Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 ER | ER | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1 | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
05:00 MS | MS | 0:0 |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 MS | MS | -:- | ||||
04:00 MS | MS | -:- | ||||
04:00 MS | MS | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:1 | ||||
00:00 MS | MS | 1:0 |
Arjantin - Primera B | İY | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Beyaz Rusya Kupası | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:15 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
03:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Brasilero Serie A | İY | |||||
02:30 90' | 90' | 0:1 |
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
00:00 MS | MS | 2:0 |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Cearense, Serie C | İY | |||||
21:00 ER | ER | -:- |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 ER | ER | -:- | ||||
22:00 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
14:35 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
23:00 | -:- |
Estonya - Premium Liiga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İzlanda - Besta deild | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
23:15 | -:- |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:0 | ||||
02:30 | -:- |
Şili - Şili Kupası | İY | |||||
02:00 MS | MS | 1:2 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 | -:- |
Ürdün - Ürdün Kupası | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:45 | -:- |