Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları | İY | |||||
00:00 MS | MS | 3:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:30 | -:- |
İspanya - LaLiga 2 | İY | |||||
19:30 | -:- |
İspanya - Premier Lig, Bayanlar | İY | |||||
13:00 MS | MS | 0:0 | ||||
18:00 | -:- |
İspanya - Primera Federacion | İY | |||||
21:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division A | İY | |||||
19:00 | -:- |
ABD - ABD MLS | İY | |||||
02:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 3:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:0 | ||||
01:00 MS | MS | 1:1 | ||||
01:00 MS | MS | 0:0 | ||||
01:00 MS | MS | 0:0 | ||||
01:30 MS | MS | 2:3 | ||||
02:00 MS | MS | 2:0 | ||||
02:00 MS | MS | 0:4 | ||||
02:00 MS | MS | 0:1 | ||||
02:00 MS | MS | 1:1 | ||||
02:00 MS | MS | 5:1 | ||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:00 MS | MS | 2:0 | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | 2:0 | ||||
03:00 MS | MS | 0:0 | ||||
03:00 MS | MS | 2:0 | ||||
03:00 MS | MS | 1:1 | ||||
03:00 ER | ER | -:- | ||||
03:00 MS | MS | 0:0 | ||||
03:00 MS | MS | 0:0 | ||||
03:30 MS | MS | 2:2 | ||||
03:30 MS | MS | 1:0 | ||||
04:00 MS | MS | -:- | ||||
04:00 MS | MS | 0:3 | ||||
05:00 MS | MS | -:- | ||||
05:00 ER | ER | -:- | ||||
05:30 MS | MS | 1:0 | ||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
02:30 MS | MS | 1:1 |
ABD - NISA | İY | |||||
05:00 MS | MS | 1:0 |
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi | İY | |||||
02:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
23:00 | -:- |
ABD - USL Lig 1 | İY | |||||
05:30 MS | MS | 0:1 |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:0 | ||||
00:00 MS | MS | 0:1 | ||||
01:00 MS | MS | 1:0 | ||||
01:00 ER | ER | -:- | ||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | 1:2 | ||||
02:00 MS | MS | 0:1 | ||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:00 MS | MS | 1:1 | ||||
02:00 MS | MS | 2:0 | ||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:00 MS | MS | 0:1 | ||||
02:00 MS | MS | 1:1 | ||||
02:00 MS | MS | 0:1 | ||||
02:00 MS | MS | 1:2 | ||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:30 MS | MS | 1:0 | ||||
02:30 MS | MS | 2:0 | ||||
03:00 MS | MS | 1:0 | ||||
03:00 MS | MS | 1:1 | ||||
03:00 MS | MS | 1:0 | ||||
03:00 MS | MS | -:- | ||||
03:00 MS | MS | 1:0 | ||||
03:30 MS | MS | 1:3 | ||||
03:30 MS | MS | 0:1 | ||||
04:00 MS | MS | 2:1 | ||||
04:30 MS | MS | 1:1 | ||||
05:00 MS | MS | 0:0 | ||||
05:00 MS | MS | 2:0 | ||||
06:00 MS | MS | 4:0 | ||||
20:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
02:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
06:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
03:00 MS | MS | -:- | ||||
03:00 MS | MS | -:- | ||||
03:00 MS | MS | -:- | ||||
04:00 MS | MS | -:- | ||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Arjantin - Arjantin Kupası | İY | |||||
06:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM |
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera B | İY | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Profesyonel Lig | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Arjantin - Torneo Federal A | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Avustralya - Capital NPL 1 | İY | |||||
06:15 MS | MS | 0:1 | ||||
08:00 MS | MS | 2:0 |
Avustralya - Kuzey NSW NPL | İY | |||||
07:30 MS | MS | -:- | ||||
07:30 MS | MS | -:- |
Avustralya - NPL,Victoria | İY | |||||
09:00 MS | MS | 1:0 |
Avustralya - NSW NPL 1 | İY | |||||
08:00 MS | MS | 2:0 | ||||
08:00 MS | MS | 0:0 | ||||
08:30 MS | MS | 0:2 |
Avustralya - Queensland NPL | İY | |||||
07:45 MS | MS | 0:3 | ||||
08:00 MS | MS | 0:0 | ||||
08:00 MS | MS | 0:2 | ||||
09:30 ER | ER | -:- |
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar | İY | |||||
10:00 MS | MS | -:- |
Avustralya - Queensland Premier Lig 1 | İY | |||||
09:45 MS | MS | -:- | ||||
10:00 MS | MS | -:- | ||||
11:15 MS | MS | -:- |
Avustralya - Tazmanya NPL | İY | |||||
07:00 MS | MS | -:- |
Beyaz Rusya - Pervaya Liga | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Brezilya - Baiano, Serie B | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:0 | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:0 | ||||
00:00 MS | MS | 1:1 | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
00:00 MS | MS | 2:3 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Serie A | İY | |||||
00:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
03:00 MS | MS | 1:0 | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
01:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Brezilya - Catarinense, Serie B | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Cearense, Serie C | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:0 | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 ER | ER | -:- | ||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Kupa Paulista | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Mineiro, Modulo II | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Brezilya - Paranaense, 2. Divisao | İY | |||||
00:30 MS | MS | -:- | ||||
17:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Brezilya - U20 Cearense | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
15:30 | -:- |
Çin - Çin 1. Ligi | İY | |||||
10:00 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
14:30 65' | 65' | 0:3 |
Çin - Çin 2. Lig | İY | |||||
11:00 MS | MS | -:- | ||||
11:30 MS | MS | -:- | ||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
14:30 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
14:00 90' | 90' | 0:1 | ||||
14:35 58' | 58' | 1:1 | ||||
15:00 DA | DA | 0:1 |
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar | İY | |||||
11:00 MS | MS | -:- | ||||
11:00 MS | MS | -:- | ||||
14:30 | -:- |
Estonya - Esiliiga | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Estonya - Esiliiga B | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Estonya - Premium Liiga | İY | |||||
12:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 90' | 90' | 1:1 |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 ER | ER | -:- |
Faroe Adaları - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi | İY | |||||
10:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:45 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 24' | 24' | 2:0 |
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu | İY | |||||
18:30 | -:- |
Finlandiya - Suomen Kupası | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Gana - Premier Lig | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Playofflar | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
14:00 90' | 90' | 0:0 | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar | İY | |||||
14:00 90' | 90' | 0:4 | ||||
14:00 90' | 90' | 0:1 | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İsveç - Superettan | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İzlanda - Besta deild, Kadınlar | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Japonya - J.Lig 2 | İY | |||||
10:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Japonya - J.Lig 3 | İY | |||||
07:00 MS | MS | 0:0 | ||||
07:00 MS | MS | 2:0 | ||||
08:00 MS | MS | 0:0 | ||||
08:00 MS | MS | 1:1 | ||||
08:05 MS | MS | 0:0 | ||||
12:00 MS | MS | 2:2 | ||||
12:00 MS | MS | 1:0 | ||||
13:00 | -:- |
Japonya - J.Ligi | İY | |||||
08:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
09:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:45 90' | 90' | 1:0 |
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar | İY | |||||
06:00 MS | MS | 1:0 | ||||
07:00 MS | MS | 0:1 | ||||
07:00 MS | MS | 0:0 | ||||
07:00 MS | MS | 0:1 | ||||
08:00 MS | MS | 0:1 |
Kazakistan - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Kenya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Kolombiya - Primera A, Apertura | İY | |||||
03:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
23:30 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi | İY | |||||
09:00 MS | MS | 0:1 | ||||
10:00 MS | MS | 2:2 | ||||
11:00 MS | MS | 1:4 | ||||
11:00 MS | MS | 1:0 |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1 | İY | |||||
12:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2 | İY | |||||
13:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Kosta Rika - Primera Division, Women | İY | |||||
00:00 MS | MS | 2:0 | ||||
00:00 MS | MS | 1:0 | ||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
18:00 | -:- |
Letonya - 1st Ligas | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
18:25 | -:- |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
12:00 MS | MS | 2:0 | ||||
13:00 MS | MS | 1:2 | ||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Lübnan - Premiyer Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Nijerya - Premier League | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Norveç - 1. Division | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Norveç - 1. Lig, Kadınlar | İY | |||||
14:15 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Norveç - 2. Lig Grup 1 | İY | |||||
15:30 25' | 25' | 1:1 | ||||
17:00 | -:- |
Norveç - 2. Lig Grup 2 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 4 | İY | |||||
14:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 5 | İY | |||||
15:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 6 | İY | |||||
17:00 | -:- |
Özbekistan - PFL | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Peru - Liga Femenina | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:15 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Şili - Primera Division, Women | İY | |||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Şili - Şili Kupası | İY | |||||
00:30 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
00:30 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
01:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 0:4 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 ER | ER | -:- | ||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 ER | ER | -:- | ||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 ER | ER | -:- |
Singapur - Premier Lig | İY | |||||
13:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Tayvan - Taiwan Futbol Premier Lig | İY | |||||
10:30 MS | MS | 0:1 | ||||
10:30 MS | MS | 0:0 | ||||
10:30 MS | MS | 0:0 | ||||
13:30 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 Toulon Turnuvası | İY | |||||
15:30 24' | 24' | 0:0 | ||||
19:15 | -:- |
Uruguay - 2.Lig | İY | |||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
15:45 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Vietnam - V Lig 2 | İY | |||||
12:00 MS | MS | 0:1 | ||||
14:00 | -:- |
Vietnam - V-Ligi | İY | |||||
13:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:15 40' | 40' | 1:1 | ||||
15:15 40' | 40' | 1:0 |
Zimbabve - Premier Soccer Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |