www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
İspanya Amatör
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Tercera Federacion, Grup 14
Tercera Federacion, Grup 1
Tercera Federacion, Grup 10
Tercera Federacion, Grup 11
Tercera Federacion, Grup 12
Tercera Federacion, Grup 13
Tercera Federacion, Grup 15
Tercera Federacion, Grup 16
Tercera Federacion, Grup 17
Tercera Federacion, Grup 18
Tercera Federacion, Grup 2
Tercera Federacion, Grup 3
Tercera Federacion, Grup 4
Tercera Federacion, Grup 5
Tercera Federacion, Grup 6
Tercera Federacion, Grup 7
Tercera Federacion, Grup 8
Tercera Federacion, Grup 9
Tercera Federacion, Playofflar
Sezon
Tercera Division, Group 14, 2017
Tercera Federacion, Grup 14 23/24
Tercera RFEF 22/23, Group 14
Tercera RFEF 21/22, Group 14
Tercera Division 20/21, Group 14
Tercera Division, Group 14 19/20
Tercera Division, Group 14, 2018
Maçlar
25.03.2018 | CP Amanecer - Cpvo Valdivia
27.08.2017 | UD Montijo - Cacereno
27.08.2017 | Olivenza FC - Don Benito
27.08.2017 | Santa Amalia - Jerez CF
27.08.2017 | Cpvo Valdivia - CD Calamonte
27.08.2017 | Atletico Club Pueblonuevo - Cpvo Arroyo
27.08.2017 | CP Amanecer - Extremadura UD B
27.08.2017 | EMD Aceuchal - CD Coria
27.08.2017 | CF Trujillo - CD Castuera Subastacar
27.08.2017 | CD Diocesano - Moralo CP
27.08.2017 | UP Plasencia - CD Azuaga
03.09.2017 | Extremadura UD B - UD Montijo
03.09.2017 | Cacereno - Olivenza FC
03.09.2017 | CD Coria - Cpvo Valdivia
03.09.2017 | Jerez CF - CD Diocesano
03.09.2017 | CD Calamonte - CP Amanecer
03.09.2017 | Moralo CP - CF Trujillo
03.09.2017 | CD Castuera Subastacar - EMD Aceuchal
03.09.2017 | Cpvo Arroyo - UP Plasencia
03.09.2017 | CD Azuaga - Santa Amalia
03.09.2017 | Don Benito - Atletico Club Pueblonuevo
08.09.2017 | CF Trujillo - Jerez CF
08.09.2017 | CP Amanecer - CD Coria
10.09.2017 | UD Montijo - CD Calamonte
10.09.2017 | CD Diocesano - CD Azuaga
10.09.2017 | Cpvo Valdivia - CD Castuera Subastacar
10.09.2017 | EMD Aceuchal - Moralo CP
10.09.2017 | Atletico Club Pueblonuevo - Cacereno
10.09.2017 | Cpvo Arroyo - Don Benito
10.09.2017 | UP Plasencia - Santa Amalia
10.09.2017 | Olivenza FC - Extremadura UD B
17.09.2017 | CD Calamonte - Olivenza FC
17.09.2017 | Extremadura UD B - Atletico Club Pueblonuevo
17.09.2017 | Cacereno - Cpvo Arroyo
17.09.2017 | CD Castuera Subastacar - CP Amanecer
17.09.2017 | CD Azuaga - CF Trujillo
17.09.2017 | Moralo CP - Cpvo Valdivia
17.09.2017 | Jerez CF - EMD Aceuchal
17.09.2017 | CD Coria - UD Montijo
17.09.2017 | Santa Amalia - CD Diocesano
17.09.2017 | Don Benito - UP Plasencia
24.09.2017 | Don Benito - Cacereno
24.09.2017 | UD Montijo - CD Castuera Subastacar
24.09.2017 | Olivenza FC - CD Coria
24.09.2017 | EMD Aceuchal - CD Azuaga
24.09.2017 | Cpvo Valdivia - Jerez CF
24.09.2017 | Cpvo Arroyo - Extremadura UD B
24.09.2017 | CP Amanecer - Moralo CP
24.09.2017 | CF Trujillo - Santa Amalia
24.09.2017 | Atletico Club Pueblonuevo - CD Calamonte
24.09.2017 | UP Plasencia - CD Diocesano
30.09.2017 | Extremadura UD B - Don Benito
01.10.2017 | CD Calamonte - Cpvo Arroyo
01.10.2017 | Cacereno - UP Plasencia
01.10.2017 | CD Castuera Subastacar - Olivenza FC
01.10.2017 | CD Azuaga - Cpvo Valdivia
01.10.2017 | CD Diocesano - CF Trujillo
01.10.2017 | Moralo CP - UD Montijo
01.10.2017 | Santa Amalia - EMD Aceuchal
01.10.2017 | Jerez CF - CP Amanecer
01.10.2017 | CD Coria - Atletico Club Pueblonuevo
07.10.2017 | Don Benito - CD Calamonte
08.10.2017 | UD Montijo - Jerez CF
08.10.2017 | Atletico Club Pueblonuevo - CD Castuera Subastacar
08.10.2017 | Olivenza FC - Moralo CP
08.10.2017 | Cacereno - Extremadura UD B
08.10.2017 | Cpvo Arroyo - CD Coria
08.10.2017 | CP Amanecer - CD Azuaga
08.10.2017 | Cpvo Valdivia - Santa Amalia
08.10.2017 | EMD Aceuchal - CD Diocesano
08.10.2017 | UP Plasencia - CF Trujillo
11.10.2017 | CD Coria - Don Benito
12.10.2017 | CD Diocesano - Cpvo Valdivia
12.10.2017 | CD Calamonte - Cacereno
12.10.2017 | CD Azuaga - UD Montijo
12.10.2017 | CF Trujillo - EMD Aceuchal
12.10.2017 | Extremadura UD B - UP Plasencia
12.10.2017 | Moralo CP - Atletico Club Pueblonuevo
12.10.2017 | CD Castuera Subastacar - Cpvo Arroyo
12.10.2017 | Santa Amalia - CP Amanecer
12.10.2017 | Jerez CF - Olivenza FC
15.10.2017 | UD Montijo - Santa Amalia
15.10.2017 | UP Plasencia - EMD Aceuchal
15.10.2017 | Cacereno - CD Coria
15.10.2017 | Cpvo Arroyo - Moralo CP
15.10.2017 | Cpvo Valdivia - CF Trujillo
15.10.2017 | Atletico Club Pueblonuevo - Jerez CF
15.10.2017 | Olivenza FC - CD Azuaga
15.10.2017 | CP Amanecer - CD Diocesano
15.10.2017 | Extremadura UD B - CD Calamonte
15.10.2017 | Don Benito - CD Castuera Subastacar
22.10.2017 | CD Calamonte - UP Plasencia
22.10.2017 | CD Castuera Subastacar - Cacereno
22.10.2017 | CD Azuaga - Atletico Club Pueblonuevo
22.10.2017 | CD Diocesano - UD Montijo
22.10.2017 | CF Trujillo - CP Amanecer
22.10.2017 | Santa Amalia - Olivenza FC
22.10.2017 | EMD Aceuchal - Cpvo Valdivia
22.10.2017 | CD Coria - Extremadura UD B
22.10.2017 | Moralo CP - Don Benito
22.10.2017 | Jerez CF - Cpvo Arroyo
28.10.2017 | Cpvo Arroyo - CD Azuaga
28.10.2017 | Don Benito - Jerez CF
28.10.2017 | CD Calamonte - CD Coria
29.10.2017 | Atletico Club Pueblonuevo - Santa Amalia
29.10.2017 | UD Montijo - CF Trujillo
29.10.2017 | UP Plasencia - Cpvo Valdivia
29.10.2017 | Cacereno - Moralo CP
29.10.2017 | CP Amanecer - EMD Aceuchal
29.10.2017 | Extremadura UD B - CD Castuera Subastacar
29.10.2017 | Olivenza FC - CD Diocesano
01.11.2017 | CD Diocesano - Atletico Club Pueblonuevo
01.11.2017 | Cpvo Valdivia - CP Amanecer
01.11.2017 | Santa Amalia - Cpvo Arroyo
05.11.2017 | UD Montijo - Cpvo Valdivia
05.11.2017 | Atletico Club Pueblonuevo - CF Trujillo
05.11.2017 | CD Coria - CD Castuera Subastacar
05.11.2017 | Don Benito - Santa Amalia
12.11.2017 | CD Azuaga - Extremadura UD B
12.11.2017 | Moralo CP - CD Coria
19.11.2017 | Olivenza FC - CP Amanecer
19.11.2017 | CD Calamonte - CD Azuaga
19.11.2017 | UP Plasencia - UD Montijo
26.11.2017 | CF Trujillo - Cacereno
26.11.2017 | Jerez CF - CD Castuera Subastacar
26.11.2017 | EMD Aceuchal - Don Benito
26.11.2017 | Moralo CP - UP Plasencia
03.12.2017 | CD Castuera Subastacar - CD Azuaga
03.12.2017 | Cpvo Arroyo - CP Amanecer
03.12.2017 | Moralo CP - Jerez CF
08.12.2017 | Olivenza FC - Atletico Club Pueblonuevo
08.12.2017 | UD Montijo - Cpvo Arroyo
10.12.2017 | CD Azuaga - Moralo CP
16.12.2017 | CD Coria - CF Trujillo
17.12.2017 | Don Benito - UD Montijo
17.12.2017 | CD Calamonte - EMD Aceuchal
07.01.2018 | Extremadura UD B - CP Amanecer
07.01.2018 | CD Azuaga - UP Plasencia
07.01.2018 | Jerez CF - Santa Amalia
14.01.2018 | EMD Aceuchal - CD Castuera Subastacar
14.01.2018 | UD Montijo - Extremadura UD B
14.01.2018 | Santa Amalia - CD Azuaga
21.01.2018 | CD Castuera Subastacar - Cpvo Valdivia
21.01.2018 | Moralo CP - EMD Aceuchal
27.01.2018 | Atletico Club Pueblonuevo - Extremadura UD B
28.01.2018 | Cpvo Valdivia - Moralo CP
04.02.2018 | CD Calamonte - Atletico Club Pueblonuevo
04.02.2018 | Jerez CF - Cpvo Valdivia
04.02.2018 | CD Diocesano - UP Plasencia
11.02.2018 | CF Trujillo - CD Diocesano
11.02.2018 | CP Amanecer - Jerez CF
11.02.2018 | UP Plasencia - Cacereno
18.02.2018 | CD Castuera Subastacar - Atletico Club Pueblonuevo
18.02.2018 | CD Coria - Cpvo Arroyo
25.02.2018 | Olivenza FC - Jerez CF
25.02.2018 | Cpvo Arroyo - CD Castuera Subastacar
04.03.2018 | Santa Amalia - UD Montijo
04.03.2018 | CD Azuaga - Olivenza FC
04.03.2018 | CD Diocesano - CP Amanecer
11.03.2018 | UP Plasencia - CD Calamonte
11.03.2018 | Atletico Club Pueblonuevo - CD Azuaga
11.03.2018 | Don Benito - Moralo CP
18.03.2018 | CD Azuaga - Cpvo Arroyo
18.03.2018 | Moralo CP - Cacereno
24.03.2018 | Extremadura UD B - Moralo CP
29.03.2018 | Jerez CF - Extremadura UD B
29.03.2018 | CF Trujillo - Atletico Club Pueblonuevo
29.03.2018 | EMD Aceuchal - Olivenza FC
07.04.2018 | UP Plasencia - CD Castuera Subastacar
08.04.2018 | Olivenza FC - Cpvo Valdivia
08.04.2018 | Cacereno - Santa Amalia
15.04.2018 | CP Amanecer - Olivenza FC
15.04.2018 | Moralo CP - CD Castuera Subastacar
22.04.2018 | Extremadura UD B - CD Diocesano
22.04.2018 | Cpvo Arroyo - Cpvo Valdivia
22.04.2018 | CD Coria - CD Azuaga
28.04.2018 | CD Diocesano - CD Calamonte
29.04.2018 | Olivenza FC - UP Plasencia
29.04.2018 | Santa Amalia - CD Coria
06.05.2018 | CD Calamonte - CF Trujillo
06.05.2018 | CD Castuera Subastacar - Santa Amalia
06.05.2018 | Don Benito - CP Amanecer
06.05.2018 | Atletico Club Pueblonuevo - Olivenza FC
13.05.2018 | Cpvo Valdivia - Extremadura UD B
13.05.2018 | CP Amanecer - Cacereno
13.05.2018 | UP Plasencia - Atletico Club Pueblonuevo
Göster
Canlı Skor
İspanya Amatör
Tercera Federacion, Grup 14
Tercera Division, Group 14, 2017 Sezonu
CP Amanecer - Cp Valdivia maçı - İstatistikler
Tercera Division, Group 14, 2017
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Tercera Federacion, Grup 14 | 31
CP Amanecer
25/03/18 - 19:00
1 : 2
Cp Valdivia
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
% 00
% 00
Gol Girişimi
0
0
İsabetli Vuruş
0
0
İsabetsiz Vuruş
0
0
Köşe Vuruşları
0
0
Serbest Atış
0
0
Ofsaytlar
0
0
Kale Vuruşları
0
0
Taçlar
0
0
Sarı Kartlar
0
0
Kırmızı Kartlar
0
0
İkinci Sarı Kartlar
0
0
Kaleci Kurtarışları
0
0
Kurtarışlar
0
0
Fauller
0
0