Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR

Süper Lig’de oluşan son puan durumu tablosunu bu sayfa üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Süper Lig puan durumu sıralamasını iç saha maçları ve deplasman saha maçları olarak ayrı ayrı da görüntüleyebilirsiniz. MSFL 19/20 sezonunun haftalık maç fikstürü ve puan durumu aspor.com.tr'nin canlı skor sayfasında!

Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
118113433122136
M
12:15 | 08/03/20 | R 32
SK Unicov 1
FK Blansko 0
Maç Detayı
M
15:30 | 16/11/19 | R 16
SFK Vrchovina 2
FK Blansko 1
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 15
FK Blansko 2
SK Unicov 1
Maç Detayı
G
16:00 | 02/11/19 | R 14
Uhersky Brod 0
FK Blansko 1
Maç Detayı
G
12:15 | 27/10/19 | R 13
FK Blansko 2
1.SC Znojmo FK 0
Maç Detayı
G
11:15 | 20/10/19 | R 12
Slovacko B 1
FK Blansko 3
Maç Detayı
218104432171534
G
11:45 | 07/03/20 | R 32
FC Odra Petrkovice 1
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
G
15:30 | 16/11/19 | R 16
FC Odra Petrkovice 3
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
G
12:15 | 10/11/19 | R 15
FK Velke Mezirici 0
FC Odra Petrkovice 6
Maç Detayı
G
12:15 | 02/11/19 | R 14
FC Odra Petrkovice 2
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
G
12:30 | 27/10/19 | R 13
FC Fastav Zlin B 0
FC Odra Petrkovice 3
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FC Odra Petrkovice 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
318104429161334
G
12:30 | 08/03/20 | R 32
MFK Frydek Mistek 3
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
G
12:15 | 16/11/19 | R 16
MFK Frydek Mistek 3
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
B
16:00 | 09/11/19 | R 15
FC MSA Dolni Benesov 1
MFK Frydek Mistek 1
Maç Detayı
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
MFK Frydek Mistek 0
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
G
12:15 | 27/10/19 | R 13
FC Banik Ostrava B 0
MFK Frydek Mistek 4
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
MFK Frydek Mistek 1
MFK Vyskov 0
Maç Detayı
4189633224833
G
12:15 | 08/03/20 | R 32
SK Unicov 1
FK Blansko 0
Maç Detayı
B
12:15 | 16/11/19 | R 16
SK Unicov 2
MFK Vyskov 2
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 15
FK Blansko 2
SK Unicov 1
Maç Detayı
G
12:15 | 03/11/19 | R 14
SK Unicov 1
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
G
12:15 | 27/10/19 | R 13
SK Unicov 3
FC Viktoria Otrokovice 1
Maç Detayı
B
15:30 | 19/10/19 | R 12
Uhersky Brod 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
5189541912732
G
16:30 | 07/03/20 | R 32
Rosice 3
Sigma Olomouc (B) 1
Maç Detayı
M
12:15 | 16/11/19 | R 16
FC Viktoria Otrokovice 1
Rosice 0
Maç Detayı
G
12:15 | 10/11/19 | R 15
Sigma Olomouc (B) 0
Rosice 1
Maç Detayı
B
16:00 | 02/11/19 | R 14
Rosice 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
Maç Detayı
B
12:15 | 27/10/19 | R 13
FK Velke Mezirici 2
Rosice 2
Maç Detayı
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
Rosice 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
61894539192031
G
16:30 | 07/03/20 | R 32
1.SC Znojmo FK 0
FC Banik Ostrava B 5
Maç Detayı
G
15:30 | 16/11/19 | R 16
Uhersky Brod 1
FC Banik Ostrava B 4
Maç Detayı
G
12:15 | 09/11/19 | R 15
FC Banik Ostrava B 4
1.SC Znojmo FK 0
Maç Detayı
G
15:30 | 02/11/19 | R 14
Slovacko B 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
M
12:15 | 27/10/19 | R 13
FC Banik Ostrava B 0
MFK Frydek Mistek 4
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FC Odra Petrkovice 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
7189363123830
G
16:30 | 07/03/20 | R 32
FC Hlucin 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 1
Maç Detayı
M
15:30 | 16/11/19 | R 16
FC Odra Petrkovice 3
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 15
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
FC Hlucin 0
Maç Detayı
B
16:00 | 02/11/19 | R 14
Rosice 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
Maç Detayı
B
19:00 | 25/10/19 | R 13
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
Sigma Olomouc (B) 0
Maç Detayı
G
11:15 | 20/10/19 | R 12
FC Viktoria Otrokovice 2
SK Hanacka Slavia Kromeriz 3
Maç Detayı
81892736221429
M
16:30 | 07/03/20 | R 32
Rosice 3
Sigma Olomouc (B) 1
Maç Detayı
M
15:30 | 16/11/19 | R 16
FC Hlucin 1
Sigma Olomouc (B) 0
Maç Detayı
M
12:15 | 10/11/19 | R 15
Sigma Olomouc (B) 0
Rosice 1
Maç Detayı
G
12:15 | 03/11/19 | R 14
FC Viktoria Otrokovice 1
Sigma Olomouc (B) 6
Maç Detayı
B
19:00 | 25/10/19 | R 13
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
Sigma Olomouc (B) 0
Maç Detayı
M
11:15 | 20/10/19 | R 12
Sigma Olomouc (B) 0
FK Velke Mezirici 1
Maç Detayı
9188462219328
G
12:15 | 07/03/20 | R 32
FC Viktoria Otrokovice 1
SFK Vrchovina 2
Maç Detayı
G
15:30 | 16/11/19 | R 16
SFK Vrchovina 2
FK Blansko 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 15
SFK Vrchovina 1
FC Viktoria Otrokovice 4
Maç Detayı
M
12:15 | 03/11/19 | R 14
SK Unicov 1
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
G
15:30 | 26/10/19 | R 13
SFK Vrchovina 2
Uhersky Brod 0
Maç Detayı
B
19:00 | 18/10/19 | R 12
1.SC Znojmo FK 0
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
10185942724324
B
16:30 | 07/03/20 | R 32
Uhersky Brod 2
MFK Vyskov 2
Maç Detayı
B
12:15 | 16/11/19 | R 16
SK Unicov 2
MFK Vyskov 2
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 15
MFK Vyskov 3
Uhersky Brod 2
Maç Detayı
B
20:00 | 01/11/19 | R 14
1.SC Znojmo FK 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
G
15:30 | 26/10/19 | R 13
MFK Vyskov 5
Slovacko B 0
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
MFK Frydek Mistek 1
MFK Vyskov 0
Maç Detayı
11186572235-1323
M
11:45 | 07/03/20 | R 32
FC Odra Petrkovice 1
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
M
12:15 | 16/11/19 | R 16
MFK Frydek Mistek 3
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
M
12:15 | 10/11/19 | R 15
FK Velke Mezirici 0
FC Odra Petrkovice 6
Maç Detayı
G
16:00 | 02/11/19 | R 14
FC Hlucin 2
FK Velke Mezirici 3
Maç Detayı
B
12:15 | 27/10/19 | R 13
FK Velke Mezirici 2
Rosice 2
Maç Detayı
G
11:15 | 20/10/19 | R 12
Sigma Olomouc (B) 0
FK Velke Mezirici 1
Maç Detayı
12186482737-1022
M
12:15 | 07/03/20 | R 32
FC Viktoria Otrokovice 1
SFK Vrchovina 2
Maç Detayı
G
12:15 | 16/11/19 | R 16
FC Viktoria Otrokovice 1
Rosice 0
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 15
SFK Vrchovina 1
FC Viktoria Otrokovice 4
Maç Detayı
M
12:15 | 03/11/19 | R 14
FC Viktoria Otrokovice 1
Sigma Olomouc (B) 6
Maç Detayı
M
12:15 | 27/10/19 | R 13
SK Unicov 3
FC Viktoria Otrokovice 1
Maç Detayı
M
11:15 | 20/10/19 | R 12
FC Viktoria Otrokovice 2
SK Hanacka Slavia Kromeriz 3
Maç Detayı
13185581732-1520
M
16:30 | 07/03/20 | R 32
1.SC Znojmo FK 0
FC Banik Ostrava B 5
Maç Detayı
G
15:30 | 16/11/19 | R 16
1.SC Znojmo FK 2
FC Fastav Zlin B 1
Maç Detayı
M
12:15 | 09/11/19 | R 15
FC Banik Ostrava B 4
1.SC Znojmo FK 0
Maç Detayı
B
20:00 | 01/11/19 | R 14
1.SC Znojmo FK 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
M
12:15 | 27/10/19 | R 13
FK Blansko 2
1.SC Znojmo FK 0
Maç Detayı
B
19:00 | 18/10/19 | R 12
1.SC Znojmo FK 0
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
141853102831-318
B
16:30 | 07/03/20 | R 32
Uhersky Brod 2
MFK Vyskov 2
Maç Detayı
M
15:30 | 16/11/19 | R 16
Uhersky Brod 1
FC Banik Ostrava B 4
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 15
MFK Vyskov 3
Uhersky Brod 2
Maç Detayı
M
16:00 | 02/11/19 | R 14
Uhersky Brod 0
FK Blansko 1
Maç Detayı
M
15:30 | 26/10/19 | R 13
SFK Vrchovina 2
Uhersky Brod 0
Maç Detayı
B
15:30 | 19/10/19 | R 12
Uhersky Brod 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
151853101125-1418
M
16:30 | 07/03/20 | R 32
FC Hlucin 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 1
Maç Detayı
G
15:30 | 16/11/19 | R 16
FC Hlucin 1
Sigma Olomouc (B) 0
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 15
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
FC Hlucin 0
Maç Detayı
M
16:00 | 02/11/19 | R 14
FC Hlucin 2
FK Velke Mezirici 3
Maç Detayı
M
15:30 | 26/10/19 | R 13
FC MSA Dolni Benesov 1
FC Hlucin 0
Maç Detayı
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
FC Hlucin 3
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
161853101936-1718
G
12:15 | 07/03/20 | R 32
Slovacko B 1
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
G
12:15 | 16/11/19 | R 16
Slovacko B 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
M
12:30 | 10/11/19 | R 15
FC Fastav Zlin B 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
M
15:30 | 02/11/19 | R 14
Slovacko B 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
M
15:30 | 26/10/19 | R 13
MFK Vyskov 5
Slovacko B 0
Maç Detayı
M
11:15 | 20/10/19 | R 12
Slovacko B 1
FK Blansko 3
Maç Detayı
171842122034-1414
M
12:15 | 07/03/20 | R 32
Slovacko B 1
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
M
15:30 | 16/11/19 | R 16
1.SC Znojmo FK 2
FC Fastav Zlin B 1
Maç Detayı
G
12:30 | 10/11/19 | R 15
FC Fastav Zlin B 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
MFK Frydek Mistek 0
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
M
12:30 | 27/10/19 | R 13
FC Fastav Zlin B 0
FC Odra Petrkovice 3
Maç Detayı
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
FC Hlucin 3
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
181813141844-266
M
12:30 | 08/03/20 | R 32
MFK Frydek Mistek 3
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
M
12:15 | 16/11/19 | R 16
Slovacko B 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
B
16:00 | 09/11/19 | R 15
FC MSA Dolni Benesov 1
MFK Frydek Mistek 1
Maç Detayı
M
12:15 | 02/11/19 | R 14
FC Odra Petrkovice 2
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
G
15:30 | 26/10/19 | R 13
FC MSA Dolni Benesov 1
FC Hlucin 0
Maç Detayı
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
Rosice 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
199002642227
G
16:00 | 09/11/19 | R 15
FK Blansko 2
SK Unicov 1
Maç Detayı
G
12:15 | 27/10/19 | R 13
FK Blansko 2
1.SC Znojmo FK 0
Maç Detayı
2108201841426
G
12:30 | 08/03/20 | R 32
MFK Frydek Mistek 3
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
G
12:15 | 16/11/19 | R 16
MFK Frydek Mistek 3
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
MFK Frydek Mistek 0
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
MFK Frydek Mistek 1
MFK Vyskov 0
Maç Detayı
3107302081224
G
12:15 | 08/03/20 | R 32
SK Unicov 1
FK Blansko 0
Maç Detayı
B
12:15 | 16/11/19 | R 16
SK Unicov 2
MFK Vyskov 2
Maç Detayı
G
12:15 | 03/11/19 | R 14
SK Unicov 1
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
G
12:15 | 27/10/19 | R 13
SK Unicov 3
FC Viktoria Otrokovice 1
Maç Detayı
410712148622
G
11:45 | 07/03/20 | R 32
FC Odra Petrkovice 1
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
G
15:30 | 16/11/19 | R 16
FC Odra Petrkovice 3
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
G
12:15 | 02/11/19 | R 14
FC Odra Petrkovice 2
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FC Odra Petrkovice 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
59540103719
G
16:30 | 07/03/20 | R 32
Rosice 3
Sigma Olomouc (B) 1
Maç Detayı
B
16:00 | 02/11/19 | R 14
Rosice 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
Maç Detayı
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
Rosice 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
6115332317618
B
16:30 | 07/03/20 | R 32
Uhersky Brod 2
MFK Vyskov 2
Maç Detayı
M
15:30 | 16/11/19 | R 16
Uhersky Brod 1
FC Banik Ostrava B 4
Maç Detayı
M
16:00 | 02/11/19 | R 14
Uhersky Brod 0
FK Blansko 1
Maç Detayı
B
15:30 | 19/10/19 | R 12
Uhersky Brod 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
785121851316
M
12:15 | 10/11/19 | R 15
Sigma Olomouc (B) 0
Rosice 1
Maç Detayı
M
11:15 | 20/10/19 | R 12
Sigma Olomouc (B) 0
FK Velke Mezirici 1
Maç Detayı
8104331514115
G
12:15 | 07/03/20 | R 32
Slovacko B 1
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
G
12:15 | 16/11/19 | R 16
Slovacko B 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
M
15:30 | 02/11/19 | R 14
Slovacko B 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
M
11:15 | 20/10/19 | R 12
Slovacko B 1
FK Blansko 3
Maç Detayı
98422148614
G
16:00 | 09/11/19 | R 15
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
FC Hlucin 0
Maç Detayı
B
19:00 | 25/10/19 | R 13
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
Sigma Olomouc (B) 0
Maç Detayı
1084221511414
G
16:00 | 09/11/19 | R 15
MFK Vyskov 3
Uhersky Brod 2
Maç Detayı
G
15:30 | 26/10/19 | R 13
MFK Vyskov 5
Slovacko B 0
Maç Detayı
1194231211114
G
15:30 | 16/11/19 | R 16
SFK Vrchovina 2
FK Blansko 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 15
SFK Vrchovina 1
FC Viktoria Otrokovice 4
Maç Detayı
G
15:30 | 26/10/19 | R 13
SFK Vrchovina 2
Uhersky Brod 0
Maç Detayı
1294141719-213
M
12:15 | 07/03/20 | R 32
FC Viktoria Otrokovice 1
SFK Vrchovina 2
Maç Detayı
G
12:15 | 16/11/19 | R 16
FC Viktoria Otrokovice 1
Rosice 0
Maç Detayı
M
12:15 | 03/11/19 | R 14
FC Viktoria Otrokovice 1
Sigma Olomouc (B) 6
Maç Detayı
M
11:15 | 20/10/19 | R 12
FC Viktoria Otrokovice 2
SK Hanacka Slavia Kromeriz 3
Maç Detayı
1383321316-312
M
12:15 | 10/11/19 | R 15
FK Velke Mezirici 0
FC Odra Petrkovice 6
Maç Detayı
B
12:15 | 27/10/19 | R 13
FK Velke Mezirici 2
Rosice 2
Maç Detayı
149333812-412
M
16:30 | 07/03/20 | R 32
1.SC Znojmo FK 0
FC Banik Ostrava B 5
Maç Detayı
G
15:30 | 16/11/19 | R 16
1.SC Znojmo FK 2
FC Fastav Zlin B 1
Maç Detayı
B
20:00 | 01/11/19 | R 14
1.SC Znojmo FK 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
B
19:00 | 18/10/19 | R 12
1.SC Znojmo FK 0
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
1510406915-612
M
16:30 | 07/03/20 | R 32
FC Hlucin 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 1
Maç Detayı
G
15:30 | 16/11/19 | R 16
FC Hlucin 1
Sigma Olomouc (B) 0
Maç Detayı
M
16:00 | 02/11/19 | R 14
FC Hlucin 2
FK Velke Mezirici 3
Maç Detayı
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
FC Hlucin 3
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
1683231812611
G
12:15 | 09/11/19 | R 15
FC Banik Ostrava B 4
1.SC Znojmo FK 0
Maç Detayı
M
12:15 | 27/10/19 | R 13
FC Banik Ostrava B 0
MFK Frydek Mistek 4
Maç Detayı
1783141213-110
G
12:30 | 10/11/19 | R 15
FC Fastav Zlin B 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
M
12:30 | 27/10/19 | R 13
FC Fastav Zlin B 0
FC Odra Petrkovice 3
Maç Detayı
188134713-66
B
16:00 | 09/11/19 | R 15
FC MSA Dolni Benesov 1
MFK Frydek Mistek 1
Maç Detayı
G
15:30 | 26/10/19 | R 13
FC MSA Dolni Benesov 1
FC Hlucin 0
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
1106222171420
G
16:30 | 07/03/20 | R 32
1.SC Znojmo FK 0
FC Banik Ostrava B 5
Maç Detayı
G
15:30 | 16/11/19 | R 16
Uhersky Brod 1
FC Banik Ostrava B 4
Maç Detayı
G
15:30 | 02/11/19 | R 14
Slovacko B 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FC Odra Petrkovice 0
FC Banik Ostrava B 1
Maç Detayı
2105141715216
G
16:30 | 07/03/20 | R 32
FC Hlucin 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 1
Maç Detayı
M
15:30 | 16/11/19 | R 16
FC Odra Petrkovice 3
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
Maç Detayı
B
16:00 | 02/11/19 | R 14
Rosice 0
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
Maç Detayı
G
11:15 | 20/10/19 | R 12
FC Viktoria Otrokovice 2
SK Hanacka Slavia Kromeriz 3
Maç Detayı
39423108214
G
12:15 | 07/03/20 | R 32
FC Viktoria Otrokovice 1
SFK Vrchovina 2
Maç Detayı
M
12:15 | 03/11/19 | R 14
SK Unicov 1
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
B
19:00 | 18/10/19 | R 12
1.SC Znojmo FK 0
SFK Vrchovina 0
Maç Detayı
4104151817113
M
16:30 | 07/03/20 | R 32
Rosice 3
Sigma Olomouc (B) 1
Maç Detayı
M
15:30 | 16/11/19 | R 16
FC Hlucin 1
Sigma Olomouc (B) 0
Maç Detayı
G
12:15 | 03/11/19 | R 14
FC Viktoria Otrokovice 1
Sigma Olomouc (B) 6
Maç Detayı
B
19:00 | 25/10/19 | R 13
SK Hanacka Slavia Kromeriz 0
Sigma Olomouc (B) 0
Maç Detayı
5941499013
M
12:15 | 16/11/19 | R 16
FC Viktoria Otrokovice 1
Rosice 0
Maç Detayı
G
12:15 | 10/11/19 | R 15
Sigma Olomouc (B) 0
Rosice 1
Maç Detayı
B
12:15 | 27/10/19 | R 13
FK Velke Mezirici 2
Rosice 2
Maç Detayı
68332189912
G
12:15 | 10/11/19 | R 15
FK Velke Mezirici 0
FC Odra Petrkovice 6
Maç Detayı
G
12:30 | 27/10/19 | R 13
FC Fastav Zlin B 0
FC Odra Petrkovice 3
Maç Detayı
710325919-1011
M
11:45 | 07/03/20 | R 32
FC Odra Petrkovice 1
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
M
12:15 | 16/11/19 | R 16
MFK Frydek Mistek 3
FK Velke Mezirici 0
Maç Detayı
G
16:00 | 02/11/19 | R 14
FC Hlucin 2
FK Velke Mezirici 3
Maç Detayı
G
11:15 | 20/10/19 | R 12
Sigma Olomouc (B) 0
FK Velke Mezirici 1
Maç Detayı
8101721213-110
B
16:30 | 07/03/20 | R 32
Uhersky Brod 2
MFK Vyskov 2
Maç Detayı
B
12:15 | 16/11/19 | R 16
SK Unicov 2
MFK Vyskov 2
Maç Detayı
B
20:00 | 01/11/19 | R 14
1.SC Znojmo FK 1
MFK Vyskov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
MFK Frydek Mistek 1
MFK Vyskov 0
Maç Detayı
9923478-19
M
12:15 | 08/03/20 | R 32
SK Unicov 1
FK Blansko 0
Maç Detayı
M
15:30 | 16/11/19 | R 16
SFK Vrchovina 2
FK Blansko 1
Maç Detayı
G
16:00 | 02/11/19 | R 14
Uhersky Brod 0
FK Blansko 1
Maç Detayı
G
11:15 | 20/10/19 | R 12
Slovacko B 1
FK Blansko 3
Maç Detayı
1082331216-49
M
16:00 | 09/11/19 | R 15
FK Blansko 2
SK Unicov 1
Maç Detayı
B
15:30 | 19/10/19 | R 12
Uhersky Brod 2
SK Unicov 2
Maç Detayı
1192341018-89
G
16:00 | 09/11/19 | R 15
SFK Vrchovina 1
FC Viktoria Otrokovice 4
Maç Detayı
M
12:15 | 27/10/19 | R 13
SK Unicov 3
FC Viktoria Otrokovice 1
Maç Detayı
1282241112-18
B
16:00 | 09/11/19 | R 15
FC MSA Dolni Benesov 1
MFK Frydek Mistek 1
Maç Detayı
G
12:15 | 27/10/19 | R 13
FC Banik Ostrava B 0
MFK Frydek Mistek 4
Maç Detayı
139225920-118
M
12:15 | 09/11/19 | R 15
FC Banik Ostrava B 4
1.SC Znojmo FK 0
Maç Detayı
M
12:15 | 27/10/19 | R 13
FK Blansko 2
1.SC Znojmo FK 0
Maç Detayı
148134210-86
M
16:00 | 09/11/19 | R 15
SK Hanacka Slavia Kromeriz 2
FC Hlucin 0
Maç Detayı
M
15:30 | 26/10/19 | R 13
FC MSA Dolni Benesov 1
FC Hlucin 0
Maç Detayı
1510118821-134
M
12:15 | 07/03/20 | R 32
Slovacko B 1
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
M
15:30 | 16/11/19 | R 16
1.SC Znojmo FK 2
FC Fastav Zlin B 1
Maç Detayı
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
MFK Frydek Mistek 0
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
FC Hlucin 3
FC Fastav Zlin B 0
Maç Detayı
168107422-183
M
12:30 | 10/11/19 | R 15
FC Fastav Zlin B 2
Slovacko B 1
Maç Detayı
M
15:30 | 26/10/19 | R 13
MFK Vyskov 5
Slovacko B 0
Maç Detayı
177007514-90
M
16:00 | 09/11/19 | R 15
MFK Vyskov 3
Uhersky Brod 2
Maç Detayı
M
15:30 | 26/10/19 | R 13
SFK Vrchovina 2
Uhersky Brod 0
Maç Detayı
181000101131-200
M
12:30 | 08/03/20 | R 32
MFK Frydek Mistek 3
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
M
12:15 | 16/11/19 | R 16
Slovacko B 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
M
12:15 | 02/11/19 | R 14
FC Odra Petrkovice 2
FC MSA Dolni Benesov 1
Maç Detayı
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
Rosice 1
FC MSA Dolni Benesov 0
Maç Detayı
Tüm Maçlarİç Saha MaçlarıDeplasman Maçları
Poz #OGBMAYAvP POGBMAYAvP POGBMAYAvP P
11811343312213699002642227923478-19
218104432171534107121486228332189912
31810442916133410820184142682241112-18
418963322483310730208122482331216-49
51895419127329540103719941499013
6189453919203183231812611106222171420
71893631238308422148614105141715216
8189273622142985121851316104151817113
9188462219328942312111149423108214
1018594272432484221511414101721213-110
11186572235-132383321316-31210325919-1011
12186482737-102294141719-21392341018-89
13185581732-15209333812-4129225920-118
141853102831-3181153323176187007514-90
151853101125-141810406915-6128134210-86
161853101936-17181043315141158107422-183
171842122034-141483141213-11010118821-134
181813141844-2668134713-661000101131-200