Turkiye - Süper Lig | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İngiltere - Premier Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |
İspanya - LaLiga | İY | |||||
22:00 | -:- |
Almanya - Bundesliga | İY | |||||
21:30 | -:- |
Fransa - Ligue 1 | İY | |||||
16:00 ER | ER | -:- | ||||
16:00 ER | ER | -:- | ||||
16:00 ER | ER | -:- | ||||
20:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İtalya - Serie A | İY | |||||
21:45 | -:- |
Hollanda - Eredivisie | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Belçika - Pro Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
Portekiz - Liga Portugal | İY | |||||
22:15 | -:- |
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İngiltere - Lig 1 | İY | |||||
21:30 | -:- |
İspanya - LaLiga 2 | İY | |||||
21:30 | -:- |
Almanya - 2. Bundesliga | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Almanya - 3. Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Fransa - Ligue 2 | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Fransa - Ulusal | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Hollanda - Eerste Divisie | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Belçika - Süper Lig,Kadınlar | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Belçika - U21 Pro Ligi | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Rusya - Gençlik Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İskoçya - Şampiyona | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bremen-Liga | İY | |||||
19:45 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga BW | İY | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
21:30 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar | İY | |||||
11:45 | -:- | |||||
13:45 | -:- | |||||
13:45 | -:- | |||||
13:45 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Avustralya - NPL,Victoria | İY | |||||
12:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Avusturya - 2. Liga | İY | |||||
19:10 | -:- | |||||
19:10 | -:- | |||||
19:10 | -:- | |||||
19:10 | -:- | |||||
19:10 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Avusturya - Bundesliga | İY | |||||
20:30 | -:- |
BAE - Division 1 | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 ER | ER | -:- | ||||
17:00 ER | ER | -:- | ||||
17:05 | -:- | |||||
17:05 | -:- | |||||
17:05 ER | ER | -:- | ||||
17:05 ER | ER | -:- |
BAE - Lig Kupası | İY | |||||
19:45 | -:- |
Bahreyn - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Bangladeş - Premier Lig | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Pervaya Liga | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Bosna Hersek - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Brezilya - Copa do Brasil | İY | |||||
01:00 90' | 90' | 0:0 | ||||
01:30 62' | 62' | 1:2 | ||||
02:30 29' | 29' | 0:0 | ||||
03:30 | -:- | |||||
03:30 | -:- |
Brezilya - U20 Paulista | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Bulgaristan - B PFG | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Cebelitarık - Ulusal Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |
Çekya - CFL | İY | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize B | İY | |||||
20:00 | -:- |
Çekya - FNL | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Danimarka - 1.Lig | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - 2nd Division Doğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - 3. Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - Süperlig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka Amatör - Danmarksserien | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 | -:- |
Ermenistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 | -:- |
Ermenistan - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Estonya - Premium Liiga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Faroe Adaları - 1. deild | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Veikkausliiga | İY | |||||
18:00 | -:- |
Finlandiya - Ykkosliiga | İY | |||||
18:30 | -:- |
Hırvatístan - Druga NL | İY | |||||
19:00 | -:- |
Hırvatístan - HNL | İY | |||||
18:00 | -:- |
Hırvatístan - Prva NL | İY | |||||
15:50 | -:- |
Honduras - Liga Nacional. Kapanış | İY | |||||
04:00 | -:- |
İngiltere Amator - Premier Lig 2 | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İngiltere Amator - Professional Development Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İrlanda - Birinci Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İrlanda - Premier Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İsrail - Alef Ligi | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- |
İsrail - Ulusal Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
20:15 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsviçre - Challange Ligi | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:15 | -:- | |||||
21:15 | -:- | |||||
21:15 | -:- |
İzlanda - 1st deild | İY | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - Besta deild, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Japonya - J.Lig 2 | İY | |||||
07:10 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- |
Japonya - J.Lig 3 | İY | |||||
07:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- |
Japonya - J.Ligi | İY | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Japonya - WE Ligi, Kadınlar | İY | |||||
07:00 | -:- | |||||
07:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Kongo - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi | İY | |||||
09:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- |
Kuveyt - Premier Lig | İY | |||||
17:35 ER | ER | -:- | ||||
19:00 | -:- | |||||
20:20 ER | ER | -:- |
Kuzey İrlanda - Şampiyonası | İY | |||||
22:00 | -:- |
Letonya - 1st Ligas | İY | |||||
20:00 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
18:00 | -:- |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Litvanya - LFF Kupası | İY | |||||
20:00 | -:- |
Macaristan - NB I, Kadınlar | İY | |||||
21:00 ER | ER | -:- |
Mali - Ligue 1 | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Malta - Premier Lig | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış | İY | |||||
02:30 30' | 30' | 0:0 | ||||
04:30 | -:- |
Meksika - Liga MX, Kapanış | İY | |||||
04:00 | -:- | |||||
06:15 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Moldova - Divizia A | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
14:30 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:0 | ||||
00:00 MS | MS | 0:0 | ||||
00:00 MS | MS | 0:0 | ||||
04:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- |
Polonya - Ekstraklasa | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - I Liga | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Polonya - I Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 1 | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 2 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 3 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 4 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Romanya - Liga 2 | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Romanya - Liga 3 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Ruanda - Rwanda Premier Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Şili - Premier Lig | İY | |||||
22:30 | -:- |
Slovakya - 2. Liga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Slovenya - 2nd Liga | İY | |||||
18:30 | -:- |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Tayland - Thai League 1 | İY | |||||
15:00 | -:- |
Trinidad Tobago - TT Premier Lig | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
03:10 | -:- |
Ukrayna - Persha Ligi | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:30 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Ukrayna - U19 | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:05 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
00:00 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 30' | 30' | 1:0 | ||||
05:00 | -:- |
Ürdün - Jordan Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Vietnam - V-Ligi | İY | |||||
14:00 | -:- |