Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
119106336162036
G
19:00 | 07/03/20 | R 19
Motor Lublin 7
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
G
19:00 | 23/11/19 | R 18
Motor Lublin 2
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
G
19:00 | 16/11/19 | R 17
Motor Lublin 4
KS Hetman Zamosc 1
Maç Detayı
G
18:00 | 09/11/19 | R 16
Ostrowice 0
Motor Lublin 1
Maç Detayı
G
19:00 | 02/11/19 | R 15
Motor Lublin 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
M
16:00 | 26/10/19 | R 14
Hutnik Krakow 1
Motor Lublin 0
Maç Detayı
21910633427736
G
17:00 | 07/03/20 | R 19
Hutnik Krakow 2
Podlasie Biala Podlaska 1
Maç Detayı
B
15:00 | 23/11/19 | R 18
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Hutnik Krakow 0
Maç Detayı
G
15:00 | 16/11/19 | R 17
Podhale Nowy Targ 1
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 16
Hutnik Krakow 3
Avia Swidnik 3
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 15
Orleta Radzyn Podlaski 1
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
G
16:00 | 26/10/19 | R 14
Hutnik Krakow 1
Motor Lublin 0
Maç Detayı
31998227161135
G
17:00 | 07/03/20 | R 19
KS Wisloka Debica 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
B
15:00 | 23/11/19 | R 18
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Hutnik Krakow 0
Maç Detayı
G
15:00 | 16/11/19 | R 17
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Korona II Kielce 0
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 16
Siarka Tarnobrzeg 2
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 3
Maç Detayı
G
16:30 | 02/11/19 | R 15
Wisla Pulawy 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
B
16:00 | 27/10/19 | R 14
Sokol Sieniawa 2
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Maç Detayı
419104538261234
B
16:00 | 08/03/20 | R 19
Korona II Kielce 1
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
G
14:00 | 23/11/19 | R 18
Podlasie Biala Podlaska 0
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
M
15:00 | 16/11/19 | R 17
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Korona II Kielce 0
Maç Detayı
G
15:00 | 09/11/19 | R 16
Korona II Kielce 4
Podhale Nowy Targ 3
Maç Detayı
M
16:00 | 02/11/19 | R 15
Avia Swidnik 2
Korona II Kielce 1
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 14
Korona II Kielce 1
Orleta Radzyn Podlaski 2
Maç Detayı
5198653023730
G
16:00 | 07/03/20 | R 19
Siarka Tarnobrzeg 3
Jutrzenka Giebultow 1
Maç Detayı
M
15:00 | 23/11/19 | R 18
Wisla Sandomierz 2
Siarka Tarnobrzeg 0
Maç Detayı
G
15:00 | 16/11/19 | R 17
Podlasie Biala Podlaska 0
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 16
Siarka Tarnobrzeg 2
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 3
Maç Detayı
M
16:00 | 02/11/19 | R 15
Podhale Nowy Targ 5
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
B
15:00 | 26/10/19 | R 14
Siarka Tarnobrzeg 2
Avia Swidnik 2
Maç Detayı
6198562119229
G
17:00 | 07/03/20 | R 19
Wisla Pulawy 1
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
G
15:00 | 23/11/19 | R 18
Jutrzenka Giebultow 0
Wisla Pulawy 3
Maç Detayı
G
15:00 | 17/11/19 | R 17
Wisla Sandomierz 0
Wisla Pulawy 1
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 16
Wisla Pulawy 2
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
M
16:30 | 02/11/19 | R 15
Wisla Pulawy 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
M
16:00 | 26/10/19 | R 14
Wisla Pulawy 0
Podhale Nowy Targ 3
Maç Detayı
7197752920928
B
16:00 | 08/03/20 | R 19
Stal Krasnik 3
Orleta Radzyn Podlaski 3
Maç Detayı
M
19:00 | 23/11/19 | R 18
Motor Lublin 2
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 17
Stal Krasnik 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
B
15:00 | 10/11/19 | R 16
KS Hetman Zamosc 1
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
B
16:00 | 03/11/19 | R 15
Stal Krasnik 1
Ostrowice 1
Maç Detayı
M
15:00 | 26/10/19 | R 14
KS Wisloka Debica 1
Stal Krasnik 0
Maç Detayı
8198473024628
G
16:00 | 07/03/20 | R 19
Ostrowice 2
Podhale Nowy Targ 3
Maç Detayı
G
15:00 | 23/11/19 | R 18
Podhale Nowy Targ 2
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
M
15:00 | 16/11/19 | R 17
Podhale Nowy Targ 1
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
M
15:00 | 09/11/19 | R 16
Korona II Kielce 4
Podhale Nowy Targ 3
Maç Detayı
G
16:00 | 02/11/19 | R 15
Podhale Nowy Targ 5
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
G
16:00 | 26/10/19 | R 14
Wisla Pulawy 0
Podhale Nowy Targ 3
Maç Detayı
9197752627-128
B
16:30 | 07/03/20 | R 19
KS Hetman Zamosc 0
Avia Swidnik 0
Maç Detayı
M
15:00 | 23/11/19 | R 18
Avia Swidnik 1
Ostrowice 2
Maç Detayı
G
15:00 | 16/11/19 | R 17
Avia Swidnik 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 16
Hutnik Krakow 3
Avia Swidnik 3
Maç Detayı
G
16:00 | 02/11/19 | R 15
Avia Swidnik 2
Korona II Kielce 1
Maç Detayı
B
15:00 | 26/10/19 | R 14
Siarka Tarnobrzeg 2
Avia Swidnik 2
Maç Detayı
10197662214827
M
17:00 | 07/03/20 | R 19
KS Wisloka Debica 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
M
15:00 | 23/11/19 | R 18
Podhale Nowy Targ 2
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
M
15:00 | 16/11/19 | R 17
Avia Swidnik 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 16
KS Wisloka Debica 2
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
M
19:00 | 02/11/19 | R 15
Motor Lublin 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
G
15:00 | 26/10/19 | R 14
KS Wisloka Debica 1
Stal Krasnik 0
Maç Detayı
11196762419525
B
16:00 | 08/03/20 | R 19
Korona II Kielce 1
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
G
15:00 | 23/11/19 | R 18
Wisla Sandomierz 2
Siarka Tarnobrzeg 0
Maç Detayı
M
15:00 | 17/11/19 | R 17
Wisla Sandomierz 0
Wisla Pulawy 1
Maç Detayı
B
16:00 | 10/11/19 | R 16
Sokol Sieniawa 0
Wisla Sandomierz 0
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/19 | R 15
Wisla Sandomierz 1
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
G
16:00 | 26/10/19 | R 14
Chelmianka Chelm 0
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
1100000000
12196761718-125
M
17:00 | 07/03/20 | R 19
Wisla Pulawy 1
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
B
15:00 | 23/11/19 | R 18
Chelmianka Chelm 0
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
G
14:00 | 16/11/19 | R 17
Jutrzenka Giebultow 0
Sokol Sieniawa 1
Maç Detayı
B
16:00 | 10/11/19 | R 16
Sokol Sieniawa 0
Wisla Sandomierz 0
Maç Detayı
B
16:00 | 02/11/19 | R 15
Podlasie Biala Podlaska 2
Sokol Sieniawa 2
Maç Detayı
B
16:00 | 27/10/19 | R 14
Sokol Sieniawa 2
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Maç Detayı
13196672121024
M
16:00 | 07/03/20 | R 19
Ostrowice 2
Podhale Nowy Targ 3
Maç Detayı
G
15:00 | 23/11/19 | R 18
Avia Swidnik 1
Ostrowice 2
Maç Detayı
G
15:00 | 16/11/19 | R 17
Orleta Radzyn Podlaski 0
Ostrowice 1
Maç Detayı
M
18:00 | 09/11/19 | R 16
Ostrowice 0
Motor Lublin 1
Maç Detayı
B
16:00 | 03/11/19 | R 15
Stal Krasnik 1
Ostrowice 1
Maç Detayı
B
16:00 | 26/10/19 | R 14
Ostrowice 0
KS Hetman Zamosc 0
Maç Detayı
14195772225-322
B
16:30 | 07/03/20 | R 19
KS Hetman Zamosc 0
Avia Swidnik 0
Maç Detayı
G
15:00 | 23/11/19 | R 18
Orleta Radzyn Podlaski 1
KS Hetman Zamosc 2
Maç Detayı
M
19:00 | 16/11/19 | R 17
Motor Lublin 4
KS Hetman Zamosc 1
Maç Detayı
B
15:00 | 10/11/19 | R 16
KS Hetman Zamosc 1
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
B
16:00 | 02/11/19 | R 15
KS Hetman Zamosc 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
B
16:00 | 26/10/19 | R 14
Ostrowice 0
KS Hetman Zamosc 0
Maç Detayı
15193791525-1016
B
16:00 | 08/03/20 | R 19
Stal Krasnik 3
Orleta Radzyn Podlaski 3
Maç Detayı
M
15:00 | 23/11/19 | R 18
Orleta Radzyn Podlaski 1
KS Hetman Zamosc 2
Maç Detayı
M
15:00 | 16/11/19 | R 17
Orleta Radzyn Podlaski 0
Ostrowice 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 16
KS Wisloka Debica 2
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 15
Orleta Radzyn Podlaski 1
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 14
Korona II Kielce 1
Orleta Radzyn Podlaski 2
Maç Detayı
161944111430-1616
M
16:00 | 07/03/20 | R 19
Siarka Tarnobrzeg 3
Jutrzenka Giebultow 1
Maç Detayı
M
15:00 | 23/11/19 | R 18
Jutrzenka Giebultow 0
Wisla Pulawy 3
Maç Detayı
M
14:00 | 16/11/19 | R 17
Jutrzenka Giebultow 0
Sokol Sieniawa 1
Maç Detayı
G
16:00 | 10/11/19 | R 16
Chelmianka Chelm 0
Jutrzenka Giebultow 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 15
Wisla Sandomierz 1
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
G
13:00 | 26/10/19 | R 14
Jutrzenka Giebultow 1
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
171918101235-2311
M
19:00 | 07/03/20 | R 19
Motor Lublin 7
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
B
15:00 | 23/11/19 | R 18
Chelmianka Chelm 0
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 17
Stal Krasnik 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
M
16:00 | 10/11/19 | R 16
Chelmianka Chelm 0
Jutrzenka Giebultow 1
Maç Detayı
B
16:00 | 02/11/19 | R 15
KS Hetman Zamosc 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
M
16:00 | 26/10/19 | R 14
Chelmianka Chelm 0
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
181915132053-338
M
17:00 | 07/03/20 | R 19
Hutnik Krakow 2
Podlasie Biala Podlaska 1
Maç Detayı
M
14:00 | 23/11/19 | R 18
Podlasie Biala Podlaska 0
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
M
15:00 | 16/11/19 | R 17
Podlasie Biala Podlaska 0
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 16
Wisla Pulawy 2
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
B
16:00 | 02/11/19 | R 15
Podlasie Biala Podlaska 2
Sokol Sieniawa 2
Maç Detayı
M
13:00 | 26/10/19 | R 14
Jutrzenka Giebultow 1
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
1107302891924
G
19:00 | 07/03/20 | R 19
Motor Lublin 7
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
G
19:00 | 23/11/19 | R 18
Motor Lublin 2
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
G
19:00 | 16/11/19 | R 17
Motor Lublin 4
KS Hetman Zamosc 1
Maç Detayı
G
19:00 | 02/11/19 | R 15
Motor Lublin 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
2106221771020
M
17:00 | 07/03/20 | R 19
KS Wisloka Debica 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 16
KS Wisloka Debica 2
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
G
15:00 | 26/10/19 | R 14
KS Wisloka Debica 1
Stal Krasnik 0
Maç Detayı
31061322121019
B
16:00 | 08/03/20 | R 19
Korona II Kielce 1
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
G
15:00 | 09/11/19 | R 16
Korona II Kielce 4
Podhale Nowy Targ 3
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 14
Korona II Kielce 1
Orleta Radzyn Podlaski 2
Maç Detayı
496031610618
G
15:00 | 23/11/19 | R 18
Podhale Nowy Targ 2
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
M
15:00 | 16/11/19 | R 17
Podhale Nowy Targ 1
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
G
16:00 | 02/11/19 | R 15
Podhale Nowy Targ 5
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
5105232013717
G
16:00 | 07/03/20 | R 19
Siarka Tarnobrzeg 3
Jutrzenka Giebultow 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 16
Siarka Tarnobrzeg 2
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 3
Maç Detayı
B
15:00 | 26/10/19 | R 14
Siarka Tarnobrzeg 2
Avia Swidnik 2
Maç Detayı
69522128417
M
15:00 | 23/11/19 | R 18
Avia Swidnik 1
Ostrowice 2
Maç Detayı
G
15:00 | 16/11/19 | R 17
Avia Swidnik 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
G
16:00 | 02/11/19 | R 15
Avia Swidnik 2
Korona II Kielce 1
Maç Detayı
79450106417
B
16:00 | 10/11/19 | R 16
Sokol Sieniawa 0
Wisla Sandomierz 0
Maç Detayı
B
16:00 | 27/10/19 | R 14
Sokol Sieniawa 2
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Maç Detayı
800000000
894411611516
G
17:00 | 07/03/20 | R 19
Hutnik Krakow 2
Podlasie Biala Podlaska 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 16
Hutnik Krakow 3
Avia Swidnik 3
Maç Detayı
G
16:00 | 26/10/19 | R 14
Hutnik Krakow 1
Motor Lublin 0
Maç Detayı
911443119216
G
17:00 | 07/03/20 | R 19
Wisla Pulawy 1
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 16
Wisla Pulawy 2
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
M
16:30 | 02/11/19 | R 15
Wisla Pulawy 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
M
16:00 | 26/10/19 | R 14
Wisla Pulawy 0
Podhale Nowy Targ 3
Maç Detayı
10103521511414
B
16:00 | 08/03/20 | R 19
Stal Krasnik 3
Orleta Radzyn Podlaski 3
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 17
Stal Krasnik 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
B
16:00 | 03/11/19 | R 15
Stal Krasnik 1
Ostrowice 1
Maç Detayı
1110352139414
B
16:30 | 07/03/20 | R 19
KS Hetman Zamosc 0
Avia Swidnik 0
Maç Detayı
B
15:00 | 10/11/19 | R 16
KS Hetman Zamosc 1
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
B
16:00 | 02/11/19 | R 15
KS Hetman Zamosc 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
12103431210213
M
16:00 | 07/03/20 | R 19
Ostrowice 2
Podhale Nowy Targ 3
Maç Detayı
M
18:00 | 09/11/19 | R 16
Ostrowice 0
Motor Lublin 1
Maç Detayı
B
16:00 | 26/10/19 | R 14
Ostrowice 0
KS Hetman Zamosc 0
Maç Detayı
1372329819
B
15:00 | 23/11/19 | R 18
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Hutnik Krakow 0
Maç Detayı
G
15:00 | 16/11/19 | R 17
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Korona II Kielce 0
Maç Detayı
149234811-39
G
15:00 | 23/11/19 | R 18
Wisla Sandomierz 2
Siarka Tarnobrzeg 0
Maç Detayı
M
15:00 | 17/11/19 | R 17
Wisla Sandomierz 0
Wisla Pulawy 1
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/19 | R 15
Wisla Sandomierz 1
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
1510235614-89
M
15:00 | 23/11/19 | R 18
Jutrzenka Giebultow 0
Wisla Pulawy 3
Maç Detayı
M
14:00 | 16/11/19 | R 17
Jutrzenka Giebultow 0
Sokol Sieniawa 1
Maç Detayı
G
13:00 | 26/10/19 | R 14
Jutrzenka Giebultow 1
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
16101541115-48
B
15:00 | 23/11/19 | R 18
Chelmianka Chelm 0
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
M
16:00 | 10/11/19 | R 16
Chelmianka Chelm 0
Jutrzenka Giebultow 1
Maç Detayı
M
16:00 | 26/10/19 | R 14
Chelmianka Chelm 0
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
1710226713-68
M
15:00 | 23/11/19 | R 18
Orleta Radzyn Podlaski 1
KS Hetman Zamosc 2
Maç Detayı
M
15:00 | 16/11/19 | R 17
Orleta Radzyn Podlaski 0
Ostrowice 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 15
Orleta Radzyn Podlaski 1
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
188125821-135
M
14:00 | 23/11/19 | R 18
Podlasie Biala Podlaska 0
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
M
15:00 | 16/11/19 | R 17
Podlasie Biala Podlaska 0
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
B
16:00 | 02/11/19 | R 15
Podlasie Biala Podlaska 2
Sokol Sieniawa 2
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
1127501881026
G
17:00 | 07/03/20 | R 19
KS Wisloka Debica 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 16
Siarka Tarnobrzeg 2
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 3
Maç Detayı
G
16:30 | 02/11/19 | R 15
Wisla Pulawy 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
B
16:00 | 27/10/19 | R 14
Sokol Sieniawa 2
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Maç Detayı
2106221816220
B
15:00 | 23/11/19 | R 18
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Hutnik Krakow 0
Maç Detayı
G
15:00 | 16/11/19 | R 17
Podhale Nowy Targ 1
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 15
Orleta Radzyn Podlaski 1
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
310442168816
B
16:00 | 08/03/20 | R 19
Korona II Kielce 1
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
B
16:00 | 10/11/19 | R 16
Sokol Sieniawa 0
Wisla Sandomierz 0
Maç Detayı
G
16:00 | 26/10/19 | R 14
Chelmianka Chelm 0
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
400000000
494321614215
G
14:00 | 23/11/19 | R 18
Podlasie Biala Podlaska 0
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
M
15:00 | 16/11/19 | R 17
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Korona II Kielce 0
Maç Detayı
M
16:00 | 02/11/19 | R 15
Avia Swidnik 2
Korona II Kielce 1
Maç Detayı
59423149514
M
19:00 | 23/11/19 | R 18
Motor Lublin 2
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
B
15:00 | 10/11/19 | R 16
KS Hetman Zamosc 1
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
M
15:00 | 26/10/19 | R 14
KS Wisloka Debica 1
Stal Krasnik 0
Maç Detayı
684131010013
G
15:00 | 23/11/19 | R 18
Jutrzenka Giebultow 0
Wisla Pulawy 3
Maç Detayı
G
15:00 | 17/11/19 | R 17
Wisla Sandomierz 0
Wisla Pulawy 1
Maç Detayı
693421010013
M
15:00 | 23/11/19 | R 18
Wisla Sandomierz 2
Siarka Tarnobrzeg 0
Maç Detayı
G
15:00 | 16/11/19 | R 17
Podlasie Biala Podlaska 0
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
M
16:00 | 02/11/19 | R 15
Podhale Nowy Targ 5
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
8933387112
G
18:00 | 09/11/19 | R 16
Ostrowice 0
Motor Lublin 1
Maç Detayı
M
16:00 | 26/10/19 | R 14
Hutnik Krakow 1
Motor Lublin 0
Maç Detayı
99324911-211
G
15:00 | 23/11/19 | R 18
Avia Swidnik 1
Ostrowice 2
Maç Detayı
G
15:00 | 16/11/19 | R 17
Orleta Radzyn Podlaski 0
Ostrowice 1
Maç Detayı
B
16:00 | 03/11/19 | R 15
Stal Krasnik 1
Ostrowice 1
Maç Detayı
10102531419-511
B
16:30 | 07/03/20 | R 19
KS Hetman Zamosc 0
Avia Swidnik 0
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 16
Hutnik Krakow 3
Avia Swidnik 3
Maç Detayı
B
15:00 | 26/10/19 | R 14
Siarka Tarnobrzeg 2
Avia Swidnik 2
Maç Detayı
11102441414010
G
16:00 | 07/03/20 | R 19
Ostrowice 2
Podhale Nowy Targ 3
Maç Detayı
M
15:00 | 09/11/19 | R 16
Korona II Kielce 4
Podhale Nowy Targ 3
Maç Detayı
G
16:00 | 26/10/19 | R 14
Wisla Pulawy 0
Podhale Nowy Targ 3
Maç Detayı
129153812-48
B
16:00 | 08/03/20 | R 19
Stal Krasnik 3
Orleta Radzyn Podlaski 3
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 16
KS Wisloka Debica 2
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 14
Korona II Kielce 1
Orleta Radzyn Podlaski 2
Maç Detayı
1310226712-58
M
17:00 | 07/03/20 | R 19
Wisla Pulawy 1
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
B
15:00 | 23/11/19 | R 18
Chelmianka Chelm 0
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
G
14:00 | 16/11/19 | R 17
Jutrzenka Giebultow 0
Sokol Sieniawa 1
Maç Detayı
B
16:00 | 02/11/19 | R 15
Podlasie Biala Podlaska 2
Sokol Sieniawa 2
Maç Detayı
149225916-78
G
15:00 | 23/11/19 | R 18
Orleta Radzyn Podlaski 1
KS Hetman Zamosc 2
Maç Detayı
M
19:00 | 16/11/19 | R 17
Motor Lublin 4
KS Hetman Zamosc 1
Maç Detayı
B
16:00 | 26/10/19 | R 14
Ostrowice 0
KS Hetman Zamosc 0
Maç Detayı
15914457-27
M
15:00 | 23/11/19 | R 18
Podhale Nowy Targ 2
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
M
15:00 | 16/11/19 | R 17
Avia Swidnik 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
M
19:00 | 02/11/19 | R 15
Motor Lublin 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
169216816-87
M
16:00 | 07/03/20 | R 19
Siarka Tarnobrzeg 3
Jutrzenka Giebultow 1
Maç Detayı
G
16:00 | 10/11/19 | R 16
Chelmianka Chelm 0
Jutrzenka Giebultow 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 15
Wisla Sandomierz 1
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
179036120-193
M
19:00 | 07/03/20 | R 19
Motor Lublin 7
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 17
Stal Krasnik 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
B
16:00 | 02/11/19 | R 15
KS Hetman Zamosc 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
18110381232-203
M
17:00 | 07/03/20 | R 19
Hutnik Krakow 2
Podlasie Biala Podlaska 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 16
Wisla Pulawy 2
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
M
13:00 | 26/10/19 | R 14
Jutrzenka Giebultow 1
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
Maç Kazananı
%38,6 EV SAHİBİ
%29,24 DEPLASMAN
%32,16 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,41 EV SAHİBİ
1,15 DEPLASMAN
2,56 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz #Maç Başına Gol M/GAttığı A
1238
21,8936
31,7934
En Defansif Takımlar
Poz #Maç Başına Yediği Gol M/GYediği Y
10,7414
20,8416
30,8416