Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
11281329151425
G
16:00 | 12/10/19 | R 11
FC MSA Dolni Benesov 3
Sigma Olomouc (B) 4
Maç Detayı
G
11:15 | 06/10/19 | R 10
Sigma Olomouc (B) 3
FC Fastav Zlin B 1
Maç Detayı
G
11:15 | 29/09/19 | R 9
FC Banik Ostrava B 1
Sigma Olomouc (B) 2
Maç Detayı
B
11:15 | 22/09/19 | R 8
Sigma Olomouc (B) 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 15/09/19 | R 7
FK Apos Blansko 3
Sigma Olomouc (B) 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 6
Sigma Olomouc (B) 1
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
2127322471724
G
11:15 | 12/10/19 | R 11
FK Apos Blansko 1
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 10
FC Odra Petrkovice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
G
11:15 | 29/09/19 | R 9
FK Apos Blansko 5
FC Hlucin 1
Maç Detayı
M
16:30 | 21/09/19 | R 8
Rosice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
G
11:15 | 15/09/19 | R 7
FK Apos Blansko 3
Sigma Olomouc (B) 1
Maç Detayı
B
17:00 | 07/09/19 | R 6
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
313733138524
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
Rosice 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
G
11:30 | 13/10/19 | R 11
FC Fastav Zlin B 0
Rosice 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 10
Rosice 1
FC Banik Ostrava B 0
Maç Detayı
M
16:30 | 28/09/19 | R 9
MFK Vyskov 2
Rosice 1
Maç Detayı
G
16:30 | 21/09/19 | R 8
Rosice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 7
SFK Vrchovina 0
Rosice 1
Maç Detayı
4136522419523
B
15:30 | 19/10/19 | R 12
Uhersky Brod 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
G
11:15 | 13/10/19 | R 11
SK Unicov 3
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
B
11:15 | 05/10/19 | R 10
Slovacko B 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
G
11:15 | 29/09/19 | R 9
SK Unicov 3
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
M
11:15 | 21/09/19 | R 8
FC Odra Petrkovice 3
SK Unicov 0
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
SK Unicov 0
FC Hlucin 0
Maç Detayı
5137241814423
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
MFK Frydek Mistek 1
MFK Vyskov 0
Maç Detayı
M
11:15 | 12/10/19 | R 11
FK Apos Blansko 1
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 10
MFK Frydek Mistek 2
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
M
11:15 | 29/09/19 | R 9
SK Unicov 3
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
G
16:30 | 21/09/19 | R 8
MFK Frydek Mistek 1
Uhersky Brod 0
Maç Detayı
M
19:00 | 12/09/19 | R 7
1.SC Znojmo FK 2
MFK Frydek Mistek 1
Maç Detayı
61354425141119
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FC Odra Petrkovice 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
M
11:15 | 13/10/19 | R 11
FC Banik Ostrava B 0
FC Hlucin 1
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 10
Rosice 1
FC Banik Ostrava B 0
Maç Detayı
M
11:15 | 29/09/19 | R 9
FC Banik Ostrava B 1
Sigma Olomouc (B) 2
Maç Detayı
G
17:30 | 20/09/19 | R 8
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FC Banik Ostrava B 2
Maç Detayı
G
11:15 | 15/09/19 | R 7
FC Banik Ostrava B 4
FK Velke Mezirici 2
Maç Detayı
7126152318519
M
11:15 | 13/10/19 | R 11
FK Velke Mezirici 3
SK Hanacka Slavia Kromeriz 1
Maç Detayı
G
19:00 | 04/10/19 | R 10
SK Hanacka Slavia Kromeriz 3
FC MSA Dolni Benesov 2
Maç Detayı
G
11:30 | 29/09/19 | R 9
FC Fastav Zlin B 1
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
M
17:30 | 20/09/19 | R 8
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FC Banik Ostrava B 2
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 7
MFK Vyskov 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
B
17:00 | 07/09/19 | R 6
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
8135441714319
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FC Odra Petrkovice 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
B
16:00 | 12/10/19 | R 11
MFK Vyskov 2
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 10
FC Odra Petrkovice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
SFK Vrchovina 0
FC Odra Petrkovice 0
Maç Detayı
G
11:15 | 21/09/19 | R 8
FC Odra Petrkovice 3
SK Unicov 0
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 7
Uhersky Brod 3
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
9135441512319
B
19:00 | 18/10/19 | R 12
1.SC Znojmo FK 0
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
G
16:00 | 12/10/19 | R 11
SFK Vrchovina 2
Slovacko B 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 10
MFK Frydek Mistek 2
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
SFK Vrchovina 0
FC Odra Petrkovice 0
Maç Detayı
G
16:30 | 21/09/19 | R 8
FC Hlucin 0
SFK Vrchovina 2
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 7
SFK Vrchovina 0
Rosice 1
Maç Detayı
10135262319417
B
15:30 | 19/10/19 | R 12
Uhersky Brod 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
G
16:00 | 12/10/19 | R 11
Uhersky Brod 5
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
B
16:00 | 05/10/19 | R 10
Uhersky Brod 3
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
G
16:30 | 28/09/19 | R 9
Uhersky Brod 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
M
16:30 | 21/09/19 | R 8
MFK Frydek Mistek 1
Uhersky Brod 0
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 7
Uhersky Brod 3
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
11124441722-516
M
16:00 | 12/10/19 | R 11
Uhersky Brod 5
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
G
11:15 | 06/10/19 | R 10
FC Viktoria Otrokovice 3
FK Velke Mezirici 1
Maç Detayı
M
19:00 | 27/09/19 | R 9
1.SC Znojmo FK 3
FC Viktoria Otrokovice 1
Maç Detayı
G
17:00 | 20/09/19 | R 8
FC Viktoria Otrokovice 6
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
Slovacko B 0
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 6
FC Viktoria Otrokovice 0
FC Fastav Zlin B 4
Maç Detayı
12124441621-516
G
11:15 | 13/10/19 | R 11
FK Velke Mezirici 3
SK Hanacka Slavia Kromeriz 1
Maç Detayı
M
11:15 | 06/10/19 | R 10
FC Viktoria Otrokovice 3
FK Velke Mezirici 1
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
FC MSA Dolni Benesov 0
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
G
11:15 | 22/09/19 | R 8
FK Velke Mezirici 1
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
M
11:15 | 15/09/19 | R 7
FC Banik Ostrava B 4
FK Velke Mezirici 2
Maç Detayı
B
11:15 | 08/09/19 | R 6
FK Velke Mezirici 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
13134451419-516
B
19:00 | 18/10/19 | R 12
1.SC Znojmo FK 0
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
M
11:15 | 13/10/19 | R 11
SK Unicov 3
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
B
16:00 | 05/10/19 | R 10
Uhersky Brod 3
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
G
19:00 | 27/09/19 | R 9
1.SC Znojmo FK 3
FC Viktoria Otrokovice 1
Maç Detayı
G
11:15 | 22/09/19 | R 8
Slovacko B 2
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
G
19:00 | 12/09/19 | R 7
1.SC Znojmo FK 2
MFK Frydek Mistek 1
Maç Detayı
14133641417-315
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
MFK Frydek Mistek 1
MFK Vyskov 0
Maç Detayı
B
16:00 | 12/10/19 | R 11
MFK Vyskov 2
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 10
FC Hlucin 1
MFK Vyskov 3
Maç Detayı
G
16:30 | 28/09/19 | R 9
MFK Vyskov 2
Rosice 1
Maç Detayı
B
11:15 | 22/09/19 | R 8
Sigma Olomouc (B) 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 7
MFK Vyskov 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
1513436818-1015
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
FC Hlucin 3
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
G
11:15 | 13/10/19 | R 11
FC Banik Ostrava B 0
FC Hlucin 1
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 10
FC Hlucin 1
MFK Vyskov 3
Maç Detayı
M
11:15 | 29/09/19 | R 9
FK Apos Blansko 5
FC Hlucin 1
Maç Detayı
M
16:30 | 21/09/19 | R 8
FC Hlucin 0
SFK Vrchovina 2
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
SK Unicov 0
FC Hlucin 0
Maç Detayı
16123361525-1012
M
16:00 | 12/10/19 | R 11
SFK Vrchovina 2
Slovacko B 0
Maç Detayı
B
11:15 | 05/10/19 | R 10
Slovacko B 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
M
16:30 | 28/09/19 | R 9
Uhersky Brod 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
M
11:15 | 22/09/19 | R 8
Slovacko B 2
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
Slovacko B 0
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 6
MFK Frydek Mistek 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
17133191727-1010
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
FC Hlucin 3
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
M
11:30 | 13/10/19 | R 11
FC Fastav Zlin B 0
Rosice 2
Maç Detayı
M
11:15 | 06/10/19 | R 10
Sigma Olomouc (B) 3
FC Fastav Zlin B 1
Maç Detayı
M
11:30 | 29/09/19 | R 9
FC Fastav Zlin B 1
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
M
11:15 | 22/09/19 | R 8
FK Velke Mezirici 1
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
G
11:30 | 15/09/19 | R 7
FC Fastav Zlin B 6
FC MSA Dolni Benesov 3
Maç Detayı
181302111437-232
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
Rosice 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
M
16:00 | 12/10/19 | R 11
FC MSA Dolni Benesov 3
Sigma Olomouc (B) 4
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/19 | R 10
SK Hanacka Slavia Kromeriz 3
FC MSA Dolni Benesov 2
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
FC MSA Dolni Benesov 0
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
M
17:00 | 20/09/19 | R 8
FC Viktoria Otrokovice 6
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
M
11:30 | 15/09/19 | R 7
FC Fastav Zlin B 6
FC MSA Dolni Benesov 3
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
177002231921
G
11:15 | 12/10/19 | R 11
FK Apos Blansko 1
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
G
11:15 | 29/09/19 | R 9
FK Apos Blansko 5
FC Hlucin 1
Maç Detayı
G
11:15 | 15/09/19 | R 7
FK Apos Blansko 3
Sigma Olomouc (B) 1
Maç Detayı
27610123919
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
MFK Frydek Mistek 1
MFK Vyskov 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 10
MFK Frydek Mistek 2
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
G
16:30 | 21/09/19 | R 8
MFK Frydek Mistek 1
Uhersky Brod 0
Maç Detayı
3852120101017
B
15:30 | 19/10/19 | R 12
Uhersky Brod 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
G
16:00 | 12/10/19 | R 11
Uhersky Brod 5
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
B
16:00 | 05/10/19 | R 10
Uhersky Brod 3
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
G
16:30 | 28/09/19 | R 9
Uhersky Brod 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 7
Uhersky Brod 3
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
465101831516
G
11:15 | 06/10/19 | R 10
Sigma Olomouc (B) 3
FC Fastav Zlin B 1
Maç Detayı
B
11:15 | 22/09/19 | R 8
Sigma Olomouc (B) 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 6
Sigma Olomouc (B) 1
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
5743072515
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
Rosice 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 10
Rosice 1
FC Banik Ostrava B 0
Maç Detayı
G
16:30 | 21/09/19 | R 8
Rosice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
66420135814
G
11:15 | 13/10/19 | R 11
SK Unicov 3
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
G
11:15 | 29/09/19 | R 9
SK Unicov 3
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
SK Unicov 0
FC Hlucin 0
Maç Detayı
7741285313
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FC Odra Petrkovice 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 10
FC Odra Petrkovice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
G
11:15 | 21/09/19 | R 8
FC Odra Petrkovice 3
SK Unicov 0
Maç Detayı
86321118311
G
11:15 | 13/10/19 | R 11
FK Velke Mezirici 3
SK Hanacka Slavia Kromeriz 1
Maç Detayı
G
11:15 | 22/09/19 | R 8
FK Velke Mezirici 1
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
B
11:15 | 08/09/19 | R 6
FK Velke Mezirici 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
96312128410
G
19:00 | 04/10/19 | R 10
SK Hanacka Slavia Kromeriz 3
FC MSA Dolni Benesov 2
Maç Detayı
M
17:30 | 20/09/19 | R 8
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FC Banik Ostrava B 2
Maç Detayı
B
17:00 | 07/09/19 | R 6
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
95311128410
G
11:15 | 06/10/19 | R 10
FC Viktoria Otrokovice 3
FK Velke Mezirici 1
Maç Detayı
G
17:00 | 20/09/19 | R 8
FC Viktoria Otrokovice 6
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 6
FC Viktoria Otrokovice 0
FC Fastav Zlin B 4
Maç Detayı
116231121029
B
11:15 | 05/10/19 | R 10
Slovacko B 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
M
11:15 | 22/09/19 | R 8
Slovacko B 2
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
Slovacko B 0
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
127304611-59
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
FC Hlucin 3
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 10
FC Hlucin 1
MFK Vyskov 3
Maç Detayı
M
16:30 | 21/09/19 | R 8
FC Hlucin 0
SFK Vrchovina 2
Maç Detayı
13622214868
M
11:15 | 13/10/19 | R 11
FC Banik Ostrava B 0
FC Hlucin 1
Maç Detayı
M
11:15 | 29/09/19 | R 9
FC Banik Ostrava B 1
Sigma Olomouc (B) 2
Maç Detayı
G
11:15 | 15/09/19 | R 7
FC Banik Ostrava B 4
FK Velke Mezirici 2
Maç Detayı
1462227618
G
16:00 | 12/10/19 | R 11
SFK Vrchovina 2
Slovacko B 0
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
SFK Vrchovina 0
FC Odra Petrkovice 0
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 7
SFK Vrchovina 0
Rosice 1
Maç Detayı
1562225508
B
19:00 | 18/10/19 | R 12
1.SC Znojmo FK 0
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
G
19:00 | 27/09/19 | R 9
1.SC Znojmo FK 3
FC Viktoria Otrokovice 1
Maç Detayı
G
19:00 | 12/09/19 | R 7
1.SC Znojmo FK 2
MFK Frydek Mistek 1
Maç Detayı
16622279-28
B
16:00 | 12/10/19 | R 11
MFK Vyskov 2
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
G
16:30 | 28/09/19 | R 9
MFK Vyskov 2
Rosice 1
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 7
MFK Vyskov 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
17621310917
M
11:30 | 13/10/19 | R 11
FC Fastav Zlin B 0
Rosice 2
Maç Detayı
M
11:30 | 29/09/19 | R 9
FC Fastav Zlin B 1
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
G
11:30 | 15/09/19 | R 7
FC Fastav Zlin B 6
FC MSA Dolni Benesov 3
Maç Detayı
186024512-72
M
16:00 | 12/10/19 | R 11
FC MSA Dolni Benesov 3
Sigma Olomouc (B) 4
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
FC MSA Dolni Benesov 0
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
17322116511
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FC Odra Petrkovice 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 10
Rosice 1
FC Banik Ostrava B 0
Maç Detayı
G
17:30 | 20/09/19 | R 8
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FC Banik Ostrava B 2
Maç Detayı
2732286211
B
19:00 | 18/10/19 | R 12
1.SC Znojmo FK 0
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 10
MFK Frydek Mistek 2
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
G
16:30 | 21/09/19 | R 8
FC Hlucin 0
SFK Vrchovina 2
Maç Detayı
36303111019
M
11:15 | 13/10/19 | R 11
FK Velke Mezirici 3
SK Hanacka Slavia Kromeriz 1
Maç Detayı
G
11:30 | 29/09/19 | R 9
FC Fastav Zlin B 1
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 7
MFK Vyskov 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
463036609
G
11:30 | 13/10/19 | R 11
FC Fastav Zlin B 0
Rosice 2
Maç Detayı
M
16:30 | 28/09/19 | R 9
MFK Vyskov 2
Rosice 1
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 7
SFK Vrchovina 0
Rosice 1
Maç Detayı
563031112-19
G
16:00 | 12/10/19 | R 11
FC MSA Dolni Benesov 3
Sigma Olomouc (B) 4
Maç Detayı
G
11:15 | 29/09/19 | R 9
FC Banik Ostrava B 1
Sigma Olomouc (B) 2
Maç Detayı
M
11:15 | 15/09/19 | R 7
FK Apos Blansko 3
Sigma Olomouc (B) 1
Maç Detayı
672321114-39
B
15:30 | 19/10/19 | R 12
Uhersky Brod 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
B
11:15 | 05/10/19 | R 10
Slovacko B 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
M
11:15 | 21/09/19 | R 8
FC Odra Petrkovice 3
SK Unicov 0
Maç Detayı
77223914-58
M
11:15 | 13/10/19 | R 11
SK Unicov 3
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
B
16:00 | 05/10/19 | R 10
Uhersky Brod 3
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
G
11:15 | 22/09/19 | R 8
Slovacko B 2
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
8714278-17
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
MFK Frydek Mistek 1
MFK Vyskov 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 10
FC Hlucin 1
MFK Vyskov 3
Maç Detayı
B
11:15 | 22/09/19 | R 8
Sigma Olomouc (B) 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
961329906
B
16:00 | 12/10/19 | R 11
MFK Vyskov 2
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
SFK Vrchovina 0
FC Odra Petrkovice 0
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 7
Uhersky Brod 3
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
10613227-56
G
11:15 | 13/10/19 | R 11
FC Banik Ostrava B 0
FC Hlucin 1
Maç Detayı
M
11:15 | 29/09/19 | R 9
FK Apos Blansko 5
FC Hlucin 1
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
SK Unicov 0
FC Hlucin 0
Maç Detayı
117133514-96
M
16:00 | 12/10/19 | R 11
Uhersky Brod 5
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
M
19:00 | 27/09/19 | R 9
1.SC Znojmo FK 3
FC Viktoria Otrokovice 1
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
Slovacko B 0
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
126123513-85
M
11:15 | 06/10/19 | R 10
FC Viktoria Otrokovice 3
FK Velke Mezirici 1
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
FC MSA Dolni Benesov 0
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
M
11:15 | 15/09/19 | R 7
FC Banik Ostrava B 4
FK Velke Mezirici 2
Maç Detayı
136114611-54
M
11:15 | 12/10/19 | R 11
FK Apos Blansko 1
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
M
11:15 | 29/09/19 | R 9
SK Unicov 3
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
M
19:00 | 12/09/19 | R 7
1.SC Znojmo FK 2
MFK Frydek Mistek 1
Maç Detayı
14503224-23
M
11:15 | 05/10/19 | R 10
FC Odra Petrkovice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
M
16:30 | 21/09/19 | R 8
Rosice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
B
17:00 | 07/09/19 | R 6
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
157106718-113
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
FC Hlucin 3
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
M
11:15 | 06/10/19 | R 10
Sigma Olomouc (B) 3
FC Fastav Zlin B 1
Maç Detayı
M
11:15 | 22/09/19 | R 8
FK Velke Mezirici 1
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
166105315-123
M
16:00 | 12/10/19 | R 11
SFK Vrchovina 2
Slovacko B 0
Maç Detayı
M
16:30 | 28/09/19 | R 9
Uhersky Brod 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 6
MFK Frydek Mistek 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
17500539-60
M
16:30 | 21/09/19 | R 8
MFK Frydek Mistek 1
Uhersky Brod 0
Maç Detayı
187007925-160
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
Rosice 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/19 | R 10
SK Hanacka Slavia Kromeriz 3
FC MSA Dolni Benesov 2
Maç Detayı
M
17:00 | 20/09/19 | R 8
FC Viktoria Otrokovice 6
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
M
11:30 | 15/09/19 | R 7
FC Fastav Zlin B 6
FC MSA Dolni Benesov 3
Maç Detayı
Tüm Maçlarİç Saha MaçlarıDeplasman Maçları
Poz #OGBMAYAvP POGBMAYAvP POGBMAYAvP P
112813291514256510183151663031112-19
212732247172477002231921503224-23
31373313852474307251563036609
4136522419523642013581472321114-39
513724181442376101239196114611-54
613544251411196222148687322116511
712615231851963121284106303111019
813544171431974128531361329906
913544151231962227618732286211
10135262319417852120101017500539-60
11124441722-51653111284107133514-96
12124441621-51663211183116123513-85
13134451419-516622255087223914-58
14133641417-315622279-28714278-17
1513436818-10157304611-59613227-56
16123361525-101262311210296105315-123
17133191727-10106213109177106718-113
181302111437-2326024512-727007925-160
Poz #AYAvOP PForm Tablosu
129151412
25
G
16:00 | 12/10/19 | R 11
FC MSA Dolni Benesov 3
Sigma Olomouc (B) 4
Maç Detayı
G
11:15 | 06/10/19 | R 10
Sigma Olomouc (B) 3
FC Fastav Zlin B 1
Maç Detayı
G
11:15 | 29/09/19 | R 9
FC Banik Ostrava B 1
Sigma Olomouc (B) 2
Maç Detayı
B
11:15 | 22/09/19 | R 8
Sigma Olomouc (B) 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 15/09/19 | R 7
FK Apos Blansko 3
Sigma Olomouc (B) 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 6
Sigma Olomouc (B) 1
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
22471712
24
G
11:15 | 12/10/19 | R 11
FK Apos Blansko 1
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 10
FC Odra Petrkovice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
G
11:15 | 29/09/19 | R 9
FK Apos Blansko 5
FC Hlucin 1
Maç Detayı
M
16:30 | 21/09/19 | R 8
Rosice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
G
11:15 | 15/09/19 | R 7
FK Apos Blansko 3
Sigma Olomouc (B) 1
Maç Detayı
B
17:00 | 07/09/19 | R 6
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
3138513
24
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
Rosice 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
G
11:30 | 13/10/19 | R 11
FC Fastav Zlin B 0
Rosice 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 10
Rosice 1
FC Banik Ostrava B 0
Maç Detayı
M
16:30 | 28/09/19 | R 9
MFK Vyskov 2
Rosice 1
Maç Detayı
G
16:30 | 21/09/19 | R 8
Rosice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 7
SFK Vrchovina 0
Rosice 1
Maç Detayı
42419513
23
B
15:30 | 19/10/19 | R 12
Uhersky Brod 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
G
11:15 | 13/10/19 | R 11
SK Unicov 3
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
B
11:15 | 05/10/19 | R 10
Slovacko B 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
G
11:15 | 29/09/19 | R 9
SK Unicov 3
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
M
11:15 | 21/09/19 | R 8
FC Odra Petrkovice 3
SK Unicov 0
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
SK Unicov 0
FC Hlucin 0
Maç Detayı
51814413
23
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
MFK Frydek Mistek 1
MFK Vyskov 0
Maç Detayı
M
11:15 | 12/10/19 | R 11
FK Apos Blansko 1
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 10
MFK Frydek Mistek 2
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
M
11:15 | 29/09/19 | R 9
SK Unicov 3
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
G
16:30 | 21/09/19 | R 8
MFK Frydek Mistek 1
Uhersky Brod 0
Maç Detayı
M
19:00 | 12/09/19 | R 7
1.SC Znojmo FK 2
MFK Frydek Mistek 1
Maç Detayı
625141113
19
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FC Odra Petrkovice 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
M
11:15 | 13/10/19 | R 11
FC Banik Ostrava B 0
FC Hlucin 1
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 10
Rosice 1
FC Banik Ostrava B 0
Maç Detayı
M
11:15 | 29/09/19 | R 9
FC Banik Ostrava B 1
Sigma Olomouc (B) 2
Maç Detayı
G
17:30 | 20/09/19 | R 8
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FC Banik Ostrava B 2
Maç Detayı
G
11:15 | 15/09/19 | R 7
FC Banik Ostrava B 4
FK Velke Mezirici 2
Maç Detayı
72318512
19
M
11:15 | 13/10/19 | R 11
FK Velke Mezirici 3
SK Hanacka Slavia Kromeriz 1
Maç Detayı
G
19:00 | 04/10/19 | R 10
SK Hanacka Slavia Kromeriz 3
FC MSA Dolni Benesov 2
Maç Detayı
G
11:30 | 29/09/19 | R 9
FC Fastav Zlin B 1
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
M
17:30 | 20/09/19 | R 8
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FC Banik Ostrava B 2
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 7
MFK Vyskov 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
B
17:00 | 07/09/19 | R 6
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
81714313
19
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FC Odra Petrkovice 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
B
16:00 | 12/10/19 | R 11
MFK Vyskov 2
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 10
FC Odra Petrkovice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
SFK Vrchovina 0
FC Odra Petrkovice 0
Maç Detayı
G
11:15 | 21/09/19 | R 8
FC Odra Petrkovice 3
SK Unicov 0
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 7
Uhersky Brod 3
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
91512313
19
B
19:00 | 18/10/19 | R 12
1.SC Znojmo FK 0
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
G
16:00 | 12/10/19 | R 11
SFK Vrchovina 2
Slovacko B 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 10
MFK Frydek Mistek 2
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
SFK Vrchovina 0
FC Odra Petrkovice 0
Maç Detayı
G
16:30 | 21/09/19 | R 8
FC Hlucin 0
SFK Vrchovina 2
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 7
SFK Vrchovina 0
Rosice 1
Maç Detayı
102319413
17
B
15:30 | 19/10/19 | R 12
Uhersky Brod 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
G
16:00 | 12/10/19 | R 11
Uhersky Brod 5
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
B
16:00 | 05/10/19 | R 10
Uhersky Brod 3
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
G
16:30 | 28/09/19 | R 9
Uhersky Brod 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
M
16:30 | 21/09/19 | R 8
MFK Frydek Mistek 1
Uhersky Brod 0
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 7
Uhersky Brod 3
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
111722-512
16
M
16:00 | 12/10/19 | R 11
Uhersky Brod 5
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
G
11:15 | 06/10/19 | R 10
FC Viktoria Otrokovice 3
FK Velke Mezirici 1
Maç Detayı
M
19:00 | 27/09/19 | R 9
1.SC Znojmo FK 3
FC Viktoria Otrokovice 1
Maç Detayı
G
17:00 | 20/09/19 | R 8
FC Viktoria Otrokovice 6
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
Slovacko B 0
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 6
FC Viktoria Otrokovice 0
FC Fastav Zlin B 4
Maç Detayı
121621-512
16
G
11:15 | 13/10/19 | R 11
FK Velke Mezirici 3
SK Hanacka Slavia Kromeriz 1
Maç Detayı
M
11:15 | 06/10/19 | R 10
FC Viktoria Otrokovice 3
FK Velke Mezirici 1
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
FC MSA Dolni Benesov 0
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
G
11:15 | 22/09/19 | R 8
FK Velke Mezirici 1
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
M
11:15 | 15/09/19 | R 7
FC Banik Ostrava B 4
FK Velke Mezirici 2
Maç Detayı
B
11:15 | 08/09/19 | R 6
FK Velke Mezirici 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
131419-513
16
B
19:00 | 18/10/19 | R 12
1.SC Znojmo FK 0
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
M
11:15 | 13/10/19 | R 11
SK Unicov 3
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
B
16:00 | 05/10/19 | R 10
Uhersky Brod 3
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
G
19:00 | 27/09/19 | R 9
1.SC Znojmo FK 3
FC Viktoria Otrokovice 1
Maç Detayı
G
11:15 | 22/09/19 | R 8
Slovacko B 2
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
G
19:00 | 12/09/19 | R 7
1.SC Znojmo FK 2
MFK Frydek Mistek 1
Maç Detayı
141417-313
15
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
MFK Frydek Mistek 1
MFK Vyskov 0
Maç Detayı
B
16:00 | 12/10/19 | R 11
MFK Vyskov 2
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 10
FC Hlucin 1
MFK Vyskov 3
Maç Detayı
G
16:30 | 28/09/19 | R 9
MFK Vyskov 2
Rosice 1
Maç Detayı
B
11:15 | 22/09/19 | R 8
Sigma Olomouc (B) 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 7
MFK Vyskov 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
15818-1013
15
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
FC Hlucin 3
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
G
11:15 | 13/10/19 | R 11
FC Banik Ostrava B 0
FC Hlucin 1
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 10
FC Hlucin 1
MFK Vyskov 3
Maç Detayı
M
11:15 | 29/09/19 | R 9
FK Apos Blansko 5
FC Hlucin 1
Maç Detayı
M
16:30 | 21/09/19 | R 8
FC Hlucin 0
SFK Vrchovina 2
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
SK Unicov 0
FC Hlucin 0
Maç Detayı
161525-1012
12
M
16:00 | 12/10/19 | R 11
SFK Vrchovina 2
Slovacko B 0
Maç Detayı
B
11:15 | 05/10/19 | R 10
Slovacko B 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
M
16:30 | 28/09/19 | R 9
Uhersky Brod 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
M
11:15 | 22/09/19 | R 8
Slovacko B 2
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
Slovacko B 0
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 6
MFK Frydek Mistek 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
171727-1013
10
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
FC Hlucin 3
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
M
11:30 | 13/10/19 | R 11
FC Fastav Zlin B 0
Rosice 2
Maç Detayı
M
11:15 | 06/10/19 | R 10
Sigma Olomouc (B) 3
FC Fastav Zlin B 1
Maç Detayı
M
11:30 | 29/09/19 | R 9
FC Fastav Zlin B 1
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
M
11:15 | 22/09/19 | R 8
FK Velke Mezirici 1
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
G
11:30 | 15/09/19 | R 7
FC Fastav Zlin B 6
FC MSA Dolni Benesov 3
Maç Detayı
181437-2313
2
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
Rosice 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
M
16:00 | 12/10/19 | R 11
FC MSA Dolni Benesov 3
Sigma Olomouc (B) 4
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/19 | R 10
SK Hanacka Slavia Kromeriz 3
FC MSA Dolni Benesov 2
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
FC MSA Dolni Benesov 0
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
M
17:00 | 20/09/19 | R 8
FC Viktoria Otrokovice 6
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
M
11:30 | 15/09/19 | R 7
FC Fastav Zlin B 6
FC MSA Dolni Benesov 3
Maç Detayı
Poz #AYAvOP PForm Tablosu
1223197
21
G
11:15 | 12/10/19 | R 11
FK Apos Blansko 1
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
G
11:15 | 29/09/19 | R 9
FK Apos Blansko 5
FC Hlucin 1
Maç Detayı
G
11:15 | 15/09/19 | R 7
FK Apos Blansko 3
Sigma Olomouc (B) 1
Maç Detayı
212397
19
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
MFK Frydek Mistek 1
MFK Vyskov 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 10
MFK Frydek Mistek 2
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
G
16:30 | 21/09/19 | R 8
MFK Frydek Mistek 1
Uhersky Brod 0
Maç Detayı
32010108
17
B
15:30 | 19/10/19 | R 12
Uhersky Brod 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
G
16:00 | 12/10/19 | R 11
Uhersky Brod 5
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
B
16:00 | 05/10/19 | R 10
Uhersky Brod 3
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
G
16:30 | 28/09/19 | R 9
Uhersky Brod 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 7
Uhersky Brod 3
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
4183156
16
G
11:15 | 06/10/19 | R 10
Sigma Olomouc (B) 3
FC Fastav Zlin B 1
Maç Detayı
B
11:15 | 22/09/19 | R 8
Sigma Olomouc (B) 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 6
Sigma Olomouc (B) 1
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
57257
15
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
Rosice 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 10
Rosice 1
FC Banik Ostrava B 0
Maç Detayı
G
16:30 | 21/09/19 | R 8
Rosice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
613586
14
G
11:15 | 13/10/19 | R 11
SK Unicov 3
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
G
11:15 | 29/09/19 | R 9
SK Unicov 3
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
SK Unicov 0
FC Hlucin 0
Maç Detayı
78537
13
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FC Odra Petrkovice 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 10
FC Odra Petrkovice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
G
11:15 | 21/09/19 | R 8
FC Odra Petrkovice 3
SK Unicov 0
Maç Detayı
811836
11
G
11:15 | 13/10/19 | R 11
FK Velke Mezirici 3
SK Hanacka Slavia Kromeriz 1
Maç Detayı
G
11:15 | 22/09/19 | R 8
FK Velke Mezirici 1
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
B
11:15 | 08/09/19 | R 6
FK Velke Mezirici 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
912846
10
G
19:00 | 04/10/19 | R 10
SK Hanacka Slavia Kromeriz 3
FC MSA Dolni Benesov 2
Maç Detayı
M
17:30 | 20/09/19 | R 8
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FC Banik Ostrava B 2
Maç Detayı
B
17:00 | 07/09/19 | R 6
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
912845
10
G
11:15 | 06/10/19 | R 10
FC Viktoria Otrokovice 3
FK Velke Mezirici 1
Maç Detayı
G
17:00 | 20/09/19 | R 8
FC Viktoria Otrokovice 6
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 6
FC Viktoria Otrokovice 0
FC Fastav Zlin B 4
Maç Detayı
11121026
9
B
11:15 | 05/10/19 | R 10
Slovacko B 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
M
11:15 | 22/09/19 | R 8
Slovacko B 2
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
Slovacko B 0
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
12611-57
9
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
FC Hlucin 3
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 10
FC Hlucin 1
MFK Vyskov 3
Maç Detayı
M
16:30 | 21/09/19 | R 8
FC Hlucin 0
SFK Vrchovina 2
Maç Detayı
1314866
8
M
11:15 | 13/10/19 | R 11
FC Banik Ostrava B 0
FC Hlucin 1
Maç Detayı
M
11:15 | 29/09/19 | R 9
FC Banik Ostrava B 1
Sigma Olomouc (B) 2
Maç Detayı
G
11:15 | 15/09/19 | R 7
FC Banik Ostrava B 4
FK Velke Mezirici 2
Maç Detayı
147616
8
G
16:00 | 12/10/19 | R 11
SFK Vrchovina 2
Slovacko B 0
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
SFK Vrchovina 0
FC Odra Petrkovice 0
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 7
SFK Vrchovina 0
Rosice 1
Maç Detayı
155506
8
B
19:00 | 18/10/19 | R 12
1.SC Znojmo FK 0
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
G
19:00 | 27/09/19 | R 9
1.SC Znojmo FK 3
FC Viktoria Otrokovice 1
Maç Detayı
G
19:00 | 12/09/19 | R 7
1.SC Znojmo FK 2
MFK Frydek Mistek 1
Maç Detayı
1679-26
8
B
16:00 | 12/10/19 | R 11
MFK Vyskov 2
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
G
16:30 | 28/09/19 | R 9
MFK Vyskov 2
Rosice 1
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 7
MFK Vyskov 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
1710916
7
M
11:30 | 13/10/19 | R 11
FC Fastav Zlin B 0
Rosice 2
Maç Detayı
M
11:30 | 29/09/19 | R 9
FC Fastav Zlin B 1
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
G
11:30 | 15/09/19 | R 7
FC Fastav Zlin B 6
FC MSA Dolni Benesov 3
Maç Detayı
18512-76
2
M
16:00 | 12/10/19 | R 11
FC MSA Dolni Benesov 3
Sigma Olomouc (B) 4
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
FC MSA Dolni Benesov 0
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
Poz #AYAvOP PForm Tablosu
111657
11
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FC Odra Petrkovice 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 10
Rosice 1
FC Banik Ostrava B 0
Maç Detayı
G
17:30 | 20/09/19 | R 8
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FC Banik Ostrava B 2
Maç Detayı
28627
11
B
19:00 | 18/10/19 | R 12
1.SC Znojmo FK 0
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 10
MFK Frydek Mistek 2
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
G
16:30 | 21/09/19 | R 8
FC Hlucin 0
SFK Vrchovina 2
Maç Detayı
3111016
9
M
11:15 | 13/10/19 | R 11
FK Velke Mezirici 3
SK Hanacka Slavia Kromeriz 1
Maç Detayı
G
11:30 | 29/09/19 | R 9
FC Fastav Zlin B 1
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 7
MFK Vyskov 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
46606
9
G
11:30 | 13/10/19 | R 11
FC Fastav Zlin B 0
Rosice 2
Maç Detayı
M
16:30 | 28/09/19 | R 9
MFK Vyskov 2
Rosice 1
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 7
SFK Vrchovina 0
Rosice 1
Maç Detayı
51112-16
9
G
16:00 | 12/10/19 | R 11
FC MSA Dolni Benesov 3
Sigma Olomouc (B) 4
Maç Detayı
G
11:15 | 29/09/19 | R 9
FC Banik Ostrava B 1
Sigma Olomouc (B) 2
Maç Detayı
M
11:15 | 15/09/19 | R 7
FK Apos Blansko 3
Sigma Olomouc (B) 1
Maç Detayı
61114-37
9
B
15:30 | 19/10/19 | R 12
Uhersky Brod 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
B
11:15 | 05/10/19 | R 10
Slovacko B 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
M
11:15 | 21/09/19 | R 8
FC Odra Petrkovice 3
SK Unicov 0
Maç Detayı
7914-57
8
M
11:15 | 13/10/19 | R 11
SK Unicov 3
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
B
16:00 | 05/10/19 | R 10
Uhersky Brod 3
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
G
11:15 | 22/09/19 | R 8
Slovacko B 2
1.SC Znojmo FK 3
Maç Detayı
878-17
7
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
MFK Frydek Mistek 1
MFK Vyskov 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 10
FC Hlucin 1
MFK Vyskov 3
Maç Detayı
B
11:15 | 22/09/19 | R 8
Sigma Olomouc (B) 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
99906
6
B
16:00 | 12/10/19 | R 11
MFK Vyskov 2
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
SFK Vrchovina 0
FC Odra Petrkovice 0
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 7
Uhersky Brod 3
FC Odra Petrkovice 2
Maç Detayı
1027-56
6
G
11:15 | 13/10/19 | R 11
FC Banik Ostrava B 0
FC Hlucin 1
Maç Detayı
M
11:15 | 29/09/19 | R 9
FK Apos Blansko 5
FC Hlucin 1
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
SK Unicov 0
FC Hlucin 0
Maç Detayı
11514-97
6
M
16:00 | 12/10/19 | R 11
Uhersky Brod 5
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
M
19:00 | 27/09/19 | R 9
1.SC Znojmo FK 3
FC Viktoria Otrokovice 1
Maç Detayı
B
11:15 | 15/09/19 | R 7
Slovacko B 0
FC Viktoria Otrokovice 0
Maç Detayı
12513-86
5
M
11:15 | 06/10/19 | R 10
FC Viktoria Otrokovice 3
FK Velke Mezirici 1
Maç Detayı
B
16:30 | 28/09/19 | R 9
FC MSA Dolni Benesov 0
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
M
11:15 | 15/09/19 | R 7
FC Banik Ostrava B 4
FK Velke Mezirici 2
Maç Detayı
13611-56
4
M
11:15 | 12/10/19 | R 11
FK Apos Blansko 1
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
M
11:15 | 29/09/19 | R 9
SK Unicov 3
MFK Frydek Mistek 0
Maç Detayı
M
19:00 | 12/09/19 | R 7
1.SC Znojmo FK 2
MFK Frydek Mistek 1
Maç Detayı
1424-25
3
M
11:15 | 05/10/19 | R 10
FC Odra Petrkovice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
M
16:30 | 21/09/19 | R 8
Rosice 1
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
B
17:00 | 07/09/19 | R 6
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
FK Apos Blansko 0
Maç Detayı
15718-117
3
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
FC Hlucin 3
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
M
11:15 | 06/10/19 | R 10
Sigma Olomouc (B) 3
FC Fastav Zlin B 1
Maç Detayı
M
11:15 | 22/09/19 | R 8
FK Velke Mezirici 1
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
16315-126
3
M
16:00 | 12/10/19 | R 11
SFK Vrchovina 2
Slovacko B 0
Maç Detayı
M
16:30 | 28/09/19 | R 9
Uhersky Brod 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 6
MFK Frydek Mistek 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
1739-65
0
M
16:30 | 21/09/19 | R 8
MFK Frydek Mistek 1
Uhersky Brod 0
Maç Detayı
18925-167
0
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
Rosice 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/19 | R 10
SK Hanacka Slavia Kromeriz 3
FC MSA Dolni Benesov 2
Maç Detayı
M
17:00 | 20/09/19 | R 8
FC Viktoria Otrokovice 6
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
M
11:30 | 15/09/19 | R 7
FC Fastav Zlin B 6
FC MSA Dolni Benesov 3
Maç Detayı
ZNOFCBFZBHLUDOBOPEFCVAPBVMEFRMMFKROSVRCOLOSKHUNISLOBRO
1.SC Znojmo FK08/0317/110:027/0519/043:107/060:12:101/1105/040:00:222/0324/0503/0516/05
FC Banik Ostrava B10/116:00:119/0431/0505/041:14:227/1029/0317/0515/031:203/052:214/0606/05
FC Fastav Zlin B06/0512/0431/056:327/1019/0429/0303/0514/061:10:20:117/051:215/0310/112:0
FC Hlucin12/0424/053:007/060:40:210/0502/1129/031:327/050:217/1108/0326/041:01:0
FC MSA Dolni Benesov0:10:426/0426/1014/0603/051:10:009/1112/0431/0529/033:417/051:206/0515/03
FC Odra Petrkovice1:00:107/0622/0302/111:11:008/031:324/051:010/0527/0517/113:012/0426/04
FC Viktoria Otrokovice10/053:20:415/036:129/0327/053:112/040:017/1108/0303/1120/1007/0626/0424/05
FK Apos Blansko27/1022/031:05:105/0417/054:05:01:03:103/0506/053:119/0409/1131/0514/06
FK Velke Mezirici15/0326/041:014/0610/0510/1117/0512/0406/051:127/103:331/053:129/030:13:2
MFK Frydek Mistek26/0407/0602/112:008/0305/041:124/0517/111:022/032:03:127/0510/052:11:0
MFK Vyskov14/061:105/0417/052:12:222/0315/0319/0431/052:10:203/050:206/0526/1009/11
Rosice1:11:024/050:01:015/0306/051:007/060:010/0526/0408/0302/113:129/0312/04
SFK Vrchovina31/051:122/0303/053:10:009/1117/1105/0417/0527/050:119/041:314/062:026/10
Sigma Olomouc (B)29/0310/053:106/0524/053:014/0626/0420/1015/031:110/111:007/0612/048:02:1
SK Hanacka Slavia Kromeriz4:00:210/0509/113:206/0531/050:024/054:226/0414/0612/0425/101:215/0329/03
SK Unicov3:127/054:20:022/0303/0527/1008/031:13:017/1119/0403/112:105/0417/0531/05
Slovacko B2:302/1108/0305/0417/111:10:020/1027/0519/0407/063:124/0522/034:32:210/05
Uhersky Brod3:317/1127/0519/044:13:25:002/1122/0303/0508/030:107/0605/041:02:22:1
TakımEv SahibiDeplasman
08/03/20 -:-
10/11/19 -:-
17/11/19 -:-
06/05/20 -:-
30/08/19 0:0
12/04/20 -:-
27/05/20 -:-
04/09/19 0:1
19/04/20 -:-
07/09/19 1:0
27/09/19 3:1
10/05/20 -:-
07/06/20 -:-
27/10/19 -:-
02/08/19 0:1
15/03/20 -:-
12/09/19 2:1
26/04/20 -:-
01/11/19 -:-
14/06/20 -:-
05/04/20 -:-
24/08/19 1:1
18/10/19 0:0
31/05/20 -:-
17/08/19 0:2
29/03/20 -:-
22/03/20 -:-
09/08/19 4:0
24/05/20 -:-
13/10/19 3:1
03/05/20 -:-
22/09/19 2:3
16/05/20 -:-
05/10/19 3:3
10/11/19 -:-
08/03/20 -:-
01/09/19 6:0
12/04/20 -:-
13/10/19 0:1
24/05/20 -:-
19/04/20 -:-
07/09/19 0:4
31/05/20 -:-
19/10/19 0:1
05/04/20 -:-
23/08/19 3:2
11/08/19 1:1
22/03/20 -:-
15/09/19 4:2
26/04/20 -:-
27/10/19 -:-
07/06/20 -:-
29/03/20 -:-
17/08/19 1:1
17/05/20 -:-
05/10/19 1:0
15/03/20 -:-
03/08/19 1:1
29/09/19 1:2
10/05/20 -:-
03/05/20 -:-
20/09/19 0:2
04/09/19 2:2
27/05/20 -:-
14/06/20 -:-
02/11/19 -:-
06/05/20 -:-
17/11/19 -:-
06/05/20 -:-
17/11/19 -:-
12/04/20 -:-
01/09/19 6:0
31/05/20 -:-
19/10/19 3:0
15/09/19 6:3
26/04/20 -:-
27/10/19 -:-
07/06/20 -:-
19/04/20 -:-
07/09/19 0:4
29/03/20 -:-
18/08/19 1:0
03/05/20 -:-
22/09/19 1:0
14/06/20 -:-
02/11/19 -:-
25/08/19 1:1
05/04/20 -:-
13/10/19 0:2
24/05/20 -:-
11/08/19 0:1
22/03/20 -:-
17/05/20 -:-
06/10/19 3:1
29/09/19 1:2
10/05/20 -:-
15/03/20 -:-
04/08/19 4:2
10/11/19 -:-
08/03/20 -:-
04/09/19 2:0
27/05/20 -:-
12/04/20 -:-
30/08/19 0:0
24/05/20 -:-
13/10/19 0:1
19/10/19 3:0
31/05/20 -:-
07/06/20 -:-
26/10/19 -:-
10/08/19 0:4
22/03/20 -:-
03/08/19 0:2
15/03/20 -:-
10/05/20 -:-
29/09/19 5:1
02/11/19 -:-
14/06/20 -:-
29/03/20 -:-
17/08/19 2:0
05/10/19 1:3
17/05/20 -:-
27/05/20 -:-
04/09/19 0:0
21/09/19 0:2
03/05/20 -:-
17/11/19 -:-
06/05/20 -:-
08/03/20 -:-
09/11/19 -:-
26/04/20 -:-
15/09/19 0:0
24/08/19 1:0
05/04/20 -:-
07/09/19 1:0
19/04/20 -:-
04/09/19 0:1
27/05/20 -:-
07/09/19 0:4
19/04/20 -:-
26/04/20 -:-
15/09/19 6:3
26/10/19 -:-
07/06/20 -:-
14/06/20 -:-
02/11/19 -:-
03/05/20 -:-
20/09/19 6:1
24/08/19 1:1
05/04/20 -:-
28/09/19 0:0
10/05/20 -:-
09/11/19 -:-
08/03/20 -:-
12/04/20 -:-
31/08/19 2:1
31/05/20 -:-
19/10/19 1:0
29/03/20 -:-
16/08/19 3:1
12/10/19 3:4
24/05/20 -:-
17/05/20 -:-
04/10/19 3:2
10/08/19 1:2
22/03/20 -:-
06/05/20 -:-
17/11/19 -:-
15/03/20 -:-
03/08/19 4:1
07/09/19 1:0
19/04/20 -:-
19/10/19 0:1
31/05/20 -:-
07/06/20 -:-
27/10/19 -:-
22/03/20 -:-
10/08/19 0:4
02/11/19 -:-
14/06/20 -:-
17/08/19 1:1
29/03/20 -:-
05/10/19 1:0
17/05/20 -:-
08/03/20 -:-
10/11/19 -:-
24/08/19 1:3
05/04/20 -:-
24/05/20 -:-
12/10/19 2:2
03/08/19 1:0
15/03/20 -:-
10/05/20 -:-
28/09/19 0:0
27/05/20 -:-
04/09/19 3:0
17/11/19 -:-
06/05/20 -:-
21/09/19 3:0
03/05/20 -:-
12/04/20 -:-
01/09/19 1:1
26/04/20 -:-
14/09/19 3:2
10/05/20 -:-
27/09/19 3:1
23/08/19 3:2
05/04/20 -:-
07/09/19 0:4
19/04/20 -:-
15/03/20 -:-
03/08/19 0:2
20/09/19 6:1
03/05/20 -:-
29/03/20 -:-
17/08/19 1:1
27/05/20 -:-
04/09/19 4:0
06/10/19 3:1
17/05/20 -:-
12/04/20 -:-
30/08/19 1:1
09/08/19 0:0
22/03/20 -:-
17/11/19 -:-
06/05/20 -:-
08/03/20 -:-
09/11/19 -:-
03/11/19 -:-
14/06/20 -:-
20/10/19 -:-
31/05/20 -:-
07/06/20 -:-
27/10/19 -:-
26/04/20 -:-
15/09/19 0:0
24/05/20 -:-
12/10/19 5:0
27/10/19 -:-
07/06/20 -:-
22/03/20 -:-
11/08/19 1:1
18/08/19 1:0
29/03/20 -:-
29/09/19 5:1
10/05/20 -:-
05/04/20 -:-
24/08/19 1:1
17/05/20 -:-
05/10/19 1:0
04/09/19 4:0
27/05/20 -:-
01/09/19 5:0
12/04/20 -:-
12/10/19 1:0
24/05/20 -:-
04/08/19 3:1
15/03/20 -:-
03/05/20 -:-
21/09/19 1:0
06/05/20 -:-
17/11/19 -:-
15/09/19 3:1
26/04/20 -:-
19/04/20 -:-
07/09/19 0:0
09/11/19 -:-
08/03/20 -:-
31/05/20 -:-
20/10/19 -:-
14/06/20 -:-
02/11/19 -:-
15/03/20 -:-
02/08/19 0:1
26/04/20 -:-
15/09/19 4:2
22/09/19 1:0
03/05/20 -:-
14/06/20 -:-
02/11/19 -:-
10/05/20 -:-
28/09/19 0:0
10/11/19 -:-
08/03/20 -:-
17/05/20 -:-
06/10/19 3:1
12/04/20 -:-
01/09/19 5:0
06/05/20 -:-
17/11/19 -:-
08/09/19 1:1
19/04/20 -:-
27/10/19 -:-
07/06/20 -:-
23/08/19 3:3
05/04/20 -:-
31/05/20 -:-
20/10/19 -:-
13/10/19 3:1
24/05/20 -:-
29/03/20 -:-
18/08/19 1:1
04/09/19 0:1
27/05/20 -:-
09/08/19 3:2
22/03/20 -:-
26/04/20 -:-
12/09/19 2:1
07/06/20 -:-
27/10/19 -:-
02/11/19 -:-
14/06/20 -:-
17/08/19 2:0
29/03/20 -:-
08/03/20 -:-
09/11/19 -:-
05/04/20 -:-
24/08/19 1:3
30/08/19 1:1
12/04/20 -:-
24/05/20 -:-
12/10/19 1:0
17/11/19 -:-
06/05/20 -:-
19/10/19 1:0
31/05/20 -:-
22/03/20 -:-
11/08/19 0:0
05/10/19 2:0
17/05/20 -:-
03/08/19 3:1
15/03/20 -:-
27/05/20 -:-
04/09/19 4:2
10/05/20 -:-
29/09/19 3:0
07/09/19 2:1
19/04/20 -:-
21/09/19 1:0
03/05/20 -:-
14/06/20 -:-
01/11/19 -:-
17/08/19 1:1
29/03/20 -:-
05/04/20 -:-
25/08/19 1:1
17/05/20 -:-
05/10/19 1:3
31/08/19 2:1
12/04/20 -:-
12/10/19 2:2
24/05/20 -:-
22/03/20 -:-
09/08/19 0:0
15/03/20 -:-
04/08/19 3:1
19/04/20 -:-
08/09/19 1:1
31/05/20 -:-
19/10/19 1:0
28/09/19 2:1
10/05/20 -:-
04/09/19 0:2
27/05/20 -:-
03/05/20 -:-
22/09/19 1:1
14/09/19 0:2
26/04/20 -:-
06/05/20 -:-
17/11/19 -:-
26/10/19 -:-
07/06/20 -:-
09/11/19 -:-
08/03/20 -:-
24/08/19 1:1
05/04/20 -:-
05/10/19 1:0
17/05/20 -:-
24/05/20 -:-
13/10/19 0:2
04/09/19 0:0
27/05/20 -:-
19/10/19 1:0
31/05/20 -:-
15/03/20 -:-
03/08/19 1:0
06/05/20 -:-
17/11/19 -:-
21/09/19 1:0
03/05/20 -:-
07/06/20 -:-
27/10/19 -:-
11/08/19 0:0
22/03/20 -:-
10/05/20 -:-
28/09/19 2:1
26/04/20 -:-
14/09/19 0:1
08/03/20 -:-
10/11/19 -:-
02/11/19 -:-
14/06/20 -:-
07/09/19 3:1
19/04/20 -:-
29/03/20 -:-
18/08/19 3:1
12/04/20 -:-
31/08/19 0:1
31/05/20 -:-
18/10/19 0:0
03/08/19 1:1
15/03/20 -:-
22/03/20 -:-
11/08/19 0:1
03/05/20 -:-
21/09/19 0:2
16/08/19 3:1
29/03/20 -:-
28/09/19 0:0
10/05/20 -:-
09/11/19 -:-
08/03/20 -:-
17/11/19 -:-
06/05/20 -:-
05/04/20 -:-
23/08/19 3:3
17/05/20 -:-
05/10/19 2:0
27/05/20 -:-
04/09/19 0:2
14/09/19 0:1
26/04/20 -:-
19/04/20 -:-
07/09/19 1:0
31/08/19 1:3
12/04/20 -:-
14/06/20 -:-
03/11/19 -:-
12/10/19 2:0
24/05/20 -:-
26/10/19 -:-
07/06/20 -:-
29/03/20 -:-
17/08/19 0:2
10/05/20 -:-
29/09/19 1:2
06/10/19 3:1
17/05/20 -:-
06/05/20 -:-
17/11/19 -:-
24/05/20 -:-
12/10/19 3:4
04/09/19 3:0
27/05/20 -:-
14/06/20 -:-
03/11/19 -:-
26/04/20 -:-
15/09/19 3:1
20/10/19 -:-
31/05/20 -:-
15/03/20 -:-
03/08/19 3:1
22/09/19 1:1
03/05/20 -:-
10/11/19 -:-
08/03/20 -:-
07/09/19 1:0
19/04/20 -:-
07/06/20 -:-
25/10/19 -:-
12/04/20 -:-
01/09/19 2:1
11/08/19 8:0
22/03/20 -:-
25/08/19 2:1
05/04/20 -:-
09/08/19 4:0
22/03/20 -:-
20/09/19 0:2
03/05/20 -:-
10/05/20 -:-
29/09/19 1:2
09/11/19 -:-
08/03/20 -:-
04/10/19 3:2
17/05/20 -:-
06/05/20 -:-
17/11/19 -:-
31/05/20 -:-
20/10/19 -:-
07/09/19 0:0
19/04/20 -:-
24/05/20 -:-
13/10/19 3:1
04/09/19 4:2
27/05/20 -:-
26/04/20 -:-
14/09/19 0:2
14/06/20 -:-
02/11/19 -:-
12/04/20 -:-
31/08/19 1:3
25/10/19 -:-
07/06/20 -:-
23/08/19 1:2
05/04/20 -:-
15/03/20 -:-
04/08/19 4:3
29/03/20 -:-
17/08/19 1:0
13/10/19 3:1
24/05/20 -:-
27/05/20 -:-
04/09/19 2:2
04/08/19 4:2
15/03/20 -:-
15/09/19 0:0
26/04/20 -:-
22/03/20 -:-
10/08/19 1:2
03/05/20 -:-
21/09/19 3:0
27/10/19 -:-
07/06/20 -:-
08/03/20 -:-
09/11/19 -:-
18/08/19 1:1
29/03/20 -:-
29/09/19 3:0
10/05/20 -:-
17/11/19 -:-
06/05/20 -:-
19/04/20 -:-
07/09/19 3:1
03/11/19 -:-
14/06/20 -:-
01/09/19 2:1
12/04/20 -:-
05/04/20 -:-
23/08/19 1:2
17/05/20 -:-
05/10/19 2:2
31/05/20 -:-
19/10/19 2:2
22/09/19 2:3
03/05/20 -:-
02/11/19 -:-
14/06/20 -:-
08/03/20 -:-
10/11/19 -:-
05/04/20 -:-
24/08/19 1:0
17/11/19 -:-
06/05/20 -:-
01/09/19 1:1
12/04/20 -:-
15/09/19 0:0
26/04/20 -:-
20/10/19 -:-
31/05/20 -:-
27/05/20 -:-
04/09/19 0:1
19/04/20 -:-
07/09/19 2:1
07/06/20 -:-
26/10/19 -:-
18/08/19 3:1
29/03/20 -:-
24/05/20 -:-
12/10/19 2:0
22/03/20 -:-
11/08/19 8:0
04/08/19 4:3
15/03/20 -:-
05/10/19 2:2
17/05/20 -:-
10/05/20 -:-
28/09/19 2:1
05/10/19 3:3
16/05/20 -:-
17/11/19 -:-
06/05/20 -:-
27/05/20 -:-
04/09/19 2:0
19/04/20 -:-
07/09/19 1:0
03/08/19 4:1
15/03/20 -:-
14/09/19 3:2
26/04/20 -:-
12/10/19 5:0
24/05/20 -:-
02/11/19 -:-
14/06/20 -:-
22/03/20 -:-
09/08/19 3:2
03/05/20 -:-
21/09/19 1:0
08/03/20 -:-
09/11/19 -:-
31/08/19 0:1
12/04/20 -:-
07/06/20 -:-
26/10/19 -:-
05/04/20 -:-
25/08/19 2:1
17/08/19 1:0
29/03/20 -:-
19/10/19 2:2
31/05/20 -:-
28/09/19 2:1
10/05/20 -:-