www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Brezilya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Paulista,Serie A3
Alagoano
Alagoano, Serie B U23
Amapaense
Amazonense
Baiano, 1 Divisao
Baiano, Serie B
Brasileiro Seri A2, Kadınlar
Brasileiro Serie D
Brasilero Seri B
Brasilero Serie A
Brezilya Premiyer Ligi
Brezilya Serie C
Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
Campeonato Acreano
Campeonato Capixaba
Campeonato Tocantinense
Candango, Serie A
Carioca
Carioca, Kadınlar
Carioca, Serie A2
Carioca, Serie B1
Catarinense
Catarinense, Serie B
Cearense
Cearense, Serie B
Cearense, Serie C
Cearense, Women
Copa Alagoas
Copa do Brasil
Copa do Nordeste
Copa Santa Catarina
Copa Verde
Gaucho
Gaucho, Kadınlar
Gaucho, Serie A2
Gaucho, Serie B
Goiano, 1. Lig
Goiano, 2. Divisao
Goiano, Kadınlar
Kupa FGF
Kupa Paulista
Kupa Rio
Maranhense
Mato-Grossense
Mineiro
Mineiro, Kadınlar
Mineiro, Modulo II
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense, 2. Divisao
Paranaense, Women
Paulista Serie A1
Paulista, Kadınlar
Paulista, Serie A2
Paulista, Serie A4
Pernambucano
Pernambucano, Serie A2
Piauiense
Potiguar
Potiguar, 2. Aşama
Potiguar, Büyük Final
Recopa Catarinense
Recopa Gaucha
Recopa Mineira
Rondoniense Şampiyonası
Roraimense
Sergipano
Sul-Mato-Grossense
Supercopa do Brasil, Kadınlar
Süperkupa Brezilya
Taca Fares Lopes
U20 Brezilya Kupası
U20 Brezilya Şampiyonası
U20 Carioca, Serie A
U20 Cearense
U20 Copa Internacional Ipiranga
U20 Copa Sao Paulo de Juniores
U20 Gaucho, Serie A1
U20 Paulista
U23 Brasileiro
Sezon
Paulista,Serie A3 2017
Paulista,Serie A3 2024
Paulista,Serie A3 2023
Paulista,Serie A3 2022
Paulista,Serie A3 2021
Paulista,Serie A3 2020
Paulista,Serie A3 2019
Paulista,Serie A3 2018
Paulista,Serie A3 2016
Paulista, Serie A3 2015
Paulista, Serie A3 2014
Maçlar
14.05.2017 | Olimpia FC SP - Nacional AC SP
28.01.2017 | AA Internacional Limeira SP - Paulista FC SP
28.01.2017 | CA Taboao Da Serra - Matonense SP
28.01.2017 | Comercial SP - Independente SP
28.01.2017 | Portuguesa Santista - Marilia SP
28.01.2017 | Desportivo Brasil SP - Gremio Catanduvense SP
28.01.2017 | Nacional AC SP - Rio Branco SP
29.01.2017 | EC Noroeste SP - Sao Carlos SP
29.01.2017 | Ge Osasco SP - SC Atibaia SP
29.01.2017 | Olimpia FC SP - Flamengo SP
29.01.2017 | Sao Jose Dos Campos FC - Monte Azul SP
04.02.2017 | SC Atibaia SP - Desportivo Brasil SP
04.02.2017 | Paulista FC SP - Nacional AC SP
04.02.2017 | Sao Carlos SP - AA Internacional Limeira SP
05.02.2017 | Independente SP - Ge Osasco SP
05.02.2017 | Marilia SP - CA Taboao Da Serra
05.02.2017 | Monte Azul SP - Olimpia FC SP
05.02.2017 | Matonense SP - Comercial SP
05.02.2017 | Gremio Catanduvense SP - Sao Jose Dos Campos FC
05.02.2017 | Rio Branco SP - Portuguesa Santista
05.02.2017 | Flamengo SP - EC Noroeste SP
08.02.2017 | AA Internacional Limeira SP - Rio Branco SP
08.02.2017 | Desportivo Brasil SP - EC Noroeste SP
08.02.2017 | Flamengo SP - Nacional AC SP
08.02.2017 | Matonense SP - Sao Jose Dos Campos FC
09.02.2017 | Paulista FC SP - SC Atibaia SP
09.02.2017 | Independente SP - Sao Carlos SP
09.02.2017 | Olimpia FC SP - CA Taboao Da Serra
09.02.2017 | Portuguesa Santista - Gremio Catanduvense SP
09.02.2017 | Marilia SP - Monte Azul SP
10.02.2017 | Ge Osasco SP - Comercial SP
11.02.2017 | Olimpia FC SP - Portuguesa Santista
11.02.2017 | CA Taboao Da Serra - Flamengo SP
11.02.2017 | Nacional AC SP - Independente SP
11.02.2017 | SC Atibaia SP - Gremio Catanduvense SP
11.02.2017 | Desportivo Brasil SP - Matonense SP
11.02.2017 | Rio Branco SP - Marilia SP
12.02.2017 | EC Noroeste SP - AA Internacional Limeira SP
12.02.2017 | Monte Azul SP - Paulista FC SP
12.02.2017 | Comercial SP - Sao Carlos SP
12.02.2017 | Sao Jose Dos Campos FC - Ge Osasco SP
15.02.2017 | Matonense SP - Marilia SP
15.02.2017 | SC Atibaia SP - Olimpia FC SP
15.02.2017 | Flamengo SP - Rio Branco SP
16.02.2017 | Ge Osasco SP - Nacional AC SP
16.02.2017 | Sao Carlos SP - Desportivo Brasil SP
16.02.2017 | Paulista FC SP - Sao Jose Dos Campos FC
16.02.2017 | Gremio Catanduvense SP - CA Taboao Da Serra
16.02.2017 | Independente SP - EC Noroeste SP
17.02.2017 | Comercial SP - Monte Azul SP
17.02.2017 | Portuguesa Santista - AA Internacional Limeira SP
18.02.2017 | Desportivo Brasil SP - Ge Osasco SP
18.02.2017 | Paulista FC SP - Matonense SP
19.02.2017 | Marilia SP - Independente SP
19.02.2017 | EC Noroeste SP - SC Atibaia SP
19.02.2017 | Rio Branco SP - Comercial SP
19.02.2017 | CA Taboao Da Serra - Portuguesa Santista
19.02.2017 | Gremio Catanduvense SP - Sao Carlos SP
19.02.2017 | Flamengo SP - Monte Azul SP
20.02.2017 | AA Internacional Limeira SP - Olimpia FC SP
21.02.2017 | Sao Jose Dos Campos FC - Nacional AC SP
25.02.2017 | Sao Carlos SP - Ge Osasco SP
25.02.2017 | Portuguesa Santista - Flamengo SP
25.02.2017 | Nacional AC SP - CA Taboao Da Serra
25.02.2017 | Matonense SP - Independente SP
25.02.2017 | SC Atibaia SP - Marilia SP
25.02.2017 | Monte Azul SP - Desportivo Brasil SP
25.02.2017 | Olimpia FC SP - Sao Jose Dos Campos FC
25.02.2017 | Comercial SP - EC Noroeste SP
26.02.2017 | AA Internacional Limeira SP - Gremio Catanduvense SP
02.03.2017 | Rio Branco SP - Paulista FC SP
04.03.2017 | CA Taboao Da Serra - Desportivo Brasil SP
04.03.2017 | Gremio Catanduvense SP - Comercial SP
05.03.2017 | Sao Carlos SP - SC Atibaia SP
05.03.2017 | Independente SP - AA Internacional Limeira SP
05.03.2017 | Marilia SP - Olimpia FC SP
05.03.2017 | Ge Osasco SP - Matonense SP
05.03.2017 | Monte Azul SP - Nacional AC SP
05.03.2017 | EC Noroeste SP - Rio Branco SP
05.03.2017 | Flamengo SP - Paulista FC SP
05.03.2017 | Sao Jose Dos Campos FC - Portuguesa Santista
08.03.2017 | Matonense SP - Monte Azul SP
08.03.2017 | Nacional AC SP - Comercial SP
08.03.2017 | SC Atibaia SP - Independente SP
08.03.2017 | Desportivo Brasil SP - Portuguesa Santista
08.03.2017 | Gremio Catanduvense SP - Marilia SP
08.03.2017 | CA Taboao Da Serra - Sao Carlos SP
09.03.2017 | Paulista FC SP - EC Noroeste SP
09.03.2017 | Olimpia FC SP - Ge Osasco SP
09.03.2017 | Rio Branco SP - Sao Jose Dos Campos FC
09.03.2017 | AA Internacional Limeira SP - Flamengo SP
11.03.2017 | Matonense SP - Olimpia FC SP
11.03.2017 | Portuguesa Santista - Nacional AC SP
11.03.2017 | SC Atibaia SP - Rio Branco SP
12.03.2017 | Sao Carlos SP - Paulista FC SP
12.03.2017 | Independente SP - CA Taboao Da Serra
12.03.2017 | Marilia SP - EC Noroeste SP
12.03.2017 | Ge Osasco SP - Gremio Catanduvense SP
12.03.2017 | Comercial SP - Desportivo Brasil SP
12.03.2017 | Monte Azul SP - AA Internacional Limeira SP
12.03.2017 | Flamengo SP - Sao Jose Dos Campos FC
15.03.2017 | Desportivo Brasil SP - Paulista FC SP
15.03.2017 | Nacional AC SP - SC Atibaia SP
15.03.2017 | Gremio Catanduvense SP - Monte Azul SP
16.03.2017 | Ge Osasco SP - Flamengo SP
16.03.2017 | Sao Carlos SP - Matonense SP
16.03.2017 | Comercial SP - Olimpia FC SP
16.03.2017 | Independente SP - Rio Branco SP
16.03.2017 | Marilia SP - AA Internacional Limeira SP
16.03.2017 | Sao Jose Dos Campos FC - CA Taboao Da Serra
17.03.2017 | EC Noroeste SP - Portuguesa Santista
18.03.2017 | Rio Branco SP - Sao Carlos SP
18.03.2017 | Nacional AC SP - Marilia SP
18.03.2017 | Paulista FC SP - Independente SP
18.03.2017 | CA Taboao Da Serra - Ge Osasco SP
19.03.2017 | AA Internacional Limeira SP - Comercial SP
19.03.2017 | Monte Azul SP - Portuguesa Santista
19.03.2017 | Matonense SP - SC Atibaia SP
19.03.2017 | Olimpia FC SP - EC Noroeste SP
19.03.2017 | Flamengo SP - Gremio Catanduvense SP
19.03.2017 | Sao Jose Dos Campos FC - Desportivo Brasil SP
22.03.2017 | Desportivo Brasil SP - AA Internacional Limeira SP
22.03.2017 | Matonense SP - Flamengo SP
22.03.2017 | SC Atibaia SP - CA Taboao Da Serra
22.03.2017 | Monte Azul SP - Rio Branco SP
23.03.2017 | Sao Carlos SP - Olimpia FC SP
23.03.2017 | Ge Osasco SP - Marilia SP
23.03.2017 | Gremio Catanduvense SP - Paulista FC SP
23.03.2017 | Independente SP - Sao Jose Dos Campos FC
23.03.2017 | EC Noroeste SP - Nacional AC SP
23.03.2017 | Portuguesa Santista - Comercial SP
25.03.2017 | AA Internacional Limeira SP - Ge Osasco SP
25.03.2017 | Nacional AC SP - Desportivo Brasil SP
25.03.2017 | SC Atibaia SP - Monte Azul SP
25.03.2017 | Paulista FC SP - Portuguesa Santista
25.03.2017 | Rio Branco SP - Matonense SP
26.03.2017 | Marilia SP - Sao Carlos SP
26.03.2017 | Comercial SP - Sao Jose Dos Campos FC
26.03.2017 | Flamengo SP - Independente SP
26.03.2017 | EC Noroeste SP - CA Taboao Da Serra
26.03.2017 | Olimpia FC SP - Gremio Catanduvense SP
29.03.2017 | Portuguesa Santista - SC Atibaia SP
29.03.2017 | Nacional AC SP - Matonense SP
29.03.2017 | Desportivo Brasil SP - Olimpia FC SP
29.03.2017 | CA Taboao Da Serra - Comercial SP
30.03.2017 | Sao Carlos SP - Flamengo SP
30.03.2017 | Gremio Catanduvense SP - Rio Branco SP
30.03.2017 | Independente SP - Monte Azul SP
30.03.2017 | Marilia SP - Paulista FC SP
30.03.2017 | Sao Jose Dos Campos FC - AA Internacional Limeira SP
31.03.2017 | Ge Osasco SP - EC Noroeste SP
01.04.2017 | Paulista FC SP - Olimpia FC SP
01.04.2017 | Flamengo SP - SC Atibaia SP
01.04.2017 | Rio Branco SP - CA Taboao Da Serra
02.04.2017 | Sao Carlos SP - Portuguesa Santista
02.04.2017 | Independente SP - Desportivo Brasil SP
02.04.2017 | Matonense SP - Gremio Catanduvense SP
02.04.2017 | AA Internacional Limeira SP - Nacional AC SP
02.04.2017 | Comercial SP - Marilia SP
02.04.2017 | Monte Azul SP - Ge Osasco SP
02.04.2017 | Sao Jose Dos Campos FC - EC Noroeste SP
05.04.2017 | SC Atibaia SP - Sao Jose Dos Campos FC
05.04.2017 | Monte Azul SP - Sao Carlos SP
05.04.2017 | CA Taboao Da Serra - AA Internacional Limeira SP
06.04.2017 | Paulista FC SP - Comercial SP
06.04.2017 | Gremio Catanduvense SP - Independente SP
06.04.2017 | EC Noroeste SP - Matonense SP
06.04.2017 | Rio Branco SP - Desportivo Brasil SP
06.04.2017 | Olimpia FC SP - Nacional AC SP
06.04.2017 | Marilia SP - Flamengo SP
06.04.2017 | Portuguesa Santista - Ge Osasco SP
08.04.2017 | Nacional AC SP - Sao Carlos SP
08.04.2017 | Desportivo Brasil SP - Flamengo SP
08.04.2017 | Portuguesa Santista - Independente SP
08.04.2017 | CA Taboao Da Serra - Monte Azul SP
09.04.2017 | AA Internacional Limeira SP - Matonense SP
09.04.2017 | EC Noroeste SP - Gremio Catanduvense SP
09.04.2017 | Comercial SP - SC Atibaia SP
09.04.2017 | Olimpia FC SP - Rio Branco SP
09.04.2017 | Ge Osasco SP - Paulista FC SP
09.04.2017 | Sao Jose Dos Campos FC - Marilia SP
16.04.2017 | Monte Azul SP - EC Noroeste SP
16.04.2017 | Rio Branco SP - Ge Osasco SP
16.04.2017 | Independente SP - Olimpia FC SP
16.04.2017 | SC Atibaia SP - AA Internacional Limeira SP
16.04.2017 | Sao Carlos SP - Sao Jose Dos Campos FC
16.04.2017 | Paulista FC SP - CA Taboao Da Serra
16.04.2017 | Matonense SP - Portuguesa Santista
16.04.2017 | Gremio Catanduvense SP - Nacional AC SP
16.04.2017 | Flamengo SP - Comercial SP
16.04.2017 | Marilia SP - Desportivo Brasil SP
22.04.2017 | Desportivo Brasil SP - AA Internacional Limeira SP
22.04.2017 | Nacional AC SP - Rio Branco SP
22.04.2017 | CA Taboao Da Serra - Monte Azul SP
23.04.2017 | Portuguesa Santista - Olimpia FC SP
29.04.2017 | Monte Azul SP - CA Taboao Da Serra
29.04.2017 | AA Internacional Limeira SP - Desportivo Brasil SP
30.04.2017 | Rio Branco SP - Nacional AC SP
30.04.2017 | Olimpia FC SP - Portuguesa Santista
06.05.2017 | Nacional AC SP - Olimpia FC SP
07.05.2017 | Monte Azul SP - AA Internacional Limeira SP
14.05.2017 | AA Internacional Limeira SP - Monte Azul SP
20.05.2017 | Nacional AC SP - AA Internacional Limeira SP
28.05.2017 | AA Internacional Limeira SP - Nacional AC SP
Göster
Canlı Skor
Brezilya
Paulista,Serie A3
Paulista,Serie A3 2017 Sezonu
Olimpia FC - Nacional AC maçı
Paulista,Serie A3 2017
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Paulista,Serie A3 | Yarı Final
Olimpia FC
Vilson Tadei
14/05/17 - 16:00
0 : 1
0 : 1 1. Devre
0 : 0 2. Devre
Seyirci: 16561
Stat: Estadio Maria Tereza Breda
Nacional AC
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır