Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:2 | CANLI ANLATIM | |||
00:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:00 90' | 90' | 0:1 | ||||
04:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:30 90' | 90' | 2:0 | ||||
05:50 MS | MS | 0:1 |
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi Bayanlar | İY | |||||
20:45 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Suudi Arabistan - 1.Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
ABD - NISA | İY | |||||
00:00 ER | ER | -:- | ||||
00:00 ER | ER | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga BW | İY | |||||
21:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Angola - Girabola | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 ER | ER | -:- | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 ER | ER | -:- |
Arjantin - Arjantin Kupası | İY | |||||
23:45 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera B | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:35 | -:- |
Arnavutluk - Kategoria e Pare | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Avustralya - A-League, Kadınlar | İY | |||||
08:00 ER | ER | -:- | ||||
08:00 | -:- |
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar | İY | |||||
12:30 | -:- |
Bahreyn - 2nd Division | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Amapaense | İY | |||||
02:00 | -:- |
Brezilya - Campeonato Acreano | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:1 | ||||
00:00 ER | ER | -:- | ||||
02:00 MS | MS | 1:0 | ||||
02:00 ER | ER | -:- | ||||
22:00 ER | ER | -:- |
Brezilya - Cearense, Serie B | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Copa Alagoas | İY | |||||
02:00 | -:- |
Brezilya - Gaucho | İY | |||||
03:00 MS | MS | 3:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Roraimense | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- |
Çekya - FNL | İY | |||||
17:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS | MS | -:- | ||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış | İY | |||||
00:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Hindistan - I-League 2 | İY | |||||
12:30 | -:- |
İran - Azadegan Ligi | İY | |||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 11 | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 15 | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 4 | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
İsviçre - Yükselme Ligi | İY | |||||
22:00 | -:- |
İzlanda - Lig Kupası A | İY | |||||
22:15 | -:- |
Katar - QFA Kupası | İY | |||||
21:30 | -:- |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
04:05 90' | 90' | 0:0 |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:30 90' | 90' | 0:3 |
Kuzey İrlanda - Şampiyonası | İY | |||||
23:00 | -:- |
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış | İY | |||||
04:05 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
06:05 MS | MS | 0:0 |
Meksika - U23 Liga MX | İY | |||||
19:00 | -:- |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
14:30 | -:- |
Polonya - Puchar Polski, Women | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Senegal - Premier Lig | İY | |||||
19:30 | -:- |
Trinidad Tobago - TT Premier Lig | İY | |||||
23:00 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |