Turkiye - Türkiye Kupası | İY | |||||
20:30 | -:- |
İngiltere - Premier Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |
Belçika - Pro Lig | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
İtalya - Coppa Italia | İY | |||||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Kupası | İY | |||||
19:00 | -:- |
İngiltere - Championship | İY | |||||
22:00 | -:- |
İngiltere - Lig 1 | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İngiltere - Lig 2 | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Fransa - Ligue 2 | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Suudi Arabistan - 1.Lig | İY | |||||
18:50 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
02:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bremen-Liga | İY | |||||
20:00 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera B | İY | |||||
21:30 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Arjantin - Primera Nacional | İY | |||||
03:10 90' | 90' | 0:1 |
Arjantin - Torneo Federal A | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:0 |
Avusturya - Bundesliga | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Bahreyn - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Bosna Hersek - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
03:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Cezayir - Cezayir Kupası | İY | |||||
23:00 | -:- |
Cezayir - Ligue 2 | İY | |||||
17:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
23:00 | -:- |
Ermenistan - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Finlandiya - Suomen Kupası | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey | İY | |||||
20:30 ER | ER | -:- | ||||
21:30 | -:- |
İngiltere Amator - Isthmian Football Leag. | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İngiltere Amator - Northern Premier League | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İngiltere Amator - Professional Development Ligi | İY | |||||
14:00 ER | ER | -:- | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İsveç - Superettan | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsviçre - Challange Ligi | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:15 | -:- |
İzlanda - Kupa | İY | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - Kupa, Kadınlar | İY | |||||
21:30 | -:- |
Jamaika - Premiyer Lig | İY | |||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
03:30 | -:- |
Kamerun - Elite One | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Kolombiya - Liga Femenina | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
03:00 MS | MS | 1:2 |
Kolombiya - Primera A, Apertura | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:10 90' | 90' | 1:1 | ||||
04:20 90' | 90' | 2:0 |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
05:00 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Litvanya - LFF Kupası | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:15 | -:- |
Macaristan - Magyar Kupa | İY | |||||
21:00 | -:- |
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış | İY | |||||
00:45 | -:- | |||||
01:00 MS | MS | 1:3 | ||||
04:00 MS | MS | 1:0 | ||||
06:05 | -:- |
Meksika - U23 Liga MX | İY | |||||
01:45 MS | MS | -:- |
Mısır - 2. Division A | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 ER | ER | -:- |
Norveç - NM Kupası, Erkekler | İY | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - Toppserien,Bayanlar | İY | |||||
19:00 | -:- |
Oman Sultanlığı - Omani Ligi | İY | |||||
16:40 | -:- | |||||
16:50 | -:- |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
00:15 MS | MS | 2:0 | ||||
02:30 | -:- |
Peru - Liga 1 | İY | |||||
23:00 | -:- |
Polonya - I Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Romanya - Superliga | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Şili - Primera B | İY | |||||
01:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 90' | 90' | 1:1 | ||||
03:30 90' | 90' | 1:0 |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 ER | ER | -:- |
Uganda - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |