Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
111003123
G
18:00 | 18/07/21 | R 1
Volga Tver 3
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
118125134142041
G
15:00 | 04/06/22 | R 11
FC Tver 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Murom 2
FC Tver 0
Maç Detayı
B
15:00 | 22/05/22 | R 9
FC Tver 0
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Maç Detayı
G
17:30 | 15/05/22 | R 8
Dynamo-2 Moscow 0
FC Tver 3
Maç Detayı
M
15:30 | 11/05/22 | R 7
FC Tver 1
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
15:00 | 06/05/22 | R 6
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
FC Tver 1
Maç Detayı
218124242172540
G
18:00 | 04/06/22 | R 11
Leningradets 1
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 2
Leningradets 0
Maç Detayı
G
15:00 | 22/05/22 | R 9
Leningradets 1
FC Kazanka Moscow 0
Maç Detayı
M
15:00 | 16/05/22 | R 8
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Leningradets 0
Maç Detayı
G
19:00 | 11/05/22 | R 7
Leningradets 1
FC Murom 0
Maç Detayı
M
17:30 | 06/05/22 | R 6
Dynamo-2 Moscow 1
Leningradets 0
Maç Detayı
31894528141431
B
18:00 | 04/06/22 | R 11
Krasava Odintsovo 2
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Maç Detayı
G
13:00 | 28/05/22 | R 10
Krasava Odintsovo 4
Dynamo-2 Moscow 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/05/22 | R 9
Krasava Odintsovo 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
G
17:00 | 15/05/22 | R 8
FC Kazanka Moscow 0
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/22 | R 7
Yenisey 2 Krasnoyarsk 4
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 07/05/22 | R 6
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Krasava Odintsovo 3
Maç Detayı
4188462522328
M
18:00 | 03/06/22 | R 11
Dinamo St Petersburg 0
FC Murom 2
Maç Detayı
M
18:00 | 27/05/22 | R 10
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Dinamo St Petersburg 0
Maç Detayı
G
19:30 | 22/05/22 | R 9
Dinamo St Petersburg 3
Dynamo-2 Moscow 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 1
Dinamo St Petersburg 1
Maç Detayı
B
15:00 | 10/05/22 | R 7
Dinamo St Petersburg 1
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Murom 3
Dinamo St Petersburg 2
Maç Detayı
5188282623326
G
14:00 | 04/06/22 | R 11
Zvezda St Petersburg 3
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
G
13:00 | 28/05/22 | R 10
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
M
14:00 | 22/05/22 | R 9
Zvezda St Petersburg 1
FC Murom 2
Maç Detayı
B
15:00 | 15/05/22 | R 8
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/22 | R 7
Zvezda St Petersburg 0
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
G
14:00 | 06/05/22 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
Zvezda St Petersburg 3
Maç Detayı
6186572328-523
B
17:00 | 04/06/22 | R 11
FC Kairat Moscow 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
17:00 | 28/05/22 | R 10
FC Kazanka Moscow 0
FC Kairat Moscow 2
Maç Detayı
G
17:00 | 22/05/22 | R 9
FC Kairat Moscow 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Murom 0
FC Kairat Moscow 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/22 | R 7
FC Kairat Moscow 3
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 4
Maç Detayı
M
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Kairat Moscow 0
Maç Detayı
7185492540-1519
B
15:00 | 05/06/22 | R 10
FC Zenit-2 St Petersburg 2
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
G
13:00 | 27/05/22 | R 9
Khimik Dzerzhinsk 0
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Maç Detayı
M
13:00 | 22/05/22 | R 8
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Torpedo Vladimir 3
Maç Detayı
G
14:00 | 14/05/22 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Maç Detayı
G
13:00 | 08/05/22 | R 6
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
M
16:00 | 30/04/22 | R 5
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
81843111638-2215
M
13:00 | 05/06/22 | R 10
Luki-Energiya V.luki 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
M
14:00 | 28/05/22 | R 9
FK Znamya Truda 2
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/05/22 | R 8
Luki-Energiya V.luki 3
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
M
15:00 | 14/05/22 | R 7
Khimik Dzerzhinsk 1
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
M
13:00 | 07/05/22 | R 6
Luki-Energiya V.luki 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
M
16:00 | 30/04/22 | R 5
Torpedo Vladimir 3
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
91842121727-1014
M
13:00 | 05/06/22 | R 10
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
M
16:00 | 28/05/22 | R 9
Torpedo Vladimir 1
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
15:00 | 22/05/22 | R 8
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
Maç Detayı
B
13:00 | 16/05/22 | R 7
FC Chertanovo Moskova 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
14:00 | 08/05/22 | R 6
Baltika-Bfu Kaliningrad 3
Khimik Dzerzhinsk 2
Maç Detayı
G
14:00 | 30/04/22 | R 5
FK Znamya Truda 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
Maç Detayı
1030303303
10182791427-1313
M
13:00 | 05/06/22 | R 10
FC Chertanovo Moskova 2
FC Chita 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/05/22 | R 9
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
FC Chita 2
Maç Detayı
G
09:00 | 21/05/22 | R 8
FC Chita 3
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
M
09:00 | 14/05/22 | R 7
FC Chita 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
M
09:00 | 07/05/22 | R 6
FC Chita 1
FK Znamya Truda 2
Maç Detayı
M
09:00 | 30/04/22 | R 5
FC Chita 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
111003123
G
18:00 | 18/07/21 | R 1
Volga Tver 3
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
197112972222
G
18:00 | 04/06/22 | R 11
Leningradets 1
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
G
15:00 | 22/05/22 | R 9
Leningradets 1
FC Kazanka Moscow 0
Maç Detayı
G
19:00 | 11/05/22 | R 7
Leningradets 1
FC Murom 0
Maç Detayı
296301741321
G
15:00 | 04/06/22 | R 11
FC Tver 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
B
15:00 | 22/05/22 | R 9
FC Tver 0
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Maç Detayı
M
15:30 | 11/05/22 | R 7
FC Tver 1
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
395311541118
B
18:00 | 04/06/22 | R 11
Krasava Odintsovo 2
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Maç Detayı
G
13:00 | 28/05/22 | R 10
Krasava Odintsovo 4
Dynamo-2 Moscow 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/05/22 | R 9
Krasava Odintsovo 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
495221811717
B
15:00 | 05/06/22 | R 10
FC Zenit-2 St Petersburg 2
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
M
13:00 | 22/05/22 | R 8
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Torpedo Vladimir 3
Maç Detayı
G
13:00 | 08/05/22 | R 6
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
59513159616
G
14:00 | 04/06/22 | R 11
Zvezda St Petersburg 3
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
14:00 | 22/05/22 | R 9
Zvezda St Petersburg 1
FC Murom 2
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/22 | R 7
Zvezda St Petersburg 0
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
695131711616
M
18:00 | 03/06/22 | R 11
Dinamo St Petersburg 0
FC Murom 2
Maç Detayı
G
19:30 | 22/05/22 | R 9
Dinamo St Petersburg 3
Dynamo-2 Moscow 1
Maç Detayı
B
15:00 | 10/05/22 | R 7
Dinamo St Petersburg 1
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
795131715216
B
17:00 | 04/06/22 | R 11
FC Kairat Moscow 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
17:00 | 22/05/22 | R 9
FC Kairat Moscow 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/22 | R 7
FC Kairat Moscow 3
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 4
Maç Detayı
89315911-210
M
13:00 | 05/06/22 | R 10
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
M
15:00 | 22/05/22 | R 8
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
Maç Detayı
G
14:00 | 08/05/22 | R 6
Baltika-Bfu Kaliningrad 3
Khimik Dzerzhinsk 2
Maç Detayı
99153811-38
G
09:00 | 21/05/22 | R 8
FC Chita 3
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
M
09:00 | 14/05/22 | R 7
FC Chita 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
M
09:00 | 07/05/22 | R 6
FC Chita 1
FK Znamya Truda 2
Maç Detayı
M
09:00 | 30/04/22 | R 5
FC Chita 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
109225814-68
M
13:00 | 05/06/22 | R 10
Luki-Energiya V.luki 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/05/22 | R 8
Luki-Energiya V.luki 3
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
M
13:00 | 07/05/22 | R 6
Luki-Energiya V.luki 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
1020202202
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
196211710720
M
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Murom 2
FC Tver 0
Maç Detayı
G
17:30 | 15/05/22 | R 8
Dynamo-2 Moscow 0
FC Tver 3
Maç Detayı
M
15:00 | 06/05/22 | R 6
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
FC Tver 1
Maç Detayı
295311310318
M
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 2
Leningradets 0
Maç Detayı
M
15:00 | 16/05/22 | R 8
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Leningradets 0
Maç Detayı
M
17:30 | 06/05/22 | R 6
Dynamo-2 Moscow 1
Leningradets 0
Maç Detayı
310101101
394141310313
G
17:00 | 15/05/22 | R 8
FC Kazanka Moscow 0
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/22 | R 7
Yenisey 2 Krasnoyarsk 4
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 07/05/22 | R 6
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Krasava Odintsovo 3
Maç Detayı
49333811-312
M
18:00 | 27/05/22 | R 10
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Dinamo St Petersburg 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 1
Dinamo St Petersburg 1
Maç Detayı
M
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Murom 3
Dinamo St Petersburg 2
Maç Detayı
400000000
593151114-310
G
13:00 | 28/05/22 | R 10
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
B
15:00 | 15/05/22 | R 8
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
G
14:00 | 06/05/22 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
Zvezda St Petersburg 3
Maç Detayı
69144613-77
G
17:00 | 28/05/22 | R 10
FC Kazanka Moscow 0
FC Kairat Moscow 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Murom 0
FC Kairat Moscow 1
Maç Detayı
M
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Kairat Moscow 0
Maç Detayı
79216824-167
M
14:00 | 28/05/22 | R 9
FK Znamya Truda 2
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
M
15:00 | 14/05/22 | R 7
Khimik Dzerzhinsk 1
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
M
16:00 | 30/04/22 | R 5
Torpedo Vladimir 3
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
89126616-105
M
13:00 | 05/06/22 | R 10
FC Chertanovo Moskova 2
FC Chita 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/05/22 | R 9
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
FC Chita 2
Maç Detayı
99117816-84
M
16:00 | 28/05/22 | R 9
Torpedo Vladimir 1
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
B
13:00 | 16/05/22 | R 7
FC Chertanovo Moskova 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
14:00 | 30/04/22 | R 5
FK Znamya Truda 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
Maç Detayı
109027729-222
G
13:00 | 27/05/22 | R 9
Khimik Dzerzhinsk 0
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Maç Detayı
G
14:00 | 14/05/22 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Maç Detayı
M
16:00 | 30/04/22 | R 5
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
12017123883052
B
17:00 | 04/06/22 | R 11
FC Kairat Moscow 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 2
Leningradets 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/05/22 | R 9
Krasava Odintsovo 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 1
Dinamo St Petersburg 1
Maç Detayı
G
15:30 | 11/05/22 | R 7
FC Tver 1
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Kairat Moscow 0
Maç Detayı
220108240172338
M
18:00 | 04/06/22 | R 11
Leningradets 1
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
M
13:00 | 28/05/22 | R 10
Krasava Odintsovo 4
Dynamo-2 Moscow 3
Maç Detayı
M
19:30 | 22/05/22 | R 9
Dinamo St Petersburg 3
Dynamo-2 Moscow 1
Maç Detayı
M
17:30 | 15/05/22 | R 8
Dynamo-2 Moscow 0
FC Tver 3
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/22 | R 7
Zvezda St Petersburg 0
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
G
17:30 | 06/05/22 | R 6
Dynamo-2 Moscow 1
Leningradets 0
Maç Detayı
3209472517831
M
14:00 | 04/06/22 | R 11
Zvezda St Petersburg 3
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
17:00 | 28/05/22 | R 10
FC Kazanka Moscow 0
FC Kairat Moscow 2
Maç Detayı
M
15:00 | 22/05/22 | R 9
Leningradets 1
FC Kazanka Moscow 0
Maç Detayı
M
17:00 | 15/05/22 | R 8
FC Kazanka Moscow 0
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
B
15:00 | 10/05/22 | R 7
Dinamo St Petersburg 1
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
14:00 | 06/05/22 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
Zvezda St Petersburg 3
Maç Detayı
4209382427-330
M
15:00 | 04/06/22 | R 11
FC Tver 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
M
13:00 | 28/05/22 | R 10
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
M
17:00 | 22/05/22 | R 9
FC Kairat Moscow 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 16/05/22 | R 8
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Leningradets 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/22 | R 7
Yenisey 2 Krasnoyarsk 4
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 06/05/22 | R 6
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
FC Tver 1
Maç Detayı
411001013
500000000
5207762618828
G
18:00 | 03/06/22 | R 11
Dinamo St Petersburg 0
FC Murom 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Murom 2
FC Tver 0
Maç Detayı
G
14:00 | 22/05/22 | R 9
Zvezda St Petersburg 1
FC Murom 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Murom 0
FC Kairat Moscow 1
Maç Detayı
M
19:00 | 11/05/22 | R 7
Leningradets 1
FC Murom 0
Maç Detayı
G
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Murom 3
Dinamo St Petersburg 2
Maç Detayı
6208482831-328
B
18:00 | 04/06/22 | R 11
Krasava Odintsovo 2
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Maç Detayı
G
18:00 | 27/05/22 | R 10
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Dinamo St Petersburg 0
Maç Detayı
B
15:00 | 22/05/22 | R 9
FC Tver 0
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Maç Detayı
B
15:00 | 15/05/22 | R 8
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/22 | R 7
FC Kairat Moscow 3
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 4
Maç Detayı
M
15:00 | 07/05/22 | R 6
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Krasava Odintsovo 3
Maç Detayı
7207582724326
B
15:00 | 05/06/22 | R 10
FC Zenit-2 St Petersburg 2
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/05/22 | R 9
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
FC Chita 2
Maç Detayı
G
15:00 | 22/05/22 | R 8
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
Maç Detayı
G
13:00 | 07/05/22 | R 6
Luki-Energiya V.luki 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
G
16:00 | 30/04/22 | R 5
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
B
16:00 | 16/04/22 | R 3
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Baltika-Bfu Kaliningrad 2
Maç Detayı
8205691836-1821
M
13:00 | 27/05/22 | R 9
Khimik Dzerzhinsk 0
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Maç Detayı
M
09:00 | 21/05/22 | R 8
FC Chita 3
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 14/05/22 | R 7
Khimik Dzerzhinsk 1
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
M
14:00 | 08/05/22 | R 6
Baltika-Bfu Kaliningrad 3
Khimik Dzerzhinsk 2
Maç Detayı
M
15:30 | 24/04/22 | R 4
FC Zenit-2 St Petersburg 6
Khimik Dzerzhinsk 2
Maç Detayı
M
14:00 | 16/04/22 | R 3
Khimik Dzerzhinsk 1
FC Chita 2
Maç Detayı
92054112532-719
G
13:00 | 05/06/22 | R 10
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
G
14:00 | 28/05/22 | R 9
FK Znamya Truda 2
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
M
14:00 | 14/05/22 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Maç Detayı
G
09:00 | 07/05/22 | R 6
FC Chita 1
FK Znamya Truda 2
Maç Detayı
M
14:00 | 30/04/22 | R 5
FK Znamya Truda 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
Maç Detayı
M
16:00 | 23/04/22 | R 4
Luki-Energiya V.luki 2
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
102053121635-1918
G
13:00 | 05/06/22 | R 10
Luki-Energiya V.luki 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/05/22 | R 9
Torpedo Vladimir 1
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
13:00 | 22/05/22 | R 8
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Torpedo Vladimir 3
Maç Detayı
G
09:00 | 14/05/22 | R 7
FC Chita 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
G
16:00 | 30/04/22 | R 5
Torpedo Vladimir 3
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/22 | R 4
Baltika-Bfu Kaliningrad 2
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
112043131638-2215
G
13:00 | 05/06/22 | R 10
FC Chertanovo Moskova 2
FC Chita 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/05/22 | R 8
Luki-Energiya V.luki 3
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
B
13:00 | 16/05/22 | R 7
FC Chertanovo Moskova 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
13:00 | 08/05/22 | R 6
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
09:00 | 30/04/22 | R 5
FC Chita 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
13:00 | 18/04/22 | R 3
FC Chertanovo Moskova 3
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
11010002312230
G
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 2
Leningradets 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 1
Dinamo St Petersburg 1
Maç Detayı
G
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Kairat Moscow 0
Maç Detayı
2105412581719
M
17:30 | 15/05/22 | R 8
Dynamo-2 Moscow 0
FC Tver 3
Maç Detayı
G
17:30 | 06/05/22 | R 6
Dynamo-2 Moscow 1
Leningradets 0
Maç Detayı
200000000
3106131511419
M
13:00 | 28/05/22 | R 10
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
G
15:00 | 16/05/22 | R 8
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Leningradets 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/22 | R 7
Yenisey 2 Krasnoyarsk 4
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 06/05/22 | R 6
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
FC Tver 1
Maç Detayı
4104421410416
B
16:00 | 28/05/22 | R 9
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
FC Chita 2
Maç Detayı
G
16:00 | 30/04/22 | R 5
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
B
16:00 | 16/04/22 | R 3
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Baltika-Bfu Kaliningrad 2
Maç Detayı
510433126615
G
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Murom 2
FC Tver 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Murom 0
FC Kairat Moscow 1
Maç Detayı
G
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Murom 3
Dinamo St Petersburg 2
Maç Detayı
6104151411313
M
17:00 | 28/05/22 | R 10
FC Kazanka Moscow 0
FC Kairat Moscow 2
Maç Detayı
M
17:00 | 15/05/22 | R 8
FC Kazanka Moscow 0
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
M
14:00 | 06/05/22 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
Zvezda St Petersburg 3
Maç Detayı
7103341515012
G
14:00 | 28/05/22 | R 9
FK Znamya Truda 2
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
M
14:00 | 14/05/22 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Maç Detayı
M
14:00 | 30/04/22 | R 5
FK Znamya Truda 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
Maç Detayı
700000000
81033499012
M
13:00 | 27/05/22 | R 9
Khimik Dzerzhinsk 0
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Maç Detayı
G
15:00 | 14/05/22 | R 7
Khimik Dzerzhinsk 1
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
M
14:00 | 16/04/22 | R 3
Khimik Dzerzhinsk 1
FC Chita 2
Maç Detayı
9103251319-611
G
18:00 | 27/05/22 | R 10
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Dinamo St Petersburg 0
Maç Detayı
B
15:00 | 15/05/22 | R 8
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
M
15:00 | 07/05/22 | R 6
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Krasava Odintsovo 3
Maç Detayı
1010226918-98
G
16:00 | 28/05/22 | R 9
Torpedo Vladimir 1
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
16:00 | 30/04/22 | R 5
Torpedo Vladimir 3
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
1110217719-127
G
13:00 | 05/06/22 | R 10
FC Chertanovo Moskova 2
FC Chita 0
Maç Detayı
B
13:00 | 16/05/22 | R 7
FC Chertanovo Moskova 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
13:00 | 18/04/22 | R 3
FC Chertanovo Moskova 3
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
110712157822
B
17:00 | 04/06/22 | R 11
FC Kairat Moscow 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/05/22 | R 9
Krasava Odintsovo 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
G
15:30 | 11/05/22 | R 7
FC Tver 1
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
210541159619
M
18:00 | 04/06/22 | R 11
Leningradets 1
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
M
13:00 | 28/05/22 | R 10
Krasava Odintsovo 4
Dynamo-2 Moscow 3
Maç Detayı
M
19:30 | 22/05/22 | R 9
Dinamo St Petersburg 3
Dynamo-2 Moscow 1
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/22 | R 7
Zvezda St Petersburg 0
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
311001013
310532116518
M
14:00 | 04/06/22 | R 11
Zvezda St Petersburg 3
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
15:00 | 22/05/22 | R 9
Leningradets 1
FC Kazanka Moscow 0
Maç Detayı
B
15:00 | 10/05/22 | R 7
Dinamo St Petersburg 1
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
4105231512317
B
18:00 | 04/06/22 | R 11
Krasava Odintsovo 2
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Maç Detayı
B
15:00 | 22/05/22 | R 9
FC Tver 0
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/22 | R 7
FC Kairat Moscow 3
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 4
Maç Detayı
400000000
5103431412213
G
18:00 | 03/06/22 | R 11
Dinamo St Petersburg 0
FC Murom 2
Maç Detayı
G
14:00 | 22/05/22 | R 9
Zvezda St Petersburg 1
FC Murom 2
Maç Detayı
M
19:00 | 11/05/22 | R 7
Leningradets 1
FC Murom 0
Maç Detayı
610325916-711
M
15:00 | 04/06/22 | R 11
FC Tver 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 22/05/22 | R 9
FC Kairat Moscow 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
Maç Detayı
7103161314-110
B
15:00 | 05/06/22 | R 10
FC Zenit-2 St Petersburg 2
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
G
15:00 | 22/05/22 | R 8
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
Maç Detayı
G
13:00 | 07/05/22 | R 6
Luki-Energiya V.luki 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
810316717-1010
G
13:00 | 05/06/22 | R 10
Luki-Energiya V.luki 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
G
13:00 | 22/05/22 | R 8
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Torpedo Vladimir 3
Maç Detayı
G
09:00 | 14/05/22 | R 7
FC Chita 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/22 | R 4
Baltika-Bfu Kaliningrad 2
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
910235927-189
M
09:00 | 21/05/22 | R 8
FC Chita 3
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 08/05/22 | R 6
Baltika-Bfu Kaliningrad 3
Khimik Dzerzhinsk 2
Maç Detayı
M
15:30 | 24/04/22 | R 4
FC Zenit-2 St Petersburg 6
Khimik Dzerzhinsk 2
Maç Detayı
1010226919-108
M
16:00 | 22/05/22 | R 8
Luki-Energiya V.luki 3
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
M
13:00 | 08/05/22 | R 6
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
09:00 | 30/04/22 | R 5
FC Chita 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
11102171017-77
G
13:00 | 05/06/22 | R 10
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
G
09:00 | 07/05/22 | R 6
FC Chita 1
FK Znamya Truda 2
Maç Detayı
M
16:00 | 23/04/22 | R 4
Luki-Energiya V.luki 2
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
121173137102754
B
17:00 | 04/06/22 | R 11
FC Kairat Moscow 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 2
Leningradets 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/05/22 | R 9
Krasava Odintsovo 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 1
Dinamo St Petersburg 1
Maç Detayı
G
15:30 | 11/05/22 | R 7
FC Tver 1
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Kairat Moscow 0
Maç Detayı
221116442222039
G
15:00 | 04/06/22 | R 11
FC Tver 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Murom 2
FC Tver 0
Maç Detayı
B
15:00 | 22/05/22 | R 9
FC Tver 0
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Maç Detayı
G
17:30 | 15/05/22 | R 8
Dynamo-2 Moscow 0
FC Tver 3
Maç Detayı
M
15:30 | 11/05/22 | R 7
FC Tver 1
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
15:00 | 06/05/22 | R 6
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
FC Tver 1
Maç Detayı
321112830201035
G
18:00 | 04/06/22 | R 11
Leningradets 1
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 2
Leningradets 0
Maç Detayı
G
15:00 | 22/05/22 | R 9
Leningradets 1
FC Kazanka Moscow 0
Maç Detayı
M
15:00 | 16/05/22 | R 8
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Leningradets 0
Maç Detayı
G
19:00 | 11/05/22 | R 7
Leningradets 1
FC Murom 0
Maç Detayı
M
17:30 | 06/05/22 | R 6
Dynamo-2 Moscow 1
Leningradets 0
Maç Detayı
421104723121134
G
18:00 | 03/06/22 | R 11
Dinamo St Petersburg 0
FC Murom 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Murom 2
FC Tver 0
Maç Detayı
G
14:00 | 22/05/22 | R 9
Zvezda St Petersburg 1
FC Murom 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Murom 0
FC Kairat Moscow 1
Maç Detayı
M
19:00 | 11/05/22 | R 7
Leningradets 1
FC Murom 0
Maç Detayı
G
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Murom 3
Dinamo St Petersburg 2
Maç Detayı
5218583230229
B
18:00 | 04/06/22 | R 11
Krasava Odintsovo 2
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Maç Detayı
G
13:00 | 28/05/22 | R 10
Krasava Odintsovo 4
Dynamo-2 Moscow 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/05/22 | R 9
Krasava Odintsovo 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
G
17:00 | 15/05/22 | R 8
FC Kazanka Moscow 0
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/22 | R 7
Yenisey 2 Krasnoyarsk 4
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 07/05/22 | R 6
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Krasava Odintsovo 3
Maç Detayı
6218582935-629
B
17:00 | 04/06/22 | R 11
FC Kairat Moscow 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
17:00 | 28/05/22 | R 10
FC Kazanka Moscow 0
FC Kairat Moscow 2
Maç Detayı
G
17:00 | 22/05/22 | R 9
FC Kairat Moscow 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Murom 0
FC Kairat Moscow 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/22 | R 7
FC Kairat Moscow 3
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 4
Maç Detayı
M
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Kairat Moscow 0
Maç Detayı
72183102928127
G
14:00 | 04/06/22 | R 11
Zvezda St Petersburg 3
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
G
13:00 | 28/05/22 | R 10
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
M
14:00 | 22/05/22 | R 9
Zvezda St Petersburg 1
FC Murom 2
Maç Detayı
B
15:00 | 15/05/22 | R 8
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/22 | R 7
Zvezda St Petersburg 0
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
G
14:00 | 06/05/22 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
Zvezda St Petersburg 3
Maç Detayı
8217683344-1127
B
18:00 | 04/06/22 | R 11
Krasava Odintsovo 2
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Maç Detayı
G
18:00 | 27/05/22 | R 10
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Dinamo St Petersburg 0
Maç Detayı
B
15:00 | 22/05/22 | R 9
FC Tver 0
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Maç Detayı
B
15:00 | 15/05/22 | R 8
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/22 | R 7
FC Kairat Moscow 3
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 4
Maç Detayı
M
15:00 | 07/05/22 | R 6
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Krasava Odintsovo 3
Maç Detayı
9216782728-125
M
18:00 | 04/06/22 | R 11
Leningradets 1
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
M
13:00 | 28/05/22 | R 10
Krasava Odintsovo 4
Dynamo-2 Moscow 3
Maç Detayı
M
19:30 | 22/05/22 | R 9
Dinamo St Petersburg 3
Dynamo-2 Moscow 1
Maç Detayı
M
17:30 | 15/05/22 | R 8
Dynamo-2 Moscow 0
FC Tver 3
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/22 | R 7
Zvezda St Petersburg 0
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
G
17:30 | 06/05/22 | R 6
Dynamo-2 Moscow 1
Leningradets 0
Maç Detayı
102155112235-1320
M
18:00 | 03/06/22 | R 11
Dinamo St Petersburg 0
FC Murom 2
Maç Detayı
M
18:00 | 27/05/22 | R 10
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Dinamo St Petersburg 0
Maç Detayı
G
19:30 | 22/05/22 | R 9
Dinamo St Petersburg 3
Dynamo-2 Moscow 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 1
Dinamo St Petersburg 1
Maç Detayı
B
15:00 | 10/05/22 | R 7
Dinamo St Petersburg 1
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Murom 3
Dinamo St Petersburg 2
Maç Detayı
112162132041-2120
M
15:00 | 04/06/22 | R 11
FC Tver 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
M
13:00 | 28/05/22 | R 10
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
M
17:00 | 22/05/22 | R 9
FC Kairat Moscow 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 16/05/22 | R 8
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Leningradets 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/22 | R 7
Yenisey 2 Krasnoyarsk 4
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 06/05/22 | R 6
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
FC Tver 1
Maç Detayı
122126131332-1912
M
14:00 | 04/06/22 | R 11
Zvezda St Petersburg 3
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
17:00 | 28/05/22 | R 10
FC Kazanka Moscow 0
FC Kairat Moscow 2
Maç Detayı
M
15:00 | 22/05/22 | R 9
Leningradets 1
FC Kazanka Moscow 0
Maç Detayı
M
17:00 | 15/05/22 | R 8
FC Kazanka Moscow 0
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
B
15:00 | 10/05/22 | R 7
Dinamo St Petersburg 1
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
14:00 | 06/05/22 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
Zvezda St Petersburg 3
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
1108202151626
G
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 2
Leningradets 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 1
Dinamo St Petersburg 1
Maç Detayı
G
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Kairat Moscow 0
Maç Detayı
2116411861222
G
15:00 | 04/06/22 | R 11
FC Tver 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
B
15:00 | 22/05/22 | R 9
FC Tver 0
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Maç Detayı
M
15:30 | 11/05/22 | R 7
FC Tver 1
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
311713167922
G
18:00 | 04/06/22 | R 11
Leningradets 1
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
G
15:00 | 22/05/22 | R 9
Leningradets 1
FC Kazanka Moscow 0
Maç Detayı
G
19:00 | 11/05/22 | R 7
Leningradets 1
FC Murom 0
Maç Detayı
411614136719
G
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Murom 2
FC Tver 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Murom 0
FC Kairat Moscow 1
Maç Detayı
G
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Murom 3
Dinamo St Petersburg 2
Maç Detayı
5105231313017
M
13:00 | 28/05/22 | R 10
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
G
15:00 | 16/05/22 | R 8
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Leningradets 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/22 | R 7
Yenisey 2 Krasnoyarsk 4
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 06/05/22 | R 6
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
FC Tver 1
Maç Detayı
6104511610617
B
18:00 | 04/06/22 | R 11
Krasava Odintsovo 2
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Maç Detayı
G
13:00 | 28/05/22 | R 10
Krasava Odintsovo 4
Dynamo-2 Moscow 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/05/22 | R 9
Krasava Odintsovo 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
7115241922-317
B
17:00 | 04/06/22 | R 11
FC Kairat Moscow 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
17:00 | 22/05/22 | R 9
FC Kairat Moscow 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/22 | R 7
FC Kairat Moscow 3
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 4
Maç Detayı
8115151713416
G
14:00 | 04/06/22 | R 11
Zvezda St Petersburg 3
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
14:00 | 22/05/22 | R 9
Zvezda St Petersburg 1
FC Murom 2
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/22 | R 7
Zvezda St Petersburg 0
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
9104331411315
M
17:30 | 15/05/22 | R 8
Dynamo-2 Moscow 0
FC Tver 3
Maç Detayı
G
17:30 | 06/05/22 | R 6
Dynamo-2 Moscow 1
Leningradets 0
Maç Detayı
10113261317-411
M
18:00 | 03/06/22 | R 11
Dinamo St Petersburg 0
FC Murom 2
Maç Detayı
G
19:30 | 22/05/22 | R 9
Dinamo St Petersburg 3
Dynamo-2 Moscow 1
Maç Detayı
B
15:00 | 10/05/22 | R 7
Dinamo St Petersburg 1
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
11102351427-139
G
18:00 | 27/05/22 | R 10
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Dinamo St Petersburg 0
Maç Detayı
B
15:00 | 15/05/22 | R 8
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
M
15:00 | 07/05/22 | R 6
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Krasava Odintsovo 3
Maç Detayı
1210118620-144
M
17:00 | 28/05/22 | R 10
FC Kazanka Moscow 0
FC Kairat Moscow 2
Maç Detayı
M
17:00 | 15/05/22 | R 8
FC Kazanka Moscow 0
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
M
14:00 | 06/05/22 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
Zvezda St Petersburg 3
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
1119111651128
B
17:00 | 04/06/22 | R 11
FC Kairat Moscow 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/05/22 | R 9
Krasava Odintsovo 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
G
15:30 | 11/05/22 | R 7
FC Tver 1
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
2115331917218
B
18:00 | 04/06/22 | R 11
Krasava Odintsovo 2
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Maç Detayı
B
15:00 | 22/05/22 | R 9
FC Tver 0
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/22 | R 7
FC Kairat Moscow 3
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 4
Maç Detayı
3105232416817
M
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Murom 2
FC Tver 0
Maç Detayı
G
17:30 | 15/05/22 | R 8
Dynamo-2 Moscow 0
FC Tver 3
Maç Detayı
M
15:00 | 06/05/22 | R 6
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
FC Tver 1
Maç Detayı
410433106415
G
18:00 | 03/06/22 | R 11
Dinamo St Petersburg 0
FC Murom 2
Maç Detayı
G
14:00 | 22/05/22 | R 9
Zvezda St Petersburg 1
FC Murom 2
Maç Detayı
M
19:00 | 11/05/22 | R 7
Leningradets 1
FC Murom 0
Maç Detayı
5104151413113
M
16:00 | 28/05/22 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 2
Leningradets 0
Maç Detayı
M
15:00 | 16/05/22 | R 8
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Leningradets 0
Maç Detayı
M
17:30 | 06/05/22 | R 6
Dynamo-2 Moscow 1
Leningradets 0
Maç Detayı
6103341013-312
G
17:00 | 28/05/22 | R 10
FC Kazanka Moscow 0
FC Kairat Moscow 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Murom 0
FC Kairat Moscow 1
Maç Detayı
M
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Kairat Moscow 0
Maç Detayı
7114071620-412
G
17:00 | 15/05/22 | R 8
FC Kazanka Moscow 0
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/22 | R 7
Yenisey 2 Krasnoyarsk 4
Krasava Odintsovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 07/05/22 | R 6
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 0
Krasava Odintsovo 3
Maç Detayı
8103251215-311
G
13:00 | 28/05/22 | R 10
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
B
15:00 | 15/05/22 | R 8
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Zvezda St Petersburg 2
Maç Detayı
G
14:00 | 06/05/22 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
Zvezda St Petersburg 3
Maç Detayı
9112451317-410
M
18:00 | 04/06/22 | R 11
Leningradets 1
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
M
13:00 | 28/05/22 | R 10
Krasava Odintsovo 4
Dynamo-2 Moscow 3
Maç Detayı
M
19:30 | 22/05/22 | R 9
Dinamo St Petersburg 3
Dynamo-2 Moscow 1
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/22 | R 7
Zvezda St Petersburg 0
Dynamo-2 Moscow 0
Maç Detayı
1010235918-99
M
18:00 | 27/05/22 | R 10
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 2
Dinamo St Petersburg 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/05/22 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 1
Dinamo St Petersburg 1
Maç Detayı
M
18:00 | 06/05/22 | R 6
FC Murom 3
Dinamo St Petersburg 2
Maç Detayı
1111155712-58
M
14:00 | 04/06/22 | R 11
Zvezda St Petersburg 3
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
15:00 | 22/05/22 | R 9
Leningradets 1
FC Kazanka Moscow 0
Maç Detayı
B
15:00 | 10/05/22 | R 7
Dinamo St Petersburg 1
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
12111010728-213
M
15:00 | 04/06/22 | R 11
FC Tver 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 22/05/22 | R 9
FC Kairat Moscow 4
Yenisey 2 Krasnoyarsk 2
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
1169252320329
G
13:00 | 05/06/22 | R 10
Luki-Energiya V.luki 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/05/22 | R 9
Torpedo Vladimir 1
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
13:00 | 22/05/22 | R 8
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Torpedo Vladimir 3
Maç Detayı
G
09:00 | 14/05/22 | R 7
FC Chita 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
G
16:00 | 30/04/22 | R 5
Torpedo Vladimir 3
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/22 | R 4
Baltika-Bfu Kaliningrad 2
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
21584324141028
B
15:00 | 05/06/22 | R 10
FC Zenit-2 St Petersburg 2
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/05/22 | R 9
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
FC Chita 2
Maç Detayı
G
15:00 | 22/05/22 | R 8
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
Maç Detayı
G
13:00 | 07/05/22 | R 6
Luki-Energiya V.luki 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
G
16:00 | 30/04/22 | R 5
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
B
16:00 | 16/04/22 | R 3
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Baltika-Bfu Kaliningrad 2
Maç Detayı
31682642281426
B
15:00 | 05/06/22 | R 10
FC Zenit-2 St Petersburg 2
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
G
13:00 | 27/05/22 | R 9
Khimik Dzerzhinsk 0
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Maç Detayı
M
13:00 | 22/05/22 | R 8
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Torpedo Vladimir 3
Maç Detayı
G
14:00 | 14/05/22 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Maç Detayı
G
13:00 | 08/05/22 | R 6
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
M
16:00 | 30/04/22 | R 5
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
4168172921825
G
13:00 | 05/06/22 | R 10
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
G
14:00 | 28/05/22 | R 9
FK Znamya Truda 2
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
M
14:00 | 14/05/22 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Maç Detayı
G
09:00 | 07/05/22 | R 6
FC Chita 1
FK Znamya Truda 2
Maç Detayı
M
14:00 | 30/04/22 | R 5
FK Znamya Truda 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
Maç Detayı
M
16:00 | 23/04/22 | R 4
Luki-Energiya V.luki 2
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
5166461719-222
M
13:00 | 05/06/22 | R 10
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
M
16:00 | 28/05/22 | R 9
Torpedo Vladimir 1
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
15:00 | 22/05/22 | R 8
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
Maç Detayı
B
13:00 | 16/05/22 | R 7
FC Chertanovo Moskova 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
14:00 | 08/05/22 | R 6
Baltika-Bfu Kaliningrad 3
Khimik Dzerzhinsk 2
Maç Detayı
G
14:00 | 30/04/22 | R 5
FK Znamya Truda 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
Maç Detayı
6166461623-722
G
13:00 | 05/06/22 | R 10
FC Chertanovo Moskova 2
FC Chita 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/05/22 | R 8
Luki-Energiya V.luki 3
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
B
13:00 | 16/05/22 | R 7
FC Chertanovo Moskova 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
13:00 | 08/05/22 | R 6
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
09:00 | 30/04/22 | R 5
FC Chita 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
13:00 | 18/04/22 | R 3
FC Chertanovo Moskova 3
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
7166282425-120
M
13:00 | 05/06/22 | R 10
Luki-Energiya V.luki 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
M
14:00 | 28/05/22 | R 9
FK Znamya Truda 2
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/05/22 | R 8
Luki-Energiya V.luki 3
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
M
15:00 | 14/05/22 | R 7
Khimik Dzerzhinsk 1
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
M
13:00 | 07/05/22 | R 6
Luki-Energiya V.luki 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
M
16:00 | 30/04/22 | R 5
Torpedo Vladimir 3
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
8154381523-815
M
13:00 | 05/06/22 | R 10
FC Chertanovo Moskova 2
FC Chita 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/05/22 | R 9
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
FC Chita 2
Maç Detayı
G
09:00 | 21/05/22 | R 8
FC Chita 3
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
M
09:00 | 14/05/22 | R 7
FC Chita 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
M
09:00 | 07/05/22 | R 6
FC Chita 1
FK Znamya Truda 2
Maç Detayı
M
09:00 | 30/04/22 | R 5
FC Chita 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
9163491633-1713
M
13:00 | 27/05/22 | R 9
Khimik Dzerzhinsk 0
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Maç Detayı
M
09:00 | 21/05/22 | R 8
FC Chita 3
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 14/05/22 | R 7
Khimik Dzerzhinsk 1
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
M
14:00 | 08/05/22 | R 6
Baltika-Bfu Kaliningrad 3
Khimik Dzerzhinsk 2
Maç Detayı
M
15:30 | 24/04/22 | R 4
FC Zenit-2 St Petersburg 6
Khimik Dzerzhinsk 2
Maç Detayı
M
14:00 | 16/04/22 | R 3
Khimik Dzerzhinsk 1
FC Chita 2
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
185122217516
B
15:00 | 05/06/22 | R 10
FC Zenit-2 St Petersburg 2
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
M
13:00 | 22/05/22 | R 8
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Torpedo Vladimir 3
Maç Detayı
G
13:00 | 08/05/22 | R 6
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
28431148615
B
16:00 | 28/05/22 | R 9
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
FC Chita 2
Maç Detayı
G
16:00 | 30/04/22 | R 5
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
B
16:00 | 16/04/22 | R 3
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Baltika-Bfu Kaliningrad 2
Maç Detayı
38422812-414
G
13:00 | 05/06/22 | R 10
FC Chertanovo Moskova 2
FC Chita 0
Maç Detayı
B
13:00 | 16/05/22 | R 7
FC Chertanovo Moskova 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
13:00 | 18/04/22 | R 3
FC Chertanovo Moskova 3
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
484131013-313
G
16:00 | 28/05/22 | R 9
Torpedo Vladimir 1
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
16:00 | 30/04/22 | R 5
Torpedo Vladimir 3
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
584131010013
M
13:00 | 05/06/22 | R 10
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
M
15:00 | 22/05/22 | R 8
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
Maç Detayı
G
14:00 | 08/05/22 | R 6
Baltika-Bfu Kaliningrad 3
Khimik Dzerzhinsk 2
Maç Detayı
68413159613
M
13:00 | 05/06/22 | R 10
Luki-Energiya V.luki 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/05/22 | R 8
Luki-Energiya V.luki 3
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
M
13:00 | 07/05/22 | R 6
Luki-Energiya V.luki 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
784041410412
G
14:00 | 28/05/22 | R 9
FK Znamya Truda 2
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
M
14:00 | 14/05/22 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Maç Detayı
M
14:00 | 30/04/22 | R 5
FK Znamya Truda 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
Maç Detayı
8832379-211
M
13:00 | 27/05/22 | R 9
Khimik Dzerzhinsk 0
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Maç Detayı
G
15:00 | 14/05/22 | R 7
Khimik Dzerzhinsk 1
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
M
14:00 | 16/04/22 | R 3
Khimik Dzerzhinsk 1
FC Chita 2
Maç Detayı
972239908
G
09:00 | 21/05/22 | R 8
FC Chita 3
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
M
09:00 | 14/05/22 | R 7
FC Chita 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
M
09:00 | 07/05/22 | R 6
FC Chita 1
FK Znamya Truda 2
Maç Detayı
M
09:00 | 30/04/22 | R 5
FC Chita 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
18512137616
G
13:00 | 05/06/22 | R 10
Luki-Energiya V.luki 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
G
13:00 | 22/05/22 | R 8
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Torpedo Vladimir 3
Maç Detayı
G
09:00 | 14/05/22 | R 7
FC Chita 1
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/22 | R 4
Baltika-Bfu Kaliningrad 2
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
284131511413
G
13:00 | 05/06/22 | R 10
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
G
09:00 | 07/05/22 | R 6
FC Chita 1
FK Znamya Truda 2
Maç Detayı
M
16:00 | 23/04/22 | R 4
Luki-Energiya V.luki 2
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
37412106413
B
15:00 | 05/06/22 | R 10
FC Zenit-2 St Petersburg 2
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
G
15:00 | 22/05/22 | R 8
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
Maç Detayı
G
13:00 | 07/05/22 | R 6
Luki-Energiya V.luki 0
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
Maç Detayı
483142011910
G
13:00 | 27/05/22 | R 9
Khimik Dzerzhinsk 0
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Maç Detayı
G
14:00 | 14/05/22 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Maç Detayı
M
16:00 | 30/04/22 | R 5
FC Olymp-Dolgoprudny-2 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
5823379-29
M
16:00 | 28/05/22 | R 9
Torpedo Vladimir 1
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
B
13:00 | 16/05/22 | R 7
FC Chertanovo Moskova 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
14:00 | 30/04/22 | R 5
FK Znamya Truda 0
Baltika-Bfu Kaliningrad 1
Maç Detayı
68224811-38
M
16:00 | 22/05/22 | R 8
Luki-Energiya V.luki 3
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
M
13:00 | 08/05/22 | R 6
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
09:00 | 30/04/22 | R 5
FC Chita 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
78215916-77
M
14:00 | 28/05/22 | R 9
FK Znamya Truda 2
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
M
15:00 | 14/05/22 | R 7
Khimik Dzerzhinsk 1
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
M
16:00 | 30/04/22 | R 5
Torpedo Vladimir 3
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
88215614-87
M
13:00 | 05/06/22 | R 10
FC Chertanovo Moskova 2
FC Chita 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/05/22 | R 9
FC Olymp-Dolgoprudny-2 2
FC Chita 2
Maç Detayı
98026924-152
M
09:00 | 21/05/22 | R 8
FC Chita 3
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 08/05/22 | R 6
Baltika-Bfu Kaliningrad 3
Khimik Dzerzhinsk 2
Maç Detayı
M
15:30 | 24/04/22 | R 4
FC Zenit-2 St Petersburg 6
Khimik Dzerzhinsk 2
Maç Detayı
Maç Kazananı
%45,05 EV SAHİBİ
%34,19 DEPLASMAN
%20,77 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,52 EV SAHİBİ
1,24 DEPLASMAN
2,77 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz #Maç Başına Gol M/GAttığı A
12,6342
21,9142
31,7338
En Defansif Takımlar
Poz #Maç Başına Yediği Gol M/GYediği Y
113
20,511
30,9314