27.10.2019 | FC SKA-Khabarovsk - FC Spartak-2 Moskova
27.10.2019 | FC Luch Vladivostok - FC Krasnodar-2
27.10.2019 | FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Chertanovo Moskova
27.10.2019 | T.Telecom Ivanovo - SK Rotor
27.10.2019 | FC Avangard Kursk - FK Khimki
27.10.2019 | FK Mordoviya Saransk - FC Shinnik Yaroslavl
27.10.2019 | FC Nizhny Novgorod - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
27.10.2019 | Chayka Peschanokopskoye - FC Fakel Voronezh
27.10.2019 | FC Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskova
27.10.2019 | Torpedo Armavir - FC Tom Tomsk
03.11.2019 | FC Tom Tomsk - FC Luch Vladivostok
03.11.2019 | FC Shinnik Yaroslavl - FC Nizhny Novgorod
03.11.2019 | FC Spartak-2 Moskova - FK Mordoviya Saransk
03.11.2019 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Armavir
03.11.2019 | SK Rotor - FC Yenisey Krasnoyarsk
03.11.2019 | FC Chertanovo Moskova - FC Fakel Voronezh
03.11.2019 | Chayka Peschanokopskoye - FC Baltika Kaliningrad
03.11.2019 | FK Khimki - T.Telecom Ivanovo
03.11.2019 | Torpedo Moskova - FC SKA-Khabarovsk
04.11.2019 | FC Krasnodar-2 - FC Avangard Kursk
09.11.2019 | FC Luch Vladivostok - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
09.11.2019 | FC SKA-Khabarovsk - Chayka Peschanokopskoye
09.11.2019 | FC Yenisey Krasnoyarsk - FK Khimki
09.11.2019 | T.Telecom Ivanovo - FC Krasnodar-2
09.11.2019 | SK Rotor - FC Chertanovo Moskova
09.11.2019 | FC Avangard Kursk - FC Tom Tomsk
09.11.2019 | FK Mordoviya Saransk - Torpedo Moskova
09.11.2019 | FC Nizhny Novgorod - FC Spartak-2 Moskova
09.11.2019 | Torpedo Armavir - FC Shinnik Yaroslavl
09.11.2019 | FC Baltika Kaliningrad - FC Fakel Voronezh
13.11.2019 | FC Spartak-2 Moskova - Torpedo Armavir
13.11.2019 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Avangard Kursk
13.11.2019 | FC Krasnodar-2 - FC Yenisey Krasnoyarsk
13.11.2019 | FC Fakel Voronezh - FC SKA-Khabarovsk
13.11.2019 | FC Shinnik Yaroslavl - FC Luch Vladivostok
13.11.2019 | FK Khimki - SK Rotor
13.11.2019 | T.Telecom Ivanovo - FC Tom Tomsk
13.11.2019 | Chayka Peschanokopskoye - FK Mordoviya Saransk
13.11.2019 | FC Chertanovo Moskova - FC Baltika Kaliningrad
13.11.2019 | Torpedo Moskova - FC Nizhny Novgorod
17.11.2019 | FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Tom Tomsk
17.11.2019 | T.Telecom Ivanovo - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
17.11.2019 | FC Spartak-2 Moskova - FC Luch Vladivostok
17.11.2019 | FC Avangard Kursk - FC Shinnik Yaroslavl
17.11.2019 | SK Rotor - FC Krasnodar-2
17.11.2019 | FK Mordoviya Saransk - FC Fakel Voronezh
17.11.2019 | FC Nizhny Novgorod - Chayka Peschanokopskoye
17.11.2019 | Torpedo Armavir - Torpedo Moskova
17.11.2019 | FK Khimki - FC Chertanovo Moskova
17.11.2019 | FC Baltika Kaliningrad - FC SKA-Khabarovsk
23.11.2019 | FC Spartak-2 Moskova - FC Avangard Kursk
23.11.2019 | FC Shinnik Yaroslavl - T.Telecom Ivanovo
23.11.2019 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Yenisey Krasnoyarsk
23.11.2019 | Chayka Peschanokopskoye - Torpedo Armavir
23.11.2019 | FC Fakel Voronezh - FC Nizhny Novgorod
23.11.2019 | SK Rotor - FC Tom Tomsk
23.11.2019 | FC Chertanovo Moskova - FC SKA-Khabarovsk
23.11.2019 | FC Krasnodar-2 - FK Khimki
23.11.2019 | FC Baltika Kaliningrad - FK Mordoviya Saransk
23.11.2019 | Torpedo Moskova - FC Luch Vladivostok
09.03.2020 | FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Shinnik Yaroslavl
09.03.2020 | FK Khimki - FC Tom Tomsk
09.03.2020 | SK Rotor - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
09.03.2020 | FC Avangard Kursk - Torpedo Moskova
09.03.2020 | FC Nizhny Novgorod - FC Baltika Kaliningrad
09.03.2020 | FK Mordoviya Saransk - FC SKA-Khabarovsk
09.03.2020 | T.Telecom Ivanovo - FC Spartak-2 Moskova
09.03.2020 | Torpedo Armavir - FC Fakel Voronezh
09.03.2020 | Chayka Peschanokopskoye - FC Luch Vladivostok
10.03.2020 | FC Krasnodar-2 - FC Chertanovo Moskova
15.03.2020 | FC SKA-Khabarovsk - FC Nizhny Novgorod
15.03.2020 | FC Tom Tomsk - FC Krasnodar-2
15.03.2020 | FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Spartak-2 Moskova
15.03.2020 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FK Khimki
15.03.2020 | FC Shinnik Yaroslavl - SK Rotor
15.03.2020 | FC Chertanovo Moskova - FK Mordoviya Saransk
15.03.2020 | Chayka Peschanokopskoye - FC Avangard Kursk
15.03.2020 | FC Fakel Voronezh - FC Luch Vladivostok
15.03.2020 | FC Baltika Kaliningrad - Torpedo Armavir
15.03.2020 | T.Telecom Ivanovo - Torpedo Moskova
22.03.2020 | FC Tom Tomsk - FC Chertanovo Moskova
22.03.2020 | SK Rotor - FC Spartak-2 Moskova
22.03.2020 | FK Khimki - FC Shinnik Yaroslavl
22.03.2020 | FC Luch Vladivostok - FC Baltika Kaliningrad
22.03.2020 | FC Yenisey Krasnoyarsk - Torpedo Moskova
22.03.2020 | Torpedo Armavir - FC SKA-Khabarovsk
22.03.2020 | FC Krasnodar-2 - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
22.03.2020 | FC Avangard Kursk - FC Fakel Voronezh
22.03.2020 | FC Nizhny Novgorod - FK Mordoviya Saransk
22.03.2020 | T.Telecom Ivanovo - Chayka Peschanokopskoye
29.03.2020 | FC Fakel Voronezh - T.Telecom Ivanovo
29.03.2020 | Torpedo Moskova - SK Rotor
29.03.2020 | FC Shinnik Yaroslavl - FC Krasnodar-2
29.03.2020 | FC SKA-Khabarovsk - FC Luch Vladivostok
29.03.2020 | FC Baltika Kaliningrad - FC Avangard Kursk
29.03.2020 | FK Mordoviya Saransk - Torpedo Armavir
29.03.2020 | FC Spartak-2 Moskova - FK Khimki
29.03.2020 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Tom Tomsk
29.03.2020 | FC Chertanovo Moskova - FC Nizhny Novgorod
29.03.2020 | Chayka Peschanokopskoye - FC Yenisey Krasnoyarsk
04.04.2020 | SK Rotor - Chayka Peschanokopskoye
04.04.2020 | FC Tom Tomsk - FC Shinnik Yaroslavl
04.04.2020 | FK Khimki - Torpedo Moskova
04.04.2020 | FC Luch Vladivostok - FK Mordoviya Saransk
04.04.2020 | FC Avangard Kursk - FC SKA-Khabarovsk
04.04.2020 | FC Baltika Kaliningrad - T.Telecom Ivanovo
04.04.2020 | FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Fakel Voronezh
04.04.2020 | Torpedo Armavir - FC Nizhny Novgorod
04.04.2020 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Chertanovo Moskova
04.04.2020 | FC Krasnodar-2 - FC Spartak-2 Moskova
08.04.2020 | FC Fakel Voronezh - SK Rotor
08.04.2020 | FC Shinnik Yaroslavl - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
08.04.2020 | FC SKA-Khabarovsk - T.Telecom Ivanovo
08.04.2020 | FC Baltika Kaliningrad - FC Yenisey Krasnoyarsk
08.04.2020 | FK Mordoviya Saransk - FC Avangard Kursk
08.04.2020 | FC Spartak-2 Moskova - FC Tom Tomsk
08.04.2020 | FC Krasnodar-2 - Torpedo Moskova
08.04.2020 | FC Chertanovo Moskova - Torpedo Armavir
08.04.2020 | FC Nizhny Novgorod - FC Luch Vladivostok
08.04.2020 | Chayka Peschanokopskoye - FK Khimki
12.04.2020 | SK Rotor - FC Baltika Kaliningrad
12.04.2020 | FC Shinnik Yaroslavl - FC Chertanovo Moskova
12.04.2020 | FC Tom Tomsk - Torpedo Moskova
12.04.2020 | FK Khimki - FC Fakel Voronezh
12.04.2020 | FC Luch Vladivostok - Torpedo Armavir
12.04.2020 | FC Avangard Kursk - FC Nizhny Novgorod
12.04.2020 | T.Telecom Ivanovo - FK Mordoviya Saransk
12.04.2020 | FC Yenisey Krasnoyarsk - FC SKA-Khabarovsk
12.04.2020 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Spartak-2 Moskova
12.04.2020 | FC Krasnodar-2 - Chayka Peschanokopskoye
18.04.2020 | FC Fakel Voronezh - FC Krasnodar-2
18.04.2020 | Torpedo Moskova - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
18.04.2020 | FC SKA-Khabarovsk - SK Rotor
18.04.2020 | FC Baltika Kaliningrad - FK Khimki
18.04.2020 | FK Mordoviya Saransk - FC Yenisey Krasnoyarsk
18.04.2020 | Torpedo Armavir - FC Avangard Kursk
18.04.2020 | FC Spartak-2 Moskova - FC Shinnik Yaroslavl
18.04.2020 | FC Chertanovo Moskova - FC Luch Vladivostok
18.04.2020 | FC Nizhny Novgorod - T.Telecom Ivanovo
18.04.2020 | Chayka Peschanokopskoye - FC Tom Tomsk
26.04.2020 | SK Rotor - FK Mordoviya Saransk
26.04.2020 | FC Shinnik Yaroslavl - Torpedo Moskova
26.04.2020 | FC Tom Tomsk - FC Fakel Voronezh
26.04.2020 | FK Khimki - FC SKA-Khabarovsk
26.04.2020 | FC Avangard Kursk - FC Luch Vladivostok
26.04.2020 | T.Telecom Ivanovo - Torpedo Armavir
26.04.2020 | FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Nizhny Novgorod
26.04.2020 | FC Spartak-2 Moskova - FC Chertanovo Moskova
26.04.2020 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - Chayka Peschanokopskoye
26.04.2020 | FC Krasnodar-2 - FC Baltika Kaliningrad
02.05.2020 | FC Fakel Voronezh - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
02.05.2020 | Torpedo Moskova - FC Spartak-2 Moskova
02.05.2020 | FC SKA-Khabarovsk - FC Krasnodar-2
02.05.2020 | FC Luch Vladivostok - T.Telecom Ivanovo
02.05.2020 | FC Baltika Kaliningrad - FC Tom Tomsk
02.05.2020 | FK Mordoviya Saransk - FK Khimki
02.05.2020 | Torpedo Armavir - FC Yenisey Krasnoyarsk
02.05.2020 | FC Chertanovo Moskova - FC Avangard Kursk
02.05.2020 | FC Nizhny Novgorod - SK Rotor
02.05.2020 | Chayka Peschanokopskoye - FC Shinnik Yaroslavl
06.05.2020 | SK Rotor - Torpedo Armavir
06.05.2020 | FC Shinnik Yaroslavl - FC Fakel Voronezh
06.05.2020 | FC Tom Tomsk - FC SKA-Khabarovsk
06.05.2020 | FK Khimki - FC Nizhny Novgorod
06.05.2020 | T.Telecom Ivanovo - FC Avangard Kursk
06.05.2020 | FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Luch Vladivostok
06.05.2020 | FC Spartak-2 Moskova - Chayka Peschanokopskoye
06.05.2020 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Baltika Kaliningrad
06.05.2020 | FC Krasnodar-2 - FK Mordoviya Saransk
06.05.2020 | FC Chertanovo Moskova - Torpedo Moskova
10.05.2020 | FC Fakel Voronezh - FC Spartak-2 Moskova
10.05.2020 | FC SKA-Khabarovsk - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
10.05.2020 | FC Luch Vladivostok - SK Rotor
10.05.2020 | FC Avangard Kursk - FC Yenisey Krasnoyarsk
10.05.2020 | FC Baltika Kaliningrad - FC Shinnik Yaroslavl
10.05.2020 | FK Mordoviya Saransk - FC Tom Tomsk
10.05.2020 | Torpedo Armavir - FK Khimki
10.05.2020 | FC Nizhny Novgorod - FC Krasnodar-2
10.05.2020 | Chayka Peschanokopskoye - Torpedo Moskova
10.05.2020 | T.Telecom Ivanovo - FC Chertanovo Moskova
16.05.2020 | SK Rotor - FC Avangard Kursk
16.05.2020 | Torpedo Moskova - FC Fakel Voronezh
16.05.2020 | FC Shinnik Yaroslavl - FC SKA-Khabarovsk
16.05.2020 | FC Tom Tomsk - FC Nizhny Novgorod
16.05.2020 | FK Khimki - FC Luch Vladivostok
16.05.2020 | FC Yenisey Krasnoyarsk - T.Telecom Ivanovo
16.05.2020 | FC Spartak-2 Moskova - FC Baltika Kaliningrad
16.05.2020 | FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FK Mordoviya Saransk
16.05.2020 | FC Krasnodar-2 - Torpedo Armavir
16.05.2020 | FC Chertanovo Moskova - Chayka Peschanokopskoye
09.09.2020 | T.Telecom Ivanovo - FC Baltika Kaliningrad
Göster
Canlı Skor
Rusya
1. Liga
Ulusal Futbol Ligi 19/20 Sezonu
FC Shinnik Yaroslavl - FC Baltika Kaliningrad maçı - Canlı Anlatım
Ulusal Futbol Ligi 19/20
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
1. Liga | 19
FC Shinnik Yaroslavl
Aleksandr Pobegalov
23/10/19 - 18:30
0 : 2
0 : 1 1. Devre
0 : 1 2. Devre
Hakem: Aleksei Amelin
Seyirci: 22990
Stat: Shinnik
FC Baltika Kaliningrad
Yevgeniy Kaleshin
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş