www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
İsveç
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
2. Lig, Sodra Svealand
1. Lig Güney Grubu
1. Lig Kuzey Grubu
2. Lig, Norra Gotaland
2. Lig, Norra Svealand
2. Lig, Norrland
2. Lig, Sodra Gotaland
2. Lig, Vastra Gotaland
2.Lig,Östra Götaland
Allsvenskan
Damallsvenskan,Kadınlar
Division 2, Yükselme Playoffları
Ettan, Düşme/Yükselme
İsveç Kupası
İsveç Kupası Bayanlar
Superettan
Süper Kupa
Süper Kupa Bayanlar
Sezon
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2010
2. Lig, Sodra Svealand 2024
2. Lig, Sodra Svealand 2023
2. Lig, Sodra Svealand 2022
2. Lig, Sodra Svealand 2021
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2020
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2019
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2018
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2017
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2016
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2015
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2014
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2013
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2012
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2011
2. Lig, Güney Svealand 2009
2. Lig, Güney Svealand 2008
2. Lig, Doğu Svealand 2007
2. Lig, Doğu Svealand 2006
Maçlar
05.06.2010 | Akropolis - Smedby AIS
16.04.2010 | FOC Farsta - Varmbols FC
17.04.2010 | Orebro Ungdom - Akropolis
17.04.2010 | Eskilstuna City FK - FC Gute
18.04.2010 | Nykoping BIS - Smedby AIS
18.04.2010 | Enskede - Karlslund
20.04.2010 | Varmdo IF - Vallentuna BK
24.04.2010 | Karlslund - FOC Farsta
24.04.2010 | Smedby AIS - Enskede
24.04.2010 | Akropolis - Nykoping BIS
25.04.2010 | FC Gute - Orebro Ungdom
25.04.2010 | Varmbols FC - Varmdo IF
25.04.2010 | Vallentuna BK - Eskilstuna City FK
29.04.2010 | Orebro Ungdom - Eskilstuna City FK
01.05.2010 | FOC Farsta - Smedby AIS
01.05.2010 | Nykoping BIS - FC Gute
01.05.2010 | Varmdo IF - Karlslund
02.05.2010 | Enskede - Akropolis
02.05.2010 | Varmbols FC - Vallentuna BK
08.05.2010 | Akropolis - FOC Farsta
08.05.2010 | Smedby AIS - Varmdo IF
08.05.2010 | Karlslund - Varmbols FC
09.05.2010 | FC Gute - Enskede
09.05.2010 | Vallentuna BK - Orebro Ungdom
10.05.2010 | Eskilstuna City FK - Nykoping BIS
14.05.2010 | Enskede - Eskilstuna City FK
15.05.2010 | FOC Farsta - FC Gute
15.05.2010 | Varmdo IF - Akropolis
15.05.2010 | Karlslund - Vallentuna BK
16.05.2010 | Nykoping BIS - Orebro Ungdom
16.05.2010 | Varmbols FC - Smedby AIS
22.05.2010 | Orebro Ungdom - Enskede
22.05.2010 | Eskilstuna City FK - FOC Farsta
22.05.2010 | Smedby AIS - Karlslund
22.05.2010 | Akropolis - Varmbols FC
23.05.2010 | FC Gute - Varmdo IF
23.05.2010 | Vallentuna BK - Nykoping BIS
28.05.2010 | FOC Farsta - Orebro Ungdom
28.05.2010 | Enskede - Nykoping BIS
29.05.2010 | Varmbols FC - FC Gute
30.05.2010 | Karlslund - Akropolis
30.05.2010 | Varmdo IF - Eskilstuna City FK
30.05.2010 | Smedby AIS - Vallentuna BK
05.06.2010 | Eskilstuna City FK - Varmbols FC
05.06.2010 | FC Gute - Karlslund
06.06.2010 | Vallentuna BK - Enskede
06.06.2010 | Orebro Ungdom - Varmdo IF
06.06.2010 | Nykoping BIS - FOC Farsta
11.06.2010 | FOC Farsta - Enskede
11.06.2010 | Karlslund - Eskilstuna City FK
12.06.2010 | Akropolis - Vallentuna BK
12.06.2010 | Smedby AIS - FC Gute
13.06.2010 | Varmdo IF - Nykoping BIS
13.06.2010 | Varmbols FC - Orebro Ungdom
17.06.2010 | Vallentuna BK - FOC Farsta
18.06.2010 | Enskede - Varmdo IF
19.06.2010 | Orebro Ungdom - Karlslund
19.06.2010 | Eskilstuna City FK - Smedby AIS
19.06.2010 | FC Gute - Akropolis
20.06.2010 | Nykoping BIS - Varmbols FC
23.06.2010 | Varmdo IF - FOC Farsta
23.06.2010 | Akropolis - Eskilstuna City FK
23.06.2010 | Smedby AIS - Orebro Ungdom
24.06.2010 | Karlslund - Nykoping BIS
24.06.2010 | Varmbols FC - Enskede
27.06.2010 | Vallentuna BK - FC Gute
23.07.2010 | Enskede - Varmbols FC
24.07.2010 | Orebro Ungdom - Smedby AIS
25.07.2010 | FC Gute - Vallentuna BK
27.07.2010 | Eskilstuna City FK - Akropolis
27.07.2010 | Nykoping BIS - Karlslund
30.07.2010 | FOC Farsta - Vallentuna BK
01.08.2010 | Akropolis - FC Gute
01.08.2010 | Varmdo IF - Enskede
01.08.2010 | Smedby AIS - Eskilstuna City FK
01.08.2010 | Varmbols FC - Nykoping BIS
02.08.2010 | Karlslund - Orebro Ungdom
06.08.2010 | Enskede - FOC Farsta
06.08.2010 | Nykoping BIS - Varmdo IF
07.08.2010 | Eskilstuna City FK - Karlslund
08.08.2010 | Orebro Ungdom - Varmbols FC
08.08.2010 | FC Gute - Smedby AIS
08.08.2010 | Vallentuna BK - Akropolis
11.08.2010 | FOC Farsta - Varmdo IF
13.08.2010 | Enskede - Vallentuna BK
14.08.2010 | Karlslund - FC Gute
15.08.2010 | FOC Farsta - Nykoping BIS
15.08.2010 | Smedby AIS - Akropolis
15.08.2010 | Varmdo IF - Orebro Ungdom
15.08.2010 | Varmbols FC - Eskilstuna City FK
18.08.2010 | FC Gute - Vallentuna BK
21.08.2010 | Orebro Ungdom - FOC Farsta
21.08.2010 | Eskilstuna City FK - Varmdo IF
21.08.2010 | Akropolis - Karlslund
22.08.2010 | FC Gute - Varmbols FC
22.08.2010 | Nykoping BIS - Enskede
22.08.2010 | Vallentuna BK - Smedby AIS
27.08.2010 | FOC Farsta - Eskilstuna City FK
27.08.2010 | Enskede - Orebro Ungdom
27.08.2010 | Karlslund - Smedby AIS
28.08.2010 | Varmdo IF - FC Gute
29.08.2010 | Nykoping BIS - Vallentuna BK
29.08.2010 | Varmbols FC - Akropolis
04.09.2010 | Orebro Ungdom - Nykoping BIS
04.09.2010 | Eskilstuna City FK - Enskede
04.09.2010 | Akropolis - Varmdo IF
05.09.2010 | Smedby AIS - Varmbols FC
05.09.2010 | FC Gute - FOC Farsta
05.09.2010 | Vallentuna BK - Karlslund
10.09.2010 | FOC Farsta - Akropolis
11.09.2010 | Orebro Ungdom - Vallentuna BK
11.09.2010 | Varmdo IF - Smedby AIS
12.09.2010 | Enskede - FC Gute
12.09.2010 | Nykoping BIS - Eskilstuna City FK
12.09.2010 | Varmbols FC - Karlslund
18.09.2010 | Eskilstuna City FK - Orebro Ungdom
18.09.2010 | Akropolis - Enskede
18.09.2010 | Smedby AIS - FOC Farsta
19.09.2010 | Karlslund - Varmdo IF
19.09.2010 | FC Gute - Nykoping BIS
19.09.2010 | Vallentuna BK - Varmbols FC
25.09.2010 | FOC Farsta - Karlslund
25.09.2010 | Orebro Ungdom - FC Gute
25.09.2010 | Varmdo IF - Varmbols FC
25.09.2010 | Eskilstuna City FK - Vallentuna BK
26.09.2010 | Nykoping BIS - Akropolis
26.09.2010 | Enskede - Smedby AIS
03.10.2010 | FC Gute - Eskilstuna City FK
03.10.2010 | Akropolis - Orebro Ungdom
03.10.2010 | Smedby AIS - Nykoping BIS
03.10.2010 | Karlslund - Enskede
03.10.2010 | Varmbols FC - FOC Farsta
03.10.2010 | Vallentuna BK - Varmdo IF
Göster
Canlı Skor
İsveç
2. Lig, Sodra Svealand
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2010 Sezonu
Akropolis - Smedby AIS maçı - Canlı Anlatım
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2010
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
2. Lig, Sodra Svealand | 8
Akropolis
Konstantinos Panagopoulos
05/06/10 - 17:00
2 : 1
1 : 1 1. Devre
1 : 0 2. Devre
Smedby AIS
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır