www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Danimarka Amatör
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Danmarksserien, Pulje 1
Danmarksserien
Danmarksserien, Grup 4
Danmarksserien, Pulje 2
Danmarksserien, Pulje 3
Sezon
Danmarksserien, Pulje 1 19/20
Danmarksserien, Pulje 1 21/22
Danmarksserien, Pulje 1 20/21
Danmarksserien, Pulje 1 18/19
Danmarksserien, Pulje 1 17/18
Danmarksserien, Pulje 1 16/17
Danmarksserien, Pulje 1 15/16
Danmarksserien, Pulje 1 14/15
Danmarksserien, Pulje 1 13/14
Danmarksserien – pujle 1 12/13
Danmarksserien – pujle 1 2011/12
Danmarksserien – pulje 1 2010/11
Danmarksserien – pulje 1 2009/10
Danmarksserien - 1. Grup 2008/09
Maçlar
05.10.2019 | Taastrup FC - Alleread FK
02.08.2019 | Herlev - Ledoje Smorum Fodbold
03.08.2019 | BK Fremad Valby - Roskilde
03.08.2019 | Skjold Birkerod - Ballerup Skovlunde Fodbold
03.08.2019 | Koge Nord FC - Tarnby FF
09.08.2019 | Tarnby FF - Skjold Birkerod
09.08.2019 | Taastrup FC - Koge Nord FC
10.08.2019 | Ledoje Smorum Fodbold - Alleread FK
10.08.2019 | Ballerup Skovlunde Fodbold - BK Fremad Valby
10.08.2019 | Roskilde - Herlev
16.08.2019 | Herlev - Ballerup Skovlunde Fodbold
17.08.2019 | BK Fremad Valby - Tarnby FF
17.08.2019 | Ledoje Smorum Fodbold - Roskilde
17.08.2019 | Alleread FK - Koge Nord FC
17.08.2019 | Skjold Birkerod - Taastrup FC
23.08.2019 | Tarnby FF - Herlev
23.08.2019 | Taastrup FC - BK Fremad Valby
24.08.2019 | Roskilde - Alleread FK
24.08.2019 | Koge Nord FC - Skjold Birkerod
25.08.2019 | Ballerup Skovlunde Fodbold - Ledoje Smorum Fodbold
31.08.2019 | Alleread FK - Skjold Birkerod
31.08.2019 | Ledoje Smorum Fodbold - Tarnby FF
31.08.2019 | Roskilde - Ballerup Skovlunde Fodbold
31.08.2019 | BK Fremad Valby - Koge Nord FC
31.08.2019 | Herlev - Taastrup FC
06.09.2019 | Tarnby FF - Roskilde
07.09.2019 | Ballerup Skovlunde Fodbold - Alleread FK
07.09.2019 | Skjold Birkerod - BK Fremad Valby
07.09.2019 | Koge Nord FC - Herlev
07.09.2019 | Taastrup FC - Ledoje Smorum Fodbold
13.09.2019 | Herlev - Skjold Birkerod
14.09.2019 | Alleread FK - BK Fremad Valby
14.09.2019 | Ballerup Skovlunde Fodbold - Tarnby FF
14.09.2019 | Ledoje Smorum Fodbold - Koge Nord FC
14.09.2019 | Roskilde - Taastrup FC
17.09.2019 | Alleread FK - Taastrup FC
21.09.2019 | BK Fremad Valby - Herlev
21.09.2019 | Alleread FK - Tarnby FF
21.09.2019 | Skjold Birkerod - Ledoje Smorum Fodbold
21.09.2019 | Koge Nord FC - Roskilde
21.09.2019 | Taastrup FC - Ballerup Skovlunde Fodbold
27.09.2019 | Herlev - Alleread FK
28.09.2019 | Tarnby FF - Taastrup FC
28.09.2019 | Ballerup Skovlunde Fodbold - Koge Nord FC
28.09.2019 | Roskilde - Skjold Birkerod
29.09.2019 | Ledoje Smorum Fodbold - BK Fremad Valby
05.10.2019 | Ballerup Skovlunde Fodbold - Skjold Birkerod
05.10.2019 | Ledoje Smorum Fodbold - Herlev
05.10.2019 | Tarnby FF - Koge Nord FC
05.10.2019 | Roskilde - BK Fremad Valby
11.10.2019 | Herlev - Roskilde
12.10.2019 | BK Fremad Valby - Ballerup Skovlunde Fodbold
12.10.2019 | Alleread FK - Ledoje Smorum Fodbold
12.10.2019 | Skjold Birkerod - Tarnby FF
12.10.2019 | Koge Nord FC - Taastrup FC
19.10.2019 | Ballerup Skovlunde Fodbold - Herlev
19.10.2019 | Tarnby FF - BK Fremad Valby
19.10.2019 | Roskilde - Ledoje Smorum Fodbold
19.10.2019 | Taastrup FC - Skjold Birkerod
19.10.2019 | Koge Nord FC - Alleread FK
25.10.2019 | Herlev - Tarnby FF
26.10.2019 | Alleread FK - Roskilde
26.10.2019 | Ledoje Smorum Fodbold - Ballerup Skovlunde Fodbold
26.10.2019 | BK Fremad Valby - Taastrup FC
26.10.2019 | Skjold Birkerod - Koge Nord FC
02.11.2019 | Ballerup Skovlunde Fodbold - Roskilde
02.11.2019 | Tarnby FF - Ledoje Smorum Fodbold
02.11.2019 | Skjold Birkerod - Alleread FK
02.11.2019 | Taastrup FC - Herlev
02.11.2019 | Koge Nord FC - BK Fremad Valby
13.03.2020 | Herlev - Koge Nord FC
14.03.2020 | BK Fremad Valby - Skjold Birkerod
14.03.2020 | Alleread FK - Ballerup Skovlunde Fodbold
14.03.2020 | Ledoje Smorum Fodbold - Taastrup FC
14.03.2020 | Roskilde - Tarnby FF
21.03.2020 | BK Fremad Valby - Alleread FK
21.03.2020 | Tarnby FF - Ballerup Skovlunde Fodbold
21.03.2020 | Skjold Birkerod - Herlev
21.03.2020 | Taastrup FC - Roskilde
21.03.2020 | Koge Nord FC - Ledoje Smorum Fodbold
27.03.2020 | Herlev - BK Fremad Valby
28.03.2020 | Ledoje Smorum Fodbold - Skjold Birkerod
28.03.2020 | Ballerup Skovlunde Fodbold - Taastrup FC
28.03.2020 | Roskilde - Koge Nord FC
28.03.2020 | Tarnby FF - Alleread FK
04.04.2020 | BK Fremad Valby - Ledoje Smorum Fodbold
04.04.2020 | Alleread FK - Herlev
04.04.2020 | Skjold Birkerod - Roskilde
04.04.2020 | Koge Nord FC - Ballerup Skovlunde Fodbold
04.04.2020 | Taastrup FC - Tarnby FF
11.04.2020 | BK Fremad Valby - Roskilde
11.04.2020 | Alleread FK - Taastrup FC
11.04.2020 | Herlev - Ledoje Smorum Fodbold
11.04.2020 | Koge Nord FC - Tarnby FF
11.04.2020 | Skjold Birkerod - Ballerup Skovlunde Fodbold
17.04.2020 | Tarnby FF - Skjold Birkerod
18.04.2020 | Ballerup Skovlunde Fodbold - BK Fremad Valby
18.04.2020 | Roskilde - Herlev
18.04.2020 | Ledoje Smorum Fodbold - Alleread FK
18.04.2020 | Taastrup FC - Koge Nord FC
25.04.2020 | Alleread FK - Koge Nord FC
25.04.2020 | Ledoje Smorum Fodbold - Roskilde
25.04.2020 | Skjold Birkerod - Taastrup FC
25.04.2020 | BK Fremad Valby - Tarnby FF
25.04.2020 | Herlev - Ballerup Skovlunde Fodbold
01.05.2020 | Tarnby FF - Herlev
02.05.2020 | Ballerup Skovlunde Fodbold - Ledoje Smorum Fodbold
02.05.2020 | Roskilde - Alleread FK
02.05.2020 | Koge Nord FC - Skjold Birkerod
02.05.2020 | Taastrup FC - BK Fremad Valby
08.05.2020 | Herlev - Taastrup FC
09.05.2020 | Alleread FK - Skjold Birkerod
09.05.2020 | Roskilde - Ballerup Skovlunde Fodbold
09.05.2020 | Ledoje Smorum Fodbold - Tarnby FF
09.05.2020 | BK Fremad Valby - Koge Nord FC
15.05.2020 | Tarnby FF - Roskilde
16.05.2020 | Ballerup Skovlunde Fodbold - Alleread FK
16.05.2020 | Skjold Birkerod - BK Fremad Valby
16.05.2020 | Koge Nord FC - Herlev
16.05.2020 | Taastrup FC - Ledoje Smorum Fodbold
22.05.2020 | Herlev - Skjold Birkerod
23.05.2020 | Alleread FK - BK Fremad Valby
23.05.2020 | Ballerup Skovlunde Fodbold - Tarnby FF
23.05.2020 | Roskilde - Taastrup FC
23.05.2020 | Ledoje Smorum Fodbold - Koge Nord FC
30.05.2020 | Alleread FK - Tarnby FF
30.05.2020 | BK Fremad Valby - Herlev
30.05.2020 | Skjold Birkerod - Ledoje Smorum Fodbold
30.05.2020 | Koge Nord FC - Roskilde
30.05.2020 | Taastrup FC - Ballerup Skovlunde Fodbold
06.06.2020 | Roskilde - Skjold Birkerod
06.06.2020 | Herlev - Alleread FK
06.06.2020 | Ledoje Smorum Fodbold - BK Fremad Valby
06.06.2020 | Tarnby FF - Taastrup FC
06.06.2020 | Ballerup Skovlunde Fodbold - Koge Nord FC
20.06.2020 | Ledoje Smorum Fodbold - Roskilde
27.06.2020 | Roskilde - Ledoje Smorum Fodbold
Göster
Canlı Skor
Danimarka Amatör
Danmarksserien, Pulje 1
Danmarksserien, Pulje 1 19/20 Sezonu
Taastrup FC - Alleread FK maçı
Danmarksserien, Pulje 1 19/20
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Danmarksserien, Pulje 1 | 10
Taastrup FC
Tommy Olsen
05/10/19 - 15:00
1 : 3
1 : 3 2. Devre
Seyirci: 1000
Stat: Tastrup Idraetspark
Alleread FK
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır