www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Japonya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
J.Lig 3
Emperor Kupası
J. Lig Kupası
J.Lig 2
J.Ligi
J-Ligi Yeni Yıl Kupası
Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
Süper Kupa
WE Ligi, Kadınlar
Sezon
J.League 3 2019
J.Lig 3 2024
J.Lig 3 2023
J.Lig 3 2022
J.Lig 3 2021
J.Lig 3 2020
J.League 3 2018
J.League 3 2017
J.League 3 2016
J.League 3 2015
Maçlar
01.12.2019 | Cerezo Osaka - Blaublitz Akita
09.03.2019 | Fujieda MYFC - Fukushima United FC
10.03.2019 | Roasso Kumamoto - AC Nagano Parceiro
10.03.2019 | Kamatamare Sanuki - Grulla Morioka
10.03.2019 | YSCC Yokohama - Gainare Tottori
10.03.2019 | SC Sagamihara - Kataller Toyama
10.03.2019 | Giravanz Kitakyushu - FC Tokyo
10.03.2019 | Cerezo Osaka - Azul Claro Numazu
10.03.2019 | Gamba Osaka - Vanraure Hachnohe FC
10.03.2019 | Thespakusatsu Gunma - Blaublitz Akita
16.03.2019 | Fujieda MYFC - Roasso Kumamoto
16.03.2019 | Cerezo Osaka - YSCC Yokohama
16.03.2019 | FC Tokyo - Grulla Morioka
17.03.2019 | Thespakusatsu Gunma - SC Sagamihara
17.03.2019 | Gainare Tottori - Giravanz Kitakyushu
17.03.2019 | Kamatamare Sanuki - Blaublitz Akita
17.03.2019 | AC Nagano Parceiro - Vanraure Hachnohe FC
17.03.2019 | Azul Claro Numazu - Gamba Osaka
17.03.2019 | Kataller Toyama - Fukushima United FC
23.03.2019 | AC Nagano Parceiro - Cerezo Osaka
23.03.2019 | FC Tokyo - Fujieda MYFC
24.03.2019 | Roasso Kumamoto - Kamatamare Sanuki
24.03.2019 | Fukushima United FC - Azul Claro Numazu
24.03.2019 | Grulla Morioka - Blaublitz Akita
24.03.2019 | Vanraure Hachnohe FC - YSCC Yokohama
24.03.2019 | SC Sagamihara - Gainare Tottori
24.03.2019 | Kataller Toyama - Thespakusatsu Gunma
24.03.2019 | Gamba Osaka - Giravanz Kitakyushu
30.03.2019 | Thespakusatsu Gunma - Vanraure Hachnohe FC
30.03.2019 | Azul Claro Numazu - Kamatamare Sanuki
30.03.2019 | Cerezo Osaka - Fujieda MYFC
31.03.2019 | Fukushima United FC - FC Tokyo
31.03.2019 | Gainare Tottori - Kataller Toyama
31.03.2019 | Grulla Morioka - Roasso Kumamoto
31.03.2019 | Blaublitz Akita - AC Nagano Parceiro
31.03.2019 | YSCC Yokohama - Gamba Osaka
31.03.2019 | Giravanz Kitakyushu - SC Sagamihara
06.04.2019 | YSCC Yokohama - Thespakusatsu Gunma
06.04.2019 | Fujieda MYFC - Azul Claro Numazu
06.04.2019 | AC Nagano Parceiro - Grulla Morioka
07.04.2019 | Roasso Kumamoto - SC Sagamihara
07.04.2019 | Kamatamare Sanuki - Fukushima United FC
07.04.2019 | Blaublitz Akita - Cerezo Osaka
07.04.2019 | Vanraure Hachnohe FC - Gainare Tottori
07.04.2019 | Kataller Toyama - Giravanz Kitakyushu
07.04.2019 | Gamba Osaka - FC Tokyo
13.04.2019 | Gamba Osaka - Roasso Kumamoto
13.04.2019 | FC Tokyo - Vanraure Hachnohe FC
13.04.2019 | Giravanz Kitakyushu - Azul Claro Numazu
14.04.2019 | Gainare Tottori - Fujieda MYFC
14.04.2019 | Kamatamare Sanuki - AC Nagano Parceiro
14.04.2019 | Grulla Morioka - Kataller Toyama
14.04.2019 | SC Sagamihara - Blaublitz Akita
14.04.2019 | Fukushima United FC - YSCC Yokohama
14.04.2019 | Cerezo Osaka - Thespakusatsu Gunma
26.04.2019 | Thespakusatsu Gunma - Gamba Osaka
27.04.2019 | Blaublitz Akita - Giravanz Kitakyushu
27.04.2019 | Fujieda MYFC - AC Nagano Parceiro
28.04.2019 | Gainare Tottori - Grulla Morioka
28.04.2019 | YSCC Yokohama - FC Tokyo
28.04.2019 | Vanraure Hachnohe FC - Fukushima United FC
28.04.2019 | SC Sagamihara - Kamatamare Sanuki
28.04.2019 | Azul Claro Numazu - Roasso Kumamoto
28.04.2019 | Cerezo Osaka - Kataller Toyama
04.05.2019 | Grulla Morioka - YSCC Yokohama
04.05.2019 | AC Nagano Parceiro - SC Sagamihara
05.05.2019 | Fukushima United FC - Gainare Tottori
05.05.2019 | Kamatamare Sanuki - Fujieda MYFC
05.05.2019 | Kataller Toyama - Azul Claro Numazu
05.05.2019 | Giravanz Kitakyushu - Thespakusatsu Gunma
05.05.2019 | Gamba Osaka - Blaublitz Akita
05.05.2019 | FC Tokyo - Cerezo Osaka
05.05.2019 | Roasso Kumamoto - Vanraure Hachnohe FC
18.05.2019 | Fujieda MYFC - Thespakusatsu Gunma
18.05.2019 | Kataller Toyama - Gamba Osaka
19.05.2019 | Fukushima United FC - AC Nagano Parceiro
19.05.2019 | Kamatamare Sanuki - Giravanz Kitakyushu
19.05.2019 | Grulla Morioka - Cerezo Osaka
19.05.2019 | Blaublitz Akita - FC Tokyo
19.05.2019 | YSCC Yokohama - SC Sagamihara
19.05.2019 | Vanraure Hachnohe FC - Azul Claro Numazu
19.05.2019 | Roasso Kumamoto - Gainare Tottori
30.05.2019 | Cerezo Osaka - Vanraure Hachnohe FC
01.06.2019 | Gainare Tottori - Kamatamare Sanuki
01.06.2019 | Thespakusatsu Gunma - FC Tokyo
01.06.2019 | SC Sagamihara - Grulla Morioka
02.06.2019 | Blaublitz Akita - Fukushima United FC
02.06.2019 | Azul Claro Numazu - YSCC Yokohama
02.06.2019 | AC Nagano Parceiro - Kataller Toyama
02.06.2019 | Gamba Osaka - Fujieda MYFC
02.06.2019 | Giravanz Kitakyushu - Roasso Kumamoto
08.06.2019 | FC Tokyo - AC Nagano Parceiro
09.06.2019 | Fukushima United FC - SC Sagamihara
09.06.2019 | Grulla Morioka - Azul Claro Numazu
09.06.2019 | YSCC Yokohama - Giravanz Kitakyushu
09.06.2019 | Vanraure Hachnohe FC - Fujieda MYFC
09.06.2019 | Kataller Toyama - Blaublitz Akita
09.06.2019 | Gamba Osaka - Kamatamare Sanuki
09.06.2019 | Thespakusatsu Gunma - Gainare Tottori
09.06.2019 | Roasso Kumamoto - Cerezo Osaka
15.06.2019 | Fujieda MYFC - Kataller Toyama
15.06.2019 | SC Sagamihara - Gamba Osaka
15.06.2019 | Roasso Kumamoto - FC Tokyo
15.06.2019 | Kamatamare Sanuki - YSCC Yokohama
16.06.2019 | Vanraure Hachnohe FC - Grulla Morioka
16.06.2019 | Gainare Tottori - Cerezo Osaka
16.06.2019 | Azul Claro Numazu - Blaublitz Akita
16.06.2019 | AC Nagano Parceiro - Thespakusatsu Gunma
16.06.2019 | Giravanz Kitakyushu - Fukushima United FC
22.06.2019 | Grulla Morioka - Fukushima United FC
22.06.2019 | Giravanz Kitakyushu - Fujieda MYFC
23.06.2019 | Blaublitz Akita - Roasso Kumamoto
23.06.2019 | YSCC Yokohama - AC Nagano Parceiro
23.06.2019 | Gamba Osaka - Gainare Tottori
23.06.2019 | FC Tokyo - Azul Claro Numazu
23.06.2019 | Kataller Toyama - Vanraure Hachnohe FC
23.06.2019 | Cerezo Osaka - SC Sagamihara
23.06.2019 | Thespakusatsu Gunma - Kamatamare Sanuki
29.06.2019 | Grulla Morioka - Giravanz Kitakyushu
29.06.2019 | Fujieda MYFC - YSCC Yokohama
29.06.2019 | Kataller Toyama - Kamatamare Sanuki
29.06.2019 | Gainare Tottori - FC Tokyo
30.06.2019 | Vanraure Hachnohe FC - Blaublitz Akita
30.06.2019 | Fukushima United FC - Cerezo Osaka
30.06.2019 | Azul Claro Numazu - SC Sagamihara
30.06.2019 | AC Nagano Parceiro - Gamba Osaka
30.06.2019 | Roasso Kumamoto - Thespakusatsu Gunma
06.07.2019 | SC Sagamihara - Vanraure Hachnohe FC
06.07.2019 | FC Tokyo - Kataller Toyama
06.07.2019 | Kamatamare Sanuki - Cerezo Osaka
06.07.2019 | Giravanz Kitakyushu - AC Nagano Parceiro
06.07.2019 | Gainare Tottori - Azul Claro Numazu
07.07.2019 | Blaublitz Akita - Fujieda MYFC
07.07.2019 | YSCC Yokohama - Roasso Kumamoto
07.07.2019 | Gamba Osaka - Grulla Morioka
07.07.2019 | Thespakusatsu Gunma - Fukushima United FC
13.07.2019 | Grulla Morioka - Fujieda MYFC
13.07.2019 | SC Sagamihara - FC Tokyo
14.07.2019 | Vanraure Hachnohe FC - Kamatamare Sanuki
14.07.2019 | Fukushima United FC - Gamba Osaka
14.07.2019 | Azul Claro Numazu - Thespakusatsu Gunma
14.07.2019 | AC Nagano Parceiro - Gainare Tottori
14.07.2019 | YSCC Yokohama - Blaublitz Akita
14.07.2019 | Cerezo Osaka - Giravanz Kitakyushu
14.07.2019 | Roasso Kumamoto - Kataller Toyama
19.07.2019 | Kataller Toyama - YSCC Yokohama
20.07.2019 | Grulla Morioka - Thespakusatsu Gunma
20.07.2019 | FC Tokyo - Kamatamare Sanuki
20.07.2019 | Giravanz Kitakyushu - Vanraure Hachnohe FC
20.07.2019 | Blaublitz Akita - Gainare Tottori
21.07.2019 | Fukushima United FC - Roasso Kumamoto
21.07.2019 | Azul Claro Numazu - AC Nagano Parceiro
21.07.2019 | Fujieda MYFC - SC Sagamihara
21.07.2019 | Cerezo Osaka - Gamba Osaka
27.07.2019 | Fujieda MYFC - FC Tokyo
27.07.2019 | Kamatamare Sanuki - Azul Claro Numazu
27.07.2019 | Giravanz Kitakyushu - Kataller Toyama
27.07.2019 | Blaublitz Akita - Grulla Morioka
27.07.2019 | SC Sagamihara - Fukushima United FC
27.07.2019 | Thespakusatsu Gunma - Cerezo Osaka
27.07.2019 | Gainare Tottori - Roasso Kumamoto
28.07.2019 | YSCC Yokohama - Vanraure Hachnohe FC
28.07.2019 | Gamba Osaka - AC Nagano Parceiro
03.08.2019 | Kataller Toyama - Fujieda MYFC
03.08.2019 | Cerezo Osaka - Kamatamare Sanuki
04.08.2019 | Vanraure Hachnohe FC - Gamba Osaka
04.08.2019 | Grulla Morioka - SC Sagamihara
04.08.2019 | Azul Claro Numazu - Fukushima United FC
04.08.2019 | AC Nagano Parceiro - Giravanz Kitakyushu
04.08.2019 | FC Tokyo - Gainare Tottori
04.08.2019 | Roasso Kumamoto - Blaublitz Akita
04.08.2019 | Thespakusatsu Gunma - YSCC Yokohama
10.08.2019 | Fukushima United FC - Fujieda MYFC
10.08.2019 | SC Sagamihara - Cerezo Osaka
10.08.2019 | Kamatamare Sanuki - Thespakusatsu Gunma
10.08.2019 | Giravanz Kitakyushu - Gamba Osaka
10.08.2019 | Roasso Kumamoto - YSCC Yokohama
10.08.2019 | Gainare Tottori - Vanraure Hachnohe FC
11.08.2019 | Azul Claro Numazu - Grulla Morioka
11.08.2019 | AC Nagano Parceiro - FC Tokyo
11.08.2019 | Blaublitz Akita - Kataller Toyama
18.08.2019 | Grulla Morioka - Fukushima United FC
30.08.2019 | Blaublitz Akita - Azul Claro Numazu
31.08.2019 | Grulla Morioka - FC Tokyo
31.08.2019 | Fujieda MYFC - Gainare Tottori
31.08.2019 | Kataller Toyama - SC Sagamihara
31.08.2019 | Thespakusatsu Gunma - AC Nagano Parceiro
31.08.2019 | Cerezo Osaka - Roasso Kumamoto
01.09.2019 | Vanraure Hachnohe FC - Giravanz Kitakyushu
01.09.2019 | YSCC Yokohama - Kamatamare Sanuki
01.09.2019 | Gamba Osaka - Fukushima United FC
07.09.2019 | Fujieda MYFC - Grulla Morioka
07.09.2019 | SC Sagamihara - Thespakusatsu Gunma
07.09.2019 | FC Tokyo - Giravanz Kitakyushu
07.09.2019 | Kamatamare Sanuki - Kataller Toyama
07.09.2019 | Roasso Kumamoto - Gamba Osaka
07.09.2019 | Gainare Tottori - Blaublitz Akita
08.09.2019 | Azul Claro Numazu - Vanraure Hachnohe FC
08.09.2019 | AC Nagano Parceiro - Fukushima United FC
08.09.2019 | YSCC Yokohama - Cerezo Osaka
14.09.2019 | FC Tokyo - Thespakusatsu Gunma
15.09.2019 | Gainare Tottori - SC Sagamihara
15.09.2019 | Vanraure Hachnohe FC - Roasso Kumamoto
15.09.2019 | Kataller Toyama - Grulla Morioka
15.09.2019 | Fukushima United FC - Giravanz Kitakyushu
15.09.2019 | Azul Claro Numazu - Cerezo Osaka
15.09.2019 | Blaublitz Akita - Kamatamare Sanuki
15.09.2019 | AC Nagano Parceiro - Fujieda MYFC
15.09.2019 | Gamba Osaka - YSCC Yokohama
28.09.2019 | Fujieda MYFC - Gamba Osaka
28.09.2019 | Thespakusatsu Gunma - Azul Claro Numazu
29.09.2019 | Fukushima United FC - Grulla Morioka
29.09.2019 | Kamatamare Sanuki - Roasso Kumamoto
29.09.2019 | Vanraure Hachnohe FC - FC Tokyo
29.09.2019 | Kataller Toyama - Gainare Tottori
29.09.2019 | Blaublitz Akita - YSCC Yokohama
29.09.2019 | SC Sagamihara - Giravanz Kitakyushu
29.09.2019 | Cerezo Osaka - AC Nagano Parceiro
05.10.2019 | Grulla Morioka - Vanraure Hachnohe FC
05.10.2019 | YSCC Yokohama - Fukushima United FC
05.10.2019 | Thespakusatsu Gunma - Fujieda MYFC
06.10.2019 | Kamatamare Sanuki - Gainare Tottori
06.10.2019 | AC Nagano Parceiro - Blaublitz Akita
06.10.2019 | SC Sagamihara - Azul Claro Numazu
06.10.2019 | Giravanz Kitakyushu - Cerezo Osaka
06.10.2019 | Gamba Osaka - Kataller Toyama
06.10.2019 | FC Tokyo - Roasso Kumamoto
12.10.2019 | Blaublitz Akita - Thespakusatsu Gunma
13.10.2019 | Gainare Tottori - Gamba Osaka
13.10.2019 | AC Nagano Parceiro - YSCC Yokohama
13.10.2019 | Fujieda MYFC - Kamatamare Sanuki
13.10.2019 | Giravanz Kitakyushu - Grulla Morioka
13.10.2019 | Cerezo Osaka - Fukushima United FC
13.10.2019 | Azul Claro Numazu - FC Tokyo
13.10.2019 | Kataller Toyama - Roasso Kumamoto
14.10.2019 | Vanraure Hachnohe FC - SC Sagamihara
19.10.2019 | Fukushima United FC - Blaublitz Akita
20.10.2019 | Gainare Tottori - Thespakusatsu Gunma
20.10.2019 | Kamatamare Sanuki - Gamba Osaka
20.10.2019 | YSCC Yokohama - Grulla Morioka
20.10.2019 | Vanraure Hachnohe FC - AC Nagano Parceiro
20.10.2019 | Azul Claro Numazu - Giravanz Kitakyushu
20.10.2019 | Kataller Toyama - Cerezo Osaka
20.10.2019 | FC Tokyo - SC Sagamihara
20.10.2019 | Roasso Kumamoto - Fujieda MYFC
27.10.2019 | Grulla Morioka - Gainare Tottori
27.10.2019 | AC Nagano Parceiro - Kamatamare Sanuki
27.10.2019 | SC Sagamihara - Fujieda MYFC
27.10.2019 | Thespakusatsu Gunma - Kataller Toyama
27.10.2019 | Giravanz Kitakyushu - YSCC Yokohama
27.10.2019 | Gamba Osaka - Cerezo Osaka
27.10.2019 | FC Tokyo - Fukushima United FC
27.10.2019 | Roasso Kumamoto - Azul Claro Numazu
27.10.2019 | Blaublitz Akita - Vanraure Hachnohe FC
31.10.2019 | AC Nagano Parceiro - YSCC Yokohama
03.11.2019 | Kamatamare Sanuki - FC Tokyo
03.11.2019 | Fujieda MYFC - Vanraure Hachnohe FC
03.11.2019 | Giravanz Kitakyushu - Blaublitz Akita
03.11.2019 | Cerezo Osaka - Grulla Morioka
04.11.2019 | Fukushima United FC - Kataller Toyama
04.11.2019 | Gainare Tottori - AC Nagano Parceiro
04.11.2019 | YSCC Yokohama - Azul Claro Numazu
04.11.2019 | Gamba Osaka - SC Sagamihara
04.11.2019 | Thespakusatsu Gunma - Roasso Kumamoto
09.11.2019 | Grulla Morioka - Gamba Osaka
09.11.2019 | FC Tokyo - Blaublitz Akita
10.11.2019 | Fukushima United FC - Kamatamare Sanuki
10.11.2019 | Vanraure Hachnohe FC - Thespakusatsu Gunma
10.11.2019 | SC Sagamihara - YSCC Yokohama
10.11.2019 | Azul Claro Numazu - Fujieda MYFC
10.11.2019 | Roasso Kumamoto - Giravanz Kitakyushu
10.11.2019 | Cerezo Osaka - Gainare Tottori
10.11.2019 | Kataller Toyama - AC Nagano Parceiro
17.11.2019 | Gainare Tottori - Fukushima United FC
17.11.2019 | Kamatamare Sanuki - SC Sagamihara
17.11.2019 | Blaublitz Akita - Gamba Osaka
17.11.2019 | AC Nagano Parceiro - Azul Claro Numazu
17.11.2019 | Vanraure Hachnohe FC - Kataller Toyama
17.11.2019 | Fujieda MYFC - Cerezo Osaka
17.11.2019 | FC Tokyo - YSCC Yokohama
17.11.2019 | Roasso Kumamoto - Grulla Morioka
17.11.2019 | Thespakusatsu Gunma - Giravanz Kitakyushu
23.11.2019 | YSCC Yokohama - Kataller Toyama
23.11.2019 | Fujieda MYFC - Blaublitz Akita
24.11.2019 | Fukushima United FC - Vanraure Hachnohe FC
24.11.2019 | SC Sagamihara - Roasso Kumamoto
24.11.2019 | Azul Claro Numazu - Gainare Tottori
24.11.2019 | Grulla Morioka - AC Nagano Parceiro
24.11.2019 | Giravanz Kitakyushu - Kamatamare Sanuki
24.11.2019 | Cerezo Osaka - FC Tokyo
24.11.2019 | Gamba Osaka - Thespakusatsu Gunma
30.11.2019 | Kataller Toyama - FC Tokyo
01.12.2019 | Kamatamare Sanuki - Vanraure Hachnohe FC
01.12.2019 | SC Sagamihara - AC Nagano Parceiro
01.12.2019 | Roasso Kumamoto - Fukushima United FC
01.12.2019 | Thespakusatsu Gunma - Grulla Morioka
01.12.2019 | Giravanz Kitakyushu - Gainare Tottori
01.12.2019 | YSCC Yokohama - Fujieda MYFC
01.12.2019 | Gamba Osaka - Azul Claro Numazu
08.12.2019 | Fukushima United FC - Thespakusatsu Gunma
08.12.2019 | Gainare Tottori - YSCC Yokohama
08.12.2019 | Grulla Morioka - Kamatamare Sanuki
08.12.2019 | Blaublitz Akita - SC Sagamihara
08.12.2019 | AC Nagano Parceiro - Roasso Kumamoto
08.12.2019 | Vanraure Hachnohe FC - Cerezo Osaka
08.12.2019 | Fujieda MYFC - Giravanz Kitakyushu
08.12.2019 | FC Tokyo - Gamba Osaka
08.12.2019 | Azul Claro Numazu - Kataller Toyama
Göster
Canlı Skor
Japonya
J.Lig 3
J.League 3 2019 Sezonu
Cerezo Osaka - Blaublitz Akita maçı - Canlı Anlatım
J.League 3 2019
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
J.Lig 3 | 33
Cerezo Osaka
01/12/19 - 08:00
1 : 3
1 : 3 2. Devre
Blaublitz Akita
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır