Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
17511156916
G
17:00 | 11/09/19 | R 1
Korona II Kielce 6
Podlasie Biala Podlaska 2
Maç Detayı
G
17:00 | 08/09/19 | R 7
Korona II Kielce 2
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Siarka Tarnobrzeg 1
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Korona II Kielce 0
Wisla Pulawy 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Sokol Sieniawa 1
Korona II Kielce 1
Maç Detayı
G
13:00 | 18/08/19 | R 3
Korona II Kielce 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
28431168815
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Siarka Tarnobrzeg 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
B
18:00 | 07/09/19 | R 7
Hutnik Krakow 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Siarka Tarnobrzeg 1
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Siarka Tarnobrzeg 4
Chelmianka Chelm 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Pulawy 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
Siarka Tarnobrzeg 2
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
38422179814
B
13:00 | 14/09/19 | R 8
Jutrzenka Giebultow 1
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
B
18:00 | 08/09/19 | R 7
Stal Krasnik 1
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podlasie Biala Podlaska 1
Stal Krasnik 5
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Stal Krasnik 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podhale Nowy Targ 1
Stal Krasnik 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
Stal Krasnik 5
Avia Swidnik 0
Maç Detayı
47421147714
G
13:00 | 07/09/19 | R 7
KS Hetman Zamosc 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
Wisla Sandomierz 3
KS Hetman Zamosc 3
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Hetman Zamosc 4
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
KS Hetman Zamosc 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Hetman Zamosc 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 2
Avia Swidnik 1
KS Hetman Zamosc 0
Maç Detayı
58332119212
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Wisla Pulawy 1
Ostrowice 1
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 7
KS Wisloka Debica 4
Wisla Pulawy 2
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Wisla Pulawy 3
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Korona II Kielce 0
Wisla Pulawy 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Pulawy 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Wisla Pulawy 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
673221310311
B
18:00 | 07/09/19 | R 7
Hutnik Krakow 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Wisla Pulawy 3
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Hutnik Krakow 3
Sokol Sieniawa 1
Maç Detayı
G
14:00 | 24/08/19 | R 4
Jutrzenka Giebultow 0
Hutnik Krakow 1
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Hutnik Krakow 3
Wisla Sandomierz 3
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Podlasie Biala Podlaska 0
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
783231010011
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Wisla Pulawy 1
Ostrowice 1
Maç Detayı
G
18:00 | 05/09/19 | R 7
Ostrowice 1
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
G
13:00 | 31/08/19 | R 6
Jutrzenka Giebultow 1
Ostrowice 3
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Ostrowice 0
Wisla Sandomierz 2
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podlasie Biala Podlaska 3
Ostrowice 1
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Ostrowice 1
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
88242108210
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Siarka Tarnobrzeg 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 7
KS Wisloka Debica 4
Wisla Pulawy 2
Maç Detayı
M
18:00 | 01/09/19 | R 6
Sokol Sieniawa 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Wisloka Debica 0
Jutrzenka Giebultow 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Sandomierz 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Wisloka Debica 4
Podlasie Biala Podlaska 1
Maç Detayı
9724164210
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Orleta Radzyn Podlaski 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
B
19:00 | 01/09/19 | R 6
Motor Lublin 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Stal Krasnik 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
KS Hetman Zamosc 2
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Ostrowice 1
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 2
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
10731357-210
M
18:00 | 05/09/19 | R 7
Ostrowice 1
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
G
18:00 | 01/09/19 | R 6
Sokol Sieniawa 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Hutnik Krakow 3
Sokol Sieniawa 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Sokol Sieniawa 1
Korona II Kielce 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
Siarka Tarnobrzeg 2
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Sokol Sieniawa 1
Wisla Pulawy 0
Maç Detayı
1100000000
11723267-19
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Orleta Radzyn Podlaski 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podhale Nowy Targ 2
Orleta Radzyn Podlaski 1
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Orleta Radzyn Podlaski 2
Avia Swidnik 1
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
Chelmianka Chelm 2
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
B
20:00 | 18/08/19 | R 3
Motor Lublin 0
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Orleta Radzyn Podlaski 2
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
12822479-28
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chelmianka Chelm 1
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
M
13:00 | 07/09/19 | R 7
Avia Swidnik 1
Podhale Nowy Targ 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podhale Nowy Targ 2
Orleta Radzyn Podlaski 1
Maç Detayı
M
20:00 | 28/08/19 | R 5
Motor Lublin 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podhale Nowy Targ 1
Stal Krasnik 2
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Hetman Zamosc 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
137223713-68
G
13:00 | 07/09/19 | R 7
Avia Swidnik 1
Podhale Nowy Targ 0
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 6
Chelmianka Chelm 2
Avia Swidnik 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Orleta Radzyn Podlaski 2
Avia Swidnik 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Avia Swidnik 1
Motor Lublin 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
Stal Krasnik 5
Avia Swidnik 0
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Avia Swidnik 1
KS Hetman Zamosc 0
Maç Detayı
147142121207
B
18:00 | 08/09/19 | R 7
Stal Krasnik 1
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
Wisla Sandomierz 3
KS Hetman Zamosc 3
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Ostrowice 0
Wisla Sandomierz 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Sandomierz 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Hutnik Krakow 3
Wisla Sandomierz 3
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 2
Wisla Sandomierz 1
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
1561415507
B
19:00 | 01/09/19 | R 6
Motor Lublin 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
G
20:00 | 28/08/19 | R 5
Motor Lublin 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Avia Swidnik 1
Motor Lublin 1
Maç Detayı
B
20:00 | 18/08/19 | R 3
Motor Lublin 0
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 2
Chelmianka Chelm 1
Motor Lublin 1
Maç Detayı
M
18:00 | 11/08/19 | R 1
Stal Krasnik 2
Motor Lublin 1
Maç Detayı
168143711-47
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chelmianka Chelm 1
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
M
17:00 | 08/09/19 | R 7
Korona II Kielce 2
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 6
Chelmianka Chelm 2
Avia Swidnik 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Siarka Tarnobrzeg 4
Chelmianka Chelm 1
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
Chelmianka Chelm 2
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Wisla Pulawy 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
178116516-114
B
13:00 | 14/09/19 | R 8
Jutrzenka Giebultow 1
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
M
13:00 | 07/09/19 | R 7
KS Hetman Zamosc 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
M
13:00 | 31/08/19 | R 6
Jutrzenka Giebultow 1
Ostrowice 3
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Wisloka Debica 0
Jutrzenka Giebultow 2
Maç Detayı
M
14:00 | 24/08/19 | R 4
Jutrzenka Giebultow 0
Hutnik Krakow 1
Maç Detayı
M
13:00 | 18/08/19 | R 3
Korona II Kielce 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
186105722-153
M
17:00 | 11/09/19 | R 1
Korona II Kielce 6
Podlasie Biala Podlaska 2
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podlasie Biala Podlaska 1
Stal Krasnik 5
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Hetman Zamosc 4
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podlasie Biala Podlaska 3
Ostrowice 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Wisloka Debica 4
Podlasie Biala Podlaska 1
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 2
Podlasie Biala Podlaska 0
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
1431092710
G
13:00 | 07/09/19 | R 7
KS Hetman Zamosc 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Hetman Zamosc 4
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Hetman Zamosc 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
25311105510
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Siarka Tarnobrzeg 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Siarka Tarnobrzeg 1
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Siarka Tarnobrzeg 4
Chelmianka Chelm 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
Siarka Tarnobrzeg 2
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
3431041310
G
18:00 | 01/09/19 | R 6
Sokol Sieniawa 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Sokol Sieniawa 1
Korona II Kielce 1
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Sokol Sieniawa 1
Wisla Pulawy 0
Maç Detayı
4430110379
G
17:00 | 11/09/19 | R 1
Korona II Kielce 6
Podlasie Biala Podlaska 2
Maç Detayı
G
17:00 | 08/09/19 | R 7
Korona II Kielce 2
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Korona II Kielce 0
Wisla Pulawy 1
Maç Detayı
G
13:00 | 18/08/19 | R 3
Korona II Kielce 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
552308449
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Wisla Pulawy 1
Ostrowice 1
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Wisla Pulawy 3
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Pulawy 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Wisla Pulawy 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
642118447
B
18:00 | 08/09/19 | R 7
Stal Krasnik 1
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Stal Krasnik 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
Stal Krasnik 5
Avia Swidnik 0
Maç Detayı
742118537
G
17:00 | 07/09/19 | R 7
KS Wisloka Debica 4
Wisla Pulawy 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Wisloka Debica 0
Jutrzenka Giebultow 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Wisloka Debica 4
Podlasie Biala Podlaska 1
Maç Detayı
800000000
832104227
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Orleta Radzyn Podlaski 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Orleta Radzyn Podlaski 2
Avia Swidnik 1
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Orleta Radzyn Podlaski 2
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
932103127
G
13:00 | 07/09/19 | R 7
Avia Swidnik 1
Podhale Nowy Targ 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Avia Swidnik 1
Motor Lublin 1
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Avia Swidnik 1
KS Hetman Zamosc 0
Maç Detayı
1042115417
G
18:00 | 05/09/19 | R 7
Ostrowice 1
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Ostrowice 0
Wisla Sandomierz 2
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Ostrowice 1
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
1141306426
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chelmianka Chelm 1
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 6
Chelmianka Chelm 2
Avia Swidnik 2
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
Chelmianka Chelm 2
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
1232014316
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podhale Nowy Targ 2
Orleta Radzyn Podlaski 1
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podhale Nowy Targ 1
Stal Krasnik 2
Maç Detayı
1341218715
B
18:00 | 07/09/19 | R 7
Hutnik Krakow 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Hutnik Krakow 3
Sokol Sieniawa 1
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Hutnik Krakow 3
Wisla Sandomierz 3
Maç Detayı
1431202115
B
19:00 | 01/09/19 | R 6
Motor Lublin 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
G
20:00 | 28/08/19 | R 5
Motor Lublin 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
B
20:00 | 18/08/19 | R 3
Motor Lublin 0
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
15310248-43
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podlasie Biala Podlaska 1
Stal Krasnik 5
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podlasie Biala Podlaska 3
Ostrowice 1
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 2
Podlasie Biala Podlaska 0
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
16302156-12
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
Wisla Sandomierz 3
KS Hetman Zamosc 3
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Sandomierz 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 2
Wisla Sandomierz 1
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
17201112-11
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
KS Hetman Zamosc 2
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 2
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
18401339-61
B
13:00 | 14/09/19 | R 8
Jutrzenka Giebultow 1
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
M
13:00 | 31/08/19 | R 6
Jutrzenka Giebultow 1
Ostrowice 3
Maç Detayı
M
14:00 | 24/08/19 | R 4
Jutrzenka Giebultow 0
Hutnik Krakow 1
Maç Detayı
Poz #OGBMAYAvP PForm Tablosu
152305239
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Orleta Radzyn Podlaski 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
B
19:00 | 01/09/19 | R 6
Motor Lublin 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Stal Krasnik 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Ostrowice 1
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
242119547
B
13:00 | 14/09/19 | R 8
Jutrzenka Giebultow 1
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podlasie Biala Podlaska 1
Stal Krasnik 5
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podhale Nowy Targ 1
Stal Krasnik 2
Maç Detayı
332105327
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Siarka Tarnobrzeg 1
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Sokol Sieniawa 1
Korona II Kielce 1
Maç Detayı
432015326
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Wisla Pulawy 3
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
G
14:00 | 24/08/19 | R 4
Jutrzenka Giebultow 0
Hutnik Krakow 1
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Podlasie Biala Podlaska 0
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
400000000
531206335
B
18:00 | 07/09/19 | R 7
Hutnik Krakow 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Pulawy 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
641217615
B
18:00 | 08/09/19 | R 7
Stal Krasnik 1
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Ostrowice 0
Wisla Sandomierz 2
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Hutnik Krakow 3
Wisla Sandomierz 3
Maç Detayı
731115504
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
Wisla Sandomierz 3
KS Hetman Zamosc 3
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
KS Hetman Zamosc 2
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 2
Avia Swidnik 1
KS Hetman Zamosc 0
Maç Detayı
8411256-14
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Wisla Pulawy 1
Ostrowice 1
Maç Detayı
G
13:00 | 31/08/19 | R 6
Jutrzenka Giebultow 1
Ostrowice 3
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podlasie Biala Podlaska 3
Ostrowice 1
Maç Detayı
9403123-13
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Siarka Tarnobrzeg 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
M
18:00 | 01/09/19 | R 6
Sokol Sieniawa 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Sandomierz 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
10310235-23
M
17:00 | 07/09/19 | R 7
KS Wisloka Debica 4
Wisla Pulawy 2
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Korona II Kielce 0
Wisla Pulawy 1
Maç Detayı
11410327-53
M
13:00 | 07/09/19 | R 7
KS Hetman Zamosc 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Wisloka Debica 0
Jutrzenka Giebultow 2
Maç Detayı
M
13:00 | 18/08/19 | R 3
Korona II Kielce 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
12302134-12
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Avia Swidnik 1
Motor Lublin 1
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 2
Chelmianka Chelm 1
Motor Lublin 1
Maç Detayı
M
18:00 | 11/08/19 | R 1
Stal Krasnik 2
Motor Lublin 1
Maç Detayı
13502336-32
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chelmianka Chelm 1
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
M
13:00 | 07/09/19 | R 7
Avia Swidnik 1
Podhale Nowy Targ 0
Maç Detayı
M
20:00 | 28/08/19 | R 5
Motor Lublin 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Hetman Zamosc 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
14402225-32
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podhale Nowy Targ 2
Orleta Radzyn Podlaski 1
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
Chelmianka Chelm 2
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
B
20:00 | 18/08/19 | R 3
Motor Lublin 0
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
15401317-61
M
17:00 | 08/09/19 | R 7
Korona II Kielce 2
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Siarka Tarnobrzeg 4
Chelmianka Chelm 1
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Wisla Pulawy 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
164013412-81
B
16:00 | 01/09/19 | R 6
Chelmianka Chelm 2
Avia Swidnik 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Orleta Radzyn Podlaski 2
Avia Swidnik 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
Stal Krasnik 5
Avia Swidnik 0
Maç Detayı
17300316-50
M
18:00 | 05/09/19 | R 7
Ostrowice 1
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Hutnik Krakow 3
Sokol Sieniawa 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
Siarka Tarnobrzeg 2
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
183003314-110
M
17:00 | 11/09/19 | R 1
Korona II Kielce 6
Podlasie Biala Podlaska 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Hetman Zamosc 4
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Wisloka Debica 4
Podlasie Biala Podlaska 1
Maç Detayı
Tüm Maçlarİç Saha MaçlarıDeplasman Maçları
Poz #OGBMAYAvP POGBMAYAvP POGBMAYAvP P
1751115691643011037932105327
28431168815531110551031206335
384221798144211844742119547
4742114771443109271031115504
5833211921252308449310235-23
6732213103114121871532015326
78323101001142115417411256-14
8824210821042118537403123-13
9724164210201112-1152305239
10731357-210431041310300316-50
11000000000000000000000000
11723267-1932104227402225-32
12822479-2832014316502336-32
137223713-68321031274013412-81
147142121207302156-1241217615
156141550731202115302134-12
168143711-4741306426401317-61
178116516-114401339-61410327-53
186105722-153310248-433003314-110
Poz #AYAvOP PForm Tablosu
115697
16
G
17:00 | 11/09/19 | R 1
Korona II Kielce 6
Podlasie Biala Podlaska 2
Maç Detayı
G
17:00 | 08/09/19 | R 7
Korona II Kielce 2
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Siarka Tarnobrzeg 1
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Korona II Kielce 0
Wisla Pulawy 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Sokol Sieniawa 1
Korona II Kielce 1
Maç Detayı
G
13:00 | 18/08/19 | R 3
Korona II Kielce 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
216888
15
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Siarka Tarnobrzeg 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
B
18:00 | 07/09/19 | R 7
Hutnik Krakow 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Siarka Tarnobrzeg 1
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Siarka Tarnobrzeg 4
Chelmianka Chelm 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Pulawy 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
Siarka Tarnobrzeg 2
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
317988
14
B
13:00 | 14/09/19 | R 8
Jutrzenka Giebultow 1
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
B
18:00 | 08/09/19 | R 7
Stal Krasnik 1
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podlasie Biala Podlaska 1
Stal Krasnik 5
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Stal Krasnik 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podhale Nowy Targ 1
Stal Krasnik 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
Stal Krasnik 5
Avia Swidnik 0
Maç Detayı
414777
14
G
13:00 | 07/09/19 | R 7
KS Hetman Zamosc 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
Wisla Sandomierz 3
KS Hetman Zamosc 3
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Hetman Zamosc 4
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
KS Hetman Zamosc 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Hetman Zamosc 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 2
Avia Swidnik 1
KS Hetman Zamosc 0
Maç Detayı
511928
12
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Wisla Pulawy 1
Ostrowice 1
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 7
KS Wisloka Debica 4
Wisla Pulawy 2
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Wisla Pulawy 3
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Korona II Kielce 0
Wisla Pulawy 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Pulawy 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Wisla Pulawy 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
6131037
11
B
18:00 | 07/09/19 | R 7
Hutnik Krakow 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Wisla Pulawy 3
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Hutnik Krakow 3
Sokol Sieniawa 1
Maç Detayı
G
14:00 | 24/08/19 | R 4
Jutrzenka Giebultow 0
Hutnik Krakow 1
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Hutnik Krakow 3
Wisla Sandomierz 3
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Podlasie Biala Podlaska 0
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
7101008
11
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Wisla Pulawy 1
Ostrowice 1
Maç Detayı
G
18:00 | 05/09/19 | R 7
Ostrowice 1
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
G
13:00 | 31/08/19 | R 6
Jutrzenka Giebultow 1
Ostrowice 3
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Ostrowice 0
Wisla Sandomierz 2
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podlasie Biala Podlaska 3
Ostrowice 1
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Ostrowice 1
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
810828
10
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Siarka Tarnobrzeg 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 7
KS Wisloka Debica 4
Wisla Pulawy 2
Maç Detayı
M
18:00 | 01/09/19 | R 6
Sokol Sieniawa 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Wisloka Debica 0
Jutrzenka Giebultow 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Sandomierz 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Wisloka Debica 4
Podlasie Biala Podlaska 1
Maç Detayı
96427
10
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Orleta Radzyn Podlaski 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
B
19:00 | 01/09/19 | R 6
Motor Lublin 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Stal Krasnik 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
KS Hetman Zamosc 2
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Ostrowice 1
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 2
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
1057-27
10
M
18:00 | 05/09/19 | R 7
Ostrowice 1
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
G
18:00 | 01/09/19 | R 6
Sokol Sieniawa 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Hutnik Krakow 3
Sokol Sieniawa 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Sokol Sieniawa 1
Korona II Kielce 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
Siarka Tarnobrzeg 2
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Sokol Sieniawa 1
Wisla Pulawy 0
Maç Detayı
110000
0
1167-17
9
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Orleta Radzyn Podlaski 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podhale Nowy Targ 2
Orleta Radzyn Podlaski 1
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Orleta Radzyn Podlaski 2
Avia Swidnik 1
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
Chelmianka Chelm 2
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
B
20:00 | 18/08/19 | R 3
Motor Lublin 0
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Orleta Radzyn Podlaski 2
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
1279-28
8
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chelmianka Chelm 1
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
M
13:00 | 07/09/19 | R 7
Avia Swidnik 1
Podhale Nowy Targ 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podhale Nowy Targ 2
Orleta Radzyn Podlaski 1
Maç Detayı
M
20:00 | 28/08/19 | R 5
Motor Lublin 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podhale Nowy Targ 1
Stal Krasnik 2
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Hetman Zamosc 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
13713-67
8
G
13:00 | 07/09/19 | R 7
Avia Swidnik 1
Podhale Nowy Targ 0
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 6
Chelmianka Chelm 2
Avia Swidnik 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Orleta Radzyn Podlaski 2
Avia Swidnik 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Avia Swidnik 1
Motor Lublin 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
Stal Krasnik 5
Avia Swidnik 0
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Avia Swidnik 1
KS Hetman Zamosc 0
Maç Detayı
14121207
7
B
18:00 | 08/09/19 | R 7
Stal Krasnik 1
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
Wisla Sandomierz 3
KS Hetman Zamosc 3
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Ostrowice 0
Wisla Sandomierz 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Sandomierz 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Hutnik Krakow 3
Wisla Sandomierz 3
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 2
Wisla Sandomierz 1
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
155506
7
B
19:00 | 01/09/19 | R 6
Motor Lublin 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
G
20:00 | 28/08/19 | R 5
Motor Lublin 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Avia Swidnik 1
Motor Lublin 1
Maç Detayı
B
20:00 | 18/08/19 | R 3
Motor Lublin 0
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 2
Chelmianka Chelm 1
Motor Lublin 1
Maç Detayı
M
18:00 | 11/08/19 | R 1
Stal Krasnik 2
Motor Lublin 1
Maç Detayı
16711-48
7
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chelmianka Chelm 1
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
M
17:00 | 08/09/19 | R 7
Korona II Kielce 2
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 6
Chelmianka Chelm 2
Avia Swidnik 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Siarka Tarnobrzeg 4
Chelmianka Chelm 1
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
Chelmianka Chelm 2
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Wisla Pulawy 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
17516-118
4
B
13:00 | 14/09/19 | R 8
Jutrzenka Giebultow 1
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
M
13:00 | 07/09/19 | R 7
KS Hetman Zamosc 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
M
13:00 | 31/08/19 | R 6
Jutrzenka Giebultow 1
Ostrowice 3
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Wisloka Debica 0
Jutrzenka Giebultow 2
Maç Detayı
M
14:00 | 24/08/19 | R 4
Jutrzenka Giebultow 0
Hutnik Krakow 1
Maç Detayı
M
13:00 | 18/08/19 | R 3
Korona II Kielce 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
18722-156
3
M
17:00 | 11/09/19 | R 1
Korona II Kielce 6
Podlasie Biala Podlaska 2
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podlasie Biala Podlaska 1
Stal Krasnik 5
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Hetman Zamosc 4
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podlasie Biala Podlaska 3
Ostrowice 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Wisloka Debica 4
Podlasie Biala Podlaska 1
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 2
Podlasie Biala Podlaska 0
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
Poz #AYAvOP PForm Tablosu
19274
10
G
13:00 | 07/09/19 | R 7
KS Hetman Zamosc 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Hetman Zamosc 4
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Hetman Zamosc 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
210555
10
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Siarka Tarnobrzeg 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Siarka Tarnobrzeg 1
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Siarka Tarnobrzeg 4
Chelmianka Chelm 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
Siarka Tarnobrzeg 2
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
34134
10
G
18:00 | 01/09/19 | R 6
Sokol Sieniawa 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Sokol Sieniawa 1
Korona II Kielce 1
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Sokol Sieniawa 1
Wisla Pulawy 0
Maç Detayı
410374
9
G
17:00 | 11/09/19 | R 1
Korona II Kielce 6
Podlasie Biala Podlaska 2
Maç Detayı
G
17:00 | 08/09/19 | R 7
Korona II Kielce 2
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Korona II Kielce 0
Wisla Pulawy 1
Maç Detayı
G
13:00 | 18/08/19 | R 3
Korona II Kielce 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
58445
9
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Wisla Pulawy 1
Ostrowice 1
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Wisla Pulawy 3
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Pulawy 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Wisla Pulawy 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
68444
7
B
18:00 | 08/09/19 | R 7
Stal Krasnik 1
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Stal Krasnik 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
Stal Krasnik 5
Avia Swidnik 0
Maç Detayı
78534
7
G
17:00 | 07/09/19 | R 7
KS Wisloka Debica 4
Wisla Pulawy 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Wisloka Debica 0
Jutrzenka Giebultow 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Wisloka Debica 4
Podlasie Biala Podlaska 1
Maç Detayı
80000
0
84223
7
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Orleta Radzyn Podlaski 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Orleta Radzyn Podlaski 2
Avia Swidnik 1
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Orleta Radzyn Podlaski 2
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
93123
7
G
13:00 | 07/09/19 | R 7
Avia Swidnik 1
Podhale Nowy Targ 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Avia Swidnik 1
Motor Lublin 1
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Avia Swidnik 1
KS Hetman Zamosc 0
Maç Detayı
105414
7
G
18:00 | 05/09/19 | R 7
Ostrowice 1
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Ostrowice 0
Wisla Sandomierz 2
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Ostrowice 1
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
116424
6
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chelmianka Chelm 1
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 6
Chelmianka Chelm 2
Avia Swidnik 2
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
Chelmianka Chelm 2
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
124313
6
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podhale Nowy Targ 2
Orleta Radzyn Podlaski 1
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podhale Nowy Targ 1
Stal Krasnik 2
Maç Detayı
138714
5
B
18:00 | 07/09/19 | R 7
Hutnik Krakow 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Hutnik Krakow 3
Sokol Sieniawa 1
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Hutnik Krakow 3
Wisla Sandomierz 3
Maç Detayı
142113
5
B
19:00 | 01/09/19 | R 6
Motor Lublin 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
G
20:00 | 28/08/19 | R 5
Motor Lublin 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
B
20:00 | 18/08/19 | R 3
Motor Lublin 0
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
1548-43
3
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podlasie Biala Podlaska 1
Stal Krasnik 5
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podlasie Biala Podlaska 3
Ostrowice 1
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 2
Podlasie Biala Podlaska 0
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
1656-13
2
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
Wisla Sandomierz 3
KS Hetman Zamosc 3
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Sandomierz 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 2
Wisla Sandomierz 1
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
1712-12
1
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
KS Hetman Zamosc 2
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 2
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
1839-64
1
B
13:00 | 14/09/19 | R 8
Jutrzenka Giebultow 1
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
M
13:00 | 31/08/19 | R 6
Jutrzenka Giebultow 1
Ostrowice 3
Maç Detayı
M
14:00 | 24/08/19 | R 4
Jutrzenka Giebultow 0
Hutnik Krakow 1
Maç Detayı
Poz #AYAvOP PForm Tablosu
15235
9
B
16:00 | 07/09/19 | R 7
Orleta Radzyn Podlaski 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
B
19:00 | 01/09/19 | R 6
Motor Lublin 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Stal Krasnik 0
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 2
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Ostrowice 1
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
Maç Detayı
29544
7
B
13:00 | 14/09/19 | R 8
Jutrzenka Giebultow 1
Stal Krasnik 1
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podlasie Biala Podlaska 1
Stal Krasnik 5
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podhale Nowy Targ 1
Stal Krasnik 2
Maç Detayı
35323
7
G
18:00 | 31/08/19 | R 6
Siarka Tarnobrzeg 1
Korona II Kielce 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Sokol Sieniawa 1
Korona II Kielce 1
Maç Detayı
45323
6
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Wisla Pulawy 3
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
G
14:00 | 24/08/19 | R 4
Jutrzenka Giebultow 0
Hutnik Krakow 1
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/19 | R 2
Podlasie Biala Podlaska 0
Hutnik Krakow 2
Maç Detayı
40000
0
56333
5
B
18:00 | 07/09/19 | R 7
Hutnik Krakow 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Pulawy 1
Siarka Tarnobrzeg 1
Maç Detayı
67614
5
B
18:00 | 08/09/19 | R 7
Stal Krasnik 1
Wisla Sandomierz 1
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Ostrowice 0
Wisla Sandomierz 2
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Hutnik Krakow 3
Wisla Sandomierz 3
Maç Detayı
75503
4
B
18:00 | 01/09/19 | R 6
Wisla Sandomierz 3
KS Hetman Zamosc 3
Maç Detayı
G
18:00 | 24/08/19 | R 4
LKS Wolczanka Woka Pelkinska 1
KS Hetman Zamosc 2
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/19 | R 2
Avia Swidnik 1
KS Hetman Zamosc 0
Maç Detayı
856-14
4
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Wisla Pulawy 1
Ostrowice 1
Maç Detayı
G
13:00 | 31/08/19 | R 6
Jutrzenka Giebultow 1
Ostrowice 3
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
Podlasie Biala Podlaska 3
Ostrowice 1
Maç Detayı
923-14
3
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Siarka Tarnobrzeg 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
M
18:00 | 01/09/19 | R 6
Sokol Sieniawa 1
KS Wisloka Debica 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Wisla Sandomierz 1
KS Wisloka Debica 1
Maç Detayı
1035-23
3
M
17:00 | 07/09/19 | R 7
KS Wisloka Debica 4
Wisla Pulawy 2
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
Korona II Kielce 0
Wisla Pulawy 1
Maç Detayı
1127-54
3
M
13:00 | 07/09/19 | R 7
KS Hetman Zamosc 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Wisloka Debica 0
Jutrzenka Giebultow 2
Maç Detayı
M
13:00 | 18/08/19 | R 3
Korona II Kielce 2
Jutrzenka Giebultow 0
Maç Detayı
1234-13
2
B
18:00 | 24/08/19 | R 4
Avia Swidnik 1
Motor Lublin 1
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/19 | R 2
Chelmianka Chelm 1
Motor Lublin 1
Maç Detayı
M
18:00 | 11/08/19 | R 1
Stal Krasnik 2
Motor Lublin 1
Maç Detayı
1336-35
2
B
17:00 | 14/09/19 | R 8
Chelmianka Chelm 1
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
M
13:00 | 07/09/19 | R 7
Avia Swidnik 1
Podhale Nowy Targ 0
Maç Detayı
M
20:00 | 28/08/19 | R 5
Motor Lublin 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Hetman Zamosc 2
Podhale Nowy Targ 1
Maç Detayı
1425-34
2
M
18:00 | 31/08/19 | R 6
Podhale Nowy Targ 2
Orleta Radzyn Podlaski 1
Maç Detayı
M
18:00 | 24/08/19 | R 4
Chelmianka Chelm 2
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
B
20:00 | 18/08/19 | R 3
Motor Lublin 0
Orleta Radzyn Podlaski 0
Maç Detayı
1517-64
1
M
17:00 | 08/09/19 | R 7
Korona II Kielce 2
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Siarka Tarnobrzeg 4
Chelmianka Chelm 1
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 3
Wisla Pulawy 0
Chelmianka Chelm 0
Maç Detayı
16412-84
1
B
16:00 | 01/09/19 | R 6
Chelmianka Chelm 2
Avia Swidnik 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Orleta Radzyn Podlaski 2
Avia Swidnik 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
Stal Krasnik 5
Avia Swidnik 0
Maç Detayı
1716-53
0
M
18:00 | 05/09/19 | R 7
Ostrowice 1
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
Hutnik Krakow 3
Sokol Sieniawa 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
Siarka Tarnobrzeg 2
Sokol Sieniawa 0
Maç Detayı
18314-113
0
M
17:00 | 11/09/19 | R 1
Korona II Kielce 6
Podlasie Biala Podlaska 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/08/19 | R 5
KS Hetman Zamosc 4
Podlasie Biala Podlaska 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 3
KS Wisloka Debica 4
Podlasie Biala Podlaska 1
Maç Detayı
TakımEv SahibiDeplasman
11/09/19 -:-
--
--
11/09/19 -:-
TakımEv SahibiDeplasman
--
01/09/19 2:2
--
09/11/19 -:-
05/10/19 -:-
--
02/11/19 -:-
--
15/08/19 1:0
--
16/11/19 -:-
--
--
15/09/19 -:-
24/08/19 1:1
--
--
28/08/19 2:1
--
10/08/19 3:1
07/09/19 1:0
--
21/09/19 -:-
--
--
26/10/19 -:-
--
12/10/19 -:-
21/09/19 -:-
--
--
18/08/19 5:0
19/10/19 -:-
--
--
28/09/19 -:-
01/09/19 2:2
--
--
21/09/19 -:-
09/11/19 -:-
--
--
08/09/19 2:0
--
02/11/19 -:-
--
05/10/19 -:-
28/09/19 -:-
--
15/08/19 1:1
--
24/08/19 2:0
--
--
19/10/19 -:-
14/09/19 1:1
--
12/10/19 -:-
--
--
28/08/19 4:1
--
11/08/19 1:0
12/10/19 -:-
--
--
16/11/19 -:-
--
18/08/19 0:0
26/10/19 -:-
--
09/11/19 -:-
--
21/09/19 -:-
--
--
24/08/19 0:1
--
15/09/19 -:-
12/10/19 -:-
--
28/09/19 -:-
--
10/08/19 1:2
--
26/10/19 -:-
--
--
02/11/19 -:-
--
05/10/19 -:-
--
16/11/19 -:-
--
15/08/19 0:2
07/09/19 1:1
--
28/08/19 3:1
--
--
15/08/19 -:-
--
19/10/19 -:-
--
31/08/19 3:2
18/08/19 3:3
--
--
05/10/19 -:-
--
09/11/19 -:-
24/08/19 0:1
--
--
18/08/19 2:0
--
07/09/19 2:0
--
28/08/19 0:2
--
19/10/19 -:-
--
21/09/19 -:-
28/09/19 -:-
--
31/08/19 1:3
--
12/10/19 -:-
--
26/10/19 -:-
--
15/08/19 1:4
--
16/11/19 -:-
--
26/10/19 -:-
--
14/09/19 1:1
--
--
10/08/19 3:0
--
02/11/19 -:-
--
02/11/19 -:-
08/09/19 2:0
--
15/09/19 -:-
--
18/08/19 2:0
--
--
05/10/19 -:-
--
21/09/19 -:-
--
16/11/19 -:-
--
19/10/19 -:-
26/10/19 -:-
--
28/09/19 -:-
--
09/11/19 -:-
--
11/09/19 6:2
--
--
31/08/19 1:2
--
24/08/19 1:1
12/10/19 -:-
--
28/08/19 0:1
--
--
15/08/19 1:2
--
15/08/19 1:0
02/11/19 -:-
--
--
12/10/19 -:-
07/09/19 2:0
--
05/10/19 -:-
--
19/10/19 -:-
--
--
24/08/19 1:2
--
16/11/19 -:-
11/08/19 1:1
--
--
26/10/19 -:-
18/08/19 2:1
--
28/08/19 4:0
--
--
28/09/19 -:-
--
15/09/19 -:-
28/08/19 -:-
--
09/11/19 -:-
--
21/09/19 -:-
--
--
01/09/19 3:3
--
16/11/19 -:-
05/10/19 -:-
--
--
28/09/19 -:-
28/08/19 0:2
--
21/09/19 -:-
--
--
19/10/19 -:-
--
15/08/19 0:0
--
02/11/19 -:-
09/11/19 -:-
--
12/10/19 -:-
--
10/08/19 0:0
--
18/08/19 4:1
--
--
14/09/19 1:1
--
01/09/19 1:0
18/08/19 -:-
--
26/10/19 -:-
--
07/09/19 4:2
--
--
24/08/19 1:1
15/09/19 -:-
--
--
28/09/19 -:-
--
10/08/19 1:2
19/10/19 -:-
--
16/11/19 -:-
--
24/08/19 1:2
--
15/08/19 0:0
--
01/09/19 -:-
01/09/19 0:0
--
07/09/19 0:0
--
18/08/19 1:1
--
20/09/19 -:-
05/10/19 -:-
--
--
09/11/19 -:-
--
26/10/19 -:-
05/10/19 -:-
--
--
28/08/19 0:2
02/11/19 -:-
--
--
12/10/19 -:-
--
24/08/19 1:1
--
15/08/19 1:1
--
26/10/19 -:-
21/09/19 -:-
--
19/10/19 -:-
--
16/11/19 -:-
--
02/11/19 -:-
--
01/09/19 0:0
01/09/19 -:-
18/08/19 0:0
--
--
09/11/19 -:-
28/08/19 2:1
--
25/09/19 -:-
--
--
12/10/19 -:-
--
28/09/19 -:-
07/09/19 -:-
--
--
11/08/19 2:1
05/10/19 -:-
--
--
15/09/19 -:-
28/08/19 2:1
--
--
24/08/19 2:0
02/11/19 -:-
--
--
28/09/19 -:-
--
26/10/19 -:-
--
11/08/19 1:1
--
09/11/19 -:-
07/09/19 0:0
--
--
18/08/19 0:0
16/11/19 -:-
--
--
31/08/19 2:1
16/10/19 -:-
14/09/19 -:-
19/10/19 -:-
--
05/10/19 -:-
--
--
14/09/19 -:-
15/08/19 2:1
--
--
12/10/19 -:-
21/09/19 -:-
--
10/08/19 3:1
--
19/10/19 -:-
--
05/10/19 -:-
--
--
31/08/19 1:3
--
28/09/19 -:-
26/10/19 -:-
--
--
12/10/19 -:-
18/08/19 1:1
--
09/11/19 -:-
--
--
16/11/19 -:-
--
15/08/19 1:0
--
24/08/19 3:1
20/09/19 -:-
--
05/09/19 1:0
--
--
24/08/19 -:-
--
02/11/19 -:-
--
14/09/19 1:1
28/08/19 0:2
--
--
07/09/19 1:0
--
14/09/19 1:1
16/11/19 -:-
--
--
12/10/19 -:-
--
09/11/19 -:-
--
18/08/19 2:1
--
10/08/19 0:0
20/09/19 -:-
--
--
28/08/19 2:1
31/08/19 2:1
--
15/08/19 1:0
--
--
28/09/19 -:-
02/11/19 -:-
--
19/10/19 -:-
--
--
28/09/19 -:-
24/08/19 1:2
--
--
26/10/19 -:-
05/10/19 -:-
--
--
21/09/19 -:-
--
12/10/19 -:-
15/08/19 0:2
--
--
26/10/19 -:-
--
11/09/19 6:2
--
28/08/19 4:0
--
18/08/19 4:1
--
05/10/19 -:-
--
25/09/19 -:-
14/09/19 -:-
16/10/19 -:-
24/08/19 3:1
--
28/09/19 -:-
--
16/11/19 -:-
--
02/11/19 -:-
--
31/08/19 1:5
--
--
09/11/19 -:-
19/10/19 -:-
--
26/10/19 -:-
--
28/08/19 4:1
--
--
07/09/19 1:1
--
15/08/19 1:4
31/08/19 1:2
--
28/09/19 -:-
--
14/09/19 1:1
--
09/11/19 -:-
--
12/10/19 -:-
--
--
19/10/19 -:-
--
20/09/19 -:-
--
02/11/19 -:-
--
16/11/19 -:-
18/08/19 2:0
--
--
16/11/19 -:-
--
05/10/19 -:-
--
24/08/19 1:1
11/08/19 2:1
--
12/10/19 -:-
--
11/08/19 1:0
--
--
28/08/19 3:1
--
16/11/19 -:-
24/08/19 1:1
--
15/09/19 -:-
--
01/09/19 1:0
--
26/10/19 -:-
--
28/09/19 -:-
--
--
05/10/19 -:-
--
05/09/19 1:0
--
19/10/19 -:-
--
02/11/19 -:-
--
18/08/19 2:0
--
02/11/19 -:-
--
22/09/19 -:-
15/08/19 1:0
--
09/11/19 -:-
--
--
21/09/19 -:-
--
12/10/19 -:-
15/08/19 -:-
--
--
26/10/19 -:-
--
28/08/19 -:-
--
18/08/19 -:-
--
05/10/19 -:-
--
07/09/19 -:-
14/09/19 -:-
--
24/08/19 -:-
--
28/09/19 -:-
--
16/11/19 -:-
--
02/11/19 -:-
--
31/08/19 -:-
--
--
09/11/19 -:-
19/10/19 -:-
--
18/08/19 5:0
--
16/11/19 -:-
--
19/10/19 -:-
--
--
14/09/19 1:1
--
12/10/19 -:-
--
09/11/19 -:-
--
26/10/19 -:-
28/08/19 0:2
--
11/08/19 2:1
--
--
15/08/19 2:1
02/11/19 -:-
--
--
24/08/19 1:2
--
31/08/19 1:5
05/10/19 -:-
--
22/09/19 -:-
--
--
31/08/19 -:-
--
28/09/19 -:-
08/09/19 1:1
--
--
19/10/19 -:-
18/08/19 0:0
--
31/08/19 3:2
--
10/08/19 3:0
--
--
28/08/19 0:1
--
21/09/19 -:-
--
07/09/19 4:2
--
02/11/19 -:-
--
05/10/19 -:-
12/10/19 -:-
--
14/09/19 1:1
--
26/10/19 -:-
--
09/11/19 -:-
--
24/08/19 1:1
--
--
15/08/19 1:0
09/11/19 -:-
--
28/09/19 -:-
--
--
16/11/19 -:-
28/09/19 -:-
--
--
26/10/19 -:-
--
18/08/19 3:3
02/11/19 -:-
--
15/08/19 1:2
--
01/09/19 3:3
--
24/08/19 1:1
--
12/10/19 -:-
--
15/09/19 -:-
--
--
21/09/19 -:-
--
28/08/19 0:2
--
05/10/19 -:-
--
19/10/19 -:-
--
11/08/19 2:1
--
09/11/19 -:-
--
19/10/19 -:-
--
08/09/19 1:1
16/11/19 -:-
--