www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Polonya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
I Liga
CLJ
Ekstraklasa
Ekstraliga, Kadınlar
I Ligi
III Liga, Grup 1
III Liga, Grup 2
III Liga, Grup 3
III Liga, Grup 4
Puchar Polski
Puchar Polski, Women
Süper Kupa
U18 CLJ
Sezon
I Liga 16/17
I Liga 23/24
I Liga 22/23
II Liga 21/22
I Liga 20/21
I Liga 19/20
I Liga 18/19
I Liga 17/18
I Liga 15/16
I Liga 14/15
Maçlar
03.06.2017 | Odra Opole - Polonia Bytom
29.07.2016 | KS Row 1964 Rybnik - Puszcza Niepolomice
30.07.2016 | Warta Poznan - Kotwica Kolobrzeg
30.07.2016 | GKS Belchatow - Olimpia Zambrow
30.07.2016 | Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
30.07.2016 | Odra Opole - S. Stalowa Wola
31.07.2016 | Gryf Wejherowo - Blekitni Stargard Szczecinski
31.07.2016 | Olimpia Elblag - Rakow Czestochowa
31.07.2016 | KS Legionovia Legionowo - Rozwoj Katowice
31.07.2016 | Polonia Varşova - Polonia Bytom
05.08.2016 | Olimpia Zambrow - Gryf Wejherowo
06.08.2016 | S. Stalowa Wola - Radomiak Radom
06.08.2016 | Puszcza Niepolomice - Siarka Tarnobrzeg
06.08.2016 | Rozwoj Katowice - KS Row 1964 Rybnik
06.08.2016 | Blekitni Stargard Szczecinski - KS Legionovia Legionowo
06.08.2016 | Rakow Czestochowa - Warta Poznan
06.08.2016 | Polonia Bytom - Olimpia Elblag
06.08.2016 | Odra Opole - Polonia Varşova
06.08.2016 | Kotwica Kolobrzeg - GKS Belchatow
12.08.2016 | GKS Belchatow - Rakow Czestochowa
12.08.2016 | KS Row 1964 Rybnik - Blekitni Stargard Szczecinski
13.08.2016 | Warta Poznan - Polonia Bytom
13.08.2016 | Gryf Wejherowo - Kotwica Kolobrzeg
13.08.2016 | Siarka Tarnobrzeg - Rozwoj Katowice
13.08.2016 | KS Legionovia Legionowo - Olimpia Zambrow
13.08.2016 | Polonia Varşova - S. Stalowa Wola
14.08.2016 | Olimpia Elblag - Odra Opole
14.08.2016 | Radomiak Radom - Puszcza Niepolomice
19.08.2016 | Olimpia Zambrow - KS Row 1964 Rybnik
19.08.2016 | Polonia Bytom - GKS Belchatow
19.08.2016 | Polonia Varşova - Olimpia Elblag
20.08.2016 | S. Stalowa Wola - Puszcza Niepolomice
20.08.2016 | Rozwoj Katowice - Radomiak Radom
20.08.2016 | Blekitni Stargard Szczecinski - Siarka Tarnobrzeg
20.08.2016 | Rakow Czestochowa - Gryf Wejherowo
20.08.2016 | Odra Opole - Warta Poznan
20.08.2016 | Kotwica Kolobrzeg - KS Legionovia Legionowo
24.08.2016 | Olimpia Elblag - S. Stalowa Wola
24.08.2016 | GKS Belchatow - Odra Opole
24.08.2016 | Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Zambrow
24.08.2016 | Puszcza Niepolomice - Rozwoj Katowice
24.08.2016 | Warta Poznan - Polonia Varşova
24.08.2016 | KS Legionovia Legionowo - Rakow Czestochowa
24.08.2016 | Gryf Wejherowo - Polonia Bytom
24.08.2016 | Radomiak Radom - Blekitni Stargard Szczecinski
24.08.2016 | Kotwica Kolobrzeg - KS Row 1964 Rybnik
27.08.2016 | Rakow Czestochowa - KS Row 1964 Rybnik
27.08.2016 | S. Stalowa Wola - Rozwoj Katowice
27.08.2016 | Olimpia Zambrow - Radomiak Radom
27.08.2016 | Polonia Bytom - KS Legionovia Legionowo
27.08.2016 | Odra Opole - Gryf Wejherowo
27.08.2016 | Olimpia Elblag - Warta Poznan
27.08.2016 | Kotwica Kolobrzeg - Siarka Tarnobrzeg
28.08.2016 | Blekitni Stargard Szczecinski - Puszcza Niepolomice
28.08.2016 | Polonia Varşova - GKS Belchatow
02.09.2016 | Radomiak Radom - Kotwica Kolobrzeg
02.09.2016 | KS Row 1964 Rybnik - Polonia Bytom
03.09.2016 | Rozwoj Katowice - Blekitni Stargard Szczecinski
03.09.2016 | Siarka Tarnobrzeg - Rakow Czestochowa
03.09.2016 | Warta Poznan - S. Stalowa Wola
03.09.2016 | GKS Belchatow - Olimpia Elblag
03.09.2016 | Gryf Wejherowo - Polonia Varşova
04.09.2016 | KS Legionovia Legionowo - Odra Opole
04.09.2016 | Puszcza Niepolomice - Olimpia Zambrow
10.09.2016 | S. Stalowa Wola - Blekitni Stargard Szczecinski
10.09.2016 | Rakow Czestochowa - Radomiak Radom
10.09.2016 | Odra Opole - KS Row 1964 Rybnik
10.09.2016 | Olimpia Zambrow - Rozwoj Katowice
10.09.2016 | Polonia Bytom - Siarka Tarnobrzeg
10.09.2016 | Olimpia Elblag - Gryf Wejherowo
10.09.2016 | Warta Poznan - GKS Belchatow
10.09.2016 | Kotwica Kolobrzeg - Puszcza Niepolomice
10.09.2016 | Polonia Varşova - KS Legionovia Legionowo
16.09.2016 | Polonia Varşova - KS Row 1964 Rybnik
17.09.2016 | Rozwoj Katowice - Kotwica Kolobrzeg
17.09.2016 | Blekitni Stargard Szczecinski - Olimpia Zambrow
17.09.2016 | GKS Belchatow - S. Stalowa Wola
17.09.2016 | Gryf Wejherowo - Warta Poznan
17.09.2016 | Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole
17.09.2016 | KS Legionovia Legionowo - Olimpia Elblag
17.09.2016 | Puszcza Niepolomice - Rakow Czestochowa
18.09.2016 | Radomiak Radom - Polonia Bytom
23.09.2016 | Kotwica Kolobrzeg - Blekitni Stargard Szczecinski
23.09.2016 | Polonia Varşova - Siarka Tarnobrzeg
24.09.2016 | Rakow Czestochowa - Rozwoj Katowice
24.09.2016 | GKS Belchatow - Gryf Wejherowo
24.09.2016 | S. Stalowa Wola - Olimpia Zambrow
24.09.2016 | Polonia Bytom - Puszcza Niepolomice
24.09.2016 | Odra Opole - Radomiak Radom
24.09.2016 | Olimpia Elblag - KS Row 1964 Rybnik
24.09.2016 | Warta Poznan - KS Legionovia Legionowo
30.09.2016 | KS Row 1964 Rybnik - Warta Poznan
01.10.2016 | Blekitni Stargard Szczecinski - Rakow Czestochowa
01.10.2016 | Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elblag
01.10.2016 | Rozwoj Katowice - Polonia Bytom
01.10.2016 | Gryf Wejherowo - S. Stalowa Wola
01.10.2016 | KS Legionovia Legionowo - GKS Belchatow
01.10.2016 | Puszcza Niepolomice - Odra Opole
01.10.2016 | Olimpia Zambrow - Kotwica Kolobrzeg
01.10.2016 | Radomiak Radom - Polonia Varşova
07.10.2016 | Polonia Varşova - Puszcza Niepolomice
08.10.2016 | S. Stalowa Wola - Kotwica Kolobrzeg
08.10.2016 | Rakow Czestochowa - Olimpia Zambrow
08.10.2016 | Polonia Bytom - Blekitni Stargard Szczecinski
08.10.2016 | GKS Belchatow - KS Row 1964 Rybnik
08.10.2016 | Odra Opole - Rozwoj Katowice
08.10.2016 | Olimpia Elblag - Radomiak Radom
08.10.2016 | Warta Poznan - Siarka Tarnobrzeg
08.10.2016 | Gryf Wejherowo - KS Legionovia Legionowo
14.10.2016 | KS Row 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo
15.10.2016 | Siarka Tarnobrzeg - GKS Belchatow
15.10.2016 | Puszcza Niepolomice - Olimpia Elblag
15.10.2016 | Rozwoj Katowice - Polonia Varşova
15.10.2016 | Blekitni Stargard Szczecinski - Odra Opole
15.10.2016 | Olimpia Zambrow - Polonia Bytom
15.10.2016 | KS Legionovia Legionowo - S. Stalowa Wola
15.10.2016 | Radomiak Radom - Warta Poznan
15.10.2016 | Kotwica Kolobrzeg - Rakow Czestochowa
21.10.2016 | Polonia Bytom - Kotwica Kolobrzeg
21.10.2016 | Polonia Varşova - Blekitni Stargard Szczecinski
22.10.2016 | Odra Opole - Olimpia Zambrow
22.10.2016 | S. Stalowa Wola - Rakow Czestochowa
22.10.2016 | Olimpia Elblag - Rozwoj Katowice
22.10.2016 | Warta Poznan - Puszcza Niepolomice
22.10.2016 | GKS Belchatow - Radomiak Radom
22.10.2016 | KS Legionovia Legionowo - KS Row 1964 Rybnik
23.10.2016 | Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg
28.10.2016 | KS Row 1964 Rybnik - S. Stalowa Wola
29.10.2016 | Siarka Tarnobrzeg - KS Legionovia Legionowo
29.10.2016 | Blekitni Stargard Szczecinski - Olimpia Elblag
29.10.2016 | Olimpia Zambrow - Polonia Varşova
29.10.2016 | Rakow Czestochowa - Polonia Bytom
29.10.2016 | Rozwoj Katowice - Warta Poznan
29.10.2016 | Kotwica Kolobrzeg - Odra Opole
30.10.2016 | Puszcza Niepolomice - GKS Belchatow
30.10.2016 | Radomiak Radom - Gryf Wejherowo
04.11.2016 | KS Row 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg
05.11.2016 | Odra Opole - Rakow Czestochowa
05.11.2016 | Olimpia Elblag - Olimpia Zambrow
05.11.2016 | GKS Belchatow - Rozwoj Katowice
05.11.2016 | KS Legionovia Legionowo - Radomiak Radom
05.11.2016 | Warta Poznan - Blekitni Stargard Szczecinski
05.11.2016 | Polonia Varşova - Kotwica Kolobrzeg
06.11.2016 | Gryf Wejherowo - Puszcza Niepolomice
06.11.2016 | S. Stalowa Wola - Polonia Bytom
09.11.2016 | S. Stalowa Wola - Rakow Czestochowa
12.11.2016 | Puszcza Niepolomice - KS Legionovia Legionowo
12.11.2016 | Rozwoj Katowice - Gryf Wejherowo
12.11.2016 | Blekitni Stargard Szczecinski - GKS Belchatow
12.11.2016 | Olimpia Zambrow - Warta Poznan
12.11.2016 | Kotwica Kolobrzeg - Olimpia Elblag
12.11.2016 | Polonia Bytom - Odra Opole
13.11.2016 | Siarka Tarnobrzeg - S. Stalowa Wola
13.11.2016 | Rakow Czestochowa - Polonia Varşova
13.11.2016 | Radomiak Radom - KS Row 1964 Rybnik
18.11.2016 | Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
19.11.2016 | Rakow Czestochowa - Olimpia Elblag
19.11.2016 | Olimpia Zambrow - GKS Belchatow
19.11.2016 | Blekitni Stargard Szczecinski - Gryf Wejherowo
19.11.2016 | Rozwoj Katowice - KS Legionovia Legionowo
19.11.2016 | Polonia Bytom - Polonia Varşova
19.11.2016 | Kotwica Kolobrzeg - Warta Poznan
20.11.2016 | Puszcza Niepolomice - KS Row 1964 Rybnik
20.11.2016 | S. Stalowa Wola - Odra Opole
25.11.2016 | Radomiak Radom - S. Stalowa Wola
26.11.2016 | Siarka Tarnobrzeg - Puszcza Niepolomice
26.11.2016 | KS Legionovia Legionowo - Blekitni Stargard Szczecinski
26.11.2016 | Gryf Wejherowo - Olimpia Zambrow
26.11.2016 | GKS Belchatow - Kotwica Kolobrzeg
26.11.2016 | Warta Poznan - Rakow Czestochowa
26.11.2016 | Olimpia Elblag - Polonia Bytom
26.11.2016 | Polonia Varşova - Odra Opole
26.11.2016 | KS Row 1964 Rybnik - Rozwoj Katowice
03.03.2017 | Polonia Bytom - Warta Poznan
04.03.2017 | Blekitni Stargard Szczecinski - KS Row 1964 Rybnik
04.03.2017 | Odra Opole - Olimpia Elblag
04.03.2017 | Olimpia Zambrow - KS Legionovia Legionowo
04.03.2017 | Rozwoj Katowice - Siarka Tarnobrzeg
04.03.2017 | Kotwica Kolobrzeg - Gryf Wejherowo
05.03.2017 | S. Stalowa Wola - Polonia Varşova
05.03.2017 | Rakow Czestochowa - GKS Belchatow
05.03.2017 | Puszcza Niepolomice - Radomiak Radom
10.03.2017 | KS Row 1964 Rybnik - Olimpia Zambrow
11.03.2017 | Puszcza Niepolomice - S. Stalowa Wola
11.03.2017 | Siarka Tarnobrzeg - Blekitni Stargard Szczecinski
11.03.2017 | Warta Poznan - Odra Opole
11.03.2017 | Olimpia Elblag - Polonia Varşova
11.03.2017 | Gryf Wejherowo - Rakow Czestochowa
11.03.2017 | KS Legionovia Legionowo - Kotwica Kolobrzeg
11.03.2017 | Radomiak Radom - Rozwoj Katowice
11.03.2017 | GKS Belchatow - Polonia Bytom
17.03.2017 | KS Row 1964 Rybnik - Kotwica Kolobrzeg
17.03.2017 | Polonia Bytom - Gryf Wejherowo
18.03.2017 | Blekitni Stargard Szczecinski - Radomiak Radom
18.03.2017 | S. Stalowa Wola - Olimpia Elblag
18.03.2017 | Polonia Varşova - Warta Poznan
18.03.2017 | Odra Opole - GKS Belchatow
18.03.2017 | Rakow Czestochowa - KS Legionovia Legionowo
18.03.2017 | Olimpia Zambrow - Siarka Tarnobrzeg
18.03.2017 | Rozwoj Katowice - Puszcza Niepolomice
24.03.2017 | Radomiak Radom - Olimpia Zambrow
24.03.2017 | KS Row 1964 Rybnik - Rakow Czestochowa
25.03.2017 | Warta Poznan - Olimpia Elblag
25.03.2017 | Rozwoj Katowice - S. Stalowa Wola
25.03.2017 | Puszcza Niepolomice - Blekitni Stargard Szczecinski
25.03.2017 | Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kolobrzeg
25.03.2017 | KS Legionovia Legionowo - Polonia Bytom
25.03.2017 | Gryf Wejherowo - Odra Opole
25.03.2017 | GKS Belchatow - Polonia Varşova
31.03.2017 | Polonia Bytom - KS Row 1964 Rybnik
01.04.2017 | S. Stalowa Wola - Warta Poznan
01.04.2017 | Odra Opole - KS Legionovia Legionowo
01.04.2017 | Rakow Czestochowa - Siarka Tarnobrzeg
01.04.2017 | Blekitni Stargard Szczecinski - Rozwoj Katowice
01.04.2017 | Olimpia Elblag - GKS Belchatow
01.04.2017 | Olimpia Zambrow - Puszcza Niepolomice
01.04.2017 | Kotwica Kolobrzeg - Radomiak Radom
02.04.2017 | Polonia Varşova - Gryf Wejherowo
07.04.2017 | Radomiak Radom - Rakow Czestochowa
07.04.2017 | KS Row 1964 Rybnik - Odra Opole
08.04.2017 | Blekitni Stargard Szczecinski - S. Stalowa Wola
08.04.2017 | Puszcza Niepolomice - Kotwica Kolobrzeg
08.04.2017 | Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom
08.04.2017 | KS Legionovia Legionowo - Polonia Varşova
08.04.2017 | Rozwoj Katowice - Olimpia Zambrow
08.04.2017 | Gryf Wejherowo - Olimpia Elblag
08.04.2017 | GKS Belchatow - Warta Poznan
13.04.2017 | Kotwica Kolobrzeg - Rozwoj Katowice
15.04.2017 | KS Row 1964 Rybnik - Polonia Varşova
15.04.2017 | Rakow Czestochowa - Puszcza Niepolomice
15.04.2017 | Olimpia Zambrow - Blekitni Stargard Szczecinski
15.04.2017 | Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg
15.04.2017 | S. Stalowa Wola - GKS Belchatow
15.04.2017 | Warta Poznan - Gryf Wejherowo
15.04.2017 | Olimpia Elblag - KS Legionovia Legionowo
15.04.2017 | Polonia Bytom - Radomiak Radom
21.04.2017 | Radomiak Radom - Odra Opole
21.04.2017 | KS Row 1964 Rybnik - Olimpia Elblag
22.04.2017 | Blekitni Stargard Szczecinski - Kotwica Kolobrzeg
22.04.2017 | Puszcza Niepolomice - Polonia Bytom
22.04.2017 | Gryf Wejherowo - GKS Belchatow
22.04.2017 | Siarka Tarnobrzeg - Polonia Varşova
22.04.2017 | Olimpia Zambrow - S. Stalowa Wola
22.04.2017 | Rozwoj Katowice - Rakow Czestochowa
22.04.2017 | KS Legionovia Legionowo - Warta Poznan
28.04.2017 | Polonia Varşova - Radomiak Radom
28.04.2017 | Polonia Bytom - Rozwoj Katowice
29.04.2017 | Rakow Czestochowa - Blekitni Stargard Szczecinski
29.04.2017 | Warta Poznan - KS Row 1964 Rybnik
29.04.2017 | Odra Opole - Puszcza Niepolomice
29.04.2017 | S. Stalowa Wola - Gryf Wejherowo
29.04.2017 | GKS Belchatow - KS Legionovia Legionowo
29.04.2017 | Olimpia Elblag - Siarka Tarnobrzeg
29.04.2017 | Kotwica Kolobrzeg - Olimpia Zambrow
05.05.2017 | S. Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
06.05.2017 | Blekitni Stargard Szczecinski - Polonia Bytom
06.05.2017 | Puszcza Niepolomice - Polonia Varşova
06.05.2017 | Kotwica Kolobrzeg - S. Stalowa Wola
06.05.2017 | Olimpia Zambrow - Rakow Czestochowa
06.05.2017 | Rozwoj Katowice - Odra Opole
06.05.2017 | Radomiak Radom - Olimpia Elblag
06.05.2017 | Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznan
06.05.2017 | KS Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo
06.05.2017 | KS Row 1964 Rybnik - GKS Belchatow
12.05.2017 | Polonia Varşova - Rozwoj Katowice
12.05.2017 | Polonia Bytom - Olimpia Zambrow
13.05.2017 | Odra Opole - Blekitni Stargard Szczecinski
13.05.2017 | S. Stalowa Wola - KS Legionovia Legionowo
13.05.2017 | Gryf Wejherowo - KS Row 1964 Rybnik
13.05.2017 | GKS Belchatow - Siarka Tarnobrzeg
13.05.2017 | Warta Poznan - Radomiak Radom
13.05.2017 | Olimpia Elblag - Puszcza Niepolomice
13.05.2017 | Rakow Czestochowa - Kotwica Kolobrzeg
17.05.2017 | Olimpia Zambrow - Odra Opole
17.05.2017 | Rakow Czestochowa - S. Stalowa Wola
17.05.2017 | Blekitni Stargard Szczecinski - Polonia Varşova
17.05.2017 | Rozwoj Katowice - Olimpia Elblag
17.05.2017 | Puszcza Niepolomice - Warta Poznan
17.05.2017 | Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo
17.05.2017 | Radomiak Radom - GKS Belchatow
17.05.2017 | Kotwica Kolobrzeg - Polonia Bytom
17.05.2017 | KS Row 1964 Rybnik - KS Legionovia Legionowo
20.05.2017 | S. Stalowa Wola - KS Row 1964 Rybnik
20.05.2017 | Gryf Wejherowo - Radomiak Radom
20.05.2017 | GKS Belchatow - Puszcza Niepolomice
20.05.2017 | Warta Poznan - Rozwoj Katowice
20.05.2017 | Olimpia Elblag - Blekitni Stargard Szczecinski
20.05.2017 | Odra Opole - Kotwica Kolobrzeg
20.05.2017 | KS Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg
21.05.2017 | Polonia Bytom - Rakow Czestochowa
21.05.2017 | Polonia Varşova - Olimpia Zambrow
27.05.2017 | Polonia Bytom - S. Stalowa Wola
27.05.2017 | Rakow Czestochowa - Odra Opole
27.05.2017 | Kotwica Kolobrzeg - Polonia Varşova
27.05.2017 | Olimpia Zambrow - Olimpia Elblag
27.05.2017 | Blekitni Stargard Szczecinski - Warta Poznan
27.05.2017 | Rozwoj Katowice - GKS Belchatow
27.05.2017 | Puszcza Niepolomice - Gryf Wejherowo
27.05.2017 | Radomiak Radom - KS Legionovia Legionowo
27.05.2017 | Siarka Tarnobrzeg - KS Row 1964 Rybnik
03.06.2017 | S. Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
03.06.2017 | KS Row 1964 Rybnik - Radomiak Radom
03.06.2017 | KS Legionovia Legionowo - Puszcza Niepolomice
03.06.2017 | Gryf Wejherowo - Rozwoj Katowice
03.06.2017 | GKS Belchatow - Blekitni Stargard Szczecinski
03.06.2017 | Warta Poznan - Olimpia Zambrow
03.06.2017 | Olimpia Elblag - Kotwica Kolobrzeg
03.06.2017 | Polonia Varşova - Rakow Czestochowa
Göster
Canlı Skor
Polonya
I Liga
I Liga 16/17 Sezonu
Odra Opole - Polonia Bytom maçı
I Liga 16/17
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
I Liga | 34
Odra Opole
Mariusz Rumak
03/06/17 - 18:00
3 : 0
1 : 0 1. Devre
2 : 0 2. Devre
Polonia Bytom
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır