www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Almanya Amatör
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Hessenliga
A-Junioren-Bundesliga Batı
A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
A-Junioren-Bundesliga, Sonderspielrunde
Bayanlar Bundesliga
Bayernliga
Bayernliga Güney
Bayernliga Kuzey
Bayernliga Düşme/Yükselme
Bölgesel Ligi Bavaria
Bölgesel Ligi Güneybatı
Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Bölgesel Ligi, Güney
Bölgesel Ligi, Kuzey
Bremen-Liga
Bundesliga 2 , Kadınlar
DFB Pokal Bayanlar
DFB-Pokal Junioren
NRW-Liga
Oberliga BW
Oberliga Güneybatı
Oberliga Hamburg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Niederrhein
Oberliga Niedersachsen
Oberliga NOFV Güney
Oberliga NOFV Kuzey
Oberliga Rheinland-Pfa
Oberliga Westfalen
Oberliga, Playofflar
Oberliga, Qualification for Regionalliga Southwest
Regionalliga Batı
Regionalliga Playofflar
Schleswig-Holstein-Liga
Supercup, Women
Sezon
Oberliga Hessen 07/08
Hessenliga 23/24
Hessenliga 22/23
Hessenliga 21/22
Hessenliga 20/21
Hessenliga 19/20
Hessenliga 18/19
Hessenliga 17/18
Hessenliga 16/17
Hessenliga 15/16
Hessenliga 14/15
Hessenliga 13/14
Hessenliga 12/13
Hessenliga 11/12
Hessenliga 10/11
Hessenliga 09/10
Hessenliga 08/09
Oberliga Hessen 06/07
Oberliga Hessen 05/06
Maçlar
21.08.2007 | Klein Karben - SC 1929 Waldgirmes
03.08.2007 | SV Viktoria Aschaffenburg - Ein. Frankfurt (A)
03.08.2007 | Klein Karben - FC Bayern Alzenau 1920
04.08.2007 | SV Wehen Wiesbaden II - Borussia Fulda
04.08.2007 | Eintracht Wetzlar - SC 1929 Waldgirmes
04.08.2007 | Steinbach - Schwalmstadt
04.08.2007 | Baunatal - Würges 1920
04.08.2007 | Wörsdorf - Germania Ober Roden
04.08.2007 | SV Buchonia Flieden 1912 - Lohfelden
07.08.2007 | Lohfelden - Wörsdorf
08.08.2007 | Ein. Frankfurt (A) - Steinbach
08.08.2007 | Würges 1920 - SV Wehen Wiesbaden II
08.08.2007 | FC Bayern Alzenau 1920 - SV Viktoria Aschaffenburg
08.08.2007 | Schwalmstadt - SV Buchonia Flieden 1912
08.08.2007 | Borussia Fulda - SG Rot-Weiss Frankfurt
08.08.2007 | Germania Ober Roden - Eintracht Wetzlar
08.08.2007 | SC 1929 Waldgirmes - Baunatal
08.08.2007 | SV Darmstadt 1898 - Klein Karben
11.08.2007 | SV Viktoria Aschaffenburg - SV Darmstadt 1898
11.08.2007 | Eintracht Wetzlar - Baunatal
11.08.2007 | SV Buchonia Flieden 1912 - Ein. Frankfurt (A)
11.08.2007 | Steinbach - FC Bayern Alzenau 1920
11.08.2007 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Würges 1920
11.08.2007 | SV Wehen Wiesbaden II - SC 1929 Waldgirmes
11.08.2007 | Wörsdorf - Schwalmstadt
12.08.2007 | Klein Karben - Borussia Fulda
14.08.2007 | Lohfelden - Germania Ober Roden
17.08.2007 | Würges 1920 - Klein Karben
17.08.2007 | Borussia Fulda - SV Viktoria Aschaffenburg
17.08.2007 | SV Darmstadt 1898 - Steinbach
18.08.2007 | Baunatal - SV Wehen Wiesbaden II
18.08.2007 | FC Bayern Alzenau 1920 - SV Buchonia Flieden 1912
18.08.2007 | Ein. Frankfurt (A) - Wörsdorf
18.08.2007 | Schwalmstadt - Germania Ober Roden
18.08.2007 | Lohfelden - Eintracht Wetzlar
18.08.2007 | SC 1929 Waldgirmes - SG Rot-Weiss Frankfurt
21.08.2007 | Eintracht Wetzlar - SV Wehen Wiesbaden II
21.08.2007 | SV Buchonia Flieden 1912 - SV Darmstadt 1898
21.08.2007 | Steinbach - Borussia Fulda
21.08.2007 | SV Viktoria Aschaffenburg - Würges 1920
21.08.2007 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Baunatal
21.08.2007 | Lohfelden - Schwalmstadt
21.08.2007 | Wörsdorf - FC Bayern Alzenau 1920
22.08.2007 | Germania Ober Roden - Ein. Frankfurt (A)
24.08.2007 | Baunatal - Klein Karben
25.08.2007 | Würges 1920 - Steinbach
25.08.2007 | SV Darmstadt 1898 - Wörsdorf
25.08.2007 | FC Bayern Alzenau 1920 - Germania Ober Roden
25.08.2007 | Ein. Frankfurt (A) - Lohfelden
25.08.2007 | Schwalmstadt - Eintracht Wetzlar
25.08.2007 | SV Wehen Wiesbaden II - SG Rot-Weiss Frankfurt
25.08.2007 | SC 1929 Waldgirmes - SV Viktoria Aschaffenburg
25.08.2007 | Borussia Fulda - SV Buchonia Flieden 1912
31.08.2007 | Steinbach - SC 1929 Waldgirmes
31.08.2007 | Germania Ober Roden - SV Darmstadt 1898
01.09.2007 | SV Viktoria Aschaffenburg - Baunatal
01.09.2007 | Eintracht Wetzlar - SG Rot-Weiss Frankfurt
01.09.2007 | SV Buchonia Flieden 1912 - Würges 1920
01.09.2007 | Schwalmstadt - Ein. Frankfurt (A)
01.09.2007 | Lohfelden - FC Bayern Alzenau 1920
01.09.2007 | Wörsdorf - Borussia Fulda
03.09.2007 | Klein Karben - SV Wehen Wiesbaden II
04.09.2007 | SG Rot-Weiss Frankfurt - SV Darmstadt 1898
04.09.2007 | Germania Ober Roden - Eintracht Wetzlar
05.09.2007 | FC Bayern Alzenau 1920 - SV Viktoria Aschaffenburg
08.09.2007 | Borussia Fulda - Germania Ober Roden
08.09.2007 | Würges 1920 - Wörsdorf
08.09.2007 | FC Bayern Alzenau 1920 - Schwalmstadt
08.09.2007 | SV Wehen Wiesbaden II - SV Viktoria Aschaffenburg
08.09.2007 | SC 1929 Waldgirmes - SV Buchonia Flieden 1912
09.09.2007 | Ein. Frankfurt (A) - Eintracht Wetzlar
09.09.2007 | Baunatal - Steinbach
09.09.2007 | SV Darmstadt 1898 - Lohfelden
10.09.2007 | Klein Karben - SG Rot-Weiss Frankfurt
12.09.2007 | SV Buchonia Flieden 1912 - SV Darmstadt 1898
15.09.2007 | SV Viktoria Aschaffenburg - SG Rot-Weiss Frankfurt
15.09.2007 | Eintracht Wetzlar - Klein Karben
15.09.2007 | SV Buchonia Flieden 1912 - Baunatal
15.09.2007 | Steinbach - SV Wehen Wiesbaden II
15.09.2007 | Schwalmstadt - SV Darmstadt 1898
15.09.2007 | Germania Ober Roden - Würges 1920
15.09.2007 | Wörsdorf - SC 1929 Waldgirmes
15.09.2007 | Lohfelden - Borussia Fulda
16.09.2007 | Ein. Frankfurt (A) - FC Bayern Alzenau 1920
21.09.2007 | Klein Karben - SV Viktoria Aschaffenburg
22.09.2007 | Borussia Fulda - Schwalmstadt
22.09.2007 | Würges 1920 - Lohfelden
22.09.2007 | SV Darmstadt 1898 - Ein. Frankfurt (A)
22.09.2007 | FC Bayern Alzenau 1920 - Eintracht Wetzlar
22.09.2007 | SV Wehen Wiesbaden II - SV Buchonia Flieden 1912
22.09.2007 | Baunatal - Wörsdorf
22.09.2007 | SC 1929 Waldgirmes - Germania Ober Roden
23.09.2007 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Steinbach
29.09.2007 | Eintracht Wetzlar - SV Viktoria Aschaffenburg
29.09.2007 | Steinbach - Klein Karben
29.09.2007 | FC Bayern Alzenau 1920 - SV Darmstadt 1898
29.09.2007 | Ein. Frankfurt (A) - Borussia Fulda
29.09.2007 | Schwalmstadt - Würges 1920
29.09.2007 | Lohfelden - SC 1929 Waldgirmes
29.09.2007 | Germania Ober Roden - Baunatal
29.09.2007 | Wörsdorf - SV Wehen Wiesbaden II
29.09.2007 | SV Buchonia Flieden 1912 - SG Rot-Weiss Frankfurt
02.10.2007 | Borussia Fulda - FC Bayern Alzenau 1920
03.10.2007 | Würges 1920 - Ein. Frankfurt (A)
03.10.2007 | SV Viktoria Aschaffenburg - Steinbach
03.10.2007 | Klein Karben - SV Buchonia Flieden 1912
03.10.2007 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Wörsdorf
03.10.2007 | SV Wehen Wiesbaden II - Germania Ober Roden
03.10.2007 | Baunatal - Lohfelden
03.10.2007 | SC 1929 Waldgirmes - Schwalmstadt
03.10.2007 | SV Darmstadt 1898 - Eintracht Wetzlar
06.10.2007 | Borussia Fulda - SV Darmstadt 1898
06.10.2007 | Eintracht Wetzlar - Steinbach
06.10.2007 | FC Bayern Alzenau 1920 - Würges 1920
06.10.2007 | Schwalmstadt - Baunatal
06.10.2007 | Lohfelden - SV Wehen Wiesbaden II
06.10.2007 | Germania Ober Roden - SG Rot-Weiss Frankfurt
06.10.2007 | Wörsdorf - Klein Karben
07.10.2007 | SV Buchonia Flieden 1912 - SV Viktoria Aschaffenburg
07.10.2007 | SC 1929 Waldgirmes - Ein. Frankfurt (A)
19.10.2007 | Klein Karben - Germania Ober Roden
20.10.2007 | Baunatal - Ein. Frankfurt (A)
20.10.2007 | Würges 1920 - SV Darmstadt 1898
20.10.2007 | Borussia Fulda - Eintracht Wetzlar
20.10.2007 | Steinbach - SV Buchonia Flieden 1912
20.10.2007 | SV Viktoria Aschaffenburg - Wörsdorf
20.10.2007 | SV Wehen Wiesbaden II - Schwalmstadt
20.10.2007 | SC 1929 Waldgirmes - FC Bayern Alzenau 1920
21.10.2007 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Lohfelden
26.10.2007 | SV Darmstadt 1898 - SC 1929 Waldgirmes
27.10.2007 | Germania Ober Roden - SV Viktoria Aschaffenburg
27.10.2007 | Eintracht Wetzlar - SV Buchonia Flieden 1912
27.10.2007 | Borussia Fulda - Würges 1920
27.10.2007 | FC Bayern Alzenau 1920 - Baunatal
27.10.2007 | Schwalmstadt - SG Rot-Weiss Frankfurt
27.10.2007 | Lohfelden - Klein Karben
27.10.2007 | Wörsdorf - Steinbach
28.10.2007 | Ein. Frankfurt (A) - SV Wehen Wiesbaden II
02.11.2007 | Klein Karben - Schwalmstadt
02.11.2007 | Baunatal - SV Darmstadt 1898
03.11.2007 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Ein. Frankfurt (A)
03.11.2007 | Eintracht Wetzlar - Würges 1920
03.11.2007 | SV Buchonia Flieden 1912 - Wörsdorf
03.11.2007 | Steinbach - Germania Ober Roden
03.11.2007 | SV Viktoria Aschaffenburg - Lohfelden
03.11.2007 | SV Wehen Wiesbaden II - FC Bayern Alzenau 1920
03.11.2007 | SC 1929 Waldgirmes - Borussia Fulda
09.11.2007 | SV Darmstadt 1898 - SV Wehen Wiesbaden II
10.11.2007 | Borussia Fulda - Baunatal
10.11.2007 | Würges 1920 - SC 1929 Waldgirmes
10.11.2007 | FC Bayern Alzenau 1920 - SG Rot-Weiss Frankfurt
10.11.2007 | Schwalmstadt - SV Viktoria Aschaffenburg
10.11.2007 | Lohfelden - Steinbach
10.11.2007 | Germania Ober Roden - SV Buchonia Flieden 1912
10.11.2007 | Wörsdorf - Eintracht Wetzlar
11.11.2007 | Ein. Frankfurt (A) - Klein Karben
16.11.2007 | SV Darmstadt 1898 - SG Rot-Weiss Frankfurt
17.11.2007 | SC 1929 Waldgirmes - Eintracht Wetzlar
17.11.2007 | Schwalmstadt - Steinbach
17.11.2007 | FC Bayern Alzenau 1920 - Klein Karben
17.11.2007 | Borussia Fulda - SV Wehen Wiesbaden II
17.11.2007 | Würges 1920 - Baunatal
17.11.2007 | Germania Ober Roden - Wörsdorf
18.11.2007 | Lohfelden - SV Buchonia Flieden 1912
18.11.2007 | Ein. Frankfurt (A) - SV Viktoria Aschaffenburg
24.11.2007 | Baunatal - SC 1929 Waldgirmes
24.11.2007 | SV Wehen Wiesbaden II - Würges 1920
24.11.2007 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Borussia Fulda
24.11.2007 | SV Viktoria Aschaffenburg - FC Bayern Alzenau 1920
24.11.2007 | SV Buchonia Flieden 1912 - Schwalmstadt
24.11.2007 | Wörsdorf - Lohfelden
24.11.2007 | Eintracht Wetzlar - Germania Ober Roden
25.11.2007 | Steinbach - Ein. Frankfurt (A)
26.11.2007 | Klein Karben - SV Darmstadt 1898
01.12.2007 | Germania Ober Roden - Lohfelden
01.12.2007 | Baunatal - Eintracht Wetzlar
01.12.2007 | FC Bayern Alzenau 1920 - Steinbach
01.12.2007 | SV Darmstadt 1898 - SV Viktoria Aschaffenburg
01.12.2007 | Borussia Fulda - Klein Karben
01.12.2007 | Würges 1920 - SG Rot-Weiss Frankfurt
01.12.2007 | SC 1929 Waldgirmes - SV Wehen Wiesbaden II
01.12.2007 | Schwalmstadt - Wörsdorf
02.12.2007 | Ein. Frankfurt (A) - SV Buchonia Flieden 1912
07.12.2007 | Klein Karben - Würges 1920
08.12.2007 | SV Viktoria Aschaffenburg - Borussia Fulda
08.12.2007 | Steinbach - SV Darmstadt 1898
08.12.2007 | SV Buchonia Flieden 1912 - FC Bayern Alzenau 1920
08.12.2007 | Wörsdorf - Ein. Frankfurt (A)
08.12.2007 | Germania Ober Roden - Schwalmstadt
08.12.2007 | Eintracht Wetzlar - Lohfelden
08.12.2007 | SV Wehen Wiesbaden II - Baunatal
08.12.2007 | SG Rot-Weiss Frankfurt - SC 1929 Waldgirmes
15.12.2007 | Schwalmstadt - SV Viktoria Aschaffenburg
16.02.2008 | Schwalmstadt - SV Viktoria Aschaffenburg
01.03.2008 | SV Darmstadt 1898 - SV Buchonia Flieden 1912
01.03.2008 | SV Wehen Wiesbaden II - Eintracht Wetzlar
01.03.2008 | Borussia Fulda - Steinbach
01.03.2008 | Würges 1920 - SV Viktoria Aschaffenburg
01.03.2008 | SC 1929 Waldgirmes - Klein Karben
01.03.2008 | Baunatal - SG Rot-Weiss Frankfurt
01.03.2008 | Schwalmstadt - Lohfelden
01.03.2008 | Ein. Frankfurt (A) - Germania Ober Roden
01.03.2008 | FC Bayern Alzenau 1920 - Wörsdorf
07.03.2008 | Klein Karben - Baunatal
08.03.2008 | SV Viktoria Aschaffenburg - SC 1929 Waldgirmes
08.03.2008 | Steinbach - Würges 1920
08.03.2008 | SV Buchonia Flieden 1912 - Borussia Fulda
08.03.2008 | Wörsdorf - SV Darmstadt 1898
08.03.2008 | Germania Ober Roden - FC Bayern Alzenau 1920
08.03.2008 | Eintracht Wetzlar - Schwalmstadt
08.03.2008 | SG Rot-Weiss Frankfurt - SV Wehen Wiesbaden II
09.03.2008 | Lohfelden - Ein. Frankfurt (A)
15.03.2008 | SV Darmstadt 1898 - Germania Ober Roden
15.03.2008 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Eintracht Wetzlar
15.03.2008 | Würges 1920 - SV Buchonia Flieden 1912
15.03.2008 | SC 1929 Waldgirmes - Steinbach
15.03.2008 | Baunatal - SV Viktoria Aschaffenburg
15.03.2008 | SV Wehen Wiesbaden II - Klein Karben
15.03.2008 | FC Bayern Alzenau 1920 - Lohfelden
15.03.2008 | Borussia Fulda - Wörsdorf
16.03.2008 | Ein. Frankfurt (A) - Schwalmstadt
20.03.2008 | SV Darmstadt 1898 - SV Buchonia Flieden 1912
20.03.2008 | Würges 1920 - SV Viktoria Aschaffenburg
22.03.2008 | Schwalmstadt - Wörsdorf
24.03.2008 | SV Viktoria Aschaffenburg - Borussia Fulda
29.03.2008 | SV Viktoria Aschaffenburg - SV Wehen Wiesbaden II
29.03.2008 | Wörsdorf - Würges 1920
29.03.2008 | Germania Ober Roden - Borussia Fulda
29.03.2008 | Lohfelden - SV Darmstadt 1898
29.03.2008 | Schwalmstadt - FC Bayern Alzenau 1920
29.03.2008 | Eintracht Wetzlar - Ein. Frankfurt (A)
29.03.2008 | Steinbach - Baunatal
29.03.2008 | SV Buchonia Flieden 1912 - SC 1929 Waldgirmes
30.03.2008 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Klein Karben
04.04.2008 | SV Darmstadt 1898 - Schwalmstadt
04.04.2008 | Würges 1920 - Germania Ober Roden
05.04.2008 | Klein Karben - Eintracht Wetzlar
05.04.2008 | Baunatal - SV Buchonia Flieden 1912
05.04.2008 | SV Wehen Wiesbaden II - Steinbach
05.04.2008 | SG Rot-Weiss Frankfurt - SV Viktoria Aschaffenburg
05.04.2008 | FC Bayern Alzenau 1920 - Ein. Frankfurt (A)
05.04.2008 | Borussia Fulda - Lohfelden
05.04.2008 | SC 1929 Waldgirmes - Wörsdorf
08.04.2008 | Germania Ober Roden - Schwalmstadt
09.04.2008 | SV Viktoria Aschaffenburg - Borussia Fulda
12.04.2008 | Ein. Frankfurt (A) - SV Darmstadt 1898
12.04.2008 | Lohfelden - Würges 1920
12.04.2008 | Schwalmstadt - Borussia Fulda
12.04.2008 | Eintracht Wetzlar - FC Bayern Alzenau 1920
12.04.2008 | SV Viktoria Aschaffenburg - Klein Karben
12.04.2008 | Steinbach - SG Rot-Weiss Frankfurt
12.04.2008 | SV Buchonia Flieden 1912 - SV Wehen Wiesbaden II
12.04.2008 | Wörsdorf - Baunatal
12.04.2008 | Germania Ober Roden - SC 1929 Waldgirmes
15.04.2008 | SV Buchonia Flieden 1912 - SC 1929 Waldgirmes
16.04.2008 | Schwalmstadt - Wörsdorf
18.04.2008 | Klein Karben - Steinbach
18.04.2008 | SV Darmstadt 1898 - FC Bayern Alzenau 1920
19.04.2008 | SV Viktoria Aschaffenburg - Eintracht Wetzlar
19.04.2008 | SG Rot-Weiss Frankfurt - SV Buchonia Flieden 1912
19.04.2008 | Borussia Fulda - Ein. Frankfurt (A)
19.04.2008 | Würges 1920 - Schwalmstadt
19.04.2008 | SC 1929 Waldgirmes - Lohfelden
19.04.2008 | Baunatal - Germania Ober Roden
19.04.2008 | SV Wehen Wiesbaden II - Wörsdorf
22.04.2008 | Germania Ober Roden - Schwalmstadt
22.04.2008 | SV Buchonia Flieden 1912 - SC 1929 Waldgirmes
26.04.2008 | Germania Ober Roden - SV Wehen Wiesbaden II
26.04.2008 | FC Bayern Alzenau 1920 - Borussia Fulda
26.04.2008 | Eintracht Wetzlar - SV Darmstadt 1898
26.04.2008 | Steinbach - SV Viktoria Aschaffenburg
26.04.2008 | SV Buchonia Flieden 1912 - Klein Karben
26.04.2008 | Wörsdorf - SG Rot-Weiss Frankfurt
26.04.2008 | Lohfelden - Baunatal
26.04.2008 | Schwalmstadt - SC 1929 Waldgirmes
27.04.2008 | Ein. Frankfurt (A) - Würges 1920
30.04.2008 | Schwalmstadt - Wörsdorf
02.05.2008 | Würges 1920 - FC Bayern Alzenau 1920
03.05.2008 | SV Darmstadt 1898 - Borussia Fulda
03.05.2008 | SV Viktoria Aschaffenburg - SV Buchonia Flieden 1912
03.05.2008 | Steinbach - Eintracht Wetzlar
03.05.2008 | Baunatal - Schwalmstadt
03.05.2008 | SV Wehen Wiesbaden II - Lohfelden
03.05.2008 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Germania Ober Roden
03.05.2008 | Klein Karben - Wörsdorf
04.05.2008 | Ein. Frankfurt (A) - SC 1929 Waldgirmes
09.05.2008 | SV Buchonia Flieden 1912 - Steinbach
09.05.2008 | Germania Ober Roden - Klein Karben
09.05.2008 | SV Darmstadt 1898 - Würges 1920
10.05.2008 | Eintracht Wetzlar - Borussia Fulda
10.05.2008 | Wörsdorf - SV Viktoria Aschaffenburg
10.05.2008 | Lohfelden - SG Rot-Weiss Frankfurt
10.05.2008 | Schwalmstadt - SV Wehen Wiesbaden II
10.05.2008 | FC Bayern Alzenau 1920 - SC 1929 Waldgirmes
11.05.2008 | Ein. Frankfurt (A) - Baunatal
17.05.2008 | SV Wehen Wiesbaden II - Ein. Frankfurt (A)
17.05.2008 | SV Buchonia Flieden 1912 - Eintracht Wetzlar
17.05.2008 | Würges 1920 - Borussia Fulda
17.05.2008 | SC 1929 Waldgirmes - SV Darmstadt 1898
17.05.2008 | Baunatal - FC Bayern Alzenau 1920
17.05.2008 | Klein Karben - Lohfelden
17.05.2008 | SV Viktoria Aschaffenburg - Germania Ober Roden
17.05.2008 | Steinbach - Wörsdorf
18.05.2008 | SG Rot-Weiss Frankfurt - Schwalmstadt
24.05.2008 | Würges 1920 - Eintracht Wetzlar
24.05.2008 | Wörsdorf - SV Buchonia Flieden 1912
24.05.2008 | Germania Ober Roden - Steinbach
24.05.2008 | Lohfelden - SV Viktoria Aschaffenburg
24.05.2008 | Schwalmstadt - Klein Karben
24.05.2008 | Ein. Frankfurt (A) - SG Rot-Weiss Frankfurt
24.05.2008 | FC Bayern Alzenau 1920 - SV Wehen Wiesbaden II
24.05.2008 | Borussia Fulda - SC 1929 Waldgirmes
25.05.2008 | SV Darmstadt 1898 - Baunatal
31.05.2008 | SC 1929 Waldgirmes - Würges 1920
31.05.2008 | Baunatal - Borussia Fulda
31.05.2008 | SV Wehen Wiesbaden II - SV Darmstadt 1898
31.05.2008 | SG Rot-Weiss Frankfurt - FC Bayern Alzenau 1920
31.05.2008 | Klein Karben - Ein. Frankfurt (A)
31.05.2008 | SV Viktoria Aschaffenburg - Schwalmstadt
31.05.2008 | Steinbach - Lohfelden
31.05.2008 | SV Buchonia Flieden 1912 - Germania Ober Roden
31.05.2008 | Eintracht Wetzlar - Wörsdorf
Göster
Canlı Skor
Almanya Amatör
Hessenliga
Oberliga Hessen 07/08 Sezonu
Klein Karben - SC 1929 Waldgirmes maçı
Oberliga Hessen 07/08
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Hessenliga | 5
Klein Karben
21/08/07 - 20:30
5 : 1
SC 1929 Waldgirmes
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır