www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
İspanya Amatör
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Tercera Federacion, Grup 3
Tercera Federacion, Grup 1
Tercera Federacion, Grup 10
Tercera Federacion, Grup 11
Tercera Federacion, Grup 12
Tercera Federacion, Grup 13
Tercera Federacion, Grup 14
Tercera Federacion, Grup 15
Tercera Federacion, Grup 16
Tercera Federacion, Grup 17
Tercera Federacion, Grup 18
Tercera Federacion, Grup 2
Tercera Federacion, Grup 4
Tercera Federacion, Grup 5
Tercera Federacion, Grup 6
Tercera Federacion, Grup 7
Tercera Federacion, Grup 8
Tercera Federacion, Grup 9
Tercera Federacion, Playofflar
Sezon
Tercera RFEF 22/23, Group 3
Tercera Federacion, Grup 3 23/24
Tercera RFEF 21/22, Group 3
Tercera Division 20/21, Group 3
Tercera Division, Group 3 19/20
Tercera Division, Group 3, 2018
Tercera Division, Group 3, 2017
Maçlar
04.12.2022 | CD Revilla - UM Escobedo
10.09.2022 | SD Solares Medio Cudeyo - AD Siete Villas
10.09.2022 | Castro FC - UM Escobedo
10.09.2022 | UC Cartes - SD Textil Escudo
10.09.2022 | CD Revilla - UD Samano
11.09.2022 | SD Atletico Albericia - CD Guarnizo
11.09.2022 | CD Naval - CD Tropezon
11.09.2022 | CD Cayon - SD Gama
11.09.2022 | CF Vimenor - SD Torina
17.09.2022 | UM Escobedo - CD Naval
17.09.2022 | UD Samano - CF Vimenor
17.09.2022 | CD Guarnizo - SD Solares Medio Cudeyo
18.09.2022 | AD Siete Villas - CD Revilla
18.09.2022 | SD Torina - CD Cayon
18.09.2022 | CD Tropezon - SD Atletico Albericia
18.09.2022 | SD Gama - UC Cartes
18.09.2022 | SD Textil Escudo - Castro FC
24.09.2022 | SD Atletico Albericia - SD Solares Medio Cudeyo
24.09.2022 | CD Naval - SD Textil Escudo
24.09.2022 | UC Cartes - SD Torina
24.09.2022 | CD Revilla - CD Guarnizo
24.09.2022 | Castro FC - SD Gama
25.09.2022 | CD Cayon - UD Samano
25.09.2022 | CD Tropezon - UM Escobedo
25.09.2022 | CF Vimenor - AD Siete Villas
01.10.2022 | SD Torina - Castro FC
01.10.2022 | UM Escobedo - SD Atletico Albericia
01.10.2022 | SD Solares Medio Cudeyo - CD Revilla
01.10.2022 | UD Samano - UC Cartes
02.10.2022 | AD Siete Villas - CD Cayon
02.10.2022 | CD Guarnizo - CF Vimenor
02.10.2022 | SD Textil Escudo - CD Tropezon
02.10.2022 | SD Gama - CD Naval
09.10.2022 | CD Tropezon - SD Gama
09.10.2022 | CF Vimenor - SD Solares Medio Cudeyo
09.10.2022 | UM Escobedo - SD Textil Escudo
09.10.2022 | Castro FC - UD Samano
09.10.2022 | UC Cartes - AD Siete Villas
09.10.2022 | CD Cayon - CD Guarnizo
09.10.2022 | CD Naval - SD Torina
09.10.2022 | SD Atletico Albericia - CD Revilla
16.10.2022 | AD Siete Villas - Castro FC
16.10.2022 | SD Torina - CD Tropezon
16.10.2022 | SD Gama - UM Escobedo
16.10.2022 | SD Solares Medio Cudeyo - CD Cayon
16.10.2022 | UD Samano - CD Naval
16.10.2022 | SD Textil Escudo - SD Atletico Albericia
16.10.2022 | CD Revilla - CF Vimenor
16.10.2022 | CD Guarnizo - UC Cartes
23.10.2022 | SD Textil Escudo - SD Gama
23.10.2022 | UC Cartes - SD Solares Medio Cudeyo
23.10.2022 | CD Tropezon - UD Samano
23.10.2022 | CD Naval - AD Siete Villas
23.10.2022 | Castro FC - CD Guarnizo
23.10.2022 | SD Atletico Albericia - CF Vimenor
23.10.2022 | UM Escobedo - SD Torina
23.10.2022 | CD Cayon - CD Revilla
30.10.2022 | AD Siete Villas - CD Tropezon
30.10.2022 | UD Samano - UM Escobedo
30.10.2022 | CF Vimenor - CD Cayon
30.10.2022 | CD Guarnizo - CD Naval
30.10.2022 | SD Torina - SD Textil Escudo
30.10.2022 | SD Gama - SD Atletico Albericia
30.10.2022 | SD Solares Medio Cudeyo - Castro FC
30.10.2022 | CD Revilla - UC Cartes
06.11.2022 | SD Atletico Albericia - CD Cayon
06.11.2022 | CD Naval - SD Solares Medio Cudeyo
06.11.2022 | SD Textil Escudo - UD Samano
06.11.2022 | UM Escobedo - AD Siete Villas
06.11.2022 | CD Tropezon - CD Guarnizo
06.11.2022 | UC Cartes - CF Vimenor
06.11.2022 | SD Gama - SD Torina
06.11.2022 | Castro FC - CD Revilla
20.11.2022 | SD Solares Medio Cudeyo - CD Tropezon
20.11.2022 | CD Guarnizo - UM Escobedo
20.11.2022 | CD Revilla - CD Naval
20.11.2022 | UD Samano - SD Gama
20.11.2022 | AD Siete Villas - SD Textil Escudo
20.11.2022 | SD Torina - SD Atletico Albericia
20.11.2022 | CF Vimenor - Castro FC
20.11.2022 | CD Cayon - UC Cartes
27.11.2022 | Castro FC - CD Cayon
27.11.2022 | UM Escobedo - SD Solares Medio Cudeyo
27.11.2022 | SD Torina - UD Samano
27.11.2022 | SD Gama - AD Siete Villas
27.11.2022 | SD Textil Escudo - CD Guarnizo
27.11.2022 | CD Naval - CF Vimenor
27.11.2022 | CD Tropezon - CD Revilla
27.11.2022 | SD Atletico Albericia - UC Cartes
04.12.2022 | CF Vimenor - CD Tropezon
04.12.2022 | CD Cayon - CD Naval
04.12.2022 | CD Guarnizo - SD Gama
04.12.2022 | SD Solares Medio Cudeyo - SD Textil Escudo
04.12.2022 | UD Samano - SD Atletico Albericia
04.12.2022 | UC Cartes - Castro FC
04.12.2022 | AD Siete Villas - SD Torina
11.12.2022 | CD Tropezon - CD Cayon
11.12.2022 | SD Gama - SD Solares Medio Cudeyo
11.12.2022 | UD Samano - AD Siete Villas
11.12.2022 | SD Torina - CD Guarnizo
11.12.2022 | UM Escobedo - CF Vimenor
11.12.2022 | SD Atletico Albericia - Castro FC
11.12.2022 | SD Textil Escudo - CD Revilla
11.12.2022 | CD Naval - UC Cartes
18.12.2022 | UC Cartes - CD Tropezon
18.12.2022 | CD Cayon - UM Escobedo
18.12.2022 | Castro FC - CD Naval
18.12.2022 | CD Revilla - SD Gama
18.12.2022 | CF Vimenor - SD Textil Escudo
18.12.2022 | CD Guarnizo - UD Samano
18.12.2022 | SD Atletico Albericia - AD Siete Villas
18.12.2022 | SD Solares Medio Cudeyo - SD Torina
08.01.2023 | SD Textil Escudo - CD Cayon
08.01.2023 | UD Samano - SD Solares Medio Cudeyo
08.01.2023 | AD Siete Villas - CD Guarnizo
08.01.2023 | CD Naval - SD Atletico Albericia
08.01.2023 | SD Gama - CF Vimenor
08.01.2023 | CD Tropezon - Castro FC
08.01.2023 | SD Torina - CD Revilla
08.01.2023 | UM Escobedo - UC Cartes
15.01.2023 | SD Gama - CD Cayon
15.01.2023 | CD Tropezon - CD Naval
15.01.2023 | AD Siete Villas - SD Solares Medio Cudeyo
15.01.2023 | CD Guarnizo - SD Atletico Albericia
15.01.2023 | SD Torina - CF Vimenor
15.01.2023 | UM Escobedo - Castro FC
15.01.2023 | UD Samano - CD Revilla
15.01.2023 | SD Textil Escudo - UC Cartes
22.01.2023 | SD Atletico Albericia - CD Tropezon
22.01.2023 | CD Naval - UM Escobedo
22.01.2023 | UC Cartes - SD Gama
22.01.2023 | Castro FC - SD Textil Escudo
22.01.2023 | CF Vimenor - UD Samano
22.01.2023 | CD Revilla - AD Siete Villas
22.01.2023 | SD Solares Medio Cudeyo - CD Guarnizo
22.01.2023 | CD Cayon - SD Torina
29.01.2023 | UM Escobedo - CD Tropezon
29.01.2023 | UD Samano - CD Cayon
29.01.2023 | SD Textil Escudo - CD Naval
29.01.2023 | SD Solares Medio Cudeyo - SD Atletico Albericia
29.01.2023 | AD Siete Villas - CF Vimenor
29.01.2023 | SD Gama - Castro FC
29.01.2023 | CD Guarnizo - CD Revilla
29.01.2023 | SD Torina - UC Cartes
05.02.2023 | SD Atletico Albericia - UM Escobedo
05.02.2023 | CD Naval - SD Gama
05.02.2023 | CD Revilla - SD Solares Medio Cudeyo
05.02.2023 | CD Tropezon - SD Textil Escudo
05.02.2023 | UC Cartes - UD Samano
05.02.2023 | CD Cayon - AD Siete Villas
05.02.2023 | CF Vimenor - CD Guarnizo
05.02.2023 | Castro FC - SD Torina
12.02.2023 | SD Gama - CD Tropezon
12.02.2023 | SD Textil Escudo - UM Escobedo
12.02.2023 | CD Guarnizo - CD Cayon
12.02.2023 | SD Torina - CD Naval
12.02.2023 | CD Revilla - SD Atletico Albericia
12.02.2023 | SD Solares Medio Cudeyo - CF Vimenor
12.02.2023 | UD Samano - Castro FC
12.02.2023 | AD Siete Villas - UC Cartes
19.02.2023 | UM Escobedo - SD Gama
19.02.2023 | CD Cayon - SD Solares Medio Cudeyo
19.02.2023 | SD Atletico Albericia - SD Textil Escudo
19.02.2023 | CD Naval - UD Samano
19.02.2023 | Castro FC - AD Siete Villas
19.02.2023 | UC Cartes - CD Guarnizo
19.02.2023 | CD Tropezon - SD Torina
19.02.2023 | CF Vimenor - CD Revilla
23.02.2023 | UD Samano - CD Tropezon
23.02.2023 | SD Torina - UM Escobedo
23.02.2023 | CD Revilla - CD Cayon
23.02.2023 | AD Siete Villas - CD Naval
23.02.2023 | SD Gama - SD Textil Escudo
23.02.2023 | CF Vimenor - SD Atletico Albericia
23.02.2023 | CD Guarnizo - Castro FC
23.02.2023 | SD Solares Medio Cudeyo - UC Cartes
05.03.2023 | SD Atletico Albericia - SD Gama
05.03.2023 | Castro FC - SD Solares Medio Cudeyo
05.03.2023 | UM Escobedo - UD Samano
05.03.2023 | CD Tropezon - AD Siete Villas
05.03.2023 | CD Naval - CD Guarnizo
05.03.2023 | CD Cayon - CF Vimenor
05.03.2023 | SD Textil Escudo - SD Torina
05.03.2023 | UC Cartes - CD Revilla
12.03.2023 | CD Guarnizo - CD Tropezon
12.03.2023 | AD Siete Villas - UM Escobedo
12.03.2023 | SD Solares Medio Cudeyo - CD Naval
12.03.2023 | SD Torina - SD Gama
12.03.2023 | UD Samano - SD Textil Escudo
12.03.2023 | CD Cayon - SD Atletico Albericia
12.03.2023 | CD Revilla - Castro FC
12.03.2023 | CF Vimenor - UC Cartes
19.03.2023 | UC Cartes - CD Cayon
19.03.2023 | CD Tropezon - SD Solares Medio Cudeyo
19.03.2023 | SD Gama - UD Samano
19.03.2023 | SD Textil Escudo - AD Siete Villas
19.03.2023 | UM Escobedo - CD Guarnizo
19.03.2023 | Castro FC - CF Vimenor
19.03.2023 | SD Atletico Albericia - SD Torina
19.03.2023 | CD Naval - CD Revilla
26.03.2023 | CD Revilla - CD Tropezon
26.03.2023 | SD Solares Medio Cudeyo - UM Escobedo
26.03.2023 | CF Vimenor - CD Naval
26.03.2023 | AD Siete Villas - SD Gama
26.03.2023 | CD Guarnizo - SD Textil Escudo
26.03.2023 | UC Cartes - SD Atletico Albericia
26.03.2023 | CD Cayon - Castro FC
26.03.2023 | UD Samano - SD Torina
02.04.2023 | CD Naval - CD Cayon
02.04.2023 | SD Textil Escudo - SD Solares Medio Cudeyo
02.04.2023 | SD Atletico Albericia - UD Samano
02.04.2023 | SD Torina - AD Siete Villas
02.04.2023 | SD Gama - CD Guarnizo
02.04.2023 | CD Tropezon - CF Vimenor
02.04.2023 | UM Escobedo - CD Revilla
02.04.2023 | Castro FC - UC Cartes
09.04.2023 | CD Cayon - CD Tropezon
09.04.2023 | CF Vimenor - UM Escobedo
09.04.2023 | UC Cartes - CD Naval
09.04.2023 | SD Solares Medio Cudeyo - SD Gama
09.04.2023 | CD Revilla - SD Textil Escudo
09.04.2023 | AD Siete Villas - UD Samano
09.04.2023 | Castro FC - SD Atletico Albericia
09.04.2023 | CD Guarnizo - SD Torina
16.04.2023 | UM Escobedo - CD Cayon
16.04.2023 | SD Torina - SD Solares Medio Cudeyo
16.04.2023 | UD Samano - CD Guarnizo
16.04.2023 | AD Siete Villas - SD Atletico Albericia
16.04.2023 | SD Textil Escudo - CF Vimenor
16.04.2023 | CD Naval - Castro FC
16.04.2023 | SD Gama - CD Revilla
16.04.2023 | CD Tropezon - UC Cartes
23.04.2023 | Castro FC - CD Tropezon
23.04.2023 | UC Cartes - UM Escobedo
23.04.2023 | SD Atletico Albericia - CD Naval
23.04.2023 | CF Vimenor - SD Gama
23.04.2023 | CD Cayon - SD Textil Escudo
23.04.2023 | SD Solares Medio Cudeyo - UD Samano
23.04.2023 | CD Guarnizo - AD Siete Villas
23.04.2023 | CD Revilla - SD Torina
Göster
Canlı Skor
İspanya Amatör
Tercera Federacion, Grup 3
Tercera RFEF 22/23, Group 3 Sezonu
CD Revilla - UM Escobedo maçı
Tercera RFEF 22/23, Group 3
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Tercera Federacion, Grup 3 | 12
CD Revilla
04/12/22 - 18:00
1 : 2
0 : 0 2. Devre
Seyirci: 500
Stat: Campo de Futbol de Revilla
UM Escobedo
Pablo Casar
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır