Fatih Terim: "Galatasaray herkesi her yerde yenecek güçtedir"

02 Nisan 2019, Salı 10:42
Fatih Terim: "Galatasaray herkesi her yerde yenecek güçtedir"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Evkur Yeni Malatyaspor maçı sonrası A Spor'a özel açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim'in açıklamalarından satır başları:

"Maçtan önce de söyledim. Çok iyi kapanan bir takıma karşı oynadık. Bunu herkes biliyor artık. İlk yarı iyi oynadığımız düşüncesindeyim. Baskımız, sağdan soldan devamlı gelmemiz. Pozisyon bulmamız, penaltı mı değil mi bilmiyorum tam seyretmedim. Sonuçlandıramadık."

"İlk yarı kalemizde tehlike yaşamadık. İkinci yarı da aynı şekilde devam etti. 10 kişi kalana kadar böyleydi. Ondan sonra da pozisyon bulduk 3-4 tane ama pozisyon da verdik. Galatasaray sonuna kadar kupayı alacak, herkesi her yerde yenecek güçtedir."

"Avantajlı gitmek istiyorduk bu olmadı sadece. Ama hiçbir şey bitmiş değil. Arkadaşların söylediğine göre pozisyon pek kırmızı kart gibi değilmiş. Hakem öyle görmüş. İlk Malatya maçında, lig maçında Mariano dokunmadan 4. sarı kartı gördü ve Fener maçında oynamadı."

"Ömer, sarı kart yedikten sonra alkışladı kendisini. Böyle şeyler de var. Görmek lazım. Görmek için, içeride, dışarıda, Riva'da çok fazla sayı var. Ama görülmüyor. Yapacak bir şey yok. Öyle bir soru sordun ki sen de bana ceza yedirme yani..."

MAÇIN DİĞER VİDEOLARI

  • ÖZET
  • GOLLER
  • DİĞER
BİZE ULAŞIN