www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Romanya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Liga 2
Lig Kupası
Liga 2, Seria 2
Liga 3
Romanya Kupası
Superliga
Süper Kupa
Sezon
Liga 2 16/17
Liga 2 23/24
Liga 2 22/23
Liga 2 21/22
Liga 2 20/21
Liga 2 19/20
Liga 2 18/19
Liga 2 17/18
Liga 2, Seria 1 15/16
Liga 2, Seria 1 14/15
Liga 2, Seria 1 13/14
Liga 2, Seria 1 12/13
Liga 2, Seria 1 11/12
Liga 2, Seria 1 10/11
Liga 2, Seria 1 09/10
Liga 2, Serie 1 08/09
Maçlar
23.05.2017 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - Acs Dacia Unirea Braila
06.08.2016 | Cs Afumati - CS Soimii Pancota
06.08.2016 | ASC Daco-Getica Bucuresti - CS Mioveni
06.08.2016 | FC Olimpia Satu Mare - CS Sportul Snagov Sa
06.08.2016 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - Acs Dacia Unirea Braila
06.08.2016 | Unirea Tarlungeni - Acs Foresta Suceava
06.08.2016 | AFC Uta Arad - CSM Ramnicu Valcea
06.08.2016 | CS Balotesti - Acs Berceni
06.08.2016 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - AS Municipal SR Brasov
06.08.2016 | ASU Politehnica Timisoara - FC Chindia Targoviste
12.08.2016 | CSM Ramnicu Valcea - ASU Politehnica Timisoara
13.08.2016 | FC Chindia Targoviste - CS Balotesti
13.08.2016 | Acs Foresta Suceava - AFC Uta Arad
13.08.2016 | Acs Dacia Unirea Braila - Unirea Tarlungeni
13.08.2016 | CS Sportul Snagov Sa - AFC Dunarea 2005 Calarasi
13.08.2016 | CS Mioveni - FC Olimpia Satu Mare
13.08.2016 | CS Soimii Pancota - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
13.08.2016 | Luceafarul Oradea - Cs Afumati
13.08.2016 | ACS FC Academica Clinceni - Acs Berceni
13.08.2016 | Luceafarul Oradea - ACS FC Academica Clinceni
14.08.2016 | AS Municipal SR Brasov - ASC Daco-Getica Bucuresti
19.08.2016 | FC Olimpia Satu Mare - AS Municipal SR Brasov
20.08.2016 | Acs Berceni - FC Chindia Targoviste
20.08.2016 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - Luceafarul Oradea
20.08.2016 | ASC Daco-Getica Bucuresti - CS Soimii Pancota
20.08.2016 | Unirea Tarlungeni - CS Sportul Snagov Sa
20.08.2016 | CS Balotesti - CSM Ramnicu Valcea
20.08.2016 | Cs Afumati - ACS FC Academica Clinceni
20.08.2016 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - CS Mioveni
20.08.2016 | AFC Uta Arad - Acs Dacia Unirea Braila
21.08.2016 | ASU Politehnica Timisoara - Acs Foresta Suceava
24.08.2016 | Luceafarul Oradea - ACS FC Academica Clinceni
27.08.2016 | Acs Foresta Suceava - CS Balotesti
27.08.2016 | CS Sportul Snagov Sa - AFC Uta Arad
27.08.2016 | CS Mioveni - Unirea Tarlungeni
27.08.2016 | CS Soimii Pancota - FC Olimpia Satu Mare
27.08.2016 | Luceafarul Oradea - ASC Daco-Getica Bucuresti
27.08.2016 | Cs Afumati - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
27.08.2016 | ACS FC Academica Clinceni - FC Chindia Targoviste
27.08.2016 | CSM Ramnicu Valcea - ACS FC Academica Clinceni
27.08.2016 | Acs Dacia Unirea Braila - ASU Politehnica Timisoara
28.08.2016 | AS Municipal SR Brasov - AFC Dunarea 2005 Calarasi
29.08.2016 | CSM Ramnicu Valcea - Acs Berceni
03.09.2016 | Acs Berceni - Acs Foresta Suceava
03.09.2016 | FC Olimpia Satu Mare - Luceafarul Oradea
03.09.2016 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - CS Soimii Pancota
03.09.2016 | CS Balotesti - Acs Dacia Unirea Braila
03.09.2016 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - ACS FC Academica Clinceni
03.09.2016 | Acs Dacia Unirea Braila - ACS FC Academica Clinceni
03.09.2016 | AFC Uta Arad - CS Mioveni
03.09.2016 | FC Chindia Targoviste - CSM Ramnicu Valcea
03.09.2016 | ASC Daco-Getica Bucuresti - Cs Afumati
03.09.2016 | ASU Politehnica Timisoara - CS Sportul Snagov Sa
04.09.2016 | Unirea Tarlungeni - AS Municipal SR Brasov
09.09.2016 | AS Municipal SR Brasov - AFC Uta Arad
10.09.2016 | Acs Foresta Suceava - FC Chindia Targoviste
10.09.2016 | CS Sportul Snagov Sa - CS Balotesti
10.09.2016 | CS Mioveni - ASU Politehnica Timisoara
10.09.2016 | CS Soimii Pancota - Unirea Tarlungeni
10.09.2016 | Luceafarul Oradea - AFC Dunarea 2005 Calarasi
10.09.2016 | Cs Afumati - FC Olimpia Satu Mare
10.09.2016 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - ASC Daco-Getica Bucuresti
10.09.2016 | Acs Dacia Unirea Braila - Acs Berceni
11.09.2016 | ACS FC Academica Clinceni - CSM Ramnicu Valcea
16.09.2016 | ASC Daco-Getica Bucuresti - ACS FC Academica Clinceni
17.09.2016 | FC Olimpia Satu Mare - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
17.09.2016 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - Cs Afumati
17.09.2016 | Unirea Tarlungeni - Luceafarul Oradea
17.09.2016 | AFC Uta Arad - CS Soimii Pancota
17.09.2016 | CS Balotesti - CS Mioveni
17.09.2016 | Acs Berceni - CS Sportul Snagov Sa
17.09.2016 | CS Mioveni - ACS FC Academica Clinceni
17.09.2016 | CSM Ramnicu Valcea - Acs Foresta Suceava
17.09.2016 | ASU Politehnica Timisoara - AS Municipal SR Brasov
18.09.2016 | FC Chindia Targoviste - Acs Dacia Unirea Braila
20.09.2016 | Luceafarul Oradea - AFC Uta Arad
20.09.2016 | ASC Daco-Getica Bucuresti - FC Olimpia Satu Mare
21.09.2016 | ACS FC Academica Clinceni - Acs Foresta Suceava
21.09.2016 | Acs Dacia Unirea Braila - CSM Ramnicu Valcea
21.09.2016 | CS Sportul Snagov Sa - FC Chindia Targoviste
21.09.2016 | CS Mioveni - Acs Berceni
21.09.2016 | AS Municipal SR Brasov - CS Balotesti
21.09.2016 | CS Soimii Pancota - ASU Politehnica Timisoara
21.09.2016 | Cs Afumati - Unirea Tarlungeni
21.09.2016 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - AFC Dunarea 2005 Calarasi
23.09.2016 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - CSM Ramnicu Valcea
24.09.2016 | CSM Ramnicu Valcea - CS Sportul Snagov Sa
24.09.2016 | Acs Foresta Suceava - Acs Dacia Unirea Braila
24.09.2016 | Unirea Tarlungeni - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
24.09.2016 | AFC Uta Arad - Cs Afumati
24.09.2016 | CS Balotesti - CS Soimii Pancota
24.09.2016 | FC Olimpia Satu Mare - ACS FC Academica Clinceni
24.09.2016 | CS Soimii Pancota - ACS FC Academica Clinceni
24.09.2016 | ASU Politehnica Timisoara - Luceafarul Oradea
25.09.2016 | Acs Berceni - AS Municipal SR Brasov
25.09.2016 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - ASC Daco-Getica Bucuresti
25.09.2016 | FC Chindia Targoviste - CS Mioveni
30.09.2016 | ASC Daco-Getica Bucuresti - Unirea Tarlungeni
01.10.2016 | Luceafarul Oradea - CS Balotesti
01.10.2016 | Cs Afumati - ASU Politehnica Timisoara
01.10.2016 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - AFC Uta Arad
01.10.2016 | FC Olimpia Satu Mare - AFC Dunarea 2005 Calarasi
01.10.2016 | CS Sportul Snagov Sa - Acs Foresta Suceava
01.10.2016 | CS Soimii Pancota - Acs Berceni
01.10.2016 | ACS FC Academica Clinceni - Acs Dacia Unirea Braila
02.10.2016 | AS Municipal SR Brasov - FC Chindia Targoviste
03.10.2016 | CS Mioveni - CSM Ramnicu Valcea
08.10.2016 | FC Chindia Targoviste - CS Soimii Pancota
08.10.2016 | Acs Dacia Unirea Braila - CS Sportul Snagov Sa
08.10.2016 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - ACS FC Academica Clinceni
08.10.2016 | Unirea Tarlungeni - FC Olimpia Satu Mare
08.10.2016 | CS Balotesti - Cs Afumati
08.10.2016 | Acs Berceni - Luceafarul Oradea
08.10.2016 | ASU Politehnica Timisoara - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
08.10.2016 | AFC Uta Arad - ASC Daco-Getica Bucuresti
09.10.2016 | Acs Foresta Suceava - CS Mioveni
09.10.2016 | CSM Ramnicu Valcea - AS Municipal SR Brasov
14.10.2016 | AS Municipal SR Brasov - Acs Foresta Suceava
15.10.2016 | ACS FC Academica Clinceni - CS Sportul Snagov Sa
15.10.2016 | Luceafarul Oradea - FC Chindia Targoviste
15.10.2016 | Cs Afumati - Acs Berceni
15.10.2016 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - CS Balotesti
15.10.2016 | ASC Daco-Getica Bucuresti - ASU Politehnica Timisoara
15.10.2016 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - Unirea Tarlungeni
15.10.2016 | ACS FC Academica Clinceni - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
15.10.2016 | CS Mioveni - Acs Dacia Unirea Braila
16.10.2016 | FC Olimpia Satu Mare - AFC Uta Arad
21.10.2016 | Unirea Tarlungeni - ACS FC Academica Clinceni
22.10.2016 | Acs Berceni - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
22.10.2016 | CSM Ramnicu Valcea - Luceafarul Oradea
22.10.2016 | Acs Foresta Suceava - CS Soimii Pancota
22.10.2016 | Acs Dacia Unirea Braila - AS Municipal SR Brasov
22.10.2016 | CS Sportul Snagov Sa - CS Mioveni
22.10.2016 | CS Balotesti - ASC Daco-Getica Bucuresti
22.10.2016 | AFC Uta Arad - AFC Dunarea 2005 Calarasi
22.10.2016 | ASU Politehnica Timisoara - FC Olimpia Satu Mare
23.10.2016 | FC Chindia Targoviste - Cs Afumati
28.10.2016 | ASC Daco-Getica Bucuresti - Acs Berceni
29.10.2016 | AS Municipal SR Brasov - CS Sportul Snagov Sa
29.10.2016 | CS Soimii Pancota - Acs Dacia Unirea Braila
29.10.2016 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - ASU Politehnica Timisoara
29.10.2016 | ACS FC Academica Clinceni - CS Mioveni
29.10.2016 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - FC Chindia Targoviste
29.10.2016 | ACS FC Academica Clinceni - FC Olimpia Satu Mare
30.10.2016 | Cs Afumati - CSM Ramnicu Valcea
30.10.2016 | FC Olimpia Satu Mare - CS Balotesti
30.10.2016 | Unirea Tarlungeni - AFC Uta Arad
31.10.2016 | Luceafarul Oradea - Acs Foresta Suceava
05.11.2016 | Acs Berceni - FC Olimpia Satu Mare
05.11.2016 | CSM Ramnicu Valcea - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
05.11.2016 | Acs Foresta Suceava - Cs Afumati
05.11.2016 | CS Balotesti - AFC Dunarea 2005 Calarasi
05.11.2016 | FC Chindia Targoviste - ASC Daco-Getica Bucuresti
05.11.2016 | ASU Politehnica Timisoara - Unirea Tarlungeni
06.11.2016 | Acs Dacia Unirea Braila - Luceafarul Oradea
06.11.2016 | AFC Uta Arad - ACS FC Academica Clinceni
07.11.2016 | CS Mioveni - AS Municipal SR Brasov
12.11.2016 | Unirea Tarlungeni - CS Balotesti
12.11.2016 | ACS FC Academica Clinceni - AS Municipal SR Brasov
12.11.2016 | Luceafarul Oradea - CS Sportul Snagov Sa
12.11.2016 | Cs Afumati - Acs Dacia Unirea Braila
12.11.2016 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - Acs Berceni
12.11.2016 | ACS FC Academica Clinceni - Unirea Tarlungeni
12.11.2016 | ASC Daco-Getica Bucuresti - CSM Ramnicu Valcea
12.11.2016 | FC Olimpia Satu Mare - FC Chindia Targoviste
13.11.2016 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - Acs Foresta Suceava
13.11.2016 | AFC Uta Arad - ASU Politehnica Timisoara
19.11.2016 | Acs Berceni - Unirea Tarlungeni
19.11.2016 | CSM Ramnicu Valcea - FC Olimpia Satu Mare
19.11.2016 | Acs Dacia Unirea Braila - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
19.11.2016 | CS Sportul Snagov Sa - Cs Afumati
19.11.2016 | CS Balotesti - AFC Uta Arad
19.11.2016 | FC Chindia Targoviste - AFC Dunarea 2005 Calarasi
19.11.2016 | CS Mioveni - Luceafarul Oradea
19.11.2016 | ASU Politehnica Timisoara - ACS FC Academica Clinceni
20.11.2016 | Acs Foresta Suceava - ASC Daco-Getica Bucuresti
22.11.2016 | Luceafarul Oradea - AS Municipal SR Brasov
23.11.2016 | ACS FC Academica Clinceni - ASU Politehnica Timisoara
23.11.2016 | Cs Afumati - CS Mioveni
23.11.2016 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - CS Sportul Snagov Sa
23.11.2016 | ASC Daco-Getica Bucuresti - Acs Dacia Unirea Braila
23.11.2016 | FC Olimpia Satu Mare - Acs Foresta Suceava
23.11.2016 | Unirea Tarlungeni - FC Chindia Targoviste
23.11.2016 | ASU Politehnica Timisoara - CS Balotesti
23.11.2016 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - CSM Ramnicu Valcea
26.11.2016 | CS Balotesti - ACS FC Academica Clinceni
26.11.2016 | CSM Ramnicu Valcea - Unirea Tarlungeni
26.11.2016 | Acs Dacia Unirea Braila - FC Olimpia Satu Mare
26.11.2016 | CS Sportul Snagov Sa - ASC Daco-Getica Bucuresti
26.11.2016 | CS Mioveni - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
26.11.2016 | Acs Foresta Suceava - AFC Dunarea 2005 Calarasi
27.11.2016 | FC Chindia Targoviste - AFC Uta Arad
28.11.2016 | AS Municipal SR Brasov - Cs Afumati
02.12.2016 | CS Mioveni - ASC Daco-Getica Bucuresti
03.12.2016 | CS Sportul Snagov Sa - FC Olimpia Satu Mare
03.12.2016 | Acs Dacia Unirea Braila - AFC Dunarea 2005 Calarasi
03.12.2016 | Acs Foresta Suceava - Unirea Tarlungeni
03.12.2016 | CSM Ramnicu Valcea - AFC Uta Arad
03.12.2016 | ACS FC Academica Clinceni - Luceafarul Oradea
03.12.2016 | AS Municipal SR Brasov - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
04.12.2016 | FC Chindia Targoviste - ASU Politehnica Timisoara
09.12.2016 | Cs Afumati - Luceafarul Oradea
10.12.2016 | CS Balotesti - FC Chindia Targoviste
10.12.2016 | Unirea Tarlungeni - Acs Dacia Unirea Braila
10.12.2016 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - CS Sportul Snagov Sa
10.12.2016 | FC Olimpia Satu Mare - CS Mioveni
10.12.2016 | ASC Daco-Getica Bucuresti - AS Municipal SR Brasov
10.12.2016 | ASU Politehnica Timisoara - CSM Ramnicu Valcea
11.12.2016 | AFC Uta Arad - Acs Foresta Suceava
24.02.2017 | CS Mioveni - AFC Dunarea 2005 Calarasi
25.02.2017 | ACS FC Academica Clinceni - Cs Afumati
25.02.2017 | Luceafarul Oradea - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
25.02.2017 | CS Sportul Snagov Sa - Unirea Tarlungeni
25.02.2017 | Acs Foresta Suceava - ASU Politehnica Timisoara
25.02.2017 | CSM Ramnicu Valcea - CS Balotesti
25.02.2017 | AS Municipal SR Brasov - FC Olimpia Satu Mare
26.02.2017 | Acs Dacia Unirea Braila - AFC Uta Arad
04.03.2017 | FC Chindia Targoviste - ACS FC Academica Clinceni
04.03.2017 | CS Balotesti - Acs Foresta Suceava
04.03.2017 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - Cs Afumati
04.03.2017 | Unirea Tarlungeni - CS Mioveni
04.03.2017 | ASC Daco-Getica Bucuresti - Luceafarul Oradea
04.03.2017 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - AS Municipal SR Brasov
04.03.2017 | ASU Politehnica Timisoara - Acs Dacia Unirea Braila
06.03.2017 | AFC Uta Arad - CS Sportul Snagov Sa
10.03.2017 | CS Mioveni - AFC Uta Arad
11.03.2017 | Luceafarul Oradea - FC Olimpia Satu Mare
11.03.2017 | CS Sportul Snagov Sa - ASU Politehnica Timisoara
11.03.2017 | Acs Dacia Unirea Braila - CS Balotesti
11.03.2017 | Cs Afumati - ASC Daco-Getica Bucuresti
11.03.2017 | AS Municipal SR Brasov - Unirea Tarlungeni
11.03.2017 | CSM Ramnicu Valcea - FC Chindia Targoviste
12.03.2017 | ACS FC Academica Clinceni - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
17.03.2017 | FC Olimpia Satu Mare - Cs Afumati
18.03.2017 | CS Balotesti - CS Sportul Snagov Sa
18.03.2017 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - Luceafarul Oradea
18.03.2017 | ASC Daco-Getica Bucuresti - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
18.03.2017 | CSM Ramnicu Valcea - ACS FC Academica Clinceni
18.03.2017 | FC Chindia Targoviste - Acs Foresta Suceava
18.03.2017 | ASU Politehnica Timisoara - CS Mioveni
19.03.2017 | AFC Uta Arad - AS Municipal SR Brasov
25.03.2017 | Cs Afumati - AFC Dunarea 2005 Calarasi
25.03.2017 | CS Mioveni - CS Balotesti
25.03.2017 | Acs Dacia Unirea Braila - FC Chindia Targoviste
25.03.2017 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - FC Olimpia Satu Mare
25.03.2017 | Luceafarul Oradea - Unirea Tarlungeni
25.03.2017 | Acs Foresta Suceava - CSM Ramnicu Valcea
26.03.2017 | ACS FC Academica Clinceni - ASC Daco-Getica Bucuresti
27.03.2017 | AS Municipal SR Brasov - ASU Politehnica Timisoara
01.04.2017 | Acs Foresta Suceava - ACS FC Academica Clinceni
01.04.2017 | FC Chindia Targoviste - CS Sportul Snagov Sa
01.04.2017 | CS Balotesti - AS Municipal SR Brasov
01.04.2017 | CSM Ramnicu Valcea - Acs Dacia Unirea Braila
01.04.2017 | Unirea Tarlungeni - Cs Afumati
01.04.2017 | FC Olimpia Satu Mare - ASC Daco-Getica Bucuresti
02.04.2017 | AFC Uta Arad - Luceafarul Oradea
03.04.2017 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
07.04.2017 | CS Mioveni - FC Chindia Targoviste
08.04.2017 | Luceafarul Oradea - ASU Politehnica Timisoara
08.04.2017 | Acs Dacia Unirea Braila - Acs Foresta Suceava
08.04.2017 | ASC Daco-Getica Bucuresti - AFC Dunarea 2005 Calarasi
08.04.2017 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - Unirea Tarlungeni
08.04.2017 | Cs Afumati - AFC Uta Arad
08.04.2017 | CS Sportul Snagov Sa - CSM Ramnicu Valcea
09.04.2017 | ACS FC Academica Clinceni - FC Olimpia Satu Mare
12.04.2017 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - FC Olimpia Satu Mare
13.04.2017 | FC Chindia Targoviste - AS Municipal SR Brasov
14.04.2017 | CS Balotesti - Luceafarul Oradea
14.04.2017 | Acs Dacia Unirea Braila - ACS FC Academica Clinceni
14.04.2017 | Acs Foresta Suceava - CS Sportul Snagov Sa
14.04.2017 | ASU Politehnica Timisoara - Cs Afumati
15.04.2017 | AFC Uta Arad - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
15.04.2017 | CSM Ramnicu Valcea - CS Mioveni
15.04.2017 | Unirea Tarlungeni - ASC Daco-Getica Bucuresti
21.04.2017 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - ASU Politehnica Timisoara
22.04.2017 | ASC Daco-Getica Bucuresti - AFC Uta Arad
22.04.2017 | Cs Afumati - CS Balotesti
22.04.2017 | CS Sportul Snagov Sa - Acs Dacia Unirea Braila
22.04.2017 | FC Olimpia Satu Mare - Unirea Tarlungeni
22.04.2017 | AS Municipal SR Brasov - CSM Ramnicu Valcea
22.04.2017 | CS Mioveni - Acs Foresta Suceava
23.04.2017 | ACS FC Academica Clinceni - AFC Dunarea 2005 Calarasi
25.04.2017 | AFC Uta Arad - FC Olimpia Satu Mare
26.04.2017 | Unirea Tarlungeni - AFC Dunarea 2005 Calarasi
26.04.2017 | ASU Politehnica Timisoara - ASC Daco-Getica Bucuresti
26.04.2017 | CS Sportul Snagov Sa - ACS FC Academica Clinceni
26.04.2017 | Acs Dacia Unirea Braila - CS Mioveni
26.04.2017 | Acs Foresta Suceava - AS Municipal SR Brasov
26.04.2017 | FC Chindia Targoviste - Luceafarul Oradea
27.04.2017 | CS Balotesti - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
29.04.2017 | FC Olimpia Satu Mare - ASU Politehnica Timisoara
29.04.2017 | Cs Afumati - FC Chindia Targoviste
29.04.2017 | CS Mioveni - CS Sportul Snagov Sa
29.04.2017 | ACS FC Academica Clinceni - Unirea Tarlungeni
29.04.2017 | Luceafarul Oradea - CSM Ramnicu Valcea
30.04.2017 | ASC Daco-Getica Bucuresti - CS Balotesti
30.04.2017 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - AFC Uta Arad
02.05.2017 | AS Municipal SR Brasov - Acs Dacia Unirea Braila
05.05.2017 | CS Balotesti - FC Olimpia Satu Mare
05.05.2017 | CS Mioveni - ACS FC Academica Clinceni
06.05.2017 | Acs Foresta Suceava - Luceafarul Oradea
06.05.2017 | CS Sportul Snagov Sa - AS Municipal SR Brasov
06.05.2017 | CSM Ramnicu Valcea - Cs Afumati
06.05.2017 | AFC Uta Arad - Unirea Tarlungeni
06.05.2017 | ASU Politehnica Timisoara - AFC Dunarea 2005 Calarasi
07.05.2017 | FC Chindia Targoviste - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
12.05.2017 | ASC Daco-Getica Bucuresti - FC Chindia Targoviste
12.05.2017 | AS Municipal SR Brasov - CS Mioveni
13.05.2017 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - CS Balotesti
13.05.2017 | Cs Afumati - Acs Foresta Suceava
13.05.2017 | Luceafarul Oradea - Acs Dacia Unirea Braila
13.05.2017 | Unirea Tarlungeni - ASU Politehnica Timisoara
13.05.2017 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - CSM Ramnicu Valcea
14.05.2017 | ACS FC Academica Clinceni - AFC Uta Arad
19.05.2017 | FC Chindia Targoviste - FC Olimpia Satu Mare
20.05.2017 | AS Municipal SR Brasov - ACS FC Academica Clinceni
20.05.2017 | CS Sportul Snagov Sa - Luceafarul Oradea
20.05.2017 | Acs Dacia Unirea Braila - Cs Afumati
20.05.2017 | Acs Foresta Suceava - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
20.05.2017 | CSM Ramnicu Valcea - ASC Daco-Getica Bucuresti
20.05.2017 | CS Balotesti - Unirea Tarlungeni
21.05.2017 | ASU Politehnica Timisoara - AFC Uta Arad
23.05.2017 | ASC Daco-Getica Bucuresti - Acs Foresta Suceava
24.05.2017 | FC Olimpia Satu Mare - CSM Ramnicu Valcea
24.05.2017 | Luceafarul Oradea - CS Mioveni
24.05.2017 | ACS FC Academica Clinceni - ASU Politehnica Timisoara
24.05.2017 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - FC Chindia Targoviste
24.05.2017 | Cs Afumati - CS Sportul Snagov Sa
25.05.2017 | AFC Uta Arad - CS Balotesti
27.05.2017 | CSM Ramnicu Valcea - AFC Dunarea 2005 Calarasi
27.05.2017 | FC Chindia Targoviste - Unirea Tarlungeni
28.05.2017 | Acs Dacia Unirea Braila - ASC Daco-Getica Bucuresti
28.05.2017 | Acs Foresta Suceava - FC Olimpia Satu Mare
28.05.2017 | CS Balotesti - ASU Politehnica Timisoara
28.05.2017 | CS Sportul Snagov Sa - Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
28.05.2017 | CS Mioveni - Cs Afumati
29.05.2017 | AS Municipal SR Brasov - Luceafarul Oradea
31.05.2017 | FC Olimpia Satu Mare - Acs Dacia Unirea Braila
31.05.2017 | ASC Daco-Getica Bucuresti - CS Sportul Snagov Sa
01.06.2017 | ACS FC Academica Clinceni - CS Balotesti
03.06.2017 | AFC Dunarea 2005 Calarasi - Acs Foresta Suceava
03.06.2017 | Unirea Tarlungeni - CSM Ramnicu Valcea
03.06.2017 | Cs Afumati - AS Municipal SR Brasov
03.06.2017 | AFC Uta Arad - FC Chindia Targoviste
03.06.2017 | Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - CS Mioveni
Göster
Canlı Skor
Romanya
Liga 2
Liga 2 16/17 Sezonu
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - Acs Dacia Unirea Braila maçı - Saha İçi Diziliş
Liga 2 16/17
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Liga 2 | 36
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
Eugen Neagoe
23/05/17 - 15:30
3 : 0
1 : 0 1. Devre
2 : 0 2. Devre
Acs Dacia Unirea Braila
Cristian Hossu
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Kadro bilgisi bulunmamaktadır