Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Ligi | İY | |||||
22:00 90' | 90' | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 90' | 90' | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Konferans Ligi | İY | |||||
22:00 89' | 89' | 1:2 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 90' | 90' | 2:1 | CANLI ANLATIM |
İngiltere - Premier Lig | İY | |||||
21:30 90' | 90' | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi | İY | |||||
18:00 90' | 90' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS | MS | 4:0 | CANLI ANLATIM |
Rusya - Rusya Kupası | İY | |||||
19:15 90' | 90' | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:15 90' | 90' | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
20:00 MS | MS | 0:0 |
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
20:00 MS | MS | 0:0 |
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3 | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:0 | ||||
20:00 MS | MS | 0:1 |
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
05:15 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Suudi Arabistan - 1.Lig | İY | |||||
20:00 MS | MS | 1:1 |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
05:00 | -:- |
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi | İY | |||||
02:00 MS | MS | 3:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS | MS | 1:2 | CANLI ANLATIM |
Azerbaycan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:1 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
BAE - Division 1 | İY | |||||
17:00 ER | ER | -:- | ||||
17:00 ER | ER | -:- | ||||
17:00 ER | ER | -:- | ||||
17:05 ER | ER | -:- |
Bahreyn - 2nd Division | İY | |||||
19:00 MS | MS | -:- | ||||
19:00 MS | MS | -:- | ||||
19:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
18:15 90' | 90' | 0:1 | ||||
20:30 90' | 90' | 0:0 |
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
21:00 MS | MS | 3:1 | ||||
21:00 MS | MS | 0:0 |
Brezilya - Copa do Brasil | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
00:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
21:00 ER | ER | -:- |
Bulgaristan - B PFG | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | 1:0 | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Bulgaristan - Bulgar Kupası | İY | |||||
18:45 90' | 90' | 0:3 |
Cezayir - Ligue 1, Reserves | İY | |||||
19:00 MS | MS | -:- | ||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Cezayir - Ligue 2 | İY | |||||
17:00 MS | MS | -:- |
Danimarka - 1.Lig | İY | |||||
19:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Ekvador - LigaPro Primera A | İY | |||||
03:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
00:30 MS | MS | -:- | ||||
23:00 | -:- |
El Salvador - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
00:30 MS | MS | 0:3 | ||||
00:30 MS | MS | 0:1 | ||||
00:30 MS | MS | 1:1 | ||||
00:30 MS | MS | 3:0 | ||||
00:30 MS | MS | 0:2 | ||||
03:00 MS | MS | 0:0 |
El Salvador - Segunda Division | İY | |||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
00:00 MS | MS | -:- |
Ermenistan - Premier Lig | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:1 | ||||
15:00 MS | MS | 0:2 |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | 1:0 |
Fas - Fas Kupası | İY | |||||
22:00 | -:- |
Gana - FA Cup | İY | |||||
18:00 | -:- |
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Güney Afrika - Premiership | İY | |||||
20:30 90' | 90' | 0:0 |
Gürcistan - Erovnuli Liga | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 ER | ER | -:- | ||||
15:00 ER | ER | -:- | ||||
15:00 ER | ER | -:- | ||||
15:00 ER | ER | -:- | ||||
15:00 ER | ER | -:- | ||||
19:00 90' | 90' | 0:0 | ||||
20:00 MS | MS | 0:0 |
Honduras - Liga Nacional, Düşme Playoffları | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:0 |
Honduras - Liga Nacional. Kapanış | İY | |||||
04:00 MS | MS | 0:0 |
İran - Azadegan Ligi | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:45 | -:- | |||||
16:45 | -:- | |||||
16:45 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:45 | -:- | |||||
17:45 MS | MS | -:- |
İsrail - Alef Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
İsrail - Ligat Al, Kadınlar | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:40 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İsrail - Ulusal Lig | İY | |||||
19:00 MS | MS | 0:1 |
İzlanda - Besta deild, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
Japonya - WE Ligi, Kadınlar | İY | |||||
06:00 MS | MS | -:- | ||||
07:00 MS | MS | -:- | ||||
11:00 MS | MS | -:- |
Kamerun - Elite One | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | -:- | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Kanada - Kanada Şampiyonası | İY | |||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
05:00 MS | MS | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 MS | MS | 1:0 | ||||
16:00 MS | MS | 0:0 | ||||
16:00 | -:- |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
23:00 DA | DA | 1:0 | ||||
23:30 | -:- | |||||
23:30 16' | 16' | 0:0 | ||||
23:30 25' | 25' | 0:1 |
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
00:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
00:00 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
03:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM |
Kuveyt - Premier Lig | İY | |||||
17:35 | -:- | |||||
18:55 ER | ER | -:- | ||||
20:20 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
18:00 90' | 90' | 0:0 | ||||
19:00 90' | 90' | 1:0 |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
18:00 | -:- |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
18:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Mali - Ligue 1 | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Malta - Premier Lig | İY | |||||
19:00 90' | 90' | 2:0 | ||||
21:30 90' | 90' | 3:1 |
Meksika - Liga Premier Serie A | İY | |||||
01:30 MS | MS | 0:1 | ||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:00 MS | MS | 1:1 | ||||
04:00 MS | MS | 1:0 | ||||
04:00 MS | MS | 0:0 | ||||
04:00 MS | MS | 0:2 | ||||
04:15 MS | MS | 0:0 |
Meksika - Liga Premier Serie B | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:0 | ||||
04:00 MS | MS | 1:0 |
Meksika - U23 Liga MX | İY | |||||
18:00 MS | MS | -:- | ||||
19:00 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
19:00 90' | 90' | 1:0 | ||||
19:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Nikaragua - Premier Lig | İY | |||||
04:00 MS | MS | 0:1 | ||||
05:00 MS | MS | 0:0 |
Norveç - 3. Küme Grup 2 | İY | |||||
19:30 | -:- |
Norveç - NM Kupası, Bayanlar | İY | |||||
20:00 | -:- |
Polonya - CLJ | İY | |||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 MS | MS | -:- |
Polonya - Puchar Polski | İY | |||||
17:00 120' | 120' | 0:0 |
Romanya - Liga 2 | İY | |||||
17:00 MS | MS | 3:0 |
Ruanda - Rwanda Premier Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- |
Sırbistan - Prva Liga | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Sırbistan - Superliga | İY | |||||
17:00 MS | MS | 1:2 | CANLI ANLATIM | |||
17:55 90' | 90' | 1:2 | ||||
19:30 90' | 90' | 1:0 | ||||
20:00 MS | MS | 0:0 |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
21:00 ER | ER | -:- |
Uganda - Premier Lig | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:0 | ||||
16:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası | İY | |||||
18:30 120' | 120' | 1:1 |
Ürdün - Jordan Ligi | İY | |||||
18:00 MS | MS | 0:2 | ||||
20:45 | -:- |
Venezuela - Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:1 | ||||
02:30 MS | MS | 1:0 |
Yunanistan - U19 Süper Ligi | İY | |||||
12:00 MS | MS | -:- |