Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi Bayanlar | İY | |||||
20:45 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
İngiltere - Lig 2 | İY | |||||
22:45 | -:- |
İngiltere - Ulusal Lig | İY | |||||
22:45 | -:- |
İtalya - Serie C, Grup A | İY | |||||
21:30 | -:- |
İskoçya - Lig 1 | İY | |||||
22:45 | -:- |
İskoçya - Reserve Ligi | İY | |||||
17:00 ER | ER | -:- | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga | İY | |||||
03:15 90' | 90' | 2:1 |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
23:00 ER | ER | -:- |
Arjantin - Primera Nacional | İY | |||||
00:30 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
00:45 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:45 90' | 90' | 1:2 | ||||
22:00 | -:- |
Bahreyn - 2nd Division | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Brezilya - Amapaense | İY | |||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 ER | ER | -:- | ||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 ER | ER | -:- |
Brezilya - Amazonense | İY | |||||
02:30 MS | MS | 0:0 |
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:1 | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Mineiro | İY | |||||
02:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Cezayir - Lig 1 | İY | |||||
18:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS | MS | -:- |
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış | İY | |||||
00:00 MS | MS | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası Güney | İY | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey | İY | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Gana - Premier Lig | İY | |||||
18:00 | -:- |
İngiltere Amator - Isthmian Football Leag. | İY | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- |
İngiltere Amator - Konferans Güney | İY | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- |
İngiltere Amator - Konferans Kuzey | İY | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- |
İngiltere Amator - Northern Premier League | İY | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- |
İngiltere Amator - Professional Development Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
22:00 ER | ER | -:- | ||||
22:00 | -:- |
İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Güney | İY | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- |
İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Merkez | İY | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- |
Jamaika - Premiyer Lig | İY | |||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
03:30 | -:- |
Katar - QFA Kupası | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Kazakistan - Kazakistan Kupası | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Kolombiya - Liga Femenina | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:2 |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:05 90' | 90' | 1:1 |
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura | İY | |||||
00:00 MS | MS | -:- | ||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
04:00 MS | MS | -:- |
Kuzey İrlanda - Şampiyonası | İY | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- |
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış | İY | |||||
02:00 MS | MS | 1:2 | ||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:00 MS | MS | 1:1 | ||||
04:00 | -:- | |||||
06:06 | -:- |
Meksika - Liga Premier Serie A | İY | |||||
05:00 | -:- |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
15:40 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Paraguay - Division de Honor, Açılış | İY | |||||
01:30 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM |
Şili - Primera B | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Şili - Segunda Division | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:2 | ||||
02:30 MS | MS | 1:0 |
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Bayanlar Avrupa Şampiyonası Elemeler | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Venezuela - Premier Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar | İY | |||||
14:00 | -:- |