www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Bulgaristan
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
2.Lig Batı
2.Lig Doğu
B PFG
Bulgar Kupası
Parva Liga
Süper Kupa
U21 Ligi
Sezon
2. Lig Batı 09/10
2.Lig Batı 11/12
2.Lig Batı 10/11
Maçlar
25.04.2010 | Botev Krivodol - ACADEMIK SOFIA
08.08.2009 | KOM-MINYOR BERKOVITSA - Vidima Rakovski
08.08.2009 | Vihren Sandanski - Rilski Sportist
08.08.2009 | Marek Dupnica - ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
08.08.2009 | FC CHAVDAR ETROPOLE - FK SEPTEMVRI SIMITLI
08.08.2009 | Bansko - BELITE ORLI PLEVEN
08.08.2009 | BOTEV VRATSA - Botev Krivodol
09.08.2009 | ACADEMIK SOFIA - Pirin Gotse Delchev
15.08.2009 | Vidima Rakovski - Botev Krivodol
15.08.2009 | BELITE ORLI PLEVEN - BOTEV VRATSA
15.08.2009 | Balkan Botevgrad - Bansko
15.08.2009 | Pirin Gotse Delchev - FC CHAVDAR ETROPOLE
15.08.2009 | ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - ACADEMIK SOFIA
15.08.2009 | Rilski Sportist - Marek Dupnica
15.08.2009 | KOM-MINYOR BERKOVITSA - Vihren Sandanski
22.08.2009 | Vihren Sandanski - Vidima Rakovski
22.08.2009 | Marek Dupnica - KOM-MINYOR BERKOVITSA
22.08.2009 | ACADEMIK SOFIA - Rilski Sportist
22.08.2009 | FC CHAVDAR ETROPOLE - ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
22.08.2009 | Bansko - FK SEPTEMVRI SIMITLI
22.08.2009 | BOTEV VRATSA - Balkan Botevgrad
22.08.2009 | Botev Krivodol - BELITE ORLI PLEVEN
29.08.2009 | Vidima Rakovski - BELITE ORLI PLEVEN
29.08.2009 | Balkan Botevgrad - Botev Krivodol
29.08.2009 | FK SEPTEMVRI SIMITLI - BOTEV VRATSA
29.08.2009 | Pirin Gotse Delchev - Bansko
29.08.2009 | Rilski Sportist - FC CHAVDAR ETROPOLE
29.08.2009 | KOM-MINYOR BERKOVITSA - ACADEMIK SOFIA
29.08.2009 | Vihren Sandanski - Marek Dupnica
29.08.2009 | ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - FK BDIN VIDIN
04.09.2009 | FK BDIN VIDIN - Balkan Botevgrad
12.09.2009 | Marek Dupnica - Vidima Rakovski
12.09.2009 | FC CHAVDAR ETROPOLE - KOM-MINYOR BERKOVITSA
12.09.2009 | Bansko - ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
12.09.2009 | BOTEV VRATSA - Pirin Gotse Delchev
12.09.2009 | Botev Krivodol - FK SEPTEMVRI SIMITLI
12.09.2009 | BELITE ORLI PLEVEN - Balkan Botevgrad
12.09.2009 | FK BDIN VIDIN - Rilski Sportist
13.09.2009 | ACADEMIK SOFIA - Vihren Sandanski
19.09.2009 | Vidima Rakovski - Balkan Botevgrad
19.09.2009 | Pirin Gotse Delchev - Botev Krivodol
19.09.2009 | ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - BOTEV VRATSA
19.09.2009 | Rilski Sportist - Bansko
19.09.2009 | Vihren Sandanski - FC CHAVDAR ETROPOLE
19.09.2009 | Marek Dupnica - ACADEMIK SOFIA
19.09.2009 | KOM-MINYOR BERKOVITSA - FK BDIN VIDIN
20.09.2009 | FK SEPTEMVRI SIMITLI - BELITE ORLI PLEVEN
26.09.2009 | ACADEMIK SOFIA - Vidima Rakovski
26.09.2009 | FC CHAVDAR ETROPOLE - Marek Dupnica
26.09.2009 | Bansko - KOM-MINYOR BERKOVITSA
26.09.2009 | BOTEV VRATSA - Rilski Sportist
26.09.2009 | Botev Krivodol - ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
26.09.2009 | BELITE ORLI PLEVEN - Pirin Gotse Delchev
26.09.2009 | Balkan Botevgrad - FK SEPTEMVRI SIMITLI
26.09.2009 | FK BDIN VIDIN - Vihren Sandanski
03.10.2009 | Vidima Rakovski - FK SEPTEMVRI SIMITLI
03.10.2009 | Pirin Gotse Delchev - Balkan Botevgrad
03.10.2009 | ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - BELITE ORLI PLEVEN
03.10.2009 | Rilski Sportist - Botev Krivodol
03.10.2009 | KOM-MINYOR BERKOVITSA - BOTEV VRATSA
03.10.2009 | Vihren Sandanski - Bansko
03.10.2009 | ACADEMIK SOFIA - FC CHAVDAR ETROPOLE
03.10.2009 | Marek Dupnica - FK BDIN VIDIN
09.10.2009 | FK SEPTEMVRI SIMITLI - FK BDIN VIDIN
16.10.2009 | Botev Krivodol - KOM-MINYOR BERKOVITSA
17.10.2009 | FC CHAVDAR ETROPOLE - Vidima Rakovski
17.10.2009 | Bansko - Marek Dupnica
17.10.2009 | BOTEV VRATSA - Vihren Sandanski
17.10.2009 | BELITE ORLI PLEVEN - Rilski Sportist
17.10.2009 | Balkan Botevgrad - ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
17.10.2009 | FK SEPTEMVRI SIMITLI - Pirin Gotse Delchev
17.10.2009 | FK BDIN VIDIN - ACADEMIK SOFIA
24.10.2009 | Vidima Rakovski - Pirin Gotse Delchev
24.10.2009 | ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - FK SEPTEMVRI SIMITLI
24.10.2009 | KOM-MINYOR BERKOVITSA - BELITE ORLI PLEVEN
24.10.2009 | Vihren Sandanski - Botev Krivodol
24.10.2009 | Marek Dupnica - BOTEV VRATSA
24.10.2009 | FC CHAVDAR ETROPOLE - FK BDIN VIDIN
25.10.2009 | Rilski Sportist - Balkan Botevgrad
27.10.2009 | ACADEMIK SOFIA - Bansko
31.10.2009 | Bansko - FC CHAVDAR ETROPOLE
31.10.2009 | Botev Krivodol - Marek Dupnica
31.10.2009 | BELITE ORLI PLEVEN - Vihren Sandanski
31.10.2009 | Balkan Botevgrad - KOM-MINYOR BERKOVITSA
31.10.2009 | FK SEPTEMVRI SIMITLI - Rilski Sportist
31.10.2009 | Pirin Gotse Delchev - ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
31.10.2009 | FK BDIN VIDIN - Vidima Rakovski
01.11.2009 | BOTEV VRATSA - ACADEMIK SOFIA
07.11.2009 | Vidima Rakovski - ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
07.11.2009 | Rilski Sportist - Pirin Gotse Delchev
07.11.2009 | KOM-MINYOR BERKOVITSA - FK SEPTEMVRI SIMITLI
07.11.2009 | Vihren Sandanski - Balkan Botevgrad
07.11.2009 | Marek Dupnica - BELITE ORLI PLEVEN
07.11.2009 | ACADEMIK SOFIA - Botev Krivodol
07.11.2009 | FC CHAVDAR ETROPOLE - BOTEV VRATSA
07.11.2009 | FK BDIN VIDIN - Bansko
13.11.2009 | BELITE ORLI PLEVEN - ACADEMIK SOFIA
14.11.2009 | Botev Krivodol - FC CHAVDAR ETROPOLE
14.11.2009 | Balkan Botevgrad - Marek Dupnica
14.11.2009 | FK SEPTEMVRI SIMITLI - Vihren Sandanski
14.11.2009 | Pirin Gotse Delchev - KOM-MINYOR BERKOVITSA
14.11.2009 | ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - Rilski Sportist
14.11.2009 | BOTEV VRATSA - FK BDIN VIDIN
15.11.2009 | Bansko - Vidima Rakovski
21.11.2009 | FK BDIN VIDIN - Pirin Gotse Delchev
28.11.2009 | KOM-MINYOR BERKOVITSA - ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
28.11.2009 | Vihren Sandanski - Pirin Gotse Delchev
28.11.2009 | Marek Dupnica - FK SEPTEMVRI SIMITLI
28.11.2009 | FC CHAVDAR ETROPOLE - BELITE ORLI PLEVEN
28.11.2009 | Bansko - BOTEV VRATSA
28.11.2009 | FK BDIN VIDIN - Botev Krivodol
29.11.2009 | Vidima Rakovski - Rilski Sportist
29.11.2009 | ACADEMIK SOFIA - Balkan Botevgrad
05.12.2009 | BOTEV VRATSA - Vidima Rakovski
05.12.2009 | Botev Krivodol - Bansko
05.12.2009 | Balkan Botevgrad - FC CHAVDAR ETROPOLE
05.12.2009 | FK SEPTEMVRI SIMITLI - ACADEMIK SOFIA
05.12.2009 | ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - Vihren Sandanski
05.12.2009 | Rilski Sportist - KOM-MINYOR BERKOVITSA
05.12.2009 | BELITE ORLI PLEVEN - FK BDIN VIDIN
06.12.2009 | Pirin Gotse Delchev - Marek Dupnica
27.02.2010 | Vidima Rakovski - KOM-MINYOR BERKOVITSA
27.02.2010 | Rilski Sportist - Vihren Sandanski
27.02.2010 | ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - Marek Dupnica
27.02.2010 | Pirin Gotse Delchev - ACADEMIK SOFIA
27.02.2010 | FK SEPTEMVRI SIMITLI - FC CHAVDAR ETROPOLE
27.02.2010 | Balkan Botevgrad - FK BDIN VIDIN
27.02.2010 | BELITE ORLI PLEVEN - Bansko
27.02.2010 | Botev Krivodol - BOTEV VRATSA
06.03.2010 | Botev Krivodol - Vidima Rakovski
06.03.2010 | BOTEV VRATSA - BELITE ORLI PLEVEN
06.03.2010 | FK BDIN VIDIN - FK SEPTEMVRI SIMITLI
06.03.2010 | FC CHAVDAR ETROPOLE - Pirin Gotse Delchev
06.03.2010 | ACADEMIK SOFIA - ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
06.03.2010 | Marek Dupnica - Rilski Sportist
06.03.2010 | Vihren Sandanski - KOM-MINYOR BERKOVITSA
07.03.2010 | Bansko - Balkan Botevgrad
14.03.2010 | Vidima Rakovski - Vihren Sandanski
16.03.2010 | KOM-MINYOR BERKOVITSA - Marek Dupnica
16.03.2010 | ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - FC CHAVDAR ETROPOLE
17.03.2010 | Rilski Sportist - ACADEMIK SOFIA
17.03.2010 | Pirin Gotse Delchev - FK BDIN VIDIN
17.03.2010 | FK SEPTEMVRI SIMITLI - Bansko
17.03.2010 | Balkan Botevgrad - BOTEV VRATSA
17.03.2010 | BELITE ORLI PLEVEN - Botev Krivodol
20.03.2010 | BELITE ORLI PLEVEN - Vidima Rakovski
20.03.2010 | Botev Krivodol - Balkan Botevgrad
20.03.2010 | BOTEV VRATSA - FK SEPTEMVRI SIMITLI
20.03.2010 | Bansko - Pirin Gotse Delchev
20.03.2010 | FK BDIN VIDIN - ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
20.03.2010 | FC CHAVDAR ETROPOLE - Rilski Sportist
20.03.2010 | ACADEMIK SOFIA - KOM-MINYOR BERKOVITSA
20.03.2010 | Marek Dupnica - Vihren Sandanski
24.03.2010 | Vidima Rakovski - Marek Dupnica
24.03.2010 | Vihren Sandanski - ACADEMIK SOFIA
24.03.2010 | KOM-MINYOR BERKOVITSA - FC CHAVDAR ETROPOLE
24.03.2010 | Rilski Sportist - FK BDIN VIDIN
24.03.2010 | ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - Bansko
24.03.2010 | Pirin Gotse Delchev - BOTEV VRATSA
24.03.2010 | FK SEPTEMVRI SIMITLI - Botev Krivodol
24.03.2010 | Balkan Botevgrad - BELITE ORLI PLEVEN
28.03.2010 | FC CHAVDAR ETROPOLE - Vihren Sandanski
28.03.2010 | Balkan Botevgrad - Vidima Rakovski
28.03.2010 | Botev Krivodol - Pirin Gotse Delchev
28.03.2010 | BOTEV VRATSA - ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
28.03.2010 | Bansko - Rilski Sportist
28.03.2010 | FK BDIN VIDIN - KOM-MINYOR BERKOVITSA
28.03.2010 | ACADEMIK SOFIA - Marek Dupnica
28.03.2010 | BELITE ORLI PLEVEN - FK SEPTEMVRI SIMITLI
03.04.2010 | Vidima Rakovski - ACADEMIK SOFIA
03.04.2010 | Vihren Sandanski - FK BDIN VIDIN
03.04.2010 | KOM-MINYOR BERKOVITSA - Bansko
03.04.2010 | Rilski Sportist - BOTEV VRATSA
03.04.2010 | ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - Botev Krivodol
03.04.2010 | Pirin Gotse Delchev - BELITE ORLI PLEVEN
03.04.2010 | FK SEPTEMVRI SIMITLI - Balkan Botevgrad
03.04.2010 | Marek Dupnica - FC CHAVDAR ETROPOLE
10.04.2010 | FK SEPTEMVRI SIMITLI - Vidima Rakovski
10.04.2010 | Balkan Botevgrad - Pirin Gotse Delchev
10.04.2010 | BELITE ORLI PLEVEN - ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
10.04.2010 | Botev Krivodol - Rilski Sportist
10.04.2010 | BOTEV VRATSA - KOM-MINYOR BERKOVITSA
10.04.2010 | Bansko - Vihren Sandanski
10.04.2010 | FK BDIN VIDIN - Marek Dupnica
10.04.2010 | FC CHAVDAR ETROPOLE - ACADEMIK SOFIA
14.04.2010 | Vidima Rakovski - FC CHAVDAR ETROPOLE
14.04.2010 | ACADEMIK SOFIA - FK BDIN VIDIN
14.04.2010 | Marek Dupnica - Bansko
14.04.2010 | Vihren Sandanski - BOTEV VRATSA
14.04.2010 | KOM-MINYOR BERKOVITSA - Botev Krivodol
14.04.2010 | Rilski Sportist - BELITE ORLI PLEVEN
14.04.2010 | ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - Balkan Botevgrad
14.04.2010 | Pirin Gotse Delchev - FK SEPTEMVRI SIMITLI
17.04.2010 | Bansko - ACADEMIK SOFIA
18.04.2010 | Pirin Gotse Delchev - Vidima Rakovski
18.04.2010 | FK SEPTEMVRI SIMITLI - ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
18.04.2010 | Balkan Botevgrad - Rilski Sportist
18.04.2010 | BELITE ORLI PLEVEN - KOM-MINYOR BERKOVITSA
18.04.2010 | Botev Krivodol - Vihren Sandanski
18.04.2010 | BOTEV VRATSA - Marek Dupnica
18.04.2010 | FK BDIN VIDIN - FC CHAVDAR ETROPOLE
21.04.2010 | Vidima Rakovski - FK BDIN VIDIN
21.04.2010 | FC CHAVDAR ETROPOLE - Bansko
21.04.2010 | ACADEMIK SOFIA - BOTEV VRATSA
21.04.2010 | Marek Dupnica - Botev Krivodol
21.04.2010 | Vihren Sandanski - BELITE ORLI PLEVEN
21.04.2010 | KOM-MINYOR BERKOVITSA - Balkan Botevgrad
21.04.2010 | Rilski Sportist - FK SEPTEMVRI SIMITLI
21.04.2010 | ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - Pirin Gotse Delchev
25.04.2010 | ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - Vidima Rakovski
25.04.2010 | Pirin Gotse Delchev - Rilski Sportist
25.04.2010 | FK SEPTEMVRI SIMITLI - KOM-MINYOR BERKOVITSA
25.04.2010 | Balkan Botevgrad - Vihren Sandanski
25.04.2010 | BELITE ORLI PLEVEN - Marek Dupnica
25.04.2010 | BOTEV VRATSA - FC CHAVDAR ETROPOLE
25.04.2010 | Bansko - FK BDIN VIDIN
01.05.2010 | Vidima Rakovski - Bansko
01.05.2010 | FK BDIN VIDIN - BOTEV VRATSA
01.05.2010 | FC CHAVDAR ETROPOLE - Botev Krivodol
01.05.2010 | ACADEMIK SOFIA - BELITE ORLI PLEVEN
01.05.2010 | Marek Dupnica - Balkan Botevgrad
01.05.2010 | Vihren Sandanski - FK SEPTEMVRI SIMITLI
01.05.2010 | KOM-MINYOR BERKOVITSA - Pirin Gotse Delchev
01.05.2010 | Rilski Sportist - ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
09.05.2010 | Rilski Sportist - Vidima Rakovski
09.05.2010 | ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - KOM-MINYOR BERKOVITSA
09.05.2010 | Pirin Gotse Delchev - Vihren Sandanski
09.05.2010 | FK SEPTEMVRI SIMITLI - Marek Dupnica
09.05.2010 | Balkan Botevgrad - ACADEMIK SOFIA
09.05.2010 | Botev Krivodol - FK BDIN VIDIN
09.05.2010 | BOTEV VRATSA - Bansko
09.05.2010 | BELITE ORLI PLEVEN - FC CHAVDAR ETROPOLE
15.05.2010 | Vidima Rakovski - BOTEV VRATSA
15.05.2010 | Bansko - Botev Krivodol
15.05.2010 | FK BDIN VIDIN - BELITE ORLI PLEVEN
15.05.2010 | FC CHAVDAR ETROPOLE - Balkan Botevgrad
15.05.2010 | ACADEMIK SOFIA - FK SEPTEMVRI SIMITLI
15.05.2010 | Marek Dupnica - Pirin Gotse Delchev
15.05.2010 | Vihren Sandanski - ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
15.05.2010 | KOM-MINYOR BERKOVITSA - Rilski Sportist
Göster
Canlı Skor
Bulgaristan
2.Lig Batı
2. Lig Batı 09/10 Sezonu
Botev Krivodol - ACADEMIK SOFIA maçı
2. Lig Batı 09/10
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
2.Lig Batı | 27
Botev Krivodol
Ivan Tsenov
25/04/10 - 17:00
0 : 0
0 : 0 1. Devre
0 : 0 2. Devre
ACADEMIK SOFIA
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır