www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Almanya Amatör
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Schleswig-Holstein-Liga
A-Junioren-Bundesliga Batı
A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
A-Junioren-Bundesliga, Sonderspielrunde
Bayanlar Bundesliga
Bayernliga
Bayernliga Güney
Bayernliga Kuzey
Bayernliga Düşme/Yükselme
Bölgesel Ligi Bavaria
Bölgesel Ligi Güneybatı
Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Bölgesel Ligi, Güney
Bölgesel Ligi, Kuzey
Bremen-Liga
Bundesliga 2 , Kadınlar
DFB Pokal Bayanlar
DFB-Pokal Junioren
Hessenliga
NRW-Liga
Oberliga BW
Oberliga Güneybatı
Oberliga Hamburg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Niederrhein
Oberliga Niedersachsen
Oberliga NOFV Güney
Oberliga NOFV Kuzey
Oberliga Rheinland-Pfa
Oberliga Westfalen
Oberliga, Playofflar
Oberliga, Qualification for Regionalliga Southwest
Regionalliga Batı
Regionalliga Playofflar
Supercup, Women
Sezon
Schleswig-Holstein-Liga 19/20
Schleswig-Holstein-Liga 23/24
Schleswig-Holstein-Liga 22/23
Schleswig-Holstein-Liga 21/22
Schleswig-Holstein-Liga 20/21
Schleswig-Holstein-Liga 18/19
Schleswig-Holstein-Liga 17/18
Schleswig-Holstein-Liga 16/17
Schleswig-Holstein-Liga 15/16
Schleswig-Holstein-Liga 14/15
Schleswig-Holstein-Liga 13/14
Schleswig-Holstein-Liga 12/13
Schleswig-Holstein-Liga 11/12
Schleswig-Holstein-Liga 10/11
Schleswig-Holstein-Liga 09/10
Schleswig-Holstein Ligi 08/09
Maçlar
12.10.2019 | FC Phonix Lubeck - Inter Turkspor Kiel
02.08.2019 | Husumer - SV Frisia 03
03.08.2019 | SV Eichede - VfB Lubeck II
03.08.2019 | SV Eutin 08 - SC Weiche Flensburg 08 II
03.08.2019 | TSB Flensburg - Inter Turkspor Kiel
03.08.2019 | Oldenburger SV - TSV Bordesholm
04.08.2019 | PSV Neumunster - Kropp
04.08.2019 | SV Todesfelde - SV Preußen 09 Reinfeld
04.08.2019 | Eckernförder - FC Phonix Lubeck
07.08.2019 | Kropp - Husumer
07.08.2019 | VfB Lubeck II - PSV Neumunster
07.08.2019 | TSV Bordesholm - SV Todesfelde
07.08.2019 | SV Frisia 03 - TSB Flensburg
07.08.2019 | SC Weiche Flensburg 08 II - Eckernförder
07.08.2019 | Inter Turkspor Kiel - Oldenburger SV
07.08.2019 | FC Phonix Lubeck - SV Eichede
07.08.2019 | SV Preußen 09 Reinfeld - SV Eutin 08
10.08.2019 | Kropp - Oldenburger SV
10.08.2019 | VfB Lubeck II - TSB Flensburg
10.08.2019 | TSV Bordesholm - SC Weiche Flensburg 08 II
10.08.2019 | FC Phonix Lubeck - Husumer
10.08.2019 | Inter Turkspor Kiel - SV Eutin 08
11.08.2019 | SV Eichede - PSV Neumunster
11.08.2019 | SV Frisia 03 - SV Todesfelde
11.08.2019 | SV Preußen 09 Reinfeld - Eckernförder
16.08.2019 | TSB Flensburg - Kropp
16.08.2019 | SV Eutin 08 - TSV Bordesholm
17.08.2019 | SC Weiche Flensburg 08 II - SV Preußen 09 Reinfeld
17.08.2019 | Husumer - VfB Lubeck II
18.08.2019 | SV Todesfelde - Inter Turkspor Kiel
18.08.2019 | Eckernförder - SV Eichede
18.08.2019 | PSV Neumunster - FC Phonix Lubeck
18.08.2019 | Oldenburger SV - SV Frisia 03
24.08.2019 | SC Weiche Flensburg 08 II - Inter Turkspor Kiel
24.08.2019 | Husumer - SV Eichede
24.08.2019 | SV Eutin 08 - SV Frisia 03
24.08.2019 | TSB Flensburg - FC Phonix Lubeck
24.08.2019 | Oldenburger SV - VfB Lubeck II
25.08.2019 | SV Todesfelde - Kropp
25.08.2019 | Eckernförder - PSV Neumunster
25.08.2019 | SV Preußen 09 Reinfeld - TSV Bordesholm
31.08.2019 | Kropp - SV Eutin 08
31.08.2019 | VfB Lubeck II - SV Todesfelde
31.08.2019 | TSV Bordesholm - Eckernförder
31.08.2019 | FC Phonix Lubeck - Oldenburger SV
31.08.2019 | Inter Turkspor Kiel - SV Preußen 09 Reinfeld
01.09.2019 | PSV Neumunster - Husumer
01.09.2019 | SV Eichede - TSB Flensburg
01.09.2019 | SV Frisia 03 - SC Weiche Flensburg 08 II
07.09.2019 | SC Weiche Flensburg 08 II - Kropp
07.09.2019 | TSV Bordesholm - Inter Turkspor Kiel
07.09.2019 | SV Eutin 08 - VfB Lubeck II
07.09.2019 | TSB Flensburg - PSV Neumunster
07.09.2019 | Oldenburger SV - SV Eichede
08.09.2019 | SV Todesfelde - FC Phonix Lubeck
08.09.2019 | Eckernförder - Husumer
08.09.2019 | SV Preußen 09 Reinfeld - SV Frisia 03
13.09.2019 | Inter Turkspor Kiel - Eckernförder
14.09.2019 | Kropp - SV Preußen 09 Reinfeld
14.09.2019 | VfB Lubeck II - SC Weiche Flensburg 08 II
14.09.2019 | Husumer - TSB Flensburg
14.09.2019 | PSV Neumunster - Oldenburger SV
14.09.2019 | FC Phonix Lubeck - SV Eutin 08
15.09.2019 | SV Eichede - SV Todesfelde
15.09.2019 | SV Frisia 03 - TSV Bordesholm
21.09.2019 | SV Eichede - SV Eutin 08
21.09.2019 | TSV Bordesholm - Kropp
21.09.2019 | Oldenburger SV - Husumer
21.09.2019 | Inter Turkspor Kiel - SV Frisia 03
21.09.2019 | SC Weiche Flensburg 08 II - FC Phonix Lubeck
22.09.2019 | SV Todesfelde - PSV Neumunster
22.09.2019 | Eckernförder - TSB Flensburg
22.09.2019 | SV Preußen 09 Reinfeld - VfB Lubeck II
28.09.2019 | Kropp - Inter Turkspor Kiel
28.09.2019 | Husumer - SV Todesfelde
28.09.2019 | PSV Neumunster - SV Eutin 08
28.09.2019 | TSB Flensburg - Oldenburger SV
28.09.2019 | FC Phonix Lubeck - SV Preußen 09 Reinfeld
29.09.2019 | VfB Lubeck II - TSV Bordesholm
29.09.2019 | SV Eichede - SC Weiche Flensburg 08 II
29.09.2019 | SV Frisia 03 - Eckernförder
05.10.2019 | SC Weiche Flensburg 08 II - PSV Neumunster
05.10.2019 | TSV Bordesholm - FC Phonix Lubeck
05.10.2019 | SV Eutin 08 - Husumer
05.10.2019 | Inter Turkspor Kiel - VfB Lubeck II
06.10.2019 | SV Todesfelde - TSB Flensburg
06.10.2019 | Eckernförder - Oldenburger SV
06.10.2019 | SV Frisia 03 - Kropp
06.10.2019 | SV Preußen 09 Reinfeld - SV Eichede
12.10.2019 | Kropp - Eckernförder
12.10.2019 | VfB Lubeck II - SV Frisia 03
12.10.2019 | Husumer - SC Weiche Flensburg 08 II
12.10.2019 | PSV Neumunster - SV Preußen 09 Reinfeld
12.10.2019 | TSB Flensburg - SV Eutin 08
12.10.2019 | Oldenburger SV - SV Todesfelde
13.10.2019 | SV Eichede - TSV Bordesholm
19.10.2019 | Kropp - VfB Lubeck II
19.10.2019 | PSV Neumunster - TSV Bordesholm
19.10.2019 | SV Eutin 08 - Oldenburger SV
19.10.2019 | Inter Turkspor Kiel - SV Eichede
19.10.2019 | SC Weiche Flensburg 08 II - TSB Flensburg
20.10.2019 | Eckernförder - SV Todesfelde
20.10.2019 | SV Frisia 03 - FC Phonix Lubeck
20.10.2019 | SV Preußen 09 Reinfeld - Husumer
26.10.2019 | Husumer - TSV Bordesholm
26.10.2019 | TSB Flensburg - SV Preußen 09 Reinfeld
26.10.2019 | FC Phonix Lubeck - Kropp
27.10.2019 | VfB Lubeck II - Eckernförder
27.10.2019 | PSV Neumunster - Inter Turkspor Kiel
27.10.2019 | SV Eichede - SV Frisia 03
27.10.2019 | SV Todesfelde - SV Eutin 08
27.10.2019 | Oldenburger SV - SC Weiche Flensburg 08 II
01.11.2019 | VfB Lubeck II - FC Phonix Lubeck
02.11.2019 | Kropp - SV Eichede
02.11.2019 | TSV Bordesholm - TSB Flensburg
02.11.2019 | SC Weiche Flensburg 08 II - SV Todesfelde
02.11.2019 | Inter Turkspor Kiel - Husumer
03.11.2019 | Eckernförder - SV Eutin 08
03.11.2019 | SV Frisia 03 - PSV Neumunster
03.11.2019 | SV Preußen 09 Reinfeld - Oldenburger SV
09.11.2019 | Kropp - TSB Flensburg
09.11.2019 | VfB Lubeck II - Husumer
09.11.2019 | TSV Bordesholm - SV Eutin 08
09.11.2019 | FC Phonix Lubeck - PSV Neumunster
09.11.2019 | Inter Turkspor Kiel - SV Todesfelde
10.11.2019 | SV Eichede - Eckernförder
10.11.2019 | SV Frisia 03 - Oldenburger SV
10.11.2019 | SV Preußen 09 Reinfeld - SC Weiche Flensburg 08 II
16.11.2019 | Husumer - Kropp
16.11.2019 | PSV Neumunster - VfB Lubeck II
16.11.2019 | SV Eutin 08 - SV Preußen 09 Reinfeld
16.11.2019 | TSB Flensburg - SV Frisia 03
16.11.2019 | Oldenburger SV - Inter Turkspor Kiel
17.11.2019 | Eckernförder - SC Weiche Flensburg 08 II
17.11.2019 | SV Eichede - FC Phonix Lubeck
17.11.2019 | SV Todesfelde - TSV Bordesholm
23.11.2019 | Kropp - SV Todesfelde
23.11.2019 | VfB Lubeck II - Oldenburger SV
23.11.2019 | PSV Neumunster - Eckernförder
23.11.2019 | TSV Bordesholm - SV Preußen 09 Reinfeld
23.11.2019 | FC Phonix Lubeck - TSB Flensburg
23.11.2019 | Inter Turkspor Kiel - SC Weiche Flensburg 08 II
24.11.2019 | SV Eichede - Husumer
24.11.2019 | SV Frisia 03 - SV Eutin 08
30.11.2019 | SC Weiche Flensburg 08 II - TSV Bordesholm
30.11.2019 | Husumer - FC Phonix Lubeck
30.11.2019 | PSV Neumunster - SV Eichede
30.11.2019 | SV Eutin 08 - Inter Turkspor Kiel
30.11.2019 | Oldenburger SV - Kropp
30.11.2019 | TSB Flensburg - VfB Lubeck II
01.12.2019 | Eckernförder - SV Preußen 09 Reinfeld
01.12.2019 | SV Todesfelde - SV Frisia 03
07.12.2019 | Kropp - Eckernförder
22.02.2020 | Kropp - TSB Flensburg
22.02.2020 | Husumer - SC Weiche Flensburg 08 II
22.02.2020 | SV Eutin 08 - SV Preußen 09 Reinfeld
29.02.2020 | SC Weiche Flensburg 08 II - SV Eutin 08
29.02.2020 | Kropp - PSV Neumunster
29.02.2020 | VfB Lubeck II - SV Eichede
29.02.2020 | TSV Bordesholm - Oldenburger SV
29.02.2020 | FC Phonix Lubeck - Eckernförder
29.02.2020 | Inter Turkspor Kiel - TSB Flensburg
01.03.2020 | SV Frisia 03 - Husumer
01.03.2020 | SV Preußen 09 Reinfeld - SV Todesfelde
07.03.2020 | SC Weiche Flensburg 08 II - VfB Lubeck II
07.03.2020 | TSV Bordesholm - SV Frisia 03
07.03.2020 | SV Eutin 08 - FC Phonix Lubeck
07.03.2020 | TSB Flensburg - Husumer
07.03.2020 | Oldenburger SV - PSV Neumunster
08.03.2020 | SV Todesfelde - SV Eichede
08.03.2020 | SV Preußen 09 Reinfeld - Kropp
08.03.2020 | Eckernförder - Inter Turkspor Kiel
14.03.2020 | Kropp - TSV Bordesholm
14.03.2020 | VfB Lubeck II - SV Preußen 09 Reinfeld
14.03.2020 | Husumer - Oldenburger SV
14.03.2020 | PSV Neumunster - SV Todesfelde
14.03.2020 | SV Eutin 08 - SV Eichede
14.03.2020 | TSB Flensburg - Eckernförder
14.03.2020 | FC Phonix Lubeck - SC Weiche Flensburg 08 II
15.03.2020 | SV Frisia 03 - Inter Turkspor Kiel
21.03.2020 | SC Weiche Flensburg 08 II - SV Eichede
21.03.2020 | TSV Bordesholm - VfB Lubeck II
21.03.2020 | SV Eutin 08 - PSV Neumunster
21.03.2020 | Oldenburger SV - TSB Flensburg
21.03.2020 | Inter Turkspor Kiel - Kropp
22.03.2020 | SV Todesfelde - Husumer
22.03.2020 | SV Preußen 09 Reinfeld - FC Phonix Lubeck
22.03.2020 | Eckernförder - SV Frisia 03
28.03.2020 | Kropp - SV Frisia 03
28.03.2020 | VfB Lubeck II - Inter Turkspor Kiel
28.03.2020 | Husumer - SV Eutin 08
28.03.2020 | PSV Neumunster - SC Weiche Flensburg 08 II
28.03.2020 | TSB Flensburg - SV Todesfelde
28.03.2020 | FC Phonix Lubeck - TSV Bordesholm
28.03.2020 | Oldenburger SV - Eckernförder
29.03.2020 | SV Eichede - SV Preußen 09 Reinfeld
04.04.2020 | SC Weiche Flensburg 08 II - Husumer
04.04.2020 | TSV Bordesholm - SV Eichede
04.04.2020 | SV Eutin 08 - TSB Flensburg
04.04.2020 | Inter Turkspor Kiel - FC Phonix Lubeck
05.04.2020 | SV Todesfelde - Oldenburger SV
05.04.2020 | Eckernförder - Kropp
05.04.2020 | SV Frisia 03 - VfB Lubeck II
05.04.2020 | SV Preußen 09 Reinfeld - PSV Neumunster
11.04.2020 | Husumer - FC Phonix Lubeck
18.04.2020 | VfB Lubeck II - Kropp
18.04.2020 | Husumer - SV Preußen 09 Reinfeld
18.04.2020 | TSV Bordesholm - PSV Neumunster
18.04.2020 | TSB Flensburg - SC Weiche Flensburg 08 II
18.04.2020 | FC Phonix Lubeck - SV Frisia 03
18.04.2020 | Oldenburger SV - SV Eutin 08
19.04.2020 | SV Eichede - Inter Turkspor Kiel
19.04.2020 | SV Todesfelde - Eckernförder
22.04.2020 | Kropp - Eckernförder
25.04.2020 | SC Weiche Flensburg 08 II - Oldenburger SV
25.04.2020 | Kropp - FC Phonix Lubeck
25.04.2020 | TSV Bordesholm - Husumer
25.04.2020 | SV Eutin 08 - SV Todesfelde
25.04.2020 | Inter Turkspor Kiel - PSV Neumunster
26.04.2020 | Eckernförder - VfB Lubeck II
26.04.2020 | SV Frisia 03 - SV Eichede
26.04.2020 | SV Preußen 09 Reinfeld - TSB Flensburg
29.04.2020 | Eckernförder - SC Weiche Flensburg 08 II
02.05.2020 | Husumer - Inter Turkspor Kiel
02.05.2020 | PSV Neumunster - SV Frisia 03
02.05.2020 | SV Eutin 08 - Eckernförder
02.05.2020 | TSB Flensburg - TSV Bordesholm
02.05.2020 | FC Phonix Lubeck - VfB Lubeck II
02.05.2020 | Oldenburger SV - SV Preußen 09 Reinfeld
03.05.2020 | SV Eichede - Kropp
03.05.2020 | SV Todesfelde - SC Weiche Flensburg 08 II
09.05.2020 | Kropp - SC Weiche Flensburg 08 II
09.05.2020 | VfB Lubeck II - SV Eutin 08
09.05.2020 | Husumer - Eckernförder
09.05.2020 | PSV Neumunster - TSB Flensburg
09.05.2020 | FC Phonix Lubeck - SV Todesfelde
09.05.2020 | Inter Turkspor Kiel - TSV Bordesholm
10.05.2020 | SV Eichede - Oldenburger SV
10.05.2020 | SV Frisia 03 - SV Preußen 09 Reinfeld
16.05.2020 | Eckernförder - TSV Bordesholm
16.05.2020 | Husumer - PSV Neumunster
16.05.2020 | SV Todesfelde - VfB Lubeck II
16.05.2020 | SV Eutin 08 - Kropp
16.05.2020 | Oldenburger SV - FC Phonix Lubeck
16.05.2020 | TSB Flensburg - SV Eichede
16.05.2020 | SC Weiche Flensburg 08 II - SV Frisia 03
16.05.2020 | SV Preußen 09 Reinfeld - Inter Turkspor Kiel
Göster
Canlı Skor
Almanya Amatör
Schleswig-Holstein-Liga
Schleswig-Holstein-Liga 19/20 Sezonu
FC Phonix Lubeck - Inter Turkspor Kiel maçı - Saha İçi Diziliş
Schleswig-Holstein-Liga 19/20
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Schleswig-Holstein-Liga | 12
FC Phonix Lubeck
12/10/19 - 15:00
5 : 0
5 : 0 2. Devre
Seyirci: 5000
Stat: Stadion Flugplatz
Inter Turkspor Kiel
Atasoy Ozcan
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Kadro bilgisi bulunmamaktadır