www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Brezilya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
Alagoano
Alagoano, Serie B U23
Amapaense
Amazonense
Baiano, 1 Divisao
Baiano, Serie B
Brasileiro Seri A2, Kadınlar
Brasileiro Serie D
Brasilero Seri B
Brasilero Serie A
Brezilya Premiyer Ligi
Brezilya Serie C
Campeonato Acreano
Campeonato Capixaba
Campeonato Tocantinense
Candango, Serie A
Carioca
Carioca, Kadınlar
Carioca, Serie A2
Carioca, Serie B1
Catarinense
Catarinense, Serie B
Cearense
Cearense, Serie B
Cearense, Serie C
Cearense, Women
Copa Alagoas
Copa do Brasil
Copa do Nordeste
Copa Santa Catarina
Copa Verde
Gaucho
Gaucho, Kadınlar
Gaucho, Serie A2
Gaucho, Serie B
Goiano, 1. Lig
Goiano, 2. Divisao
Goiano, Kadınlar
Kupa FGF
Kupa Paulista
Kupa Rio
Maranhense
Mato-Grossense
Mineiro
Mineiro, Kadınlar
Mineiro, Modulo II
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense, 2. Divisao
Paranaense, Women
Paulista Serie A1
Paulista, Kadınlar
Paulista, Serie A2
Paulista, Serie A4
Paulista,Serie A3
Pernambucano
Pernambucano, Serie A2
Piauiense
Potiguar
Potiguar, 2. Aşama
Potiguar, Büyük Final
Recopa Catarinense
Recopa Gaucha
Recopa Mineira
Rondoniense Şampiyonası
Roraimense
Sergipano
Sul-Mato-Grossense
Supercopa do Brasil, Kadınlar
Süperkupa Brezilya
Taca Fares Lopes
U20 Brezilya Kupası
U20 Brezilya Şampiyonası
U20 Carioca, Serie A
U20 Cearense
U20 Copa Internacional Ipiranga
U20 Copa Sao Paulo de Juniores
U20 Gaucho, Serie A1
U20 Paulista
U23 Brasileiro
Sezon
Campeonato Brasileiro, Women 2018
Brasileiro A1, Women 2024
Brezilya Şampiyonası, Kadınlar 2023
Brezilya Şampiyonası, Kadınlar 2022
Brezilya Şampiyonası 2021, Kadınlar
Campeonato Brasileiro, Women 2020
Campeonato Brasileiro, Women 2019
Campeonato Brasileiro, Women 2017
Maçlar
17.07.2018 | Santos SP - AAD Vitoria Tabocas PE
25.04.2018 | SE Kindermann SC - EC Iranduba Amazonia AM
25.04.2018 | SC Recife PE - Sao Jose EC
25.04.2018 | Pinheirense EC PA - Ferroviaria SP
25.04.2018 | Santos SP - CR Flamengo RJ
25.04.2018 | Gremio Osasco Audax EC SP - Foz Cataratas FC PR
25.04.2018 | Portuguesa de Desportos SP - Rio Preto SP
25.04.2018 | AA Ponte Preta SP - AAD Vitoria Tabocas PE
25.04.2018 | SC Corinthians SP - Sao Francisco BA
01.05.2018 | Foz Cataratas FC PR - Portuguesa de Desportos SP
02.05.2018 | Sao Francisco BA - Pinheirense EC PA
02.05.2018 | Sao Jose EC - SC Corinthians SP
02.05.2018 | AAD Vitoria Tabocas PE - Gremio Osasco Audax EC SP
02.05.2018 | Rio Preto SP - Santos SP
02.05.2018 | CR Flamengo RJ - AA Ponte Preta SP
03.05.2018 | Ferroviaria SP - SE Kindermann SC
04.05.2018 | EC Iranduba Amazonia AM - SC Recife PE
09.05.2018 | SE Kindermann SC - Sao Francisco BA
09.05.2018 | Pinheirense EC PA - Sao Jose EC
09.05.2018 | SC Recife PE - SC Corinthians SP
09.05.2018 | Portuguesa de Desportos SP - AAD Vitoria Tabocas PE
09.05.2018 | CR Flamengo RJ - Rio Preto SP
09.05.2018 | AA Ponte Preta SP - Gremio Osasco Audax EC SP
09.05.2018 | Santos SP - Foz Cataratas FC PR
11.05.2018 | EC Iranduba Amazonia AM - Ferroviaria SP
15.05.2018 | Sao Francisco BA - EC Iranduba Amazonia AM
16.05.2018 | Sao Jose EC - SE Kindermann SC
16.05.2018 | Gremio Osasco Audax EC SP - Portuguesa de Desportos SP
16.05.2018 | Rio Preto SP - AA Ponte Preta SP
16.05.2018 | AAD Vitoria Tabocas PE - Santos SP
17.05.2018 | SC Corinthians SP - Pinheirense EC PA
18.05.2018 | Ferroviaria SP - SC Recife PE
18.05.2018 | Foz Cataratas FC PR - CR Flamengo RJ
22.05.2018 | SC Recife PE - Pinheirense EC PA
22.05.2018 | Santos SP - Gremio Osasco Audax EC SP
22.05.2018 | CR Flamengo RJ - AAD Vitoria Tabocas PE
23.05.2018 | SE Kindermann SC - SC Corinthians SP
23.05.2018 | AA Ponte Preta SP - Portuguesa de Desportos SP
23.05.2018 | Rio Preto SP - Foz Cataratas FC PR
24.05.2018 | Ferroviaria SP - Sao Francisco BA
24.05.2018 | EC Iranduba Amazonia AM - Sao Jose EC
29.05.2018 | AAD Vitoria Tabocas PE - Rio Preto SP
30.05.2018 | Pinheirense EC PA - SE Kindermann SC
30.05.2018 | Sao Jose EC - Ferroviaria SP
30.05.2018 | Sao Francisco BA - SC Recife PE
31.05.2018 | Portuguesa de Desportos SP - Santos SP
31.05.2018 | Gremio Osasco Audax EC SP - CR Flamengo RJ
01.06.2018 | Foz Cataratas FC PR - AA Ponte Preta SP
01.06.2018 | SC Corinthians SP - EC Iranduba Amazonia AM
06.06.2018 | CR Flamengo RJ - Portuguesa de Desportos SP
13.06.2018 | Portuguesa de Desportos SP - CR Flamengo RJ
19.06.2018 | Santos SP - AA Ponte Preta SP
20.06.2018 | Ferroviaria SP - SC Corinthians SP
20.06.2018 | SE Kindermann SC - SC Recife PE
20.06.2018 | Sao Francisco BA - Sao Jose EC
20.06.2018 | Rio Preto SP - Gremio Osasco Audax EC SP
22.06.2018 | Foz Cataratas FC PR - AAD Vitoria Tabocas PE
22.06.2018 | EC Iranduba Amazonia AM - Pinheirense EC PA
26.06.2018 | AAD Vitoria Tabocas PE - Foz Cataratas FC PR
26.06.2018 | Gremio Osasco Audax EC SP - Rio Preto SP
28.06.2018 | SC Recife PE - SE Kindermann SC
28.06.2018 | Pinheirense EC PA - EC Iranduba Amazonia AM
28.06.2018 | AA Ponte Preta SP - Santos SP
29.06.2018 | Sao Jose EC - Sao Francisco BA
30.06.2018 | SC Corinthians SP - Ferroviaria SP
03.07.2018 | Santos SP - Portuguesa de Desportos SP
04.07.2018 | Rio Preto SP - AAD Vitoria Tabocas PE
06.07.2018 | EC Iranduba Amazonia AM - SC Corinthians SP
07.07.2018 | SC Recife PE - Sao Francisco BA
07.07.2018 | SE Kindermann SC - Pinheirense EC PA
07.07.2018 | Ferroviaria SP - Sao Jose EC
08.07.2018 | CR Flamengo RJ - Gremio Osasco Audax EC SP
09.07.2018 | AA Ponte Preta SP - Foz Cataratas FC PR
10.07.2018 | Pinheirense EC PA - SC Recife PE
11.07.2018 | Sao Francisco BA - Ferroviaria SP
11.07.2018 | Sao Jose EC - EC Iranduba Amazonia AM
11.07.2018 | AAD Vitoria Tabocas PE - CR Flamengo RJ
11.07.2018 | Gremio Osasco Audax EC SP - Santos SP
12.07.2018 | Portuguesa de Desportos SP - AA Ponte Preta SP
13.07.2018 | Foz Cataratas FC PR - Rio Preto SP
14.07.2018 | SC Corinthians SP - SE Kindermann SC
17.07.2018 | Portuguesa de Desportos SP - Gremio Osasco Audax EC SP
17.07.2018 | CR Flamengo RJ - Foz Cataratas FC PR
18.07.2018 | SC Recife PE - Ferroviaria SP
18.07.2018 | SE Kindermann SC - Sao Jose EC
18.07.2018 | Pinheirense EC PA - SC Corinthians SP
18.07.2018 | AA Ponte Preta SP - Rio Preto SP
20.07.2018 | EC Iranduba Amazonia AM - Sao Francisco BA
07.08.2018 | Sao Francisco BA - SE Kindermann SC
08.08.2018 | SC Corinthians SP - SC Recife PE
08.08.2018 | Ferroviaria SP - EC Iranduba Amazonia AM
08.08.2018 | Sao Jose EC - Pinheirense EC PA
08.08.2018 | Gremio Osasco Audax EC SP - AA Ponte Preta SP
08.08.2018 | Rio Preto SP - CR Flamengo RJ
08.08.2018 | AAD Vitoria Tabocas PE - Portuguesa de Desportos SP
10.08.2018 | Foz Cataratas FC PR - Santos SP
14.08.2018 | SE Kindermann SC - Ferroviaria SP
15.08.2018 | Pinheirense EC PA - Sao Francisco BA
15.08.2018 | SC Corinthians SP - Sao Jose EC
15.08.2018 | SC Recife PE - EC Iranduba Amazonia AM
15.08.2018 | AA Ponte Preta SP - CR Flamengo RJ
15.08.2018 | Portuguesa de Desportos SP - Foz Cataratas FC PR
15.08.2018 | Santos SP - Rio Preto SP
15.08.2018 | Gremio Osasco Audax EC SP - AAD Vitoria Tabocas PE
22.08.2018 | Sao Francisco BA - SC Corinthians SP
22.08.2018 | EC Iranduba Amazonia AM - SE Kindermann SC
22.08.2018 | Sao Jose EC - SC Recife PE
22.08.2018 | Ferroviaria SP - Pinheirense EC PA
22.08.2018 | CR Flamengo RJ - Santos SP
22.08.2018 | Foz Cataratas FC PR - Gremio Osasco Audax EC SP
22.08.2018 | Rio Preto SP - Portuguesa de Desportos SP
22.08.2018 | AAD Vitoria Tabocas PE - AA Ponte Preta SP
11.09.2018 | AA Ponte Preta SP - SC Corinthians SP
11.09.2018 | Portuguesa de Desportos SP - Gremio Osasco Audax EC SP
12.09.2018 | SE Kindermann SC - CR Flamengo RJ
12.09.2018 | Rio Preto SP - EC Iranduba Amazonia AM
13.09.2018 | Ferroviaria SP - Santos SP
19.09.2018 | CR Flamengo RJ - SE Kindermann SC
19.09.2018 | Santos SP - Ferroviaria SP
20.09.2018 | SC Corinthians SP - AA Ponte Preta SP
21.09.2018 | EC Iranduba Amazonia AM - Rio Preto SP
26.09.2018 | CR Flamengo RJ - SC Corinthians SP
27.09.2018 | Ferroviaria SP - Rio Preto SP
10.10.2018 | Rio Preto SP - Ferroviaria SP
12.10.2018 | SC Corinthians SP - CR Flamengo RJ
20.10.2018 | Rio Preto SP - SC Corinthians SP
27.10.2018 | SC Corinthians SP - Rio Preto SP
Göster
Canlı Skor
Brezilya
Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
Campeonato Brasileiro, Women 2018 Sezonu
Santos SP - Vitoria PE maçı
Campeonato Brasileiro, Women 2018
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Brezilya Şampiyonası, Kadınlar | 11
Santos SP
17/07/18 - 21:00
2 : 0
1 : 0 1. Devre
1 : 0 2. Devre
Seyirci: 1000
Stat: Centro de Treinamento Rei Pele
Vitoria PE
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır