www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Polonya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
CLJ
Ekstraklasa
Ekstraliga, Kadınlar
I Liga
I Ligi
III Liga, Grup 1
III Liga, Grup 2
III Liga, Grup 3
III Liga, Grup 4
Puchar Polski
Puchar Polski, Women
Süper Kupa
U18 CLJ
Sezon
CLJ 14/15
CLJ 23/24
CLJ 22/23
CLJ 17/18
CLJ 16/17
CLJ 15/16
CLJ 13/14
Maçlar
23.05.2015 | Pogon Szczecin - Ruch Chorzow
09.08.2014 | Baltyk Koszalin - MKS Kluczbork
09.08.2014 | AP LKS Lodz - Polonia Warszawa
09.08.2014 | MKS Korona Kielce - Stal Rzeszow
09.08.2014 | Zaglebie Lubin - Zielona Gora
09.08.2014 | Olimpia Elblag - Stal Mielec
09.08.2014 | Legia Warszawa - GKS Belchatow
10.08.2014 | Ruch Chorzow - Olimpia Grudziadz
10.08.2014 | Odra Opole - Pogon Szczecin
10.08.2014 | Wisla Krakow - Bialystok
10.08.2014 | KSZO J Ostrowiec S. - Cracovia Krakow
10.08.2014 | Lechia Gdansk - Warta Poznan
10.08.2014 | LKS 1926 Lomza - Stomil Olsztyn
10.08.2014 | Motor Lublin - Wisla Pulawy
10.08.2014 | KS Stilon Gorzow Wlkp - Slask Wroclaw
16.08.2014 | Bialystok - MKS Korona Kielce
16.08.2014 | Slask Wroclaw - Baltyk Koszalin
16.08.2014 | Cracovia Krakow - AP LKS Lodz
16.08.2014 | Stal Rzeszow - Motor Lublin
16.08.2014 | Gornik Zabrze - Odra Opole
16.08.2014 | Stomil Olsztyn - Olimpia Elblag
16.08.2014 | Legia Warszawa - Wisla Krakow
17.08.2014 | Stal Mielec - KSZO J Ostrowiec S.
17.08.2014 | MKS Kluczbork - Ruch Chorzow
17.08.2014 | Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin
17.08.2014 | GKS Belchatow - Polonia Warszawa
17.08.2014 | Arka Gdynia - Warta Poznan
17.08.2014 | Olimpia Grudziadz - Zawisza Bydgoszcz
17.08.2014 | Zielona Gora - Lechia Gdansk
17.08.2014 | Lech Poznan - KS Stilon Gorzow Wlkp
18.08.2014 | Wisla Pulawy - LKS 1926 Lomza
20.08.2014 | Zawisza Bydgoszcz - Gornik Zabrze
20.08.2014 | Motor Lublin - Bialystok
21.08.2014 | Baltyk Koszalin - Lech Poznan
23.08.2014 | AP LKS Lodz - Stal Mielec
23.08.2014 | MKS Korona Kielce - Legia Warszawa
23.08.2014 | Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze
24.08.2014 | KSZO J Ostrowiec S. - Stomil Olsztyn
24.08.2014 | Ruch Chorzow - Slask Wroclaw
24.08.2014 | Odra Opole - Olimpia Grudziadz
24.08.2014 | Warta Poznan - Zielona Gora
24.08.2014 | LKS 1926 Lomza - Stal Rzeszow
24.08.2014 | Polonia Warszawa - Cracovia Krakow
24.08.2014 | Zawisza Bydgoszcz - MKS Kluczbork
24.08.2014 | Olimpia Elblag - Wisla Pulawy
24.08.2014 | Lechia Gdansk - Pogon Szczecin
24.08.2014 | Wisla Krakow - GKS Belchatow
24.08.2014 | KS Stilon Gorzow Wlkp - Arka Gdynia
27.08.2014 | Lech Poznan - Arka Gdynia
30.08.2014 | Legia Warszawa - Motor Lublin
30.08.2014 | Olimpia Grudziadz - Zaglebie Lubin
30.08.2014 | Stal Rzeszow - Olimpia Elblag
30.08.2014 | Wisla Krakow - MKS Korona Kielce
30.08.2014 | MKS Kluczbork - Odra Opole
30.08.2014 | Stomil Olsztyn - AP LKS Lodz
31.08.2014 | Stal Mielec - Polonia Warszawa
31.08.2014 | Slask Wroclaw - Zawisza Bydgoszcz
31.08.2014 | Wisla Pulawy - KSZO J Ostrowiec S.
31.08.2014 | Pogon Szczecin - Warta Poznan
31.08.2014 | GKS Belchatow - Cracovia Krakow
31.08.2014 | Arka Gdynia - Zielona Gora
31.08.2014 | Gornik Zabrze - Lechia Gdansk
31.08.2014 | Lech Poznan - Ruch Chorzow
31.08.2014 | KS Stilon Gorzow Wlkp - Baltyk Koszalin
01.09.2014 | Bialystok - LKS 1926 Lomza
05.09.2014 | Motor Lublin - Wisla Krakow
05.09.2014 | Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn
06.09.2014 | AP LKS Lodz - Wisla Pulawy
06.09.2014 | Cracovia Krakow - Stal Mielec
06.09.2014 | MKS Korona Kielce - GKS Belchatow
06.09.2014 | Zaglebie Lubin - MKS Kluczbork
06.09.2014 | Baltyk Koszalin - Arka Gdynia
07.09.2014 | KSZO J Ostrowiec S. - Stal Rzeszow
07.09.2014 | Ruch Chorzow - KS Stilon Gorzow Wlkp
07.09.2014 | Warta Poznan - Gornik Zabrze
07.09.2014 | LKS 1926 Lomza - Legia Warszawa
07.09.2014 | Olimpia Elblag - Bialystok
07.09.2014 | Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznan
07.09.2014 | Lechia Gdansk - Olimpia Grudziadz
07.09.2014 | Odra Opole - Slask Wroclaw
07.09.2014 | Zielona Gora - Pogon Szczecin
13.09.2014 | Stomil Olsztyn - Cracovia Krakow
13.09.2014 | Bialystok - KSZO J Ostrowiec S.
13.09.2014 | Gornik Zabrze - Zielona Gora
13.09.2014 | Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin
13.09.2014 | Lech Poznan - Odra Opole
13.09.2014 | MKS Korona Kielce - Motor Lublin
13.09.2014 | Legia Warszawa - Olimpia Elblag
14.09.2014 | Baltyk Koszalin - Ruch Chorzow
14.09.2014 | Wisla Krakow - LKS 1926 Lomza
14.09.2014 | MKS Kluczbork - Lechia Gdansk
14.09.2014 | GKS Belchatow - Stal Mielec
14.09.2014 | Stal Rzeszow - AP LKS Lodz
14.09.2014 | Arka Gdynia - Pogon Szczecin
14.09.2014 | Olimpia Grudziadz - Warta Poznan
14.09.2014 | KS Stilon Gorzow Wlkp - Zawisza Bydgoszcz
15.09.2014 | Wisla Pulawy - Polonia Warszawa
20.09.2014 | Ruch Chorzow - Arka Gdynia
20.09.2014 | Zawisza Bydgoszcz - Baltyk Koszalin
20.09.2014 | AP LKS Lodz - Bialystok
20.09.2014 | Pogon Szczecin - Gornik Zabrze
20.09.2014 | Zaglebie Lubin - Lech Poznan
20.09.2014 | Stal Mielec - Stomil Olsztyn
21.09.2014 | LKS 1926 Lomza - MKS Korona Kielce
21.09.2014 | KSZO J Ostrowiec S. - Legia Warszawa
21.09.2014 | Warta Poznan - MKS Kluczbork
21.09.2014 | Polonia Warszawa - Stal Rzeszow
21.09.2014 | Lechia Gdansk - Slask Wroclaw
21.09.2014 | Olimpia Elblag - Wisla Krakow
21.09.2014 | Cracovia Krakow - Wisla Pulawy
21.09.2014 | Motor Lublin - GKS Belchatow
21.09.2014 | Odra Opole - KS Stilon Gorzow Wlkp
21.09.2014 | Zielona Gora - Olimpia Grudziadz
24.09.2014 | LKS 1926 Lomza - Legia Warszawa
27.09.2014 | Bialystok - Polonia Warszawa
27.09.2014 | Lech Poznan - Lechia Gdansk
27.09.2014 | Ruch Chorzow - Zawisza Bydgoszcz
27.09.2014 | MKS Kluczbork - Zielona Gora
28.09.2014 | Baltyk Koszalin - Odra Opole
28.09.2014 | Stal Rzeszow - Cracovia Krakow
28.09.2014 | MKS Korona Kielce - Olimpia Elblag
28.09.2014 | Arka Gdynia - Gornik Zabrze
28.09.2014 | Wisla Pulawy - Stal Mielec
28.09.2014 | Olimpia Grudziadz - Pogon Szczecin
28.09.2014 | Slask Wroclaw - Warta Poznan
28.09.2014 | GKS Belchatow - Stomil Olsztyn
28.09.2014 | Wisla Krakow - KSZO J Ostrowiec S.
28.09.2014 | Motor Lublin - LKS 1926 Lomza
28.09.2014 | KS Stilon Gorzow Wlkp - Zaglebie Lubin
28.09.2014 | Legia Warszawa - AP LKS Lodz
04.10.2014 | Pogon Szczecin - MKS Kluczbork
04.10.2014 | Stomil Olsztyn - Wisla Pulawy
04.10.2014 | Zaglebie Lubin - Baltyk Koszalin
04.10.2014 | Lechia Gdansk - KS Stilon Gorzow Wlkp
04.10.2014 | Gornik Zabrze - Olimpia Grudziadz
04.10.2014 | AP LKS Lodz - Wisla Krakow
05.10.2014 | KSZO J Ostrowiec S. - MKS Korona Kielce
05.10.2014 | Cracovia Krakow - Bialystok
05.10.2014 | Warta Poznan - Lech Poznan
05.10.2014 | LKS 1926 Lomza - GKS Belchatow
05.10.2014 | Polonia Warszawa - Legia Warszawa
05.10.2014 | Stal Mielec - Stal Rzeszow
05.10.2014 | Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia
05.10.2014 | Olimpia Elblag - Motor Lublin
05.10.2014 | Odra Opole - Ruch Chorzow
05.10.2014 | Zielona Gora - Slask Wroclaw
10.10.2014 | MKS Kluczbork - Gornik Zabrze
11.10.2014 | Stal Rzeszow - Stomil Olsztyn
11.10.2014 | Slask Wroclaw - Pogon Szczecin
11.10.2014 | Bialystok - Stal Mielec
11.10.2014 | Ruch Chorzow - Zaglebie Lubin
11.10.2014 | Wisla Krakow - Polonia Warszawa
11.10.2014 | MKS Korona Kielce - AP LKS Lodz
11.10.2014 | Baltyk Koszalin - Lechia Gdansk
12.10.2014 | Lech Poznan - Zielona Gora
12.10.2014 | Zawisza Bydgoszcz - Odra Opole
12.10.2014 | Legia Warszawa - Cracovia Krakow
12.10.2014 | LKS 1926 Lomza - Olimpia Elblag
12.10.2014 | GKS Belchatow - Wisla Pulawy
12.10.2014 | Motor Lublin - KSZO J Ostrowiec S.
12.10.2014 | Arka Gdynia - Olimpia Grudziadz
12.10.2014 | KS Stilon Gorzow Wlkp - Warta Poznan
18.10.2014 | AP LKS Lodz - Motor Lublin
18.10.2014 | Stomil Olsztyn - Bialystok
18.10.2014 | Gornik Zabrze - Slask Wroclaw
18.10.2014 | Zaglebie Lubin - Zawisza Bydgoszcz
18.10.2014 | Pogon Szczecin - Lech Poznan
19.10.2014 | KSZO J Ostrowiec S. - LKS 1926 Lomza
19.10.2014 | Cracovia Krakow - Wisla Krakow
19.10.2014 | Stal Mielec - Legia Warszawa
19.10.2014 | Odra Opole - Arka Gdynia
19.10.2014 | Warta Poznan - Baltyk Koszalin
19.10.2014 | Wisla Pulawy - Stal Rzeszow
19.10.2014 | Lechia Gdansk - Ruch Chorzow
19.10.2014 | Olimpia Grudziadz - MKS Kluczbork
19.10.2014 | Polonia Warszawa - MKS Korona Kielce
19.10.2014 | Olimpia Elblag - GKS Belchatow
19.10.2014 | Zielona Gora - KS Stilon Gorzow Wlkp
25.10.2014 | Bialystok - Wisla Pulawy
25.10.2014 | MKS Korona Kielce - Cracovia Krakow
25.10.2014 | Slask Wroclaw - Olimpia Grudziadz
25.10.2014 | Lech Poznan - Gornik Zabrze
25.10.2014 | Baltyk Koszalin - Zielona Gora
26.10.2014 | KS Stilon Gorzow Wlkp - Pogon Szczecin
26.10.2014 | Ruch Chorzow - Warta Poznan
26.10.2014 | Wisla Krakow - Stal Mielec
26.10.2014 | Legia Warszawa - Stomil Olsztyn
26.10.2014 | GKS Belchatow - Stal Rzeszow
26.10.2014 | Motor Lublin - Polonia Warszawa
26.10.2014 | LKS 1926 Lomza - AP LKS Lodz
26.10.2014 | Olimpia Elblag - KSZO J Ostrowiec S.
26.10.2014 | Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdansk
26.10.2014 | Arka Gdynia - MKS Kluczbork
26.10.2014 | Odra Opole - Zaglebie Lubin
30.10.2014 | Zielona Gora - Ruch Chorzow
30.10.2014 | Pogon Szczecin - Baltyk Koszalin
30.10.2014 | KSZO J Ostrowiec S. - GKS Belchatow
30.10.2014 | Cracovia Krakow - Motor Lublin
31.10.2014 | Stomil Olsztyn - Wisla Krakow
31.10.2014 | Stal Mielec - MKS Korona Kielce
31.10.2014 | Zaglebie Lubin - Arka Gdynia
31.10.2014 | Lechia Gdansk - Odra Opole
31.10.2014 | Stal Rzeszow - Bialystok
31.10.2014 | MKS Kluczbork - Slask Wroclaw
02.11.2014 | AP LKS Lodz - Olimpia Elblag
02.11.2014 | Warta Poznan - Zawisza Bydgoszcz
02.11.2014 | Gornik Zabrze - KS Stilon Gorzow Wlkp
02.11.2014 | Polonia Warszawa - LKS 1926 Lomza
05.11.2014 | Olimpia Grudziadz - Lech Poznan
05.11.2014 | Wisla Pulawy - Legia Warszawa
08.11.2014 | Baltyk Koszalin - Gornik Zabrze
08.11.2014 | Lech Poznan - MKS Kluczbork
08.11.2014 | KSZO J Ostrowiec S. - AP LKS Lodz
08.11.2014 | Zaglebie Lubin - Lechia Gdansk
09.11.2014 | Ruch Chorzow - Pogon Szczecin
09.11.2014 | Odra Opole - Warta Poznan
09.11.2014 | MKS Korona Kielce - Stomil Olsztyn
09.11.2014 | Arka Gdynia - Slask Wroclaw
09.11.2014 | Motor Lublin - Stal Mielec
09.11.2014 | LKS 1926 Lomza - Cracovia Krakow
09.11.2014 | Olimpia Elblag - Polonia Warszawa
09.11.2014 | KS Stilon Gorzow Wlkp - Olimpia Grudziadz
09.11.2014 | GKS Belchatow - Bialystok
09.11.2014 | Legia Warszawa - Stal Rzeszow
09.11.2014 | Wisla Krakow - Wisla Pulawy
09.11.2014 | Zawisza Bydgoszcz - Zielona Gora
12.11.2014 | Cracovia Krakow - Stal Mielec
15.11.2014 | AP LKS Lodz - GKS Belchatow
15.11.2014 | Cracovia Krakow - Olimpia Elblag
15.11.2014 | Gornik Zabrze - Ruch Chorzow
15.11.2014 | Polonia Warszawa - KSZO J Ostrowiec S.
15.11.2014 | Stomil Olsztyn - Motor Lublin
15.11.2014 | MKS Kluczbork - KS Stilon Gorzow Wlkp
16.11.2014 | Stal Mielec - LKS 1926 Lomza
16.11.2014 | Warta Poznan - Zaglebie Lubin
16.11.2014 | Olimpia Grudziadz - Baltyk Koszalin
16.11.2014 | Slask Wroclaw - Lech Poznan
16.11.2014 | Wisla Pulawy - MKS Korona Kielce
16.11.2014 | Stal Rzeszow - Wisla Krakow
16.11.2014 | Lechia Gdansk - Arka Gdynia
16.11.2014 | Zielona Gora - Odra Opole
16.11.2014 | Pogon Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
19.11.2014 | Bialystok - Legia Warszawa
22.11.2014 | MKS Kluczbork - Baltyk Koszalin
22.11.2014 | Bialystok - Wisla Krakow
22.11.2014 | Stal Mielec - Olimpia Elblag
22.11.2014 | Cracovia Krakow - KSZO J Ostrowiec S.
22.11.2014 | Gornik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz
22.11.2014 | GKS Belchatow - Legia Warszawa
22.11.2014 | Polonia Warszawa - AP LKS Lodz
23.11.2014 | Pogon Szczecin - Odra Opole
23.11.2014 | Wisla Pulawy - Motor Lublin
23.11.2014 | Olimpia Grudziadz - Ruch Chorzow
23.11.2014 | Warta Poznan - Lechia Gdansk
23.11.2014 | Stal Rzeszow - MKS Korona Kielce
23.11.2014 | Stomil Olsztyn - LKS 1926 Lomza
23.11.2014 | Zielona Gora - Zaglebie Lubin
23.11.2014 | Slask Wroclaw - KS Stilon Gorzow Wlkp
29.11.2014 | AP LKS Lodz - Cracovia Krakow
29.11.2014 | KSZO J Ostrowiec S. - Stal Mielec
29.11.2014 | Motor Lublin - Stal Rzeszow
29.11.2014 | Wisla Krakow - Legia Warszawa
29.11.2014 | Lechia Gdansk - Zielona Gora
29.11.2014 | Odra Opole - Gornik Zabrze
29.11.2014 | Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziadz
29.11.2014 | Ruch Chorzow - MKS Kluczbork
29.11.2014 | Baltyk Koszalin - Slask Wroclaw
29.11.2014 | KS Stilon Gorzow Wlkp - Lech Poznan
29.11.2014 | Polonia Warszawa - GKS Belchatow
29.11.2014 | Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin
30.11.2014 | MKS Korona Kielce - Bialystok
30.11.2014 | Olimpia Elblag - Stomil Olsztyn
30.11.2014 | LKS 1926 Lomza - Wisla Pulawy
30.11.2014 | Warta Poznan - Arka Gdynia
04.12.2014 | Arka Gdynia - Lech Poznan
07.03.2015 | Lech Poznan - Baltyk Koszalin
07.03.2015 | Zawisza Bydgoszcz - MKS Kluczbork
07.03.2015 | Slask Wroclaw - Ruch Chorzow
07.03.2015 | Olimpia Grudziadz - Odra Opole
07.03.2015 | Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin
07.03.2015 | Stal Rzeszow - LKS 1926 Lomza
07.03.2015 | Arka Gdynia - KS Stilon Gorzow Wlkp
07.03.2015 | Cracovia Krakow - Polonia Warszawa
08.03.2015 | Bialystok - Motor Lublin
08.03.2015 | Wisla Pulawy - Olimpia Elblag
08.03.2015 | Stomil Olsztyn - KSZO J Ostrowiec S.
08.03.2015 | Pogon Szczecin - Lechia Gdansk
08.03.2015 | Legia Warszawa - MKS Korona Kielce
08.03.2015 | GKS Belchatow - Wisla Krakow
08.03.2015 | Zielona Gora - Warta Poznan
08.03.2015 | Stal Mielec - AP LKS Lodz
14.03.2015 | Zawisza Bydgoszcz - Slask Wroclaw
14.03.2015 | Baltyk Koszalin - KS Stilon Gorzow Wlkp
14.03.2015 | MKS Korona Kielce - Wisla Krakow
14.03.2015 | Lechia Gdansk - Gornik Zabrze
14.03.2015 | Zaglebie Lubin - Olimpia Grudziadz
14.03.2015 | AP LKS Lodz - Stomil Olsztyn
15.03.2015 | KSZO J Ostrowiec S. - Wisla Pulawy
15.03.2015 | Motor Lublin - Legia Warszawa
15.03.2015 | Zielona Gora - Arka Gdynia
15.03.2015 | Warta Poznan - Pogon Szczecin
15.03.2015 | Odra Opole - MKS Kluczbork
15.03.2015 | Ruch Chorzow - Lech Poznan
15.03.2015 | Cracovia Krakow - GKS Belchatow
15.03.2015 | Olimpia Elblag - Stal Rzeszow
15.03.2015 | LKS 1926 Lomza - Bialystok
15.03.2015 | Polonia Warszawa - Stal Mielec
18.03.2015 | Lech Poznan - Zawisza Bydgoszcz
21.03.2015 | MKS Kluczbork - Zaglebie Lubin
21.03.2015 | Gornik Zabrze - Warta Poznan
21.03.2015 | Olimpia Grudziadz - Lechia Gdansk
21.03.2015 | Bialystok - Olimpia Elblag
22.03.2015 | Stal Rzeszow - KSZO J Ostrowiec S.
22.03.2015 | Wisla Pulawy - AP LKS Lodz
22.03.2015 | Stomil Olsztyn - Polonia Warszawa
22.03.2015 | Stal Mielec - Cracovia Krakow
22.03.2015 | KS Stilon Gorzow Wlkp - Ruch Chorzow
22.03.2015 | Slask Wroclaw - Odra Opole
22.03.2015 | Pogon Szczecin - Zielona Gora
22.03.2015 | Arka Gdynia - Baltyk Koszalin
22.03.2015 | GKS Belchatow - MKS Korona Kielce
22.03.2015 | Wisla Krakow - Motor Lublin
22.03.2015 | Legia Warszawa - LKS 1926 Lomza
28.03.2015 | KSZO J Ostrowiec S. - Bialystok
28.03.2015 | Zaglebie Lubin - Slask Wroclaw
28.03.2015 | Stal Mielec - GKS Belchatow
29.03.2015 | Ruch Chorzow - Baltyk Koszalin
29.03.2015 | Cracovia Krakow - Stomil Olsztyn
29.03.2015 | Polonia Warszawa - Wisla Pulawy
29.03.2015 | LKS 1926 Lomza - Wisla Krakow
29.03.2015 | Warta Poznan - Olimpia Grudziadz
29.03.2015 | Odra Opole - Lech Poznan
29.03.2015 | Lechia Gdansk - MKS Kluczbork
29.03.2015 | Motor Lublin - MKS Korona Kielce
29.03.2015 | AP LKS Lodz - Stal Rzeszow
29.03.2015 | Zawisza Bydgoszcz - KS Stilon Gorzow Wlkp
29.03.2015 | Olimpia Elblag - Legia Warszawa
29.03.2015 | Zielona Gora - Gornik Zabrze
29.03.2015 | Pogon Szczecin - Arka Gdynia
02.04.2015 | Arka Gdynia - Ruch Chorzow
02.04.2015 | Gornik Zabrze - Pogon Szczecin
02.04.2015 | Stal Rzeszow - Polonia Warszawa
02.04.2015 | Stomil Olsztyn - Stal Mielec
02.04.2015 | Lech Poznan - Zaglebie Lubin
02.04.2015 | Olimpia Grudziadz - Zielona Gora
03.04.2015 | Wisla Krakow - Olimpia Elblag
03.04.2015 | Slask Wroclaw - Lechia Gdansk
03.04.2015 | Wisla Pulawy - Cracovia Krakow
04.04.2015 | Legia Warszawa - KSZO J Ostrowiec S.
04.04.2015 | Bialystok - AP LKS Lodz
04.04.2015 | Baltyk Koszalin - Zawisza Bydgoszcz
04.04.2015 | MKS Kluczbork - Warta Poznan
04.04.2015 | GKS Belchatow - Motor Lublin
04.04.2015 | KS Stilon Gorzow Wlkp - Odra Opole
11.04.2015 | Stomil Olsztyn - GKS Belchatow
11.04.2015 | AP LKS Lodz - Legia Warszawa
11.04.2015 | Gornik Zabrze - Arka Gdynia
11.04.2015 | Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzow
11.04.2015 | KSZO J Ostrowiec S. - Wisla Krakow
11.04.2015 | Lechia Gdansk - Lech Poznan
11.04.2015 | Zaglebie Lubin - KS Stilon Gorzow Wlkp
11.04.2015 | Pogon Szczecin - Olimpia Grudziadz
12.04.2015 | Stal Mielec - Wisla Pulawy
12.04.2015 | Cracovia Krakow - Stal Rzeszow
12.04.2015 | Warta Poznan - Slask Wroclaw
12.04.2015 | Odra Opole - Baltyk Koszalin
12.04.2015 | Olimpia Elblag - MKS Korona Kielce
12.04.2015 | Polonia Warszawa - Bialystok
12.04.2015 | LKS 1926 Lomza - Motor Lublin
12.04.2015 | Zielona Gora - MKS Kluczbork
18.04.2015 | Stal Rzeszow - Stal Mielec
18.04.2015 | Legia Warszawa - Polonia Warszawa
18.04.2015 | Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz
18.04.2015 | Lech Poznan - Warta Poznan
18.04.2015 | Slask Wroclaw - Zielona Gora
18.04.2015 | MKS Kluczbork - Pogon Szczecin
18.04.2015 | Olimpia Grudziadz - Gornik Zabrze
18.04.2015 | MKS Korona Kielce - KSZO J Ostrowiec S.
19.04.2015 | Ruch Chorzow - Odra Opole
19.04.2015 | Baltyk Koszalin - Zaglebie Lubin
19.04.2015 | Bialystok - Cracovia Krakow
19.04.2015 | Wisla Pulawy - Stomil Olsztyn
19.04.2015 | GKS Belchatow - LKS 1926 Lomza
19.04.2015 | Wisla Krakow - AP LKS Lodz
19.04.2015 | KS Stilon Gorzow Wlkp - Lechia Gdansk
19.04.2015 | Motor Lublin - Olimpia Elblag
25.04.2015 | Stomil Olsztyn - Stal Rzeszow
25.04.2015 | AP LKS Lodz - MKS Korona Kielce
25.04.2015 | Zaglebie Lubin - Ruch Chorzow
25.04.2015 | Gornik Zabrze - MKS Kluczbork
26.04.2015 | Wisla Pulawy - GKS Belchatow
26.04.2015 | Stal Mielec - Bialystok
26.04.2015 | Cracovia Krakow - Legia Warszawa
26.04.2015 | Warta Poznan - KS Stilon Gorzow Wlkp
26.04.2015 | Odra Opole - Zawisza Bydgoszcz
26.04.2015 | Lechia Gdansk - Baltyk Koszalin
26.04.2015 | Polonia Warszawa - Wisla Krakow
26.04.2015 | KSZO J Ostrowiec S. - Motor Lublin
26.04.2015 | Olimpia Grudziadz - Arka Gdynia
26.04.2015 | Olimpia Elblag - LKS 1926 Lomza
26.04.2015 | Pogon Szczecin - Slask Wroclaw
26.04.2015 | Zielona Gora - Lech Poznan
29.04.2015 | Zawisza Bydgoszcz - Zaglebie Lubin
30.04.2015 | Ruch Chorzow - Lechia Gdansk
30.04.2015 | LKS 1926 Lomza - KSZO J Ostrowiec S.
30.04.2015 | Lech Poznan - Pogon Szczecin
30.04.2015 | MKS Korona Kielce - Polonia Warszawa
01.05.2015 | Arka Gdynia - Odra Opole
01.05.2015 | Bialystok - Stomil Olsztyn
01.05.2015 | Slask Wroclaw - Gornik Zabrze
01.05.2015 | MKS Kluczbork - Olimpia Grudziadz
01.05.2015 | Stal Rzeszow - Wisla Pulawy
02.05.2015 | Wisla Krakow - Cracovia Krakow
02.05.2015 | Legia Warszawa - Stal Mielec
02.05.2015 | Motor Lublin - AP LKS Lodz
03.05.2015 | Baltyk Koszalin - Warta Poznan
03.05.2015 | KS Stilon Gorzow Wlkp - Zielona Gora
03.05.2015 | GKS Belchatow - Olimpia Elblag
08.05.2015 | Cracovia Krakow - MKS Korona Kielce
09.05.2015 | Stal Rzeszow - GKS Belchatow
09.05.2015 | Stomil Olsztyn - Legia Warszawa
09.05.2015 | AP LKS Lodz - LKS 1926 Lomza
09.05.2015 | MKS Kluczbork - Arka Gdynia
09.05.2015 | Olimpia Grudziadz - Slask Wroclaw
09.05.2015 | Gornik Zabrze - Lech Poznan
09.05.2015 | Zaglebie Lubin - Odra Opole
10.05.2015 | Polonia Warszawa - Motor Lublin
10.05.2015 | Zielona Gora - Baltyk Koszalin
10.05.2015 | Warta Poznan - Ruch Chorzow
10.05.2015 | Lechia Gdansk - Zawisza Bydgoszcz
10.05.2015 | Wisla Pulawy - Bialystok
10.05.2015 | Pogon Szczecin - KS Stilon Gorzow Wlkp
10.05.2015 | Stal Mielec - Wisla Krakow
10.05.2015 | KSZO J Ostrowiec S. - Olimpia Elblag
14.05.2015 | Lech Poznan - Olimpia Grudziadz
16.05.2015 | Legia Warszawa - Wisla Pulawy
16.05.2015 | Bialystok - Stal Rzeszow
16.05.2015 | Zawisza Bydgoszcz - Warta Poznan
16.05.2015 | LKS 1926 Lomza - Polonia Warszawa
16.05.2015 | Arka Gdynia - Zaglebie Lubin
16.05.2015 | Slask Wroclaw - MKS Kluczbork
17.05.2015 | Wisla Krakow - Stomil Olsztyn
17.05.2015 | KS Stilon Gorzow Wlkp - Gornik Zabrze
17.05.2015 | GKS Belchatow - KSZO J Ostrowiec S.
17.05.2015 | MKS Korona Kielce - Stal Mielec
17.05.2015 | Olimpia Elblag - AP LKS Lodz
17.05.2015 | Motor Lublin - Cracovia Krakow
17.05.2015 | Odra Opole - Lechia Gdansk
17.05.2015 | Ruch Chorzow - Zielona Gora
19.05.2015 | Baltyk Koszalin - Pogon Szczecin
23.05.2015 | Polonia Warszawa - Olimpia Elblag
23.05.2015 | Bialystok - GKS Belchatow
23.05.2015 | Stal Rzeszow - Legia Warszawa
23.05.2015 | Wisla Pulawy - Wisla Krakow
23.05.2015 | Stomil Olsztyn - MKS Korona Kielce
23.05.2015 | Stal Mielec - Motor Lublin
23.05.2015 | Cracovia Krakow - LKS 1926 Lomza
23.05.2015 | AP LKS Lodz - KSZO J Ostrowiec S.
23.05.2015 | Slask Wroclaw - Arka Gdynia
23.05.2015 | MKS Kluczbork - Lech Poznan
23.05.2015 | Olimpia Grudziadz - KS Stilon Gorzow Wlkp
23.05.2015 | Gornik Zabrze - Baltyk Koszalin
23.05.2015 | Zielona Gora - Zawisza Bydgoszcz
23.05.2015 | Warta Poznan - Odra Opole
23.05.2015 | Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin
27.05.2015 | MKS Korona Kielce - LKS 1926 Lomza
30.05.2015 | GKS Belchatow - AP LKS Lodz
30.05.2015 | KSZO J Ostrowiec S. - Polonia Warszawa
30.05.2015 | Olimpia Elblag - Cracovia Krakow
30.05.2015 | LKS 1926 Lomza - Stal Mielec
30.05.2015 | Motor Lublin - Stomil Olsztyn
30.05.2015 | MKS Korona Kielce - Wisla Pulawy
30.05.2015 | Wisla Krakow - Stal Rzeszow
30.05.2015 | Legia Warszawa - Bialystok
30.05.2015 | Arka Gdynia - Lechia Gdansk
30.05.2015 | Zaglebie Lubin - Warta Poznan
30.05.2015 | Odra Opole - Zielona Gora
30.05.2015 | Zawisza Bydgoszcz - Pogon Szczecin
30.05.2015 | Ruch Chorzow - Gornik Zabrze
30.05.2015 | Baltyk Koszalin - Olimpia Grudziadz
30.05.2015 | KS Stilon Gorzow Wlkp - MKS Kluczbork
30.05.2015 | Lech Poznan - Slask Wroclaw
06.06.2015 | Polonia Warszawa - Lech Poznan
06.06.2015 | Gornik Zabrze - Legia Warszawa
10.06.2015 | Lech Poznan - Polonia Warszawa
10.06.2015 | Legia Warszawa - Gornik Zabrze
17.06.2015 | Legia Warszawa - Lech Poznan
20.06.2015 | Lech Poznan - Legia Warszawa
Göster
Canlı Skor
Polonya
CLJ
CLJ 14/15 Sezonu
Pogon Szczecin - Ruch Chorzow maçı
CLJ 14/15
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
CLJ | 29
Pogon Szczecin
23/05/15 - 15:00
2 : 3
Ruch Chorzow
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır