'Kocaman' isyan! Kırmızı kart, hakem, ceza...

27 Şubat 2019, Çarşamba 04:29
'Kocaman' isyan! Kırmızı kart, hakem, ceza...

Beşiktaş ile deplasmanda 2-2 berabere kalan Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, derbi sonrasında A Spor'un sorularını yanıtladı.

Aykut Kocaman'ın açıklamaları şu şekilde:

"HAKEMLERİ DE BÜKÜYORLAR"

"Ne diyelim yani söylenecek bir şey yok. Oyunun etrafında kalmak mümkün değil. Burada maç kazanmak çok zor gerçekten çok zor. Kelimeleri seçerek kullanmakta fayda var ama öbür taraftan da nasıl anlatacağını bilmek zor. Hakemleri de büküyorlar her şey bükülüyor burada. İlk maçı 4 gün evvel aynı şekilde hakemin büyük yanlışlarıyla kaybettik maç bir anda döndü. Adamları da anlıyorum. Bu oyunla iyi bir skor fena bir skor değil ama kazanma şansımız pek yok gibiydi.

HAKEMLER

Haftalardır söylüyorum kimse görmüyor mu bunu anlamıyorum. Tekmeler tokatlar her şey dokunmadan fauller falan lk maçta öyle sonra da eze eze yendik diyorlar. Eze eze mi ezdirile ezdirile mi anlayamıyorum bunu. Neredeyiz nerelerde dolaşıyoruz anlaşılır gibi değil. Bu bir oyun değil bu şekilde. Maçın başından itibaren başlayan büyük sertlikler. Bu iki maçı yöneten iki hakem en tecrübeli hakem. Baksınlar bu maçlara huzur duyuyorlar mı yönettikleri bu maçlardan.

"CEZALANDIRACAĞIM"

Oyunun içine bir şey giremiyoruz. Oyununu dışında başka oyunlar oluyor. Yüzde yüz haklı hakem yüzde yüz haksız oyuncularımız çok net. Onun dışında en az 2 tane 3 tane oyuncu Beşiktaş takımından atılması gerekiyordu. Ben kendi tarafımdan söylüyorum yüzde yüz haklı hakem yüzde yüz haksız oyuncularım onların cezasını ben keseceğim. ama orada da sen işini yap."

MAÇIN DİĞER VİDEOLARI

  • ÖZET
  • GOLLER
  • DİĞER
BİZE ULAŞIN