www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
İspanya Amatör
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Tercera Federacion, Grup 6
Tercera Federacion, Grup 1
Tercera Federacion, Grup 10
Tercera Federacion, Grup 11
Tercera Federacion, Grup 12
Tercera Federacion, Grup 13
Tercera Federacion, Grup 14
Tercera Federacion, Grup 15
Tercera Federacion, Grup 16
Tercera Federacion, Grup 17
Tercera Federacion, Grup 18
Tercera Federacion, Grup 2
Tercera Federacion, Grup 3
Tercera Federacion, Grup 4
Tercera Federacion, Grup 5
Tercera Federacion, Grup 7
Tercera Federacion, Grup 8
Tercera Federacion, Grup 9
Tercera Federacion, Playofflar
Sezon
Tercera RFEF 22/23, Group 6
Tercera Federacion, Grup 6 23/24
Tercera RFEF 21/22, Group 6
Tercera Division 20/21, Group 6
Tercera Division, Group 6 19/20
Tercera Division, Group 6, 2018
Tercera Division, Group 6, 2017
Maçlar
20.11.2022 | CA Torrellano - Atzeneta UE
10.09.2022 | UD Rayo Ibense - CF Gandia
10.09.2022 | Atletico Levante UD - Torrent CF
10.09.2022 | CD Roda - Atzeneta UE
10.09.2022 | CD Acero - Orihuela
10.09.2022 | FC Jove Espanol San Vicente - Hercules CF B
11.09.2022 | Elche Ilicitano - CF Villarreal C
11.09.2022 | Silla CF - CA Torrellano
11.09.2022 | CD Castellon B - Patacona CF
17.09.2022 | Patacona CF - Atletico Levante UD
17.09.2022 | Hercules CF B - Elche Ilicitano
18.09.2022 | CF Villarreal C - CD Roda
18.09.2022 | CA Torrellano - CD Acero
18.09.2022 | Atzeneta UE - UD Rayo Ibense
18.09.2022 | Torrent CF - Silla CF
18.09.2022 | CF Gandia - CD Castellon B
18.09.2022 | Orihuela - FC Jove Espanol San Vicente
24.09.2022 | Patacona CF - CF Gandia
24.09.2022 | Atletico Levante UD - Silla CF
24.09.2022 | FC Jove Espanol San Vicente - CA Torrellano
24.09.2022 | CD Castellon B - Atzeneta UE
24.09.2022 | CD Acero - Torrent CF
25.09.2022 | Elche Ilicitano - Orihuela
25.09.2022 | UD Rayo Ibense - CF Villarreal C
25.09.2022 | CD Roda - Hercules CF B
01.10.2022 | Atzeneta UE - Patacona CF
02.10.2022 | CA Torrellano - Elche Ilicitano
02.10.2022 | CF Gandia - Atletico Levante UD
02.10.2022 | CF Villarreal C - CD Castellon B
02.10.2022 | Silla CF - CD Acero
02.10.2022 | Hercules CF B - UD Rayo Ibense
02.10.2022 | Orihuela - CD Roda
02.10.2022 | Torrent CF - FC Jove Espanol San Vicente
08.10.2022 | FC Jove Espanol San Vicente - Silla CF
09.10.2022 | UD Rayo Ibense - Orihuela
09.10.2022 | Atletico Levante UD - CD Acero
09.10.2022 | Patacona CF - CF Villarreal C
09.10.2022 | CF Gandia - Atzeneta UE
09.10.2022 | CD Roda - CA Torrellano
09.10.2022 | CD Castellon B - Hercules CF B
09.10.2022 | Elche Ilicitano - Torrent CF
16.10.2022 | CF Villarreal C - CF Gandia
16.10.2022 | Atzeneta UE - Atletico Levante UD
16.10.2022 | Silla CF - Elche Ilicitano
16.10.2022 | CD Acero - FC Jove Espanol San Vicente
16.10.2022 | Torrent CF - CD Roda
16.10.2022 | CA Torrellano - UD Rayo Ibense
16.10.2022 | Orihuela - CD Castellon B
16.10.2022 | Hercules CF B - Patacona CF
23.10.2022 | Patacona CF - Orihuela
23.10.2022 | Atletico Levante UD - FC Jove Espanol San Vicente
23.10.2022 | Elche Ilicitano - CD Acero
23.10.2022 | CD Roda - Silla CF
23.10.2022 | Atzeneta UE - CF Villarreal C
23.10.2022 | CD Castellon B - CA Torrellano
23.10.2022 | CF Gandia - Hercules CF B
23.10.2022 | UD Rayo Ibense - Torrent CF
30.10.2022 | Orihuela - CF Gandia
30.10.2022 | CF Villarreal C - Atletico Levante UD
30.10.2022 | FC Jove Espanol San Vicente - Elche Ilicitano
30.10.2022 | CD Acero - CD Roda
30.10.2022 | Silla CF - UD Rayo Ibense
30.10.2022 | Hercules CF B - Atzeneta UE
30.10.2022 | Torrent CF - CD Castellon B
30.10.2022 | CA Torrellano - Patacona CF
06.11.2022 | Atzeneta UE - Orihuela
06.11.2022 | Atletico Levante UD - Elche Ilicitano
06.11.2022 | CD Roda - FC Jove Espanol San Vicente
06.11.2022 | UD Rayo Ibense - CD Acero
06.11.2022 | CD Castellon B - Silla CF
06.11.2022 | CF Gandia - CA Torrellano
06.11.2022 | CF Villarreal C - Hercules CF B
06.11.2022 | Patacona CF - Torrent CF
20.11.2022 | Torrent CF - CF Gandia
20.11.2022 | Hercules CF B - Atletico Levante UD
20.11.2022 | Elche Ilicitano - CD Roda
20.11.2022 | Orihuela - CF Villarreal C
20.11.2022 | FC Jove Espanol San Vicente - UD Rayo Ibense
20.11.2022 | CD Acero - CD Castellon B
20.11.2022 | Silla CF - Patacona CF
27.11.2022 | Hercules CF B - Orihuela
27.11.2022 | UD Rayo Ibense - Elche Ilicitano
27.11.2022 | CD Castellon B - FC Jove Espanol San Vicente
27.11.2022 | Patacona CF - CD Acero
27.11.2022 | CF Gandia - Silla CF
27.11.2022 | Atletico Levante UD - CD Roda
27.11.2022 | CF Villarreal C - CA Torrellano
27.11.2022 | Atzeneta UE - Torrent CF
04.12.2022 | CD Acero - CF Gandia
04.12.2022 | Orihuela - Atletico Levante UD
04.12.2022 | Torrent CF - CF Villarreal C
04.12.2022 | CD Roda - UD Rayo Ibense
04.12.2022 | Silla CF - Atzeneta UE
04.12.2022 | CA Torrellano - Hercules CF B
04.12.2022 | Elche Ilicitano - CD Castellon B
04.12.2022 | FC Jove Espanol San Vicente - Patacona CF
11.12.2022 | Patacona CF - Elche Ilicitano
11.12.2022 | CF Gandia - FC Jove Espanol San Vicente
11.12.2022 | Atzeneta UE - CD Acero
11.12.2022 | CF Villarreal C - Silla CF
11.12.2022 | CD Castellon B - CD Roda
11.12.2022 | Atletico Levante UD - UD Rayo Ibense
11.12.2022 | Orihuela - CA Torrellano
11.12.2022 | Hercules CF B - Torrent CF
18.12.2022 | Torrent CF - Orihuela
18.12.2022 | Elche Ilicitano - CF Gandia
18.12.2022 | CD Acero - CF Villarreal C
18.12.2022 | FC Jove Espanol San Vicente - Atzeneta UE
18.12.2022 | Atletico Levante UD - CA Torrellano
18.12.2022 | Silla CF - Hercules CF B
18.12.2022 | UD Rayo Ibense - CD Castellon B
18.12.2022 | CD Roda - Patacona CF
08.01.2023 | CD Castellon B - Atletico Levante UD
08.01.2023 | Atzeneta UE - Elche Ilicitano
08.01.2023 | CF Villarreal C - FC Jove Espanol San Vicente
08.01.2023 | Hercules CF B - CD Acero
08.01.2023 | Orihuela - Silla CF
08.01.2023 | CF Gandia - CD Roda
08.01.2023 | Patacona CF - UD Rayo Ibense
08.01.2023 | CA Torrellano - Torrent CF
15.01.2023 | Torrent CF - Atletico Levante UD
15.01.2023 | CF Villarreal C - Elche Ilicitano
15.01.2023 | Hercules CF B - FC Jove Espanol San Vicente
15.01.2023 | Orihuela - CD Acero
15.01.2023 | CA Torrellano - Silla CF
15.01.2023 | Atzeneta UE - CD Roda
15.01.2023 | CF Gandia - UD Rayo Ibense
15.01.2023 | Patacona CF - CD Castellon B
22.01.2023 | FC Jove Espanol San Vicente - Orihuela
22.01.2023 | CD Castellon B - CF Gandia
22.01.2023 | CD Roda - CF Villarreal C
22.01.2023 | UD Rayo Ibense - Atzeneta UE
22.01.2023 | CD Acero - CA Torrellano
22.01.2023 | Elche Ilicitano - Hercules CF B
22.01.2023 | Silla CF - Torrent CF
22.01.2023 | Atletico Levante UD - Patacona CF
29.01.2023 | Silla CF - Atletico Levante UD
29.01.2023 | Orihuela - Elche Ilicitano
29.01.2023 | CA Torrellano - FC Jove Espanol San Vicente
29.01.2023 | Torrent CF - CD Acero
29.01.2023 | Hercules CF B - CD Roda
29.01.2023 | CF Villarreal C - UD Rayo Ibense
29.01.2023 | Atzeneta UE - CD Castellon B
29.01.2023 | CF Gandia - Patacona CF
05.02.2023 | CD Roda - Orihuela
05.02.2023 | Atletico Levante UD - CF Gandia
05.02.2023 | CD Acero - Silla CF
05.02.2023 | CD Castellon B - CF Villarreal C
05.02.2023 | Patacona CF - Atzeneta UE
05.02.2023 | Elche Ilicitano - CA Torrellano
05.02.2023 | UD Rayo Ibense - Hercules CF B
05.02.2023 | FC Jove Espanol San Vicente - Torrent CF
12.02.2023 | Atzeneta UE - CF Gandia
12.02.2023 | CD Acero - Atletico Levante UD
12.02.2023 | Torrent CF - Elche Ilicitano
12.02.2023 | Silla CF - FC Jove Espanol San Vicente
12.02.2023 | CA Torrellano - CD Roda
12.02.2023 | Orihuela - UD Rayo Ibense
12.02.2023 | Hercules CF B - CD Castellon B
12.02.2023 | CF Villarreal C - Patacona CF
19.02.2023 | CD Castellon B - Orihuela
19.02.2023 | FC Jove Espanol San Vicente - CD Acero
19.02.2023 | Elche Ilicitano - Silla CF
19.02.2023 | CF Gandia - CF Villarreal C
19.02.2023 | Atletico Levante UD - Atzeneta UE
19.02.2023 | UD Rayo Ibense - CA Torrellano
19.02.2023 | Patacona CF - Hercules CF B
19.02.2023 | CD Roda - Torrent CF
26.02.2023 | Hercules CF B - CF Gandia
26.02.2023 | FC Jove Espanol San Vicente - Atletico Levante UD
26.02.2023 | CD Acero - Elche Ilicitano
26.02.2023 | Silla CF - CD Roda
26.02.2023 | Torrent CF - UD Rayo Ibense
26.02.2023 | CF Villarreal C - Atzeneta UE
26.02.2023 | CA Torrellano - CD Castellon B
26.02.2023 | Orihuela - Patacona CF
05.03.2023 | CF Gandia - Orihuela
05.03.2023 | Elche Ilicitano - FC Jove Espanol San Vicente
05.03.2023 | CD Roda - CD Acero
05.03.2023 | UD Rayo Ibense - Silla CF
05.03.2023 | Atletico Levante UD - CF Villarreal C
05.03.2023 | Patacona CF - CA Torrellano
05.03.2023 | Atzeneta UE - Hercules CF B
05.03.2023 | CD Castellon B - Torrent CF
12.03.2023 | CA Torrellano - CF Gandia
12.03.2023 | Elche Ilicitano - Atletico Levante UD
12.03.2023 | FC Jove Espanol San Vicente - CD Roda
12.03.2023 | Hercules CF B - CF Villarreal C
12.03.2023 | CD Acero - UD Rayo Ibense
12.03.2023 | Orihuela - Atzeneta UE
12.03.2023 | Silla CF - CD Castellon B
12.03.2023 | Torrent CF - Patacona CF
19.03.2023 | CF Villarreal C - Orihuela
19.03.2023 | CD Roda - Elche Ilicitano
19.03.2023 | UD Rayo Ibense - FC Jove Espanol San Vicente
19.03.2023 | CD Castellon B - CD Acero
19.03.2023 | Patacona CF - Silla CF
19.03.2023 | Atzeneta UE - CA Torrellano
19.03.2023 | Atletico Levante UD - Hercules CF B
19.03.2023 | CF Gandia - Torrent CF
26.03.2023 | Silla CF - CF Gandia
26.03.2023 | CD Roda - Atletico Levante UD
26.03.2023 | CA Torrellano - CF Villarreal C
26.03.2023 | Elche Ilicitano - UD Rayo Ibense
26.03.2023 | Torrent CF - Atzeneta UE
26.03.2023 | Orihuela - Hercules CF B
26.03.2023 | FC Jove Espanol San Vicente - CD Castellon B
26.03.2023 | CD Acero - Patacona CF
02.04.2023 | Atletico Levante UD - Orihuela
02.04.2023 | CD Castellon B - Elche Ilicitano
02.04.2023 | Patacona CF - FC Jove Espanol San Vicente
02.04.2023 | CF Gandia - CD Acero
02.04.2023 | Atzeneta UE - Silla CF
02.04.2023 | UD Rayo Ibense - CD Roda
02.04.2023 | Hercules CF B - CA Torrellano
02.04.2023 | CF Villarreal C - Torrent CF
09.04.2023 | CA Torrellano - Orihuela
09.04.2023 | FC Jove Espanol San Vicente - CF Gandia
09.04.2023 | UD Rayo Ibense - Atletico Levante UD
09.04.2023 | Silla CF - CF Villarreal C
09.04.2023 | CD Acero - Atzeneta UE
09.04.2023 | Torrent CF - Hercules CF B
09.04.2023 | CD Roda - CD Castellon B
09.04.2023 | Elche Ilicitano - Patacona CF
16.04.2023 | CA Torrellano - Atletico Levante UD
16.04.2023 | CF Gandia - Elche Ilicitano
16.04.2023 | Atzeneta UE - FC Jove Espanol San Vicente
16.04.2023 | CF Villarreal C - CD Acero
16.04.2023 | Hercules CF B - Silla CF
16.04.2023 | Patacona CF - CD Roda
16.04.2023 | CD Castellon B - UD Rayo Ibense
16.04.2023 | Orihuela - Torrent CF
23.04.2023 | Silla CF - Orihuela
23.04.2023 | CD Roda - CF Gandia
23.04.2023 | FC Jove Espanol San Vicente - CF Villarreal C
23.04.2023 | Elche Ilicitano - Atzeneta UE
23.04.2023 | Torrent CF - CA Torrellano
23.04.2023 | CD Acero - Hercules CF B
23.04.2023 | Atletico Levante UD - CD Castellon B
23.04.2023 | UD Rayo Ibense - Patacona CF
Göster
Canlı Skor
İspanya Amatör
Tercera Federacion, Grup 6
Tercera RFEF 22/23, Group 6 Sezonu
CA Torrellano - Atzeneta UE maçı
Tercera RFEF 22/23, Group 6
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Tercera Federacion, Grup 6 | 10
CA Torrellano
20/11/22 - 17:30
0 : 0
0 : 0 2. Devre
Seyirci: 2000
Stat: Polideportiu Isabel Fernandez
Atzeneta UE
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır