Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Türkiye (Diğer) - 2. Lig | İY | |||||
15:00 | -:- |
İskoçya - Premier Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |
Rusya - Rusya Kupası | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
13:00 90' | 90' | 1:0 | ||||
19:00 | -:- |
İngiltere - Ulusal Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
Fransa - Ligue 2 | İY | |||||
21:45 ER | ER | -:- |
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar | İY | |||||
13:00 118' | 118' | -:- |
Portekiz - Taca de Portugal | İY | |||||
22:15 | -:- |
Portekiz - U23 Şampiyonası | İY | |||||
20:00 | -:- |
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Suudi Arabistan - 1.Lig | İY | |||||
18:45 | -:- | |||||
19:05 | -:- | |||||
19:25 | -:- |
ABD - US Open Kupası | İY | |||||
02:00 MS | MS | 2:2 | ||||
02:00 MS | MS | 1:0 | ||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
04:00 MS | MS | 0:0 | ||||
05:30 MS | MS | 1:1 |
Almanya Amatör - Bremen-Liga | İY | |||||
20:30 ER | ER | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga BW | İY | |||||
20:30 ER | ER | -:- | ||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Arjantin - Arjantin Kupası | İY | |||||
21:40 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga | İY | |||||
01:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:30 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar | İY | |||||
13:30 88' | 88' | -:- |
Avustralya - Queensland Premier Lig 1 | İY | |||||
13:15 103' | 103' | -:- |
Azerbaycan - Birinci Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- |
BAE - Arap Körfez Ligi | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Beyaz Rusya - Beyaz Rusya Kupası | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Botsvana - Premier Lig | İY | |||||
16:30 | -:- |
Brezilya - Brasilero Serie A | İY | |||||
03:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 ER | ER | -:- |
Brezilya - Maranhense | İY | |||||
01:30 MS | MS | 1:2 |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:15 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Çekya - Divize E | İY | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - FNL | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - U19 1.Grup | İY | |||||
12:00 MS | MS | 0:1 | ||||
13:00 ER | ER | -:- | ||||
13:00 118' | 118' | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
00:30 MS | MS | -:- | ||||
03:00 MS | MS | -:- | ||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
11:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 ER | ER | -:- | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Ermenistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 | -:- |
Ermenistan - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Finlandiya - Suomen Kupası | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Güney Afrika - Premiership | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Güney Afrika - Şampiyona | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Gürcistan - Erovnuli Liga 2 | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Hırvatístan - HNL | İY | |||||
18:00 | -:- |
Honduras - Liga Nacional. Kapanış | İY | |||||
22:00 ER | ER | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12 | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İsviçre - Yükselme Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:45 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Japonya - J. Lig Kupası | İY | |||||
12:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:30 112' | 112' | 1:0 | ||||
13:00 90' | 90' | 1:1 | ||||
13:00 90' | 90' | 0:2 | ||||
13:00 90' | 90' | 0:1 | ||||
13:00 90' | 90' | 0:0 | ||||
13:00 90' | 90' | 0:0 | ||||
13:00 90' | 90' | 0:1 | ||||
13:00 90' | 90' | 0:1 | ||||
13:00 90' | 90' | 0:1 | ||||
13:00 90' | 90' | 1:0 |
Kamerun - Elite One | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Karadağ - 2. CFL | İY | |||||
17:00 | -:- |
Karadağ - Cup Crne Gore | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Katar - Stars League | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Kıbrıs Rum Kesimi - Kıbrıs Kupası | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Kolombiya - Primera A, Apertura | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
02:10 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
04:20 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Kore Cumhuriyeti - FA Kupası | İY | |||||
13:00 90' | 90' | 0:0 | ||||
13:00 89' | 89' | 0:1 | ||||
13:00 90' | 90' | 0:0 | ||||
13:00 90' | 90' | 1:0 | ||||
13:00 90' | 90' | 0:0 | ||||
13:00 90' | 90' | 0:1 | ||||
13:00 90' | 90' | 1:0 | ||||
13:00 90' | 90' | 1:1 | ||||
13:00 91' | 91' | 0:0 | ||||
13:00 90' | 90' | 0:0 | ||||
13:30 69' | 69' | 0:0 | ||||
13:30 69' | 69' | 0:0 |
Kosova - Kosovo FA Kupası | İY | |||||
14:00 ER | ER | -:- | ||||
16:00 ER | ER | -:- |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
05:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Kuzey Makedonya - Makedonya Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Mali - Ligue 1 | İY | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- |
Mısır - 2. Division A | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Nijerya - Premier League | İY | |||||
17:00 | -:- |
Norveç - Eliteserien | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:15 MS | MS | 0:1 | ||||
04:30 MS | MS | 0:1 |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
23:00 | -:- |
Polonya - CLJ | İY | |||||
13:00 | -:- |
Şili - Premier Lig | İY | |||||
22:30 | -:- |
Slovakya - U19 1. Liga | İY | |||||
15:00 | -:- |
Slovenya - PrvaLiga | İY | |||||
19:30 | -:- |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
14:00 58' | 58' | -:- | ||||
16:00 | -:- | |||||
18:15 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Uganda - Premier Lig | İY | |||||
16:00 ER | ER | -:- |
Ukrayna - Premier Lig | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 3:1 | CANLI ANLATIM |
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Uruguay - 2.Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Yeni Zelanda - Ulusal Lig | İY | |||||
10:00 MS | MS | 0:1 |
Zambiya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 ER | ER | -:- | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |