www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Arjantin
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Profesyonel Lig
Arjantin Kupası
Copa de la Liga
Copa de la Liga, Kadınlar
Copa de la Liga, Reserves
Liga Profesional, Reserves
Premier Lig, Kadınlar
Primera B
Primera C
Primera D Metropolitana
Primera Nacional
Supercopa Internacional
Süper Kupa
Torneo Federal A
Trofeo de Campeones de la Liga Profesional
Trofeo de Campeones, Reserves
Sezon
Premier Lig 2015
Profesyonel Lig 2024
Profesyonel Lig 2023
Profesyonel Lig 2022
Profesyonel Lig 2021
Premier Lig 2021
Premier Lig 19/20
Premier Lig 18/19
Premier Lig 17/18
Premier Lig 16/17
Premier Lig 2016
Premier Lig 2014
Premier Lig 13/14
Premier Lig 12/13
Primera Division 11/12
Primera Division 10/11
Primera Division 09/10
Primera Division 08/09
Primera Division 07/08
Primera Division 06/07
Primera Division 05/06
Primera Division 04/05
Primera Division 03/04
Maçlar
25.11.2015 | Banfield - Argentinos Juniors
13.02.2015 | Velez Sarsfield - CA Aldosivi
14.02.2015 | Racing Club - Rosario Central
14.02.2015 | Gymnasia La Plata - Defensa y Justicia
14.02.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - Colon De Santa Fe
15.02.2015 | Godoy Cruz - San Martin San Juan
15.02.2015 | Newell´s Old Boys - CA Independiente
15.02.2015 | Banfield - CA Temperley
15.02.2015 | Crucero del Norte - CA Tigre
15.02.2015 | Quilmes - Atletico Lanus
15.02.2015 | Union De Santa Fe - CA Huracan
15.02.2015 | Boca Juniors - O. Bahaia Blanca
16.02.2015 | Argentinos Juniors - Atletico de Rafaela
16.02.2015 | CA Sarmiento - CA River Plate (ARJ)
16.02.2015 | Arsenal De Sarandi - Estudiantes de la Plata
17.02.2015 | Belgrano De Cordoba - Nueva Chicago
21.02.2015 | Atletico de Rafaela - Banfield
21.02.2015 | CA Huracan - Arsenal De Sarandi
21.02.2015 | Estudiantes de la Plata - Godoy Cruz
22.02.2015 | Rosario Central - CA Tigre
22.02.2015 | O. Bahaia Blanca - Racing Club
22.02.2015 | Velez Sarsfield - Crucero del Norte
22.02.2015 | San Martin San Juan - Gymnasia La Plata
22.02.2015 | CA Independiente - CA Sarmiento
22.02.2015 | CA Aldosivi - Newell´s Old Boys
22.02.2015 | Nueva Chicago - Union De Santa Fe
22.02.2015 | CA River Plate (ARJ) - Quilmes
23.02.2015 | Colon De Santa Fe - Argentinos Juniors
23.02.2015 | CA Temperley - Boca Juniors
23.02.2015 | Atletico Lanus - Belgrano De Cordoba
24.02.2015 | Defensa y Justicia - CA San Lorenzo de Almagro
27.02.2015 | Arsenal De Sarandi - Nueva Chicago
28.02.2015 | Godoy Cruz - CA Huracan
28.02.2015 | CA Tigre - O. Bahaia Blanca
28.02.2015 | Crucero del Norte - Rosario Central
01.03.2015 | Union De Santa Fe - Atletico Lanus
01.03.2015 | Quilmes - CA Independiente
01.03.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - San Martin San Juan
01.03.2015 | Gymnasia La Plata - Estudiantes de la Plata
01.03.2015 | Boca Juniors - Atletico de Rafaela
02.03.2015 | Argentinos Juniors - Defensa y Justicia
02.03.2015 | Racing Club - CA Temperley
02.03.2015 | Belgrano De Cordoba - CA River Plate (ARJ)
02.03.2015 | CA Sarmiento - CA Aldosivi
03.03.2015 | Banfield - Colon De Santa Fe
03.03.2015 | Newell´s Old Boys - Velez Sarsfield
06.03.2015 | CA Huracan - Gymnasia La Plata
07.03.2015 | Atletico de Rafaela - Racing Club
07.03.2015 | Nueva Chicago - Godoy Cruz
07.03.2015 | O. Bahaia Blanca - Rosario Central
08.03.2015 | CA Aldosivi - Quilmes
08.03.2015 | CA Independiente - Belgrano De Cordoba
08.03.2015 | Newell´s Old Boys - Crucero del Norte
08.03.2015 | Atletico Lanus - Arsenal De Sarandi
08.03.2015 | Defensa y Justicia - Banfield
08.03.2015 | Velez Sarsfield - CA Sarmiento
08.03.2015 | CA River Plate (ARJ) - Union De Santa Fe
09.03.2015 | San Martin San Juan - Argentinos Juniors
09.03.2015 | Colon De Santa Fe - Boca Juniors
10.03.2015 | CA Temperley - CA Tigre
10.03.2015 | Estudiantes de la Plata - CA San Lorenzo de Almagro
13.03.2015 | Crucero del Norte - O. Bahaia Blanca
14.03.2015 | Racing Club - Colon De Santa Fe
14.03.2015 | Banfield - San Martin San Juan
14.03.2015 | Gymnasia La Plata - Nueva Chicago
14.03.2015 | Boca Juniors - Defensa y Justicia
15.03.2015 | Union De Santa Fe - CA Independiente
15.03.2015 | CA Sarmiento - Newell´s Old Boys
15.03.2015 | Quilmes - Velez Sarsfield
15.03.2015 | Argentinos Juniors - Estudiantes de la Plata
15.03.2015 | CA Tigre - Atletico de Rafaela
15.03.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - CA Huracan
16.03.2015 | Godoy Cruz - Atletico Lanus
16.03.2015 | Rosario Central - CA Temperley
17.03.2015 | Belgrano De Cordoba - CA Aldosivi
17.03.2015 | Arsenal De Sarandi - CA River Plate (ARJ)
17.03.2015 | Gymnasia La Plata - Nueva Chicago
21.03.2015 | Newell´s Old Boys - Quilmes
21.03.2015 | Atletico Lanus - Gymnasia La Plata
21.03.2015 | Colon De Santa Fe - CA Tigre
21.03.2015 | Velez Sarsfield - Belgrano De Cordoba
22.03.2015 | CA Independiente - Arsenal De Sarandi
22.03.2015 | CA Huracan - Argentinos Juniors
22.03.2015 | CA Sarmiento - Crucero del Norte
22.03.2015 | Atletico de Rafaela - Rosario Central
22.03.2015 | Estudiantes de la Plata - Banfield
22.03.2015 | Defensa y Justicia - Racing Club
22.03.2015 | CA River Plate (ARJ) - Godoy Cruz
23.03.2015 | San Martin San Juan - Boca Juniors
23.03.2015 | Nueva Chicago - CA San Lorenzo de Almagro
23.03.2015 | CA Aldosivi - Union De Santa Fe
24.03.2015 | CA Temperley - O. Bahaia Blanca
27.03.2015 | Quilmes - CA Sarmiento
28.03.2015 | Rosario Central - Colon De Santa Fe
28.03.2015 | O. Bahaia Blanca - Atletico de Rafaela
29.03.2015 | Banfield - CA Huracan
29.03.2015 | Godoy Cruz - CA Independiente
29.03.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - Atletico Lanus
29.03.2015 | Crucero del Norte - CA Temperley
29.03.2015 | Belgrano De Cordoba - Newell´s Old Boys
29.03.2015 | Racing Club - San Martin San Juan
30.03.2015 | Boca Juniors - Estudiantes de la Plata
30.03.2015 | Union De Santa Fe - Velez Sarsfield
30.03.2015 | Gymnasia La Plata - CA River Plate (ARJ)
31.03.2015 | Arsenal De Sarandi - CA Aldosivi
31.03.2015 | CA Tigre - Defensa y Justicia
31.03.2015 | Argentinos Juniors - Nueva Chicago
04.04.2015 | CA Sarmiento - Belgrano De Cordoba
04.04.2015 | Estudiantes de la Plata - Racing Club
04.04.2015 | Atletico de Rafaela - CA Temperley
05.04.2015 | Defensa y Justicia - Rosario Central
05.04.2015 | CA Aldosivi - Godoy Cruz
05.04.2015 | CA Independiente - Gymnasia La Plata
05.04.2015 | Velez Sarsfield - Arsenal De Sarandi
05.04.2015 | CA River Plate (ARJ) - CA San Lorenzo de Almagro
05.04.2015 | Atletico Lanus - Argentinos Juniors
06.04.2015 | CA Huracan - Boca Juniors
06.04.2015 | Colon De Santa Fe - O. Bahaia Blanca
06.04.2015 | Quilmes - Crucero del Norte
06.04.2015 | San Martin San Juan - CA Tigre
06.04.2015 | Nueva Chicago - Banfield
07.04.2015 | Newell´s Old Boys - Union De Santa Fe
11.04.2015 | Crucero del Norte - Atletico de Rafaela
11.04.2015 | CA Temperley - Colon De Santa Fe
11.04.2015 | Godoy Cruz - Velez Sarsfield
11.04.2015 | Gymnasia La Plata - CA Aldosivi
12.04.2015 | Rosario Central - San Martin San Juan
12.04.2015 | Racing Club - CA Huracan
12.04.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - CA Independiente
12.04.2015 | Banfield - Atletico Lanus
12.04.2015 | O. Bahaia Blanca - Defensa y Justicia
12.04.2015 | Union De Santa Fe - CA Sarmiento
13.04.2015 | Boca Juniors - Nueva Chicago
13.04.2015 | Argentinos Juniors - CA River Plate (ARJ)
13.04.2015 | Arsenal De Sarandi - Newell´s Old Boys
14.04.2015 | CA Tigre - Estudiantes de la Plata
14.04.2015 | Belgrano De Cordoba - Quilmes
18.04.2015 | Estudiantes de la Plata - Rosario Central
18.04.2015 | CA Sarmiento - Arsenal De Sarandi
19.04.2015 | CA Huracan - CA Tigre
19.04.2015 | Defensa y Justicia - CA Temperley
19.04.2015 | CA Independiente - Argentinos Juniors
19.04.2015 | Velez Sarsfield - Gymnasia La Plata
19.04.2015 | Belgrano De Cordoba - Crucero del Norte
19.04.2015 | Nueva Chicago - Racing Club
19.04.2015 | CA Aldosivi - CA San Lorenzo de Almagro
20.04.2015 | CA River Plate (ARJ) - Banfield
20.04.2015 | San Martin San Juan - O. Bahaia Blanca
20.04.2015 | Atletico Lanus - Boca Juniors
21.04.2015 | Quilmes - Union De Santa Fe
22.04.2015 | Colon De Santa Fe - Atletico de Rafaela
22.04.2015 | Newell´s Old Boys - Godoy Cruz
01.05.2015 | Godoy Cruz - CA Sarmiento
02.05.2015 | O. Bahaia Blanca - Estudiantes de la Plata
02.05.2015 | Gymnasia La Plata - Newell´s Old Boys
03.05.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - Velez Sarsfield
03.05.2015 | Argentinos Juniors - CA Aldosivi
03.05.2015 | Racing Club - Atletico Lanus
03.05.2015 | Rosario Central - CA Huracan
03.05.2015 | Atletico de Rafaela - Defensa y Justicia
03.05.2015 | Banfield - CA Independiente
03.05.2015 | CA Tigre - Nueva Chicago
04.05.2015 | Boca Juniors - CA River Plate (ARJ)
04.05.2015 | Union De Santa Fe - Belgrano De Cordoba
04.05.2015 | Arsenal De Sarandi - Quilmes
05.05.2015 | Crucero del Norte - Colon De Santa Fe
05.05.2015 | CA Temperley - San Martin San Juan
08.05.2015 | Nueva Chicago - Rosario Central
09.05.2015 | Atletico Lanus - CA Tigre
09.05.2015 | Estudiantes de la Plata - CA Temperley
09.05.2015 | Quilmes - Godoy Cruz
10.05.2015 | CA Huracan - O. Bahaia Blanca
10.05.2015 | Union De Santa Fe - Crucero del Norte
10.05.2015 | Newell´s Old Boys - CA San Lorenzo de Almagro
10.05.2015 | Velez Sarsfield - Argentinos Juniors
10.05.2015 | Belgrano De Cordoba - Arsenal De Sarandi
10.05.2015 | CA Aldosivi - Banfield
11.05.2015 | CA River Plate (ARJ) - Racing Club
11.05.2015 | San Martin San Juan - Atletico de Rafaela
11.05.2015 | CA Independiente - Boca Juniors
12.05.2015 | CA Sarmiento - Gymnasia La Plata
12.05.2015 | Defensa y Justicia - Colon De Santa Fe
16.05.2015 | Argentinos Juniors - Newell´s Old Boys
16.05.2015 | CA Temperley - CA Huracan
16.05.2015 | Arsenal De Sarandi - Union De Santa Fe
16.05.2015 | O. Bahaia Blanca - Nueva Chicago
17.05.2015 | Banfield - Velez Sarsfield
17.05.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - CA Sarmiento
17.05.2015 | Atletico de Rafaela - Estudiantes de la Plata
17.05.2015 | Crucero del Norte - Defensa y Justicia
17.05.2015 | Racing Club - CA Independiente
17.05.2015 | Rosario Central - Atletico Lanus
17.05.2015 | Godoy Cruz - Belgrano De Cordoba
18.05.2015 | Boca Juniors - CA Aldosivi
18.05.2015 | CA Tigre - CA River Plate (ARJ)
19.05.2015 | Gymnasia La Plata - Quilmes
19.05.2015 | Colon De Santa Fe - San Martin San Juan
23.05.2015 | Gymnasia La Plata - Quilmes
23.05.2015 | Crucero del Norte - Defensa y Justicia
23.05.2015 | CA Temperley - CA Huracan
23.05.2015 | Arsenal De Sarandi - Union De Santa Fe
23.05.2015 | Rosario Central - Atletico Lanus
23.05.2015 | Colon De Santa Fe - San Martin San Juan
24.05.2015 | Banfield - Velez Sarsfield
24.05.2015 | O. Bahaia Blanca - Nueva Chicago
24.05.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - CA Sarmiento
24.05.2015 | Atletico de Rafaela - Estudiantes de la Plata
24.05.2015 | Racing Club - CA Independiente
24.05.2015 | Argentinos Juniors - Newell´s Old Boys
25.05.2015 | Boca Juniors - CA Aldosivi
25.05.2015 | Godoy Cruz - Belgrano De Cordoba
25.05.2015 | CA Tigre - CA River Plate (ARJ)
30.05.2015 | Quilmes - CA San Lorenzo de Almagro
30.05.2015 | Nueva Chicago - CA Temperley
30.05.2015 | CA Sarmiento - Argentinos Juniors
31.05.2015 | Belgrano De Cordoba - Gymnasia La Plata
31.05.2015 | CA Independiente - CA Tigre
31.05.2015 | Newell´s Old Boys - Banfield
31.05.2015 | Union De Santa Fe - Godoy Cruz
31.05.2015 | San Martin San Juan - Defensa y Justicia
31.05.2015 | CA Aldosivi - Racing Club
01.06.2015 | CA River Plate (ARJ) - Rosario Central
01.06.2015 | Estudiantes de la Plata - Colon De Santa Fe
01.06.2015 | Velez Sarsfield - Boca Juniors
01.06.2015 | Arsenal De Sarandi - Crucero del Norte
02.06.2015 | CA Huracan - Atletico de Rafaela
02.06.2015 | Atletico Lanus - O. Bahaia Blanca
06.06.2015 | Gymnasia La Plata - Union De Santa Fe
06.06.2015 | Banfield - CA Sarmiento
06.06.2015 | Argentinos Juniors - Quilmes
06.06.2015 | Colon De Santa Fe - CA Huracan
06.06.2015 | CA Temperley - Atletico Lanus
07.06.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - Belgrano De Cordoba
07.06.2015 | Crucero del Norte - San Martin San Juan
07.06.2015 | Rosario Central - CA Independiente
07.06.2015 | Atletico de Rafaela - Nueva Chicago
07.06.2015 | Racing Club - Velez Sarsfield
08.06.2015 | Boca Juniors - Newell´s Old Boys
08.06.2015 | Godoy Cruz - Arsenal De Sarandi
08.06.2015 | O. Bahaia Blanca - CA River Plate (ARJ)
09.06.2015 | CA Tigre - CA Aldosivi
09.06.2015 | Defensa y Justicia - Estudiantes de la Plata
14.06.2015 | Arsenal De Sarandi - Gymnasia La Plata
14.06.2015 | Atletico Lanus - Atletico de Rafaela
14.06.2015 | Quilmes - Banfield
14.06.2015 | Belgrano De Cordoba - Argentinos Juniors
14.06.2015 | Estudiantes de la Plata - San Martin San Juan
14.06.2015 | Godoy Cruz - Crucero del Norte
14.06.2015 | CA Independiente - O. Bahaia Blanca
14.06.2015 | Newell´s Old Boys - Racing Club
14.06.2015 | CA River Plate (ARJ) - CA Temperley
14.06.2015 | CA Aldosivi - Rosario Central
14.06.2015 | Union De Santa Fe - CA San Lorenzo de Almagro
14.06.2015 | Velez Sarsfield - CA Tigre
14.06.2015 | Nueva Chicago - Colon De Santa Fe
09.07.2015 | CA Tigre - CA River Plate (ARJ)
11.07.2015 | Arsenal De Sarandi - Gymnasia La Plata
11.07.2015 | Estudiantes de la Plata - San Martin San Juan
11.07.2015 | Belgrano De Cordoba - Argentinos Juniors
11.07.2015 | CA River Plate (ARJ) - CA Temperley
12.07.2015 | Quilmes - Banfield
12.07.2015 | Union De Santa Fe - CA San Lorenzo de Almagro
12.07.2015 | CA Huracan - Defensa y Justicia
12.07.2015 | Atletico Lanus - Atletico de Rafaela
12.07.2015 | Nueva Chicago - Colon De Santa Fe
12.07.2015 | CA Independiente - O. Bahaia Blanca
12.07.2015 | Newell´s Old Boys - Racing Club
13.07.2015 | Godoy Cruz - Crucero del Norte
13.07.2015 | CA Sarmiento - Boca Juniors
14.07.2015 | CA Aldosivi - Rosario Central
14.07.2015 | Velez Sarsfield - CA Tigre
18.07.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - Arsenal De Sarandi
18.07.2015 | Banfield - Belgrano De Cordoba
18.07.2015 | O. Bahaia Blanca - CA Aldosivi
18.07.2015 | Boca Juniors - Quilmes
18.07.2015 | Defensa y Justicia - Nueva Chicago
19.07.2015 | Atletico de Rafaela - CA River Plate (ARJ)
19.07.2015 | Racing Club - CA Sarmiento
19.07.2015 | Colon De Santa Fe - Atletico Lanus
19.07.2015 | CA Tigre - Newell´s Old Boys
19.07.2015 | San Martin San Juan - CA Huracan
20.07.2015 | Rosario Central - Velez Sarsfield
20.07.2015 | CA Temperley - CA Independiente
20.07.2015 | Gymnasia La Plata - Godoy Cruz
21.07.2015 | Crucero del Norte - Estudiantes de la Plata
21.07.2015 | Argentinos Juniors - Union De Santa Fe
25.07.2015 | CA Aldosivi - CA Temperley
25.07.2015 | Gymnasia La Plata - Crucero del Norte
25.07.2015 | CA Sarmiento - CA Tigre
25.07.2015 | CA River Plate (ARJ) - Colon De Santa Fe
26.07.2015 | Union De Santa Fe - Banfield
26.07.2015 | CA Independiente - Atletico de Rafaela
26.07.2015 | Velez Sarsfield - O. Bahaia Blanca
26.07.2015 | Godoy Cruz - CA San Lorenzo de Almagro
26.07.2015 | Newell´s Old Boys - Rosario Central
26.07.2015 | Quilmes - Racing Club
27.07.2015 | CA Huracan - Estudiantes de la Plata
27.07.2015 | Atletico Lanus - Defensa y Justicia
27.07.2015 | Belgrano De Cordoba - Boca Juniors
27.07.2015 | Nueva Chicago - San Martin San Juan
28.07.2015 | Arsenal De Sarandi - Argentinos Juniors
01.08.2015 | Atletico de Rafaela - CA Aldosivi
01.08.2015 | CA Temperley - Velez Sarsfield
01.08.2015 | Argentinos Juniors - Godoy Cruz
01.08.2015 | Estudiantes de la Plata - Nueva Chicago
02.08.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - Gymnasia La Plata
02.08.2015 | Colon De Santa Fe - CA Independiente
02.08.2015 | Rosario Central - CA Sarmiento
02.08.2015 | O. Bahaia Blanca - Newell´s Old Boys
02.08.2015 | Racing Club - Belgrano De Cordoba
02.08.2015 | Defensa y Justicia - CA River Plate (ARJ)
02.08.2015 | San Martin San Juan - Atletico Lanus
02.08.2015 | Crucero del Norte - CA Huracan
03.08.2015 | Boca Juniors - Union De Santa Fe
04.08.2015 | CA Tigre - Quilmes
04.08.2015 | Banfield - Arsenal De Sarandi
12.08.2015 | San Martin San Juan - Atletico Lanus
15.08.2015 | CA Sarmiento - O. Bahaia Blanca
15.08.2015 | Belgrano De Cordoba - CA Tigre
15.08.2015 | CA Independiente - Defensa y Justicia
15.08.2015 | Nueva Chicago - CA Huracan
15.08.2015 | Godoy Cruz - Banfield
15.08.2015 | CA Aldosivi - Colon De Santa Fe
16.08.2015 | Union De Santa Fe - Racing Club
16.08.2015 | Atletico Lanus - Estudiantes de la Plata
16.08.2015 | Gymnasia La Plata - Argentinos Juniors
16.08.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - Crucero del Norte
17.08.2015 | Velez Sarsfield - Atletico de Rafaela
17.08.2015 | Newell´s Old Boys - CA Temperley
17.08.2015 | Arsenal De Sarandi - Boca Juniors
18.08.2015 | CA River Plate (ARJ) - San Martin San Juan
18.08.2015 | Quilmes - Rosario Central
22.08.2015 | Atletico de Rafaela - Newell´s Old Boys
22.08.2015 | Banfield - Gymnasia La Plata
22.08.2015 | O. Bahaia Blanca - Quilmes
22.08.2015 | Racing Club - Arsenal De Sarandi
22.08.2015 | Colon De Santa Fe - Velez Sarsfield
23.08.2015 | San Martin San Juan - CA Independiente
23.08.2015 | Argentinos Juniors - CA San Lorenzo de Almagro
23.08.2015 | Crucero del Norte - Nueva Chicago
23.08.2015 | Rosario Central - Belgrano De Cordoba
23.08.2015 | CA Huracan - Atletico Lanus
23.08.2015 | CA Tigre - Union De Santa Fe
24.08.2015 | Boca Juniors - Godoy Cruz
24.08.2015 | Estudiantes de la Plata - CA River Plate (ARJ)
25.08.2015 | Defensa y Justicia - CA Aldosivi
25.08.2015 | CA Temperley - CA Sarmiento
29.08.2015 | Argentinos Juniors - Crucero del Norte
29.08.2015 | Quilmes - CA Temperley
29.08.2015 | CA Aldosivi - San Martin San Juan
30.08.2015 | Gymnasia La Plata - Boca Juniors
30.08.2015 | Velez Sarsfield - Defensa y Justicia
30.08.2015 | Newell´s Old Boys - Colon De Santa Fe
30.08.2015 | Arsenal De Sarandi - CA Tigre
30.08.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - Banfield
30.08.2015 | Godoy Cruz - Racing Club
30.08.2015 | CA Sarmiento - Atletico de Rafaela
31.08.2015 | CA River Plate (ARJ) - CA Huracan
31.08.2015 | Union De Santa Fe - Rosario Central
31.08.2015 | CA Independiente - Estudiantes de la Plata
01.09.2015 | Belgrano De Cordoba - O. Bahaia Blanca
01.09.2015 | Atletico Lanus - Nueva Chicago
05.09.2015 | Banfield - Argentinos Juniors
05.09.2015 | CA Tigre - Godoy Cruz
05.09.2015 | Crucero del Norte - Atletico Lanus
05.09.2015 | Rosario Central - Arsenal De Sarandi
05.09.2015 | Colon De Santa Fe - CA Sarmiento
06.09.2015 | CA Huracan - CA Independiente
06.09.2015 | Defensa y Justicia - Newell´s Old Boys
06.09.2015 | CA Temperley - Belgrano De Cordoba
06.09.2015 | Nueva Chicago - CA River Plate (ARJ)
06.09.2015 | San Martin San Juan - Velez Sarsfield
07.09.2015 | Boca Juniors - CA San Lorenzo de Almagro
07.09.2015 | O. Bahaia Blanca - Union De Santa Fe
07.09.2015 | Racing Club - Gymnasia La Plata
08.09.2015 | Atletico de Rafaela - Quilmes
08.09.2015 | Estudiantes de la Plata - CA Aldosivi
12.09.2015 | Defensa y Justicia - Arsenal De Sarandi
12.09.2015 | Nueva Chicago - Argentinos Juniors
12.09.2015 | San Martin San Juan - Godoy Cruz
12.09.2015 | CA Independiente - Racing Club
13.09.2015 | CA Huracan - CA San Lorenzo de Almagro
13.09.2015 | O. Bahaia Blanca - CA Sarmiento
13.09.2015 | Atletico de Rafaela - Belgrano De Cordoba
13.09.2015 | CA Tigre - Velez Sarsfield
13.09.2015 | Rosario Central - Newell´s Old Boys
13.09.2015 | Estudiantes de la Plata - Gymnasia La Plata
13.09.2015 | Colon De Santa Fe - Union De Santa Fe
14.09.2015 | CA River Plate (ARJ) - Boca Juniors
14.09.2015 | Atletico Lanus - Banfield
15.09.2015 | CA Aldosivi - Crucero del Norte
15.09.2015 | CA Temperley - Quilmes
19.09.2015 | CA Sarmiento - Defensa y Justicia
19.09.2015 | CA Aldosivi - CA Huracan
19.09.2015 | Argentinos Juniors - Boca Juniors
19.09.2015 | Godoy Cruz - Rosario Central
20.09.2015 | CA Independiente - Nueva Chicago
20.09.2015 | Gymnasia La Plata - CA Tigre
20.09.2015 | Newell´s Old Boys - San Martin San Juan
20.09.2015 | Velez Sarsfield - Estudiantes de la Plata
20.09.2015 | Arsenal De Sarandi - O. Bahaia Blanca
20.09.2015 | Banfield - Crucero del Norte
20.09.2015 | Union De Santa Fe - CA Temperley
21.09.2015 | CA River Plate (ARJ) - Atletico Lanus
21.09.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - Racing Club
22.09.2015 | Belgrano De Cordoba - Atletico de Rafaela
22.09.2015 | Quilmes - Colon De Santa Fe
26.09.2015 | O. Bahaia Blanca - Godoy Cruz
26.09.2015 | Atletico de Rafaela - Union De Santa Fe
26.09.2015 | Nueva Chicago - CA Aldosivi
27.09.2015 | CA Tigre - CA San Lorenzo de Almagro
27.09.2015 | Colon De Santa Fe - Belgrano De Cordoba
27.09.2015 | Racing Club - Argentinos Juniors
27.09.2015 | Crucero del Norte - CA River Plate (ARJ)
27.09.2015 | Rosario Central - Gymnasia La Plata
27.09.2015 | CA Huracan - Velez Sarsfield
27.09.2015 | Defensa y Justicia - Quilmes
28.09.2015 | Boca Juniors - Banfield
28.09.2015 | San Martin San Juan - CA Sarmiento
28.09.2015 | Atletico Lanus - CA Independiente
29.09.2015 | CA Temperley - Arsenal De Sarandi
29.09.2015 | Estudiantes de la Plata - Newell´s Old Boys
03.10.2015 | Belgrano De Cordoba - Defensa y Justicia
03.10.2015 | Quilmes - San Martin San Juan
03.10.2015 | Arsenal De Sarandi - Atletico de Rafaela
03.10.2015 | CA Sarmiento - Estudiantes de la Plata
03.10.2015 | Argentinos Juniors - CA Tigre
04.10.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - Rosario Central
04.10.2015 | Gymnasia La Plata - O. Bahaia Blanca
04.10.2015 | Velez Sarsfield - Nueva Chicago
04.10.2015 | Union De Santa Fe - Colon De Santa Fe
04.10.2015 | Godoy Cruz - CA Temperley
05.10.2015 | Boca Juniors - Crucero del Norte
05.10.2015 | Newell´s Old Boys - CA Huracan
05.10.2015 | CA Independiente - CA River Plate (ARJ)
06.10.2015 | CA Aldosivi - Atletico Lanus
06.10.2015 | Banfield - Racing Club
15.10.2015 | Defensa y Justicia - CA River Plate (ARJ)
17.10.2015 | CA Huracan - CA Sarmiento
17.10.2015 | Crucero del Norte - CA Independiente
17.10.2015 | Nueva Chicago - Newell´s Old Boys
17.10.2015 | Atletico de Rafaela - Godoy Cruz
17.10.2015 | Colon De Santa Fe - Arsenal De Sarandi
18.10.2015 | San Martin San Juan - Belgrano De Cordoba
18.10.2015 | Estudiantes de la Plata - Quilmes
18.10.2015 | Atletico Lanus - Velez Sarsfield
18.10.2015 | O. Bahaia Blanca - CA San Lorenzo de Almagro
18.10.2015 | Rosario Central - Argentinos Juniors
18.10.2015 | CA Tigre - Banfield
19.10.2015 | CA River Plate (ARJ) - CA Aldosivi
19.10.2015 | Racing Club - Boca Juniors
20.10.2015 | Defensa y Justicia - Union De Santa Fe
20.10.2015 | CA Temperley - Gymnasia La Plata
31.10.2015 | Godoy Cruz - Colon De Santa Fe
31.10.2015 | CA Sarmiento - Nueva Chicago
31.10.2015 | Belgrano De Cordoba - Estudiantes de la Plata
31.10.2015 | Gymnasia La Plata - Atletico de Rafaela
01.11.2015 | Velez Sarsfield - CA River Plate (ARJ)
01.11.2015 | Union De Santa Fe - San Martin San Juan
01.11.2015 | Racing Club - Crucero del Norte
01.11.2015 | Newell´s Old Boys - Atletico Lanus
01.11.2015 | Quilmes - CA Huracan
02.11.2015 | Banfield - Rosario Central
02.11.2015 | Boca Juniors - CA Tigre
02.11.2015 | CA San Lorenzo de Almagro - CA Temperley
02.11.2015 | CA Aldosivi - CA Independiente
03.11.2015 | Arsenal De Sarandi - Defensa y Justicia
03.11.2015 | Argentinos Juniors - O. Bahaia Blanca
07.11.2015 | Atletico Lanus - CA Sarmiento
07.11.2015 | Defensa y Justicia - Godoy Cruz
08.11.2015 | Colon De Santa Fe - Gymnasia La Plata
08.11.2015 | San Martin San Juan - Arsenal De Sarandi
08.11.2015 | O. Bahaia Blanca - Banfield
08.11.2015 | Estudiantes de la Plata - Union De Santa Fe
08.11.2015 | CA River Plate (ARJ) - Newell´s Old Boys
08.11.2015 | Atletico de Rafaela - CA San Lorenzo de Almagro
08.11.2015 | Rosario Central - Boca Juniors
08.11.2015 | CA Tigre - Racing Club
09.11.2015 | CA Independiente - Velez Sarsfield
09.11.2015 | CA Huracan - Belgrano De Cordoba
09.11.2015 | Nueva Chicago - Quilmes
09.11.2015 | CA Temperley - Argentinos Juniors
10.11.2015 | Crucero del Norte - CA Aldosivi
20.11.2015 | CA Tigre - Colon De Santa Fe
20.11.2015 | CA Independiente - Belgrano De Cordoba
20.11.2015 | Gymnasia La Plata - San Martin San Juan
21.11.2015 | Racing Club - Estudiantes de la Plata
21.11.2015 | Union De Santa Fe - CA Aldosivi
24.11.2015 | Quilmes - O. Bahaia Blanca
24.11.2015 | Atletico Lanus - Newell´s Old Boys
28.11.2015 | Colon De Santa Fe - Belgrano De Cordoba
28.11.2015 | O. Bahaia Blanca - Estudiantes de la Plata
29.11.2015 | Atletico Lanus - Gymnasia La Plata
29.11.2015 | CA Independiente - Racing Club
30.11.2015 | CA Aldosivi - Banfield
05.12.2015 | Banfield - CA Aldosivi
06.12.2015 | Belgrano De Cordoba - Colon De Santa Fe
06.12.2015 | Estudiantes de la Plata - O. Bahaia Blanca
06.12.2015 | Racing Club - CA Independiente
07.12.2015 | Gymnasia La Plata - Atletico Lanus
Göster
Canlı Skor
Arjantin
Profesyonel Lig
Premier Lig 2015 Sezonu
Banfield - Argentinos Juniors maçı - Canlı Anlatım
Premier Lig 2015
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Profesyonel Lig | 1
Banfield
Julio Cesar Falcioni
25/11/15 - 02:15
1 : 0
1 : 0 1. Devre
0 : 0 2. Devre
Seyirci: 34901
Stat: Estadio Florencio Sola
Argentinos Juniors
Ezequiel Carboni
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır