www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Japonya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
J.Ligi
Emperor Kupası
J. Lig Kupası
J.Lig 2
J.Lig 3
J-Ligi Yeni Yıl Kupası
Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
Süper Kupa
WE Ligi, Kadınlar
Sezon
J-Lig 2009
J.Ligi 2024
J.Ligi 2023
J.Ligi 2022
J.Ligi 2021
J.Ligi 2020
J.Ligi 2019
J.Ligi 2018
J.Ligi 2017
J.Ligi 2016
J.Ligi 2015
J.Ligi 2014
J.Ligi 2013
J.Ligi 2012
J.Ligi 2011
J.Ligi 2010
J-Lig 2008
J-Lig 2007
J-Lig 2006
J-Lig 2005
J-Lig 2004
Maçlar
04.04.2009 | Kashima Antlers - Kyoto Sanga FC
07.03.2009 | FC Tokyo - Niigata Albirex
07.03.2009 | Yokohama Marinos - Sanfrecce Hiroshima
07.03.2009 | Nagoya Grampus Eight - Oita Trinata
07.03.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Gamba Osaka
07.03.2009 | Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
07.03.2009 | Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol
07.03.2009 | Jubilo Iwata - Montedio Yamagata
08.03.2009 | Omiya Ardija - Shimizu S-Pulse
08.03.2009 | Kyoto Sanga FC - Vissel Kobe
14.03.2009 | Oita Trinata - Kyoto Sanga FC
14.03.2009 | Urawa Red Diamonds - FC Tokyo
14.03.2009 | Vissel Kobe - Kawasaki Frontale
14.03.2009 | Kashiwa Reysol - JEF United Ichihara Chiba
14.03.2009 | Shimizu S-Pulse - Yokohama Marinos
14.03.2009 | Montedio Yamagata - Nagoya Grampus Eight
14.03.2009 | Gamba Osaka - Jubilo Iwata
15.03.2009 | Niigata Albirex - Kashima Antlers
15.03.2009 | Sanfrecce Hiroshima - Omiya Ardija
21.03.2009 | Omiya Ardija - Vissel Kobe
21.03.2009 | FC Tokyo - Montedio Yamagata
21.03.2009 | Jubilo Iwata - Urawa Red Diamonds
21.03.2009 | Yokohama Marinos - Kashiwa Reysol
21.03.2009 | Oita Trinata - Niigata Albirex
22.03.2009 | Nagoya Grampus Eight - Shimizu S-Pulse
22.03.2009 | Kyoto Sanga FC - Gamba Osaka
22.03.2009 | Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima
22.03.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Kawasaki Frontale
04.04.2009 | Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima
04.04.2009 | Kawasaki Frontale - Nagoya Grampus Eight
04.04.2009 | Urawa Red Diamonds - Oita Trinata
04.04.2009 | Niigata Albirex - Yokohama Marinos
04.04.2009 | Kashiwa Reysol - Omiya Ardija
04.04.2009 | Jubilo Iwata - FC Tokyo
05.04.2009 | Montedio Yamagata - JEF United Ichihara Chiba
05.04.2009 | Vissel Kobe - Shimizu S-Pulse
11.04.2009 | Oita Trinata - Montedio Yamagata
11.04.2009 | Yokohama Marinos - Vissel Kobe
11.04.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Jubilo Iwata
11.04.2009 | Kyoto Sanga FC - Niigata Albirex
11.04.2009 | Sanfrecce Hiroshima - Kashiwa Reysol
12.04.2009 | FC Tokyo - Kashima Antlers
12.04.2009 | Shimizu S-Pulse - Kawasaki Frontale
12.04.2009 | Omiya Ardija - Gamba Osaka
12.04.2009 | Nagoya Grampus Eight - Urawa Red Diamonds
17.04.2009 | Gamba Osaka - Montedio Yamagata
18.04.2009 | Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus Eight
18.04.2009 | Niigata Albirex - Sanfrecce Hiroshima
18.04.2009 | Kashima Antlers - Yokohama Marinos
18.04.2009 | Kawasaki Frontale - Omiya Ardija
18.04.2009 | Urawa Red Diamonds - Kyoto Sanga FC
18.04.2009 | FC Tokyo - JEF United Ichihara Chiba
19.04.2009 | Jubilo Iwata - Shimizu S-Pulse
19.04.2009 | Vissel Kobe - Oita Trinata
25.04.2009 | Omiya Ardija - Niigata Albirex
25.04.2009 | Shimizu S-Pulse - Kashiwa Reysol
25.04.2009 | Montedio Yamagata - Kashima Antlers
25.04.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Urawa Red Diamonds
25.04.2009 | Kyoto Sanga FC - Jubilo Iwata
25.04.2009 | Oita Trinata - FC Tokyo
26.04.2009 | Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale
26.04.2009 | Vissel Kobe - Gamba Osaka
26.04.2009 | Nagoya Grampus Eight - Yokohama Marinos
29.04.2009 | Kawasaki Frontale - Kyoto Sanga FC
29.04.2009 | Niigata Albirex - JEF United Ichihara Chiba
29.04.2009 | Omiya Ardija - Montedio Yamagata
29.04.2009 | Nagoya Grampus Eight - Sanfrecce Hiroshima
29.04.2009 | Kashiwa Reysol - Oita Trinata
29.04.2009 | Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds
29.04.2009 | Yokohama Marinos - Jubilo Iwata
29.04.2009 | Kashima Antlers - Vissel Kobe
29.04.2009 | Gamba Osaka - FC Tokyo
02.05.2009 | Montedio Yamagata - Kashiwa Reysol
02.05.2009 | Jubilo Iwata - Vissel Kobe
02.05.2009 | Oita Trinata - Gamba Osaka
02.05.2009 | Yokohama Marinos - Kawasaki Frontale
02.05.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Kashima Antlers
02.05.2009 | Kyoto Sanga FC - Nagoya Grampus Eight
02.05.2009 | Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse
02.05.2009 | Urawa Red Diamonds - Niigata Albirex
02.05.2009 | FC Tokyo - Omiya Ardija
05.05.2009 | Niigata Albirex - Jubilo Iwata
05.05.2009 | Omiya Ardija - Oita Trinata
05.05.2009 | Kyoto Sanga FC - Yokohama Marinos
05.05.2009 | Kashiwa Reysol - Urawa Red Diamonds
05.05.2009 | Vissel Kobe - Montedio Yamagata
05.05.2009 | Shimizu S-Pulse - JEF United Ichihara Chiba
05.05.2009 | Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo
09.05.2009 | FC Tokyo - Kyoto Sanga FC
09.05.2009 | Jubilo Iwata - Omiya Ardija
09.05.2009 | Oita Trinata - Yokohama Marinos
09.05.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Sanfrecce Hiroshima
09.05.2009 | Montedio Yamagata - Niigata Albirex
10.05.2009 | Urawa Red Diamonds - Kawasaki Frontale
10.05.2009 | Kashima Antlers - Shimizu S-Pulse
10.05.2009 | Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
10.05.2009 | Vissel Kobe - Nagoya Grampus Eight
16.05.2009 | Nagoya Grampus Eight - Omiya Ardija
16.05.2009 | Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka
16.05.2009 | Kawasaki Frontale - Jubilo Iwata
16.05.2009 | Kashiwa Reysol - Kashima Antlers
16.05.2009 | Sanfrecce Hiroshima - Montedio Yamagata
16.05.2009 | Yokohama Marinos - FC Tokyo
16.05.2009 | Shimizu S-Pulse - Oita Trinata
17.05.2009 | Niigata Albirex - Vissel Kobe
17.05.2009 | Kyoto Sanga FC - JEF United Ichihara Chiba
23.05.2009 | Niigata Albirex - Shimizu S-Pulse
23.05.2009 | Oita Trinata - Sanfrecce Hiroshima
23.05.2009 | Montedio Yamagata - Kyoto Sanga FC
23.05.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Yokohama Marinos
23.05.2009 | Vissel Kobe - Kashiwa Reysol
24.05.2009 | Gamba Osaka - Kashima Antlers
24.05.2009 | FC Tokyo - Kawasaki Frontale
24.05.2009 | Jubilo Iwata - Nagoya Grampus Eight
24.05.2009 | Omiya Ardija - Urawa Red Diamonds
20.06.2009 | Kawasaki Frontale - Oita Trinata
20.06.2009 | Shimizu S-Pulse - Montedio Yamagata
20.06.2009 | Nagoya Grampus Eight - JEF United Ichihara Chiba
20.06.2009 | Gamba Osaka - Niigata Albirex
20.06.2009 | Kashima Antlers - Jubilo Iwata
20.06.2009 | Omiya Ardija - Kyoto Sanga FC
20.06.2009 | Kashiwa Reysol - FC Tokyo
21.06.2009 | Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe
21.06.2009 | Yokohama Marinos - Urawa Red Diamonds
27.06.2009 | Kyoto Sanga FC - Sanfrecce Hiroshima
27.06.2009 | Jubilo Iwata - Kashiwa Reysol
27.06.2009 | Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe
27.06.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Omiya Ardija
27.06.2009 | FC Tokyo - Shimizu S-Pulse
28.06.2009 | Montedio Yamagata - Kawasaki Frontale
28.06.2009 | Yokohama Marinos - Gamba Osaka
28.06.2009 | Niigata Albirex - Nagoya Grampus Eight
28.06.2009 | Oita Trinata - Kashima Antlers
01.07.2009 | Kawasaki Frontale - Gamba Osaka
01.07.2009 | Nagoya Grampus Eight - Kashima Antlers
04.07.2009 | Omiya Ardija - Yokohama Marinos
04.07.2009 | Montedio Yamagata - Urawa Red Diamonds
04.07.2009 | Kashiwa Reysol - Niigata Albirex
04.07.2009 | Shimizu S-Pulse - Kyoto Sanga FC
04.07.2009 | Vissel Kobe - FC Tokyo
04.07.2009 | Oita Trinata - JEF United Ichihara Chiba
05.07.2009 | Nagoya Grampus Eight - Gamba Osaka
05.07.2009 | Sanfrecce Hiroshima - Jubilo Iwata
05.07.2009 | Kawasaki Frontale - Kashima Antlers
11.07.2009 | Kashima Antlers - Omiya Ardija
11.07.2009 | Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima
11.07.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Vissel Kobe
11.07.2009 | Yokohama Marinos - Montedio Yamagata
11.07.2009 | Niigata Albirex - Kawasaki Frontale
11.07.2009 | Gamba Osaka - Shimizu S-Pulse
12.07.2009 | Kyoto Sanga FC - Kashiwa Reysol
12.07.2009 | FC Tokyo - Nagoya Grampus Eight
12.07.2009 | Jubilo Iwata - Oita Trinata
18.07.2009 | Omiya Ardija - FC Tokyo
18.07.2009 | Kawasaki Frontale - Vissel Kobe
18.07.2009 | Yokohama Marinos - Niigata Albirex
18.07.2009 | Shimizu S-Pulse - Kashima Antlers
18.07.2009 | Nagoya Grampus Eight - Kyoto Sanga FC
18.07.2009 | Oita Trinata - Urawa Red Diamonds
19.07.2009 | Montedio Yamagata - Jubilo Iwata
19.07.2009 | Sanfrecce Hiroshima - JEF United Ichihara Chiba
19.07.2009 | Kashiwa Reysol - Gamba Osaka
25.07.2009 | FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima
25.07.2009 | Kashima Antlers - Kashiwa Reysol
25.07.2009 | Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus Eight
25.07.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Shimizu S-Pulse
25.07.2009 | Gamba Osaka - Oita Trinata
25.07.2009 | Vissel Kobe - Omiya Ardija
26.07.2009 | Niigata Albirex - Montedio Yamagata
26.07.2009 | Jubilo Iwata - Yokohama Marinos
26.07.2009 | Kyoto Sanga FC - Kawasaki Frontale
01.08.2009 | Kawasaki Frontale - FC Tokyo
01.08.2009 | Yokohama Marinos - Kyoto Sanga FC
01.08.2009 | Niigata Albirex - Omiya Ardija
01.08.2009 | Jubilo Iwata - JEF United Ichihara Chiba
01.08.2009 | Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers
01.08.2009 | Oita Trinata - Nagoya Grampus Eight
02.08.2009 | Montedio Yamagata - Gamba Osaka
02.08.2009 | Urawa Red Diamonds - Shimizu S-Pulse
02.08.2009 | Kashiwa Reysol - Vissel Kobe
15.08.2009 | Kyoto Sanga FC - Montedio Yamagata
15.08.2009 | Kashima Antlers - Oita Trinata
15.08.2009 | Nagoya Grampus Eight - Kawasaki Frontale
15.08.2009 | Gamba Osaka - Urawa Red Diamonds
15.08.2009 | Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima
15.08.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Kashiwa Reysol
16.08.2009 | Omiya Ardija - Jubilo Iwata
16.08.2009 | FC Tokyo - Yokohama Marinos
16.08.2009 | Shimizu S-Pulse - Niigata Albirex
19.08.2009 | Montedio Yamagata - FC Tokyo
19.08.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Nagoya Grampus Eight
19.08.2009 | Niigata Albirex - Gamba Osaka
19.08.2009 | Jubilo Iwata - Kawasaki Frontale
19.08.2009 | Kyoto Sanga FC - Shimizu S-Pulse
19.08.2009 | Vissel Kobe - Kashima Antlers
19.08.2009 | Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinata
19.08.2009 | Urawa Red Diamonds - Kashiwa Reysol
19.08.2009 | Yokohama Marinos - Omiya Ardija
22.08.2009 | Omiya Ardija - JEF United Ichihara Chiba
22.08.2009 | Niigata Albirex - Kyoto Sanga FC
22.08.2009 | Shimizu S-Pulse - Jubilo Iwata
22.08.2009 | Sanfrecce Hiroshima - Urawa Red Diamonds
22.08.2009 | Kashiwa Reysol - Yokohama Marinos
23.08.2009 | Gamba Osaka - Nagoya Grampus Eight
23.08.2009 | Kashima Antlers - FC Tokyo
23.08.2009 | Kawasaki Frontale - Montedio Yamagata
24.08.2009 | Oita Trinata - Vissel Kobe
29.08.2009 | Omiya Ardija - Kashima Antlers
29.08.2009 | FC Tokyo - Oita Trinata
29.08.2009 | Yokohama Marinos - JEF United Ichihara Chiba
29.08.2009 | Jubilo Iwata - Gamba Osaka
29.08.2009 | Nagoya Grampus Eight - Niigata Albirex
29.08.2009 | Vissel Kobe - Urawa Red Diamonds
30.08.2009 | Montedio Yamagata - Sanfrecce Hiroshima
30.08.2009 | Kashiwa Reysol - Kyoto Sanga FC
30.08.2009 | Kawasaki Frontale - Shimizu S-Pulse
12.09.2009 | Shimizu S-Pulse - Omiya Ardija
12.09.2009 | Kyoto Sanga FC - FC Tokyo
12.09.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Niigata Albirex
12.09.2009 | Sanfrecce Hiroshima - Yokohama Marinos
12.09.2009 | Kashima Antlers - Kawasaki Frontale
12.09.2009 | Nagoya Grampus Eight - Kashiwa Reysol
12.09.2009 | Gamba Osaka - Vissel Kobe
13.09.2009 | Urawa Red Diamonds - Montedio Yamagata
13.09.2009 | Oita Trinata - Jubilo Iwata
19.09.2009 | Niigata Albirex - Oita Trinata
19.09.2009 | Jubilo Iwata - Kyoto Sanga FC
19.09.2009 | Yokohama Marinos - Kashima Antlers
19.09.2009 | FC Tokyo - Gamba Osaka
19.09.2009 | Omiya Ardija - Nagoya Grampus Eight
19.09.2009 | Montedio Yamagata - Shimizu S-Pulse
19.09.2009 | Kawasaki Frontale - Urawa Red Diamonds
20.09.2009 | Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima
20.09.2009 | Vissel Kobe - JEF United Ichihara Chiba
26.09.2009 | Oita Trinata - Kashiwa Reysol
26.09.2009 | FC Tokyo - Jubilo Iwata
26.09.2009 | Gamba Osaka - Kawasaki Frontale
26.09.2009 | Kashima Antlers - Nagoya Grampus Eight
26.09.2009 | Kyoto Sanga FC - Omiya Ardija
26.09.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Montedio Yamagata
26.09.2009 | Sanfrecce Hiroshima - Niigata Albirex
27.09.2009 | Shimizu S-Pulse - Vissel Kobe
27.09.2009 | Urawa Red Diamonds - Yokohama Marinos
03.10.2009 | Shimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima
03.10.2009 | Montedio Yamagata - Oita Trinata
03.10.2009 | Kashiwa Reysol - Jubilo Iwata
03.10.2009 | Urawa Red Diamonds - JEF United Ichihara Chiba
03.10.2009 | Vissel Kobe - Kyoto Sanga FC
04.10.2009 | Kawasaki Frontale - Yokohama Marinos
04.10.2009 | Gamba Osaka - Omiya Ardija
04.10.2009 | Kashima Antlers - Niigata Albirex
04.10.2009 | Nagoya Grampus Eight - FC Tokyo
17.10.2009 | FC Tokyo - Kashiwa Reysol
17.10.2009 | Montedio Yamagata - Vissel Kobe
17.10.2009 | Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka
17.10.2009 | Omiya Ardija - Kawasaki Frontale
17.10.2009 | Niigata Albirex - Urawa Red Diamonds
17.10.2009 | Yokohama Marinos - Nagoya Grampus Eight
17.10.2009 | Jubilo Iwata - Kashima Antlers
18.10.2009 | Oita Trinata - Shimizu S-Pulse
18.10.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Kyoto Sanga FC
24.10.2009 | Kashima Antlers - JEF United Ichihara Chiba
24.10.2009 | Gamba Osaka - Yokohama Marinos
24.10.2009 | Vissel Kobe - Niigata Albirex
24.10.2009 | Kashiwa Reysol - Montedio Yamagata
24.10.2009 | Kyoto Sanga FC - Oita Trinata
25.10.2009 | Nagoya Grampus Eight - Jubilo Iwata
25.10.2009 | Urawa Red Diamonds - Omiya Ardija
25.10.2009 | Shimizu S-Pulse - FC Tokyo
25.10.2009 | Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima
08.11.2009 | Nagoya Grampus Eight - Vissel Kobe
08.11.2009 | Kashima Antlers - Montedio Yamagata
08.11.2009 | FC Tokyo - Urawa Red Diamonds
08.11.2009 | Kawasaki Frontale - JEF United Ichihara Chiba
08.11.2009 | Jubilo Iwata - Niigata Albirex
08.11.2009 | Omiya Ardija - Sanfrecce Hiroshima
08.11.2009 | Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse
08.11.2009 | Yokohama Marinos - Oita Trinata
08.11.2009 | Gamba Osaka - Kyoto Sanga FC
21.11.2009 | Montedio Yamagata - Omiya Ardija
21.11.2009 | Urawa Red Diamonds - Jubilo Iwata
21.11.2009 | Niigata Albirex - Kashiwa Reysol
21.11.2009 | Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka
21.11.2009 | Kyoto Sanga FC - Kashima Antlers
21.11.2009 | Vissel Kobe - Yokohama Marinos
21.11.2009 | Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus Eight
22.11.2009 | JEF United Ichihara Chiba - FC Tokyo
22.11.2009 | Oita Trinata - Kawasaki Frontale
28.11.2009 | Kashima Antlers - Gamba Osaka
28.11.2009 | Kawasaki Frontale - Niigata Albirex
28.11.2009 | Jubilo Iwata - Sanfrecce Hiroshima
28.11.2009 | Nagoya Grampus Eight - Montedio Yamagata
28.11.2009 | Kyoto Sanga FC - Urawa Red Diamonds
28.11.2009 | Omiya Ardija - Kashiwa Reysol
28.11.2009 | FC Tokyo - Vissel Kobe
29.11.2009 | Yokohama Marinos - Shimizu S-Pulse
29.11.2009 | JEF United Ichihara Chiba - Oita Trinata
05.12.2009 | Montedio Yamagata - Yokohama Marinos
05.12.2009 | Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers
05.12.2009 | Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale
05.12.2009 | Niigata Albirex - FC Tokyo
05.12.2009 | Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus Eight
05.12.2009 | Gamba Osaka - JEF United Ichihara Chiba
05.12.2009 | Vissel Kobe - Jubilo Iwata
05.12.2009 | Sanfrecce Hiroshima - Kyoto Sanga FC
05.12.2009 | Oita Trinata - Omiya Ardija
Göster
Canlı Skor
Japonya
J.Ligi
J-Lig 2009 Sezonu
Kashima Antlers - Kyoto Sanga FC maçı
J-Lig 2009
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
J.Ligi | 4
Kashima Antlers
Go Oiwa
04/04/09 - 08:00
2 : 1
0 : 0 1. Devre
2 : 1 2. Devre
Kyoto Sanga FC
Takanori Nunobe
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır