Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi Bayanlar | İY | |||||
20:45 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
16:00 | -:- |
İtalya - Serie C, Grup B | İY | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- |
İtalya - Serie D, H Grubu | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İtalya - Serie D,A Grubu | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
İtalya - Serie D,B Grubu | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İtalya - Serie D,C Grubu | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
İtalya - Serie D,D Grubu | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
İtalya - Serie D,E Grubu | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İtalya - Serie D,F Grubu | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İtalya - Serie D,G Grubu | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İtalya - Serie D,I Grubu | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Suudi Arabistan - 1.Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
02:30 MS | MS | 0:1 | ||||
04:00 | -:- |
ABD - NISA | İY | |||||
00:00 ER | ER | -:- | ||||
00:00 ER | ER | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Güney | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Güneybatı | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Almanya Amatör - Hessenliga | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen | İY | |||||
21:00 ER | ER | -:- | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 ER | ER | -:- | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga | İY | |||||
03:30 90' | 90' | 1:2 |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:1 | ||||
01:30 MS | MS | 1:0 | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:2 | ||||
01:00 MS | MS | 2:1 | ||||
01:00 MS | MS | 0:0 | ||||
21:30 | -:- |
Arnavutluk - Kategoria e Pare | İY | |||||
16:00 | -:- |
Avustralya - A-League, Kadınlar | İY | |||||
11:00 MS | MS | 0:0 |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- |
Azerbaycan - Birinci Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
BAE - Arap Körfez Ligi | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Bahreyn - 2nd Division | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Brezilya - Amapaense | İY | |||||
02:00 ER | ER | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- |
Brezilya - Amazonense | İY | |||||
22:45 | -:- |
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Campeonato Acreano | İY | |||||
00:00 ER | ER | -:- |
Brezilya - Carioca | İY | |||||
01:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Cearense, Serie B | İY | |||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- |
Brezilya - Copa do Nordeste | İY | |||||
03:30 90' | 90' | 1:1 | ||||
03:30 90' | 90' | 1:0 | ||||
03:30 90' | 90' | 1:0 | ||||
03:30 90' | 90' | 1:0 | ||||
03:30 90' | 90' | 0:0 | ||||
03:30 90' | 90' | 0:0 | ||||
03:30 90' | 90' | 0:0 | ||||
03:30 90' | 90' | 0:2 |
Brezilya - Copa Verde | İY | |||||
02:00 MS | MS | -:- |
Brezilya - Goiano, 1. Lig | İY | |||||
01:30 MS | MS | 3:0 |
Brezilya - Paraense | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:0 |
Brezilya - Paranaense | İY | |||||
02:00 MS | MS | 1:0 |
Brezilya - Paulista Serie A1 | İY | |||||
02:30 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Paulista, Serie A2 | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:0 | ||||
01:30 MS | MS | 1:2 | ||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:00 MS | MS | 0:1 |
Brezilya - Potiguar | İY | |||||
21:00 | -:- |
Çekya - U19 1.Grup | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Danimarka - 2nd Division Doğu | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Danimarka - 3. Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Danimarka Amatör - Danmarksserien | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS | MS | -:- |
El Salvador - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
00:15 MS | MS | 0:2 | ||||
00:30 MS | MS | 0:0 | ||||
00:30 MS | MS | 0:0 | ||||
00:30 MS | MS | 0:0 | ||||
03:30 | -:- | |||||
04:30 | -:- |
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış | İY | |||||
00:00 MS | MS | -:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Fas - Fas Kupası | İY | |||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
01:00 MS | MS | -:- |
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Hindistan - I-Ligi | İY | |||||
13:00 15' | 15' | 0:0 | ||||
17:30 | -:- |
Hırvatístan - Prva NL | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 1 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:15 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 10 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 11 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 14 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 15 | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 16 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 17 | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 18 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 2 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 3 | İY | |||||
13:45 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 4 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 5 | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 7 | İY | |||||
12:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 8 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İsrail - Alef Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İsrail - Ligat Al, Kadınlar | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norrland | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan | İY | |||||
16:00 | -:- |
İsviçre - Yükselme Ligi | İY | |||||
20:00 | -:- |
Kolombiya - Primera A, Apertura | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:10 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:20 90' | 90' | 2:1 |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
04:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS | MS | 2:2 | CANLI ANLATIM |
Kosta Rika - Primera Division, Women | İY | |||||
00:00 MS | MS | 2:0 | ||||
02:00 MS | MS | 3:0 | ||||
02:00 MS | MS | 2:3 | ||||
04:00 | -:- |
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış | İY | |||||
04:05 90' | 90' | 0:2 | ||||
06:05 90' | 90' | 0:1 |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
14:00 | -:- |
Paraguay - Division de Honor, Açılış | İY | |||||
01:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 90' | 90' | 0:0 |
Peru - Liga 1 | İY | |||||
23:00 | -:- |
Polonya - CLJ | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Polonya - I Liga | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Senegal - Premier Lig | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Slovakya - 2. Liga | İY | |||||
17:00 | -:- |
Slovakya - 3. Liga, Doğu | İY | |||||
17:00 | -:- |
Trinidad Tobago - TT Premier Lig | İY | |||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
03:10 | -:- |
Uganda - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Ürdün - Jordan Ligi | İY | |||||
22:30 | -:- |
Uruguay - Kupa Uruguay | İY | |||||
02:30 ER | ER | -:- |
Yeni Zelanda - Ulusal Lig | İY | |||||
09:15 | -:- | |||||
09:30 | -:- | |||||
09:30 | -:- |
Zimbabve - Premier Soccer Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |